به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط زندگی خوب نمایش پست ها
    آقای سامان سلام من یک معذرت خواهی به شما بدهکارم. یه پست خیلی بد تو یه تایپیک دیگه در پاسخ به شما دادم که واقعا از لحن و گفتارم پشیمونم. متاسفم.
    آقای سامان من چند تا از پستای شما رو خوندم به نظر آدم خوبی میایید. فقط نمیدونم چرا نا امید.
    اینکه شما قبول کردین لاغرید با این که قبول کنید ازدواج نکنید خیلی فرق داره. مورد اول خیلی طبیعی هست و کلا آدم ها حتی قابلیت از دست دادن عزیزترین فرد زندگیشون رو دارند چه برسه
    به پذیرفتن بیماری یا لاغری. مشکل شما اینه که شما درگیری ذهنی شدیدی داشتید گویا و شاید در حد وسواس بوده که بعد از قبول واقعیت یه حس فوق العاده خوب تو شما ایجاد شده که
    واقعا بهش نیاز داشتید. تجربه ی این حس عمیق و فوق العاده که بیشتر شبیه آرامش یا سکوت عمیق توی ذهنه (اگه تونسته باشم خوب توصیف کنم ) شما رو خیلی جذب خودش کرده.
    به عنوان یه هم تالاری بهتره بگم یه چیزی تو مایه های مواد مخدر به شما تزریق شده!!! شما راحت شدین از حرف دیگران چون دیگران رو بسیار با اهمیت می دونستید. شما راحت شدین از
    ناراحتی بابت شرایط جسمی تون چون اونقدر ناراحت بودین که حتی نمی تونستید خوبی هاتون رو ببینید. الان چشماتون باز شده و دارید می بینید که نه تنها بد نبودید خوش تیپ هم هستید.
    می دونید شما چون تحت فشار شدید ذهنی بودید این قدر پذیرفتن براتون شیرینه!!! پذیرفتن واقعیت ها واقعا خوبه اما نکته اینجاست که واقعیت اصلا یعنی چی؟
    واقعیت یعنی حرف دیگران مهم نیست. واقعیت یعنی شما خوبید. واقعیت یعنی من خوبم . واقعیت یعنی شرایط جسمی شما اصلا مهم نیست . مهم اینه که آدم هستید فارغ از داشته ها و
    نداشته ها.
    شرایط جسمی و مالی چه زمانی مهم میشه؟ چرا اصلا مهمه؟چرا اصلا آدم ها میان دیگران رو بر اساس داشته های ظاهری، روحی و مادی میسنجن و نکته ی بسیار مهم اینه که شما چرا
    نمیتونید با جامعه و خواسته هاش کنار بیایید و مهم ترین نکته در شحصیت شما اینه که اصلا فرض کنیم همه ی آدما بد، جامعه بد، دخترا بد، مگه نه اینکه ما باید بدها رو مجازات کنیم و این
    بدیهیه برای همه که دنبال عدالتن ولی شما که خوبی، چرا به جای مجازات بدها میایید خودتون رو مجازات می کنید؟
    می دونید چیه متاسفانه شما هم چنان خودتون رو بد می دونید وگرنه هیچ وقت هیچ وقت هیچ انسانی که دوستدار خودش باشه خودش رو همانند شما مجازات نمی کنه.
    باور کنید شما جوون خوب و شایسته ای هستید. من مطمئنم به زودی زود متوجه می شید که به اندازه ی کافی خوب هستید و اون روز می فهمید که چقدر انگیزه دارید برای ساختن زندگی.
    ممنونم از نظر خوبتون.چیزی که باید بگم اینه که من تو مقامی نیستم که بخام جامعه رو مجازات کنم.بهتر بگم کسی توی این مقام نیست.ما نمیتونیم کسی رو که دوس داره طرفش مقابلش پولدار باشه یا تحصیلات عالیه داشته باشه یا هیکل زیبایی داشته باشه و... رو محکوم کنیم.خب طرف اینجور دوست داره.در مورد اون تیکه حرفتون که گفتید من خودم رو مجازات کردم هم شاید حرفتون یه جورایی درست باشه .اما قبول کنید که شما هم اگر چند بار توسط جنس مخالفتون که برتری بهتون ندارهپذیرفته نشید دیگه میل و رغبتی برای موقعیت های جدید براتون نمیمونه.من خودم اصلا به موقعیت جدید حتی دیگه فکر هم نمیکنم چه برسه به اینکه بخام بررسی کنم و اقدام کنم.بهتر بگم دیگه اصلا حوصله اینکه توی یک موقعیت قرار بگیرم و بعد از کلی هیجان و استرس اخرشم هم جور نشه رو ندارم.در مورد این مسئله در حال حاضر یک حس کاملا خنثی و بیتفاوت دارم و تنها چیزی که دیگه برام اهمیت نداره جنس مونث هست.در واقع خودم هم از خدا همینو خواستم که این حس رو از وجودم بیرون کنه فکر کنم داره جواب هم میده.اینجور ارامش بیشتری دارم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    سلام. آقای سامان ممنون که قهر نیستید با من :)

