به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مهر 01 [ 02:09]
    سطح
    61
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 239
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    255

تشکرشده 416 در 195 پست

Array
    من کاری به محرم و نامحرم بودن مهموناتون ندارم. نظر شخصیم اینه که هرکس رو باید متناسب با اعتقاداتش راهنمایی کرد.

ولی اگه هر هفته برادر شما هم بیان خونه شما، باعث میشه که فاصله بین شما و شوهرتون زیاد باشه. شما و همسرتون نیاز به یه زمان هایی دارین که دور از استرس کار و خستگی کنار هم باشین.

سعی کنین در کنار گردش با دوستان، خیلی نامحسوس تفریحات دو نفره رو هم به برنامه تون اضافه کنید. البته لازم نیست مستقیم به شوهرتون چیزی بگین. یه بهانه از طرف دوستاتون بیارین که نمیتونین بیان. الان شاید در کنار دوستان خیلی خوش بگذره. اما ایشالا بچه دار که شدین، ممکنه تفریحاتتون با دوستاتون متفاوت بشه. مثلا با وجود نوزاد نتونین برین سینما. اونوقت شما و شوهرتون اذیت میشین.
    نمونه عینی زندگی شما رو در اطرافم دیدم. زوجی که بعد از ۱۰ سال زندگی همیشه وابسته به برنامه بقیه هستن و یه سفر دونفره یک روزه که میرن دعواشون میشه.

اما در مورد سیگار کشیدن همسرتون بعد از خواب شما و کلا بیدار موندن ایشون، فکر می کنم همسرتون آدم بیخیالی نیستن و خیلی فکر می کنن. چون آخر شب معمولا افکار منفی هجوم میاره،‌ حدسم اینه که ایشون با سیگار کشیدن سعی می کنن ذهنشون رو آروم کنن. اگه میتونین تشویقش کنین که برای دیرخوابیدن برن پیش روانپزشک و دارو بگیرن. ورزش هم خیلی عالیه براشون. عصرها تشویقشون کنین که برن استخر یا ورزش های دیگه.

2. کاربر روبرو از پست مفید بهاره جون تشکرکرده است .

tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 31 فروردین 98 [ 00:26]
    سطح
    34
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    244

تشکرشده 133 در 54 پست

Array
    در مورد مساله ی ارتباطتون با دوستان و خواهرتون و آسیب زننده بودن اون، دوستان همه نکات رو گفتند و نیاز به تکرار مکررات نیست فقط باید بیشتر رو این نکته توجه کنید
    اما یه نکته که به نظرم می رسه اینه که شما نباید اونقدر به بوی سیگار شوهرتون حساسیت نشون می دادی که بهانه اش بشه برای دوری از شما! فرض کن خود شما به سیگار وابسته بودی و هرچه دیگران اصرار می کردن و حتی گاهی خودت می خواستی بازم نمی شد ترکش کنی. از طرفی همسرت هربار اه و پیف راه می انداخت که نمی تونم بوتو تحمل کنم!؟ والا هرکس دیگه هم بود، رغبتش به خوابیدن و در آغوش گرفتن و بوسیدن همسرش کم می شد! شما می تونی وقتایی که تو طول روز همسرت تعداد نخ سیگار کمتری کشیده ، شب موقع بوسیدنش بگی وقتی کمتر سیگار می کشی حس بهتری از بوسیدنت دارم!
    از طرفی خودتون همسرتون رو به تنهایی عادت دادید! می شد از همون اول ؛ خودتون هم پا به پای شوهرتون بیدار می موندید و می گفتی می خوام منم باهات فیلم ببینم! نه اینکه کار هرشبش بشه تنهایی فیلم دیدن و سیگار کشیدن. از طرفی وقتی مردی با همسرش فیلم می بینه فکر و خیالش کمتر جاهایی که نباید؛ میره!
    هرچقدر هم سختتون باشه باهاش بیدار بمونید و بهش بگید تا تو پیشم نباشی آرامش ندارم که بخوابم. حتی اگه بوی سیگار بدی دلم میخواد پیش تو بخوابم. اعتیاد و وابستگی من به تو از وابستگی تو به سیگارت شدیدتره
    ویرایش توسط Hildaa : دوشنبه 01 خرداد 96 در ساعت 13:41

