به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 مرداد 01 [ 00:35]
    سطح
    62
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 86
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    54

تشکرشده 56 در 36 پست

Array

دوست دخترم را براي ازدواج نمي خوام

سلام
    خودم ميدونم اشتباه كردم اشتباهي بزرگ
    ٢٣ سالمه و دوست دخترم ١٥ ساله كه فاميل نسبتا دور محسوب ميشه به ايشون قول ازدواج دادم و با هم رابطه جنسي داشتيم و چند باري قصد جدايي داشتم ولي به دلايلي نشد.مشكل اينجاست كه من ايشون رو براي ازدواج نمي خوام و از طرفي اگه بهمش بزنم اسيب جدي ميبينه چون عقل نداره شك ندارم خودكشي ميكنه

به خدا نميدونم چيكار كنم لطفا نگيد باهاش صحبت كن چون دوبار خواستم رابطه رو قطع كنم داشت ديوونه ميشد.

چيكار كنم كه از من بدش مياد؟؟؟ كتكش هم زدم باز از من متنفر نميشه بي محلي ميكنم بيشتر مياد سمتم بهش سخت ميگيرم ولم نميكنه

چيكار كنم ؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 02:35]
    سطح
    29
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 57
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    23

تشکرشده 38 در 27 پست

Array
    چجوري به خودت اجازه دادي باهاش رابطه داشته باشي و ولش كني؟ آيا وجدانت آسوده هست؟؟؟؟؟

3. کاربر روبرو از پست مفید مه و خورشيد 75 تشکرکرده است .

Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 26 خرداد 97 [ 15:05]
    سطح
    49
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 53
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    337

تشکرشده 305 در 123 پست

Array
    من چندتا ازتاپیک های شمارو یه نگاه کردم
    توسال گذشته یه جاگفتید24سالتونه الان میگید23سالتونه
    تویه تاپیک گفتیداین دخترخانم همسن شماس الان میگید15سالشه
    یه جاگفتیدمذهبی هستید الان اومدین میگین رابطه جنسی داشتید
    تویه تاپیک گفتید علاقه بین تون دوطرفه اس الان میگید دوسش ندارید

چقدرتناقض دارید

ازهمون اول دوستان شمارو ازاین رابطه نهی کردن شماگوش نکردین حالا که کارازکارگذشته چه کمک ومشاوره ای میخواین شماکه اهل گوش کردن نیستی؟

5. 4 کاربر از پست مفید شاپرک 114 تشکرکرده اند .

...zahra (جمعه 12 خرداد 96), Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96), مه و خورشيد 75 (پنجشنبه 17 فروردین 96), ZENDEGIBEHTAR (شنبه 19 فروردین 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 56 در 36 پست

Array
    متولد ٧٢ هستم اون دختر ك همسنم بود يكي ديگه بود ك رابطم باش قطع كردم اين ١٥ سالشه من مذهبي هستم و ربطي ب رابطه جنسي نداره چون ي چيز طبيعيه در وجود همه هست

منم اولش گفتم اشتباه كردم البته بيشتر تقصير دختر هست چون اول خودش خواست من ادم خوبيم خانواده دختر به احساساتش توجه نميكنند من كمكش كردم با من هميشه خوشحال بوده هرچي خواسته براش اماده كردم اين دفعه گوش ميدم ب مشاوره درست قول ميدم

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 شهریور 96 [ 09:04]
    سطح
    15
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 19 در 8 پست

Array
    نمی دونم تعریف شما از مذهب چیه
    ولی به نظر من آدم مذهبی یعنی کسی که اصول دین رو قبول داره و عمل می کنه.

توحید:کسی که وحدانیت خدا رو قبول داره یعنی هوا و هوس خودش رو خدای خودش قرار نمی ده چون خدا یکیست.

نبوت:کسی که به پیامبری محمد(ص) معتقده پس به معجزه او یعنی قران هم اعتقاد داره.و تمام تلاشش رو می کنه تا زندگیش رو بر اساس آیات قران بسازه.پس وقتی در قران آمده:
    وَ لا تَقْرَبُوا الزِّنى...و نزديك عمل زنا نرويد محققاً زنا عمل بسيار زشت و قبيح است و راه بسيار بدى است.
    نزدیک این عمل قبیح هم نمیشه.

