به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 14 از 70 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232434445464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 691
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 17:49]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,759

تشکرشده 6,793 در 2,394 پست

Array

سلام

خاله قزی عزیز،، خوب هستی الحمد الله ؟

چه خبر ؟

درسته در سایت رویئت شدی ،،،ولی خیلی وقته پست نذاشتی

بیا از خودت بگو ،،،،، و بگو چه خبر

الحمد الله اوضاع بر وفق مراد هست ( خودت میدونی چیو میگم ) - خوب پیش میره ؟

بالاخره از شما خیلی چیزها یاد گرفتم و در این مدت افتخاری بود برای من ،،،،،در کنار شما .

اوضاع منم بد نیست - تو همدردی بعضی پست ها و تاپیک را می خونم این جوری میشم :

ولی چند دقیقه بعد اینجوری میشم :

نمی دونم بعضی موقع ها احساس می کنم آدم ها دارنند به یه جایی میرنند که دیگه خیلی از هدف اصلی زندگیشون دور می شند

وقتی به خودم هم نگاه می کنم می بینم خودم هم مستثنی نیستم .

مراقب خودت باش دوست من .

.................................................. ..................

آرزو می کنم که آسمون تو شبها ،،،،،
    برای تو،،، یه سقف پر ستاره باشه ،،،
    روی طاقچه ماه برات مثل یه آینه ،،،
    کهکشون هم برات،،، گهواره باشه

خدایا :

مراقب خاله قزی ما باش
    کمک کن همیشه پر تلاش ، پر امید و همیشه با توکل به تو ،،،،، از سختی ها و دشواریهای زندگیش عبور کنه و به آرامش دلخواهش برسه !!

و این آرامش جاری باشه در دنیا و آخرتش!

آمین .

ارادتمند
    باغبان
    آذر 95

ویرایش توسط باغبان : دوشنبه 15 آذر 95 در ساعت 01:02

2. 15 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 24 آذر 95), donya. (دوشنبه 04 بهمن 95), haniye68 (دوشنبه 15 آذر 95), m.reza91 (سه شنبه 23 آذر 95), paiize (سه شنبه 16 آذر 95), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 15 آذر 95), گیسو کمند (چهارشنبه 24 آذر 95), نیلوفر:-) (دوشنبه 15 آذر 95), محیا ناز (دوشنبه 15 آذر 95), مدیرهمدردی (دوشنبه 15 آذر 95), افسونگر (چهارشنبه 24 آذر 95), بی نهایت (دوشنبه 15 آذر 95), سرشار (دوشنبه 15 آذر 95), شمیم الزهرا (شنبه 16 بهمن 95), عشق آفرین (جمعه 26 آذر 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

یه روزی رو یادم می یاد که توی انجمن آزاد تاپیکی زده بودم و لیست کرده بودم نارضایتی هایم را ، به خصوص از همسرم.

در آن زمان مدیر همدردی گفتند کمی در هوای آزاد زندگی نفس بکش و از لجظه ای ناب زندگی لذت ببر.

دوستان قدیمی تا حدی از شرایطی که در آن دارند باخبرند.

ما ورشکست شدیم با کلی بدهکاری چه به بانک ها (حقوقی) وچه افراد (حقیقی) .

کارگاه تعطیل شد .

به مرحله ای رسیدیم که حتی برای تامین ضروری ترین مایحتاج زندگی مون هم دچار مشکل شدیم.

نمی دانم فیلم "بی پولی " را دوستان دیده اند اونجایی که خانم لیلا حاتمی روش پس انداز را با یک صد تومانی به فرزندش یاد می داد؟

صد تومان هایی که هیچ وقت به چشم نمی آمد اما الان هواسم هست که همه را جمع کنم چون به درد می خورد.

خیلی سخته ، شرایط درد داره و چه من و چه همسرم داریم رنج می بریم از این شرایط.

ولی یک اما زیبا داریم :

اما

احساس می کنم در این شرایط شش هایم راحت تر هوای تمیز را نفس می کشند .

مثال می زنم همیشه در منزل یک بوفه پر ازتنقلات داشتیم نمی فهمیدیم کی خالی می شود.
    دیشب ارزان ترین کیک وشیر را برای بچه ها خریدیم توی ایستگاه اتوبوس منتظر اتوبوس بودیم که با اتوبوس به منزل برگردیم وسیله نقلیه ای که در این 34 سال زندگی ام سوار نشده بودم .

