به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 مرداد 96 [ 12:17]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 46.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array

همسرم شبا دوس داره جدا بخوابه

دیگه واقعا دارم کلافه میشم.
    همسرم تقریبا 80 درصد شبا بعد از من میخوابه. البته 80 که نه 100 در صد شبا.
    ایشون قبل از ازدواج همیشه عادت داشت شبا کتاب میخوند یا فیلم میدید. بعد از ازدواج اوایل میومد و با من میخوابید چون اخر شبا سیگار نمیکشید.
    من با سیگار کشیدنشون مشکل داشتم که طبق راهنمایی های سایت گذاشتم پای خودش و فقط خواستم جلوی من سیگار نکشه.
    بعد از چند ماه من که میخوابیدم ساعت 12 ایشون میموند ساعت 1-2-3 میومد میخوابید. که هنوز هم این روند ادامه داره. چون میگه من سیگار نکشم نمیتونم بخوابم.تا هم برم سیگار بکشم بعد بوی سیگار بره بخوام بیام پیش تو بخوابم طول میکشه.
    مورد بدی که واقعا کلافه م میکنه اینه که خونه ما مهمون زیاد میاد. مثلا دوستام میان خونمون شب هم میمونن. چون تو این شهر جایی رو ندارن. یا اخر هفته ها همیشه دوستم میاد پیشم. یا خواهرم میاد.بعد ایشون به شدت اصرار میکنن که من و خواهر یا دوستم تو اتاق بخوابیم و ایشون بیرون باشن. بهونش اینه که میخوام فیلم ببینم فعلا ولی من میدونم بخاطر سیگاره میخواد تا موقع خواب دو سه تا دیگه سیگار بکشه فیلمم ببینه البته.
    من واقعا چیکار کنم با این اوضا. که تو حتما برو تو اتاق با فلانی راحت بخوابین من تنها بیرون بخوابم...
    ویرایش توسط tanha67 : دوشنبه 01 خرداد 96 در ساعت 09:51

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام به تنهای عزیر
    من با قسمت دوم نوشته شما کلا مشکلتونو رو فراموش کردم و بشدت به فکر فرو رفتم.
    اگر منظورتون از دوستان، دوستان خودتونه باید عرض کنم شما اشتباه بزرگی میکنین که دوستانتون رو به منزلتون راه میدین شب بخوابن!
    مگر شما نمیدونید که متأهلید ؟!
    دوست شما میتونه هتل، خوابگاه یا خونه ی فامیلش بخوابه و خواهرتون هم رفت و آمدش حد و حدود داشته باشه.
    همسرشما کاملا حق دارن که عصبی بشن منتها مردها عادت دارن بعضی عصبانیتشونو با سیگار کشیدن نشون بدن.
    شما منزلتونو کاروان سرا کردین، آیا دوست داشتین همسرتون شب دوستشو بیاره بره تو اتاق و درب رو ببنده و به شما اهمیت نده؟‌
    ایشون مرد هستن میخواد با زنش تنها باشه، در ثانی شاید دوست نداشته باشه شما دوستانتون رو درمحیط خصوصی و شخصی منزلتون راه بدین!
    اگر شوهرتون جدا میخوابه دلیل داره!
    میگین مهمون زیاد داریم، خب پذیرش مهمون رو کم کنین (فامیل) و به زندگی متأهلیتون برسین. وقتی برای مردتون وقت نمیذارین و حس میکنه دوستان شما هنوزم برای شما جای خودشونو دارن و این نتونسته توی زندگی شما به عنوان همسر جای بزرگی داشته باشه دیگه رغبتی به شما نداره، میگه میخوام همین خوابم نباشه!
    اینطور طلاق عاطفی اتفاق میافته، انقدر روابط جنسی کم میشه و سطح عشق و محبت پایین میاد که آدما دیگه فقط بهم عادت میکنن.
    لطفا زمینه اتفاقات بد رو در زندگیتون بوجود نیارین.
    همین دوستان مجرد زمینه خیانت رو فراهم میکنن، شما بچه نیستین. باید هشیار باشین.
    لطفا به مواردی که گفتم عمل کنین و به همسرتون توجه و محبت کنین.
    ویرایش توسط yarmehrban : دوشنبه 01 خرداد 96 در ساعت 10:08

