به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 02 اردیبهشت 96 [ 09:50]
    سطح
    1
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 48.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    سلام خیلی ممنون از لطف همتون عزیزای من راستش من واقعا اعتماد بنفسم پایینه یمدت که سعی میکنم اعتماد بنفسم بالا باشه خوب میشم ولی این حالتم موقتیه جوری که بعد از یمدت دوباره ب همین حال درمیام
    زانکوی عزی م درمورد ظاهرم پرسیدی باید بگم من موهای کم پشتی دارم البته تا دوسال پیش موهام بهتر بود اما دوساله رنگ مو و مش کردم بدجوری داغون کرد موهامو حوری که الان 5ماهه دیگه هیچ رنمی نمیزنم موهام دورنگ شده نصف مشکی موهای خودم و نصف رنگ و مش داره سعی میکنم به ظاهرش برسم که شاید بهتر و پرتر نشون داده بشه بماند که نلمزدم عاشق موهای بلنده و بیشتر ازهمه محو موهای بلند بقیه میشه و جوری نگا میکنه من میرم تو خودم حتا یبار بهم گفت من موی کوتاه دوس ندارم منم قبلا موهدم بلند بود اما نه خیلی ولی قشنگ بود خب چرا اونموقع عاشق موهای من نبود حالا که زدم از عمد اینجوری میگه ! تا حرص من دربیاد! از طرفی پووستم شفافه روشنه ولی یمدت بود جوشای بدجوز میزدم جوری که جاشون میموند اما زیاد نه رفتم دکتر پدست بهم قرص راکوتان داد اونم کلی عوارض داره یکیشم همین ریزش مو هست که حس میکنم بیشر شده پوستم خوب شده فعلا و تا یمدت بتید قرصارو ادتمه بدم براهمینم موهام کوتا کروم تا زیاد عوارض رو موهام اثر نکنه ارایشمم والا بد نیست من زیاد غلطیظ ارایش نمیکنم فقط رژ پررنگ میزنم مثلا قرمز و ثورتی پررنگ خب اگه خیلی ملایم باشه اصلا خوشم نمیاد حس میکنم بی رنگ و رو میشم از طرفیم حتا ارایشمم کم هم باشه بازم مردم حرف خودشونو میزنن
    درمورد اون دوست عزیزم ک گفت شاید مردم دارن حرف خودشونو میزنن باید بگم خیر اینجور نیست چون دختره قشنگ از جلو خودم رد شد تو روی من نگا کرد و بعد ب دوستش گفت پقد زشته!!یا همینطور اون خانن من خیلی دلم میشکنه چون خودم وقتی ی ادم زشت میبینم هیچوقت تو روش نمیگم اونم تو خیابون چجوریه که مردم انقدر راحت میگن زشت!!!برام جای تعجبه خیلی ناراحتم دوس دارم از همه لحاظ زیبا باشم راستش یچیز دیگم هست راجب ب نم خیای ناراحام میکنه اونم اینه من خیلی لاغرم بازوهای ظریف و لاغر بالاتنه ظریف دارم قرم بلنده اما بدنمو دوس ندارم یمدت باشگاه رفتم ولی درست نشد که نشد ی حسی میگه باید مکمل بخورم تا ایده ال شم چرا خدا بین بنده هاش فرق میزاره مگه من ادم نیستم باز ممنون از لطفتتون جواباتون تا حدی ارومم کرد

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 اردیبهشت 00 [ 20:56]
    سطح
    43
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12

