به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    شما همسرشرعی و قانونی ایشون هستید چه رابطه داشته باشید چه نداشته باشید اگه خدایی نکرده طلاق بگیری همه به شما به چشم یه زن مطلقه نگاه میکنن پیش خودشون نمیگن شاید هنوز دخترباشه نه رابطه کامل چه فرقی باعشق بازی داره؟ هیچ فرق فقط مدلش فرق داره انقد به خودت سخت نگیر

2. کاربر روبرو از پست مفید zzzz تشکرکرده است .

آی تک (چهارشنبه 10 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 10 بهمن 94 [ 18:14]
    سطح
    34
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 112
    Overall activity: 49.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    150

تشکرشده 176 در 92 پست

Array
    خب zzzz عزیز خدای نکرده یکی نامزد نامزد طلاق بگیره اگه دختر باشه میتونه ثابت کنه دختره - چرا شک میکنن دختره یا نه ولی میرن تحقیق دیگه دختره همسایمون نامزد نامزد طلاق گرفته بود میخواس دوباره ازدواج کنه ااومدن از ما تحقیق کردن!!!شک داشتن دختره یا نه

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    1-خیلی مسخره است که بری توی آغوش یکی بخوابی خیلی ببخشید یه رابطه ج ن س ی از یه مدل دیگه داشته باشی فقط دخول صورت نگیره و اسمت باشه دوشیزه!!!!

2-اون زمانی که دوشیزگی رو ملاک باکره بودن میزاشتن وقتی بود که دختر پسر در دوران عقد همدیگرو به ندرت میدیدن چه برسه برن باهم بخوابن شب بمونن پیش همو .. ، یکی هم در دوران نامزدی جدا میشد همه بنا رو میزاشتن

روی اینکه دختر خانوم دوشیزه ان و اکثرا هم همینطور بود البته این نسل منسوخ شده مگر در یه سری از روستاها

3-مگه میخواهیم خودمونو گول بزنیم ؟ در 90 درصد مواقع خانمهایی که در دوران نامزدی چه عقد چه صیغه جدا میشن شرایطشون درست مثل یه زن مطلقه است از کمیت و کیفیت خواستگار الی آخر

در موارداستثنایی هم مثل اون دختر خانمی که فقط چند ماه مثلا 2ماه یا 4-5 ماه بعد از نامزدی میفهمن که پسر مشکلاتی مثل اعتیاد (مخدر - الکل - خانم بازی..) داره یا دست بزن و مشکلات حاد اینچنینی و جدا میشه و اطرافیانم

علم کامل دارن که خانوم با آقا هییییچ رابطه ای نداشته ، اینجا این دختر خانوم میتونه خواستگارای زمان قبل از نامزدیشو داشته باشه نه شما الهه جان که همه نوع رابطه داری الا این یکی

4-پس با توجه به این ما 2تا نامزدی داریم

1- فقط قصدمون آشناییه و 50 درصد فرض میگیریم شاید به درد هم نمیخوریم ، آقا پسر نه هزینه ای به دختر میده نه مسئولیتی درقبالش داره نه توقع رابطه داره فقط آشنایی

2- طرفین انتخابشونو کردن ولی فعلا نمیتونن برن زیر یه سقف و هزینه خونه و خوردو خوراکو.. ندارن پس یه مدت در دوران عقد میمونن پسر هزینه هایی به دختر میده و مسئولیت پذیره مقابل خانم و خانم با پسر مثل همسرش رفتار

میکنه چه اجازه گرفتنو مشورت باشه چه رابطه

5-باید به فرهنگ خانواده ها رجوع کرد که نامزدی را چگونه تعریف میکنن وقتی خانواده شما اجازه میدن شما بری خونه پسر بخوابی مطمئنا تفکرشون با پدری که میگه تا نرفتید زیر یه سقف حق ندارید با هم بخوابید فرق داره

5. 2 کاربر از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده اند .

capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), zzzz (سه شنبه 09 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    ببخشید من تاپیک دوستمون رو اشغال میکنم.