من موافقم که شما در مقام مجازات نیستی اما مجازات هیچ کس. یکی از مهم ترین هیچ کس ها خودتونید.

خدا هیچ وقت این حس رو از شما بیرون نمیکنه چون خدا شما رو دوست داره. این قدرت هوش و قدرت تصمیم گیری و اختیار شماست که تونستید به جایگاه فعلی برسید. خب توانایی های

شما زیاده. حدس زدم که جوان توانمند و شایسته ای هستید. ولی توانمندی تون رو باید تو راستای مناسبی صرف کنید نه در راستای فعلی.

و اما یک نکته:

شما چرا جواب نه یک خانم رو به صورت برتری انگاری اون نسبت به خودتون برداشت می کنید؟ آدم ها هزار تا دلیل دارن برای کارهاشون. حتما که نباید دلیلشون تحقیر شما باشه.

می دونید آدما عموما همو دوست دارند نه اینکه از هم بدشون بیاد. تلاش همه ی افراد در راستای احترام متقابله مگه اینکه کسی تو شرایط محیطی مناسبی بزرگ نشده باشه که دوست

داشته باشه دیگران رو تحقیر کنه. شخصیت دیگران روخرد کنه یا اینکه بخواد دیگری رو موجودی ناچیز ببینه. واقعا چنین فردی بیماره.

البته خب من شرایط جامعه رو قبول دارم. شرایط مالی و کاری جوری آدم ها رو تغییر داده که با وجود بزرگواری در باطن در عمل همدیگه رو تحقیر کنن. چون احترام به بعضی از افراد گرون

تموم میشه مخصوصا برای خانم ها. خوبه خانم نیستید !!!. من خودم سال هاست به همدردی سر میزنم چند سال پیش یک بار هم عضو شدم اما متاسفانه به خاطر فراموشی پسورد و

اسم کاربری نتونستم بیام و با یه عده آدم دعوا کنم!!! باور میکنید آقای سامان شده روزی از صبح یک صفحه تالار جلوی من باز باشه و بخونم و از حرصم صد بار تو ذهنم جواب بدم و دیگه

خسته بشم و نتونم جواب رو تایپ کنم !!!

میدونید چرا؟ چون من آدمم و اصلا دوست ندارم آدمی رو تحقیر شده یا ناراحت ببینم.

آقای سامان ادم ها همه این طورین در باطن. خواسته ی همه ی آدما اینه. هیچ کس نه میخواد نه میتونه شما رو تحقیر کنه. اما شرایط محیطی، جامعه و خیلی چیزای دیگه باعث میشه که

بعضی اوقات بد باشن. اما وظیفه ی ما اینه که خودمون خودمون رو بالا بکشیم حالا اطرافیانمون هر چی میخوان بگن!!! هر چی میخوان باشن!!!! اگه شما یک قاتل ببینید وامیستید شما رو

بکشه یا از خودتون دفاع میکنید؟ حس تحقیر شدن از طرف دیگران کمتر از کشته شدن نیست. نذارید این حس در شما رشد کنه. شما به اندازه ی کافی خوبید.

