به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 فروردین 96 [ 14:28]
    سطح
    52
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 79.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    خيلي وقت بود كه چيزي ننوشته بودم و حتي قصد داشتم بعد از ازدواجم نه چيزي بنويسم و نه حتي به اينجا بيام! ولي خب يه سري رفتارهاي اعتياد آور تو ذهن آدم مي مونن و البته جواب هاي دوستان برام بسييييييار جاي تعجب و بعضا تاسف داشت!

متاسفم از اينكه؛
    از دوره عقد به عنوان دوره شناخت اسم برده ميشه! شناخت براي قبل از ازدواجه نه بعدش!
    اونچه كه خدا حلال كرده اينجا حرام اعلام مي كنن! و بعد هم انتظار دارن اين مردي كه از لذت شرعي خودش محروم ميشه، به سمت نگاه ها و رفتارهاي هرز نره! اون وقت دارن جواب كلي تاپيك هاي خيانت رو ميدن!
    از نمونه هاي طلاق در دوران عقد صحبت مي كنن!! من هم مي تونم دو برابر مثال بيارم از طلاق هاي بعد از عروسي يا حتي بعد از بچه دار شدن! پس با احتساب اين ترس ها و پيش بيني ها فكر كنم بهتر باشه كلا حتي عروسي هم نكني و بچه دار هم نشي چون به هر حال ممكنه جدا بشي!
    از احتمال بارداري صحبت ميشه! كه تنها ميشه حصرت خورد به حال جواناني كه در اين روزگار از مسائل پيشگيري چيزي نشنيدن!
    و اما صحبت از امتحان همسر كه آيا پاك بوده!! واقعا چيزي جز سكوت ندارم براي چنين طرز فكري! خانم شما با چادر كنار همسرت بخواب تا مبادا فكرهاي بد كنن!

و اما به استارتر عزيز:
    مسلما بايد بهترين راه رو بر اساس فرهنگ خودت و همسرت انتخاب كني. قبل از اينكه با تعجب بپرسي همسرم از من چنين چيزي مي خواد، اول خودت با توجه به شرايط ببين خواسته ش منطقي و قابل اجرا هست يا نه! من كه بهترين راه رو همراهي با نياز همسرت مي دونم (البته اميدوارم پيش فرضت شناخت تو دوره عقد نباشه) و اگر هم برات مقدور نيست پس بايد حضورت در خلوت و شب موندن ها رو كم كني و البته به فكر عروسي باشي. توي اين زمان هم اگر همسرت ازت فاصله گرفت و مجبور شدي تركش هاش رو توي ادامه زندگي هم تحمل كني، گله اي نداشته باش. چون به هر حال مسائل جنسي يكي از مهمترين مسائل چه براي مرد و چه زن جهت آرامش روحي دو طرفه.

2. 7 کاربر از پست مفید setare_000 تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 09 تیر 94), capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), Shimaa (سه شنبه 09 تیر 94), فدایی یار (سه شنبه 09 تیر 94), نادیا-7777 (سه شنبه 09 تیر 94), آی تک (دوشنبه 08 تیر 94), شادمانه (دوشنبه 08 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 تیر 01 [ 15:14]
    سطح
    61
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    150

تشکرشده 170 در 75 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آی تک نمایش پست ها
    سلام الهه جان

همون طور که دوستان گفتن سعی کنید از راههای دیگه ایشون رو ارضا کنید.

یه سایتی هست به اسم تنظیم خانواده،با همسرتون بشینید و کنار هم مطالب اون رو بخونید.تو اون سایت در مورد رابطه جنسی در دوره عقد هم توضیح داده.

تو بعضی پست ها می بینم که دوستان گفتن که اگه خدای نکرده تو دوره عقد طلاق صورت بگیره میشه اسم طلاق رو از شناسنامه پاک کرد.به نظر من این مسخره ترین کار قانونیه که تو مملکت ما داره انجام میشه .یعنی کسی که تو دوره عقد طلاق گرفته و حالا میخواد با فرد دیگه ای ازدواج بکنه بهش در مورد طلاقش چیزی نخواهد گفت؟مسلما باید بگه، پس چه فرقی میکنه طلاق قبلی از شناسنامه پاک شده باشه؟؟؟؟!!!!
    ببین خارج از بحث این تاپیکه...ولی بهتره شمام بدونی داری کجا زندگی میکنی... اگه طلاقی صورت بگیره بدون هیچ ازدواج رسمی میدونی چقد برای دختر بد تموم میشه

بعدشم داشتن یه شناسنامه بدون خط خوردگی که فقط برای نشون دادن به شوهرت نیست...
    فردا اگه بچه دار بشی برای بچه هات مطمینا مهمه که اسم شخص دیگه ای بجز پدرشون تو شناسنامت نباشه...

من نمیگم آدم برای بقیه زندگی کنه...میگم یسری هنجار تو جامعه هست که باید اونا رو بپذیریم.