4. 2 کاربر از پست مفید Hildaa تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    من فقط و فقط و فقط این رو میذارم رو حساب سادگی و خوش باوری شما!!!!!
    اینرو از روی تجربه افراد بسیار زیادی میگم همیشه ادم ضربه رو از صمیمیترین افراد میخوره بخصوص خیانت
    دختر خوب این نشون میده شما هنوز مردها رو نشناختی یادت باشه مردها همیشهدرپی بدست اوردن هستن تا خودشون رو ثابت کنند
    تا حالا دقت کردی اگهیک زن بسیار زیبا داره از خیابون رد میشه کلا ترافیک شایدم تصادف چون اکثرا رفتن تو نخ خانوم البته شک نکن که همسر اون خانوم اصلا شاید تو شبانهروز کلا یکی دو بار اونطور نکاه کنه چرا؟؟؟؟ چون ایشون اون خانوم رو بدست اورده و اونچنان جذابیت اولیه رو نداره اما رانندگان خیابون
    همینکه همسر شما ازایشون تعریف میکنه زنگ خطری هست !!!!
    و چون احساسمیکنه خودش نمیتونه بگیرتش پس دنبال همسره براش!!!!!
    اما کاری نکن که یه روز بخودش بگه چرا خودم نه!!!!!
    حتی شب موندنزیادخاهرت هم اصلااااا خوب نیست
    من جای شما باشم حتی اگه همسرم بگهباهاشون بریم بیرون خیلی با سیاست میپیچونمش که دیگه کم کم فراموششش کنه
    وقتی پست اولت رو خوندم از سادگیت خیلی تعجب کردم
    هواست رو جمع کن
    حضرت یوسف هم تو قران میگه پروردگارم اگر مرا نگه نداشته بود به میل طبیعی عمل میکردم!!!!!!!
    همسر شما از یوسف نبی پاک تره؟؟؟؟

6. 6 کاربر از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده اند .

*nastaran (دوشنبه 01 خرداد 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), آوای بهشت (دوشنبه 01 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96), جوادیان (دوشنبه 01 خرداد 96), غبار غم (سه شنبه 02 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اردیبهشت 98 [ 17:06]
    سطح
    40
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    165

تشکرشده 137 در 63 پست

Array
    وااااااااااَاااای تنها جان ازت خوااااهش میکنم به تذکرای دوستان توجه کن . کارت خیلیییییی ریسکیه . نمیخوام شک به دلت بندازم یا خدایی نکرده تهمتی به دوست و شوهر محترمت یزنم ، ولی شوهر شما قبل از اینکه یه همسر وفادار ، یه عاشق واقعی ، یه بنده ی با ایمان و ... باشه یه مرده . اونم یه مرده متاهل !! که کلا عزیزم مردا بعد از اولین رابطه جنسی نگاهشون به زن ها جنسی تر میشه ( من خودم از تنهایی با یه مرد متاهل هزار برابر بیشتر از یه پسر مجرد میترسم ) . نمیفهمم چطوری انقدر بیخیالی؟؟؟؟؟؟ خیانت بحث سخیفیه و من اصلا دوس ندارم به یه خانوم متاهل افکار مریض القا کنم ولی شما زیادی داری سادگی به خرج میدی و مجبورم اشاره کنم که اقایون خیلی وقتا نمیتونن افکارشونو کنترل کن . شما بگو دوستت پاک ترین دختر دنیا ، شوهرتم پسر پیغمبر ، این کار اصلاااااااااااا درست نیست که یه خانوم بیشتر از ماهی دو بار بیان خونه ی شما و بدتر از هرچیز شب هم بخوابن !!!!!! تفریحو با همدیگه برین ، با جمع های فامیلی برین و نهایتا ماهی یه بار با دوستای مشترک تفریح کنین . به نظر من شما کار فوق العاده خطرناکی داری با زندگیت میکنی و باید هرچه سریعتر این ماجرا رو قطعش کنی .

