به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    آقای عزیز پس این همه آقایی که 50 کیاو وزن دارن و یه زن خوب دارن از مریخ اومدن؟ واقعا ندیدین تا الان؟؟؟ شما کجا زندگی میکنید؟ تو شهر شما فقط شما لاغری؟

حالت خووووبه!!!!!!

اگه میگین که از مریخ اومدن قطعا فکر میکنید که من دارم دلداری تون میدم!!! ولی اگه احیانا من رو صاحب دو تا چشم و درک می دونید باید عرض کنم نه تنها دلداری نمیدم بلکه دیدم که

میگم.

این جوری نمیشه ها آقای عزیز یکی یه حرفی میزنه فکر میکنی دلش به حالت میسوزه!!! هیچ کس دلش به حال شما نمی سوزه. چته مگه؟ چرا من دلم باید به حالت بسوزه؟ بمیرم بهت

زن نمیدن آخی بیماری لاعلاج لاغری داری وای وای واااای چه وحشتناک.

من درک نمیکنم یا فکر میکنی فقط شما میفهمی؟

یعنی واقعا فکر میکنی چون لاغری مردم نشستن که تو رو نگاه کنن دلشون برات بسوزه؟ بچه نبودی چنین فکری نمیکردی. جدی میگم!!!

شما مشکلت اصلا لاغری نیست. فکر میکنی کم داری فکر میکنی دست دومی فکر میکنی به درد نخوری فکر میکنی هیچی نیستی.

به جای عصبانی بودن از عدم دررررک شدن توسط دیگران بفهم که دنیا همینه.جوری کلاهتو برمیدان که تا آخر عمرت باید بری گوشه ی زندان هیچ کس هم هیچ وقت دلش به حالت نمیسوزه

و درونت!!! رو هم نمیبینه هیچ کی هم بهت سر نمیزنه اونوقت من باید دلم به حالت بسوزه چون لاغری؟؟؟؟ چرا آخه؟

میدونی چیه ناراحت باشه عصبانی باش عقده ای شو خودتون بدبخت کن ببین کی آسیب میبینه جز خودت؟ ببین اونوقت من و امثال من هستیم دلمون به حالت بسوزه و دلداریت بدیم یا من

نوعی نشستم تو خونه ام اصلا هم شما رو یادم نمیارم.

واقعا کسی که ندونه هر کسی خودش باید برای خوشبختی خودش تلاش کنه و جنگ کنه بچه اس. کسی که فکر کنه یکی دیگه بابت خوشبختی یا بدبختی اون دلش می سوزه بچه اس.

کسی که اونقدر الاف و بدبخته که بخواد دلش به حال دیگران بسوزه کلا آدم نیست!!!

اگه تو فکر میکنی چون دلت به حال یکی دیگه میسوزه کمکش میکنی اصلا نمیخواد کمک کنی چون کمک نیست تخلیه ی عقده های خودته. آدم به یه آدم دیگه کمک میکنه چون انسان

وظیفه اش اینه. احتیاج داره به دیگران توجه کنه و دیگران هم به اون توجه کنن. اگه فکر میکنی من دارم دلداریت میدم واقعا برات متاسفم. هیچ حرفی برای گفتن ندارم و امیدوارم طرز فکرتو

عوض کنی چون من دارم آدم حسابت میکنم نه یه بدبخت که لایق دلسوزیه!!!

2. 2 کاربر از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده اند .

mohammad29 (پنجشنبه 05 اسفند 95), سرشار (دوشنبه 02 اسفند 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 اسفند 95 [ 04:50]
    سطح
    1
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 36
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    سلام دوست عزيز،

من سال هاي زيادي هست كه مطالب اين تالار رو دنبال مي كنم اما هيچ وقت پستي نداشتم اما مطالبي كه شما در اين تاپيك و تاپيك قبليتون نوشتين خيلي منو ياد يكي از دوستان قديميم انداخت و براي همين تصميم گرفتم كه براي اولين بار مطلبي رو بنويسم شايد در آينده شما تاثير مثبتي داشته باشه.