همسر مناسب شما نه کوره نه کچل!!!! اشتباه شما تو علاقه مندی و خواستگاری مشخصا به خاطر نگرش اشتباه شما به آدماست. ممکنه شما چیزایی رو برتری بدونید که برای زندگی

مشترک به عنوان ویژگی برای یک خانم اصلا ارزش نباشه و یا چیزی رو بد بدونید که شاید نعمت باشه.

شما چون تحت فشار ذهنی هستید نمی تونید طرف مقابلتون رو خوب بشناسید و صزفا دارید بر مبنای حدس و گمان و دانسته های خودتون دیگران و رفتارهاشون رو ارزیابی می کنید. به

خاطر همین اشتباهی عاشق میشید و اشتباهی خواستگاری میکنید و بعد شکست روی شکست و این سیکل معیوب شما رو به جایی رسونده که رسما اعلام فرار میکنید.

من همه ی این حرفا و خود افشاگری!!!! ها رو گفتم که بگم من با شما هستم. من موافق تحقیر نیستم و خوشم نمیاد یک آقا یا یک خانم حس تحقیر داشته باشه.

شما برید کلاهتون رو بندازید هوا که خانم نیستید. برای خود من همیشه و همیشه این مسئله پیش میاد که صرفا به خاطر اخلاق خوب و روحیه ی شوخ طبعیم ، از طرف آقایون به

عنوان یک عاشق و کشته مرده ی اون فرد طلقی بشم!!! حالا هرچه مذهبی باشم و هر چه خودم رو بزنم به اون راه بازم ممکنه در مورد من فکر اشتباه بشه من واقعا از شما میخوام به

عنوان یک آقا خانم ها رو درک کنید و حتی اگه خانمی با برخوردی بد به شما جواب نه داد یک احتمال یک درصدی بدید که نکنه طرف از ترس آبروش داره با شما درگیر میشه. همه چیز رو به

خودتون نگیرید.آدما و مخصوصا خانم ها هزار تا دلیل برای رفتارشون دارند. منظورشون هر چه هست به جز تحقیر شما!!!! اینو مطمئن باشید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    فکر میکنم برای خانم ها اعتماد به طرف مقابل به عنوان یه مرد مهم تره.

بعضی چیزا عوض نمیشن. مثلا ممکنه واقعا چاق نشید. بهتره به جای عذاب خودتون بپذیرید که بعضی چیزا تغییر نمیکنن و باید پذیرفتشون. حالا میخواید عمرتون رو تلف کنید با

ناراحتی یا سعی کنید بپذیرید. به هر حال 30 سالتونه دیگه. الان دیگه وقت ناراحتی بابات ظاهر نیست!!! الان وقت حرکت و زندگی واقعیه. بس نیست تلف کردن عمر سر ظاهر و قیافه؟

شاید مخاطب خاص بعدی شما اصلا تو این فازا نباشه ممکنه هم باشه. احتمالش واقعا 50 درصده!!!! به خاطر احتمال شما باید عذاب بکشید؟ به جای انتخاب ناراحتی چرا اعتقاد به خوش

شانسی رو انتخاب نمی کنید؟

مهندسی با کارگری فرق داره. از شما انتظار میره که برای دیگران کارآفرینی کنید نه اینکه بیاید ناله کنید.

به هر حال شرایط فکری شما چندان مطلوب نیست. کلا وقتی آدم وسط گودال مشکلات می افته گیر میکنه تو نا امیدی. در حالی که دروازه ی امید به روش بازه اون رو نمیبینه.

شرایط شما از خیلی ها بهتره. خودتون با تلاش می تونید بهترشم کنید.
    سلام

خانم زندگی خوب من اخر نفهمیدم اعتماد به نفسو چه طوری بالا ببرم . خب من لاغریم قبول دارم . چند وقتی بود حالم بهتر بود ولی باز هم که جواب منفی گرفتم ناراحت شدم . اون 50

درصد نیست شاید زیر 5 درصد باشه .