3. 8 کاربر از پست مفید yarmehrban تشکرکرده اند .

abs (سه شنبه 02 خرداد 96), behnam2020gh (سه شنبه 02 خرداد 96), tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96), جوادیان (دوشنبه 01 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 01 خرداد 96), غبار غم (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array
    دوست عزیزم این دوستم مثل خواهر هست برای من همسرم شرایط ایشون رو میدونن از نظر عاطفی. حتی وقتایی که من میگم فلانی نمیاد میشه زنگ بزن بیاد گناه داره یا بریم دنبالش بیاد. ما هم تنها نباشیم حوصلمون سر میره
    کلا همسرم دوست داره که دور و برش شلوغ باشه. و دوست من مثل خوهرشون میمونه. این رو هر کسی میتونه تشخیص بده و ایشون 3 ساله که دوستم رو از نزدیک میشناسه و حتی خودش تو همکار یا اقوام و اشنا دنبال مورد مناسبی برای ازدواجشون هست . و همی میگه خیلی دختر خوبیه کاش یه ادم مناسب برای ازدواجش پیدا شه..
    و خیلی وقتا برادر خودشونم خونمون هستن چون ارتباط صمیمی دارن باهم.
    من اینقدری با دوستم صمیمی هستم که بگم نیان خونمون یکی دو هفته ولی مطمعنم میگه که بریم دنبالش یا حداقل میگه بریم با بچه ها بیرون حالا یا دوستم با دوستای خودش. فرقی نداره. کلا دوس داره دورمون شلوغ باشه. و میگم حتی اگه کسی خونه نباشه من 12 میخوابم میشون 2-3 اگه اخر هفته باشه و فردا هم نخوان برن جایی میشه 5-6 صب!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha67 نمایش پست ها
    دوست عزیزم این دوستم مثل خواهر هست برای من همسرم شرایط ایشون رو میدونن از نظر عاطفی. حتی وقتایی که من میگم فلانی نمیاد میشه زنگ بزن بیاد گناه داره یا بریم دنبالش بیاد. ما هم تنها نباشیم حوصلمون سر میره
    کلا همسرم دوست داره که دور و برش شلوغ باشه. و دوست من مثل خوهرشون میمونه. این رو هر کسی میتونه تشخیص بده و ایشون 3 ساله که دوستم رو از نزدیک میشناسه و حتی خودش تو همکار یا اقوام و اشنا دنبال مورد مناسبی برای ازدواجشون هست . و همی میگه خیلی دختر خوبیه کاش یه ادم مناسب برای ازدواجش پیدا شه..
    و خیلی وقتا برادر خودشونم خونمون هستن چون ارتباط صمیمی دارن باهم.
    من اینقدری با دوستم صمیمی هستم که بگم نیان خونمون یکی دو هفته ولی مطمعنم میگه که بریم دنبالش یا حداقل میگه بریم با بچه ها بیرون حالا یا دوستم با دوستای خودش. فرقی نداره. کلا دوس داره دورمون شلوغ باشه. و میگم حتی اگه کسی خونه نباشه من 12 میخوابم میشون 2-3 اگه اخر هفته باشه و فردا هم نخوان برن جایی میشه 5-6 صب!
    عزیزم لطفا توجیه نکنین!
    فکر کنین یک درصد به دوست شما علاقه مند بشن! نمیدونم با چه قاطعیتی اینطور صحبت میکنین. هر گز نشنیدم و ندیدم.
    همسر شما چرا نمیخواد با یک فرزند دورش شلوغ بشه که با دوستان شما؟!
    عادتش ندین به گروه دوستان و افراد نامحرم
    در پایان ضربشو خودتون میخوربن.
    اگه حتی همسرتونم اصرار کرد بگین دیگه نمیاد یا میره خونه فامیلشون! اون خانم به پدرش یا برادرش و مادرش ربط داره جای خوابشو فراهم کنن نه شما.
    به به از این همه راحتی شما، برادرش میاد بعنوان نامحرم خونتون و شوهرتون هیچی نمیگه و شوهرتونم وقتی اون دختر میاد خیلی راغبه آخه مثل خواهرشه!
    خانوم محترم فقط خواهر خونی هست که رغبتی بهش نیست ، لطفا خودمونو گول نزنیم
    رفت و آمد افراد رو محدود کنین ، پیش از اینکه ضربه ی کاری بخورین
    بی میلی به رختخواب و بودن کنار همسر زنگ خطر بسیار بزرگی هست که واقعا من نمیخوام شما رو بترسونم.
    تمامی این رفتارها علت داره، اگر روابط آزادتون رو کنترل نکنین و شوهرتن چراغ سبز شما رو همیشه ببینه باید منتظر نفر سومی در زندگیتون باشین و همچنین رفت و آمد بیش از اندازه اقوام و دوری شما دو نفر ... والسلام
    ویرایش توسط yarmehrban : دوشنبه 01 خرداد 96 در ساعت 10:35