در دوران ليسانس دوستي داشتم كه از هر لحاظ (چه ظاهر و قد و هيكل، چه مالي، چه درسي، چه آداب معاشرت و مبادي آداب بودن و ...) يك فرد خيلي خيلي معمولي بود مثل خيلي ديگه از همكلاسي ها. اما مشكلي كه داشت همين مساله اعتماد به نفس پايينش بود كه در بسياري از زمينه ها براش مشكل ايجاد كرده بود. وقتي صحبت ادامه تحصيل مي شد مي گفت من نميتونم، اونايي كه ميرن ارشد خيلي درسشون خوبه يا خيلي كارشون درسته اما من تواناييشو ندارم. وقتي مثلا بهش مي گفتم خوب برو فلان زمينه كار كن مي گفت نه نميشه چون بايد فلان مهارت رو بلد باشي كه من بلد نيستم. بهش مي گفتم خوب برو ياد بگير مي گفت نه كار سختيه من نمي تونم. در ارتباط با دخترا هم همينطور بود و هميشه مي گفت كي به من نگاه مي كنه! من ساعتهاي خيلي زيادي باهاش حرف زدم و سعي كردم اين تفكر اشتباهو از ذهنش پاك كنم اما هميشه مقاومت مي كرد. هر وقت دوستان ديگه رو براش مثال ميزدم كه در خيلي از زمينه ها از خودش پايينتر بودن اما چه در زمينه كاري و درسي و چه ازدواج موفق بودن باز دوباره يه توجيهي مياورد كه مثلا اون فرد بخاطر فلان ويژگي موفق شده اما من اون ويژگي رو ندارم. خلاصه براي انجام ندادن و يا عدم موفقيت در هر كاري يه بهانه و توجيهي داشت. خودش رو يه آدم ضعيف و بدبخت و دست و پا بسته اي ميبينه كه هيچ كاري ازش بر نمياد. البته خودش همچين حرفي رو قبول نداره اما از ديد من بعنوان يه ناظر بيروني كه بيش از ده ساله ميشناسمش دقيقا همچين فردي هست. چند وقت پيش (در آستانه ٣٠ سالگي) با ناراحتي به من گفت "همه دوستان و اطرافيان حتي كساني كه ازم كوچكترن الان از من تو زندگي جلوترن". متاسفانه اين حرفش كاملا حقيقت داره و هيچ دليلي نداره بجز اعتماد بنفس پايينش!

وضعيت شما هم خيلي شبيه دوست منه منتهي شايد يه مقداري متعادل تر. براي هر مشكل و مساله اي يه توجيه و دليلي دارين كه صد البته از ديد خودتون منطقيه اما متاسفانه به اين توجه نميكنين كه شايد تفكر شما اشتباهه و نيازمند تصحيح. با تجربه اي كه از دوستم دارم زياد قصد راهنمايي كردن و مثال نقض آوردن ندارم چون ميدونم فايده اي نداره. اما اگر اين مشكل رو قبول كنين و بدنبال تصحيح طرز فكرتون برين مطمئنا زندگي بهتري خواهيد داشت و اين مشكلات هم حل ميشه. البته ممكنه به كمك يه فرد ديگه (مثلا مشاور) هم احتياج داشته باشين.

در مورد مشكل لاغري هم كه اينقدر روش حساسيت دارين با قد ١٦٨ و وزن ٥٣ bmi شما ١٨/٨ ميشه كه درسته لاغرين اما نه خيلي زياد. Bmi خود من ١٧/٠ هست اما هيچوقت اين قضيه برام اهميت چنداني نداشته و نداره. از لحاظ قيافه و مالي هم كاملا متوسط هستم و اتفاقا مهندسي هم مي خونم. خواستگاري دخترهاي خيلي خوبي رفتم كه حتي خواهر و مادر خودم ميگفتن بهت جواب منفي ميدن اما برعكس مثبت بوده جوابشون (هرچند كه گفتن خيلي لاغره پسرتون :))) به نظر خودم تنها دليلش اين بوده كه از لحاظ علمي و درسي تواناييهاي خودم رو ميشناسم و خودمو قبول دارم و آدم كاملا موفقي از اين لحاظ بودم. اعتماد بنفس ناشي از اون در برخورد و حرف زدنم بنظرم منتقل ميشه و اين حس رو به طرف ميده كه درسته الان هنوز داره درس ميخونه و كار و پولي نداره اما همچين آدمي در آينده ميتونه موفق باشه و بهش تكيه كرد. شايد براي شما هم فكر خوبي باشه كه روي جنبه هاي قويترتون تمركز كنين تا در اون زمينه ها موفق بشين به اين اميد كه پيشرفت در اون زمينه ها كمبودهاي ديگه رو جبران كنه.