در مورد کارافرینی هم مثل مسئولین کشور صحبت میکنید که بی کفایتی خودشون توجیه میکنن . وقتی کشور صنعت نداره و تحریمه بهتره اصلا مهندسی از کنکور حذف کنن همه برن

پزشکی بخونن . اصلا کارافرینی قبول با سرمایه با کدوم حمایت و...

بعصی وقت ها با خودم میگم کاشکی نبودم وقتیه درونم برای کسی اهمیت نداره و صرفا بر اساس موارد دیگه در موردم قضاوت میشه . با چه انگیزه ای میشه زندگی کرد ...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 بهمن 00 [ 00:33]
    سطح
    77
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 203
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,750

تشکرشده 764 در 211 پست

Array
    سلام علیکم

حاجی شما چرا بیخود و بی جهت مسئله رو پیچیده میکنی؟
    شما قدت کوتاهه و وزنت کمه درست ... هر کاری کردی نتونستی از این وضع نجات پیدا کنی ، درست ... چند بار رفتی خواستگاری و جواب منفی شنیدی ، بازم درست ... اما اینکه بیای اینجا و بگی من باب میل کسی نیستم قابل هضم نیست ! ... شما حتی اگه با نود درصد دخترای جامعه مراوده داشته باشی ، بازم با قطعیت تمام نمیتونی برای دل همشون نسخه بپیچی!!
    شما فرض کن قدت 190 باشه و وزنتم اید آل ... اگه چند جا رفتی خواستگاری و جواب منفی شنیدی ، اونوقت چه بهانه ای میتونستی بتراشی ؟... احتمالا میگفتی دماغم کجه یا چه میدونم پس کلم مو نداره و ..(تاپیکای از این دست دیدم که میگم)

ببین عزیز من ،شما ناسلامتی مردی.یه مرد سی ساله که دیگه باید از رخت و لباس کودکیش بیاد بیرون.معلومه هنوز خیلی کالی و اونطور که باید و شاید پخته نشدی.سنت رفته بالا و وارد دهه سوم زندگیت شدی ، ولی رک بگم هنوز معطلی.معطل دو زار قانون خرد که توی ذهنت رسوخ کرده و تو رو به نا کجا آباد سوق میده.باور کن زندگی به پایه های محکم تری احتیاج داره.

من نمیگم اوضاع جامعه خیلی خوبه . اتفاقا خیلی هم ناهمگون و بی ریخته. ولی توی این بلوا و بلبشو تنها کسی موفق میشه که خلاف جهت جریان آب شنا کنه.اگه همه آدمای کره زمین یک صدا شدن و به گوشت خوندن که آره تو به این دلایل حق نداری که .................. . بازم تو نباید کوتاه بیای و بذاری که خوار و ذلیل بشی.ازدواج حق طبیعی هر انسانه و طبیعت ما به ازای تو رو در خودش قرار داده.ولی فک نکن فرصت ها قراره مفت و مجانی سر رات یا جلوی پات سبز بشن .نه عزیزم از این خبرا نیست.نه برای تو ، نه برای هیچکس دیگر.تو باید فرصت ساز بشی و از فرصت هات به نحو احسنت استفاده کنی.

کسی که شکست میخوره و دوباره از سر خط تلاش نمیکنه ، مطمئنا همیشه بازنده باقی میمونه ... سامان به گونه ای صحبت میکنه که انگار به موفقیت بزرگی نائل شده و این در صورتیه که ایشون فقط دست بالا آورده و تسلیم شده.به هر زحمتی که بوده به خودش قبولانده که هیچ برگ برنده ای نداره و بهتره هر چه زودتر از بازی کنار بکشه.مطمئنا هیچ کس به اندازه خود ایشون به خودش ظلم نکرده و نمیکند.ایشون حکم کسی رو داره که در تایم دوم وارد گود نشده و به راحتی صحنه رو تسلیم کرده.این که دیگه فخر فروشی نداره.فخر کسی میفروشه که حداقل قهرمان زندگی خودش باشه.قهرمان کسیه که خودشو به شکست محکوم نکنه و تا لحظه آخر بجنگه.