امامت:کسی که به امامت 12 امام معتقده سیره و رفتار این امامان رو الگوی خودش قرار می ده.
    امام صادق (ع) : هرکه با زنی زنا کند از ایمان خارج میشود.ارشاد القلوب جلد 2 صفحه 230
    در ضمن حواسش هست که پرونده اعمالش هر شب جمعه دست امام زمانشه.و امامش هر شب جمعه به خاطر گناهانی که مرتکب شده براش اشک میریزه و استغفار میکنه.

عدل:کسی که مذهبیه خداوند رو به عدالت میشناسه و و می دونه خداوند دادستانی عادل است.پس یقین داره که خداوند ذره ای از حق کسی که به آن ظلم شده نمی گذرد.پس با آبروی دختری بازی نمی کند تا با آبرویش بازی نشود.به ناموس کسی دست درازی نمی کند تا روزی روزگاری به ناموسش دست درازی نشود.چون دنیا دارمکافات است و خداوند عادل.

معاد:کسی که مذهبیه به آخرت اعتقاد داره می دونه کوچکترین عملش در این دنیا ثبت میشه و در آخرت سوال ازش می پرسن.و کیفر یا پاداش عملی رو که انجام می ده حتما خواهد دید.

بنابراین سمت گناه نمیره و اگر هم گناهی مرتکب شد به جای توجیه(که خودش هم می دونه فایده نداره و بدتر از خود گناهه) توبه و استغفار می کنه چون می دون خداوند آمرزنده مهربان است.

این ها رو گفتم برای اینکه شما روی مذهبی بودنتون تاکید دارید.

پیشنهاد من اینه تا آخر ماه رمضان به خودتون و اون دختر خانوم زمان بدید و هیچ گونه ارتباطی برقرار نکین این ایام فرصت خوبی برای خودسازی و توبه اس.
    اگر می تونید اعتکاف برید.

انشاءالله خداوند راه درست رو به همه ما نشون بده.

8. 7 کاربر از پست مفید golsaa تشکرکرده اند .

...zahra (جمعه 12 خرداد 96), Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96), نیلوفر:-) (شنبه 19 فروردین 96), yarmehrban (جمعه 18 فروردین 96), حیاط خلوت (شنبه 19 فروردین 96), دیده (جمعه 12 خرداد 96), ستاره زیبا (یکشنبه 20 فروردین 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 56 در 36 پست

Array
    من چون مذهبي هستم ميدونم قران گفته زنا نكنيد و راه كارش هم اينكه زن بگيريد يا خودتون رو كنترل كنيد ولي اين دو راه كار براي من عملي نيست نه ميشه زن گرفت كه نياز جنسي رو رفع كنم نه ميشه تقوا پيشه كرد چون باعث افسردگيم ميشه رجوع كنيد به تاپيك هاي خودكشي ام.الانم نظر خودم اينكه با اين دختر بهم بزنم. در ضمن خود اين دختر اول بهم پيشنهاد داد و گفت دوستم داره وگرنه من داشتم زندگي خودمو ميكردم ولو در افسردگي.

