به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array

شوهرم بهم میگه بدون آرایش قشنگ تری( لازم نیست به خودم برسم؟)

دوستان عزیزم سلام. نماز روزه هاتون قبول ...
    اول تشکر میکنم از دوستانی که حدود یک سال پیش توی تاپیک قبلی من شرکت کردند خصوصا خانوم واحد عزیز و دختر بیخیال و بقیه ی دوستان... ما چند ماهه که ازدواج کردیم و رفتیم زیر یک سقف
    در مورد اون تاپیک باید بگم که شوهرم با انعطاف پذیری فوق العاده و حمایت و همکاری بی نظیری که با من داشته مشکلات رو تا حد بسیار زیادی حل کرده.... جاری هام کاملا متوجه حد و حدود شوهرم با خودشون شدن و حتی کمتر ایشون رو مورد خطاب قرار میدن چه برسه که بخوان باهاش شوخی کنند... و اینکه دختر بیخیال عزیزم علی رغم اینکه به من گفته بودی بعد از ازدواج مشکلاتت بیشتر میشه باید بگم که مشکلات ما بعد از ازدواج تقریبا حل شد البته میدونم که جز با نیت خیر اون حرف رو نزدی و منم صرفا به خاطر ظرفیت بالایی که توی این تالار ازت دیدم این بخش از گفته هات رو رد کردم
    شوهرم بعد از ازدواج هیچ رابطه ای با جاریهام نداره و زمانهایی به خونه ی مادرشوهرم رفت و آمد میکنیم که اونها اونجا نباشن و اگه هم باشن که هر چند ماه یکبار اتفاق میفته شوهرم نهاااااایت همکاری رو با من به عمل میاره... باز هم از همتون ممنونم

و اما تاپیک جدیدم... اول از همه بگم که تاپیک من طرح مشکل نیست و جنبه ی مشاوره ای داره فقط ...ممنون میشم که راهنماییم کنید
    شوهرم بارها به من گفته که بدون آرایش قشنگترم ( من خودم این حرفش رو زیاد، قبول ندارم) و همین حرفش باعث شده که من توی خونه کمتر آرایش داشته باشم... زمانهایی که آرایش ندارم و ازش سوال میکنم من بی رنگ و رو نیستم؟ میگه نه اتفاقا اینطوری زیباتر و معصوم تری... ناگفته نماند که رنگ مو ولاک ناخن رو خیلی دوست داره... حالا سوال من اینه من باید به حرفش اعتماد کنم؟ لازم نیست آرایش کنم و به خودم برسم؟ عیبی نداره بی رنگ و رو باشم؟
    سوال دومم اینه که شوهرم اگرچه درآمد خوبی داره اما چون زندگیمون رو تازه و بدون حتی یک ریال کمک از دیگران شروع کردیم از خودمون خونه ای نداریم و مستاجریم حالا سوال من اینه توی این شرایط من باید زن قانعی باشم و زیاد لباس و... نخرم؟ بین شیک پوشی ،تنوع ،ارضای نیازهای بصری همسرو و قانع بودن و پس انداز کردن برای خرید خانه کدامیک در اولویت قرار دارند؟ میدونم که الان میگید همه چی باید در حد تعادل باشه اما به هر حال باید اولویت با یکیشون باشه دیگه... اولویت رو به کدوم بدم؟ چون من اگه پنج دست هم لباس خونه داشته باشم بعد از یک ماه اینا تکراری میشن و دیگه لباس جدیدی ندارم که همسرم رو باهاش سورپرایز کنم؟؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید نیکیا تشکرکرده است .

فرشته اردیبهشت (یکشنبه 14 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 07 مرداد 96 [ 10:17]
    سطح
    32
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2

تشکرشده 125 در 37 پست

Array
    من اگه پنج دست هم لباس خونه داشته باشم بعد از یک ماه اینا تکراری میشن و دیگه لباس جدیدی ندارم که همسرم رو باهاش سورپرایز کنم؟؟
    خانم محترم,من به عنوان یه مرد میگم :از ولخرجی همسرم سورپرایز نخواهم شد.