من شاید نتونم دیگرانو از خودم راضی نگه دارم ولی برای جلب رضایت خودم باید حداکثر تلاشمو به کار بگیرم.شما هم سعی کن گلیم خودتو از آب بکشی بیرون و از موقعیت های پیش روت حداکثر استفاده رو بکنی.جوری نباشه که فردا ، پس فردا حسرت گذشته ای رو بخوری که باید بیشتر براش زحمت میکشیدی.من اگه جای شما باشم هزار جای دیگه میرم خواستگاری.روی هر دختری که دست گذاشتی و گفت نه ، دستتو دراز تر کن و برو سراغ بهتر از اون.طرف دختر زشت و ترشیده هم نرو.جایی برو که ارزش تلاشتو داشته باشه ، که حتی اگه بهت گفت نه دلت نسوزه.

ویه چیز دیگه : به خواستگاری دختر شاهم اگه رفتی ، از موضع ضعیف وارد نشو.یه جوری رفتار کن که انگار تمام دخترای شهر کشته و مردتن.کلی برای خودت کلاس بذار و خودتو تحویل بگیر.یه جوری باش که انگار از دماغ فیل افتادی و اونا به تو نمیخورن.(اعتماد به نفستو ببر چند متری بالاتر از سقف)
    برای خودت شخصیتی ماورای تمام فرضیات ذهنیت قائل باش و بیشتر از چیزی که هستی به خودت ببال.در ضمن به نحوی هم برخورد نکن که دختر خانم حس کنه جوابت مثبته و از خداته.بهتربگم :با دست پس بزن ، با پا پیش بکش.

حرف اخر : ببین دوست عزیز متاسفانه در جامعه ما بازار خود نمایی گرمه.شما نباید از دختری که حاضره از زیر تیغ هزار تا پزشک رد بشه و صد قلم وسایل آرایشی رو بماله به صورتش، انتظار داشته باشی که یه سفر سیر و سیاحتی به درون شما داشته باشه.این افراد معیارهای ظاهری خیلی براشون اهمیت داره.سعی کن حول و حوش این دخترا اگه توپتم افتاد نری دنبالش.( اینا با هیچ حساب و کتابی جز بهترینا به حساب نمیان)
    برای خودت یکسری معیار تعریف کن و سعی کن دنبال کسی باشی که حداقل با هشتاد درصد معیارات همخونی داشته باشی.به نظر من دخترای ساده و محجبه برزا پایین شهری به بهترین نحو ممکن میتوانند عرض وجود کنند و این در حالیست که خیلی ها فقط بلدند عرض اندام کنند.

راستی همین چند روز پیش مراسم عروسی یکی از همکلاسی هام بود که قدش 162 بود و وزنش به احتمال زیاد از شماکمتر (پزشک و دکترم نبود).شاید برات جالب باشه که بدونی همسرش به معنای واقعی خانم بود و همه چیز تمام.ان شاالله قسمت شما شود
    ویرایش توسط سرشار : جمعه 22 بهمن 95 در ساعت 06:43

5. 2 کاربر از پست مفید سرشار تشکرکرده اند .