موفق باشيد،
    ویرایش توسط AliZ : دوشنبه 02 اسفند 95 در ساعت 04:50

4. 2 کاربر از پست مفید AliZ تشکرکرده اند .

mohammad29 (پنجشنبه 05 اسفند 95), سرشار (دوشنبه 02 اسفند 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 تیر 98 [ 23:45]
    سطح
    37
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 258 در 107 پست

Array
    هر مشکلي يه راه حلي داره.به قول بابام فقط مرگه که راه چاره نداره. من 2 تا راه حل برات دارم:

اولي: من دخترم و تا همين چندماه پيش لاغر بودم تا اينکه عزمم رو جذم کردم و رفتم متخصص تغذيه.فکر کن مني که اصلا حتي فکرشم نميکردم استعداد چاقي داشته باشم اما خيلي سريعتر از اونچه که دکتر برنامه برام مينوشت وزن اضافه کردم تازه حالا بايد جلوي خودم رو بگيرم که از اين بيشتر وزن اضافه نکنم.
    خب ميدونم که الان مياي ميگي که تاحالا کلي دکتر و باشگاه رفتي اما جواب نگرفتي.اما من ميگم شايد بازم بايد بگردي و يه دکتري پيدا کني که بدنت به برنامه اش جواب بده. اين دکتر من خيلي کارش درسته و يه رژيم ساده اما سالم بهم داد.روزهاي اول برام رعايت برنامه زجرآور بود و واقعا براي ديگران قابل درک نيست که من 2 ماه اول واقعا زجر کشيدم و برنامه رو رعايت ميکردم و زياد غذا ميخوردم.نبايد اميدت رو از دست بدي اين خيلي مهمه. صبر کردن تو پروسه درمان خيلي مهمه.

من که خيلي توصيه ميکنم نااميد نباش و بازم پيگير باش.اينا رو کسي داره بهت ميگه که هيچوقت فکرشو نميکرد که وزنش زياد بشه

دومي: بايد پوست کلفت بشي و اينقدر خواستگاري بري تا همسري آينده ات رو پيدا کني.اگه پسرهاي ديگه 20 جا خواستگاري رفتن و ازدواج کردن شما بايد از الان خودتو آماده کني که 40 جا خواستگاري بري.اصلا هم رو خودت عيب نذار و خواستگاري موردهايي که دوست داري برو.يه بار به دنيا اومدي و يه بار قراره زندگي کني. اگه الان کنار بکشي و به خاطر اين موضوع خودت رو مستحق تنهايي بدوني مطمئن باش هيچ بني بشري واست هيچکاري نميکنه و همينجوري تنها مي موني.خودت رو درياب.

اين فکر رو هم از ذهنت دربيار که دخترهاي معمولي کم توقع اند پس بدو بري خواستگاري اونها. هر دختري توقعاتي از همسر آينده اش داره و اون بنده خدا دلش ميخواد با کيس مورد نظرش ازدواج کنه.
    حالا اين قضيه بر عکسش هم صادقه. يعني شما هم مثل هر آدمي توقعاتي از همسر آينده ات داري و بايد با کسي که دلت ميخواد ازدواج کني.اين وسط نبايد بخاطر قد و قامتت حسرت به دل بموني.

منم قد کوتاه موفق زياد ديدم.اينا رو واسه دلخوشي شما نميگم ولي مردها و پسرهايي که قدشون کوتاه بود اما پرزبون و با اعتماد به نفس بودن رو ميديدم و پيش خودم ميگفتم اين عجب اعتماد به نفسي داره که بازم با اين قدش خودش رو از دسته نميندازه.و جالبه که تو چند مورد حتي با خانمهاي قد بلندتر از خودشون هم ازدواج کردن.خلاصه که اگه ميخواي زندگي به کامت باشه و سهمت رو از زندگي بگيري بايد پررو تر از اين حرفها باشي و دنبال دختر ايده آلت باشي. تازشم فکر کردي که راه براي بقيه پسرها و دخترها هم بازه؟؟؟ اکثر دخترها و بعضي از پسرها از اين ناراحت شدنها در پروسه خواستگاري زياد ديدن و اين فقط مشکل شما نيست.

