به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 02 [ 06:41]
    سطح
    82
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    1,911

تشکرشده 947 در 322 پست

Array
    شایدهمسرتون به شمادست نزده به احساسش نسبت به شمامطمئنه میخواداگه روزی خواست طلاقتون بده نیمی ازمهریه رو بیشتر نده.یابه خیال خودش به شمالطف کرده که بعد ازطلاق هنوز یک دختر موندین.
    بنظرم ازشما به عنوان زاپاس استفاده کرد یعنی بعدکات کردن بااون دختر خواسته انتقام بگیره متاسفانه ازشمااستفاده کرده ووقتی دوباره اون دختربرگشته احساسات ایشون هم برگشته.اگه دوست دارین به این شرایط ادامه بدین اینو مطمئن باشین شمافقط توی شناسنامه همسرشین نه چیزی بیش ازاین وهرچقدرهم بگذره بدترمیشه مگراینکه دوباره رابطشون بهم بخوره.آیا شمادوست دارین ازتون به عنوان یدک استفاده بشه(ببخشیدلحنم خیلی تندبود )

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 10:44]
    سطح
    44
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 198
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 319 در 122 پست

Array
    شما چند بار گفتی نمیخوام زندگیمو از دست بدم!
    کدوم زندگی?
    منظورت جهنم فعلی هست خانم دکتر?
    یک سال از ازدواج گذشته و هنوز باکره ای!
    من واقعا عصبی شدم الان. شما چرا آنقدر منفعل هستی ? بهترین و منطقی ترین و عاقلانه ترین کار اینه که بری به خونوادت همه چیز رو از سیر تا پیاز تعریف کنی و این دندون لق رو هرچه سریعتر بکشی بندازی تو فاضلاب. ایشون لیاقت شما و لیاقت هیچ دختر دیگه ای رو نداره.

3. 2 کاربر از پست مفید سوشیانت2 تشکرکرده اند .

danger (یکشنبه 07 شهریور 95), بارن (شنبه 04 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 دی 96 [ 02:02]
    سطح
    21
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amina نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

من دو تا سوال دارم:

اول اینکه آیا ایشون کلا از نظر اندام جنسی سلامت دارند؟ آیا اصلا به طور کلی تحریک می شن یا خیر. جز اینکه با شما رابطه ندارند کار دیگه ای انجام نمی دن که شما رو از سلامت قابلیت جنسی ایشون مطمئن کنه؟

دوم اینکه اطلاع دارید چرا رابطه شون با اون دختر خانم به هم خورده؟ شما از کجا از اون ماجرا اطلاع دارید؟
    سلام عزيزم
    بله از سلامت جنسي برخورداره و تحريك هم مي شه تا جايي كه چند بار مي خواست بهم نزديك بشه ولي از اونجايي كه من هيچ ارتباط احساسي و عاطفي ازش نديده بودم احساس يه اسباب بازي رو داشتم وازش پرسيدم كه من برات كي هستم؟ همسرت؟ كلفت؟ سرگرمي يا دست گرمي؟! اونم اعصابش بهم ريخت و گفت من خواستم بهت احساسس زن بودن رو بدم ولي خودت نخواستي و از خونه زد بيرون ... بعد از اون هم هربار كه با فيلمي يا چيزي تحريك مي شد خودش رو سر گرم مي كرد و طرف من نمي يومد.. مي دونم اشتباهه كارم اما حق بدين بدون هيچ محبتي تن به رابطه بدم..
    تو دوران عقد از گذشته اش پرسيدم كه راست و حسيني همه چيزو بهم گفت كه همو دوست داشتن و قصد داشتن باهم ازدواج كنن ولي پدر دختر خانم مخالف اين وصلت بوده..ازش پرسيدم پس هنوز دوستش داره ولي بهم گفت كه اون اولين و تنهاترين دختري نبوده كه باهاش در ارتباط بوده و نبايد زياد روش حساس بشم و اين قضيه مربوط به چند سال پيشه كه تازه وارد دانشگاه شده ... از روابط جنسي هم صحبت كديم كه من بهش گفتم ادم فوق العاده سردي هستم و اون هم اينو مانعي نمي دونست و گفت كه بيشتر اعتماد و احترام و صداقت متقابل براش مهمه و همچنين خودش هم فرد نسبتاً سرديه ... مي دوني حقيقتاً احساس مي كنم اگر يه كورسوي اميد براي بهترشدن اوضاع بود خودمون از بين برديمش.. نمي تونم بگم كاملاً تردم كرده چون اوضاه زندگيمون منهاي زندگي جنسي خوب بود