dooo (شنبه 23 بهمن 95), The Green (جمعه 22 بهمن 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام ممنون ازتون. من به هیچ وجه تسلیم نشدم. به هیچ وجه باخت رو قبول نکردم. فقط دیگه نمیخام روحم آزرده بشه همین. جسارت اینکه بخام از کسی خوشم بیاد و برم باهاش این قضیه رو مطرح کنم رو ندارم دیگه بهتر بگم حسشو ندارم دیگه. نمیدونم شماها اسمشو رو چرا باخت گذاشتید من آدم بازنده ای نیستم منتها اینکه برای کسی جلو برم و اون به خاطر لاغری بهم جواب منفی بده انگار تحقیر شدم و تا ابد همچین کاری رو نمیکنم. کاش توی این تاپیک نیومده بودم. حس میکنم دوباره اون موج منفی دو سال پیش داره برام حاکم میشه. خیلی وقت بود از یاد برده بودمش اما وقتی شروع به نوشتن و نظر دادن کردم باز یادم افتاد. شماها لطف میکنید نظر میدید اما کار ما از روحیه دادن و همدردی کردن گذشته دیگه. وقتی دختری که قدش 150 هست و قیافه همچین زیبایی هم نداره بر میگرده بهت میگه شما همیشه اینقدر لاغرید شما از دختری که یکم بر و رو داره چه انتظاری دارید؟ وقتی دختری که شرایطش کمتر از شما نباشه بیشتر نیست و از نظر ظاهر هم کاملا معمولی هست 24 ساعت از صحبت باهاش نگذشته میگه فکر کنم در کل مناسب هم نباشیم یکی مثل من میتونه به دختری که یکم ظاهرش خوبه یا موقعیت حداقل اندازه خودم داره پیشنهاد بدم؟؟ آدمها با هم فرق دارن. تفکراتشون. روحیاتشون. و خیلی چیزهای دیگشون. من دوست دارم همینطور که من یک دختر رو انتخاب میکنم اون دختر هم منو انتخاب کنه نه اینکه طرف فقط چون میخاد شوهر کنه بهم جواب مثبت بده. در این حالت هر کس جای منم باشه جواب منفی نمیشنوه. من اینجور دوست ندارم. دوستای گلم حرف زیاده. اما من دیگه حس اینکه بخام در این مورد نظر بدم رو هم ندارم. عشق همیشه نسبت به آدمها نیست. شما میتونی عشق به درس داشته باشی. عشق به ورزش داشته باشی. عشق به یاد گیری داشته باشی. عشق به کار داشته باشی و....

7. 2 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

زندگی خوب (جمعه 29 بهمن 95), سرشار (یکشنبه 24 بهمن 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    سلام اقای سرشار ممنون از نظرتون . ولی دوست عزیز یکم تند رفتید شما پختگی تو چی میبینید .اینکه من میرم خواستگاری و دلخواه خانمی نبودم دلیل کال بودن منه !

شما فکر کردید من صبح تا شب تو سر خودم میزنم و غصه قد و هیکلم میخورم نه اینطوری نیست . من مطلقا غصه قد و هیکل خودم نمیخورم ولی از اینکه دیگران طوری

رفتار میکنن که انگار مرد نیستم ازرده میشم .

من با همه دخترها نبودم ولی فکر کنم نیاز به هوش زیادی نداشته باشه که اغلب دخترها از لاغری بیش از حد خوششون نمیاد . خب خانم میگه پسر باید به دلم بشینه

اونوقت کی میاد منو انتخاب میکنه .

دوست دارم در این مورد بیشتر صحبت کنم ولی فکر کنم چون اکثر افراد تو موقعیتش نیستن به طور کل درک نمیکنن

9. کاربر روبرو از پست مفید mohammad29 تشکرکرده است .

سرشار (یکشنبه 24 بهمن 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    سلام.

اگه ناراحتی شما موقتی هست که اشکالی نداره ولی اگه همیشه سر این موضوع ناراحتید اونوقت مشکلتون جدیه.

یه روزی به سن و تفکری میرسید که بابت لاغری ناراحت نباشید. مثل الان که آدم یاد دوران مدرسه می افته و ناراحت شدن های بیخودی سر نمره براش مسخره به نظر میاد.

من تلاش خودم رو کردم که شما رو نسبت به یکی نبودن تفکر همه آگاه کنم. امیدوارم متوجه منظور من شده باشید.