اون انتظار خیلی شیرین بود ، در هوای سرد بچه ها در حال خوردن کیک و شیر منتظر اتوبوسی که ما را به مقصد خواهد رساند. من و همسرم بچه ها را نگاه می کردیم که چقدر شاد در حال خوردن بودند. اتوبوس آمد همه خوشحال ، بچه ها بدویید سوار بشید . شیطنت بچه ها توی اتوبوس گرچه همسرم را عصبی کرده بود اما من بی اختیار خنده ام گرفته بود . شیطنت بچه ها برایم شیرین بود خیالم راحت بود چون دیگه نگران همسایه طبقه پایین نبودم.

وقتی رسیدیم منزل به خاطر درد ناشی از مدت زیاد در اتوبوس نشستن ، به خاطر وضعیت جسمانی بلافاصله به تختخواب رفتم همسرم شام آماده کرده بود به بچه ها شام داده بود و آنها را خوابانده بود . وقتی بیدار شدم و متوجه کارهای همسرم شدم باز هم یک شیرینیه دیگه توی دهانم حس کردم .

به قول فرشته مهربان از مشکلات می شه شکلات ساخت.

نمی گم حالم خیلی خوبه ، نه اتفاقا نمی شه روزی که گریه نکنم اما هر وقت هم گریه می کنم شو نه هایی هست که بهش تکیه کنم حتی اگه اون شونه ها هم نباشه خدایی هست که براش درد دل می کنم. آخرش هم می رسم به اینکه خدایا شکر بابت داده ها و ببخش من رو به خاطر ناسپاسی هام و کوتاهی هام.

گاهی هم می شه که مثل همه صبرم کم می شه اما کمه .

میشل یه حرف خوبی زد منظورم دفترچه یادداشت نگرانی ها بود ، من به تجربه می گم 90 درصد نگرانی های اصلا اتفاق نمی افته.

امروز همسرم نشست کنارم حرفی که سال ها من به اون می زدم را اون به من زد گفت حس میکنم دوستم نداری چون من همسر خوبی نیستم.

اما خدا شاهده که من بیشتر از هر زمانی دوستش دارم همین جوری که هست با تمام اشتباهاتش .

به خودش هم گفتم که تو پیغمبر که نیستی بگم معصومی تو هم مثل من و بقیه نقایصی داری اما خوبی هایی داری سنگین وزن که الان اونها را می تونم ببینم و به خاطر تمام خوبیهات دوستت دارم.

این روز ها می گذره ، همه درگیر امتحانیم چه مایی که توی گودیم چه اونهایی که خارج از گود دارند ما را نگاه می کنند مهم اینه من بتونم از این امتحان موفق بیرون بیام.

دارم می بینم عملکرد درست فقط وفقط من چقدر می تونه دایره وسیعی از انرژی مثبت ایجاد کنه. وبرعکسش هم همینطور عملکرد اشتباهم می تونه شعاع های بزرگی از زلزله ایجاد کنه.

مثال می زنم صبح سر موضوعی شروع کردم به گریه و مرثیه سرایی ، همسرم هم با من همنوا شد اون هم شروع به گریه کرد جو جوری شد که دیدم چطور من وهمسرم داریم در گودال نا امیدی غرق می شیم به خودم اومدم گریه را تمام کردم به همسرم هم استاپ دادم که دیگه بسه پاشو لباس بپوش از خونه بزن بیرون ببین چه کار می تونی بکنی کمی هوای تازه خوبه و.... جو عوض شد .

ما مرکز پرگار زندگی هستیم.

4. 19 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 24 آذر 95), donya. (دوشنبه 04 بهمن 95), m.reza91 (سه شنبه 23 آذر 95), mohamad.reza164 (سه شنبه 16 آذر 95), paiize (سه شنبه 16 آذر 95), فکور (چهارشنبه 17 آذر 95), فرشته مهربان (سه شنبه 16 آذر 95), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 16 آذر 95), گیس طلایی (شنبه 04 دی 95), نیلوفر:-) (سه شنبه 16 آذر 95), میشل (جمعه 26 آذر 95), مدیرهمدردی (سه شنبه 16 آذر 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), افسونگر (چهارشنبه 24 آذر 95), باغبان (سه شنبه 16 آذر 95), دختر مهربون (شنبه 20 آذر 95), زن ایرانی (سه شنبه 16 آذر 95), شمیم الزهرا (یکشنبه 28 آذر 95), صبا_2009 (سه شنبه 16 آذر 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام دوستان

حالتون خوبه؟ من خوبم. یعنی زندگی سخته ولی باید سعی کنیم خوب باشیم چون وقتی خوب باشیم دیگه سخت نیست، اونجوریه که باید باشه.