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 شهریور 00 [ 12:26]
    سطح
    73
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    640

تشکرشده 935 در 291 پست

حالت من
    Shad
    Array
    چیزی که به ذهنم میرسه اینه که:
    معمولا دختر پسرهایی که باهم بزرگ میشن، زن و شوهر های خوبی براهم نمیتونن باشن چراکه شناخت خیلی دقیقی رو اخلاق و روحیات هم دارن و چیزی برای کشف و چیزی که براش تازگی داشته باشه خیلی کم هست. و مسئله دیگه اینکه شوهرتون قبلا همه جوره با دختر دیگه ای در ارتباط بودن و اون احساسی که در بین زن و شوهر ها در ابتدای زندگی بوجود میاد و باید با شما صرف میکرد رو با معشوقه قبلیش هزینه کرده و این احساس عمیقی هس که دل کندن ازش خیلی سخت هست حتی با وجود بد اخلاقی ها و طرد کردن های طرف مقابل.
    به نظر میرسه شما برای بهبود رابطه راه درازی در پیش دارین و تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که اون احساس دوست داشتن به دختر قبلی باید هر طور شده تو دل شوهرتون خاموش بشه به غیر از این هر تلاش شما آب در هاون کوبیدن خواهد بود.
    یا اینکه با وجود باکره بودن شما میتونین بعد از جدایی اسم شوهرتون رو از شناسنامتون پاک کنین ... شاید یکی از راه های ایجاد علاقه همین جدا شدن و بازگشت شوهرتون به اراده خودش باشه. باید هر طور شده تکلیف دوست داشتن و دختر قبلی تو ذهن و زندگی شوهرتون مشخص بشه بعد مشکل شما قابل رسیدگی هست.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 17:34]
    سطح
    94
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 848
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام

به نظر میرسه باتوجه به سطح تحصیلاتتون دسترسی به مشاوره هم براتون سخت نیست.حتی توی دانشگاه خودتون حتما مشاورهای خوبی وجود داره.

این مساله خیلی مهمه و به قول یکی از دوستان کاری نکنید که بعدا پشیمون بشید. اگر می خواهید خانواده هارو در جریان بذارید حتما با یک مشاور خوب پیش ببرید کار رو.

چون پدرومادر شما احساساتشون جریحه دار میشه و خودشون هم مشاور نیستند بلکه پدرومادرند.پس شما که یکسال صبر کردید چند ماه هم تحت نظارت مشاور ادامه بدید.

این مساله ای نیست که بخواید به سادگی به نظرسنجی از افراد مختلف بسنده کنید.

مساله خیلی خیلی جدیه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 فروردین 03 [ 16:00]
    سطح
    71
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    کلا اینو بهت بگم که کسانی که با هم بزرگ میشن فامیل ، همسایه و ....از نظر جنسی برای مردها جذابیتی ندارن (کلا به همین دلیله که پسرها دوست ندارن با فامیل وصلت کنند)
    چون زیبایی زندگی به کشف چیزهایی که طرفت دوست داره
    و این مساله تو روابط نزدیکی که قبل دخت و پسر داشتن حل شده و تموم شده و دیگه جذابیتی وجود نداره
    ایشون تویه دوره ای طرف رو فراموش کرده و شما رو جایگزین وقتی طرف اومده شما رو فراموش
    بهتره خودت رو از این زندگی بکشی بیرون به نظرم تلاشت بیهوده است

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 اردیبهشت 96 [ 09:19]
    سطح
    28
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 66
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    78

