به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام جناب متاسفم اما بنظرم شما هم مقصرید بیش از ایشون شما ازش خاستید از خانوادش کمک بگیره و حتی قطع رابطه کنه بنظرم خانوم خوبی داشتی خیلی دوستت داشته شما ایشون رو با خونوادش درگیر کردی هرچند خودت فکر نمیکنی مقصری
    شما مرد بودی نباید چشمت به دست کسی باشه باید از ابتدا بهش میگفتی شرایط ماری و مالی من این هست میتونی کنار بیای ؟؟؟؟؟ بسم الله اگر نه نباید از خانوادش کمک میخاستی این یکی از مهمترین عوامل جدایی هست
    چرا که مرد بعد دریافت کمک از خانواده همسر در خودش احساس بی کفایتی و حس عدم تامین کنندگی را خاهد کرد و این نارضایتی از خود در زندگی خود را ناخاسته نشان میدهد و میشود این شد که شد
    خانومت خیلی ساده بوده و عاشق که همچین اعترافهایی کرده اگه ازش راضی بودی حیفه از دستش دادی به این راحتی
    شما نمیدونی یه خانوم گاهی قهر میکنه که نازش رو بخرن و برای بدست اوردنش تلاش کنند اما شما راحت قبول کرد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

2. 5 کاربر از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده اند .

گیسو کمند (دوشنبه 27 دی 95), نازنین2010 (یکشنبه 26 دی 95), ZENDEGIBEHTAR (یکشنبه 26 دی 95), بارن (شنبه 25 دی 95), داود.ت (سه شنبه 28 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 فروردین 96 [ 12:40]
    سطح
    2
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 90.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره زیبا نمایش پست ها
    سلام جناب متاسفم اما بنظرم شما هم مقصرید بیش از ایشون شما ازش خاستید از خانوادش کمک بگیره و حتی قطع رابطه کنه بنظرم خانوم خوبی داشتی خیلی دوستت داشته شما ایشون رو با خونوادش درگیر کردی هرچند خودت فکر نمیکنی مقصری
    شما مرد بودی نباید چشمت به دست کسی باشه باید از ابتدا بهش میگفتی شرایط ماری و مالی من این هست میتونی کنار بیای ؟؟؟؟؟ بسم الله اگر نه نباید از خانوادش کمک میخاستی این یکی از مهمترین عوامل جدایی هست
    چرا که مرد بعد دریافت کمک از خانواده همسر در خودش احساس بی کفایتی و حس عدم تامین کنندگی را خاهد کرد و این نارضایتی از خود در زندگی خود را ناخاسته نشان میدهد و میشود این شد که شد
    خانومت خیلی ساده بوده و عاشق که همچین اعترافهایی کرده اگه ازش راضی بودی حیفه از دستش دادی به این راحتی
    شما نمیدونی یه خانوم گاهی قهر میکنه که نازش رو بخرن و برای بدست اوردنش تلاش کنند اما شما راحت قبول کرد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    سلام به ستاره زيبا
    ممنون از كامنتتون. قضيه اونجوريم كه شما فكر مي كني نيست. و برعكس من كاملا تقصيرام رو مي پذيرم. اعتراف مي كنم اشتباه كردم تو هندل كردن اين ماجرا . بايد با قاطعيت بيشتري سعي در حل مشكل مي كردم. اشتباه من اين بود كه از همسرم حمايت كردم.بايد از يه جايي كه فهميدم ديگه داره زيادروي مي كنه مجبورش ميكردم به كوتاه اومدن و برگشتن به خونوادش. منتها خودش خيلي دلگير بود از تبعيضي كه خانوادش در حقش روا داشتن.بعدشم اينقد بلند پرواز شده بود كه اصلا حرف هيچ كس رو گوش نمي كرد. تمام كساني كه تو جريان اين اتفاق بودن. از اين چرخش 360 درجه ايش هنوزم متعجبن. منتها تك دختر باشي و هشت ماه دوري مادر تحمل كني ...خيلي تحمل ميخواد.
    ولي ديگه وا داد و خانوادشم تو اين موقعيت شروع كردن تقصيرارو گردن من انداختن و ته دل دخترشون رو خالي كردن ...كه نتيجه اش شد اين... البته بعدها فهميدم كه خودشون هم فهميدن زياده روي كردن و باعث شدن كار به اينجا بكشه... اما چه فايده

