به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 دی 01 [ 17:36]
    سطح
    76
    Level completed: 42%, Points required for next Level: 233
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    833

تشکرشده 422 در 187 پست

Array
    ممنونم از همگى، شيداى عزيز لينكو خوندم، من فك ميكنم همون قسمت مسيوليت دادن به همسرمه كه انقد وتسش شيرينه انا خب خودم هرچقد سعى ميكنم تو كارا درگيرش كنم و ازش كمك ميخوام، حتى تو كاراى كوچيك اصن خوشش نمياد و همه ش غر ميزنه و پشت گوش ميندازه.

ستاره زيبا و هلناى عزيز، راستش من تو اين جريان مقصرو مادرشوهرم ميدونم بيشتر، كه شورشو دراورده و دست از سر زندگيم ورنميداره، هركارش تموم ميشه يه مسيوليت جديد ميده به شوخرم و يه سره اونجا سرشو گرم ميكنه، يه روز ميگه بيا كمك بابات، يه مدت خونشو تعمير ميكرد و هرچى ميگفتن كارگر مياد كارشو ميكنه با تو كار مداره، گير ميداد نه تو بايد بياى.اصن خسته شدم از دستش، همين كه شوهرم ميرسه خونه يا اين زنگ ميزنه مامانش يا مامانش ز ميزنه به اين. دلم ميخواد يه روز گوشى رو ازش بگيرم بع مامانش يه چيزى بگم، يا بگم يك ماه برو خونه مامانت هروق سير شدى بيا،
    نميدونم چطور ارامشمو حفظ كنم
    دايم دوس داره شوهرم ور دستش باشه، نميفهمه مام زندگى داريم شايد تو خونه هم كارى داريم. هيچكيم جرات نداره بهش جيزى بگه، هرچى ميگى ميگه شوهرم مريضه روحيم خرابه.
    از يه هوو بدتر شده واسم، باورتون ميشه خموم ميره خونه مامانش، ناهار مياد خونه مامانم سفره پهنه ميره خونه مامانش

يا راهي خواهم يافت
    يا راهي خواهم ساخت
    ویرایش توسط Somebody20 : پنجشنبه 05 آذر 94 در ساعت 15:10

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    سلام عزیزم درکت میکنم اینقدر عصبانی هستی که فکر کنم پستها رو با دقت نمیخونی
    دختر خوب اگه با همسرت هم اینطور باشی که معلوم هی میخاد در بره خونه مامانش من میدونم بعضی مادر شوهرا با ندانم کاریشون زندگی بچشون تلخ میکنن ولی چه کنم که دستم بهش نمیرسه تا راهنماییش کنم
    اون چیزایی که گفتم به شما برا همین بود که شما دسترسمی پس یه بار دیگه با دقت بخون
    من نمیدونم از چه طریق ازدواج کردی ولی بدون یه جذابیت هایی داشتی ولی الان با غرغر کردنات داری اون از خودت میرونی
    این که گفتی بهش مسولیتهای کوچکم دادی ولی باز صداش دراومده از ت سوال دارم برام مثال بزن چطور ازش خاستی بعدش چه کردی اون چیکار کرد تا ببینیم چیکار باید کرد چندتا مثال بزن
    ویرایش توسط ستاره زیبا : پنجشنبه 05 آذر 94 در ساعت 17:11

3. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

Somebody20 (پنجشنبه 05 آذر 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    833

تشکرشده 422 در 187 پست

Array
    امروز بالاخره منفجر شدم ، مامانش ز زد مفتم برو ديگه شبم نيا، ناهارتم بخور همونجا من نوكرت نيستم تاهار درس كنم بخورى و برى.
    اونم يه فحش بد داد بهم و رفت.

ممنونم ستاره جان، مثلا من ازش تشكر ميكنم، هى يادش ميره و با غرغر ياداورى ميكنم ميگم باز يادت رفت خب چن بار بگم خب چجورى بهت بگم، خب يه وقتيم برا خونه بذار. يا تو خونخ وقتى هست انقد استرس دارم الان ميره كه هيچ كار نميتونم كنم، اعتماد به نفسمو از دست دادم ، نميدونم چيكار منم همهش ميگم انقد خنك و بى بخار و كم حرف و بيكاريم كه ميره بيرون، واسته چيكار كنه.
    شيطون ميگه بگم قليونشو بياره خونه شايد به بهرنه قليون وايسه، اخه مامانش يه واحد خالى داره توش جمع ميشن همه قليون ميكشن و ...
    البته الان كه بيتشر بالاست كمك مامانش ميكنه.
    نميدونم والا، انقد نا اميدم.نه تفريحى، نه باهم بودنى، نه سفرى... مشكل ماليم نداريم ولى به خاطر وابستگى اقا هيچ كار نميتونيم كنيم

