به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: ظاهر زشت

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    یکشنبه 02 آبان 95 [ 20:25]
    سطح
    7
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    25

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemesh71 نمایش پست ها
    اگه به تاپیکتون ک ایجاد کردید دقت کنید فقط از ظاهرتون و مشکلتون با اون صحبت کردید.... و حرفی از اعتماد ب نفس و.. نزدید.. بخاطر همین من و بقیه دوستانی که بهتون جواب دادیم بر اساس تاپیکتون در مورد بهترشدن ظاهرتون پیشنهاداتی رو مطرح کردیم همین! باید برا اینکه بهتر دوستان بتونن راهنماییتون کنن مشکلتونو واضحتر میگفتید همین

در مورد نوع پوشش من نگفتم بدید یا هرچی... گفتم میشه بهتر شد...و با بهتر شدن تاثیر بذاری هرچند اندک!
    در ضمن قد 170 یه قد متوسط و جسه متوسطیه تو ایران...چون اساسا ایرانیا خیلی کشیده نیستن .
    ببخشید وقتتون گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    ببین آقای فرهاد خان!
    یا علی اومدی دعوا
    1-فکر نکن کسی میتونه یک نسخه معجزه آسا یا یک دارو و آمپول جذابیت و اعتماد به نفس بهت معرفی کنه تا شرایطت بهتر بشه!

دنبال این چیزها نیستم

2- اگه دوست داری تغییر کنی پس باید یخورده برنامه زندگی و عادت های قبلیت رو درست کنی. مثلا میگم باید بری بدنسازی . میگی از بدنسازی متنفری! یا مثلا میگیم طرز لباس پوشیدنت رو عوض کن. میگی لباس ربط چندانی به چهره نداره!!!

من گفتم زیاد مشکلم لاغری نیست که بخام باشگاه برم ولی واقعا باشگاه دوست ندارم شما هم گیر به لباس دادید به خدا من لخت بیرون نمیرم لباس ها موجه هست مطمئن باش

اجباری در قبول کردن نظرات دیگران نیست ولی اگر دوست داری با سیاست ها و تز خودت جلو بری اصلا برای چی اینجا سوالت رو مطرح کردی؟؟
    یعنی شما هم فکر میکنید من ایه یاس میخونم و با لباس مشکلم به قولی 50 درصد حل میشه . جواب منطقی داده یشه چرا کسی قبول نکنه ولی با تحقیر جواب دادن اصلا شایسته نیست .

3- از نوع جواب دادنت مشخص هست که حالت موضع گیری و گاردگیری داری و این یعنی همه رو به نوعی دشمن خودت میدونی. اگر توی دنیای واقعی هم مثل اینجا با مردم خوب برخورد نمیکنی پس انتظار هم نباید داشته باشی که خیلی ادم ها بهت جذب بشن. ( میخوام بگم اخلاق و رفتار هم توی ظاهر افراد خیلی مهمه!)
    اصلا همچین طوری نیست خب من شرایط روحیم مناسب نیست و یکبار هم گفتم طرز لباس پوشیدن خوب هست (حتی امروز از چند نفر پرسیدم که تایید کردن قیافه که نداری ولی تیپت خوبه) ولی نمیدونم چرا فاطمه خانم دو بار گیر داده به لباسم . بعد با حالت تحقیر میگه چته ایه یاس میخونی . این طرز صحبت درسته . اشکال از منه واقعا؟!!!

4- قدت اصلا کوتاه نیست! یه ذره توپر تر بشی و وزنت چند کیلو بیشتر بشه عالی میشی. پس روی افزایش وزن خیلی تمرکز کن.
    منظورم این بود که چون تو ایران قد بلندی ویژگی خیلی مثبت محسوب میشه از دیدگاه بقیه ( هرچند که خودم اینطور فکر نمیکنم) از لحاظ قد متوسطم همین

5- باور کن مشکلت اونقدرا حاد نیست. توی سنی هستی که جای پیشرفت داری. سعی کن برای آیندت و 10 سال دیگه برنامه بریزی. باید تلاش کنی موقعیت اجتماعی و درآمد کسب کنی. باید آقای خودت بشی. اونوقت کسی دیگه جرات هم نمیکنه مسخرت کنه. البته میتونی همینجوری افسرده بشینی گوشه خونه پای اینترنت غصه بخوری!! خودت انتخاب کن!!
    شما مطمئنی ؟ درسته سنم کمه ولی اینطور نیست . افسرده پای اینترنت نیستم و برای زندگیم هدف دارم

موفق باشی

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    چرا کسی کمک نمیکنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 31 تیر 96 [ 02:16]
    سطح
    33
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    101

تشکرشده 87 در 39 پست

Array
    من که قدم 164 هست چی بگم ؟
    از بس استرس و فشار توی زندگیم داشتم داغون شدم حالم از خودم به هم میخوره

بهتره روی نقاط قوت دیگه کار کنی مثل پول و ثروت
    در مورد ظاهر هم که بچه هاگفتن چه راه هایی برای بهتر شدن هست از ورزش تا جراحی

4. کاربر روبرو از پست مفید the boy تشکرکرده است .