ولی در عین حال اگه1 از همسرت و انتخابت مطمین باشی 2داشتن رابطه باعث سردی اون برای تاخیر ازدواجتون نشه 3 بچه ای هم از این رابطه متولد نشه...بنظر منم میتونه این رابطه زودترم باشه

خدا کنه به حق این ماه عزیز, الهه جان ,خدا خودش زودتر اسباب شروع زندگیتو مهیا کنه.

4. کاربر روبرو از پست مفید cheshmakk تشکرکرده است .

شادمانه (دوشنبه 08 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 20:43]
    سطح
    22
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 93
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    121

تشکرشده 82 در 34 پست

Array
    من هم با آی تک موافقم

واقعا یه سری طرز فکر هارو آدم میخونه مغزش سوت میکشه. یعنی چی زن بخواد پیشنهاد رابطه جنسی به شوهرش بده و یا پیشنهاد شوهرشو قبول کنه پس یعنی در گذشته ...
    این حرف ازدواج کردن رو زیر سوال میبره. این حرفا نشات از افکار منفی و شکاکی برمیاد.

اگر رابطه جنسی برقرار بشه، خدای نکرده در هنگام طلاق اسم از توی شناسنامه پاک نمیشه اما در ازدواج دوم با بردن عقدنامه میشه اقدام کرد برای شناسنامه جدید که فقط اسم شوهر دوم داخلش باشه پس بچه ها هم اسمی نمیبینن.

اما از نظر من بهتره ابتدا شناخت کافی از شوهرت پیدا کنی بعد اقدام به رابطه جنسی کنی. نه به خاطر شناسنامه ات به خاطر خودت

راستی یه چیزی رو اضافه کنم از لحاظ قانونی با عقد کردن شما زن قانونی یک مرد میشی اما رابطه جنسی برقرار کردن نیازمند گرفتن خونه و مهیا کردن آرامش شماست .که توی مملکت ما بهتره قبل از رفتن به خونه شوهر دوشیزه بمونی چون اگر قبل از گرفتن خونه و مهیا کردن یک زندگی این رابطه رو برقرار کنی ممکنه شوهر دیگه خیلی دیر اقدام به خونه گرفتن کنه و شایدم اصلا خونه ای نگیره همینطوری رو هوا بمونی و بلاتکلیف بمونی.

کلا خودت بهتر از هر کسی شرایط خودت رو میدونی که چی به صلاحته
    اگر به قابلیت خود در
    گرفتن تصمیمات متحول کننده زندگی
    نشان دادن شجاعت
    یا دفاع کردن از خود

دچار تردید هستید
    به یاد داشته باشید:
    اگر پرنده ای با بالهای سالم برای مدت طولانی در قفس حبس بماند،
    نسبت به قابلیت پرواز خود دچار تردید خواهد شد...
    ویرایش توسط شادمانه : دوشنبه 08 تیر 94 در ساعت 18:38

6. 6 کاربر از پست مفید شادمانه تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 09 تیر 94), capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), Shimaa (سه شنبه 09 تیر 94), فدایی یار (سه شنبه 09 تیر 94), نادیا-7777 (سه شنبه 09 تیر 94), آی تک (دوشنبه 08 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    چشمک جان عقد یعنی ازدواج رسمییییییییییییییی.

اوکی فهمیدم شما هم مثل هزاران نفر تو این مملکت تعریفتون از ازدواج رسمی اینه:یه شب که چند صد نفر میان تا خرخره چندجور غذارو میخورن،میزنن و میرقصن

8. 2 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

Freddy (دوشنبه 08 تیر 94), Shimaa (سه شنبه 09 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 18 تیر 95 [ 23:34]
    سطح
    19
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 3
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    17

تشکرشده 19 در 5 پست

Array
    الهه ی عزیز سلام.
    من اکثرا پستارو می خونم اما فعالیت ندارم .تصمیم گرفتم اینجا نظرمو بگم.

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از پسرا ، شاید 80 90 % از اونها عقد رو دورانی می دونن که فشارهایی رو که این همه سال تحمل کردن از دوششون برداشته شه.

اصلا عقد برای چیه ؟ برای شناخت ؟ نه چه شناختی.مگه دو نفر که بخوان همو بشناسن باید به هم محرم بشن و اسمشون بره تو شناسنامه هم ؟ خیر !
    دو نفر اگه بخوان همو بشناسن چند ماه خانوادگی و با نظارت اونها با هم معاشرت می کنن. اگه تخصصی ترشو بخوان هم اینه که میرن مشاوره.

اما وقتی دو نفر عقد میشن یعنی اونقددددررررر به هم اطمینان داشتن که اجازه دادن اسمشون بره تو شناسنامه هم. یعنی دیگه محرم اند. به هم حلال اند و هزارر واژه دیگه.

