به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 بهمن 95 [ 14:19]
    سطح
    2
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 55.0%
    دستاوردها:
    7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

زندگی ناامیدکننده

سلام پنج ساله ازدواج کردم الان 22سالمه و12سال باشوهرم تفاوت سنی دارم به هیچ عنوان نمیتونم کنترلش کنم اصلا نظرات من براش اهمیت نداره مثلا گوشیش رمز داره و من خبر ندارم یا وقتی توگوشی نمیخواد من رو صفحه ی گوشیش نگاه کنم بیرون رفتنی اطلاع نمیده کجا میره راستش واقعا ازکنترل زندگیم عاجزم و گاهی احساس میکنم داره بهم خیانت میشه و واقعا ناامیدم

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام.
    فقط سوالی که من از اینگونه افراد دارم اینکه پس چرا ازدواج کردید ؟ چرا زندگی مشترک تشکیل دادید؟
    حالا هم بهتره اگر باایشون صحبت کردید و خیلی شفاف به ایشون گفتید که من از این حرکت تو ناراحت میشم با بزرگترها یا یه فردی که همسر شما بهش احترام میزاره مشورت کنید و ازشون بخوایید که کمکتون کنند
    البته ممکن که اون ها هم هیچ کمکی نکنند

3. 3 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

nardil (یکشنبه 10 بهمن 95), ZENDEGIBEHTAR (سه شنبه 19 بهمن 95), سکوت22 (دوشنبه 11 بهمن 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    خوشحالم که حداقل ینفر جواب داد....ممنون من نمیتونم باخانواده ی خودم صحبت کنم چون هیچ کاری ازدستشون برنمیاد وفقط به من میگن من بی عرضه ام وهیچکاری نمیتونم کنم و ازپس زندگیم برنمیام یه جورایی هم راست میگن اما اینکه بخوان راهنماییم کنن وراهی جلوروم بذارن متاسفانه نه..خانواده ی خودش نگفتم اما یبار یه موضوعی را بهشون گفتم هیچ کمکی نکردند وفقط طرف پسرخودشونو گرفتن...یه جورایی دورم شلوغه و پشتم خالی .....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    سلام.
    فقط سوالی که من از اینگونه افراد دارم اینکه پس چرا ازدواج کردید ؟ چرا زندگی مشترک تشکیل دادید؟
    حالا هم بهتره اگر باایشون صحبت کردید و خیلی شفاف به ایشون گفتید که من از این حرکت تو ناراحت میشم با بزرگترها یا یه فردی که همسر شما بهش احترام میزاره مشورت کنید و ازشون بخوایید که کمکتون کنند
    البته ممکن که اون ها هم هیچ کمکی نکنند
    خوشحالم که حداقل ینفر جواب داد....ممنون من نمیتونم باخانواده ی خودم صحبت کنم چون هیچ کاری ازدستشون برنمیاد وفقط به من میگن من بی عرضه ام وهیچکاری نمیتونم کنم و ازپس زندگیم برنمیام یه جورایی هم راست میگن اما اینکه بخوان راهنماییم کنن وراهی جلوروم بذارن متاسفانه نه..خانواده ی خودش نگفتم اما یبار یه موضوعی را بهشون گفتم هیچ کمکی نکردند وفقط طرف پسرخودشونو گرفتن...یه جورایی دورم شلوغه و پشتم خالی .....

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام
    یه مدت یه راه دیگه رو امتحان کن
    البته من قبول دارم که رمز داشتن گوشی همسر یه جورایی مطلوب نیست
    ولی یه بار یه مدل دیگه تلاش کن
    این دفعه سعی کن ارتباط عاطفیت روبا همسرت افزایش بدی و کلا به گوشی ایشون کار نداشته باشی
    کلا در نظر داشته باش مرد یا زن اگر بخواد چیزی رو پنهان کنه بدون اینکه گوشی رمزی داشته باشه هم می تونه پس فعلا این فکر رو از سرت بیرون کن و یه مدت پیش خودت فکر کن که هیچ مشکلی وجود نداره

ارتباط عاطفیت رو با همسرت افزایش بده و سعی کن به این موضوع توجه نداشته باشی
    در زمانهایی که رابطتون ایده ال هست شاید بتونی در مورد ناراحتیت از این مورد هم چیزی بگی

کلا توی زندگیت مشکلت فقط همین مورد هست یا مشکلات دیگه هم داری؟

خودت رو سرگرم کن روی شوهرت متمرکز نشو
    یه هدفی کلاسی باشگاهی چیزی برای خودت در نظر بگیر که کل فکر و ذکرت توی زندگی حرکات ریز و درشت همسرت نباشه
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فکور نمایش پست ها
    سلام
    این دفعه سعی کن ارتباط عاطفیت روبا همسرت افزایش بدی و کلا به گوشی ایشون کار نداشته باشی
    کلا در نظر داشته باش مرد یا زن اگر بخواد چیزی رو پنهان کنه بدون اینکه گوشی رمزی داشته باشه هم می تونه پس فعلا این فکر رو از سرت بیرون کن و یه مدت پیش خودت فکر کن که هیچ مشکلی وجود نداره

در زمانهایی که رابطتون ایده ال هست شاید بتونی در مورد ناراحتیت از این مورد هم چیزی بگی

یه هدفی کلاسی باشگاهی چیزی برای خودت در نظر بگیر که کل فکر و ذکرت توی زندگی حرکات ریز و درشت همسرت نباشه
    راستش من زیاد ناراحتیمو بروز نمیدم چندباری بهشون گفتم اما توجه نکردن راستش من همیشه بهش خیلی محبت کردم و اینکه میگین خودمو سرگرم کنم همیشه سعی میکنم سرگرم موضوعات دیگه باشم هرچقد بیشتر به زندگیم فکرمیکنم بیشتر داغون میشم اما گاهی نمیشه سرگرم بود و بیخیال..مشکلات خیلی زیاد دیگه ای هم دارم..خیلی‌.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط فکور نمایش پست ها
    سلام