فرهاد تنها (سه شنبه 09 شهریور 95)

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    ظاهرا فقط پول راه حله

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 دی 97 [ 00:50]
    سطح
    84
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 175
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,385

تشکرشده 1,898 در 451 پست

Array
    سلام. آقا فرهاد، افزایش اعتماد به نفس یعنی اینکه خودمون رو فی نفسه ارزشمند بدونیم و کمبود های خودمون رو با چیزایی مثل ظاهر و پول و شهرت و قدرت وصله نزنیم. و برای رسیدن به این باور لازم هست دیدگاهمون رو وسعت بدیم، سطحی نگر نباشیم، به فهم والاتری از اهداف زندگی برسیم.
    البته که یک روزه محقق شدنی نیست. اما باور کنید شما کانون توجه نیستید، خودتون رو از محوریت بکشید بیرون. این مشکل شما نیست. مشکل اونهاست. اگر کسی بگه زشت هستید، یه خلقت خدا میگه زشت و اگر کسی زیبا باشه هم خلقت خدا اینچنین بوده. مهم اینه که خدا خودش دوست داشته و واسش زیباست. اگر خود کم بین باشید، هرچقدر هم پولدار بشین و عمل کنید و فلان ، باز این خودکم بینی باقی میمونه.
    وقتی شما خودتون رو ارزشمند، زییا و محترم ندونید ، این انتظار از دیگران نا به جاست. برای خودتون عزت و احترام قایل باشید تا دیگران یاد بگیرن با شما چگونه رفتار کنند.
    به این منظور مقالات تالار رو مطالعه بفرمایید و تمرین مستمر داشته باشید. افزایش اعتماد به نفس امری تدریجی و زمان بره. ولی برای یک عمر از نیازهای سراب گونه و عطش بی پایانش خلاصیتون میده.
    موفق باشید.
    تنها نفس خداست که اگر بر گل دمیده شود انسان می آفریند.
    ویرایش توسط عشق آفرین : چهارشنبه 10 شهریور 95 در ساعت 01:46

7. 3 کاربر از پست مفید عشق آفرین تشکرکرده اند .

nardil (سه شنبه 06 مهر 95), فرهاد تنها (پنجشنبه 11 شهریور 95), آبی آسمونی (یکشنبه 14 شهریور 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    منم وقتی بچه بودم همه بهم میگفتن زشتی
    1.دوتا همکلاسی داشتم کلاس اول دبستان بهم گفتن تو اونقده زشتی که کسی حاضر نیست باهات ازدواج کنه
    خیلی از این حرفشون بدم اومد

2. اقوام مادری و پدریم همیشه بهم می گفتم سیاهی و... خیلی غصه میخوردم و حتی خواستگاری همه خواهرم هرکدوم چندبار اومدن ولی من نه

3. مادرشوهرم هی بقیه رو به رخ من میکشه و میگه فلانی خوششششششششششششششششششششکله

اصلا مهم نیست چند روز پیش برادرم یه حرفی زد که خیلی به دلم نشست هرکسی از زاویه ای آدمها رو می بینه و از اون منظر براش زیبا و دوست داشتنی جلوه می کنه

حالا توضیح سه شماره
    1.اون همکلاسیم 14 سالگی ازدواج کرد و رفت تو یه ده خیلی کوچیک و الان کشاورزی میکنه و چهره اش کاملا آفتاب سوخته شده ( قصد توهین ندارم آخه خیلی ادعا میکرد)و اون یکی هم با 33 سال سن هنوز مجرده و تا حالا خواستگار نداشته (خدا براش جور کنه)

2. بین دخترهای فامیل هم همسر بهتری از نظر ظاهر و اخلاق و وضعیت اجتماعی و رفتاری و مالی دارم و هم خودم از نظر تحصیلات و کاری مستقل تر از همشون هستم

3. به نظر من مادرشوهر با وجود زیبایی نسبی یه حالت احمقانه ای تو چهره داره حتی نتونسته کلاس اول رو تموم کنه

میدونم الان همه میریزین که اینا چیه میگی عقده ای شدی و...
    اما بدون خدا هرچی از آدم بگیره بهترشو میده .....شک نکن

9. 2 کاربر از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده اند .