+ باور کن دوست ندارم با حرفام خدایی نکرده افکارت درباره ی شوهرت مسموم شه ولی تنها جان ادما حتی اگه قوی ترین نفس و ایمان رو هم دارن دلیل نمیشه خودشونو توی موضع ضعف و گناه قرار بدن ... من خودم یه دوره ای اهل شب زنده داری بودم و چیزی که میخوام بگمو به عینه تجربه کردم ( بازم میگم به هیچ وجه قصد تهمت به همسر محترمتو ندارم و ابدا این نظرو ندارم که ایشون کاری میکنن ) : توی تنهایی بعد از 12 شب ، افکار عجیب زیاد به سر هرکسی میزنن و پتانسیل کار خطا کردن هم بیشتر میشه ، این یعنی موضع گناه و ضعف . شوهر شما تا حالا کاری نکرده و خودشو نگه داشته ولی این سبک زندگی ناسالمه و خطرناک و ادامه دادنش ممکنه ایشونو به تصمیمای غلط بکشونه . تا جایی که میتونی نباید اجازه بدی نصف شب ها رو تنها بگذرونه ... اگه وااقعا خوابشون نمیبره و نمیتونن بخوابن ، باید یه اقدامی بکنن . میتونن به پزشک مراجعه کنن . اگه هم قبول نمیکنن و کلا خوششون میاد از این وضع خب اجازه نده تنها باشن و ازشون بخواه کنار خودت فیلم ببینن ( البته یه جوری نگو که لحنت آمرانه باشه ، با ناز و عشوه بهش بگو که دلم میخواد شب توی بغل تو بخوابم و این چیزا که خودت میدونی دیگ) . اگه این هم جواب نداد به نظرم درنهایت راه مریم جان رو امتحان کن و قبل از خوابت با هم رابطه داشته باشین ( هم خسته میشه و هم از نظر روحی دور نمیشین )

+ سیگار کشیدن مضره ، باعث بوی بد بدن میشه ، شما متنفری و هزار و یک اسیب دیگه ، ولی ضررش بیشتر از تنها بودن شوهر شما تا 2و3 شب که نیست ؟ شما نتونستی با این روشا شوهرتونو ترک بدی و تا حالا که شوهرت کار خودشو کرده پس کوتاه بیا و بهش بگو اشکالی نداره جلوی تو سیگار بکشه . این مشکلت که حل شد ( چون این یکی الان اولویته ) بعدا درباره ترک سیگارش دوباره ( نه از این راهی که بدتر دورتون کرده ) تلاش میکنی .
    َ
    ++++ خواهش میکنم ازت تذکرا و هشدار هایی که توی این تاپیک بهت شد رو جدی جدی جدی بگیر ، حتی اگه قبول نداری !

ایشالا که گوش میدی و درست میشه

8. 5 کاربر از پست مفید آوای بهشت تشکرکرده اند .

abs (سه شنبه 02 خرداد 96), maryam.mim (سه شنبه 02 خرداد 96), tanha67 (سه شنبه 02 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96), جوادیان (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 مرداد 96 [ 12:17]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 46.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array
    من از همه دوستان تشکر میکنم که جوابمو دادن و ببخشید که دیروز نتونستم پاسخ بدم. سقف ارسالم پر شد..

نسترم عزیز. شوهر من بدون من هیچ جا با هیچ کسی نمیره اصلا همه حتی داداشش میگه که فلانی دو دقیقه تورو خونه میزاره میاد بریم تا سر کوچه اینقد میگه برگردیم خانومم تنهاس کوفتمون میکنه. یعنی کلا جایی نمیره بدون من متوجه نشدم چرا فکر کردین تنها جای میرن. منظورم این بود که دوتایی با 2 -3 نفر دیگه میریم تفریح یا با هم جایی جمع میشیم که بیشتر بهمون خوش بگذره و این تقریبا هر فته تکرار میشه که به توصیه دوستان کمش میکنم.
    بعد هم عزیزم سیگار کلافه ش نمیکنه. صب که بیدار میشه و کم خوابیده کلافه ش میکنه. شوهر من عاشق فیلم دیدنه و دوس داره شب بیدار بمونه و فیلم ببینه اصلا هم فیلم بدی نیست من چند تا از قسمتای سریال رو با خودش دیدم. و برای این شب بیدار بودن سیگار میکشه اینو خودم متوجه شدم چون خودش میگه سیگار میکشم که خوابم ببره. و چون شب بیدار میمونه صب سختشه بیدار شه و کلافه میشه.

شیدا جون مرسی از راهنماییتون من این رفت و امد رو حتما کم میکنم. ولی خدایی خواهر شوهرم هم اگه خوب بود و باهاهش صمیمی بودم دوس داشتیم بریم بیرون. مثل همین الان که برادر شوهرم هست باهامون معمولا. ولی به توصیه دوستان حتما کمش میکنم و به دوستم هم گفتم.