بعدش آخه این چه حرفیه؟؟
    بین شیک پوشی ،تنوع ،ارضای نیازهای بصری همسرو و قانع بودن و پس انداز کردن برای خرید خانه کدامیک در اولویت قرار دارند؟
    مثلا اگه بچه های این تالار بهت پیشنهاد بدن که شیک بپوش ولی عیب نداره که خونه نداشته باشی و گرسنه بمونی تو قبول میکنی؟؟
    به حق چیزای ندیده و نشنیده!!همه سعی میکنن با هزار قرض و قوله و از شکم و لباس و آرایش زدن یه چار دیواری از خودشون داشته باشن,اونوقت شما تاپیک میزاری و از ما راه کار میخوای که چطوری خون شوهر بدبختتونو تو شیشه کنی.

بابت لحن تندم پیشاپیش عذر میخوام

خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 08 اردیبهشت 96 [ 21:40]
    سطح
    59
    Level completed: 42%, Points required for next Level: 117
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    299

تشکرشده 738 در 270 پست

Array
    اول ازدواجتونو بهتون تبریک میگم ان شالله خوشبخت بشید و بهتون تبریک میگم که اینقدر به همسرتون و رضایتش اهمیت میدید

ولی من تو نوشته هاتون احساس کردم شما هرکاری میکنی برای رضایت همسرته نه خودتون

درسته میگن باید به مرد رسید و تحویلش گرفتو چه میدونم لباس های خشگلو ارایش و ایناداشت اما اینطور نیست که همه چیز فقط برای اونا باشه سعی کن بیشتربه دل خودت راه بری

اولا وقتی ارایش نمیکنی از همسرت نپرس بی روح شدم؟

دوما مردا مثل ما جزیی نگر نیستن که نگاه کنن ببینن خط چشم داری یا نه رژ زدی یانه کل رو میبینن سعی کنید همیشه مرتب و رنگی باشید لباس های شاد بپوشید وگاهی یه کمم ارایش

کدوم زنی میتونه همیشه تو خونه ارایش داشته باشه؟
    یا هر روز یه لباس جدید بپوشه؟

ماهم جدیدا خونه خریدیم و تازه اومدیم تو خونمون (به حق این ماه عزیزمیخوام از خدا همه ی جوونا خونه دار بشن مخصوصا خواهرم ) بنابراین کاملا میفهمم وقتی میگی به هر حال

یکیش باید تو اولویت باشه چون واقعا خونه خریدن با شرایط فعلی کارحضرت فیله و واقعا باید با هر درامدی که باشی یه جاهایی از خواسته های غیر ضروریت بزنی وگرنه با این هزینه ها سخته

من که میگم خونه خریدن مثل پر کردن دریا از پول میمونه هرچی در میاری جمع میکنی بازم کمه

توصیه من به شما خریدن یکسری لباس های عروسکی و رنگی رنگی با قیمت مناسبه و بعدش قناعت و پول جمع کردن

من خودم تو یکسال گذشته خرید لباسم واقعا حداقلی بوده ولی اونطوریم نبوده که دیگه صفر باشه

یا لباس های گرون قیمت بخرم

مثلا قبلا اگه ازین لباس های ست تو خونه میخریدی 150تومن حالا میتونی بری بازار لباس های سبکتر و رنگی بخری

یا مثلا ما مسافرت هامون واقعا کم کردیم خرج های اضافی رو حذف کردیم تمامی مناسبت هارو به یه دسته گل و کیک ختم کردیم هروقت همسرم اصرار میکرد که مثلابرای تولدت

میخوام فلان چیز بخرم خودم نمیذاشتم و میگفتم از سال بعد که اوضاع بهترشد ولی دیگه کلا بیخیال همه چیم نمیشدیم چون این روزها که میگذره بخشی از عمر ماست مثلا یه کیک

یک کیلویی میگرفتیم وکلی دو نفری هپی هپی میکردیمو وعکس میگرفتیم

خلاصه خرید خونه همه چیزو تحت الشعاع میذاره ولی نباید دیگه همه چیم صفر کنه ولی به نظرم یه ذره باید محتاطانه تر خرج کرد نگران اینم نباش من مدام باید رنگ عوض کنم تا

به چشم شوهرم بیام بخدا اونجوریام نیست مردا از شلختگی و لباسهای گشاد بدشون میاد اما اونطوریم نیست بخوان زنشون هر روز یه مدل باشه