تشکرشده 69 در 36 پست

Array
    پرنیا عزیز اینو به جرات بهت میگم، هر شکلی باشی اقایوم نگاههای خودشون رو به سمت خانمهای دیگه دارن، این هیچ ارتباطی به ظاهر شما نداره خصلت آقایون هست، در بعضی ها بیشتر در بعضی کمتر! شاید مردهایی هم باشن که اصلا نگاه نکنن ولی خوب جزو نوادر روزگار هستن! خودت تو خیابون که راه میری دقت کن ببین مردهای دیگه بهت نگاه میکنن یا نه؟ صد در صد هر مردی که رد بشه حداقل یه نیم نگاه رو میندازه، چه زنی کنارش باشه چه نباشه!
    من سر همین قضیه خیلی اذیت شدم مرتب همسرم رو مواخذا میکردم که نباید اصلا نگاه کنی، طوری شده بود که با من میومد بیرون همش صاف تو صورت من نگاه میکرد یا زمینو نگاه میکرد از ترس!!!، بعد تصمیم گرفتم مثلا خودم رو زیباتر کنم، ده کیلو وزن کم کردم، بینی عمل کردم، تاتو کردم....خلاصه بلایی نیست سر خودم نیاورده باشم، تو همه این مراحل هم همسرم مرتب میگفت من همون قبلیتو دوست داشتم اما مگه من باور میکردم :) ولی الان این مشکل بینمون حل شده یعنی من دیگه امتداد نگاهشو تعقیب نمیکنم این موضوع برام بی اهمیت شده چون تو زندگی کارهایی کرد که مطمین شدم دوستم داره و منو زیبا میبینه. شما هم به نظر من دیگه دست از این کار که دقت کنی کجا رو نگاه میکنه بردار، چون فایده ای نداره مگر اینکه از حالت نگاه نرمال خارج باشه و حالت چشم چرونی پیدا کرده باشه که اونوقت باید در انتخابت تجدید نظر کنی.
    در مورد اندام هم یکی اضافه وزن داره یکی کمبود وزن و اکثر خانمها از وزنشون شاکی هستن، خوش بحالت که قد بلندی داری، چون وزن رو میشه تغییر داد ولی قد کوتاه رو نمیشه هیچ کاریش کرد، قد 170 و اندام باریک ارزوی خیلی از خانمهاست از جمله خود من! ولی اگر احساس میکنی خیلی لاغر هستی پیش دکتر تغذیه برو رژیم چاقی بگی مکمل هم خود دکتر میده و خیلی موثره.
    موفق باشی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    "من خودم... صدبرابر ... طوری که همه تعجب میکنند من چطوری باهاش ازدواج کردم. ... تازه ایرادم ازم میگیره . الله ااکبر از دست این مردا."
    اعتماد به نفس بعضی از خانم های اینجا آدمو می کشه. ولی خدائیش باید اینجور مردها رو ادب کرد اصل کار بده جلوی خانم خود آدم فاجعه اس.
    بعضی آقایان که دروغه، تقریبا همه آقایاون یه نیم نگاهی به خانم های خوشگل می اندازند یه قسمتش طبیعی هستش مثل همون نگاهی که به منظره زیبا یا ماشین شیک و امثال اون می اندازند. بالاخره انسان زیباپسند است و نمیشه انکار کرد. معمولا هم سریع و غیر ارادی اتفاق می افته. همون که میگند یه نگاه اشکال نداره. ولی نمی دونم چرا یادشون رفت بگند مدتش از چند دقیقه بیشتر نباشه؟ 5، 10، 15 دقیقه
    بعضی هاش هم غیرعادی و نادرست است و هم خطر جانی برای بیننده داره. اگر در حال رانندگیه تصادف می کنه (آمار سالیانه تصادف خودش داد میزنه)، تو چاله می افته، دچار سرگیجه و استرس میشه، آرامشش رو ازدست بده و به خیال پردازی و رویابافی می افته (همه آقایان این مورد رو حداقل چندبار تجربه می کنند )، ... و هولناک ترین شون برای اون آقایان نادرستی اتفاق می افته که جلوی خانم شون همچین کاری می کنند.
    خیلی از این نگاه ها تقصیر مشترک خانم ها و آقایان هر دو است. یعنی همون مواردی که خانم ها آرایش می می کنند و جلوی آدم رژه میرند. مثل جری موشه که جلوی تام خرامان خرامان قدم بزنه. خب چه انتظاری از تام گرسنه دارید؟

از شوخی که بگذریم، خانم محترم شما چرا با کسی که هیچ تناسبی با شما نداره قصد ازدواج دارید؟ طبق گفته خودتون
    سطح مالی و تحصیلاتی و ... ایشون از شما پایین تره. اگر برعکس بود می گفتم زیاد اشکالی نداره. ولی وقتی مرد زیاد از همسرش پایین تر باشه در روابط شون ایجاد مشکل می کنه. مخصوصا بعد از ازدواج.
    کار و پول کافی ندارند. کار کافی معنی نداره. یا کار دارند یا ندارند یا گاهی شاغل و گاهی بیکار هستند. اولی که نیست احتمالا دومی یا سومین حالت است. خب شما با چه حسابی با کسی که چه قبل از آشنائی با شما و چه الان که 2 سال گذشته نتونسته شرایط مالی و کاری تشکیل و اداره زندگی رو فراهم کنه مونده اید؟ فقط برای اینکه از نظر روحی وابسته و بعد خرد بشید؟ از اخلاق شون هم که رضایت ندارید. به علاقه شون که اطمینان ندارید. آخه چی فکر می کنید؟ هرچقدر هم ناامید باشید (که نباید باشید) نباید دست به انتحار بزنید.

این رابطه را سریع قطع کنید. آینده بدی براتون داره. نه مناسب هم هستید، نه ایشون شرایط ازدواج رو داره . نه به علاقه اش اعتمادی است. شاید من اشتباه برداشت کرده ام؟
    اگر تردید دارید با مشاور خانواده مشورت کنید.