6. 3 کاربر از پست مفید yarmehrban تشکرکرده اند .

behnam2020gh (سه شنبه 02 خرداد 96), tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 09:11]
    سطح
    80
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    6,262

تشکرشده 5,821 در 1,048 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام به شما تنهای عزیز
    یک پیشنهادی به ایشون بده

بگو که خیلی دوسدارم توی بغل تو خوابم ببره و واقعا به وجودت چه فیزیکی و چه عاطفی و احساسی نیاز دارم و قسمت اعظم ازدواج یک زوج برای برطرف کردن نیازهای عاطفی و جنسی و رسیدن به آرامش در کنار همدیگه هست
    پس پیشنهاد من به شما اینه که در طول هفته کنار هم بخوابیم شبها و منو توی آغوش خودت خواب کن بعد که من خوابم برد خواستی بری فیلم ببینی یا نمیدونم کاری که میخوای انجام بده

در عوضش منم آخر هفته ها و روزایی که فرداش تعطیل هستیم کنارت هستم و فیلم میبینیم و غیره

مطمئن باش بعد از چند هفته که کنارت بخوابه عادت میکنه به این رویه.مخصوصا که ارتباط جنسی باعث خستگیش میشه و دیگه حوصله نداره بعدش فیلم ببینه یا بیدار بمونه و ترجیح میده همونجا کنارت بخوابه

یکم باید صبورانه چند هفته طاقت بیاری و غر نزنی تا عادت کنه
    ممکنه شبای اول یکم لجبازی کنه و چون به رویه قبلی عادت کرده همچنان بیدار بمونه

ولی با لبخند و نرمی و عاشقانه نشون بده که دوسش داری و میخوای همه جوره کنارش باشی و بهم آرامش و عشق بدید

کلا روبروش وای نستا و سعی کن پا باشی باهاش و رفیق

یاحق

زندگی زیباست

8. 5 کاربر از پست مفید نادیا-7777 تشکرکرده اند .

maryam.mim (دوشنبه 01 خرداد 96), tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

کاملا کارهای غیر منطقی و اسیب زن تو خونواده شما موج میزنه و با این شفافیتی که موضوع براتون داره نمیدونم چرا تو مشکلتون موندید؟

رفت و امد دوستان و خواهر به منزل شما

فیلم دیدن و سیگار کشیدن همسر تو خونه و عادت شدن این کار برای ایشون

شما باید هر چه سریعتر باید این رفت و امدهارو قطع کنید ..سوای اینکه این کار باعثه برهم زدنه نظم خونه شما میشه بلکه میتونه باعثه ایجاد وسوسه و افکار خیانت تو همسرتون بشه.. چون دوستهای شما

دارن به خونه شما رفت و امد میکنند و شبها هم اونجا میخوابن و این یعنی آتیش کنار انبار باروت

کار دوم اینه که همسرتون سیگارشو کمی زودتر بکشه تا موقع خواب پیشه شما بخوابه و شما کم کم با یه ترفندهائی این عادتو از سرش بیرون ببرید

اگه دیدید همسرتون به هیچ وجه راضی به اومدن به اتاق خواب نمیشه شما بیایید پیشش بخوابید ..

