به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    خیلی زیاد برام پیش اومده که متاسفانه 70درصد اقایون این دوره زمانه منتظرن که خداااااااایی نکرده بطور کاملا اتفاقی یه لحظه باهاشون چشم تو چشم شی اونوقته که اون اقا ازت چشم بر نمیداره تا چشمات در بیاد و اینقدددر نگاهت میکنه تا کلا از اون محل دور شی و اون اقا بیخیال شه که شما بدون منظور باهاش چشم تو چشم شدی.اون اقا بیخیال میشه که باید از خجالتت در بیاد...
    متاسفانه همه جا همینطوره رفتار خیلی از خانم ها اینقدر زشت و بد شده که مرد ها همرو به یک چشم ببینند.اقایون هم اینقدر بی غیرت و وقیح شدن که هر حرفی رو به زبون بیارن و هر عملی رو در وقاحت تمام انجام بدن.
    حتی توی کحل کار.اصلا براشون مهم نیست که شما متاهلی یا مجرد از چه خانواده ای هستی مذهبی با چه پوششی.
    خودشون رو محق میدونن که به همه خانم ها نظر بد داشته باشن.
    دیدم که میگم
    من ادم بسیار خشک و سردی هستم توی محل کارم و اجتماع طوریکه لزومی نمیبینم با نگهبان ساختمان سلام و علیک داشته باشم و بهش نگاه کنم.متاهل هم هستم و بسیار متعهد با این حال یکی از کارمند های جز شرکت به خودش اجازه داد دست من رو بگیره و به طرف خودش بکشه.دعوای مفصلی بین ما پیش اومد من به مدیر عامل گزارش دادم و برای اون اقا کاملا واضح خط و نشون کشیدم که حریم خصوصی من رو حفظ و رعایت کنن و مراقب رفتارشون باشن.ایشون خیلی خونسرد گفتن مگه چیه من با همه کارمندا دست میدم و حتی با موتور میرسوندمشون و باهم بیرون هم میرفتیم.خلاصه این قضیه با برج زهر مار بودن بنده و خطو نشون کشیدن تموم شد.کاری نداشت که موضوع رو با همسرم درمیون بذارم ولی در اون صورت حتتتما اتفاق بدی میوفتاد.سعی کردم خودم موضوع رو حلش کنم.
    جامعه خیلی خراب شده
    اوضاع و رفتار خانم ها واقعا زشت و کاملا بی حیا شده و همه چیز رو نشانه روشن فکری میدونن.بسیار زیاد میبینم که با صدای بلند ذر مکان ها ی عمومی با حالت افتخار از دوستی های و روابط خصوصیشون صحبت میکنن بدون هیچ نوع حیا و ملاحضه ای.
    اقایون وقیح شدن همرو به یک چشم میبینن و اجازه هر درخواست و رفتاری رو به خودشون میدن.
    شما هم خیلی صریح و رک به اون اقا بگین مراقب رفتارشون باشن و حریم شمارو رعایت کنن.
    لطفا لطفا پوشش مناسب محل کارتون رو داشته باشین لزومی نداره که توی محیط کارتون که اقایون هم وجود دارن شما روی مد باشین و لباس تنگ و بدن نما بپوشین.
    خیلی سنگین و رنگین لباس بپوشین
    صحبت هام هم درمورد 70درصد جامعه بود لطفا کسی بهش بر نخوره

2. 3 کاربر از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده اند .

نازنین2010 (چهارشنبه 15 دی 95), بارن (چهارشنبه 15 دی 95), ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 مرداد 99 [ 22:16]
    سطح
    64
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 271
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    130

تشکرشده 285 در 148 پست

Array
    سلام
    عواقب لباس غیر رسمی تو محیط کار همینه !! جای تعجب نداره اتفاقی که براتون افتاده ! تو آمریکا هم زنان با پوشش رسمی میرن سرکار !

4. کاربر روبرو از پست مفید نجمه چ تشکرکرده است .

ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,046 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    حجاب برای خانم ها و برای آقایان هست.
    و دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری دارد.

پس
    حجاب برای آقایان هست.
    حجاب برای خانمها هست.
    حجاب سخت افزاری هست.
    حجاب نرمز افزاری هست.
    تمام این 4 لایه کمک می کند که زن و شوهر ها خاص هم باشند. و تعهد تقویت شود.
    پس باید نسبت به همه این 4 لایه همگان اهتمام کند.

شما نیاز هست که بخش خود را فعال کنید.
    هم نرم افزاری
    هم سخت افزاری

نرم افزاری شامل زبان بدن شما می شود. نحوه گویش، نحوه نگاه کردن، نحوه راه رفتن، نحوه خندیدن، نحوه کار کردن. نحوه حرف زدن و ......
    سخت افزاری هم لباسهایی که تحریک کننده نباشند.
    نوعی لباس بپوش که وقتی شوهر کردی و شوهرت هم خیلی تمایل به جنس مخالف دارد. و خانمی با همان لباس نزد شوهرت می آید در دلت خوشحال باشی و آرامش بگیری و با خود بگویی چنین لباسی اصلا قابل نگاه کردن برای همسرم نیست.
    حجاب یک زن به مردان پیام نامرئی می فرستد:
    1 - یک پیام می تواند این باشد : آقا من قابل نفوذم. حداقل به من نگاه کن، از سلیقه و بدنم لذت ببر، من تو را به خود دعوت می کنم. من برای نگاهت خود را آماده کرده ام.
    2 - یک پیام هم می تواند این باشد: آقای محترم من قابل نفوذ نیستم. من سد و دژی محکم در برابر تو هستم. من وسیله التذاذ و لذت تو نیستم. من کسی نیستم که به واسطه من همسرت دست دوم به نظر برسد، من از نگاه هوس آمیز مردان بیزارم و خودم را برای چنین نگاههایی آماده نکردم. من دست نیافتنی برای تو هستم.