در مورد ظاهر حساسیت به خرج ندید. نمیگم مهم نیست. مهم است ولی نه تا این حد که شما بزرگش کرده اید؟ شما نسبت به این موضوه حساسیت و وسوس پیدا کرده اید. اون دختره اینو گفت اون زنه اونطور ... این حرفا رو دور بریزید. فکر می کنید واسه همون خوشگلائی که میگید از این چیزا نمیگند؟ دماغش رو عمل کرده، موهاش فلانه، رنگش پوستش یه طور دیگه ... مشترک بین همه شما خانم ها "من هم اگر آرایش کنم 100 برابر ازش خوشگل تر میشم" - حسادت

شما یه مقدار هم به خانم هائی که زیبائی کمتری دارند توجه کنید. دور و بر خودتون و توی جامعه فراوان هستند. یعنی هر کسی که خوشگل نباشه رو دست مامانش می مونه؟ پس این زیباروهایی که از 30 و 35 هم رد کرده اند و تو خونه مونده اند چی هستند؟ در مقابل دخترای ظاهرا با قیافه معمولی و حتی به گفته شما زشت که ازدواج کرده اند و به خوشی هم دارند زندگی می کنند مال همین جامعه نیستند؟ زیبائی فقط یه عامل در انتخاب است. خیلی چیزهای دیگه هم هستند که مردها و زن ها مورد توجه قرار می دهند (خودم آقا هستم ولی به جای خانم ها اعتراف می کنم پول، زبان، شغل و این چیزها مهم تر از زیبائی است، یه وقتائی هم فراموش می کنند اشتباهی اخلاق و ایمان آقایون رو آخر آخر ملاک ها شون قرار میدند که خیلی زود و با مراجعه یه کیس نو تر، تصحیح اشتباه می نمایند)
    داشتیم می گفتیم. زیبائی یکی از ملاک ها است. چیزهای دیگری هم هستند که به همون اندازه و بیشتر مهمند.
    * ایمان که پایه و اساس همه چیز است و یه حداقلی ازش باید در آدم باشه. همسطح خود فرد یا نزدیک به هم باید بود. یا اگر فاصله وجود داره قصد و اراده جدی برای بالا اومدن سطح پایین تر به سوی بالاتر وجود داشته باشه.
    * اخلاق، خوش روئی و خوش برخوردی، خنده رو بودن. ضمن اینکه با وقار هستید بیشتر وقت ها یه لبخند کوچک هم با خودتون داشته باشید، مخصوصا جلوی خانم هائی که پسر در سن ازدواج دارند. "لبخند ثروتی است که هیچگاه تمام نمی شود".
    * گرمی و محبت، دوست داشتن دیگران. ساده ترین راه برای این که دیگران دوست تان داشته باشند اینه که دوست شون بدارید. نمیگم برای 100% ولی برای 80% مردم صدق می کنه. اشتباه نکنید، دوست داشت رو میگم نه عشق و عاشقی.
    * زبان و نحوه صحبت، اینکه با چه نوع کلمات و بیانی با مردم صحبت کنید. بی حوصله باشید با براشون در حد کفایت (نه خیلی زیاد که نتیجه معکوس بگیرید) وقت صرف کنید، مثبت صحبت کنید(مثلا نگید اونجا ننشینید، بگید بفرمائید اینجا بنشینید) ...
    * تحصیلات و مطالعه عمومی. هر قدر سواد و اطلاعات تخصصی و عمومی بیشتری داشته باشید هم موارد دیگر رو بهتر درک و اجرا می کنید، و هم زمینه های مشترک بیشتری با افراد دیگر برای ایجاد ارتباط پیدا می کنید. و خیلی فواید دیگر که خودتون بهتر می دونید
    * پوشش. اینکه چه نوع لباس بپوشید در نظر مردم تاثیر می گذاره (به جز افرادی مثل خودم که هیچوقت یادشون نمی مونه طرف کت و شلوار تنش بود یا عرق گیر. خوشبختانه یا متاسفانه این آدم ها زیاد نیستند). رنگ های شاد بپوشید بدون اینکه تند و انگشت نما کننده باشند. ارزون باشه ولی تمیز و با سلیقه.
    * معاشرت، با مردم بجوشید. هم دوست پیدا می کنید و از تنهائی در میائید و هم شانس ازدواج تان بیشتر میشه. البته باید دقت کنید با چه افرادی دوستی پیدا می کنید. کسانی باشند که از جهات مختلف شما رو بالا ببرند. هیچ خانمی هم برای دوستی با خانم دیگه دنبال خوشگلیش نیست. ولی واسه داداشش شاید. البته دخترائی هم هستند (مثل بعضی خواهرا که می شناسیم) که داوطلب های خود مشتاق رو هم می پرونند
    به جلسات زنانه حتما بروید. به یاد داشته باشید هر نوع مجلسی معاشرینی از جنس خودش رو به همراه میاره. اگر دنبال همسر مذهبی هستید مسلما ایشون یا مادرشون رو تو پارتی ها و جلسات مشروب خوری نمیشه پیدا کرد. البته امکان داره تو مجالس مذهبی افرادی رو پیدا کرد که در واقع خیلی هم لامذهب باشند. مراقب باشید.
    * وزن تاثیر زیادی بر روی زیبائی داره. کسی عاشق اسکلت تشریح دانشکده پزشکی که نمیشه. میشه؟ با غلتک جاده صاف کنی هم هیچ آدم عاقلی تمایل به ازدواج نداره. مگه خودش هم به همون بزرگی باشه یا بخواد همون اول زندگی مشترک چسب برگردون بشه. لاغر هستید. خب وزن تون رو کمی زیاد کنید. چاق که نیستید لاغر کردن براتون عذاب باشه. اگر استرس و فکر و خیال باعث لاغری تون است به دکتر مراجعه کنید.

