به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55
    عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 09 شهریور 97 [ 14:52]
    سطح
    36
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 90
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    150

تشکرشده 47 در 27 پست

Array
    سلام حالتون خوبه؟سال نو مبارک,انشاالله سالی پر از برکت و سلامتی داشته باشین,چه خبر؟چکار کردین؟انشاالله مشکلتون با همسرتون حل شده؟خیلی دوست دارم زندگیتون درست بشه,منتظر جوابتونم,انشاالله با خبرای خوب

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 شهریور 96 [ 22:45]
    سطح
    9
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    سلام دوست عزیز، ممنون از محبت و مهربونیتون
    ما همه کارهای مربوط به طلاق توافقی رو انجام دادیم و گواهی عدم سازش دادگاه هن صادر شده و اللن در نوبت هستیم برای محضر و ثبت نهایی، در واقع همه چی تموم شده و من شرایط خیلی خیلی سختی رو میگذرونم و روزی نیست که دلم غصه دار نباشه و اشکم سرازیر نباشه....مخصوصا این روزا که آشنایی ما در بهار اتفاق افتاده
    بود و حالا کارمون به اینجا کشیده شد و چاره ای جز تحمل نیست.. الان دیگه فقط دلم به حال خاطره های خوبمون میسوزه و حس خوبی نسبت به خودش ندارم تو ذهنم هم برام غریبه شده الان تقریبا ۱۰ ماه از دیسکانکت شدنمون میگذره شرایط روحی خوبی اصلا ندارم مخصوصا اینکه اطرافیان هم حی بدی به آدم میدن که آدم احساس بدبختی بهش دست میده..... وقتی تو دنیا هدفی نداشته باشی و همه کاری برات بی اهمیت بشه این دنیا برا آدم جهنم میشه، هیچ وقت فکر نمیکردم زندگی این همه جدی باشه........ من این شکست رو پذیرفتم و روز به روز دارم از اتفاقات چند سال اخیر زندگیم درس میگیرم بزرگتر شدم،، خیلی،، اما بدتر از همه چی حس اطرافیانه که حتی هر طور خودم سعی میکنم با این مساله کنار بیام اما با نوع رفتارشون آدم احساس بدبختی میکنه.... برام دعا کنید هرچه زودتر خودم پیدا کنم و برگردم به زندگی......

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    با سلام
    با فرض اینکه هیچ راه دیگه ای نمونده و جدائی رو قطعی می دونید

(مهم) مهریه و سایر شرایط تان در عقدنامه چی است؟ وضعیت شغلی، اجتماعی و مالی همسرتان و خانواده وی چگونه است؟ توان وی برای پرداخت حقوق مالی شما در چه حدی است؟ همه یا بخشی از آن؟