در ضمن چون دفعه دوم بود كه حرف طلاق رو پيش ميكشيد، نتونستم كاري بكنم خودش و خانوادش بدجوري رفته بودن به فاز تدافعي. من تا آخرين لحضه منتظر يه پالسي بودم كه بوي برگشت بده ولي خيلي قاطع بود در تصميمش.

از حياط خلوت هم بابت راهنماييشون ممنونم.
    اگه دوستان تالار تو شرايط مشابه بودن يا خانوماي تالار كه روحيات زنانه رو بهتر ميشناسن. ميشه بگين چه اتفاقي بعد از طلاق ممكنه اتفاق بيافته خصوصا در مورد شرايط من كه مسءله حادي بينمون نبود؟
    اينم بگم از طريق يه آشنايي فهميدم كه خانومم تو جلسه مشاوره قبل طلاق به مشاور گفته بوده هيچ مشكلي نداريم.(!!!!)مشاوره هنگ كرده بوده و گفته پس چرا ميخواي جدا بشي؟؟؟؟ البته من اين رو بعد از جدايي شنيدم. منتها ميدونين كه اين مشاوره ها فرماليته اس و اصلا اهميت نميدن به قضيه
    ممنون از حياط خلوت از بابت راهنماييتون.
    اگه دوستان تالار تو شرايط مشابه بودن يا خانوماي تالار كه روحيات زنانه رو بهتر ميشناسن. ميشه بگين چه اتفاقي بعد از طلاق ممكنه اتفاق بيافته خصوصا در مورد شرايط من كه مسءله حادي بينمون نبود؟
    اينم بگم از طريق يه آشنايي فهميدم كه خانومم تو جلسه مشاوره قبل طلاق به مشاور گفته بوده هيچ مشكلي نداريم.(!!!!)مشاوره هنگ كرده بوده و گفته پس چرا ميخواي جدا بشي؟؟؟؟ البته من اين رو بعد از جدايي شنيدم. منتها ميدونين كه اين مشاوره ها فرماليته اس و اصلا اهميت نميدن به قضيه
    ویرایش توسط mehdi_q : یکشنبه 26 دی 95 در ساعت 09:05

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

Bow

سلام به دوستان
    هیچکی ن رو دوست نداره . میشه به تاپیک من هم سر بزنین و راهنماییم کنین . نمیخوام اگه کاری از دستم بر میاد و باید بکنم که بعدا پشیمون بشم چرا کاری نکردم.یا بنظر دوستان دیگه بی خیال زندگی قبلیم بشم.
    احساس میکنم خانومم پشیمونه ولی غرورش اجازه نمیده بهم بگه . من چطوری ارتباط برقرار کنم؟؟؟؟
    یه سری مسایل جزیی بینمون مونده که بهونه کردم برای پرداختش شماره حساب بده ولی هر دو سری هم جواب نداد در صورتیکه که خودش قبلا و پدرش تا چند روز بعد طلاق هم پیگیر گرفتنش بودند ولی اون موقع نداشتن بدم ولی وقتی پول دستم اومد پیام دادم که گفتم جوابی نداد
    میشه یکی بگه من کجای کارم. چکار باید بکنم؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    جناب شما باید خوب زندگی گذشته ات رو مو به موبررسی کنیاگر واقعا ایشون رو میپسندی و زن زندگی هست ودوست داری باهاش ادامه بدی حتما برای برگشت تلاش کن اما فعلا یه چند وقت بذارید هردو در تنهایی باشید تا بیشتر خود را بررسی کنید
    چون درروجوع دگیر سخته که بخاین باز کار به طلاق بکشه همه جانبه بررسی کنید نه احساسی که یه روز بگید خوبه یه روز بگید نه
    رو نقاط ضعفتون کار کنید
    من اگرجای شما بودم و واقعا دوسش داشتم یه اس میدادم هردو باید رو نقاط ضعفمون کار کنیم شاید بهتر بتونیم زندگی کنیم
    اما چند ماه فرصت لازم داره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ممنونم از ستاره زيبا حتما نكاتي كه گفتين رو در نظر خواهم گرفت. خيلي لطف كردين.