*** مراجعه به دکتر روان پزشک برای رفع بعضی از مشکلات شما ضروری هستش. استرس و نگرانی دارید. فکر و خیال. کم خوابی و بدخوابی، و نظایر این ها رو احتمالا دارید. همه این ها در تخصص روان پزشک هستند و نه روان شناس (دچار اشتباه نشید). هزینه اش هم کشنده نیست. اولا که هم دکتر خصوصی هست و هم دولتی. و هم اینکه دیر به دیر مراجعه می کنید. در اوایل ماهانه و بعد از دو یا سه بار هر چند ماه.
    دکتر روان شناس هم برای وسواس فکری تون بروید.

درآخر، از ترس تنهائی ازدواج نکنید. ازدواج جاده و راه فرار از مشکلات نیست. بلکه کلی مسئولیت و مشکلات طبیعی و مصنوعی خودش رو به همراه میاره. پست های گذاشته شده رو بخونید و درباره شون فکر کنید. نمیگم بترسید ولی میگم از وهم و خیال بیرون بیائید. فکر نکنید قراره ازدواج کنید و دنیا گلستان بشه. خیر، فقط از یک مرحله زندگی به مرحله دیگه می روید. خوشبخت شدن مثل بقیه مراحل زندگی تا حد زیادی بستگی به خودتان و نا حدی به دیگران داره.

موفق باشید
    ویرایش توسط Ye_Doost : پنجشنبه 31 فروردین 96 در ساعت 18:21

4. کاربر روبرو از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده است .

ستاره زیبا (شنبه 02 اردیبهشت 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 08 فروردین 03 [ 07:07]
    سطح
    96
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 550
    Overall activity: 94.0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,581

تشکرشده 2,291 در 742 پست

Array
    باسلام

نقل قول نوشته اصلی توسط parnia96 نمایش پست ها
    از عمد اینجوری میگه ! تا حرص من دربیاد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط parnia96 نمایش پست ها
    فقط چرا مردم اینجورن چرا من که کاریشون ندارم چرا با نگاهشون با حرفاشون ادمو عذاب میدن چرا سعی میکنن منو از چشم بندازن راستش خیلی ناراحتم

ریشه این طرز فکرتونو پیدا کنید!!

چرا می خوایید با کسی ازدواج کنید که عمدی حرص شما رو درمیاره؟؟؟

شما الان نامزدین رسمی؟ و اگر براتون خواستگار بیاد قبول نمیکنید؟

تو این دو سال چه شناختی از هم پیدا کردید؟؟

وقتی به اختلاف نظری میرسید چطوری حلش میکنید؟

اگه موضوعی ناراحتتون کنه چه عکس العملی نشون میدن؟

مدل محبت کردنش به خودتونو میپسندید؟

خودتون رو در یک حد میبینید؟؟(منظورم ظاهر نیست)

ادم متعهد و خوش قولی هستن؟؟واکنششون وقتی دیر سر قرار بیان یا نتونن به حرفشون عمل کنن؟؟

چه ارزش های مشترکی بینتون هست؟؟

به نظرم رسید اعتماد به نفس پایینتون حواستون رو از مسائل مهم تر پرت کرده!
    موفق باشید
    ویرایش توسط الهه زیبایی ها : پنجشنبه 31 فروردین 96 در ساعت 18:13

6. کاربر روبرو از پست مفید الهه زیبایی ها تشکرکرده است .

Eram (پنجشنبه 31 فروردین 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    خانوما به اشتباه فکر میکنن کامل و زیبا بودن = خواستنی بودنه.
    روی جنبه های مثبت خودت و پرورش اونا کارکن.میتونی مهارت ها و سیاست های زنونه رو یادبگیری و خودت رو توش خبره کنی.برای افزایش اعتماد به نفست میتونی کارهای زیر رو انجام بدی:
    مطالعه کن
    سیاست های زنانه یادبگیر.
    کدبانو باش و آشپزی متنوع یادبگیر.
    اخلاقت رو زیبا کن.
    لباس زیبا و مناسب بپوش
    آرایش ملایم داشته باش که خیلی توی چشم نباشه و درعین حال زیبات کنه. از وسایل آرایشی متنوع استفاده کن تا دستت بیاد که کدوماش برات خوبه.در مورد لوازم آرایشی جدید ازطریق اینترنت آگاه شو.
    لبخند بزن
    مهربون بودن بخشنده بودن سکوت صبور بودن وقار و متانت داشتن آدم رو فوق العاده زیبا و جذاب میکنه.
    از عطر ملایم استفاده کن.
    برنامه خواب منظم داشته باش.
    از ماسک های طبیعی پوست استفاده کن.
    بخور بگیر.
    ورزش کن
    آرام و ملایم سخن بگو.
    حس عطوفت زنانگی خودت رو پرورش بده.
    موسیقی های غمناک و بی مفهوم رو از زندگیت حذف کن.
    به بهداشت دندان هایت اهمیت بده.
    به سلامتیت اهمیت بده .
    با خداوند خلوت کن کتاب های معنوی بخون و گاهی در سکوت بنشین و آرام باش.

