به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array

لاغری زیاد مانع ازدواج

سلام

پسری 30 ساله هستم . قدم 168(که از نظر دخترها زیر 170 اصلا مورد پذبرش نیست) وزنم بین 52 تا 54 است قدمو که کاریش نمیشه کرد و متاسفانه مشکل لاغری هم قابل درمان نیست و بیش از 14 سال هست وزنم همین قدره .از باشگاه و دکتر غدد و تغذیه و گوارش تا راه های مختلف بی نتیجه مونده . کلا ریزاندام هستن . برای مثال دست های خیلی کوچکی دارمو مچ دستم 14 سانته که حتی خیلی از دخترها هم اینقدر کوچک نیست و ....

یک ماهه پیش خواستگاری دختری رفتم ولی بعد از یک جلسه که صحبت خاصی نشد جواب منفی دادن. حدس میزنم (البته مطمئنم) به خاطر لاغری و قد و قامت بوده. خود دختر هم ریزه بود . این دفعه سومی هست خواستگاری میرم و با این طرز رفتارها مواجه میشم .

یک موردی هست که میگن خواستگار باید به دل طرف بشینه با این اوصاف فکر نکنم من حس خوبی به کسی بدم . هر چند به لحاظ موارد دیگه مشکل خاصی ندارم .ولی کمتر دختری حاضره با کسی در حد ویژگی های ظاهری من ازدواج بکنه.

کاش میشد به ازدواج فکر نکرد و احتیاج به ازدواج نبود وقتی امکانش نیست..

2. کاربر روبرو از پست مفید mohammad29 تشکرکرده است .

kataioon (چهارشنبه 20 بهمن 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 02:35]
    سطح
    29
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 57
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    23

تشکرشده 38 در 27 پست

Array
    اصلا این فکرا رو نکن
    دخترا زیاد به ظاهر توجه ندارند البته نه اونقدر زیاد
    من نظر خودمو گفتم

بیشتر روی اعتماد بنفست کار کن و ادب و شخصیتت
    اگه با ادب باشی قد و وزن زیاد مهم نیس
    اجازه بده طرفت بر اساس اخلاق و شخصیتت تو رو انتخاب کنه نه ظاهر

اگه قراره کسی بخاطر لاغری نخواد همسرت بشه چه بهتر که نشه

شما هم زیاد دنبال دخترهای خوشگل و زیبا نگرد که مهم اخلاقه
    مهم فرهنگه
    مهم ادبه
    مهم خیلی چیزای مهمتره

اصلا امیدتو از دست نده سه بار خواستگاری چیزی نیس تو قراره دنبال یه شریک بگردی و چه بهتر که شریکت بر اساس رفتار و شخصیتت تو رو انتخاب کنه که ماندگارتره

4. 2 کاربر از پست مفید مه و خورشيد 75 تشکرکرده اند .

Eram (پنجشنبه 21 بهمن 95), mohammad29 (دوشنبه 18 بهمن 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    سلام. باشگاه بدنسازی رفتین و تاثیری نداشت؟ مگه میشه؟

به شخصه خودم برای سالیان وزنم ثابت بود (60 کیلو). یک سال رفتم باشگاه و یک دوره هم مکمل پروتئین مصرف کردم شدم 75 کیلو. چاق شدن برای پسرها واقعا سخت نیست. پیشنهاد می کنم حتما باشگاه رو دوباره برید و با مربی باشگاه مشورت کنید و حتما یه دوره مکمل معمولی مصرف کنید. مطمئن باشید تغییر چشمگیر می کنید.

6. 2 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

mohammad29 (دوشنبه 18 بهمن 95), داود.ت (دوشنبه 18 بهمن 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 فروردین 03 [ 16:00]
    سطح
    71
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    کی گفته
    من خودم یه پسر خاله دارم که قدش 165
    اخلاقش عالی
    رفتارش مودبانه
    از بچگی تا حالا یادمه هر دختری اینو می دید کشته مردش می شد
    حتی الان با وجودی که 3 تا بچه داره بازم وقتی میاد تو جمع همه بهش خیلی توجه می کنن
    ظاهرشم بد نیست
    ولی بیشتر به خاطر اخلاق خوبشه
    به جای این مسائل رو اخلاق و رفتار و بقیه چیزها هم میشه فکر کرد

8. 3 کاربر از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده اند .