راستي يه راه سومي هم وجود داره اينکه مرتاض بشي و ازدواج نکني که اين راه خيانت به خودته! هر چند که ميدونم بالاخره ازدواج ميکني و يه روز به اين فکرهاي الانت ميخندي. در عوض اون روز به خودت افتخار ميکني که از اين مسئله با موفقيت عبور کردي
    شاد باشي

6. کاربر روبرو از پست مفید خندون تشکرکرده است .

mohammad29 (پنجشنبه 05 اسفند 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط زندگی خوب نمایش پست ها
    آقای عزیز پس این همه آقایی که 50 کیاو وزن دارن و یه زن خوب دارن از مریخ اومدن؟ واقعا ندیدین تا الان؟؟؟ شما کجا زندگی میکنید؟ تو شهر شما فقط شما لاغری؟

حالت خووووبه!!!!!!

اگه میگین که از مریخ اومدن قطعا فکر میکنید که من دارم دلداری تون میدم!!! ولی اگه احیانا من رو صاحب دو تا چشم و درک می دونید باید عرض کنم نه تنها دلداری نمیدم بلکه دیدم که

میگم.

این جوری نمیشه ها آقای عزیز یکی یه حرفی میزنه فکر میکنی دلش به حالت میسوزه!!! هیچ کس دلش به حال شما نمی سوزه. چته مگه؟ چرا من دلم باید به حالت بسوزه؟ بمیرم بهت

یعنی واقعا فکر میکنی چون لاغری مردم نشستن که تو رو نگاه کنن دلشون برات بسوزه؟ بچه نبودی چنین فکری نمیکردی. جدی میگم!!!

شما مشکلت اصلا لاغری نیست. فکر میکنی کم داری فکر میکنی دست دومی فکر میکنی به درد نخوری فکر میکنی هیچی نیستی.

به جای عصبانی بودن از عدم دررررک شدن توسط دیگران بفهم که دنیا همینه.جوری کلاهتو برمیدان که تا آخر عمرت باید بری گوشه ی زندان هیچ کس هم هیچ وقت دلش به حالت نمیسوزه

و درونت!!! رو هم نمیبینه هیچ کی هم بهت سر نمیزنه اونوقت من باید دلم به حالت بسوزه چون لاغری؟؟؟؟ چرا آخه؟

میدونی چیه ناراحت باشه عصبانی باش عقده ای شو خودتون بدبخت کن ببین کی آسیب میبینه جز خودت؟ ببین اونوقت من و امثال من هستیم دلمون به حالت بسوزه و دلداریت بدیم یا من

واقعا کسی که ندونه هر کسی خودش باید برای خوشبختی خودش تلاش کنه و جنگ کنه بچه اس. کسی که فکر کنه یکی دیگه بابت خوشبختی یا بدبختی اون دلش می سوزه بچه اس.

اگه تو فکر میکنی چون دلت به حال یکی دیگه میسوزه کمکش میکنی اصلا نمیخواد کمک کنی چون کمک نیست تخلیه ی عقده های خودته. آدم به یه آدم دیگه کمک میکنه چون انسان

وظیفه اش اینه. احتیاج داره به دیگران توجه کنه و دیگران هم به اون توجه کنن. اگه فکر میکنی من دارم دلداریت میدم واقعا برات متاسفم. هیچ حرفی برای گفتن ندارم و امیدوارم طرز فکرتو

حالت خووووبه!!!!!!

میگم.

سلام مجدد

فکر کنم بد برداشت کردید . منظورم از دلسوزی این بود . معمولا برای مشاوره دادن و به نوعی روحیه دادن بعضی افراد سعی میکنن واقعیت کمرنگ تر نشون بده تا طرف

مقابل مشکلش حاد تر نشه .

ببینید من خودم با لاغریم مشکل ندارم و اینطور نیست که بشینم غصه بخورم و بگم چون لاغرم بدبختم . ولی باور کنید بیشتر از 90 درصد کسایی که باهام ارتباط دارن (نه

اونایی که گذرا باشن ) حتی مستقیم این موضوع عنوان میکنن . در صورتی که من خودمو بی خیال نشون میدم که موضوع مهمی نیست .از طرفی جواب های منفی هم که

گرفتم باعث بهم ریختگی هر چند موقتم میشه و پیش خودم میگم چرا جنبه های دیگر ندید. ولی خب حق میدم به دختر، اونم باید براش جاذبه داشته باشم .

