به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 فروردین 97 [ 18:04]
    سطح
    20
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

عذاب وجدان به خاطر رابطه ای که داشتم.

سلام دوستان عزیزم
    من 28 ساله و خواستگارم 23 ساله من فوق لیسانی ایشون دیپلم ردی
    قضیه ی ما برمیگرده به 7 سال قبل که ایشون به من ابراز علاقه کرد منم اون موقع بهش علاقه داشتم.ما به صورت پیامکی ارتباط داشتیم به مدت 2 سال ولی دیگه این ارتباط به مدت 4 سال قطع شد. البته در این 4 سال هم بعضی اوقات با هم صحبت می کردیم و من به خاطر شرایط تحصیلی بهش میگفتم که جوابم منفی هستش خودش هم میگفت اگر خواستگار مناسب پیدا کردی ازدواج کن و من بهش میگفتم که دوست ندارم قبل ازدواجم این ارتباط باشه و ایشون میگفت مگه چی میشه. ولی اون باز با من صحبت میکرد و ابراز علاقه میکرد.
    تا اینکه سه ماه پیش من به علت نبود گزینه ای برای ازدواج بهش گفتم بیاد با هم بیشتر آشنا بشیم برای همین بیشتر با هم صحبت کردیم البته حرفهای احساسی هم میزدیم مثل دلم تنگ شده و دوستت دارم بغلت کنمو و این حرفا و البته من باعث شدم که ایشون این حرفا را به من بزنه ولی من با وجود اینکه هنوز شک داشتم که باهاش ازدواج میکنم یا نه ارتباط را شروع کردم و هر یکی دو هفته یه بار بهش میگفتم که نه نمیشه و این حرفا و اونم میگفت که تصمیمت را بگیر و تکلیف منو روشن کن من چندتا شرط داشتم که ایشون قبول نکردن و همینطور در این حین متوجه شدم ایشون در زمانی که ادعا داشتن که به من علاقه دارن با یک زن شوهر دار به صورت پیامکی حرفهایی سکسی زدن. منم به این دلیل این رابطه را به کل قطع کردم ولی بازم بعد از یک هفته خودم رابطه را از سر گرفتم و دو هفته ای با هم صحبت کردیم و من ازشون پرسیدم که دقیقا چه صحبتی کردن وقتی بیشتر فهمیدم نتونستم و قضیه را به کل تمومش کردم. (البته چند مورد دوست دختر هم در حد تلفنی داشتن). البته ایشون اظهار پشیمانی میکردن و میگفتن که گول خوردن و از این جور حرفا.
    بعد از قطع رابطه ایشون دو مورد خواستگاری رفتن
    ولی حس میکنم که از سر لجبازی با من رفتن خواستگاری و شاید به من علاقه دارن
    عذاب وجدان از این دارم که من که به این رابطه شک داشتم چرا این همه مدت ادامش دادم و از طرف دیگه هم به این فکر میکنم که اگر خیانت نمیکرد شاید من باهاش ازدواج میکردم
    ولی حس میکنم که من برای پر کردن تنهایی با ایشون ارتباط گرفتم و میترسم از اینکه فردا روز این ادم منو فراموش نکرده باشه و در زندگی اینده اش دچار مشکل بشه
    البته خودش هم بعد قطع رابطه گفت که میدونست من حرفهام الکی هستش خب پس چرا رابطه با من را قطع نمیکرده شاید برای لذتش بوده
    من خیلی خیلی عذاب وجدان دارم ایا من تقصیر کارم؟؟؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 95 [ 11:32]
    سطح
    18
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    31

تشکرشده 68 در 36 پست

Array
    عزیزم کل ارتباط شمامشکل داشته بنظر من هرجا جلوی ضررو بگیری منفعته مردای اینجوری رو حتماباید فراموش کرد دختر خوب طرف همزمان با شما باچند نفر دیگه هم بوده چطور عذاب وجدان داری اونم تعهد ودلبستگی به این رابطه در حدی نداشته که شما الان براش ناراحت باشی فراموشش کن.
    لحظه ها راباید زندگی کرد...

