به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 اردیبهشت 96 [ 06:50]
    سطح
    2
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 9 در 6 پست

Array
    سلام
    تاپیک های شمارو خوندم واقعا احسنت به شما این همه برای حفظ زندگیتون رو خودتون کار کردید و وقت گذاشتید اگه همه این پشتکارو داشته باشیم قطعا آمار طلاق پایین میاد
    نظر من با بعضی از دوستان متفاوته و ممکنه اخطار بشم حتی بن بشم اما مهم نیست
    من یک زنم و طرفم هر حسی به من داشته باشه کاملا اون حسو میگیرم ، به من بی میل باشه، رابطه زیاد محکم نباشه و بدونم با یه مشکلی طرفم میره یا اینکه بدونم جام محکمه و طرفم هست تمام اینارو ما خانم ها حس میکنیم
    من حس میکنم خانم شما عدم تمایل و کشش شمارو متوجه بود و با اخلاق خوب جبران میکرد الانم حس میکنه که کمی جایگاهش محکمتره یکم راحت گرفتن،نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه :|
    من برعکس دوستان نظرم اینهکه یکم مثلا 2 3 روز سرسنگین باشید باهاشون بعد از رفتار غلطشون درستم نشه حداقل کمتر میشه
    واقعا بعضی وقتا سکوت یا صبوری جواب نمیده به خدا من تجربه کردم فقط باعث میشه طرف فکر کنه محقه و بیشتر کنه

2. کاربر روبرو از پست مفید niaz90 تشکرکرده است .

جوادیان (دوشنبه 18 اردیبهشت 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط niaz90 نمایش پست ها
    سلام
    تاپیک های شمارو خوندم واقعا احسنت به شما این همه برای حفظ زندگیتون رو خودتون کار کردید و وقت گذاشتید اگه همه این پشتکارو داشته باشیم قطعا آمار طلاق پایین میاد
    نظر من با بعضی از دوستان متفاوته و ممکنه اخطار بشم حتی بن بشم اما مهم نیست
    من یک زنم و طرفم هر حسی به من داشته باشه کاملا اون حسو میگیرم ، به من بی میل باشه، رابطه زیاد محکم نباشه و بدونم با یه مشکلی طرفم میره یا اینکه بدونم جام محکمه و طرفم هست تمام اینارو ما خانم ها حس میکنیم
    من حس میکنم خانم شما عدم تمایل و کشش شمارو متوجه بود و با اخلاق خوب جبران میکرد الانم حس میکنه که کمی جایگاهش محکمتره یکم راحت گرفتن،نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه :|
    من برعکس دوستان نظرم اینهکه یکم مثلا 2 3 روز سرسنگین باشید باهاشون بعد از رفتار غلطشون درستم نشه حداقل کمتر میشه
    واقعا بعضی وقتا سکوت یا صبوری جواب نمیده به خدا من تجربه کردم فقط باعث میشه طرف فکر کنه محقه و بیشتر کنه
    سلام

ممنون بابت نظرتون

اگه همه نظراتوم خونده باشید من تو ذهنم یه چیزی هست به نام دفع کردن و نمیدونم از کجا میاد.. وقتی از کسی خوشم نیاد ذهنم اونو دفع میکنه

زمانهاییکه با خانمم بحثم میشه و ایشون به حالت عصبانیت باهام حرف میزنه و یا قهر میکنه , این سیستم بکار میفته و ذهنم هی اونو دفع میکنه و این باعث میشه هجوم افکار منفی و وسواسی و خودخوری ذهنی تمام وجودمو بگیره.. برای فرار از این جو و این افکار مجبور میشم
    پا پیش بذارم و آشتی کنم و یا در مقابله حرفاش سکوت و بی خیالی بکنم.. خودشم چن روز بعد یادش میره ولی این وسط انگار جاهامون عوض شده

من همیشه کوتاه میام تا خانمم در صورتیکه اینجا بسیار تاپیکها رو میبینم که اکثرا خانمها بخاطر حفظ زندگیشون صبوری میکنند تا اقا

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 9 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوادیان نمایش پست ها
    سلام

ممنون بابت نظرتون

اگه همه نظراتوم خونده باشید من تو ذهنم یه چیزی هست به نام دفع کردن و نمیدونم از کجا میاد.. وقتی از کسی خوشم نیاد ذهنم اونو دفع میکنه

زمانهاییکه با خانمم بحثم میشه و ایشون به حالت عصبانیت باهام حرف میزنه و یا قهر میکنه , این سیستم بکار میفته و ذهنم هی اونو دفع میکنه و این باعث میشه هجوم افکار منفی و وسواسی و خودخوری ذهنی تمام وجودمو بگیره.. برای فرار از این جو و این افکار مجبور میشم
    پا پیش بذارم و آشتی کنم و یا در مقابله حرفاش سکوت و بی خیالی بکنم.. خودشم چن روز بعد یادش میره ولی این وسط انگار جاهامون عوض شده