چطوري قطع رابطه كنم؟ شما كه ميكيد يهو تركش نكن باهاشم صحبت كنم نميشه پس چطوري قطع رابطه كنم؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام به بیچاره
    ضمن تشکر از کگلسای عزیز برای پست مفیدش
    شما چه دوست داشته باشین ، چه نداشته باشین به شخصی متعرض شدین، این کار حرام و جرم محسوب میشه. .
    در قانون جمهوری اسلامی ایران در ماده 82 قانون مجازات اسلامی، مجازات تجاوز به عنف اعدام هست.در صورتی که برای قاضی طبق شواهد و مدارک موجود و تشخیص پزشکی قانونی تجاوز جنسی محرز بشه، جرم متهم زنای به عنف هست و قاضی طبق پرونده حکم صادر میکنه.
    باعث تأسف هست که همه دم از دین داری میزنن و فقط جایی خدا و پیغمبرش ارزشمند هست، جایی قرآن براشون سندیت داره که پای نفعشون در میان باشه. این چطور اسلامی هست که شما قبولش داری؟ عفت دختر مردم رو لکه دار کنی و وقتی لذت بردی و سیر شدی بگی خودش خواسته و این مسئله بدین ربطی نداره! اگر این میل در همه هست پس ناراحت نباش اگر غریبه ای روزی دستش به نوامیس شما دراز بشه چون غریض دیگه... کاریش نمیشه کرد!
    بهتر هست شرایط خواستگاری و ازدواج با این خانم رو فراهم کنی و بعدا در طول نامزدی اظهار کنی رابطه ی جنسی باهاشون داشتی تا زمان ویزیت دکتر زنان و تشخیص باکره بودن ایشان حرف و حدیثی پیش نیاد... برو و باهاش زندگی کن اگر تو زندگی به معیارهای خوب توجه کنی میبنی اتفاقا زن خوبی هست و میتونی باهاش ادامه بدی.. الان کم کم جرم های تو داره زیاد میشه، تجاوز، فعل حرام، چهار روز دیگه خودکشی و آبروریزی و ... / اگر اون دختر خودکشی کنه پلیس متوجه میشه چرا و به چه علت خودکشی کرده اونوقت بیشتر پات پیچ میخوره. بدتر از اینش نکن... برو خواستگاریش و باهاش زندگی کن اگر کسی تواین دنیا هست که دوستت داره و انقدر باهات صادقه بهش توجه کن شاید دیگه هیچ وقت هیچکس پیدا نشه انقدر دوستت داشته باشه. اینم از مشاوره بسم الله عمل کن

11. 7 کاربر از پست مفید yarmehrban تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96), Ramin231 (جمعه 18 فروردین 96), نیلوفر:-) (شنبه 19 فروردین 96), نادیا-7777 (شنبه 19 فروردین 96), نجمه چ (شنبه 19 فروردین 96), جوادیان (شنبه 19 فروردین 96), دیده (جمعه 12 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 اردیبهشت 99 [ 17:23]
    سطح
    45
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 160
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    532

تشکرشده 229 در 100 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bichare22 نمایش پست ها
    متولد ٧٢ هستم اون دختر ك همسنم بود يكي ديگه بود ك رابطم باش قطع كردم اين ١٥ سالشه من مذهبي هستم و ربطي ب رابطه جنسي نداره چون ي چيز طبيعيه در وجود همه هست

منم اولش گفتم اشتباه كردم البته بيشتر تقصير دختر هست چون اول خودش خواست من ادم خوبيم خانواده دختر به احساساتش توجه نميكنند من كمكش كردم با من هميشه خوشحال بوده هرچي خواسته براش اماده كردم اين دفعه گوش ميدم ب مشاوره درست قول ميدم
    سلام...
    دوستان به اندازه کافی درمورد این موضوع صحبت کردن..
    شما مذهبی نیستی، فقط تو دبیرستان و دانشگاه معارف پاس کردی.
    دوست عزیز، اون دختر که 15 سالشه، عملا بچه محسوب میشه.
    شما که افسار شهوت و خوشگذرونیت دست خودت نیست، از اون دختر بچه تری.. اون بیچاره با تخیلاتش زندگی میکنه، تو رو چه حسابی زندگی میکنی؟
    واقعا الان اومدی عوض شی یا از خانم های سایت راهنمایی میخوای برای خلاص شدن از رابطه با اون دختر و حس عذاب وجدان؟

نمیتونم نیتتونو درک کنم... اصلا هدفتون چیه؟ دقیقا برای چی تاپیک زدید؟

واقعا شما که به فکر اون دختر بودی و فقط قصد داشتی کمکش کنی، نمیدونستی اگه به رابطه جنسی بکشه، بعد از تموم شدن ارتباطتون بیشترین آسیبو اون دختر میبینه؟
    بله تمایل جنسی یه چیز طبیعیه ولی برای یک نفر نه بیشتر اونم شریک زندگی...
    ================================================== ========================================
    شما یا واقعا سنتون نزدیک به اون دختره، حدود 17، 18 .... یا هنوز طرز فکرتون پخته نشده.
    ============
    از دوستان دیگه بابت صراحتم عذر خواهی میکنم.. تصور اینکه اون دختر برادری داشته باشه و این اتفاقات بیفته، برام سخته....