یه مقدار سرم شلوغه یعنی خیلی شلوغه؛ کار کردن، راه انداختن یه کار جدید و ... بعضی وقتاخیلی خسته میشم هم جسمی هم روحی حتی همین الان که دارم اینا رو مینویسم!
    دوست داشتم دو رویی، دروغ و بی عدالتی جایی نباشه، ولی هست؛ وقتی اعتماد میکنی ولی نا امیدت میکنند بعد به این نتیجه میرسی اونام آدم اند اشتباه میکنند ؛ بعد به این فکر میکنم تا حالا خودم چند تا آدم رو نا امید کردم؟ تا حالا چند نفر رو ناراحت کردم؟ چه کاری رو میتونستم برا کسی بکنم و نکردم و سوالای زیاد دیگه که جواباش خیلی خوشایند نیست اما واقعی اند. بعد میبینم که همون چیزایی که توی کتابها میتنویسند درسته؛ آدم باید به خودش متکی باشه و از دیگران انتظار نداشته باشه؛ اما به نظر من در ارتباط با خودمون با دیگران باید جوری تعامل کنیم که دیگران رو ناامید نکنی.این خیلی خوبه. فکر کنم گنگه یکم، نه؟ شما که اصلا نمیدونید قضیه یا قضیه ها چیه ؟ اما مطمئنم تو زندگیتون بگردید مفهومش براتون آشناست.

امیدوارم دوستانی که از قدیم الایام همچنان حضور دارند همواره ببینیمشون و دوستانی که خیلی وقته نیستند خوش و خرم باشند و زندگیشون جریان داشته باشه . یه روز بعد از ظهر خرداد رو در نظر بگیرین که داره باد میاد تویه یه کوچه ی خلوت هستین که یه مدرسه رو می بینین که درش بازه بعد شاید یاد بچگیای خودتون بیافتید و دوستانتونو و خودتونو اونجا تجسم کنید. یه حس عجیبیه؛ سایت الان برای من یه همچین وضعیتی رو داره. حس جالبیه نه؟ امیدوارم توصیفم خوب بوده باشه.
    دوست خوبم حافظ (!)یه شعری گفته که با یکم پایین اودنش میتونیم برای این حس من ازش استفاده کنیم!:
    روز وصل دوستداران یاد باد
    یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت
    بانگ نوش شادخواران یاد باد

گر چه یاران فارغند از یاد من
    از من ایشان را هزاران یاد باد

مبتلا گشتم در این بند و بلا
    کوشش آن حق گزاران یاد باد

گر چه صد رود است در چشمم مدام
    زنده رود باغ کاران یاد باد

راز حافظ بعد از این ناگفته ماند
    ای دریغا رازداران یاد باد

امروز یه اتفاق جالب برام افتاد، موقعی که میخواستم برم سربازی(ولی معاف شدم) یه حساب توی بانک سپه باز کردم. امروز چهل هزار تومان جایزه از طرف بانک به حسابم ریختن؛ با اینکه مبلغش کمه ولی خیلی خوشحالم کرد انگار یه دو سه میلیلردی بهم دادند! :-) . امیدوارم شما هم تجربه کنید البته یه خونه ای ماشینی چیزی ببرید! یا نه، همون چیزی که خوشحالتون میکنه؛ شاید همین که هدیه باشه مهمتره. پس امروز اهمیت هدیه گرفتن رو درک کردم.