همه ی آدما برای ازدواج یه سری پارامترها رو باید داشته باشن که بتونن مورد قبول طرف مقابل قرار بگیرن. برای یه پسر شرایط مالی و خانواده ی خوب و اخلاق خوب خیلی مهم تر از ظاهر

مد نظر قرار میگیره . ظاهر خوب داشتن بیشتر برای انتخاب شدن یه دختر معیاره. در واقع یه دختر زیبا معیار خیلی از آقایون برای انتخاب همسره اما یه پسر خوشگل!!! قد بلند و رعنا شاید

برای خیلی ها معیار نباشه. شاید شما معیارهای ازدواج و دوستی رو دارید با هم اشتباه میگیرید.

شاید لباس مناسبی موقع خواستگاری نمی پوشید. سعی کنید حالا که فکر میکنید چندان جذاب نیستید خودتون رو فوق جذاب کنید. لباس خوب و شیک، عطر خوب و شیک، رفتار و گفتار

خوب و موقر همراه با شوخ طبعی میتونه خیلی روی دختر خانم تاثیر بذاره. مخصوصا رفتار مردانه و موقر به نظر من خیلی خیلی مهم تره. جلف نباشید یا اینکه زیاد از حد شوخی نکنید یا زیاد

نخندید . برای ظاهرتون ولخرجی کنید .لباس های به روز بپوشید رنگ های متنوع و شیک تو انتخاب لباس هاتون باشه. من نمیدونم شما چه جوری هستید و امیدوارم از اون دسته از آقایونی

نباشید که بوی عرق یا لباس نشسته میدن یا بوی جورابشون زودتر از خودشون میاد.

شما تو طرز پوششتون و انتخاب عطر و آرایش موهاتون تغییر ایجاد کنید مطمئنا شانس رد نشدن شما خیلی بالا میره.

11. کاربر روبرو از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده است .

mohammad29 (جمعه 29 بهمن 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 97 [ 15:34]
    سطح
    60
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    همه تو دنیا یک مشکلی دارن که باهاش دست و پنجه نرم کنن هرکی هم گفت نداره بدون دروغ میگه..حالا مشکل یکی تو ظاهرشه یکی تو خانوادش یکی مریضی داره و...
    من میگم خدا خودش بهتر می دونسته ادمو با چی امتحان کنه اگه هرموقع این فکرا اومد تو ذهنت به جای غصه گرفتن بگی خدایا راضیم به هرچی دادی و ندادی یک ارامش عجیبی می گیری
    امتحانش کن
    موفق باشید

13. کاربر روبرو از پست مفید SOGAND. تشکرکرده است .

mohammad29 (جمعه 29 بهمن 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    53
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    سلام.

اگه ناراحتی شما موقتی هست که اشکالی نداره ولی اگه همیشه سر این موضوع ناراحتید اونوقت مشکلتون جدیه.

یه روزی به سن و تفکری میرسید که بابت لاغری ناراحت نباشید. مثل الان که آدم یاد دوران مدرسه می افته و ناراحت شدن های بیخودی سر نمره براش مسخره به نظر میاد.

من تلاش خودم رو کردم که شما رو نسبت به یکی نبودن تفکر همه آگاه کنم. امیدوارم متوجه منظور من شده باشید.

همه ی آدما برای ازدواج یه سری پارامترها رو باید داشته باشن که بتونن مورد قبول طرف مقابل قرار بگیرن. برای یه پسر شرایط مالی و خانواده ی خوب و اخلاق خوب خیلی مهم تر از ظاهر

مد نظر قرار میگیره . ظاهر خوب داشتن بیشتر برای انتخاب شدن یه دختر معیاره. در واقع یه دختر زیبا معیار خیلی از آقایون برای انتخاب همسره اما یه پسر خوشگل!!! قد بلند و رعنا شاید

برای خیلی ها معیار نباشه. شاید شما معیارهای ازدواج و دوستی رو دارید با هم اشتباه میگیرید.