8. کاربر روبرو از پست مفید Eram تشکرکرده است .

جوادیان (جمعه 01 اردیبهشت 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    Ye dost و نیلوفر عزیز ممنون از راهنماییت حرفات با اینکه یکوچولو تندی داش ب دلم نشست مثل امپولی ک درد داره ولی برا بدن مفیده
    راستش بخای خودمم دیگه به این نتیجه رسیده بودم که بدرد هم نمیخوریم در حال حاظر ایشون هستن که راه رو برا رفتن بستن چون هر بار به بهانه مختلف خاستم برم چون واقعا تحمل این رفتارش برام سخته اصلا جدای از احتلاف فرهنگی تحصیلی با این رفتارش نمیتونم کنار بیام هرچقدر هم شما بگید طبیعی بدا من طبیعی نیست چطوریه که برخی اقایون رو تو خیابون میبینم دست در دست همسرشون تو خیابون قدم میزنن ولی اصلا نریدم چشمشون جای دیگه کار کنه حتا اگه خانوم جذابی از کنارشون رد بشه بخدا میتونن جلو خودشونو بگیرن اگه بخوان میشه مکه میشه نشه اونم منی که هزهر بار سراین موضوع باهاش بحث کردم ینی نمیدونه چی منو ناراحت میکنه!!!که دیگه اون کارو انجام نده!!!یادمه یبار تو مغازه بودیم ی دختر تقریبا از این کم سن ها امد داخل مغازه ازین دختر پرروها ک ارایش کرده بعد حس کردم نامزدم تحت فشاره دیدم زیاد داره بهش فشار میاد که نگا کنه از مغازه زدم بیرون تا راحت باشه همون بیرون وایساده بودم که خودش امد خجالت کشید هرکار کرد از دلم بیاره بیزون من اهمیت نمیدادم ینی میخام بگم اونجور ک خونسرد بودم حس کردم بیشتر از کارش خجالت میکشه ولی اون یبار تونستم فقط بروش نیارم نمیدونم حالا برداشت من درسته واقعا یا دارم اشتباه میکنم و تصور ذهنیم بکده! درکل من دوس دارم همسر ایندم فقط منو بلینه من براش بهترین باشم اگه دوسم داشته باشه کسی تو چشمش نمیاد حتا اون زنی که هزارجور بخودش برسه و از جلوش رد بشه هم نباید نگاهشو بدزده من خیلی رو این موضوع حساسم بخاطر همین چند بار خاستم جدا بشم اون نمیخاد و نمیزاره راستش خودمم بدون اون برام سخت میگذره از طرفیم سنم جوریه که دیگه موقعیت برا ازدواج ندارم دیگه داره 30سالم میشه تا اینم بخام فراموش کنم دوسال از 30 هم بگذرم دیگه تمام خیلی ناراحام چرا خدا دوسم نداره مگه من لایق یه زندگی اروم و پر مهر نیستم اخه چیزی از عشق کم نذاشتم چرا نباید اونچیزی ک لایقشم داشته باشم

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    Eramعزیز و شما حرف از سیاست زنانه زدید باید تو این مورد بگم که من اصلا سیاست زنانه نه میدونم چیه و نه بلدم و یمقدارش ینی بخش بیشترش ذاتیه منی که تو یه خانواده سنتی بسته بزرگ شدم چجور بدونم سیاست زنانه چیه اگه منظورت از سیاست زنانه ناز و طنازی هست باید بگم من ازین جهت صفرم حتا یادمه اوایل اشنایی بمن میگفت برام ناز کن بازیم بده بزار نازتو بکشم ولی من ن هرگز بلد بودم حتا ازش پرسیدم ولی نمیدونست چجور بگه از خودم ک ی زنم خجالت میکشم اخه منی که تو خونه بابام یاد گرفتم دستم تو جیب خودم باشه و مثل مردا فقط کار کنم چی از سیاست زنونه بلدم!!! ببخشید ولی این مردها هم مقصرن مثلا اگگه یه مردی از زنش تعریف نکنه اون خانم چجور بتونه خودشو ناز کنه براش اینهمه ک راجب سیاست زنا میگن راجب رفتار مردا نمیگن این اقاس ک باید ب خانکمش اعتماد بنفس بده حس زنانگی بده بنظرم اینا باهم کاملتر میشن اینم درمورد سیاست ک هیچی نمیدونم
    الهه ی عزیزم در جواب سوالت باید بگم بله در حد اشنایی هستیم و اگه موقعیت خوبی برا ازدواج برام پیش بیاد نمیدونم شاید اگه یجورایی گزینه بهتری باشه بتونم روش فکر کنم ولی مطمن نیستم الان تو این شرایط جوابم قطعی باشه اینم باز برمیگزده ب رفتار نامزدم چون هربار حرف جدایی زدم زده زیرش و خاسته ادامه بدیم تاکی اون نمیدونم فقط هربار ک میخام جداشم باز برمیگردیم بسمت هم بدون هم زندگی برامون سخته درسته اونم اذیتم میکنه ولی بهم وابستس منم جدایی سخته برام اونم 2سال ک همش خاطرس فقط این اخلاقشه ک بدجور تو اعصابمه و اعتماد بنفس منو ازم گرفته جوری ک بهش فک میکنم دوس دارم تا اخر عمر تنها باشم چون اگه قراره همه مردا اینجور باشن دیگه زندگی مشترک برام مفهوم نداره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array