10. 5 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

Hildaa (دوشنبه 01 خرداد 96), tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96), yarmehrban (دوشنبه 01 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 01 خرداد 96), شیدا. (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 بهمن 98 [ 15:04]
    سطح
    60
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 172
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsOverdriveVeteran
    تشکرها
    318

تشکرشده 381 در 176 پست

Array
    سلام دوست عزیز

من هم شرایط شما رو دارم ولی اصلا ناراضی یا ناراحت نیستم وتبدیل به مشکلش نکردم. من چون باید ساعت خوابم زیاد باشه و فرداش باید برم سر کار 10 یا 11 شب می خوابم شوهرمم سریال های مورد علاقش رو می بینه بعد میاد می خوابه . اصلا هم بزرگش نکن عزیزم. رابطه اتون رو توی عصر یا قبل از خواب انجام بده بعدش به شوهرت فضا بده بذار کارهایی که دوست داره انجام بده. بهش گیر نده مردها نیاز به فضای اختصاصی و حریم و وقت برای خودشون هم دارن. حالا شوهر شما مرد شبه دوست داره شبها تنها باشه فکر کنه سیگار بکشه فیلم ببینه. تو انتظاراتت رو بگو مثلا دوست داری در هفته سه بار رابطه داشته باشی یا دوست داری قبل از خواب باشه یا صبح باشه یا هرچی؟ شوهر شما نیاز شما رو برطرف کنه بره فیلمشو ببینه. چه اصراری داری ساعت خوابش رو با خودت تنظیم کنی؟

در مورد مهمون من خیلیییییی مردها رو دیدم این کار رو می کنن و واسه راحتیه مهمونشونه نه اینکه از شما خوشش نمیاد . من هم اگه مهمون داشته باشم مثلا مادرم باشه (البته ایشون شب نمی مونه) شوهرم یا می ره کتاب می خونه یا ما تو اتاق باشیم می ره جای دیگه که راحت باشیم. مهمون خانم داشته باشیم شوهر منم همین کار رو می کنه که من و مهمون من راحت باشن. منم یه بار دوستشون اومده بود شب منزل ما بمونه گفتم می خوای کل شب رو پیش دوستت باشی من برم بخوابم انقدر خوشحال شد که بیا وببین.

من اینا رو می ذارم پای فهمیدگی شوهرم و اینکه نباید مجبورش کنم همزمان با من بخوابه و بیدار شه. موارد زن و شوهری هم جفتمون رعایت می کنیم. زمانی اختصاص می دیم با رعایت بهداشت و ایجاد رغبت. البته به شوهرم گفتم شبا می خوام بخوابم یه چند دقیقه بیاد پیشم و نوازشم کنه خوابم ببره . شما هم می تونید از این شیوه استفاده کنید البته من خوابم نمی بره ولی یکم حرف می زنیم و می خندیم و ایشون می رن به کارشون برسن منم می خوابم. به همین سادگی

اصلا بزرگش نکن و فقط کافیه یه کم درکش کنی و از نیازهای همدیگه مطلع بشید

خوشبخت باشید
    ویرایش توسط maryam.mim : دوشنبه 01 خرداد 96 در ساعت 10:44

12. 6 کاربر از پست مفید maryam.mim تشکرکرده اند .

mehdi.ma.mm (دوشنبه 01 خرداد 96), tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), نادیا-7777 (دوشنبه 01 خرداد 96), بهاره جون (دوشنبه 01 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    81

تشکرشده 99 در 49 پست

Array
    عزیزم من به اینکه همسرم دوستم داره شک ندارم. همون ساعت دو که میاد تا بیدارم نکنه بغلم نکنه بهم محبت نکنه نمیخوابه. اینجوری نیس که بیاد واسه خودش بخوابه. ولی این موضوع باعث شده
    رابطه جنسی ما خیلی خیلی کم شده.
    تعداد سیگار کشیدن های ایشون زیاد شده به من میگه یکی میکشه ولی میدونم تا موقع خواب 3 تا میکشه.
    خوابشون کم شده. فرداش کلافه هستن
    صبا اذیت میشن بخوان بیدار شن. و...
    من میدونم مشکل اصلی سیگار هست. چون من با فیلم دیدنشون مشکلی ندارم خوابم میبره. میتونه بیاد تو اتاق پیش من باشه و فیلمشو ببینه. چون میخواد سیگار بکشه بیرون اتاق میمونه که راحت باشه.
    الان اگه کسی هم نیاد خونمون روال فرقی نداره. من میرم ساعت 12 میخوابم ایشون 1الی 3 میاد. اخر هفته 5 الی6 بعد من فرداش 7-8 صب بیدارم و تنها! تا 2-3 بعد از ظهر. و خب این ناراحتم میکنه که اخر هفته هست و من باید تنها تا 3 خونه باشم و هیچ کاری هم ندارم! سر و صدا هم نمیشه کنم چون بیدارم میشه! اگه ساعت خواب ایشون تنظیم میشد مشکلی حل میشد به نظر خودم. که همش بخاطر سیگار.