تشکرشده 156 در 94 پست

Array
    سلام
    متاسفم این یک اخلاق مردونست که نمیتوانند در عین واحد دو نفر را همزمان دوست داشته باشند
    مگر اینکه یکی بر دیگری سبقت بگیرد و روزگار را به نفع خود تمام کند
    حال شما مزیت بالاتری نسبت به اون خانم داری شما زن قانونی ایشان هستی
    پس محکم باش هییییچ اتفاقی نیفتاده
    اشتباه این بوده زمانی که شما را طرد میکرده دنبال راه حل نبودی رفتی خودت سر گرم کار دانشگاه کردی به امید اینکه روزی بیاد منت کشی
    اون موقع بایستی اون قدرررررر به خودت زیباییت برسی و انلاین باشی
    حتی شده شبی سه بار اون وقت میدیدی چه جور احساس دوستداشتنش بر میگشت
    این باعث میشد وقتی میرفت سراغ اون دختره دیگر حالی نداشت کم کم میلش به اون از بین میرفت
    خیلی خوب هست صبوری کردی ابرو داری کردی سعی کن شرمندش کنی بهش محبت کن
    از محبت خارها گل میشود ابراز عشق دوست داشتن بدون چشمداشت تا به نتیجه برسی

اصلا به خانواده ها نگویید
    شما درس دندان پزشکی خوندی با اون همه سختیها اون وقت مسئله به این سادگی رانمیتوانی حل کنی
    حس تامین کنندگی رادر ایشان زنده کنید
    لطفا کلید مرد اقتدار مرد و روابط جنسی از صوت دکتر حبشی دانلود کن و با دقت چنذین بار گوش کمید موفق میشوی
    شاد باش کلاس ایروبیک را حتما انجام دهید در خونه از رنگهای شاد استفاده کنید متنوع لباس بپوشید در سفره از رنگهای مختلف استفاده کن با سلیقه با ظرافت
    رفت امد با دوست فامیل بیشتر کنید اونم هر دو با هم بروید
    برای اخر هفته ها برنامه ریزی کن مهمون دعوت کن خلاصه باید سرش را شلوغ کنی
    منتظر خبرای خوبت هستم

اکسی توسین – هورمون نوازش

اکسی توسین هورمونی قدرتمند است که توسط زنان و مردان در هنگام اوج لذت جنسی = ارگاسم ترشح می شود. این هورمون احتمالاً حس تعلق را عمیق تر نموده و باعث میگردد زوجین بعد از اتمام رابطه جنسی بیش از پیش نسبت به هم احساس نزدیکی کنند. مطابق با این نظریه، هر قدر زن و مرد بیشتر رابطه جنسی برقرار کنند، پیوستگی و صمیمیت بین آنها نیز بیشتر خواهد شد. اکسی توسین همان هورمونی است که هنگام زایمان نیز ترشح شده و علاوه بر اینکه باعث اتساع واژن برای بیرون آمدن نوزاد می شود به ایجاد پیوند عاطفی قوی بین مادر و کودک، کمک می کند یکی دیگر از وظایف این هورمون خروج اتوماتیک شیر از پستان مادر در هنگام گرسنگی کودک است.

اکسی توسین ( هورمون آغوش برای تحکیم پیوند )

اکسی توسین

به این ترتیب دو طرف به هم عادت می کنند. به همین دلیل است که جدا شدن این قدر کار دشواری است. حتی وقتی واقعا دیگر علاقه ای به طرف مقابل ندارید و میدانید که باید اورا ترک کنید، اغلب احساس می کنید که « نمیتوانید ». چرا؟ زیرا به او اعتیاد شیمیایی پیدا کرده اید. ترک اکسی توسین وقتی که شما را به فرد نامناسبی قلاب کرده باشد، میتواند حتی از ترک هروئین هم دشوارتر باشد. در واقع مسکن اکسی کانتین ( oxycontin ) که ساختاری مشابه اکسی توسین دارد، یکی از اعتیاد آور ترین داروها به شمار می آید. . . نحوه انتقال سرتونین از پیامبر های عصبی به سلول هدف در محل سیناپس ( در افراد عاشق با ترشح دوپامین این مسیر دچار اختلال می شود تا فرد عاشق، عیوب معشوقش را نبیند ! ) در دنیای پیام های شیمیایی، انسان به لحاظ علمی یک گونه تک همسر( monogamus ) به شمار نمی آید؛ ما در میان آن ۳ درصد از گونه هایی که تک همسراند جایی نداریم. گونه هایی که تا آخر با همسرشان می مانند معمولا دارای مقدار زیادی از یک ماده شیمیایی دیگر به نام وازوپرسین ( vasopressin ) هستند که در اصطلاح هورمون تک همسری نامیده می شود. در آزمایش هایی که در آنها این هورمون به مردان تزریق شده تمام شواهد مورد نیاز به دست آمده است. جدا کردن مردان پیش از آمیزش نشان داد که پیش از آمیزش نسبت به تمام زنان بی تفاوت بودند. در حالی که ۲۴ ساعت پس از آن ورق بر می گردد و حسادت های شوهرانه نیز آغاز می شود.
    ویرایش توسط اسما@ : سه شنبه 16 شهریور 95 در ساعت 10:21