فرهاد تنها (پنجشنبه 11 شهریور 95), آبی آسمونی (یکشنبه 14 شهریور 95)

آخرین بازدید
    سطح
    7
    دستاوردها:
    تشکرها
    25

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق آفرین نمایش پست ها
    سلام. آقا فرهاد، افزایش اعتماد به نفس یعنی اینکه خودمون رو فی نفسه ارزشمند بدونیم و کمبود های خودمون رو با چیزایی مثل ظاهر و پول و شهرت و قدرت وصله نزنیم. و برای رسیدن به این باور لازم هست دیدگاهمون رو وسعت بدیم، سطحی نگر نباشیم، به فهم والاتری از اهداف زندگی برسیم.
    البته که یک روزه محقق شدنی نیست. اما باور کنید شما کانون توجه نیستید، خودتون رو از محوریت بکشید بیرون. این مشکل شما نیست. مشکل اونهاست. اگر کسی بگه زشت هستید، یه خلقت خدا میگه زشت و اگر کسی زیبا باشه هم خلقت خدا اینچنین بوده. مهم اینه که خدا خودش دوست داشته و واسش زیباست. اگر خود کم بین باشید، هرچقدر هم پولدار بشین و عمل کنید و فلان ، باز این خودکم بینی باقی میمونه.
    وقتی شما خودتون رو ارزشمند، زییا و محترم ندونید ، این انتظار از دیگران نا به جاست. برای خودتون عزت و احترام قایل باشید تا دیگران یاد بگیرن با شما چگونه رفتار کنند.
    به این منظور مقالات تالار رو مطالعه بفرمایید و تمرین مستمر داشته باشید. افزایش اعتماد به نفس امری تدریجی و زمان بره. ولی برای یک عمر از نیازهای سراب گونه و عطش بی پایانش خلاصیتون میده.
    موفق باشید.
    سلام
    من بارها سعی کردم اعتماد به نفسم ببرم بالا . ولی اینقدر مسخره میشم نمیتونم ارامش داشته باشم . تو دانشگاه تو بیرون حتی تو خونه نمیدونم باید کجا برم . خسته شدم اینقدر شخصیم خورد میشه . تبدیل شدم به یه ادم حساس ، افسرده و غمگین .
    استعداد درسی خیلی بالایی داشتم ولی چند وقتیه کلا بی انگیزه شدم تو دانشگاه عالی و رشته خیلی سخت چهار ترم رتبه دو بودم . ولی الان دو ترمه معدلم 14 میشه در حالی که درس نمیخونم .

11. 3 کاربر از پست مفید فرهاد تنها تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 11 شهریور 95), the boy (یکشنبه 14 شهریور 95), عشق آفرین (پنجشنبه 11 شهریور 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 دی 97 [ 00:50]
    سطح
    84
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 175
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,385

تشکرشده 1,898 در 451 پست

Array
    سلام.
    اولین قدم این هست که احترام به خودتون و احساسات و عواطفتون رو به رسمیت بشناسید!
    حرف دیگران معیار و ملاکی برای تعیین ارزش های شما نیست، بلکه صرفا میتونه نشان دهنده شخصیت و فهم و شعور همان فرد باشه. اگر فردی کسی رو مورد تمسخر قرار بده اون هم به خاطر ظاهرش که نقشی در اون نداشته، نمیشه به سلامت شخصیت و روح و روان ایشون صحه ای گذاشت و حرف کسی که از لحاظ درک انقدر کم فهم و شعور هست دلیلی نداره مورد اهمیت و استناد قرار بگیره. چون در حد شعورش حرف میزنه ، نه در حد تشخیص زیبایی های شما و شخصیت شما.

دیگر اینکه چرا باید فرار کنید؟ اگر کسی ناراحته اون بره! چرا منفعل باشید و ناراحتیتون رو بروز ندین؟ بایستی احساساتتون رو به روش صحیح ابراز کنید، محترمانه ، حتی با لبخند بگید : آقا یا خانوم فلانی، این حرف شما من رو ناراحت میکنه. لطفا اینگونه با من شوخی نکنید. ابراز احساسات به صورت محترمانه یکی از پیش نیاز های افزایش اعتماد به نفس هست.