3. کاربر روبرو از پست مفید ruth تشکرکرده است .

بارن (سه شنبه 14 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    سلام
    شما واقعا تحصیل کرده این جامعه اید؟ این چه ارتباطی بوده خانم 5 سال بزرگتر و فوق لیسانس، و پسر دیپلم ردی. کلا قوه عقل و منطق تون رو خاموش کردید. حواستون کجاست؟ این همه درس و ریاضی خوندین بلاخره باید از مقداریش استفاده کنید. با کدوم منطق اصلا با ذره به این فرد می تونید فکر کنید.
    نه اینکه بگیم کسی از کس دیگری بالاتر یا پایین تره. ولی برای هر رابطه ای دو طرف باید تقریبا با هم هم سطح باشن.
    نگران عذاب وجدان و اون پسر هم اصلا نباشید. اون خودش الان خیلی هم خوشحاله که برای مدتی یه تفریحی داشته و یه حالی برای خودش کرده. تفریح بدون خرج. یه پسر غیر از این چی می خواد ؟؟؟

این جریان رو کلا فراموش کنید راههای ارتباطی تون هم با اون فرد قطع کنید. اگر قاطعانه قطع نکنید همچنان توی این منجلاب گیر خواهید کرد. اون فرد بچه ست و صرفا دنبال تفریح و بازیه ولی شما الان سن ازدواج تون هست و باید بالغانه تر و جدی تر به ازدواج تون فکر کنید. پس لطفا از این بازی بچه گانه بیاید بیرون و مثل فرد بالغ و مسئول برای زندگی تون تصمیم بگیرید

5. 4 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

nardil (سه شنبه 14 دی 95), بارن (سه شنبه 14 دی 95), حیاط خلوت (سه شنبه 14 دی 95), ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    ممنون از شما دوستان
    بابک 1369 حرف شما درسته ولی من بهشون علاقه هم داشتم و در این شرایط سخت زندگی من کسی به غیر ایشون نبود که بهم ابراز علاقه کنه و دوستم داشته باشه و منم از روی تنهای رو اوردم به این ارتباط ولی فکر کنم ایشون خیلی جدی بودن برای ازدواج و تو خونه هم مطرح کرده بودن و منو معرفی کرده بودن ولی من هم به این ازدواج شک داشتم و هم اینکه قضیه ی خیانت را فهمیدم پشیمون شدم و ایشون هم میگفتن که خیلی ناراحتن ولی خب بعدش 2 جا خواستگاری رفتن.
    من کاری به شرایط ایشون ندارم و حتی کاری به خیانت ایشون هم ندارم فقط اینکه من که از اولش به این ازدواج شک داشتم چرا باهاش این همه مدت بودم؟؟؟؟؟/ این برام عذاب وجدان ایجاد کرده!

ruth عزیزم من این عدم تعهدش را میدونستم ولی نمیدونستم وقتی با کسی ارتباط برقرار میکنن مثلا حرفهای سکسی هم میزنن یا حتی وقتی که من ارتباط پیامکیش را با یه زن شوهر دار فهمیدم بازم به مدت دو سه هفته باهاش حرف زدم و در نهایت قضیه را تموم کردم.
    من به این خاطر که باز اینا را فهمیدم باهاش ارتباط گرفتم و حتی خودش یکبار گفت با این شک چطور تن به ازدواج باهاش میدم.
    و الان عذاب وجدان دارم که نسبت به ایشون مدیون باشم که به خاظر تنهایی خودم باهاش ارتباط گرفتم البته ممکن بود بهش جواب مثبت بدما ولی میترسیدم و وقتی خیانتش را هم فهمیدم دیگه به کل پشیمون شدم.
    البته خیلی دلم براش میسوزه و شایدم کمی علاقه داشته باشم و میگم به خاطر اشتباهم بیام خیانتش را نادیده بگیرم و باهاش ازدواج کنم.
    چون میگم شاید در اینده کسی پیدا بشه که بدتر از این باشه و نتونه مثل ایشون ابراز علاقه کنه
    و بعضی وقتا هم میگم شاید اگر این به این مسیر کشیده شده به این خاطر هستش که با من ارتباط برقرار کرده چون فکر کنم من اولین نفری باشم که باهاش ارتباط تلفنی داشتم.
    ویرایش توسط mahtab1989 : سه شنبه 14 دی 95 در ساعت 02:09