عجالتا که اطلاعاتی موجود نیست:
    * اگر مهریه تون کم و درحد 14 سکه و نظایر آن می باشد (که بعید است و محض احتیاط میگم) ازش صرف نظر کنید.
    * اگر مهریه تون مبلغ قابل توجهی است (که قاعدتا همینطور است) یه هیچوجه از آن صرف نظر نکنید. شما بهای این رابطه رو جسما و روحا پرداخته اید حتی مضروب شدن. چه دلیلی داره از حقوق تون صرف نظر کنید؟ اگر ایشون مایل به پرداخت مهریه و تمامی حقوق تان نیستند و میگند طلاق نمیدند شما هم قبول کنید. چه عجله ای دارید؟ اونی که در واقع عجله داره آقا و خانواده وی هستند. هرچقدر شما خونسردتر و آهسته تر عمل کنید اون ها بیشتر دچار خطا می شوند.
    شما از حالا طلاق توافقی رو قبول نکنید. دست پیش رو بگیرید. برگردید سر زندگی تون و از آقا بخواهید به وظایفش عمل کند. در کنار این کارها اگر بازهم ضرب و جرح که سهله حتی اگر توهینی بهتون شد که در جمع بود، اگر یا به گونه ای بود که همسایه ها و افرادی که بتوانند شاهد باشند ناظر آن بودند، یا آثار فیزیکی داشته باشد کبودی، جراحت... فورا با پلیس تماس بگیرید و شکایت کنید. استشهاد تهیه کنید و نظایر آن.
    خلاصه مطلب اینکه شما اینقدر محکم باشید تا طرف مقابل تان کم بیاره. زیرنظر داشته باشیدش (نه جاسوسی) ازشون مدرک جمع کنید. ازهمه مهم تر با حقوق قانونی تان آشنا باشید. به چند ماه نمیرسه. یا رفتارشون حتی اگر قلبا تغییر نکرده باشند تغییر میدند یا رضایت میدند که حقوق تان رو پرداخت کنند.
    اگر ازقبل حقوقی در عقدنامه براتون ذکر شده نظیر حق مسکن و نظایر آن، آن ها رو درخواست کنید. درضمن شما می تونید برای زیر فشار قراردادن آقا بخشی از مهریه تون رو به اجرا بگذارید. اینطوری ایشون چه طلاق بده چه نده باید اون مبلغ رو پرداخت کنه و چاره ای هم نداره. نفقه و سایر حقوق هم به جای خود. اگر هم موردی پیش بیاد و خلاف مفاد عقدنامه رفتار کنند مثلا ازدواج کنند یا .... شما هم می تونید طلاق بگیرید و هم مهرتون رو.

از طلاق ندادن ایشون نترسید. ایشون اگر به شما علاقه نداشته باشه شما رو میخواد چیکار کنه؟ مثل قدیم ها نیست که شما رو طلاق نده و خونه نشین کنه، خودش بره زن دیگه بگیره. باید خرج تون رو بده. اگر هم بره ازدواج کنه شما قبلا مهریه تون رو گرفته اید، حالا طلاق تون رو هم می گیرید. چرا باید مهریه تون رو ببخشید؟
    فرق این آخری با مورد قبلی که گفتم برگردید سرزندگی تون اینه که شاید به تدریج با فشاری که می آورید آقا سرشون به سنگ بخوره و ببینه سنبه طرف مقابل هم پر زوره و شاید قدری اصلاح بشه.

موفق باشید

4. کاربر روبرو از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده است .

ss1367 (جمعه 18 فروردین 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 03 شهریور 96 [ 22:45]
    سطح
    9
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 3 در 3 پست

Array
    سلام
    ما امروز رفتیم محضر و همه چی تمام شد، با وجود اینکه شنیده بودم بعد از جاری شدن صیغه طلاق آدم آروم میشه و مهر طرف مقابل از دل میره اما من الان حالم خیلی بده و از صبح تا حالا فقط دارم گریه میکنم، سنگینی بار غم روی دوش خودم خیلی وحشتناک دارم حس میکنم، خیلی حالم بده چون دیگه همه چی تمام شده و راهی برای برگشت وجود نداره طرف مقابلم هم حال خوبی نداشت آخرش با داد و فریاد جلسه رو ترک کرد... حالا من موندم یه دنیا غم، نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم باهاش صحبت کنم فقط یه بار برای خداحافظی،،،برام دعا کنید.. تو این شرایط چطور دو طرف از هم جدا میشن که همو فراموش میکنن تو رو خدا راهنمایی کنید..

- - - Updated - - -

فقط یک جلسه مونده برای ثبت دیجیتالی اثر انگشت، فقط وقتی به اون لحظه ای که دوباره شاید ببینمش آروم میشم،،،،

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دیروز [ 00:47]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 54.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,372

تشکرشده 6,343 در 1,786 پست

Array
    سلام

پستهای تایپیک شما از حد مجاز عبور کرده. یه جمع بندی کلی از راهنمایی هایی که شده انجام بدهید.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)