فکورجان ممنون از جوابتون
    دانشگاه میرم اما گاهی تو زندگی مشترکم کم میارم توجمع نمیتونم بخندم یجورایی افسرده شدم من پدر ندارم یجورایی کسی نیس پشتم باشه البته مادرم و همسرم هم اصلا باهم نمیسازن و من سعی میکنم تو بحثا طرف هیچکدومو نگیرم خیلی وقتا مادرم بهم میگه جدا شو اما وقتی فک میکنم به این که مادرم خودش تو زندگیش شکست خورده و اگه من هم شکست بخورم ناپسنده این ازدواج البته به پیشنهاد خود مادرم به شوهرم انجام شده ک گاهی فک میکنم شاید همسرم از این ازدواج راضی نیس البته بخاطر شرایط مالی بدی ک داره هم ممکنه باشه یجورایی ازدواجمون باعشق و علاقه نبوده‌...

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 خرداد 97 [ 04:49]
    سطح
    32
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    79

تشکرشده 133 در 75 پست

Array
    در هفده سالگی ازدواج کردید؟حتما با مرد سن بالا هم ازدواج کردید؟نمیتونم کنترلش کنم؟مگه قرار بود بتونی؟
    یکم راجب شخصیت خودت و اون آقا آگاهی کسب کن و شیوه درست ارتباطی و زندگی مشترک رو یاد بگیر

- - - Updated - - -

در هفده سالگی ازدواج کردید؟حتما با مرد سن بالا هم ازدواج کردید؟نمیتونم کنترلش کنم؟مگه قرار بود بتونی؟
    یکم راجب شخصیت خودت و اون آقا آگاهی کسب کن و شیوه درست ارتباطی و زندگی مشترک رو یاد بگیر

- - - Updated - - -

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    معذرت میخوام اما اینی که میگین مگه قرار بود بتونی ...حرف اشتباهی . اینی هم که من تواون سن ازدواج کردم و باکی دست خودم نبوده و ازشخصیت خودم آگاهی دارم و این که میگین از شخصیت طرف مقابلم آگاهی کسب کنم مگه تو این زمونه میشه کسی رو شناخت ؟؟ اگر سنم کم بوده دلیل نمیشه که میگین شیوه ی درست ارتباطی و زندگی مشترک را یاد بگیر گاهی کسی که سنش کمه از یه مرد بالغ بیشتر میفهمه و درک بهتری از زندگی داره که متاسفانه طرفت ازاین درک عاجز

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.ma.mm نمایش پست ها

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

معذرت میخوام اما اینی که میگین مگه قرار بود بتونی ...حرف اشتباهی . اینی هم که من تواون سن ازدواج کردم و باکی دست خودم نبوده و ازشخصیت خودم آگاهی دارم و این که میگین از شخصیت طرف مقابلم آگاهی کسب کنم مگه تو این زمونه میشه کسی رو شناخت ؟؟ اگر سنم کم بوده دلیل نمیشه که میگین شیوه ی درست ارتباطی و زندگی مشترک را یاد بگیر گاهی کسی که سنش کمه از یه مرد بالغ بیشتر میفهمه و درک بهتری از زندگی داره که متاسفانه طرفت ازاین درک عاجز

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    یکم بیشتر و جزییتر از مشکلاتت بگو از ویژگی‌های خوب و بد خودت و همسرت کامل برامون بنویس
    لطفا کامل بگو حتی مثال بزن تا بیشتر راهنمایی بشی
    حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی بخصوص کلید مرد ایشون و اقتدار مرد دکتر رو گوش کن زندگیت زیر رو میشه ایشالله

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره زیبا نمایش پست ها
    یکم بیشتر و جزییتر از مشکلاتت بگو از ویژگی‌های خوب و بد خودت و همسرت کامل برامون بنویس
    لطفا کامل بگو حتی مثال بزن تا بیشتر راهنمایی بشی
    حتما حتما سخنرانیهای دکتر حبشی بخصوص کلید مرد ایشون و اقتدار مرد دکتر رو گوش کن زندگیت زیر رو میشه ایشالله
    سلام چشم حتما گوش میدم ..خصوصیات بد مثل چی؟ من یه رفتار خیلی بدی که دارم زود ازچیزی خوشحال وزود هم ناراحت میشم/خودم نمیدونم چه رفتارای بدی دارم حالا ازکسی میپرسم واستون مینویسم راستش شوهرم رفتار بدی که داره اصلا احساسات دیگرون براش مهم نیس مثلا ازکسی که بدش میاد اگرطرف باهاش احوالپرسی کنه بهش جواب نمیده..یااینکه من اوایل ازدواجم متوجه شدم ایشون از خانما واندام تپل خوشش میاد هرچند من زیاد لاغرم نیستم البته تپلم نیستم.حتی این قضیه جوری بود که یبار به مامانم گفت من ازاینکه پیش دخترت میخوابم راضی نیستم..درحالی که من اونروز که بحث بود بین مادرم و همسرم سعی میکردم باخنده وشوخی این بحثو تموم کنم..ولی بعدشنیدن این حرف جلومادرم خیلی خجالت کشدم وخیلی گریه کردم...بیخیال...تودوران عقد متوجه ارتباط شوهرم بایه خانم بیوه شدم که ازنظرسنی خیلی بیشترازمن بود.. که به همسرم گفته بودبخاطراینکه ازدواج کردی حلالت نمیکنم وفلان....من اینارو ازطریق پیامای گوشیشون متوجه شدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)