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 دی 96 [ 00:34]
    سطح
    32
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 106
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    20

تشکرشده 180 در 88 پست

Array
    اول ببین از زندگیت چی میخوای دوست عزیز،شما این همه تحصیل کردی.این همه درس خوندی که بری با کسی که دیپلم هم نداره یا بدتر از اون باشه ازدواج کنی؟اگر هدفت ازدواج بود اصلا چرا انقدر ادامه تحصیل دادی؟من خودم آخرای لیسانس فهمیدم آدمی هستم که میخوام ازدواج کنم و بچه داشته باشم و ازدواج کردم.شما این همه مدت درس خوندی توی دانشگاه که موردهایی به مراتب بهتر از این آقا وجود داشته براتون ولی این آقا را رها نکردید.چرا؟این آقا چی دارند که شما انقدر حالت چسبنده بهشون پیدا کردید؟آیا رابطه اتون حالت مادر-پسر پیدا نکرده؟اون آقا اشتباه میکنه شما ناراحت میشی و ایشون ابراز پشیمانی میکنه و اظهار میکنه گول خورده شما هم دلت میسوزه؟آیا پول هم از شما گرفته؟اگر جوابت به این سوالها مثبته بدون رابطه ای که داری با این آقا خیلی خیلی خطرناکه.این آقا با زن متاهل هم رابطه داشته.به نظرت این شگردش نیست که با زنهای بزرگتر از خودش وارد روابط احساسی بشه؟حتی اگر از لحاظ مالی هم شما تامینش نکنید روحی مطمئنا شارژ میشه.شما الآن کلا اون آقا را از فکرت بیرون کن.حتی اگر این موردهایی که گفتم هم درست نباشند ایشون در این سن نشون دادند به ثبات فکری و تعهد لازم برای زندگی مشترک نرسیدند.شما که نمیخوای به هر قیمتی فقط ازدواج کنی؟میخوای؟

8. 2 کاربر از پست مفید kaspian تشکرکرده اند .

nardil (سه شنبه 14 دی 95), بارن (سه شنبه 14 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

ماشالله 28 سالتونه ولی درگیر یه رابطه کلا اشتباه هستین و تازه عذاب وجدان هم گرفتین؟؟

همین لحظه نه بیشتر این رابطه رو تعطیل کنید و سیم کارتتونو عوض کنید

10. 5 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

nardil (سه شنبه 14 دی 95), نجمه چ (سه شنبه 14 دی 95), بابک 1369 (سه شنبه 14 دی 95), بارن (سه شنبه 14 دی 95), ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 مرداد 99 [ 22:16]
    سطح
    64
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 271
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    130

تشکرشده 285 در 148 پست

Array
    سلام ببخشید قصد جسارت ندارم ، ولی باید برای این طرز فکرتون متاسف شد ! خیلی معذرت میخوام ولی حرفی جز این نمیشه زد !

12. 2 کاربر از پست مفید نجمه چ تشکرکرده اند .