وقتی میبینی همسرت رنگ مو و لاک دوس داره بیشتر سعی کن تو اون زمینه تغییر کنی لاک های مختلف خریدن که هزینه زیادی نداره یه لاکم میخری تامدتها میتونی استفادش کنی

یا اگر میتونی رنگ موهاتو خودت بذار اونطوری هزینش یک دهمه البته اگرمیتونی من که خودم تو این مدت فقط یکبار موهامو رنگ کردم چون خودم خرابکاری میکردم ارایشگاهم خیلی دیگه زیاد میگرفتن

اینارو گفتم واسه اینکه مثال هایی زده باشم که میشه هم پول جمع کرد هم تا حدی هم به خودت برسی

ولی در کل به نظرم همه چیزو نباید تعطیل کرد چون ممکنه پروسه خریدخونه چند سال طول بکشه اونوقت ادم خیلی اذیت میشه اگه همه چیو صفر کنه

ان شالله زودتر صاحب خونه بشید
    شک هایت را باور نکن و هیچگاه به باورهایت شک نکن
    زندگی شگفت انگیز است اگر بدانید که چطور زندگی کنید
    ویرایش توسط sahar67 : پنجشنبه 11 تیر 94 در ساعت 10:04

5. 4 کاربر از پست مفید sahar67 تشکرکرده اند .

setare_000 (پنجشنبه 11 تیر 94), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 14 تیر 94), نیکیا (پنجشنبه 11 تیر 94), yasna1990 (پنجشنبه 11 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 فروردین 96 [ 14:28]
    سطح
    52
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 79.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    سوال اولتون؛
    مسلما هميشه تنوع براي همه افراد دوست داشتنيه. بنابراين من همچنان آرايش رو توصيه مي كنم. اما خب با توجه به سليقه همسرتون چندتا مورد رو هم بگم:
    ١) شما بايد عكس خانم هاي ديگه كه معمولا آرايش مي كنن، سعي كني بيشتر بدون آرايش و البته آراسته باشي.
    ٢) از آرايش هاي تند شديدا دوري كني و به سمت آرايش هاي مليح بري. منظورم آرايش هاييه كه شايد حتي معلوم نشه شما كار خاصي انجام دادي ولي چهره تون رو زيباتر مي كنه.
    ٣) از موادي مثل پنكيك كه روي پوست مي مونه و كاملا واضحه يا رژگونه هايي كه تم قرمز دارن و ... تحت هر شرايطي دوري كني.
    ٤)از دست كاري هاي صورت كه به شدت به چشم ميان مثل تاتوي ابرو هم دوري كن.
    ٥)به زيبايي هاي طبيعي خودت بيشتر بها بدي. منظورم موها و ابروهاته. انتخاب مدل هاي مختلفي كه به چهره تون هم بياد مسلما زيبايي شما رو دو برابر مي كنه.

سوال دوم؛
    مطمئن باش هيچ مردي از ديدن يك زن قانع با وضعيت شلخته و لباس هاي تكراري توي بهترين قصر دنيا خوشحال نميشه! لطفا به خاطر رسيدن به بهترين شرايط زندگي اون چنان از روح و جسمت مايه نذار كه بعد از سال ها به خودت بياي و ببيني فرتوت شدي و همسرت وضعيت مالي متفاوتي داره و تو رو در اون شرايط مناسب خودش نمي بينه!
    از من بپرسي مي گم بهترين راه اينه كه درآمدتون رو تقسيم بندي كني و علاوه بر پس انداز حتما هر ماه يه مقداري رو براي رسيدگي به خودت هم كنار بذاري. شايد مبلغش لزوما براي يك ماه اون قدري كفاف نده كه اونچه مناسبته بخري ولي مطمئنا هر سه ماه كه مي توني اين كارو كني.
    يه چيزي رو هم بهت قول ميدم. شما كلا ٢٠ تا لباس شيك داشته باش، نه اصلا ١٥ تا. و شروع كن اون ها رو به ترتيب پوشيدن. مطمئن باش تا تو بخواي به اولي برگردي همسرت عمرا اون لباس رو يادش نمياد!! حتي اگه بهترين تعريفا رو كرده باشه! مسئله اينه كه هر لباس و تيپت تو جاي خودش جذابيت خاص خودش رو داشته باشه. اينكار تا مدت هاي زيادي جواب ميده. تو طول اين مدت لطفا لباس جديد كه مي خري وارد اين سري ها نكن. بذار از اون ها كه خسته شدي و تو طول زمان سري جديد رو جمع كردي حالا برو سراغ سري جديد.