خب دوستان
    موفق باشید، و جایزه ها و هدیه های خوبی بگیرید :)
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

ویرایش توسط m.reza91 : چهارشنبه 24 آذر 95 در ساعت 00:03

6. 14 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

ammin (چهارشنبه 24 آذر 95), paiize (چهارشنبه 24 آذر 95), فرشته اردیبهشت (جمعه 26 آذر 95), گیسو کمند (چهارشنبه 24 آذر 95), میشل (جمعه 26 آذر 95), محیا ناز (چهارشنبه 24 آذر 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), افسونگر (چهارشنبه 24 آذر 95), اقای نجار (جمعه 26 آذر 95), بی نهایت (چهارشنبه 24 آذر 95), باغبان (چهارشنبه 24 آذر 95), شیدا. (پنجشنبه 25 آذر 95), شمیم الزهرا (یکشنبه 28 آذر 95), صبا_2009 (چهارشنبه 24 آذر 95)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,651

تشکرشده 35,973 در 7,399 پست

Array

سلام بر اهالی همدردی

سلامی بهاری در این روزهای سرد زمستانی

شاید یک وقتهایی کسانی با خود گفته باشند یا بگویند این مدیر همدردی ، سرپرست سایت ، مدیران ، کارشناسان و .... نفسشان از جای گرم بلند میشه .....

شاید وقتی توصیه ها و راهنمایی های ما را می خوانند بگویند یا گفته باشند اینا که مثل ما مشکل ندارند ، خوش بحالشان ، چه حرفهایی می زنند ، خودشون راحتند و نمی فهمند ما چی می کشیم و.....

اما
    واقعیت این است که همه ما انسانیم و دنیا هم سرای راحتی و آسایش به این معنا نیست که کسی می تواند باشد که هیچ مشکلی نداشته باشد .... بلکه این دنیا گذرگاهیست برای عبور از آن به سوی مقصدی مهم و هرگذر گاهی و هر عبوری سخیتهایی دارد ....

طبیعی هست که بر سرراه ما هم مشکلاتی بوده و هست و خواهد بودو به عبارتی مثل همه انسانهای دیگر با مسائلی دست و پنجه نرم می کنیم و خواهیم کرد .... پس
    نفسمان از جای گرم بلند نمیشود .....
    وقتی راهنمایی می کنیم ، آنرا یا خود نیز تجربه کرده ایم یا به خود تأکید می کنیم ممکن است در معرض تجربه ای قرار بگیریم که همین راهنمایی راهکار خود ما نیز باشد و در آن صورت است که معلوم می شودچه کاره ایم .... اهل عملیم یا واعظ بی عمل ( راهنمای بی عمل )

می دانیم که
    هر آگاهی بخشی به دیگران ، آگاهی خود ما نیز هست و می آید فرصتها وموقعیت هایی که همان آگاهی لازممان می شود پس مسئولیم که خود مراقب باشیمکه نشویم مصداق " لم تقولون مالا تفعلون " که " کبر مقتا عندالله " است . پس به نوعی کار و مسئولیت ما سخت تر است و آگاهی هایمان مسئولیت آور است .

اینها را گفتم تا بگویم :

سالی و ماه هایی درگیر مشکلات و شرایطی بودم که چند ماه گذشته حتی باعث حضور کم رنگم در همدردی شده بود .... مشکلاتی در پس هم و شرایطی سخت و نفس گیر و موقعیتی پر امتحان .... حتی شبی ظاهراً با حادثه ای تا چند قدمی مرگ هم رفتم و اشهد را هم برزبان جاری ساختم ..... اما بعد معلوم شد آن حادثه بهانه ای بوده و دقیقاً وسیله حیاتی دوباره با حال و هوایی دیگر... با درکی دیدنی تر ، از حضور ومراقبت و الطاف خاص حضرت دوست ...... ووو

بگذریم از دست و پنجه نرم کردن با اصل مسائل ، که دست و پنجه نرم کردن با خود در این شرایط سخت تر بود ، آری در همین شرایط سخت و طاقت فرسا دست و پنجه نرم کردن با خود که سر پا باشم ، که درست عمل کنم ، که هیجان و احساس را مدیریت کنم ، که عامل باشم به آنچه درست است و به دیگران توصیه دارم یا خواهم داشت .... آسان نبوده ، بدور از اشتباهات ولو کوچک نبوده ... اما آنچه مهم هست دستاوردهای پر بار و رشد دهنده است.

در این کشاکش و در متن همین مشکلات طاقت آفرین .... این بار مهم تر و محکم تر و عمیق تر و شیرین تر از همه دوران زندگیم تجربه ام شد که .....