در جواب به چشمک:من بیکارم مثلا بیام نظرات ارزشمند تو رو نقد کنم و واست جواب بذارم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!اعتماد به سقفت منو کشته دخترررررررررررررررررمن فقط خواستم دوستمون درگیر افکار پوسیده و نخ نما نشه.
    ویرایش توسط آی تک : سه شنبه 09 تیر 94 در ساعت 18:12

7. 2 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

Shimaa (سه شنبه 09 تیر 94), zzzz (سه شنبه 09 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام.... میگم بعضی تاپیک ها با مضامین خاص چقدر مخاطب داره .... ولی گذشته از اون...

به نظرم تمام گفتنی ها رو کامل در کنار بعضی نظرات دوستان خانم ای تک و شادمانه کامل به شما گفتند.

شنیدید میگن شتر سواری دولادولا نمیشه ؟!
    واقعا برای خودمون متاسفم که چقدر بهم دیگه بی اعتماد شدیم (اینو به وضوح توی رفتارهای مردم در جامعه میشه دید) که دیگه به کسی هم که عقد بستمون میشه شک داریم .... ببنید شما الان با این اقا عقد کردید...یا هدفتون این هستش که با این اقا عمری زندگی کنید و با اختلاف نظر ها کنار بیاید و... یا این که نمی خواید ادامه بدید تا کوچکترین مشکلی پیش بیاد...این رفتار شما نشون از این داره که شما دو دل هستید مبادا مثلا اون اقا فلان از اب در بیاد بعدش دیگه بی خیال شما بشه و... (میگم دیگه جامعه این طوری شده متاسفانه)..یا مثلا اون اقا اگه نهایت رابطه رو تجربه کرد دیگه بی میل باشه البته نمی گم حق دارید یا نه ولی دلیلشو متاسفانه بی اعتمادی به هم میدونم... الانم نمی گم لزوما این کار رو انجام بدید یا نه و بازم از نظر کارشناسان تالار بپرسید حتما به نظرم

ولی اون اقا همسر شرعی شماست الان...ایشون ازدواج کردند تا نیازهاشون رو رفع کنند.... یک نیاز مهم ازدواج هم همون هستش...(ببنید شاید یک مرد یا بهتره بگم پسر که مثلا از یک سن خاص همون شما بلوغ فرض کنید مثلا 19 سالگی جذب جنس مخالف میشه مثلا 5 دلیل داشته باشه که یکیش نیاز جنسی باشه یکیش موارد احساسی و.... وقتی که ده سال از سن بلوغ اون پسر بگزره مثلا بشه 29 ساله اون پسر شاید از بس بی مهری دیده باشه و.. از اون 5 نیازی که به جنس مخالف داشت چند تاشو از دست داشته بشه مثل احساس و ... ولی تنها چیزی که اتفاقا از بین نمی ره و هست نیاز جنسی هستش )

ببنید شما از دلایل عدم رابطتتون نگفتید و گفتید توی پست اول همه می دونند البته نیازی نیست بگید لزوما...ولی بدونید اگه دلیبلتون این هست نکنه جدا شید در اینده خدایی ناکرده بذارید یک چیزی بگم

نظر شخصی خودم این هستش ... من اگه بهم دختری معرفی بشه که بگن قبلا از همسرش جدا شده ...برای شخص من هیچ فرقی نداره دیگه توی عقد جدا شده یا وقتی زیر یک سقف رفته با طرف مثلا یک ماه از عقدش گذشته یا دو سال زیر یک سقف ... ببخشیدا ببخشید این که گواهی بگیرم حتما اون اتفاق صورت گرفته یا نه... من به شخصه همین که طرف هم اغوش یکی دیگه شده دیگه تا اخرین مرحلشو تصور می کنم(با این تصور انتخاب می کنم یا نه)...اگه قرار به انتخاب چنین دختری باشه دیگه نمیام بگم این رابطه چقدر بوده نمی دونم دنبال گواهی باشم و...