7. 2 کاربر از پست مفید setare_000 تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (یکشنبه 14 تیر 94), نیکیا (پنجشنبه 11 تیر 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    83
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    برادر محترم ،کوهنورد،اگر یکسال پیش بود و من تازه اومده بودم توی این تالار حتما از دست شما ناراحت میشدم اما الان ناراحت نیستم فقط ازتون میخام که یکبار دیگه مطلبم رو بخونید و ازتون میخام که کنترل بیشتری روی هیجانات لحظه ای خودتون داشته باشید.
    این تالار پر هست از خانوم هایی که بعد از سالها کار کردن و قناعت، شوهراشون رو به خاطر عدم زنانگی و عدم پوشش و آرایش از دست دادن و دقیقا همین تاپیک هاست که من رو به این تعارض رسونده که اولویت هام باید چی باشه. در ضمن همسر من هم چندان با شما هم عقیده نیست که به هر قیمتی باید یه چهار دیواری داشته باشه و همیشه راحتی و خوشحالی من رو به همه چیز ترجیح داده... ممنونم
    ویرایش توسط نیکیا : پنجشنبه 11 تیر 94 در ساعت 10:09

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 دی 94 [ 14:24]
    سطح
    17
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 29 در 14 پست

Array
    سلام.
    در مورد آرایش صورت، سلیقه‌ای هست. بعضی از دوستانم رو دیدم که آرایش رو می‌پسندن. ولی من خودم به شخصه از آرایش صورت خوشم نمیاد. مواد آرایشی هم که معلوم نیست چی توش هست ممکنه ضرر داشته باشن.
    شاید شوهر شما هم چنین نظری داشته باشه. می‌تونید به حرفش اعتماد کنید.

10. 2 کاربر از پست مفید عـلـی تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (یکشنبه 14 تیر 94), نیکیا (جمعه 12 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 95 [ 15:31]
    سطح
    61
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 220
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام
    من در جریان تاپیک قبلیتون نبودم ولی خوشحالم که مشکلتون حل شده

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکیا نمایش پست ها
    حالا سوال من اینه من باید به حرفش اعتماد کنم؟ لازم نیست آرایش کنم و به خودم برسم؟ عیبی نداره بی رنگ و رو باشم؟
    دوست عزیز من تصور میکنم آرایش با پیرایش متفاوته
    پیرایش یعنی همیشه اصلاح کرده ، لباس تمیز ، بوی خوش ، موهای مرتب ، کلا رسیدن به خود
    ولی آرایش یعنی برای زیبا بودن از چیز اضافی استفاده کردن مثل خط چشم و ریمل و ....
    در واقع آرایش یک زیبایی کاذب هستش

با توجه به این توضیحات پیرایش همیشه باید وجود داشته باشه ولی آرایش گاهی اوقات

میبینید ؟ سوال شما دوقسمت داره

به نظر من این جزو یکی از خصوصیات خوب در همسر شماست
    که شما را هرطوری هستید قبول دارند و اتفاقا ظاهر عادی شما را به داشتن زیبایی کاذب ترجیح میدن
    اتفاقا من فکر میکنم باید شما از این بابت خوشحال باشید

ولی این خواسته همسرتون رو نکنه اشتباه برداشت کنید و در مورد پیرایش هم به این نتیجه برسید
    پیرایش در همه حال باید باشه

تصورشو بکنید همسرتون موهاش رو یه مدلی اصلاح میکنه که شما خوشتون نمیاد ، و ازش میخوایید که از این مدل دیگه استفاده نکنه و بگید که مدل قبلی خیلی قشنگ تره و بهت هم میاد
    آیا انتظار دارید همسرتون بهتون اعتماد کنه و از مدل جدید که شما خوشتون نمیاد استفاده نکنه ؟
    اگه این انتظار رو دارید پس مطمئن باشید همسرتون هم این انتظارو از شما دارند

اگه دیدید واقعا قبولش براتون سخته ، بعضی از آرایش ها هستند که به چشم نمیاد ، میتونید از این ها استفاده کنید مثلا از رژ لب خیلی کمرنگ استفاده کنید که به نظر خودتون هم رنگ پریده به نظر نیایید و یا خیلی کم ابروهاتون رو هاشور کنید که فقط کمی منظم دیده بشه و از این موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکیا نمایش پست ها

بین شیک پوشی ،تنوع ،ارضای نیازهای بصری همسرو و قانع بودن و پس انداز کردن برای خرید خانه کدامیک در اولویت قرار دارند؟ میدونم که الان میگید همه چی باید در حد تعادل باشه اما به هر حال باید اولویت با یکیشون باشه دیگه...