شما را دعوت می کنم به مطالعه حاصل این تجربه در مواجهه با مشکلات و شرایط اخیر که ماحصلی عملی هست .یعنی آنچه در لینک زیر مطالعه می کنید تجربه عینی و عملیاتی در این شرایط سخت بوده و ثبت کردم که هم نصب العین خودم برای بعدها باشد هم تقدیم شما و دیگران کنم .

لینک مربوط :

http://www.hamdardi.net/thread-43501.html#post424574

8. 13 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Aram_577 (دوشنبه 04 بهمن 95), baran.68 (پنجشنبه 21 بهمن 95), donya. (دوشنبه 04 بهمن 95), m.reza91 (پنجشنبه 21 بهمن 95), paiize (جمعه 15 بهمن 95), گیسو کمند (یکشنبه 26 دی 95), مدیرهمدردی (جمعه 24 دی 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), بالهای صداقت (چهارشنبه 29 دی 95), باغبان (دوشنبه 11 بهمن 95), دیده (شنبه 25 دی 95), شمیم الزهرا (شنبه 16 بهمن 95), صبا_2009 (جمعه 24 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    می گویند انسان جایزالخطا است ولی بعضی جاها اگه اشتباه کنی دیگه جای هیچ جبرانی نیست و هیچی برای ادم جز پشیمانی و عذاب وجدان باقی نمی مونه که هیچ سودی هم نداره.
    یک هفته کار سنگین با بدنی سخت بیمار و پایانی بسیار تلخ.
    حالم خیلی بد. و هیچی تسکینم نمی دهد.

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

10. 10 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

Aram_577 (دوشنبه 04 بهمن 95), donya. (دوشنبه 04 بهمن 95), m.reza91 (پنجشنبه 21 بهمن 95), paiize (جمعه 15 بهمن 95), فرشته اردیبهشت (جمعه 15 بهمن 95), گیسو کمند (سه شنبه 05 بهمن 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), باغبان (دوشنبه 11 بهمن 95), شیدا. (دوشنبه 04 بهمن 95), شمیم الزهرا (شنبه 16 بهمن 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    امشب عکس همون دوست همسرمو که از همسرش جدا شده خیلی اتفاقی توی گوشیه همسرم دیدم، همسرم اکثر حرفهاشو به این میگه و قبولش داره!!!، همونی که هروقت سایه ی شومش اومد توی زندگیم همسرم بدتر شد میدونم همسرم خودش باید عاقل بود اما...

بعدش نمیدونم چرا دلم شکست نماز خوندم ، بعدش گفتم خدایا تو انقدر مهربونی که میبخشی ، و انقدر مهربونی که میگی حق الله رو میبخشم و انقدر مهربونتر و با عدالتی که میگی حق الناس رو نمیبخشم ، خدایا من امشب میخوام بگم این آدمو نمیبخشم ، میدونم پشت سرم راهنمایی ای به همسرم میده که به ضررش هست و کلا ذهنیت همسرمو در مورد من تغییر داده در مورد طلاق خیلی همسرمو تشویق کرد ، من نمیبخشم و میخوام همینطور که دلمو سوزوند ، دلش بسوزه

من اهل نفرین نیستم توی هیچ شرایطی چون دوست دارم دیگرانم منو ببخشن پس بدون اذیت شدن میبخشمو فراموش میکنم ، حتی زبونی هم ناخودآگاه همیشه به جای خدا لعنت کنه میگم خدا هدایت کنه یا رحمت کنه اما بعضی وقتها دل آدم طوری میشکنه که زور دلش به گذشت نمیرسه،

این دومین نفرین زندگی من بود توی همه 26 سال عمرم که هر دو رو همین هفته خواستم و بعدش آروم شدم انگار خدا شنید و براشون یه حکمی برید !
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

12. 8 کاربر از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده اند .

m.reza91 (پنجشنبه 21 بهمن 95), mohamad.reza164 (شنبه 09 بهمن 95), paiize (جمعه 15 بهمن 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), باغبان (دوشنبه 11 بهمن 95), سرشار (شنبه 09 بهمن 95), شمیم الزهرا (شنبه 16 بهمن 95), صبا_2009 (شنبه 09 بهمن 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    گیج شدم

نمیدونم دربرابر قدرنشناسی ادم ها چه کنم
    چرا به نظرم بیشتر ادم ها غیر قابل اعتماد و قدنشناس شدن؟!
    نکنه مشکل از خودمه!