شاید لباس مناسبی موقع خواستگاری نمی پوشید. سعی کنید حالا که فکر میکنید چندان جذاب نیستید خودتون رو فوق جذاب کنید. لباس خوب و شیک، عطر خوب و شیک، رفتار و گفتار

خوب و موقر همراه با شوخ طبعی میتونه خیلی روی دختر خانم تاثیر بذاره. مخصوصا رفتار مردانه و موقر به نظر من خیلی خیلی مهم تره. جلف نباشید یا اینکه زیاد از حد شوخی نکنید یا زیاد

نخندید . برای ظاهرتون ولخرجی کنید .لباس های به روز بپوشید رنگ های متنوع و شیک تو انتخاب لباس هاتون باشه. من نمیدونم شما چه جوری هستید و امیدوارم از اون دسته از آقایونی

نباشید که بوی عرق یا لباس نشسته میدن یا بوی جورابشون زودتر از خودشون میاد.

شما تو طرز پوششتون و انتخاب عطر و آرایش موهاتون تغییر ایجاد کنید مطمئنا شانس رد نشدن شما خیلی بالا میره.
    سلام

من از این موضوع ناراحت نیستم بیشتر از این ناراحتم که چرا کسی جنبه های دیگه رو نگاه نمیکنه

شما هم که حرف اقای سرشار میزنید !!! من مثل بچه فکر میکنم و تقصیر منه که بقیه به خاطر لاغری جواب منفی دادن . یعنی اطرافیان شما همه با پسر 50 کیلویی

مشکلی ندارن اینقدر عجیبه این موضوع . بله تفکر همه اینطور نیست ولی من تا این سن کسی ندیدم براش مهم نباشه .

شاید هم چون میدونید حرف درستی میزنم برای دلداری میگید .

تیپم خوبه عطرم استفاده میکنم !! ولی پولدار نیستم که دخترها جذب بشن اخلاق خوب معمولا دختری جذب نمیکنه

همون طور که گفتم معمولا بقیه درک نمیکنن امثال من معمولا تو اولویت چندم دخترها هستن میتونید برید از دخترهای اطرافتون سوال کنید که کدومشون حاضرن با این

شرایط ازدواج کنن البته بدون تبصره به این دلیل !

نقل قول نوشته اصلی توسط SOGAND. نمایش پست ها
    همه تو دنیا یک مشکلی دارن که باهاش دست و پنجه نرم کنن هرکی هم گفت نداره بدون دروغ میگه..حالا مشکل یکی تو ظاهرشه یکی تو خانوادش یکی مریضی داره و...
    من میگم خدا خودش بهتر می دونسته ادمو با چی امتحان کنه اگه هرموقع این فکرا اومد تو ذهنت به جای غصه گرفتن بگی خدایا راضیم به هرچی دادی و ندادی یک ارامش عجیبی می گیری
    امتحانش کن
    موفق باشید
    لاغری من تو این 30 سال هیچگونه مشکلی برای من برای ادامه زندگی ایجاد نکرده که بخام از کسی شاکی باشم ظاهرا فقط و فقط برای همسر اینده مهم است که اونم ظاهرا پیدا نمیشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 30 بهمن 95 [ 03:03]
    سطح
    44
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    716

تشکرشده 189 در 74 پست

Array
    سلام واقعا درکتون میکنم درسته هم جنس نیستیم ولی منم مشکل دارم باوزنم
    خیلی جاها بخاطره کمبود اعتمادبه نفسم اذیت شدم شاید اگه اعتمادبه نفسم بالا بود اذیت نمیشدم وخودنو آزارنمیدادم انقد توزندگیم مشکل دارم که این دیگه به چشم نمیاد ولی دیگه سعی کنید بهش فکرنکنید منم هرچی زور زدم نشد که نشد بخاطره همین چاق شدن چیا که نکردم اخرشم تصمیم گرفتم بی خیالش بشم هرچندکه تحقیر این اون نمیزاره
    خیلی خسته شدم ازهمه ادما وناامید از لطف خدا

16. کاربر روبرو از پست مفید sevil73 تشکرکرده است .

mohammad29 (پنجشنبه 05 اسفند 95)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)