اتفاقا جوابتون رو خودتون دادید ، بله باید در حد تعادل باشه
    ولی تعادل به این معنی نیستش که باید باهم مساوی باشند
    در این شرایط ( شرایطی مالی که خودتون بهش اشاره کردید ) بیش از هرچیزی شما هستید که به همسرتون روحیه میدید
    پس زن بودن خودتون رو فراموش نکنید
    نمیتونیم برای خرید لباس ، عدد 1 و یا 0 رو در نظر بگیریم ، بین این دو عدد هم میشه زندگی کرد
    شما میتونید در حال حاضر تا بهبود مجدد شرایط زندگیتون موقتا سراغ لباس های مارک نرید ولی در عوض متنوع بپوشید

من نمیدونم شما اهل کدوم شهر هستید ولی مطمئنا همه ی شهرها فروشگاه های لباس خونگی دارن ( مثلا اسپرت یاران ، فروشگاه های سی گل ، فروشگاه های ویژن ... ) که در هرشهری شعبه دارن و از نظر رنگ و تنوع بسیار جالبن

اتفاقا من معتقدم چون خونه باید متنوع بپوشی ، بخاطر همین جنس زیاد گرون بخری حالا حالا مجبوری بپوشی ، چون خراب نمیشه و در اینصورت هم دله آدمو میزنه
    ولی این اجناس رو چون قیمتش هم مناسبه میشه به مقدار زیاد تهیه کرد ولی با تنوع زیاد
    میتونید برای خونه از این لباس ها استفاده کنید ، چون از نظر قیمت هم بسیار مناسب هستند
    خوشبختی عطری است

که وقتی آن را بر دیگران می پاشی ،

چند قطره از آن بر تو نیز خواهد پاشید ...
    ویرایش توسط (آسمانی آبی) : پنجشنبه 11 تیر 94 در ساعت 12:45

12. کاربر روبرو از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده است .

نیکیا (جمعه 12 تیر 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    با سلام و احترام
    طاعات ک عبادات قبول حق

خوشحالم از اینکه از زندگی فعلیتون رضایت کامل دارین و احساس خوشبختی میکنین، شما وقتی اینجا میاین و مشکلتون و عنوان میکنین مطمعنا میدونین همه ی ما در اینجا غیر از مدیر همدردی کارشناس نیستیم، اگر ما حرفی میزنیم فقط صرفا داریم نظر شخصی خودمون میگیم که اگر در آن شرایط بودیم چه تصمیمی و بهترین تصمیم میدونستیم هرکسی هم بسته به سطح توانایی و معیارهای خودش نظر میده، هیچ نظری تحمیل کننده نیست ، تمام نظرات فقط جنبه هشداردهنده دارند ولی از آخر تصمیم نهایی و مسولیت تصمیم،کاملا برعهده خود فرد هست.

البته باید توجه داشت ما فقط توانایی های صاحب تاپیک و همسرشون و اطرافیانشون براساس نوشته های خود صاحب تاپیک میسنجیم ما در حد شناختی که شما روی خودتون و همسرتون و سطح تواناییاتون دارید اصلا نخواهیم داشت و خودتون بهترین شناخت و دارین و بهترین تصمیم و میتونین بگیرین، حرف های اینجا هم فقط به حالت مشورت بگیرین، مشورتی که ممکنه بدرد زندگی شما بخوره ممکنه نخوره.

بنده خودم را گذاشتم جای شما و چون روی مسایل مشکل شما بشدت حساس هستم نظرمم و دادم، البته حساسیت بنده در این موارد اینقدر زیاده که همچین خانواده ای و انتخاب نخواهم کرد چون از میزان سطح تحمل و قدرت انعطاف پذیریم در این زمینه آگاه هستم، همه ی ما زندگی میکنیم تا به آرامش برسیم نه اینکه آرامش و از خودمون دریغ کنیم.!