من همیشه کوتاه میام تا خانمم در صورتیکه اینجا بسیار تاپیکها رو میبینم که اکثرا خانمها بخاطر حفظ زندگیشون صبوری میکنند تا اقا

سلام مجدد
    در خصوص احساسی که بهتون دست میده بعد از به اصطلاح پرخاش یا رفتار توام با عصبانیت خانمتون باید بگم که واقعا راه حلی به ذهنم نمیرسه ، حس میکنم به شخصیت آدم ها بستگی داره بعضی ها حساس تر و زودرنج تر هستن، میدونم یک سری قرص هایی هستن که آدم و خونسرد میکنن و جلوی حسای منفی رو میگیرن اما خودم نخوردم شخصا که بخوام نظر بدم
    ببینید آقای جوادیان الان ممکنه بعضی ها بگن این چه نظریه این میده اما این نظ شخصی منه
    کلا مشاوره آنلاین به این صورته که یک نسخه رو برای همه میپیچن اونم اینهکه صبوری و محبت کن و گذشت کن ... خیلی هم خوب و عالیه این مسائل اما تا اندازه ای که اندازه جنبه طرف مقابل باشه اما مشاوره واقعی و حرفه ای اصلا به این صورت نیست مورد دیدم که مشاور گفته خانم میخوای شوهرت درست شه باید دادخواست طلاق بدی تا به خودش بیاد و جوابم داده
    خیلی ها میان اینجا صبوری و گذشت و تو زندگیشون میکنن تحقیرم تحمل میکنن اما آب از آب تکون نمیخوره به خاطر اینکه به همه یه نسخه داده میشه بابا بعضی وقت ها آدم وقتی جواب میگیره که غرورشو حفظ کنه و خودشو از چشم طرفش نندازه به نظر من در مورد شما این صدق میکنه
    به نظر من کوتاه اومدن زیاد شما شاید جواب معکوس بده، پیشنهاد من اینهکه اگه از رفتارای جدید همسرتون ناراضی هستید و فکر میکنید جاتون داره عوض میشه یه کم خونسردتر وبی توجه تر و سردتر باشید تا ایشون بفهمن که این رفتارشون عواقب داره اونم سردی شماست و تکرار نکنن ،اینو بفهمن چون شمارو دوست دارن اصلاح میکنن رفتاراشونو و همه چیز سر جای خودش قرار میگیره منظورم اینهکه یکم ازین اطمینانی که الان دارن که خوب بچه دار شدم دیگه اگه رفتارم عوض شه آب از آب تکون نمیخوره کم بشه ،افکار منفیو تحمل کنید کوتاه نیاید تا همه چیز برگرده سر جای اولش
    البته بچه داری بسیار سخته و آدمو جسمی و روحی خسته میکنه جدا از تغییرات هورمونی ، کمی زمان بدید رفتارشون تعدیل میشه مشروط بر اینکه رفتارتون طوری نباشه که براشون بشه عادت

5. کاربر روبرو از پست مفید niaz90 تشکرکرده است .

جوادیان (دوشنبه 18 اردیبهشت 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام مجدد

ممنون بابت وقتی که میذارید

عرض کنم خدمتتون که از جوابتون یکه خوردم.. برا این چیزا که درخواست طلاق نمیدن دوست عزیز چه جدی و چه الکی..

اینجوری باشه که بعدا اگه خطائی از من سر زد ایشون هم باید برن مستقیم سر موضوعه طلاق..

بعدشم من اهل قرص نیستم اصلا.. زمانیکه به شدت بیمار بودم از نظر روحی از مصرفش امتنا کردم چه برسه به الان..

در صورتیکه به قول شما کار به تحقیر برسه این اعمال جدی رو میشه در نظر گرفت..اما در این جور مشکلات سطحی نیازی نیست..

با بند آخر حرفاتون موافقم

ممنونم ازتون

7. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

آنیتا123 (سه شنبه 19 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 9 در 6 پست

Array
    سلام مجدد

ممنون بابت وقتی که میذارید

عرض کنم خدمتتون که از جوابتون یکه خوردم.. برا این چیزا که درخواست طلاق نمیدن دوست عزیز چه جدی و چه الکی..

اینجوری باشه که بعدا اگه خطائی از من سر زد ایشون هم باید برن مستقیم سر موضوعه طلاق..

بعدشم من اهل قرص نیستم اصلا.. زمانیکه به شدت بیمار بودم از نظر روحی از مصرفش امتنا کردم چه برسه به الان..