Eram (پنجشنبه 21 بهمن 95), mohammad29 (دوشنبه 18 بهمن 95), داود.ت (دوشنبه 18 بهمن 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اسفند 95 [ 15:32]
    سطح
    6
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 83.0%
    دستاوردها:
    31 days registeredTagger Second Class250 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 26 در 12 پست

Array
    اصلا این فکر رو نکن من یه خواهر دارم دکتره قد بلنده خوشگله شیک پوشه تمام لباساش و وسایلش از اروپان و پدرم هم تو شهرمون خیلی معروفه حالا خواهرم عاشق یه همکار قد کوتاه و بسیار بسیار لاغر شد و حتی اون پسر از لاغری پوست صورتش چروک بود با این حال پسره خواهرمو نخواست اعتماد به نفس بسیار بسیار بسیار مهمتر از قد و هیکل و خوشگلی و همه چیزه

10. کاربر روبرو از پست مفید دختر قصه ها تشکرکرده است .

mohammad29 (دوشنبه 18 بهمن 95)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 23 بهمن 95 [ 13:47]
    سطح
    6
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 99.5%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 23 در 14 پست

Array
    سلام.دور و برم انقدر افراد لاغر دیدم که ازدواج کردند و از ازدواجشان راضی هستند.ظاهرا وسواس فکری نسبت به این موضوع پیدا کردید.شما اقدام کنید و یه چند جای دیگه هم واسه خواستگاری برید به امید خدا نتیجه می گیرید.ناامید نباشید

12. کاربر روبرو از پست مفید آش رشته تشکرکرده است .

mohammad29 (دوشنبه 18 بهمن 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه متولد 75 نمایش پست ها
    اصلا این فکرا رو نکن
    دخترا زیاد به ظاهر توجه ندارند البته نه اونقدر زیاد
    من نظر خودمو گفتم

بیشتر روی اعتماد بنفست کار کن و ادب و شخصیتت
    اگه با ادب باشی قد و وزن زیاد مهم نیس
    اجازه بده طرفت بر اساس اخلاق و شخصیتت تو رو انتخاب کنه نه ظاهر

اگه قراره کسی بخاطر لاغری نخواد همسرت بشه چه بهتر که نشه

شما هم زیاد دنبال دخترهای خوشگل و زیبا نگرد که مهم اخلاقه
    مهم فرهنگه
    مهم ادبه
    مهم خیلی چیزای مهمتره

اصلا امیدتو از دست نده سه بار خواستگاری چیزی نیس تو قراره دنبال یه شریک بگردی و چه بهتر که شریکت بر اساس رفتار و شخصیتت تو رو انتخاب کنه که ماندگارتره
    دنبال زیبایی نیستم .اخلاق برام مهم تره.

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 1369 نمایش پست ها
    سلام. باشگاه بدنسازی رفتین و تاثیری نداشت؟ مگه میشه؟

به شخصه خودم برای سالیان وزنم ثابت بود (60 کیلو). یک سال رفتم باشگاه و یک دوره هم مکمل پروتئین مصرف کردم شدم 75 کیلو. چاق شدن برای پسرها واقعا سخت نیست. پیشنهاد می کنم حتما باشگاه رو دوباره برید و با مربی باشگاه مشورت کنید و حتما یه دوره مکمل معمولی مصرف کنید. مطمئن باشید تغییر چشمگیر می کنید.
    سلام
    بله چند سال باشگاه رفتم و مربی های زیادی داشتم مکملم مصرف میکردم ولی مشکل لاغری من پیچیده تر از این حرف هاس. پیش دکترهای زیادی هم رفتم حتی روانپزشک.