و هرکسی هم با یسری سطح زندگی به آرامش خواهد رسید، آدم ها متفاوت و منحصر بفرد هستن.
    آفرین به صبر شما، و درایت همسر شما که تونستن آرامش مورد انتظار شما رو تامین کنند، و این بهترین موفقیت و خوشبختی است که زن و مرد در کنار هم میتونند به آن دست پیدا کنند.

درمورد مشکلتون هم بازم من اصلا کارشناس نیستم فقط نظر کاملا شخصی خودم و میگم، شاید بدرد نخوره! پس زیاد روش فوکوس نکنین!

حقیقتش نظر همسرم برایم مهم خواهد بود، ولی بیشتر برام مهم اینه که خودم از ظاهر خودم، تیپ خودم راضی باشم!
    وقتی خودم از تیپ و ظاهر خودم راضی باشم مطمعنا این رضایت به همسرم منتقل خواهد شد چون ایشون بنده و باهمین تیپ و ظاهر دیدن انتخاب کردن! با همین سلیقه بنده و پسندیدن!

بنظر من نه اینطوری خوبه که کلا خودمون و وقف همسر کنیم
    ببینم از چه رنگ و مدلی خوشش میاد که من حتما اونطوری باید باشم! اینجوری خودمون و فراموش کنیم.
    نه این خوبه که کلا بنظر همسر توجه نکنیم و فقط به نظر خودمون توجه کنیم.

بنظرم باید حد تعادل و حفظ کرد،
    اگر خودتون از آرایش کردن لذت میبرین، پس گاهی آرایش کنین گاهی بحرف همسر آرایش نکنین! البته شایدم منظورشون داشتن آرایشی ملیح بوده، بهرحال خودتون بهتر منظورشون و میدونین ما که اونجا نبودیم و نمیدونیم درچه شرایطی این حرف و زدن و اصلا دقیقا همین کلمات و گفتن یا خیر، یا آرایش شما چطور هست، اصلا آرایشی که میکنین بهتون میاد یا خیر!
    پس به خیلی از پارامتر ها بستگی داره نمیشه نظر قطعی ای داد!

در خصوص خرید لباس هم بهتره در حد جیب همسرتون باشه، افراط و تفریط کلا در هیچ کاری خوب نیست، لزومی نداره هروز یک لباس جدید بپوشین!

مردا کل نگر هستن نه جز نگر، شما اگر کمی خلاقیت و ابتکار داشته باشین با داشتن چند دست لباس میتونین هروزتون از روز قبل متفاوت تر باشین. ست کردن لباس همیشه با هم رنگ و مدل بودن که نیست گاهی از پوشیدن رنگ های مکمل و با رعایت قانون سطوحشون میتونین چند ست متنوع لباس داشته باشین!

گاهی با یادگیری کمی خیاطی، و داشتن کمی خلاقیت با کمک رنگ پارچه، لباس های ساده و قشنگی با کمترین هزینه میتونین برای خودتون درست کنین!

طبق روال مجردیتون هر چند وقت یکبار که لباس میگرفتین، همون روال و تایم و پیش بگیرین لزومی نداره به خاطر همسرتون تغییر رویه بدین خصوصا که اول زندگیتون هم هست و در حال پس انداز کردن هستین.
    حواستون هم باشه که درسته خانم هایی داشتیم زیادی بفکر جیب همسرشون بودن و قناعت کردن هم قدرشناسی که باید و ندیدن و حتی گاهی ناسپاسی دیدن.
    ولی خانم هایی هم هستن که زیادی بفکر سیر کردن چشم های همسرشون بودن و بدتر باعث برداشت اشتباهی شدن و همسری ولخرج و ...خطاب شدن، پس حواستون به تعادل همیشه باشه.

علاوه بر اینکه حواستون به تعادل هم هست حواستون به خودتون و لذت های خودتون هم باشه، لزومی نداره بعد ازدواج کلا خودتون و فراموش کنین.

موفق باشین
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : پنجشنبه 11 تیر 94 در ساعت 16:44

14. کاربر روبرو از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده است .