امیدوارم کسی پیدا کنم که این موضوع براش مهم نباشه

ممنون از نظر صادقانتون و عذرخواهی برای اینکه باعث عصبانیتتون شدم.

8. کاربر روبرو از پست مفید mohammad29 تشکرکرده است .

زندگی خوب (پنجشنبه 05 اسفند 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام.دوست عزیز مگه تو داری برای کسی زندگی میکنی که بخاد از لاغریت خوشش بیاد یا نه.
    امیدوارم کسی پیدا کنم که این موضوع براش مهم نباشه
    این چه جمله ای هست که نوشتی پسر خوب!!!!!!من جای شما حرص میخورم به خاطر این جمله،تو لایق بهترین هایی مرد.خدا کنه کسی پیدا شه این موضوع براش مهم نباشه چیه دیگه!!!!پیدا هم نشد که نشد.چرا اینقدر خودتو دست کم گرفتی و داری پایین میاری!!بذار یک چیز رو بهت بگم.این دخترا لیاقتشون اینه که یکی گیرشون بیاد ادم سر به راهی نباشه،رفیق باز باشه،اهل خیانت باشه،اهل دود و دم باشه،کاری نباشه و هزار تا برنامه دیگه داشته باشه.پسر خوب تو خیلی ثروتمندی .خوبیاتو کم نشمر و ارزون نفروشش مرد.برو دنبال علاقه و استعدادت و به اون عشق بروز،خودتو ناراحت دخترهای امروزی کردی؟؟؟؟؟؟؟از وقتت استفاده کن و فکر خودتو درگیر این چیزها نکن.همونطور که قبلا هم بهت گفتم من هم شرایطم تقریبا شبیه تو هست و منم بعت میگم اره مهمه این موضوع برای خیلی ها( تقریبا همه دخترها مگر اونهایی که 10 سال یکبارهم کسی خواستگاریشون نمیره اما برای بقیشون مهمه) پس نه دردل الکی کن و نه به دلسوزی هایی که بقیه میکنند زیاد گوش بده.همین دخترهایی که اینجا نظر دادن پای عمل برسه 180 درجه فرق میکنند پس خیلی زوم نباش روی این موضوع.من خودم برای ازدواج با خانمی اشنا شدم .همون جلسه اول موقعی که یکم حرف زدنمون راه افتاد و بصطلاح داغ شد خانم پرسید شما همیش هاینقدر لاغرید!!!!من هم گفتم بله و چیز دیگه ای نگفتم.حالا این خانم قدش 150 بود.چهرشم که خدا افریده و من نظری نمیدم در موردش.وضع اقتصادی و تحصیلات هم اندازه هم.من از این حرفش خیلی بدم اومد و همونجا قضیه رو منتفی دونستم و ادامه صحبتهام هم باهاش صوری بود و یکم نشستم تا وقت بگذره و برم.بعدش شبش هم برای اینکه ناراحت نشه جوابم منفیه بهش پیامک دادم که فکر میکنم من از نظر ظاهر اونجور که شما میخاید نیستم و شما لیاقتت بالاتر از منه و...(خواستم اونو بالا ببرم که دلش نشکنه،حالا به غیر از این موضوع و سوال خانم که من ازش بدم اومد من اصلا این خانم رو نپسیندیدم و در هر صورت جواب خودم هم منفی بود) خلاصه من شب بهشون پیام دادم و دیدم صبح برام جواب داده بود.حالا چی نوشته باشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نوشته بود من نشستم فکرامو کردم دیدم ظاهر بعد از یک مدت عادی میشه و چیزهای مهم تو زندگی مهمه و..... حالا منه بدبخت ظاهرمم بد نیست.من هنوزم که فکر میکنم میبینم واقعا این خانم چقدر به بنده لطف داشتن و نشستن فکر هم کردن که منو قبول کنند(من واقعا معرفت به خرج دادم توی همون یک جلسه تا اخرش نشستم و صحبتهام رو ادامه دادم.فکر کنم پسر دیگه ای بود همون اول کار و بعد از دیدن خانم دور میزد بر میگشت ) ببین پسر خوب برای ازدواج با همه نوع دختر برخورد میکنی.مهم اینه خودتو پایین نیاری.برای اشنایی ازدواج هم با کسی حرف زدی اگر دیدی حرف لاغری و وزن و.. رو زد بدون این مسئله براش دغ دغه هست و الان هم نادیدش بگیره شک نکن بعدا خودشو نشون میده.پس اگر به همچین موردهایی برخورد کردی دیگه ادامه نده.حتی اگر دختر به دلت نشسته بود.حتی اگر دختر خوب و مناسبی بود.( شاید بعضیها خرده بگیرن بهم اما حرفم دلیل داره.چون این موضوع شما رو ناراحت میکنه و از طرفی برای دختر هم مهم بوده که همون اول پرسیده و بعدا همش تو ذهنشه )

10. کاربر روبرو از پست مفید samanft تشکرکرده است .