بهاره عزیزراهنماییتون بهم کمک کرد. حق با شماست این باعث میشه که تنهایی دیگه بهمون خوش نگذره و این خیلی بده. و فکر میکنم داریم به همون سمت هم پیش میریم. من حتما جلو این روند رو میگیرم . ولی اینقد همش با دوستامون بودیم برای تفریحو و کوه و پارک.. الان خودمم نمیدونم وقتی دوتایی هستیم باید چیکار کنیم که بهمون خوش بگذره تو تفریحامون
    و بله همسر من اصلا ادم بیخیالی نیست و به شدت همش تو فکر که همه کارا و چیزا درست و به موقع انجام شه. اینکه بره روانپزشک نمیره ولی سعی میکنم که تشویقش کنم به ورزش. چون ورزشو دوست داره.

ستاره زیبای عزیز ممنون از راهنماییتون ولی فکر میکنم این تفکر خیلی بد بینانه باشه/ همسرم اگه از دوستم تعریف میکنه واقعا چون دختر خوبی هست و سنش رفته بالا و دوس داره و کم و بیش از مشکلاتش خبر داره که دوس داره ازدواج کنه. وگر نهبا هیچ کدوم از معیارای همسرم تطابق نداره و کلا اگه موافق اومدنش هست همیشه گفته تو وقتی فلانی هست شاد تری خوشحال تری برا همین من با اومدنش مشکلی ندارم.
    و گرنه صد هزار بار دیگه از من تعریف میکنه که نمیدونم کجا چیکار کردم که خدا تورو بهم داد.هر کی کلا میشناسدم میگه خوش بحالت چه خانومی داری.. مادرش برادرش فامیلاش.. فکر میکنم این فکر شما خیلی خیلی بد بینانه باشه دوست عزیز. ولی من بخاطر بیشتر تنها بودن با همسرم و ترغیبشون به تغییر عاداتشون روند زندگیم رو تغییر میدم ولی کوچکترین شکی به هیچ کدومشون ندارم.

آوای بهشت عزیز
    ممنون از راهنماییت من به توصیه شما و دوستان برای اینکه بیشتر با همسرم تنها باشم تغییر میدم روند زندگیم رو ولی باز هم میگم کوچکترین شکی بهشون ندارم. حتی تو افکار.
    ولی درباره سیگار. عزیزم ترک سیگار شرط ازدواج من بوده ایشون به من گفته بودن ترک کردن. ولی خب نکرده بودن. و من واقعا مشکل دارک با سیگار یعنی باعث میشه به شدت ازشون سرد شم. وکلا حتی اگه بگم هم مشکلی ندارم هم باور نمیکنه هم بازم خجالت میکشه جلوم سیگار بکشه چون میدونه قول داده بوده و عمل نکرده. اگه من پیشش بخوام بخوابم و فیلم ببینه کلافه میشه چون دوس داره بره سیگار بکشه و با حضور من نمیره و همین کلافش میکنه. و اینقدر میمونه که من برم بخوابم که بره سیگار بکشه. این کارو امتحان کردم..

10. 2 کاربر از پست مفید tanha67 تشکرکرده اند .

بهاره جون (سه شنبه 02 خرداد 96), شیدا. (سه شنبه 02 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 07:44]
    سطح
    13
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 71 در 30 پست

Array
    تنها جان شما چند سالته؟
    من نگفتم همسرت تنها جایی میره!!!
    ما عقلمون بهمون گفت داری راه خطایی میری، الانم همسرت ازت دوری میکنه، ببخشید ولی با تموم جذابیت زنونت و جذابیت جنسیت جلو چشمش نمیای.
    یه خانمی بود اینجا همسرش معتاد بود اما رابطه ی جنسیشون ضعیف نمیشد و اتفاقا همسرش بهش کشش زیادی داشت.
    رابطه ی جنسی ضعیف زنگ خطر خیانت هست، چون هر مردی، هر چقدر مشکل داشته باشه ولی از رابطه نمیگذره.
    متأسف میشم شما انقدر اصرار داری و این برای هیچ زنی پذیرفته نیست.
    اینجا یه چرا بزرگ میبینم و اون خانوادس...
    مادرت چرا راهنماییت نمیکنه؟ واقعا چرا! دختر شوهر دادن آخر ماجرا نیست.
    امیدوارم زندگیت از این سردتر نشه و شبیه خواهر و برادر زندگی نکنین، برادر منم خیلی بهم محبت میکنه....