7. کاربر روبرو از پست مفید mehdi_q تشکرکرده است .

ستاره زیبا (سه شنبه 28 دی 95)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

همسرتون با علاقش و خانوادش با وعده هاشون باعث ازدواج شما میشن..
    باز هم خانوادش و وعده هاشون و.. باعث اختلاف و تغییر همسرتون میشن..
    همسرتون و خانوادش باعث طلاق میشن..

شما کجای این زندگی(زندگیت) بودی?!

پ.ن: نمیخوام جواب پست منو بدید و توضیحات تکراری پستهای قبلیتون رو بنویسید ، فقط فکر کنید و خودتونو علمی تر و به دور از تعصبات بشناسید .
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

9. کاربر روبرو از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده است .

Shayeste (سه شنبه 28 دی 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اردیبهشت 96 [ 21:21]
    سطح
    33
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 101
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    62

تشکرشده 84 در 36 پست

Array
    والا این مشاوره های قبل طلاق فرمالیته نیست و اینکه دو طرف باید حضور داشته باشن حالا واسه شما چرا اینجوری شده الله اعلم
    حالا که ایشون طلاق گرفته و رفته به هر دلیلی بماند ولی من موندم شما که این همه ادعای عاشقی داشتی چطور راحت ولش کردی و هنوز هم که هنوزه منتظرید که ایشون یه قدمی بزارن واسه رجوع....
    اگه دوسش داری و می خوای که باهاش باشی این بار شروع کننده ازدواج خودت باش و بهش بگو که تو این راه از کسی کمک نمیگیریم و باید با کم و زیاد هم بسازیم اگه قبول کرد که مبارکه در غیر اینصورت لااقل شانستو امتحان کردی

11. کاربر روبرو از پست مفید تازه نفس گرفته تشکرکرده است .

بارن (سه شنبه 28 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ماشالله دوستان همه دعوا دارن اينجا

دوستان يا مطالب رو نمي خونن يا كلا چون درگير مشكلات خودشونن دارن اينجا سر ديگرون خالي مي كنن
    گيسو كمند و تازه نفس گرفته عزيز من مفصلا توضيح دادم ولي فكر كنم شما با چكيده بهتر متوجه ميشين.
    بنده نوعي بايد در قبال آدمي كه عزت نفس نداره و تا حرفي ميشه بلاتشبيه به خودش ميگيره و تخم لق طلاق تو دهنشه براي بار سوم چكار بايد مي كردم. تنها لطفي كه مي تونستم بكنم اين بود كه بزارم به خواسته اش كه طلاق بود برسه بعد كه ديد پشت طلاق چيز خاصي نيست برش گردونم. وگرنه هر روز ايشون ناز كنن و من ناز بكشم كه ديگه زندگي نميشد كه عزيزان. لطفا حوصله خوندن ندارين و نكته گنگي هست بپرسين كه جواب بدم.تنها سوال من اين بود كه بدونم چطور رفتار كنم غرورش نشكنه و بفهمه براي مشكلات كوچيك خودش رو تو چاه بزرگي مثل طلاق نندازه. همين؟
    چون ايشون يكي دو بار ديگه قبلا اين كار رو كرده بود و من با خواهش و ناز كشيدن برش گردونده بودم . باعث شده بود كه اين عزت نفس پايينش رو هر چند كوتاه از طريق اين قهر و آشتي ارضا كنه
    اصلا من مهم نيستم دوست دارم ايشون رو با قواعد زندگي اشنا كنم كاري كه خانوادش بايد مي كردن و من بارها گفتم براي اين رفتاراش بايد به روانشناس مراجعه كنه و خونوادش به من تهمت انگ چسبودن زدن و.....
    ویرایش توسط mehdi_q : سه شنبه 28 دی 95 در ساعت 09:49