يا راهي خواهم يافت
    يا راهي خواهم ساخت

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 تیر 97 [ 23:45]
    سطح
    41
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    77

تشکرشده 116 در 61 پست

Array
    سلام دوست عزیز خسته نباش واقعنهمسرتون از لحاظ شخصیتی چطور آدمیه؟ فکر میکنید ک اگ بچه دار بشین عاشق بچش میشه و تحمل دوریشو نداشته باشه؟ شاید ازین طرق بشه اونو پابند خونه کرد علاوه بر اون خودت هم انقد سرگرم میشی ک نبود اونو عمرا حس نمیکنی با قلیون موافق نیستم ولی میتونی از بازی های یارانه ای اعتیاد آور تو خونه استفاده کنی مثلا هر بار ک بیاد خونه ببینه تو نشستی بازی میکنی یجوری تشویقش کن ک اون هم بشینه بازی کنهشاید مسخره باشه ولی من و شوهرم اوایل ازدواجمون ساعتها مینشستیم انگری بردز بازی میکردیم شاید برا بعضیا جالب نباشه ولی خب چون ساعت خوشی رو کنار هم میگذروندیم و میخندیدیم خیلی تو روحیمون تاثیر داشت

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    833

تشکرشده 422 در 187 پست

Array
    عزيزم شوهر من همه چى واسش خسته كنندس، خسلى بى حوصله س، فقط يه گوشه ميشينه تو خونه با گوشيش ور ميره.
    باورتون ميشه ما هيج تعاملى باهم نداريم؟! مثلا يه كارى امحام بديم باهم، يه جايى بريم، هيييچى
    بهضى وقتا كه تو ماشينيم باهم نميدونم از چى بايد باش حرف بزنم اصن، چى بگم كه خوشش بياد و حوصله ش سر نره باز، يا وقتى تى خونه ي دايم دست و پامو گن ميكمم جيكار كنم بهش خوش بگذره، سرگرمش كمم، جيكار كنم باز پا نشه بره...
    ولى اخرم موفق نيستم، خميشه در حال رفتنه، بهشم ميگم ميگه ما تا اخر عمر باهمميم انقد حرص نزن وقت كم نمياد، خونوادم به من احتياح داوه، الان من بايد پيش مادرم باشم،
    هيج باهم بودنى نداريم، منم انگار به اين جريان عادت مردم، بعضى وقتا مثه مرداى غريبه ارش خجالت ميكشم كه باهاش وقت بگذرونم، معذب ميشم.

نه نه، به هيچ وجه نميخوام به بچه فك كنم

يا راهي خواهم يافت
    يا راهي خواهم ساخت

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 03 تیر 96 [ 07:33]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    343

تشکرشده 431 در 213 پست

Array
    خب براش با گوشی جک بفرست،،،،،،،،،،،در و دیوار خونه رو گل بزن ،،،،،،،،،تزئین کن،،،،،گل های طبیعی بخر یا تو خونه پرورش بده واسه خودت پرنده بخر،،،،،خونه رو زنده و شاد کن،،،،،،،،،،تابلو های خشکل تو خونه بزن،،،،،،،،،،،،،،، به خودت برس تا سرحال باشی،،،،،،،،،،،ورزش،،،،،، ،،، گردش با دوستان،،،،،،،،،،،،،،،کرم و لوازم آرایشی ،،،،،،،، ماسک گیاهی،،،،،،،،،،،،،،تو کاری کن به خودت خوش بگذره،،،،،،،،،،،میخواد بره خونه مامانش یه وقتایی که حوصله داری باهاش برو،،،،،،،،،،،،،،، غذاهایی که خودت دوس داری بپز،،،،،،،،،،غذاهایی که اون دوس داره بپز،،،،،،،،،،،،،برا مامانش هم ببر،،،،،،،،،،،،،،،،دیگه دختر اینایی خودت تو دلشون جا کن،،،،،،، کتاب یا کانال های فان و علمی رو زیاد بخون،،،،،،،،،،به تو خوش بگذره و تو شاد باشی اوضاع بهتر و جذابتر میشه

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    833

تشکرشده 422 در 187 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    خب براش با گوشی جک بفرست،،،،،،،،،،،در و دیوار خونه رو گل بزن ،،،،،،،،،تزئین کن،،،،،گل های طبیعی بخر یا تو خونه پرورش بده واسه خودت پرنده بخر،،،،،خونه رو زنده و شاد کن،،،،،،،،،،تابلو های خشکل تو خونه بزن،،،،،،،،،،،،،،، به خودت برس تا سرحال باشی،،،،،،،،،،،ورزش،،،،،، ،،، گردش با دوستان،،،،،،،،،،،،،،،کرم و لوازم آرایشی ،،،،،،،، ماسک گیاهی،،،،،،،،،،،،،،تو کاری کن به خودت خوش بگذره،،،،،،،،،،،میخواد بره خونه مامانش یه وقتایی که حوصله داری باهاش برو،،،،،،،،،،،،،،، غذاهایی که خودت دوس داری بپز،،،،،،،،،،غذاهایی که اون دوس داره بپز،،،،،،،،،،،،،برا مامانش هم ببر،،،،،،،،،،،،،،،،دیگه دختر اینایی خودت تو دلشون جا کن،،،،،،، کتاب یا کانال های فان و علمی رو زیاد بخون،،،،،،،،،،به تو خوش بگذره و تو شاد باشی اوضاع بهتر و جذابتر میشه