9. 2 کاربر از پست مفید اسما@ تشکرکرده اند .

masomeh2016 (سه شنبه 16 شهریور 95), ستاره زیبا (چهارشنبه 17 شهریور 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 شهریور 96 [ 08:00]
    سطح
    28
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 57
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    121

تشکرشده 81 در 44 پست

Array
    سلام z.f جان
    وقتی پستت رو خوندم پیش خودم گفتم شاید داره شوخی میکنه میگه هنوز باکره هستم
    مگه میشه آدم یک سال از زندگیش گذشته باشه و ارتباطی نداشته باشه
    اسما جون راست میگه ارتباط خیلی آدم رو به همسرش وابسته میکنه
    من احساس میکنم شما از نظر شخصیتی آدم آروم و محجوبی هستی که دوستان اسمش رو میزارن منفعل
    دوست من بجم
    همین که صبوری کردی به خانواده ها نگفتی کار اشتباهی بوده مگه میشه با کسی در جریان نزاشت حداقل پیش مشاور میرفتی یا با خواهری کسی در جریان میزاشتی
    حیف این همه زحمت ی عمر نیست که تو اجتماع موفق باشی اما تو زندگی شخصی نه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 دی 96 [ 02:02]
    سطح
    21
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسما@ نمایش پست ها
    سلام
    متاسفم این یک اخلاق مردونست که نمیتوانند در عین واحد دو نفر را همزمان دوست داشته باشند
    مگر اینکه یکی بر دیگری سبقت بگیرد و روزگار را به نفع خود تمام کند
    حال شما مزیت بالاتری نسبت به اون خانم داری شما زن قانونی ایشان هستی
    پس محکم باش هییییچ اتفاقی نیفتاده
    اشتباه این بوده زمانی که شما را طرد میکرده دنبال راه حل نبودی رفتی خودت سر گرم کار دانشگاه کردی به امید اینکه روزی بیاد منت کشی
    اون موقع بایستی اون قدرررررر به خودت زیباییت برسی و انلاین باشی
    حتی شده شبی سه بار اون وقت میدیدی چه جور احساس دوستداشتنش بر میگشت
    این باعث میشد وقتی میرفت سراغ اون دختره دیگر حالی نداشت کم کم میلش به اون از بین میرفت
    خیلی خوب هست صبوری کردی ابرو داری کردی سعی کن شرمندش کنی بهش محبت کن
    از محبت خارها گل میشود ابراز عشق دوست داشتن بدون چشمداشت تا به نتیجه برسی

اصلا به خانواده ها نگویید
    شما درس دندان پزشکی خوندی با اون همه سختیها اون وقت مسئله به این سادگی رانمیتوانی حل کنی
    حس تامین کنندگی رادر ایشان زنده کنید
    لطفا کلید مرد اقتدار مرد و روابط جنسی از صوت دکتر حبشی دانلود کن و با دقت چنذین بار گوش کمید موفق میشوی
    شاد باش کلاس ایروبیک را حتما انجام دهید در خونه از رنگهای شاد استفاده کنید متنوع لباس بپوشید در سفره از رنگهای مختلف استفاده کن با سلیقه با ظرافت
    رفت امد با دوست فامیل بیشتر کنید اونم هر دو با هم بروید
    برای اخر هفته ها برنامه ریزی کن مهمون دعوت کن خلاصه باید سرش را شلوغ کنی
    منتظر خبرای خوبت هستم

اکسی توسین – هورمون نوازش

اکسی توسین هورمونی قدرتمند است که توسط زنان و مردان در هنگام اوج لذت جنسی = ارگاسم ترشح می شود. این هورمون احتمالاً حس تعلق را عمیق تر نموده و باعث میگردد زوجین بعد از اتمام رابطه جنسی بیش از پیش نسبت به هم احساس نزدیکی کنند. مطابق با این نظریه، هر قدر زن و مرد بیشتر رابطه جنسی برقرار کنند، پیوستگی و صمیمیت بین آنها نیز بیشتر خواهد شد. اکسی توسین همان هورمونی است که هنگام زایمان نیز ترشح شده و علاوه بر اینکه باعث اتساع واژن برای بیرون آمدن نوزاد می شود به ایجاد پیوند عاطفی قوی بین مادر و کودک، کمک می کند یکی دیگر از وظایف این هورمون خروج اتوماتیک شیر از پستان مادر در هنگام گرسنگی کودک است.