زندگی خوب (شنبه 07 اسفند 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    خب شما فکر میکنی دیگرانی که شما رو میبینن و هی بهتون یادآوری!!! میکنن که لاغری هدفشون چیه؟

فکر میکنی دلشون به حالت میسوزه؟

فکر میکنی دارن مسخره ات میکنن؟

فکر میکنی میخوان آزارت بدن؟

فکر میکنی اونا فکرمیکنن که متوجه نیستی و میخوان به نوعی متوجه کنن شما رو؟ در واقع میخوان بهت بگن لاغری تا کمی به خودت بیای و به بدنت برسی؟

کلا هدف دیگران از اینکه در مورد ظاهر شما نظر میدن چیه؟

احساس شما در اون لحظه چیه؟ من احساس واقعی تون رو میگم نه مثلا ظاهر سازی و خود رو شاد نشون دادن.

12. کاربر روبرو از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده است .

mohammad29 (سه شنبه 10 اسفند 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    خب شما فکر میکنی دیگرانی که شما رو میبینن و هی بهتون یادآوری!!! میکنن که لاغری هدفشون چیه؟

فکر میکنی دلشون به حالت میسوزه؟

فکر میکنی دارن مسخره ات میکنن؟

فکر میکنی میخوان آزارت بدن؟

فکر میکنی اونا فکرمیکنن که متوجه نیستی و میخوان به نوعی متوجه کنن شما رو؟ در واقع میخوان بهت بگن لاغری تا کمی به خودت بیای و به بدنت برسی؟

کلا هدف دیگران از اینکه در مورد ظاهر شما نظر میدن چیه؟

احساس شما در اون لحظه چیه؟ من احساس واقعی تون رو میگم نه مثلا ظاهر سازی و خود رو شاد نشون دادن.
    هدف برخی مسخره کردنه و بعضی ها صرفا یه صحبتی میکنن.
    وقتی خیلی تکرار میشه حس این بهم دست میده که دچار کمبود هستم.
    کمبود وزنم برای خودم که مشکلی ایجاد نکرده فقط شاید باعث مجردیم بشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    هدف برخی مسخره کردنه و بعضی ها صرفا یه صحبتی میکنن.
    وقتی خیلی تکرار میشه حس این بهم دست میده که دچار کمبود هستم.
    کمبود وزنم برای خودم که مشکلی ایجاد نکرده فقط شاید باعث مجردیم بشه
    این که حس میکنید دچار کمبود هستید رو درک میکنم. در واقع خب من واقعا ناراحت شدم شما این جوری فکر میکنید. خیلی ناراحت شدم. حالا میفهمم که چرا فکر میکنید که آدمای اینجا

دارن دلداری تون میدن. در حالی که از نظر من خیلی طبیعی دارن واقعیت رو به شما میگن و شما فردی عادی و ارزشمندی و من خودم n نفر مثل شما دیدم ، شما تو دنیای ذهنی خودت

اسیری و دقیقا داری برعکس فکر میکنی و حرفای بچه ها رو صرفا ترحم میبینی.

محمد عزیز از حرف هاتون این جوری برداشت میکنم که از نظر شما آدما دو دسته هستند. یا شما رو مسخره و سطح پایین میبینن و در واقع آدم های بدی هستند یا اینکه بی تفاوت اند و

اصلا شما رو نمیبینن و در واقع باز هم آدم های بدی هستند.

از نظر شما برای دیده شدن و پذیرفته شدن در بین آدما حتی اگه خودکشی کنی باز هم جایگاهی نداری مگه اینکه کسی دلش به حالت بسوزه.در واقع اگه کسی هم شما رو در رده ی آدم

های معمولی ببینه صد درصد دلش براتون کباب شده یا به قول سامان یه مشکلی چیزی داره!!! وگرنه ....