13. 6 کاربر از پست مفید Ramin231 تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96), نیلوفر:-) (شنبه 19 فروردین 96), نادیا-7777 (شنبه 19 فروردین 96), نجمه چ (شنبه 19 فروردین 96), yarmehrban (جمعه 18 فروردین 96), جوادیان (شنبه 19 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 30 اردیبهشت 96 [ 00:03]
    سطح
    31
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 11 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bichare22 نمایش پست ها
    سلام
    خودم ميدونم اشتباه كردم اشتباهي بزرگ
    ٢٣ سالمه و دوست دخترم ١٥ ساله كه فاميل نسبتا دور محسوب ميشه به ايشون قول ازدواج دادم و با هم رابطه جنسي داشتيم و چند باري قصد جدايي داشتم ولي به دلايلي نشد.مشكل اينجاست كه من ايشون رو براي ازدواج نمي خوام و از طرفي اگه بهمش بزنم اسيب جدي ميبينه چون عقل نداره شك ندارم خودكشي ميكنه

به خدا نميدونم چيكار كنم لطفا نگيد باهاش صحبت كن چون دوبار خواستم رابطه رو قطع كنم داشت ديوونه ميشد.

چيكار كنم كه از من بدش مياد؟؟؟ كتكش هم زدم باز از من متنفر نميشه بي محلي ميكنم بيشتر مياد سمتم بهش سخت ميگيرم ولم نميكنه

چيكار كنم ؟
    باهاش رابطه جنسی داشتی
    کتکشم که زدی
    الانم که شهوتت خوابیده میخوای از زندگیت پرتش کنی بیرون !
    بازم خدا رو 100000000 مرتبه شکر که آدم خوب و مذهبی هستی وگرنه فک کنم دختره رو میکشتی و جسدشم آتیش میزدی !
    خدا رو شکر که مذهبی هستی !
    حتما یه تاپیک راجع به مسائل مذهبی بزن یکم استفاده کنیم

15. 5 کاربر از پست مفید Spider تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96), Ramin231 (شنبه 19 فروردین 96), نادیا-7777 (شنبه 19 فروردین 96), نجمه چ (شنبه 19 فروردین 96), جوادیان (شنبه 19 فروردین 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 مرداد 99 [ 22:16]
    سطح
    64
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 271
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    130

تشکرشده 285 در 148 پست

Array
    میخواستم برای اون دختر ابراز تاسف کنم ولی وقتی دیدم 15 سالشه واقعا از سر بچگی و سادگی و احساسش تن به این کار داده ، واقعا اگه یه خواهر به این سن داشتی و یه پسر با خواهرت این کارو میکرد چه حالی داشتی ؟؟؟ واقعا خدارو میشناسی !؟ برات متاسفم
    اون یه انسانه میفهمی ؟
    اگر ازت درخواست جنسی کرد ، قبول نمیکردی ، تو که 8 سال ازش بزرگتری حتما درک و تجربت از زندگی باید به مراتب بالاتر باشه ، و از عاقبت اینکار بیشتر آگاه بودی ، چرا دست به اینکار زدی ؟ اومدی اینجا بهت راهکار بدن برای رها شدن ازین رابطه ؟ بهمین راحتی ؟ اینجا همه تورو به چشم مقصر میبینن ! هر اشتباهی تاوان داره

17. 2 کاربر از پست مفید نجمه چ تشکرکرده اند .

Hadi99g (شنبه 19 فروردین 96), Ramin231 (شنبه 19 فروردین 96)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)