در صورتیکه به قول شما کار به تحقیر برسه این اعمال جدی رو میشه در نظر گرفت..اما در این جور مشکلات سطحی نیازی نیست..

با بند آخر حرفاتون موافقم

ممنونم ازتون
    اصلا و ابدا منظورم شما نبود در مورد درخواست طلاق
    عرض کردم مشاوره آنلاین کلا یک تئوری ارائه میشه اما مشاوره واقعی بعضا حتی به عنوان راه حل برای اینکه طرف به خودش بیاد میگن برو و درخواست طلاق بده ، من دیدم که میگم، یکی از خانم های بستگان همسرشون خیانت کرده بودن و ادامه میدادن زنشونو رها کرده بودن ایشون میرن پیش یکی از مشاورای خوب تهران و میگن میخوام زندگی کنم ولی زندگیم درست شه مشاور میگه شما باید عزم رفتن کنی جواب همسرتو به هیچ وجه ندی و بگی طلاق و همزمان جلسات مشاوره هم بیای خلاصه در نهایت آقا برگشت
    اصلا در مورد شما نبود چون مشکل شما مشکل بزرگی نیست
    خواهش میکنم امیدوارم که همه چیز بهتر بشه

9. کاربر روبرو از پست مفید niaz90 تشکرکرده است .

جوادیان (سه شنبه 19 اردیبهشت 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط niaz90 نمایش پست ها
    اصلا و ابدا منظورم شما نبود در مورد درخواست طلاق
    عرض کردم مشاوره آنلاین کلا یک تئوری ارائه میشه اما مشاوره واقعی بعضا حتی به عنوان راه حل برای اینکه طرف به خودش بیاد میگن برو و درخواست طلاق بده ، من دیدم که میگم، یکی از خانم های بستگان همسرشون خیانت کرده بودن و ادامه میدادن زنشونو رها کرده بودن ایشون میرن پیش یکی از مشاورای خوب تهران و میگن میخوام زندگی کنم ولی زندگیم درست شه مشاور میگه شما باید عزم رفتن کنی جواب همسرتو به هیچ وجه ندی و بگی طلاق و همزمان جلسات مشاوره هم بیای خلاصه در نهایت آقا برگشت
    اصلا در مورد شما نبود چون مشکل شما مشکل بزرگی نیست
    خواهش میکنم امیدوارم که همه چیز بهتر بشه

ممنون بابت وقتی که گذاشتین..