دقیقا این دو پیام برای حرکات و رفتار و روش مردان هم مصداق دارد. و هر مردی هم باید چنین برخوردی با جنس مخالف داشته باشد.

حالا شما برای رهایی از چنین افرادی باید هم نرم افزاری نحوه رفتار و گفتار خود را تغییر دهید و نفوذ ناپذیر باشی، هم از نظر سخت افزاری و حجاب و پوشش ، نوعی باشید که حال چنین افراد آلوده ای از لباس و وضعیت حجاب شما به هم بخورد و او را طرد کند.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

6. 3 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

نازنین2010 (جمعه 17 دی 95), ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95), شیدا. (چهارشنبه 15 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 30 اردیبهشت 96 [ 19:34]
    سطح
    8
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    باسلام.حرفای شما برای من که ادمی هستم که دوست ندارم مردها فقط برای لذت طلبی بهم نگاه کنند و به دید یک انسان نامناسب من رو ارزیابی کنند بسیار مفید هستند. البته من خودم هم موافق قیافه های عجیب و غریب و بدحجاب نیستم. اما نمیدونم چرا بعضی از مردها اولا توحه خودشون رو روی لباس کسی بزارن و همه چیز رو به خودشون بگیرن و بر طبق توجهشون رفتار کنند و لباس کسی رو فقط به خاطر کمی جذابیت بد تلی کنند.

بعد از اون بگم که اعضای اینجا هم بدونن من قبل از اون همیشه لباسم عرف بود و چیز خاصی نبود شاید زیبایی داشت اما بهیچوجه چزی برای سوبرداشت نداشت. حتی یکبار که مانتویی رو که درمواقعی که اونجا نیستم همیشه مپپوشیدم متوجه شدم که مناسب نیست دفعه بعدی در کار نبود. اما باز این اقا نه این چنین رفتاری که توی متن اول گفتم اما توحه بی موردی داشت. نه لحن خاصی نه نگاه خاصی نه خنده ای. حتی دقت میکردم که باهاش مثل بقیه رفتار کنم

اما اولین حرکت بدی که از این اقا دیدم هنوز موقعی نبود که لباس من رو اونطوری که بود ببینه و حرکتی که کرد برام شوک اور بود چون قبلا اصلا چنین رفتاری ازش ندیده بودم. حرکت دومش رو خودم مقصر بودم چون حرکات نامناسبی داشتم اما دفعات بعدی منظورم لباس دیگه من رو ایشون خودش دقت کرد و متوجه شد که مثلا این فرمی هست و برای خودش برداشت بد کرد وگرنه من حواسم بود که جایی از بدنم مشخص نباشه
    در ادامه هم زمانی که ایشان رو به خاطر اون رفتارش که جلوم وایستاد و عملا .... خواست و بهش فهموندم که بره دنبال کارش. دیگه حرکت نامناسبی نداشتم ولی اون ادامه میداد و من تقریبا کاری نمیتونم بکنم چون اون خیلی بالاتر از من هست

ولی در کل از این به بعد تمام تلاشم رو میکنم لباس مناسب بپوشم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 16:46]
    سطح
    46
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    361

تشکرشده 311 در 123 پست

Array
    سلام متاسفانه رفتار بعضي از خانم ها تو محيط كار طوري هست كه شرمم ميشه اينجا بگم. همين موضوع باعث شده كه بعضي از آقايون به خودشون اين جرات رو بدن و براي بعضي از رفتارهاي ناشايست رو انجام بدن.

من خودم ي پسر مجردم و چند ماهه از همسر سابقم جدا شدم.... به دليل اينكه 2 شغله هستم مجبور شدم توي دفتر كارم از منشي خانم استفاده كنم تا زمان هايي كه خودم نيستم دفتر باز باشه....
    اين خانم هاي منشي زماني كه به طريقي متوجه ميشن من مجردم به طريقي ابراز علاقه ميكنن بعد چند روز .... خوب منم به دلايل شخصي ازجنس مخالف متنفر شدم و مجبور ميشم به هر بهانه منشي عوض كنم.... (در عرض چند ماه 3 تا منشي عوض كردم) نهايتا به اين نتيجه رسيدم كه از يك خانم سن بالا دعوت به همكاري كنم كه ايشون پذيرفتن....
    نهايتا ميخاستم بگم كه معمولا خانم هايي كه شاغل هستن تا رفتاري از خودشون بروز ندن كسي مزاحم اونها نميشه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 30 اردیبهشت 96 [ 19:34]
    سطح
    8
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    باسلام. این چند روز کمی فکر و دقت کردم دیدم که حرفای اقای مدیر درسته. این اقا به ظاهر یا قیافه من کاری نداره ، بیشتر به خاطر ظاهرم به خودش اجازه میده که هرجوری که میخواد فکر کنه و هر تقاضایی رو داشته باشه. لباس قیافه و غیره فقط براش نشونه هستند

واقعا نمیدونم چرا تفکرات مردای جوون ما مثل ادمهای دویست سال پیش هست و همه رو هم یکجور میبیند. اقا صبر کن طرفت یک حرکتی بزنه بعد دربارش قضاوت کن

اقای sia متاسفانه مردای مریض هم خیلی زیاد شدن .ادم باید ادمیت داشته یاشه حالا طرفت مانتوش کوتاهه یا فلان جور هست شما وجود داشته باش.البته دور از جون همه مردای خوب اینجا.

حرفای همه برام مفید بودن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)