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط تازه نفس گرفته نمایش پست ها
    والا این مشاوره های قبل طلاق فرمالیته نیست و اینکه دو طرف باید حضور داشته باشن حالا واسه شما چرا اینجوری شده الله اعلم
    حالا که ایشون طلاق گرفته و رفته به هر دلیلی بماند ولی من موندم شما که این همه ادعای عاشقی داشتی چطور راحت ولش کردی و هنوز هم که هنوزه منتظرید که ایشون یه قدمی بزارن واسه رجوع....
    اگه دوسش داری و می خوای که باهاش باشی این بار شروع کننده ازدواج خودت باش و بهش بگو که تو این راه از کسی کمک نمیگیریم و باید با کم و زیاد هم بسازیم اگه قبول کرد که مبارکه در غیر اینصورت لااقل شانستو امتحان کردی
    تازه نفس گرفته عزيز دروغي براي گفتن ندارم. شايد چون شهر كوچيكه اونجا ،خانواده خانوم سابقم آشنايي چيزي پيدا كردن كه سريعتر كارشون رو انجام بده . اينم خودش مزيد بر علت شد كه هيچكدوم نتونيم فكر يا تصميم درست بگيريم بس كه خانوادش عجولانه با قضيه برخورد كردن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 دی 96 [ 22:59]
    سطح
    27
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    61

تشکرشده 175 در 69 پست

Array
    ميگن توي روابط عاشقانه يك نفر از اون يكي عاشق تره! غالبا اينطوريه كه خانم ها ميترسن از اينكه اون فرد عاشق تر خودشون باشن! يك جورهايى بهشون احساس عدم امنيت ميده. توي زندگى شما داستان اينطوريه كه دختر پا پيش گذاشته، با ذهنيت خودش تمام تلاشش رو كرده و حتى براى اقتدار شما از خيلى چيزها گذشته و حالا كه زندگى به جايى رسيده كه شما روى پاهاى خودتون استوار شدين اون احساس علاقه بيشتر و عدم امنيت رو پررنگ تر حس كرده. حالا ميخواست ببينه به همون اندازه كه خودش براى اين زندگى تلاش كرده و براى داشتن شما، حالا شما چقدر به بودنش اهميت ميدين! شايد پيشنهاد طلاق از نظر شما در زمانى كه بيان ميكنه مشكلى وجود نداره (يعنى شوهرم رو دوست دارم) از نظر شما احمقانه به نظر برسه ولى تنها راه محكش براى علاقه شما بوده! زنى كه حس كنه همسرش كم دوسش داره پايه هاو زندگيش رو بسيار لرزان ميبينه ...
    اشتباه مردانه رو تكرار نكنين كه تصور كنيد با انجام كارهاى خاصى يا اينكه تمام وقتتون رو در اختيار ايشون باشيد، تونستين بهشون اون علاقه رو نشون بدين. شما حس تامين كنندگى عاطفى رو بهشون انتقال ندادين ...
    اين خانم همچنان به شما علاقه داره ولى براى بازگشت به زندگى بسيار بسيار مردده. چون عشق رو دريافت نكرده.

15. کاربر روبرو از پست مفید Shayeste تشکرکرده است .

نادیا-7777 (سه شنبه 28 دی 95)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)