12. کاربر روبرو از پست مفید *nastaran تشکرکرده است .

tanha67 (سه شنبه 02 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array
    نسترن جان من و همسرم تو شهر جدا از پدر و مادرم زندگی میکنیم. که دوره. شهرمون به شهر پدر مادر همسرم نزدیک هست ولی باز همون شهر نیستیم.
    من 29 و همسرم 30 سالشونه.
    من هم به همین علت اینجا از دوستان راهنمایی خواستم. چون حس میکنم رابطه جنسیمون داره کمتر میشه محبتش کم نیست شاید روزی 100 بار ببوسدم روزی 20 بار بقلم کنه. ولی رابطه جنسی مون داره کم میشه.که میخوام جلوش رو بگیرم. ببین عزیزم من الان دنبال راهی هستم که همسرم زودتر بخوابه .
    شما گفتین دوستانتون کمتر بیان و... من هم قبول کردم و اقدام هم کردم. دوستم دیگه خونمون نمیاد تا وقتی خودم بهش بگم. درباره برادر شوهرم هم همیشه همسرم ازم میپرسه که بگم بیاد دور هم باشیم یا نه. و چون خونه مادرش یه شهر دیگه هست وقتی میاد یکی دو روز میمونه. که میگم نه و اون هم احتمالا حداقل تا 2 هفته اینده نمیاد. و کم کم کمترش هم میکنم.

ولی من الان مشکلم اینه که حتی تو این شرایط هم باز همسرم دیر میخوابه و شب جمعه ها هم تا صب میخوابه ک خب باز فرداش تا ظهر خوابه و من تنها. یعنی کلا ساعاتمون داره جدا میشه.
    و من کمک میخوام که جلوی این روند رو بگییرم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام عزیزم

منظورت از اینکه رابطتون کم شده چیه؟ چقدر بوده و الان چقدر شده؟

الان بیشتر از همه چه چیزی شما رو ناراحت میکنه؟

کم شده رابطه،نخوابیدن همسرتون با شما و یا سیگار کشیدنش؟

در مورد کم شدن رابطه با همسرتون صحبت کردین؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array
    اتنا جان ناراحتی من از این بود که وقتی مهمون خانومی داشتیم همسرم ترجیه میداد من با اون خانوم تو اتاق بخوابم ایشون بیرون دلیلش رو میدونم(دیر خوابیدن- کشیدن سیگار و فیلم) چون در حالت عادی من میخوابم ایشون 2-3 ساعت بعد میاد میخوابه و جدا نمیخوابه که این مشکل پیش بیاد.
    که دوستان گفتن رفت و امد کم بشه و به خودی خود این قشیه منتفی میشه.
    ولی مشکل الان من اینه که ایشون کلا 2-3 ساعت دیرتر از من میخوابه که دلیل اصلیش سیگار هست. و همین باعث میشه که رابطمون کم شه.
    قبلا حداقل هفته ای یک بار بود الان شده ماهی 1 بار!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 07:44]
    سطح
    13
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 71 در 30 پست

Array
    تنهای جون
    میشه خواهش کنم از این قطعیت در بیای؟؟؟؟ لطفا!
    هر چی میگیم شما میگی مطمئنم، شک ندارم، اصلا، یقین دارم!
    خداشاهده فکر کردم سنت کمه، دیگه بدتر...
    شما تازه تاپبک زدی بذار یه مدت بگذره بعد بگو راه دوستانو عمل کردم.
    من هر چی فکر میکنم سیگار علت خوبی برای جدایی نیست، اگر این شوهرتون فرض کنیم به دل گرفته باشه که آره بوی سیگار میدی تو، بقیه اوقات روزم بوست نمیکرد و بغلت نمیکرد، دلگیری شب و روز نداره!
    اما ماهی یه بار رابطه یعنی با زبان بی زبانی خانوم جان من همین یکبار کافیمه!
    باید بدونی چرا همین یکبار کافیشه!!
    بعد اینکه پای دوست رو از خونت قطع کردی و خواهرت کمتر اومد و فامیلت همچنین. برو سراغ تحقیق و تفخص... ببین همسرت کجا میره یا با چه کسانی در اینترنت یا گوشی صحبت میکنه، بصورت ناشناس وارد شو.
    ببین همسرت احیاناً از نظر سلامتی در چه سطحیه و آزمایش بخوبی نشون میده.
    بالاخره علتو باید پیدا کنی.

17. کاربر روبرو از پست مفید *nastaran تشکرکرده است .

esitala (سه شنبه 02 خرداد 96)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)