بنده هم برای شما آرزوی موفقیت دارم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    بنظرم توقعات همسرتون غیر معقول نیست.
    احساستون رو در جایگاه یک مرد درک میکنم این بخشی از ویژگی ذاتی شماست اما باید سیاست داشته باشین.
    اول اینکه احساسات خانمتون رو درک کنین تا متقابلن شما هم از سمت ایشون درک شین.
    با مشورت کردن در مورد مسائل مالی حتی سوری و یا برای یه مدت کوتاه این حس رو به همسرتون القا کنید که ایشون شریک زندگی شما هستن,برای نظرشون ارزش قائلید و با ایشون مشورت میکنید.
    اینها یعنی شکوه دادن به همسرتون و بها دادن به ایشون.
    ببینید خانمها به شدت موجودات پیچیده ای دارن و احساساتی دارن که شاید از نظر یک اقا بچه گانه و خیلی بی ارزش به نظر بیاد.
    شما فرض کنید مادرشوهر گل باشه,باز این احساس حسادت یا رقابت و مقایسه کردن توسط عروس انجام میشه و برعکس.
    شاید ناخواسته این پیغام رو به همسرتون دادین که ایشون در حدی نیستن که شما ازشون مشورت بگیرید.شاید حس میکنن بخاطر عیدی دادن به مادرتون نظر همسرتون رو نادیده گرفتین و مادرتون رو ترجیح دادین.
    حتی اگر مادرتون رو هم ترجیح دادین با سیاست نباید بذارین خانمتون اینو حس کنن چون اون احساس حسادت و رقابت تحریک میشه.
    البته این درمورد مادرشوهر ها هم صدق میکنه ها.
    منظور من این نیست که به همسرتون کلک بزنید و ظاهر و باطنتون باهم فرق کنه نه منظورم اینه شما باید سیاست کلامی داشته باشین.
    وقتی متنتون رو خوندم دقیقا عکس العمل های من مشابه همسرتون بود.
    که کی قراره پول کباب رو بده؟چرا شما باید بدید؟چرا بقیه سهم خودشونو نمیدن؟
    خانم ها دائم در حال مقایسه و رقابت هستن.
    اینکه دوست دارن زندگیشون هم سطح اقوام دیگه شون باشه رو به عنوان یه خانم درک میکنم.این احساس خونه بزرگ تر داشتن رو.
    البته شما میتونید این موضوع رو خوب برداشت کنید که قطعا من همسر موفق و خوبی هستم که همسرم چنین توقعی از من دارن و میدونه که من میتونم خونه بزرگ تر تهیه کنم پس خوشحال باشید.
    به همسرتون اعتماد به نفس,حس مهم بودن,قابل اعتماد بودن بدین.
    و یک انتقاد هم از خودتون دارم که ممکنه کمکتون کنه.لطفا از این احساس مرد سالاریتون استفاده مفید ببرید.به همسرتون نشون بدین به عنوان یه مرد خوبش رو میخواین,کنارشین,قبولش دارین,دوستش دارین و مثل یه مرد همه جوره هواشونو دارین.
    احساس مرد سالاریتون رو منوط به مسائل مالی و تامین نیازهای زندگی نکنید.
    این احساس مرد سالاریتون رو درمورد احساسات معنوی هم داشته باشین.
    لطفا جاهاییکه فکر میکنید صلاح همه درمیونه این حس لجاجتتون رو سرکوب کنید و این شما هستین که به احساساتتون فرمان میدید نه احساسات به شما.
    مثلا زمانیکه دچار بیماری شدید لجاجتتون درمورد قرص نخوردن اصلا درست نیست.با یک باز قرص خوردن شما برای درمانتون مشکل خاصی بوجود نمیاد.یا وقتی خانمتون میگن از سرمایه ایشون هم برای خرید خونه استفاده کنید.
    گفتین چون قبلا ایشون کمک های مالیشون رو به روتون اوردن تمایلی به این کار ندارین.
    اگر به همسرتون نشون بدین که به عنوان یه مرد کنارشون هستین نه مقابلشون مطمعن باشین ایشون دیگه هیچوقت چیزی رو به روی شما نمیارن که من فلان کمک رو داشتم.
    ممکنه علت این کارشون این باشه که میخوان به شما ثابت کنن من اونقدر ها هم که شما میگی غیر قابل اعتماد نیستم و میشه بامن هم مشورت کنید و ایشون میخوان اینجوری خودشون رو به شما ثابت کنن.
    در اصل شکوهشون زیر سوال رفته

12. 2 کاربر از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده اند .

جوادیان (سه شنبه 19 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 20 اردیبهشت 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    تشکر از شما دوست عزیز

حرفاتون منطقیه و جای هیچ بحثی نیست..

در مورد مشورت کردن من یه نظری دارم , اونم اینه که برا هر چیزی که نمیشه مشورت کرد.. که بخوای برا هر کاری سوال بپرسی یا مشورت بگیری کمی از نظر من غیر منطقیه

اما برا کارهای بزرگ حتما

من و خانمم کلا نظرمون در مورد پول خرج کردن متضاده همه

من زیاد تو قید و بند پول نیستم اما خانمم ریز به ریز همه چیزو محاسبه میکنه

14. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

ZENDEGIBEHTAR (چهارشنبه 20 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    تشکر از شما دوست عزیز

حرفاتون منطقیه و جای هیچ بحثی نیست..

در مورد مشورت کردن من یه نظری دارم , اونم اینه که برا هر چیزی که نمیشه مشورت کرد.. که بخوای برا هر کاری سوال بپرسی یا مشورت بگیری کمی از نظر من غیر منطقیه

اما برا کارهای بزرگ حتما

من و خانمم کلا نظرمون در مورد پول خرج کردن متضاده همه

من زیاد تو قید و بند پول نیستم اما خانمم ریز به ریز همه چیزو محاسبه میکنه
    جالبه که بدونید شغل من هم حسابداری هست و دقیقا مثل خانمتون مدام در حال دودوتا چهارتا هستم
    برای خونه سال دیگه چقدر پول لازم داریم؟
    چندتا قسط مونده؟
    اگه اینقدر داشته باشیم و پس انداز کنیم چقدر میشیه...
    من مدام در حال برنامه ریزی های مالی هستم و این بخشی از وجودم شده و شم اقتصادی قوی دارم.
    ازین رو میتونم همسرتون رو درک کنم.
    نظرتون محترمه و درک میکنم اما پیشنهاد مشورت فقط برای مدتیه تا همسرتون به آرامش برسن.
    برای اینکه مشکل کوچیکتون حل شه لطفا اگر بر خلاف میل باطنیتون هم هست اینکارو انجام بدین.
    ویرایش توسط ZENDEGIBEHTAR : چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 در ساعت 07:52

16. 2 کاربر از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده اند .

جوادیان (چهارشنبه 20 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 20 اردیبهشت 96)

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)