عريزم، هفته اى يه بار واسشون غذا ميفرستم، تقريبا سعى ميكنم هر يه شب در ميون بهشون سر بزنم،
    فقط به قول شما به خودم نميرسم و خوش نميگذرونم، دلم ميخواد فقط يه ماه مداوم بتونم ازش حرص نخورم و خوش باشم،
    شايد ابنجورى بع ارامش برسم و ديگه هيچوقت واسم مهم نباشه چيكار ميكنه، تازه من وقت نداشته باشم كه به اون برسم و واسش وقت بذارم

يا راهي خواهم يافت
    يا راهي خواهم ساخت

9. کاربر روبرو از پست مفید Somebody20 تشکرکرده است .

گندم.م (یکشنبه 08 آذر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام صبح بخیر

عزیز از اینکه خانه داری استفاده کن کلاس ورزش برو خودت را سرگرم کلاس هنری یا هر چی دوست داری وقتی روحیت شاد بشه همسرت بیشتر

جذبت میشه و اون موقع اون دنبالت میگرده دوست داره بیشتر پیشت بمونه این جوری دلت نمیسوزه دیگه میدونی داری خرج میکنی وقتی کاری کنی

بهت خوش بگذره دیگه ناراحت نیستی قبل از بارداری حتمااااااا تمام تلاشتو کن تا رابطه گرمی با همسرت داشته باشی یه جورایی مچ بشین چون

دوران بارداری خیییییلی حساس هست و من که تجربه داشتم همش ادم دوست داره کسی بهش توجه کنه یا اینکه همسرت خودشو خیلی

خوشحال نشون بده از اینکه شما داری فرزندی به دنیا میاری محبت کنه به شما
    موفق باشی

11. کاربر روبرو از پست مفید سها** تشکرکرده است .

Somebody20 (پنجشنبه 12 آذر 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    833

تشکرشده 422 در 187 پست

Array
    ازون موقع هنوز با شوهرم قهرم، دلم راضى نميشه برم باهاش حرف بزنم، ميگن برم كه جى بشه، بذا تموم شه طلاق بگيريم.

امروز ميخواستم از اول شروع كنم ، كه مادر شوهرم گف داريم تو باغ خونه درس ميكنيم، گفتم واسه چى؟! گف واسه م(شوهرم)، يه رقت ميره. گفتم يعنى چى؟! طبقه پايين تون كم بود خونه محردى درس كردين حالا نوبته باغه؟! هرهر خنديد
    ميگه بره ك، چى ميشه جونن ديگه.
    اصن اب يخ ريختن سرم انگار، ناااا اميد شدم، گفتم الان روز خوشمه پس، ازين به بعد باغم بهم اضافه ميشه، دلم گرفت، دلم ميخواست به چيزى بهش بگم، بگم يه خونه م واسه دومادت درس كن پس اگه خيلى خوبه، بازم گفتم من كه شوهرم اخرم منو خيط ميكنه ديگه چى بگم.

ديگه نميخوام اشتى كنم، همه چى تموم شه

ابنا تازه هنوز از من ماراحتن، فك ميكنن من ناراحتم كه شوهرم ميره به باباش كمك كنه، من دردم چيزه ديگه س ولى هيچكى نفهميد

يا راهي خواهم يافت
    يا راهي خواهم ساخت

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اردیبهشت 96 [ 07:07]
    سطح
    43
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsOverdrive1 year registered
    تشکرها
    270

تشکرشده 319 در 160 پست

Array
    سلام عزیز
    متاسفم از موقعیت شما ولی میتونی خودت روال زندگیت را تغییر بدی
    اصلااااااااا به کارهای شوهرت فکر نکن پس فقط به خووووودت فکر کن به تفریح ورزش به این فکر کن چه کاری کنی بهت خوش بگذره سعی کن خرج کنی خرید

کنی برا خودت برا زندگیت غذای خوب درست کنی که میدونی شوهرت دوست داره اینا همش باعث میشه انرزی مثبت بگیری اون وقت هست که شاد میشی و

شوهرت بیشتر جذبت میشه میبینه این توانایی داری که برا خودت باشی و خوشحال باشی واین خوشحالی را به اونم انتقال بدی

التماس دعا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)