بارن (سه شنبه 14 دی 95), ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    20
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    سلام دوستان عزیز
    kaspian عزیز ممنونم که جواب دادید تا حالا تو دانشگاه برای من موردی پیدا نشده. و کلا تا الان هم 2 مورد خواستگار در بیرون دانشگاه داشتم که اومدن و رفتن براشون خیلی چهره مهم بوده که من چهره ی متوسطی دارم البته این دو تا خواستگار هم تحصیلاتشون از من پایین تر بوده. این اقا هم تا حالا درخواست پول از من نکردن. اون خانوم شوهر دار را هم من میشناسم خودم هم نظرم این هستش که ایشون اغفالش کردن!
    دوست ندارم ازتون بشنوم که متاسفید برام خب من که توضیح دادم باز با فهمیدن عدم تعهدش چند هفته ای باهاش حرف زدم و بهش گفتم که خیانتش اذیتم میکنه البته خیانت به صورت پیامکی بوده مطمئن هستم ولی مشکلم با خودم هستش که چرا به خاطر تنهایی خودم به مدت چند سال باهاش بودم و حس میکنم درسته در موارد دیگه بهم خیانت کرده ها ولی خب من هم شاید سرکارش گذاشته بودم الان این حس منو اذیت میکنه خواهش میکنم کمک کنید تا این حس را برطرف کنم وگرنه من دیگه به ایشون جواب رد دادم و ایشون هم دارن ازدواج میکنن میترسم از روزی که بعد از ازدواجشون به من پیام بدن و بگن که هنوز منو دوست دارن از اینا میترسم و اینا شده کابوس زندگی من یا از این میترسم که منم فردا روزی این حس دوست داشتنم بهش برگرده و زندگیم را خراب بکنه
    البته من دوست دارم ازدواج کنم ولی به هر قیمتی هم نمی خوام ازدواج کنم ولی میترسم از ازدواج کردن با یه فرد غریبه که نمیدونم چه گذشته ای داره باز این ادم را میدونستم یه ارتباطی پیامکی فقط داشته نه حضوری. میترسم از اینکه فردا روز با کسی ازدواج کنم که به اندازه ی این ادم دوستم نداشته باشه و منم دوستش نداشته باشم اخه این ادم هر وقت من میخواستم بودن البته به صورت پیامکی و تلفنی بوده
    ویرایش توسط mahtab1989 : سه شنبه 14 دی 95 در ساعت 12:44

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 دی 96 [ 00:34]
    سطح
    32
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 106
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    20

تشکرشده 180 در 88 پست

Array
    ایشون درسته از شما کوچیکتر هستن ولی بچه پنج ساله نیستن.هیچ آدم سالمی هم تا دلش جای دیگه باشه نمیره دنبال ازدواج.اگر ایشون بعد ازدواج تماس گرفت باهاتون فقط نشون میده که آدم خائن و مشکل داری هستند.همین.عذاب وجدان نداره.اون موقع باید خدا رو شکر کنید از رابطه اومدید بیرون.بعلاوه ایشون 23 سال دارند.گول زدن فرد 23 ساله اگه انقدر راحت بود سن بلوغ عقلی را میگذاشتن 24 نه 18.من کلا به گول خوردم خیانت کردم باور ندارم.مگه اینکه بحث تجاوز پیش بیاد.یعنی اون آقا نمیدونسته این پیام دادنش اشتباهه؟اگر هم قراره تا کسی اومد گفت من هستم آدم گول بخوره که اصلا دیگه تعهد معنا نداره.

15. 4 کاربر از پست مفید kaspian تشکرکرده اند .

nardil (سه شنبه 14 دی 95), بابک 1369 (سه شنبه 14 دی 95), بارن (سه شنبه 14 دی 95), ستاره زیبا (جمعه 17 دی 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 96 [ 15:07]
    سطح
    41
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    414