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر قصه ها نمایش پست ها
    اصلا این فکر رو نکن من یه خواهر دارم دکتره قد بلنده خوشگله شیک پوشه تمام لباساش و وسایلش از اروپان و پدرم هم تو شهرمون خیلی معروفه حالا خواهرم عاشق یه همکار قد کوتاه و بسیار بسیار لاغر شد و حتی اون پسر از لاغری پوست صورتش چروک بود با این حال پسره خواهرمو نخواست اعتماد به نفس بسیار بسیار بسیار مهمتر از قد و هیکل و خوشگلی و همه چیزه
    فکر نمیکنید اون پسر دکتر بود وگرنه شاید همین رفتار من باهاش میشد . البته من بی سواد نیستم فوق لیسانس از یه دانشگاه خوب دارم ولی تو مملکت ما مهندس با کارگر فرقی نداره

دوستان طوری نظر میدن که انگار تو جامعه زندگی نمیکنن . تو همین سایتم نگاه کنید خیلی از دخترها قد و هیکل براشون مهمه البته اخلاقم مهمه براشون ولی نه به تنهایی

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    فکر میکنم برای خانم ها اعتماد به طرف مقابل به عنوان یه مرد مهم تره.

بعضی چیزا عوض نمیشن. مثلا ممکنه واقعا چاق نشید. بهتره به جای عذاب خودتون بپذیرید که بعضی چیزا تغییر نمیکنن و باید پذیرفتشون. حالا میخواید عمرتون رو تلف کنید با

ناراحتی یا سعی کنید بپذیرید. به هر حال 30 سالتونه دیگه. الان دیگه وقت ناراحتی بابات ظاهر نیست!!! الان وقت حرکت و زندگی واقعیه. بس نیست تلف کردن عمر سر ظاهر و قیافه؟

شاید مخاطب خاص بعدی شما اصلا تو این فازا نباشه ممکنه هم باشه. احتمالش واقعا 50 درصده!!!! به خاطر احتمال شما باید عذاب بکشید؟ به جای انتخاب ناراحتی چرا اعتقاد به خوش

شانسی رو انتخاب نمی کنید؟

مهندسی با کارگری فرق داره. از شما انتظار میره که برای دیگران کارآفرینی کنید نه اینکه بیاید ناله کنید.

به هر حال شرایط فکری شما چندان مطلوب نیست. کلا وقتی آدم وسط گودال مشکلات می افته گیر میکنه تو نا امیدی. در حالی که دروازه ی امید به روش بازه اون رو نمیبینه.

شرایط شما از خیلی ها بهتره. خودتون با تلاش می تونید بهترشم کنید.

15. کاربر روبرو از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده است .