نیکیا (جمعه 12 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 [ 22:34]
    سطح
    42
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 34
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    49

تشکرشده 97 در 48 پست

Array
    شاید منظور همسرتون از ارایش نکردن ارایش های غلیظ باشه که اکثر مردا دوست ندارم میتونین یه ارایش ملایم داشته باشین و به ظاهر خودتونم برسین بعدشم مگه میشه ادم تو خونه لباسای جدید بپوشه همش که تکراری نباشن اونجوریکه تمام وقت باید در حال خرید لباس باشی

16. کاربر روبرو از پست مفید الهه4 تشکرکرده است .

نیکیا (جمعه 12 تیر 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    83
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    از همتون ممنونم. نظرهاتون رو دو سه بار خوندم...
    دختر بیخیال عزیز حس میکنم کمی رنجش توی تم حرفهاتون بود... من ابدا قصد رنجوندن شما رو نداشتم. نظرات شما به عنوان یک دختر خانم مجرد نظرات درستی هستند چون اعتقاد دارم تا وقتی ازدواج نکردیم زندگی مشترک برامون ساده تر و قابل کنترل تره... وقتی ازدواج میکنیم با انبوه مسایلی روبرو میشیم که دانسته های زمان مجردیمون به تنهایی برای حل کردنش کافی نیستند... عزیز دلم نظرات شما هم توی تاپیک قبلی و هم توی این تاپیک برای من خیلی ارزشمنده چون علاوه بر درست بودنشون برخاسته از یک قلب پاک و دلسوز هستند...دنبال یه جمله ی مناسب میگردم که منظورم از حرفهایی که توی پست قبل خطاب به شما گفتم رو بهتر توضیح بدم... ببخشید که کلمات خوبی پیدا نمیکنم اما من فقط میخاستم بهتون بگم که زندگی من برخلاف چیزی که توی یکی دو خط از پست طولانی و ارزشمندتون حدس زده بودید بعد از ازدواج آرام تر شد و این رو هم صرفا به خاطر این بهتون گفتم که فکر کردم ممکنه توی راهنمایی هاتون به دیگران در نظر بگیرینش. چون عموما دلسوزانه برای دیگران وقت میذارید و نظراتتون رو میگید.
    راستش من آرایش کردن رو خیلی دوست دارم و به نظرم چهره ام با آرایش زیباتر میشه اما به خاطر مسایلی مانند نماز و وضو برام سخته که همیشه آرایش داشته باشم از اون طرف هم شوهرم بهم میگه بدون آرایش قشنگ تری خب اینا دست به دست هم میده که من توی خونه کمتر آرایش کنم. هفته ای دو یا سه بار... شوهرم میگه چهره ی طبیعی رو بیشتر دوست داره البته یه وقتایی که یه رژ خوشرنگ میزنم ازش تعریف میکنه. یه بار ازش پرسیدم چهره ی منو با آرایش دوست نداری؟ گفت نه اینکه دوست نداشته باشم اما وقتی بدون آرایش هستی زیباییت بیشتر به چشمم میاد چون میدونم که مال خودته و عاریتی و نتیجه ی آرایش نیست... شوهرم میگه خیلی ها با آرایش قشنگ میشن اما دختری که بدون آرایش زیبا باشه زیباییش بیشتر به چشم میاد... دوستان خوبم میدونم که باید به خودم اهمیت بدم... میدونم که همه چیز نباید مطابق میل مردها باشه اما پست پایین رو که میخونم بیشتر دچار تعارض میشم
    نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی

تنوع زنانه در کارتان :

شما نیاز به تغییرات پوش
    ش، آرایش، نحوه گفتار، سبک رفتار به نحوی دارید که هر بار همسرتان شما را مشاهده می کند گویی یک دختر جدید را می بیند.
    شما باید همیشه برای او غیره منتظره و مثبت باشید.
    فراموش نکنید نباید این تنوع مثبت را مقطعی انجام دهید.

این نوشته ی مدیر همدردی هست که فرشته ی مهربان توی پست 55 تاپیک "همیاری در تجمیع پست های تخصصی مدیر همدردی" آوردن...

اصلا شاید علت اصلی ایجاد این تاپیک توسط من خوندن پست بالا باشه
    یک جورهایی حس میکنم نظرات شما که نظر خودم هم هست با پست جناب مدیر تعارض دارند...

ویرایش توسط نیکیا : جمعه 12 تیر 94 در ساعت 05:39

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)