Lightbulb

سلام به پرنیای عزیز
    لازمه درباره شما چند مطلب رو بنویسم؛
    اول
    زمان خوردن در مسئله ی ازدواج... بارها تأکید کردم نتها مفید نیست بلکه مضر هم هست و افراد از قول و قرارها و خیلی چیزهای دیگه فاصله میگیرن. بنظر من شما تو این مسئله از نامزدت، تقصیرت بیشتره. این مدت با قرار گرفتن در دید عموم کنار این آقا، یجورایی با آینده خودتون بازی کردین. بفرض من اگه پسر باشم و در موقعیت ازدواج و شما رو چند بار با این آقا دیده باشم راستش اصلا بهتون پیشنهاد نمیدم! چون همش فکر میکنم چه عاشقانه هایی باهاش داشتین، چقدر خاطره و حتی به این فکر میکنم نکنه با فلانی رابطه ی جنسیم داشته... این دختره بدردم نمیخوره! اینطور میشه که مادرای پسران فامیل، دوستان و آشنایان یا خودشون قید ازدواجو باهاتون میزنن!آینده امروزه که اگر جدا بشین نمیدونین حرکت بعدی چیه. نمیدونم مگر محل زندگیتون تغییر کنه.
    من پیشنهاد. میدم در خونه خودتون مثل روال زمان مجردی بمونین و با این آقا اهتمام حجت کنین که شروطی برای ازدواج دارین و دیگه با ایشون قدم بر نمیدارین و حرف نمیزنین مگر اینکه تکلیفتونو روشن کنن.(یعنی با خانواده بیان و شما شرط بذاری همونطور که من به ایشون متعهدم ایشونم باید متعهد باشه اگر میدونه بقیه زیباترن یا تنوع طلب هست همین الان تکلیف منو معلوم کنه. یا اینکه بالاخره عقد و عروسی من زمانش کی هست) (البته ایشون با این رفتارش خیلی شک ما رو برانگیخته که لازمش اینه به مشاور مراجعه کنین حتما، حتما)
    دوم
    تو حرفاتون گفتین در منزل پدری یاد گرفتین مثل مرد سر کار برین، این همون سیاست زنونس که شما ازش غافلین. خیلی از خانواده هایی که به مال و پول مردم در ازدواج چشم میدوزن میگن دختره زشت باشه، هر چی باشه فقط پول در بیاره.‌خب وقتی شما کار میکنی هم فرصت یک زندگی دخترانه و دنیای دخترانه رو از خودت گرفتی هم باعث شدی نتونی فرق آدم با آدم رو تشخیص بدی. نمیدونی این آقا که الان طرفت اومده و بقول تو مدیریت نگاهشو نداره پس واقعا برای چی اومده؟ نکنه بخاطر درآمد منه؟!!!!
    عزیزم من نمیگم کار کردن برای زن بده اما چند عیب داره، اولش اینه خودتو در معرض افراد حقه بازی قرار میدی که چشم به درآمدت دارن... حتی ممکنه شوهرت بشینه خونه و خرجشو بدی، حداقل در جامعه ی ایرانی اینطوره. کم نداشتیم از این موارد. دومین بدیش اینه نمیدونی این دوست داشتنه و عشقه آیا واقعیه یا جهت خام کردن تو هست. سومین بدیش اینه انفدر یه خانم گاهی غرق کار میشه که زنانگیشو از یاد میبره، به خودش نمیرسه ، یادش میره یه حقی داره، فقط میدونه صبح تند تند صبحونشو بخوره و بره سر کار. چهارمین بدیش اینه از نظر قیافه شکسته میشه و این شکستگی با هیچ آرایشی درست نمیشه من خانومای شاغلو دیدم اکثرا زیر چشمشون باد کرده و سیاهه... خطوطی کم کم تو چهره در حال پدیدار شدنه و ...،. پنجمین بدیش اینه به هیچ کاری خوب نمیرسن، نه به شوهر و نیازهاش میرسن ، نه به بچه، نه به خونه، نه به تفریح.... مرد مثل بچه میمونه گاهی خیلی دوست داره زنش بهش محبت کنه و کنارش باشه اما وقتی نباشه کم کم متمایل بسمت زن های دیگه میشه حالا میخواد زنش فرشته باشه و ششمین بدی این هست حتی خود مردان بعد از مدتی مخالف کار کردن همسرشون میشن و میان میگن همسرم نیست، غذا نداریم، خونمون کثیفه و خلاء عاطفی داریم، رابطه ی جنسی خوبی نداریم و ...
    سوم
    الان در دوره ای زندگی میکنی که از هر ده دختر که از خونه خارج شن ، هشت نفر آرایش میکنن، آرایش کردن درست و حسابی ... نه اینکه یه رژ صورتی خیلی کمرنگ بزنن و چهار تا دونه مژه رو مشکی تر کنن بگن آرایش کردیم. آرایش کردن یا میکاپ چهره رو کاملا متفاوت میکنه.. سایه های رنگی در صورت، آرایش چشم ها و لب بسیار مهم هست. بعضیا اصلا قیافه ندارن ولی انقدر به تیپ و صورتشون میرسن که شما متوجه این قضیه نمیشین. پس لازمه بدونین آرایش کردن شیوه خودشو داره و واقعا باید به صورت خودتون برسین.برای تیپم اون تیپی که شیک باشه و با وقار نشونتون بده رو انتخاب کنین
    چهارم
    ناز کردن برای همسر یعنی لبخندهای ریز و کوچیک و نازک کردن نگاه، یعنی حرف های عاشقانه و چاشنی شیطنت مثل سلام عزززززیززم
    ناز کردن یعنی پوشیدن لباسهای زیبا و شاد و آرایش خوب و خنده
    یعنی گفتن عزیزم برام پاستیل بخر، لواشک میخوام...
    عزیزم لمس دستت به من آرامش میده ، من این احساسو به دنیا نمیدم
    ناز کردن یعنی شیطنت های بامزه برای همسر و ....