خودتون رو همانگونه که هستید دوست داشته باشید. شما با تمام نقاط ضعف و قوت تون ارزشمند هستید. خداوند این ارزش رو به شما داده و هیچکس و هیچ چیز جز ناسپاسی و نا امیدی نمیتونه این ارزش رو از شما بگیره. اموری که کمک کننده به شماست از نظر من این ها هست:

1. افزایش اعتماد به نفس
    2. درمان کمالگرایی
    3. تمرکز زدایی از ظاهر
    4. حساسیت زدایی نسبت به حرف دیگران و توقف ذهن خوانی اطرافیان
    5. اهداف مشخص و ایجاد علایق و تفریحات معقول
    6. تقویت مهارت های ارتباطی

هر کدام از موارد بالا نیاز هست با جدیت کار شه و اینجا مجال بحثشون نیست و بهتره مقالات تالار رو برای هر مورد مطالعه بفرمایید.
    تنها نفس خداست که اگر بر گل دمیده شود انسان می آفریند.
    ویرایش توسط عشق آفرین : شنبه 13 شهریور 95 در ساعت 23:19

13. 2 کاربر از پست مفید عشق آفرین تشکرکرده اند .

فرهاد تنها (سه شنبه 16 شهریور 95), آبی آسمونی (یکشنبه 14 شهریور 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 مهر 00 [ 20:39]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 156 در 42 پست

Array
    سلام اقا فرهاد من سعی میکنم تو تایپیکها کمتر نظر بدم چون اصلا کارشناس نیستم ولی اینجا نتونستم ساکت بمونم ببین داداش گلم من خودم عین تو بودم وقتی دانشگاه رفتم همه بهم میگفتن سیاه و زشت و هیچ پسری باهام حرف نمیزد تازه برادرامم تو خونه مسخرم میکردن که دماغتو بکش کنار ما رد شیم یا دماغت مونده لای در .پوستت عین کویر یزد میمونه . یا مامانم میگفت دختره گیج هیجا رو بلد نیستی کاری از دستت برنمیاد بابام بهم میگفت دست پا چلفتی تو مدرسه بخاطر سینه های بزرگ و ابروهای پر پشت و قدم مسخرم میکردن همچی بهم ریخته بود اینها همه باعث شدن اعتماد بنفسم بیاد پایین و یه انتخاب اشتباه کنم توی زندگیم شکست بخورم و خیلی اتفاقات بد دیگه بیفته تا اینکه به کمک یکی از دوستام بخودم اومدم شرو کردم روی خودم و اعتماد بنفسم و خواسته هام کار کردم ورزش کردم درسمو خوندم مدرک عالی شغل عالی و یه ازدواج موفق همه بهم غبطه میخوردن هر جا توی مهمونی میرفتم همه بهم میگفتن وای چه خوشگل شدی نمیدونم چرا من که همون بودم نگاه مردم به انرژی که ما میدیم بستگی داره کتابهای روان شناسی مربوط رو بخون کلاسهای موفقیت برو یا لااقل تو سایتها عضو شو و بخون چون منم اولش پولی نداشتم حتی کتابهاشو بخرم هر چی تو سایتها مجانی بودو میخوندم من حتی یک عمل هم انجام ندادم اما هیچ وقت دیگه کسی بهم اون حرفها رو نمیزنه و همه به چشم زن موفق زیبا وخوش تیپ نگاهم میکنن میدونم شرلیط سختیه ولی من 2 سال تمام روی خودم کار کردم من حتی 2 سال افسردگی رو پشت سر گذاشتم خیلی سخت بود ولی من تونستم کافیه تو هم بخوای ،میتونی تبدیل به بهترین بشی طول میکشه ولی به خودت مسلط باش شروع کن و کم نیار توی راه تغییر خیلی صبوری لازمه ولی مطمئن باش موفق میشی

15. 3 کاربر از پست مفید nilo95 تشکرکرده اند .

mahtab M (شنبه 01 آبان 95), فرهاد تنها (سه شنبه 16 شهریور 95), آبی آسمونی (یکشنبه 14 شهریور 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 مهر 00 [ 20:39]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 156 در 42 پست