پس تمامی رفتارهای شما طبیعیه که در این جهت باشه.

میدونی چیه قضیه اینه که من نوعی دارم بهت مثل یه آدم عادی نگاه میکنم نمیگم خوب و فوق العاده یه آدم عادی ولی تو تو ذهن خودت خودت رو بد میدونی و بی ارزش و دارای کمبود

بنابراین فکر میکنی من دارم بهت این طور نگاه میکنم. من نوعی بهت میگم چقدر لاغری بدون اینکه حتی به مغزمم خطور کنه که تو رو مسخره کنم یا حتی اصلا لاغر بودنت برای من بیشتر از

یه درصد خاصی مهم باشه که این درصد هم بستگی به خیلی چیزا داره!!! ولی شما فکر میکنی که من تو رو بی ارزش و صد درصد دارای کمبود میبینم. حتی اگه من تو رو مسخره هم کنم در

کمال تعجب تو بازم خودت رو بی ارزش می بینی!!!

میدونی عزیز چیه بی سوادی بی سواد.... موندی تو خودت بیا بیرون و چند تا آدم دیگه غیر خودتم ببین لطفا. هیچ ادمی آدم دیگه رو بی دلیل مسخره نمیکنه. مگه میشه همچین چیزی!!!

مسخره و تحقیر کردن آدما دلیل میخواد ولی دلیلش این نیست که فردی که مسخره میشه مسخره اس!!!

آدم های خودشیقته رو دیدی که چقدر عجیب فکر میکنن؟ اونا خودشون رو محور دنیا میبینن . فکر میکنن همه ی عالم و آدم آفریده شدن که در خدمت اونا باشن. در واقع اونها اعتقاد راسخ

دارن که هدف آفرینش من و شما و خورشید و فلک توجه و خدمت به اوناست.

حالا بذار واقعیت تفکر شما رو بگم که عجیب تره. شما هم خودت رو محور دنیا میدونی اما دقیقا برعکس نگاه یه خودشیفته. یکم فکر کن تفکرت عجیب تر از یه خودشیقته نیست؟

تو آفریده شدی با این هدف که همه ی آدما احتیاج دارن یکی رو تحقیر کنن و تو به وجود اومدی تا دیگران مسخره ات کنن یا اینکه اصلا اشتباهی آفریده شدی!!! کلا آدما تو رو نباید بییینن!!!!

خب چرا یکم فکر نمی کنی. بابا تو آدمی انسانی ارزش داری هزاز تا ویژگی خواستنی داری هزار تا خوبی داری هزار تا هم بدی مثل همه ی همه ی آدما.

بیا یکم از فکرت کوتاه بیا. بیا یکم سواد داشته باش انسان شناسی، جامعه شناسی شخصیت شناسی و این جور چیزا رو بخون و بفهم کلا ادما نه اون طوری ان که یه خودشیفته فکر میکنه

نا اون طوری ان که یه افسرده فکر میکنه .

خیلی خوشحال شدم که تو بیان احساساتت گارد نگرفتی و راحت گفتی چته. ادامه بده و به حرفای من و دیگران بدون قضاوت شخص خودت فکر کن. در واقع یکم به خودت اجازه بده که باور

کنی شک کن به خودت. شاید اصلا کمبودی نداری.

15. کاربر روبرو از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده است .

mohammad29 (دوشنبه 23 اسفند 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    یه موردی بود رفتیم خواستگاری و جواب منفی . بدون شناخت دقیق دختر از من

خانم زندگی خوب من باید درس انسان شناسی، جامعه شناسی شخصیت شناسی بخونم . جامعه وقتی به لحاظ فرهنگی از زیر خط فقرم بدتر شده و کمتر کسی انسانیت و
    شخصیت ادم ها براش مهمه مطالعه اون ها به چه دردی میخوره هر چند که حداقل شخصیت ادم ها رو به راحتی تشخیص میدم

با ادم های زیادی در ارتباطم. بی سوادم نیستم (دقیقا به همون مضمون که فکر میکنید نه اون چیز عام )

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    اینکه من لاغرم و قد کوتاهم و هزار روش و انواع دکتر مراجعه کردم و مشکلم حل نشده . و الان به دلیل ظاهربینی خانم ها مجردم من مقصرم ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)