mohammad29 (جمعه 22 بهمن 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام دوست عزیز.شما توی وضعیت سه سال پیش من هستید.کاملا درکتون میگم چی میگید.شاید بیشتر از همه کسایی که نظر دادن توی اینجا.چیزهایی که به ذهنم میرسه رو بهت میگم که در مورد خود من جواب داده اما نمیدونم به درد شما میخوره یا نه.اول اینکه اره مهمه.برای خیلی از دختر ها هم مهمه حتی دخترایی با ظاهر معمولی.(برخورد داشتم که میگم) پس اینکه این مسئله برای دخترا مهم نیست رو بذار کنار.من سه سال پیش به شدت بابت این مسئله ناراحت بودم جوری که زندگیم مختل شده بود.تا هم حرف میزدی میگفتن این که غصه نداره دکتر تغذیه برو و تغذیتو خوب کنرواز این نظرهایی که به هیچ دردت نمیخوره.من دقیقا عین شما هستم.دنیا رو هم بخورم بازم چاق نمیشم.روی وزنمم بره مثلا یکی دو کیلو سریع بر میگرده..خلاصه دیدم دارم نابود میشم.اعتماد به نفسم که به کلی از بین رفته بود تا جایی که اگر قبلا یکی میگفت لاغر هستی با خنده هم شده باهاش مقابله میکردم و منم تیکمو بهش مینداختم.اما این اواخر دیگه خودمم اگر کسی این حرف رو بهم میزد باهاش همراهی میکردم و میگفتم راست میگی خیلی هیکل بدی دارم و دست خودم نیست وخلاصه مظلوم نمایی و شکست رو پذیرفته بودم.تا جایی که دیدم دیگه دارم از بین میرم و این جور نمیشه.اولین کاری که برای بازگشت خودم انجام دادم این بود که به خودم گفتم تو همین هستی.باید خودتو همینجور که هستی بپذیری.یکی مثل تو لاغره.یکی چاقه.یکی چشم نداره.یکی فلجه.یکی سرطان داره و.......خب وضعیت تو از خیلی از اینها بهتره که.به خودم گفتم باید خودتو بپذیری و دیگران هم اگر در موردت نظر دادن به جهنم( ببخشید واقعا همینو به خودم گفتم) این مرحله یکم سخت بود چون دقیقا همون حالت قبلی بود که گفتم منتها اولش یکم خودخوری میکردم در مقابل حرف مردم که این خود خوردیه هم ازارم میداد.هر چی بیشتر میگذشت بیشتر با این تفکر خو میگرفتم که جدود بعد از یک سال کامل شد جوری که اگر هم کسی بهم میگفت لاغری اول تو دلم میخندیدم و میگفتم اصلا نظرت برام مهم نیست و واقعا هم همینطور بود.این مرحله خیلی برام مهم بود چون اگر توش گیر میکردم باز فکرم خراب میموند.پس خدا کمکم کرد خیلی خوب تونستم ردش کنم.مرحله دوم کارم فکر کردن به توانایی هام بود.من توی یک ورزش معروف خدا استعداد نابی بهم داده و اینو هر کسی که یکبار حین ورزش ببینه به راحتی متوجه میشه و به جرات تاثیر زیادی روی افراد میذاره در نوع برخوردشون باهام.مخصوصا اگر طرف خودش اهل این ورزش باشه..برای نمونه توی محل کارمون هر هفته بین همکارا میریم ورزش و وقتی توانایی من رو دیدن واقعا دید و برخورد همشون باهام عوض شده.اصلا انگار یک وزنه شده برام.مخصوصا زمانی این قضیه گل کرد که به تازگی مسابقاتی هم برامون گذاشتن و تمام مدیران و مقامات رده بالا هم نظاره گر اون بودند.اونقدری این قضیه و تفریح و تمجید ازم زیاد شد که چند وقت پیش سر میز ناهار خوری یکی از همکارا به شوخی گفت ادم هر جا میره صحبت از تو هست این میزها الان هر جا بشینی بحث تکراریه خلاصه اینکه اصلا همه لاغریمو از یاد بردن.اتفاقا وقتی با لباس ورزش توی زمبن قرار میگیرم خیلی استلیم قشنگ میشه.اینو توی فیلمی که ازمون گرفتن دیدم.الان در حال حاضر من توی مرحله ای هستم که چیزی به اسم دختر و نظرات افراد غریبعه در مورد هیکلم اصلا برام مهم نیست.من با بی اهمییت کردن حرف مردم و کار کاردن روی توانایی هام تونستم با این مسئله کنار بیام.در مورد بحث دختر و ازدواج هم با تصمیمهی که در مورد ازدواج نکردنم گرفتم با این مسئله کنار اومدم ( من نمیدونم شما بتونی با این مسئله کنار بیایی یا نه اما در مورد من خیلی جواب داد و دیگه هیچ گونه ناراحتی از این مسئله ندارم) یک موضوع دیگه اینه دنبال دختری باش که شرایتتو بپذیره.بلاخره همه دخترها هم خوش هیکل و خوش قیافه نیستن که پس حتما جفتی برای شما هم وجود داره.راستش من خودم با این مسئله نتونستم کنار بیام علتش هم این نبود که دنبال دختر خوش هیکل و خوش قیافه باشم علتش اینه اینه که به نظرم دختری که حق انتخاب نداره جواب مثبتش به تو به خاطر تو نیست و چون حق انتخابی در کار نیست هر کس جای تو هم باشه جواب مثبت میگیره و من به شخصا ترجیح میدم مجرد بمونم تا یکی به این طریق بخاد بهم جواب مثبت بده.ببین تو چه زمینه ای استعداد داری برو توی اون خودتو قوی کن.الان دخترا همینی هستن که باهاش مواجهه شدی و تو نمیتونی چیزی رو تغییر بدی.پس خودتو تغییر بده.موفق باشی.