اکسی توسین ( هورمون آغوش برای تحکیم پیوند )

اکسی توسین

به این ترتیب دو طرف به هم عادت می کنند. به همین دلیل است که جدا شدن این قدر کار دشواری است. حتی وقتی واقعا دیگر علاقه ای به طرف مقابل ندارید و میدانید که باید اورا ترک کنید، اغلب احساس می کنید که « نمیتوانید ». چرا؟ زیرا به او اعتیاد شیمیایی پیدا کرده اید. ترک اکسی توسین وقتی که شما را به فرد نامناسبی قلاب کرده باشد، میتواند حتی از ترک هروئین هم دشوارتر باشد. در واقع مسکن اکسی کانتین ( oxycontin ) که ساختاری مشابه اکسی توسین دارد، یکی از اعتیاد آور ترین داروها به شمار می آید. . . نحوه انتقال سرتونین از پیامبر های عصبی به سلول هدف در محل سیناپس ( در افراد عاشق با ترشح دوپامین این مسیر دچار اختلال می شود تا فرد عاشق، عیوب معشوقش را نبیند ! ) در دنیای پیام های شیمیایی، انسان به لحاظ علمی یک گونه تک همسر( monogamus ) به شمار نمی آید؛ ما در میان آن ۳ درصد از گونه هایی که تک همسراند جایی نداریم. گونه هایی که تا آخر با همسرشان می مانند معمولا دارای مقدار زیادی از یک ماده شیمیایی دیگر به نام وازوپرسین ( vasopressin ) هستند که در اصطلاح هورمون تک همسری نامیده می شود. در آزمایش هایی که در آنها این هورمون به مردان تزریق شده تمام شواهد مورد نیاز به دست آمده است. جدا کردن مردان پیش از آمیزش نشان داد که پیش از آمیزش نسبت به تمام زنان بی تفاوت بودند. در حالی که ۲۴ ساعت پس از آن ورق بر می گردد و حسادت های شوهرانه نیز آغاز می شود.
    [quote=اسما@;418368]
    سلام عزيزم خيلي ممنون كه خوندي و واسم نوشتي
    درسته اون با بي محبتي و بي عاطفگي هاش تردم كرده اما خب من هم كاسه ي. چه كنم چه كنم دست نگرفتم بشينم گوشه خونه گريه كنم در عوض سعي كردم با سياست زنانه توجه اش رو جلب كنم .. من شخصيتم متاسفانه مغروره تا حدي كه نذاشتم كسي اشك هامو ببينه خصوصاً همسرم چون نمي خواستم بدونه داره تحقيرم مي كنه يا با رفتار هاش از پا در اومدم براي همين يه بار كه دلم حسابي پر بودو تنها بودم تو خونه و گريه مي كردم اونم از راه رسيد و شوكه شد ولي اصلاً نپرسيد چي شده...در عين حال صبور هم هستم مي دونستم اگر بخوام زندگيمو سر و سامون بدم بايد محبت هاي بدون چشم داشت داشته باشم مثلاً بيمار بود من خونه موندم ازش مراقبت كردم يا روز تولدش غذاي مورد علاقه اش. پختم به اميد اينكه توجه اش جلب بشه.. بماند كه من وسواس ظاهر هم دارم يعني اصلاً نمي تونم با ظاهر نامرتب و شلخته حتي تو خونه ي خودم بگردم.. مهموني مي دادم و مهموني هايي كه دوتايي دعوت مي شديم در كمال ارامش و حفظ ظاهر و احترام همديگه حضور پيدا مي كرديم( البته اون اول ها) يا به پيشنهاد خودم دوست هاي صميميشو با خونواده دعوت كردم به شكل و ظاهرم مي رسيدم و غذاهاي مختلتف مي پختم ... صبح ها قبل بيرون زدن از خونه به عادت پدرم كه هميشه مادرم رو ماچ مي كرد منم اين كا رو كردم گفتم تا بلكه اونم راه بيوفته ...مناز بچگي مي دونستم اخلاقش گنده و كم حرفه. و اصلاً احساسي نيست با همين شرايط هم پذيرفتم باهاش ازدواج كنم ... جالبه يه مدت كه اعصابم ازش داغون بود و به روش نمي اوردم اين عمل رو صبح ها انجام نمي دادم يكي دوسه روز بعد اومد تو اتاقم نشست گفت از چيزي ناراحتي منم تعجب كردم چون اصلاً به روش نياوردم گفتم از كجا خبر داري گفت اخه دوسه روزه اصلاً انرژي نداري حال نداري منم ماچ نمي كني!!!!! از بچگي هميشه موهامو كوتاه مي كردم ولي واسه مراسم ازدواجم گذاشتم بلند بشه پنج ماه بود ازدواج كرده بودم رفتم موهامو كلاً كوتاه كردم وقتي برگشتم خونه اصلاً ازش انتظار واكنش احساسي يا عجيبي نداشتم گفتم باز بي توجهي مي كنه ديگه.. تا يه هفته با من لج بود و قيافه امو مسخره مي كرد!!من تو محيط همكار ها و دانشگاه و كار روزي صدتا مرد مي بينم و باهاشون برخورد مي كنم و بلدم چجوري بشونمشون سر جاشون يا جواب انتقاد هاشونو بدم با هاشون مواجه بشم چوري كه يادش بخير يكي از همكلاسي ها مي گفت بدبخت اوني كه بياد توي شير زنو بگيره ولي حالا مثل اينكه من بدبخت شدم...براي مشاوره هم با يكي از استادهاي خودم كه باهاش راحت بودم صحبت كردم اونم گفت بايد همسرت رو ببينم منم نخواستم همسرم بفهمه به يه مشاور رجوع كردم چون قبلاً كه نظرش رو پرسيده بودم خيلي واكنش تندي داشت .. يه قرار ملاقات با هزار بدبختي جوري همسرم نفهمه جلسه مشاوره خانواده است گذاشتيم ولي چشتون روز بد نبينه انچنان بهش برخورد كه چرا بايد اسرار زندگيمونو يه استاد دانشگاه بدونه لابد الان كل دانشگاه هم خبر دارن يا منو متهم كرد كه با اون استاد سر و سري دارم كه اون از مشكلات ما خبرداره... خدايي خستم امروز ٣ هفته هست اومدم بيرون از اون خونه خونواده ها هم اصلاً انگار نه انگار كلاً خودشونو زياد دخالت نمي دن نمي دونم اين خوبه يا نه.. ممنونم از بابت راهنماييت حتماً مي خونم چيزايي رو كه گفت ولي اخه همه ي اينا مال وقتيه كه نمي دونستم با اون خانم در اتباطه