از طرفی هر دو شاغلیم تا بیایم خونه کارهای خونه رو انجام بدیم شام و یه سریال که با هم ببینیم ساعد 12 میشه. و من
    من اصلا توانایی شب بیدار موندن ندارم. واقعا اگه شب بیدار بمونم فرداش کلا از نظر جسمی بهم میریزم. سرگیجه و حالت تهوه و سر درد... امتحان کردم و دیدم خودش هم دیده که چقدر بهم میریزم. و ب جاش ایشون عاشق شب بیدار موندم و صب خوابیدنه.شاید خیلی موضوع کم و کوچیکی باشه ولی واقعا داره جدی میشه برای ما. اخر هفته ها هم حتی اگه کسی نباشه من میدونم ایشون تا صب بیدار میمونه و من نمیتونم

دوست عزیز ما و این دوستهامون خیلی خیلی باهم صمیمی هستیم. و به هیچ وجه به هیچ وجه به هیچ وجه من از این لحاظ به هیچ کدام هیچ شکی ندارم. با توجه به شنااخت کاملم. ولی باز هم هیچ مشکلی نیست من از هفته اینده از دوستم میخوام که نیاد و ایشون هم نمیاد. ولی با توجه به اینکه هر دومون اهل بیرون رفتن و تفریح هستیم حتما میگه بریم دنبال بچه ها که باهم یه سمنی بریم. و خب منم تمایل دارمبریم چون بهمون خوش میگذره. اگه به نظر شما نرفتن بهتره اون هم نمیریم. ولی اونوقت واقعا تو خونه حوصلمون سر میره کل روز تنها باشیم!

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 07:44]
    سطح
    13
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 71 در 30 پست

Array
    وقتی به اشتباهت اصرار داری نباید دیگه واسه این چیزا ناراحت باشی!

پدر منم سیگار میکشید ولی اینجوری نبود، مواد مخدر چرا کلافگی میاره اما سیگار نه اونم در حالی که میکشه و ترک نکرده!!! شاید افکاری تو سرشه که فکر میکنه در حق تو نامردیه.....پای مجرد جماعت رو قطع کن.
    والا من در آینده با شوهرم هر جا بریم دو نفری یا با خونواده هامون میریم، خیلیم عالیه. یعنی چی مرد انقد آزاد باشه که بخواد خوشیش رو با دیگرون تقسیم کنه!! الله اکبر آخر زمونه.خانومشم چقدر خیالش راحته ، سادگی همیشه خوب نیست یه وقتی ورق برگرده تو فقط بازنده ای .

15. 3 کاربر از پست مفید *nastaran تشکرکرده اند .

tanha67 (دوشنبه 01 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 01 خرداد 96)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست عزیز

وقتی همه دارن بهتون می گن هر آخر هفته دوستت ( و حتی خواهرت) بیاد خونه ی شما مشکل آفرین می شه، بهتره یه کم بهش فکر کنید.

این همه آدم با هم که اشتباه نمی کنن.

امکان مشکل آفرین شدن این موضوع خیلی بیشتر از نشدنش هست، پس چرا عاقل کند کاری؟؟؟؟؟؟

حالا اگه شوهرتون می گفت هر آخر هفته با خواهرم بریم گردش، تاپیک می زدی که یه روزم نمی ذارن تنها بریم گردش!!
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

17. 7 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Shayeste (دوشنبه 01 خرداد 96), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 10 خرداد 96), نیلوفر:-) (چهارشنبه 17 خرداد 96), آوای بهشت (دوشنبه 01 خرداد 96), بارن (دوشنبه 01 خرداد 96), جوادیان (دوشنبه 01 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 01 خرداد 96)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)