تشکرشده 240 در 117 پست

Array
    سلام
    دوست عزیز
    اول از همه باور کنین که شما تنها دختر 28 ساله ی تحصیل کرده ی مجرد نیستین! من هم 27 سالمه و دانشجوی دکتری هستم اما مجردم! دانشکده ی ما اساتید خانم هم مجرد هستن یعنی یه خانمی که دکتری گرفته و تو یه دانشگاه دولتی با رنکینگ خوب هیات علمی شده سنش 33 و بالاتر هست اما مجرده چون کیس مناسب خودش رو پیدا نکرده. هرگز خودتون رو تنها نبینید. به هر حال شرایط کاری و اقتصادی ایران بسیار افتضاح و نا به سامان هست و ما یه کشور جهان سومی و عقب مونده ایم که حتی پسرای خوب جامعه مون با وجود تحصیل کردن و سربازی رفتن چون نمیتونن کار و درامد مکفی داشته باشن لذا نمیتونن ازدواج کنن، حالا پسرای بد جامعه رو هم که دچار 1000 افت و اسیب هستن مثلا خانواده های نامناسب دارن، اعتماد به نفس پایین دارن، اصلا تو خونه شون ادم حسابشون نمیکنن که حتی لااقل بتونن بگن ما میخوایم زن بگیریم، عدم رسیدن به بلوغ و ثبات فکری، بی مسئولیتی، تنوع طلبی، مفتی حال کردن و... فاکتور میگیرم! پس هرگز به این خاطر که سنم زیاد شد و چرا ازدواج نکردم و دیگه هر تحفه ای اومد بله بگم و ... رو بزار کنار.
    دوم این اقا پسر خیلی کار بلده. میدونه چطوری مفت و بی دردسر حال کنه. میره سراغ دخترای بزرگتر از خودش و لقمه های گنده تر از دهنش که مفت و راحت و بی مسئولیت حالشو بکنه. اصلا دلت برای این پسره نسوزه. برات خرج کرده که میگی منو برای ازدواج انتخاب کرده بود و درنتیجه نگران روح لطیفشی؟ پسری که برای دختر یه 1000 تومنی هم زورش میاد خرج کنه اصلا اون رو برای ازدواج 100% انتخاب نکرده عزیزم. میگه حالا یه تیری رو تو تاریکی پرتاب میکنم، بزار ببینم خود به خود به هدف میخوره یا نه، اگر خورد که اون موقع تو کفاشام عروسی میگیرم و دست به جیب میشم اگرم نخورد که چیزی ازم نه تنها کم نشده که مجانی یه دنیام حال کردم. اون پسر زمانی تو رو برای ازدواج میتونستیم بگیم انتخاب کرده که برات ارزش قایل بود. برات خرج میکرد، میومد پا پیش میزاشت، بهت خیانت نمیکرد، بدون تو 1 روز هم نمیتونست دووم بیاره نه که چند هفته به چند هفته ازت بیخبر باشه و...
    سوم شما خیلی ساده هستین و سطح خودتونو خیلی پایین اوردین. اون پسر در نهایت بیرحمی از سادگی و پخمگی شما نهایت سوء استفاده رو کرده و اندکی دلش برای شما نسوخته. شما یک طرفه تو ذهن خودتون طرح ازدواج با ایشونو ریخته بودین. ایشون ذره ای برای رسیدن به شما تلاشی نکرده بلکه به اسم ازدواج از تنهایی و پخمگی شما سوء استفاده کرده و به هدف خودش که "مفتی حال کردن" بود رسیده. اگر قرار باشه کسی این وسط نگران فرد مقابل باشه و از رفتارش عذاب وجدان بگیره این پسره س نه شما.
    دوست گلم یکم به خودت بیا!!! ما اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی داریم. مثل خیلی از زن های هرزه ی ایران نیستیم که مثل دستمال اشپزخونه که به هر جایی مالیده میشه به هر پسر و مردی خودشونو میمالن تا چیزی نصیبشون بشه و این وسط اگر با اونا ازدواجم کردن که فبها المراد. این اون پسره س که ازت نهاااااایت سوء استفاده رو کرده، باروح لطیف یک دختر تحصیل کرده بازی راه انداخته، بهش وعده ی الکی ازدواج داده، بهش خیانت کرده ( اون اگر واقعا دلش سر سوزنی پیش تو بود محال بود بهت خیانت کنه یا خواستگاری فرد دیگه ای بره با تو کاملا تموم میکرد و بعد مبادرت به این اعمال میکرد نه اینکه تو رو به صورت زاپاس داشته باشه و بعد بره دنبال بقیه ی موارد)، چیزیم این وسط از دست نداده.
    ویرایش توسط nardil : سه شنبه 14 دی 95 در ساعت 15:16

17. 2 کاربر از پست مفید nardil تشکرکرده اند .

Eram (سه شنبه 14 دی 95), ZENDEGIBEHTAR (چهارشنبه 15 دی 95)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)