یعنی به نظرم دختری که توی عقد با رابطه ی جنسی کامل یا غیر کامل از همسرش جدا میشه این که بعد جدایی براش خواستگاری بیاد اون خواستگار باید با دید رابطه ی کامل اون خانمو انتخاب کنه ولی اگه فردی باشه بگه رابطه نصفه باشه مثلا مشکل ندارم ولی کامل باشه مشکل دارم به نظرم اون فرد اصلا واجد شرایط ازدواج نیست چی برسه با چنین دختری.

البته این دیدگاه برای خیلی از پدر مادر هامون قطعا جا نمی افته... ولی واقعا بهتر ه از دست بعضی افکار نخ نما خودمونو راحت کنیم.

ضمنا این که شما چند وقته اصلا عقد کردید...چطور به همسرتون اعتماد کردید که مرد زندگی شما میتونه باشه یا نه...درست راجبشون تحقیق کردید و... بهشون چقدر اعتماد دارید و... اینا همه باید مشخص بشه.
    (بازم توصیه می کنم حتما حتما حتما از نظر کارشناسان تالار هم بپرسید.)
    ویرایش توسط فدایی یار : سه شنبه 09 تیر 94 در ساعت 19:19

9. 4 کاربر از پست مفید فدایی یار تشکرکرده اند .

capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), Freddy (سه شنبه 09 تیر 94), نارجیس (چهارشنبه 10 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 10 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 تیر 01 [ 15:14]
    سطح
    61
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    150

تشکرشده 170 در 75 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آی تک نمایش پست ها
    ببخشید من تاپیک دوستمون رو اشغال میکنم.

در جواب به چشمک:من بیکارم مثلا بیام نظرات ارزشمند تو رو نقد کنم و واست جواب بذارم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!اعتماد به سقفت منو کشته دخترررررررررررررررررمن فقط خواستم دوستمون درگیر افکار پوسیده و نخ نما نشه.
    اگه بیکار نیستی پس چرا اومدی و دوباره در جواب من چیزی نوشتی
    این سومین باره داری جواب حرفای منو میدی

به تو هیچ ارتباطی نداره که من نظرم چیه که بخای نقدش کنی... اینجا سایت مشاورستو هرکسی حق اظهارنظر داره

استارتر هم خودش شعور داره هرکاری خودش تشخیص بده و هرنظری که خودش فکر میکنه درسته به همون عمل میکنه

11. کاربر روبرو از پست مفید cheshmakk تشکرکرده است .

گیسو کمند (چهارشنبه 10 تیر 94)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 27 تیر 94 [ 02:26]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class31 days registered5000 Experience Points
    تشکرها
    354

تشکرشده 728 در 228 پست

Array
    سلام
    برای همین هست که جناب مدیر و فرشته مهربان تأکید دارند که در فضای عمومی این مسائل (علی الخصوص مسائل بحث برانگیز )عنوان نشه
    نمونه ش پست های اخیر !!
    الهه خانوم خواهر گلم شما باید تاپیکت رو مدیریت کنی و اجازه ندی جو تاپیکت متشنج بشه
    تاپیک شما در مورد مسائل جنسی هست و طبق قوانین همدردی نباید تو فضای عمومی مطرح بشه
    موفق باشید

13. 2 کاربر از پست مفید بانوى مهر تشکرکرده اند .

capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), افسونگر (چهارشنبه 10 تیر 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    با سلام

متأسفانه بعضی از دوستان خارج از درخواست مراجع راهنمایی که چه عرض کنم اقدام به تخطئه و سرزنش کرده اند .

این تاپیک به دلیل حواشی و خارج شدن از اصل راهنمایی مورد درخواست مراجع قفل می شود و از مراجع عزیز درخواست دارم سعی کنند که از طریق عضویت انجمن آزاد با ایجاد تاپیک در بخش خصوصی و تخصصی تالار بطور دقیق راهنمایی دریافت دارید

15. 4 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 10 تیر 94), hamed-kr (چهارشنبه 10 تیر 94), گیسو کمند (چهارشنبه 10 تیر 94), اعجاز عشق (چهارشنبه 10 تیر 94)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)