ویرایش توسط yarmehrban : شنبه 02 اردیبهشت 96 در ساعت 07:32

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام دوباره خدمت پرنیای عزیز
    اولا سیاست زنونه رو میشه یاد گرفت. کم کم و پله به پله به شرطی که در مورد حنس زن و خواسته هاش و عواطفش آگاهی لازم رو کسب کنی و مهارت هاتو بالاببری. مطالعه خیلی میتونه مفید باشه.مطالع کن.توی همین تالار مطلب خوبی هست که لینکش رو میذارم.
    http://www.hamdardi.net/thread-42450.html

در مورد اینکه آیا انتخاب درستی کردی؟ و یا در مورد نحوه ی بهبود روابط یا حتی چگونگی قطع رابطه چرا مشاوره نمیرین؟ مشاوره دونفره خیلی روشنت میکنه. به تظرم مورد شما نیاز به مشاوره داره.چون تصمیم گیری توی این شرایط سخته و درصورت تفاهم نداشتن جدایی براتون سخته اما به کمک مشاور این مسیر زودتر طی میشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    یار مهربان عزیزم خیلی ممنون از صحبتهای قشنگ و بجاتون
    در مورد مطلب اولتون که گفتید با این اقا در اجتماع حاظر شدید و شمارو دیدن باید عرض کنم جز خانوهده من و خانوادهایشون کسی تو جریان نیست و رفت و آمدها در بیشتر در خارج از محدوده محل هست و بجز چند باری که به منزلشون رفتم البته با حضور خانوادشون و خداروشکر تا به امروز موردی نبوده که بگه من فلانی رو با فلان پسر دیدم
    و اما در ممورد اتمام حجت با ایشون و مدیریت نگاهشون امروز با خودم اهد کردم اگر یکبار دیگه این حرکت رو ازش ببینم بزارم برم بدون اینکه چیزی بگم میزارم و میرم چون واقعا هر چیزی برام قابل تحمله بجز این حرکت
    در مورد صحبت دوم در مورد کارم گفتید عزیزم هیچ خانمی فکر نمیککنم که راضی باشه به قیمت از دست دادن بهترین روزای جوونی کار کنه اونم کاری که روزمره باشه اونم جایی که همه جور آدم هست و همه سعی میکنن به نوعی با اعصاب ادم بازی کنن خب خیلی مسلمه که یکی از دلایل محکمی که یه خانم سرکار میره کسب درامد هست خب اگر من درمامد ماهیانه داشتم یا از شوهرم خرجی میگرفتم حتی یک روز هم تن به کار خار ج از منزل نمیدادم خب عزیزم چکنم که شرایط این رو ایجاب کرده منم زنم مثل همه زنای دیگه در این مورد نمیتونم نیازهای مادی خودم رو در نظر نگیرم راستش الان چندسالی هست که دارم کار مکینم یمقدار پس انداز دارم و تا جندسال دیگه قصد خرید خونه دارم قصد دارم تا سال اینده خانه بخرم و بدم اجاره و شاید دیگه سرکار ننرم اما با افزایش قیمت خونه ها رسیدن به این رویا تا حدودی نمیگم ناممکن ولی خب اسون نیست منم دوست داشتم مثل خیلی زنای دیگه بشینم خونه و شوهرم خرجم رو بده ولی کو موقعیت خوب ازدواج همه پسریا یا دنبال خوشگترین دختر دنیا هستن یا به قول شما اونقدر از لحاظ تفکر سطح پایین و فقیرن که میگن دختره زشت باشه ولی پول دربیاره! خب شما بمن بگو تو این جامعه به این شکل یه خانم با شرایط من چجور میتونه بدو ن کار و درامد زندگی کنه خب معلومه ترجیح میدم مثل یه مرد از پس نیازای مادیم بربیام تا اینکه بشینم خونه و به حس زنانگی ام