از خودم خسته ام که نمیتونم مثل گذشته هام ادم بزرگواری باشم و کارامو با مقیاس ادم ها نسنجم!
    ادم کوچیکی شدم بدی هایی که دیدم کوچیکم کردن

14. 8 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

m.reza91 (پنجشنبه 21 بهمن 95), mohamad.reza164 (شنبه 16 بهمن 95), paiize (جمعه 15 بهمن 95), گیسو کمند (پنجشنبه 21 بهمن 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), باغبان (جمعه 15 بهمن 95), شمیم الزهرا (شنبه 16 بهمن 95), صبا_2009 (جمعه 15 بهمن 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 02 [ 03:26]
    سطح
    98
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 750
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    3,274

تشکرشده 2,351 در 551 پست

Array
    سلام دوستان خوبم

یکی از عزیزانم خیلی حالشون بده ... روزای سختی رو میگذرونم. بعضی شبا کابوس میبینم. گریه میکنم نمیتونم تصور کنم که دارم از دستشون میدم...
    همسرم نمیذارن برم ملاقاتشون و این حالمو بدتر میکنه... خیلی احساس بیچارگی میکنم که اجازه دیدن رو حتی ندارم...
    برای شفاشون خواهشا دعا کنین...

گاهی دلم برای زن بودن خودم میسوزه. ازینکه حتی روزای آخر عمر عزیزم اونقدر تو زندگی سهم ندارم که اجازه داشته باشم دیدنش برم... و فقط باید تو خلوت اشک بریزم
    گاهی میگم خداروشکر که بچم پسره و کسی نیست که بهش ظلم کنه، کسی نیست که برای کوچکترین خواسته هم از خودش اختیار نداشته باشه...

ناشکری نمیکنم خداروشکر اوضاع خوبه. یکم از نظر جسمی شرایطم بد شده و کلا دل نازکتر شدم اما حس میکنم صبرم بیشتر شده . روحیم بهتر شده خداروشکر.
    بیشتر به همسرم این مدت محبت میکردم و کلا حال و هوای خوبی داشتم

برام دعا کنین دوستان خوبم

16. 10 کاربر از پست مفید شمیم الزهرا تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 22 بهمن 95), haniye68 (شنبه 16 بهمن 95), m.reza91 (پنجشنبه 21 بهمن 95), mohamad.reza164 (شنبه 16 بهمن 95), paiize (شنبه 16 بهمن 95), فرشته اردیبهشت (شنبه 16 بهمن 95), گیسو کمند (پنجشنبه 21 بهمن 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), باغبان (شنبه 16 بهمن 95), صبا_2009 (شنبه 16 بهمن 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلاااااااااااااااااام

مخصوصا به یاران قدیمی
    اومدم بگم حالم خوبه

خیلی حرف میخواستم بنویسم اما خیلی عجله دارم

امیدوارم شما هم خوب باشین

18. 10 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

Aram_577 (دوشنبه 25 بهمن 95), baran.68 (پنجشنبه 21 بهمن 95), Eram (جمعه 22 بهمن 95), m.reza91 (پنجشنبه 21 بهمن 95), paiize (سه شنبه 19 بهمن 95), گیسو کمند (پنجشنبه 21 بهمن 95), مسافر زمان (چهارشنبه 20 بهمن 95), باغبان (چهارشنبه 20 بهمن 95), شمیم الزهرا (پنجشنبه 21 بهمن 95), صبا_2009 (سه شنبه 19 بهمن 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 دی 00 [ 03:31]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    6,023

تشکرشده 6,300 در 1,292 پست

Array
    سلام
    امیدورام حال و احوال دلتون همیشه خوب باشه و آرامش واقعی در درونتون و در زندگیتون در جریان باشه

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رو به همه شما عزیزان تبریک میگم

امیدوارم بتونیم حافظ خون های ریخته شده شهدا در راه پیروزی و بقای این انقلاب باشیم

التماس دعا

20. 5 کاربر از پست مفید baran.68 تشکرکرده اند .

Aram_577 (دوشنبه 25 بهمن 95), Eram (جمعه 22 بهمن 95), فرشته مهربان (یکشنبه 24 بهمن 95), باغبان (پنجشنبه 21 بهمن 95), شمیم الزهرا (پنجشنبه 21 بهمن 95)

صفحه 14 از 70 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232434445464 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)