12. کاربر روبرو از پست مفید z.f تشکرکرده است .

masomeh2016 (سه شنبه 16 شهریور 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام..

اسما خانم با یه بند از نظرتون مخالف هستم .. مردها در عین واحد میتونند چن خانم و دوست داشته باشن و به عنوان همسر قبول کنند چون خلقتشون اینجوریه ..

مشکل عمده ای که من تو حرفای خانم z فهمیدم این بوده که ایشون به همون دلیل نشان دادن اشتیاق زیاد و هم زود رفتن زیر یه سقف باعث این فکر( راحت بدست آوردن ) تو ذهن شوهرشون شدن و چون ایشون با یه خانم دگ رابطه داشتن
    ایشون در مقابل اون خانم ارزش کمتری در ذهن شوهره پیدا کردن..

کاری که به نظر من باید انجام بدین اینکه زمزمه های جدایی رو کم کم به اطلاع خونوادتون برسونید تا شوهرتون کمی به خودش بیاد .. چون شما فعلا بلاتکلیف موندید .. یا خونوادشون از اون رابطه مطلع میشن و خودشون باهاش برخورد میکنند
    و یا خونواده شما از شما حمایت میکنند و تکلیفتونو روشن میکنند .. چون از طرف شوهرتون نسبت به شما از اول هیچ محبتی نبوده .. شما میتونید با ادامه درستون در اینده و چون رشتتون رشته خوبیه برا خودتون ادم موفقی بشید

14. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

masomeh2016 (سه شنبه 16 شهریور 95)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)