اهمیت بدم در حالی که هیچ مردی حاظر نیست کنارم باشه خب اگر بود تا الان میمد چرا نیست ! حتما نبوده که منم دلباخته مردی شدم که بقول شما هنوزم به عشقش شک دارم واقعا شک دارم نمیدونم تا الان بخاطر درامد و موقعیت اجتماعی و خانوادگیم بوده یا خودم بخدا این رو روزی هزاربار ازخودم میپرسم و تهش خودمو گول میزنم که نه بخاطر خودم بوده با هرکس که صحبت کردم همین حرف شمارو زده و بیشتر منو به این سمت ترغیب کرده که دلیل بودنش بیشتر پای مسایل مادیه که اگه واعقا اینجور باشه هرگز نمیبخشم ترجیح میدم اینجور فکر نکنم چون واقعا شکنجه کنندس اونم برای من که یه خانم هستم از طرفی هم هنوز نفهمیدم نگاهش بسمت خانمای دیگه هم میتونه دلیلی قانع کننده بابت این موضوع باشه یا نه!
    راستش یجورایی این موضوع برام حل نشده و هنوزم جواب درستی نتونشتم تو این رابطه در این مورد به خودم بدم خب شما فکر شو بکن با یه ادمی 2سال تمون عاشقی کردی روزت شب کردی حرفای عاشقانه زدین دوست دارم ها تو اغوش گرفتنا گریه کردنا بوییدن ها بوسیدن ها حرفای قشنگ زدن همه اینا اگه واقعا به این باور برسم که تمام تصورم نسبت به این رابطه یه حس یکطرفه بوده و از جانب اون فقط مسایل مادی مطرح بوده نسبت به همه چیز بی اعتماد میشم چون واقعا نمیتونم بخودم بقبولونم که این شک درست باشه اخه شما خودتون رو بزارید جای من واقعا باورش ممکنه! نمیگم نیست شاید باشه ولی هر چی هس این دنیا خیلی بیخود و پوچ در نظرم میاد یعنی ادما انقدر پست شدن بخاطر نیازشون اینجور دل بقیه رو بازیچه قرار بدن بخدا اگر یبار بهم بگه هیچ حسی بهت ندارم و دنبال خودت نیستم یک رو زهم تو این رابطه نمیمونم ولی جرا نمیگه ! راستش دیشب حدودا ساعت 2 بود که بهم زنگ زد گفت خواب بد دیده هیچوقت اینجور ندیده بودمش اونقدر نا اروم بود که حد نداره بهم گفت دوسم داره گفت تنهاش نذارم کلی التماسم کرد که کنارش بمونم بهم گفت من بدون تو هیچم نمیدونماین حرفاش برای چی بود واقعا از سر دوس داشتن یا ...
    و درمورد مورد سوم که گفتید راستش من همیشه رنگای شاید میپوشم و همیشه لبخند به لب دارم هر بار میبینمش نمیگم لباس جدید اما جوری میپوشم کهتازگی داشته باشم ولی تو نحوه ارایشم خیلی مطمن نیستم و ارایشم رو دوست ندارم خب بله دختر خانمایی هم میبینم چقدر ارایش متفاوت تر از من کردن ولی هیچوقت یاد نگرفتم مثل اونا ارایش کنم نمیدونم واقعا زیاد هم تو کلیپ ها دید م تا یه حدی انجام میدم ولی اونجور که اونا میکاپ میکنن واقعا منم دوست دارم مثل اونا ارایش کنم کلاس خودارایی هم خواستم برم هزینش بالا بوده از طرفی م مگم اینهمه هزینه کنم اخرش چیز خوب یاد نگیرم ...
    در مورد ناز کردن همه این چیزایی که فرمودید من دوست دارم ولی یه چند باری امتحان کردم خیلی حالت لوس شد جوری که نامزدم اصلا خوشش نمیاد نمیدونم خوشش بیاد یا نه ولی خوب بازخورد خوبی نگرفتم ینی اونجور ککه خودم دوس دارم نمیشه اصلا ناز کردن به من نمیاد بخدا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)