17. 3 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

kataioon (چهارشنبه 20 بهمن 95), mohammad29 (جمعه 22 بهمن 95), زندگی خوب (پنجشنبه 21 بهمن 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 دی 98 [ 01:15]
    سطح
    50
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 64.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    369

تشکرشده 353 در 152 پست

Array
    آقای سامان سلام من یک معذرت خواهی به شما بدهکارم. یه پست خیلی بد تو یه تایپیک دیگه در پاسخ به شما دادم که واقعا از لحن و گفتارم پشیمونم. متاسفم.
    آقای سامان من چند تا از پستای شما رو خوندم به نظر آدم خوبی میایید. فقط نمیدونم چرا نا امید.
    اینکه شما قبول کردین لاغرید با این که قبول کنید ازدواج نکنید خیلی فرق داره. مورد اول خیلی طبیعی هست و کلا آدم ها حتی قابلیت از دست دادن عزیزترین فرد زندگیشون رو دارند چه برسه
    به پذیرفتن بیماری یا لاغری. مشکل شما اینه که شما درگیری ذهنی شدیدی داشتید گویا و شاید در حد وسواس بوده که بعد از قبول واقعیت یه حس فوق العاده خوب تو شما ایجاد شده که
    واقعا بهش نیاز داشتید. تجربه ی این حس عمیق و فوق العاده که بیشتر شبیه آرامش یا سکوت عمیق توی ذهنه (اگه تونسته باشم خوب توصیف کنم ) شما رو خیلی جذب خودش کرده.
    به عنوان یه هم تالاری بهتره بگم یه چیزی تو مایه های مواد مخدر به شما تزریق شده!!! شما راحت شدین از حرف دیگران چون دیگران رو بسیار با اهمیت می دونستید. شما راحت شدین از
    ناراحتی بابت شرایط جسمی تون چون اونقدر ناراحت بودین که حتی نمی تونستید خوبی هاتون رو ببینید. الان چشماتون باز شده و دارید می بینید که نه تنها بد نبودید خوش تیپ هم هستید.
    می دونید شما چون تحت فشار شدید ذهنی بودید این قدر پذیرفتن براتون شیرینه!!! پذیرفتن واقعیت ها واقعا خوبه اما نکته اینجاست که واقعیت اصلا یعنی چی؟
    واقعیت یعنی حرف دیگران مهم نیست. واقعیت یعنی شما خوبید. واقعیت یعنی من خوبم . واقعیت یعنی شرایط جسمی شما اصلا مهم نیست . مهم اینه که آدم هستید فارغ از داشته ها و
    نداشته ها.
    شرایط جسمی و مالی چه زمانی مهم میشه؟ چرا اصلا مهمه؟چرا اصلا آدم ها میان دیگران رو بر اساس داشته های ظاهری، روحی و مادی میسنجن و نکته ی بسیار مهم اینه که شما چرا
    نمیتونید با جامعه و خواسته هاش کنار بیایید و مهم ترین نکته در شحصیت شما اینه که اصلا فرض کنیم همه ی آدما بد، جامعه بد، دخترا بد، مگه نه اینکه ما باید بدها رو مجازات کنیم و این
    بدیهیه برای همه که دنبال عدالتن ولی شما که خوبی، چرا به جای مجازات بدها میایید خودتون رو مجازات می کنید؟
    می دونید چیه متاسفانه شما هم چنان خودتون رو بد می دونید وگرنه هیچ وقت هیچ وقت هیچ انسانی که دوستدار خودش باشه خودش رو همانند شما مجازات نمی کنه.
    باور کنید شما جوون خوب و شایسته ای هستید. من مطمئنم به زودی زود متوجه می شید که به اندازه ی کافی خوب هستید و اون روز می فهمید که چقدر انگیزه دارید برای ساختن زندگی.

19. 2 کاربر از پست مفید زندگی خوب تشکرکرده اند .

samanft (پنجشنبه 21 بهمن 95), شیدا. (پنجشنبه 21 بهمن 95)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)