Array
    ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﺭﺍ ﺑﺪ ﻓﻬﻤﯿﺪﻩ ﺍﯾﻢ …
    ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﺪ ﺗﻮ ﻫﺮ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ
    ﺑﺪﺳﺖ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﯼ !
    ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﯽ !
    ﺍﯾﻦ ﻣﻌﻨﺎﯼ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺟﺬﺏ ﺍﺳﺖ .
    ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﭼﯿﺰ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﯽ ﺟﺬﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺗﻮ ﺷﻮﺩ؟
    ﺭﺍﻩ ﺣﻞ ﺁﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ . ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺷﻮ ! ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ ﺍﺧﻼﻗﺖ ، ﺭﻓﺘﺎﺭﺕ ،
    ﮐﻼﻣﺖ . ﻧﺸﺴﺖ ﻭ ﺑﺮﺧﺎﺳﺘﻬﺎﯾﺖ ﯾﮏ ﭼﯿﺰ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎ ﻭ
    ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﺮ .
    ﺗﻮ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻃﯿﻒ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﯼ
    ﮐﻼﻣﺖ ، ﺭﻓﺘﺎﺭﺕ ﻭ … ﻫﻤﮕﯽ ﺑﻮﯼ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺪﻫﺪ .
    ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﯾﺖ ﺩﺭ ﮔﻔﺘﮕﻮﻫﺎﯼ ﺭﻭﺯﻣﺮﻩ
    ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯽ
    ﻣﮕﺮ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺗﻮ ﻫر روز آهنگهای غمگین و منفی ﮔﻮﺵ ﮐﻨﯽ و ﻫﺰﺍﺭ ﻏﻢ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻭ ﺭﻧﺞ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﮔﻮﺷﻬﺎﯾﺖ ﺑﺮﯾﺰﯼ ﺑﻪ
    ﺣﻠﻖ ﺿﻤﯿﺮ ﻧﯿﻤﻪ ﻫﺸﯿﺎﺭﺕ ، ﺑﻌﺪ ﺭﻭﯾﺎﯾﺖ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺯﯾﺒﺎ ﺷﻮﯼ !! ﮐﻪ
    ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺷﻮﯼ ؟؟ ﮐﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﺷﻮﯼ ؟؟!! ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ ﺟﺎﻧﻢ .. ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ
    ﺭﻓﯿﻖ .
    ﺗﻮ ﺑﺎﯾﺪ ﺁﻧﭽﻪ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﮑﻨﯽ .. ﺁﻧﭽﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ، ﺩﺭ ﺭﺍﺳﺘﺎﯼ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﯾﺖ
    ﺑﺎﺷﺪ .
    ﺩﺭ ﻣﻮﺳﯿﻘﯿﻬﺎﯾﺖ .. ﺩﺭ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯾﺖ .. ﺩﺭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﺖ .. ﺩﺭ ﮐﺘﺎﺑﻬﺎﯾﺖ .. ﺩﺭ
    ﺟﺎﯼ ﺟﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ …. ﺗﺠﺪﯾﺪ ﻧﻈﺮ ﮐﻦ
    ﺍﮔﺮ ﻭﺍﻗﻌﻦ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﯾﺖ ﻫﺴﺘﯽ
    ﺍﮔﺮ ﺑﺮﺍﺳﺘﯽ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ
    ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﻨﯽ ..
    ﺗﻌﺎﺭﻑ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﺩ
    ﺍﮔﺮ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ .. ﺍﮔﺮ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ
    ﺑﺎﯾﺪ ، ﺑﺎﯾﺪ ، ﺑﺎﯾﺪ ، ﺑﺎﯾﺪ ﻋﻼﯾﻘﺖ ﺭﺍ ﺳﺮ ﻭ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺑﺪﻫﯽ ، ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﻫﯽ
    ﻭ ﺍﺯ ﻧﻮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯽ
    ﺑﻠﻪ .. ﺑﯽ ﺗﻌﺎﺭﻑ .. ﻋﻼﯾﻘﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻮ ، ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻦ
    ﺟﻬﺎﻥ ﺑﻪ ﻧﺪﺍﯼ ﺩﻝ ﻣﺎ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺪﻫﺪ ،
    ﻧﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﻤﺎﻥ.
    پس مثبت فکر کنیم و حرف بزنیم و گوش کنیم تا همه انرژی مثبت طبیعت رو جذب کنیم

17. 5 کاربر از پست مفید nilo95 تشکرکرده اند .

mahtab M (شنبه 01 آبان 95), nardil (سه شنبه 06 مهر 95), فرهاد تنها (سه شنبه 16 شهریور 95), آبی آسمونی (یکشنبه 14 شهریور 95), عشق آفرین (یکشنبه 14 شهریور 95)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)