اصلا فلسفه دوران عقد قبل از عروسی اینه که پسر سن ازدواجش می رسه اما به هر دلیلی (مثل خدمت ، بی پولی ، بی کاری ، تحصیل نیمه تمام و ...) نمی تونه بره سر خونه زندگیش. پس واسه اینکه تمرکزش از دست نره و به کار حرام نیفته یک نفرو رو با شناخت برای همیشه انتخاب و عقد می کنه. و طی اون چند سال هم به نیازش پاسخ میده و به گناه نمی افته و هم می تونه بهتر به کار و زندگی اش برسه و با انگیزه بیشتر به حل کردن مشکلاتش برای زیر سقف رفتن با کیس ممورد نظر بپردازه.کما اینکه این کار از نظر خدا کاملا حلال و پسندیده است. از نظر علمی و روانشناسی هم جناب دکتر که مدیریت سایت رو به عهده دارن کاملا این مساله رو تایید کردن و حق مسلم اون پسر می دونن.
    خیلی از زوجایی که عقد می کنن هم همین روند رو دارن. مگه منو شما از رابطه خصوصی اونها خبر داریم ؟

من از یه حرفی ناراحت شدم و اون اینه که شما شوهر خودتون که عقدش هستید رو نامزد خودتون می دونید.

یک نامزد شخصیه که فقط باهاش شیرینی خوردید و حلقه انداختید و بدون هیچ مراحل قانونی می تونید ازش جدا شید. اما فردی که اسمش تو شناسنامه شماست شوهر شماست.

یا عقدش نمی شدید یا الان وظیفه دارید به نیازهای اون پاسخگو باشید. مرد اگه نیازش با زن عقدیش که ادعا می کنه عاشقشه و دوسش داره رفع نشه کجا رفع شه.

در ضمن خانومهایی که می گن "میشه تحمل کرد میشه صبر کرد" شما مونث هستید و به یه شکل دیگه ای تحریک میشید. من به عنوان پسر یکبار میرم خرید ماست بگیرم تا چند روز نمی تونم تمرکز داشته باشم به خاطر نیازم. اینقدر که ساپورتای تنگ و مدل مو های مختلف و غیره می بینم. همین عامل فساده.

خودمو مثال می زنم . اگه بدونم من که امسال توان عروسی گرفتن ندارم، نمی تونم با زن عقدی خودم رابطه داشته باشم خب خواستگاری چه کاریه.
    فعلا میرم با هرزه ها ارتباط می گیرم و بعد چند سال با خیال راحت و جیب پر از پول واسه خواستگاری و عروسی اقدام می کنم.

وقتی شما خانوم ها بدون درک درست از شرایط اقتصادی الان، راه حلال رو برای من جوان می بندید یعنی منو از حق انسانی و مسلم خودم دور کردید.
    پس انتظار نداشته باشید سن ازدواج بالا نره.
    انتظار نداشته باشید فساد زیاد نشه و من با آدمهای دیگه ارتباط نگیرم. چون خودتون باعث شدید و حلال را حرام کردید.
    و این کار شما هم صدمات زیادی به شخص هم صدمات زیادی به اجتماع وارد می کنه .که در هر صورت نه مردم موافق این صدمات هستن نه خدا موافقه..

خانوم الهه من به شما در نهایت پیشنهاد می کنم که به حرف دوستان در اینجا اکتفا نکنید و حتما از وجود یک مشاور (در صورت مقدور ثبت نامه در همین سایت) استفاده کنید چرا که اعضای این سایت اکثرا یا ازدواج نکردن یا اگه کردن هم تجارب کم و محدودی داشتن.
    اما یک مشاور هم متخصصه هم صدها کیس و پرونده مربوط به مراجعه کننده های مختلف داشته و با دید وسیع تری می تونه به شما کمک کنه .

موفق باشید.
    I'll face it with a grim
    I'm never giving in
    On, with the show
    The Show Must Go On

ویرایش توسط Freddy : دوشنبه 08 تیر 94 در ساعت 21:41

10. 7 کاربر از پست مفید Freddy تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 09 تیر 94), capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), saeeded (سه شنبه 09 تیر 94), فدایی یار (سه شنبه 09 تیر 94), گیسو کمند (سه شنبه 09 تیر 94), نادیا-7777 (سه شنبه 09 تیر 94), آی تک (دوشنبه 08 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    باور کنید ما هر چی بدبختی داریم واسه طرز فکرای خودمونه!!!!!!!
    اولا کسی که همسرشو از راههای دیگه ارضا کنه و باکره بمونه که بعدا اسمش تو شناسنامه نباشه با فردی که رابطه کامل داشته هیییییییییییییچ فرقی نداره ... در هر صورت بخواد دوباره ازدواج کنه وظیفه داره حقیقتو بگه !!!
    دوما شخصی که مهر طلاق تو شناسنامش خورده در صورت ازدواج مجدد اجازه دااره شناسنامشو عوض کنه تا اسم نفر قبلی پاک شه دقت کنید در صورت ازدواج مجدد ... این قانونه ثبت احواله اگر نمیدونید برین تو سایتش ... پس مشکلی در اینده نخواهد داشت ..
    اینا همش تفاوت های فرهنگیه ... فقط در صورتی رابطه برقرار نکن که باهاش مشکل داشته باشی که در این صورت هیچ نوع رابطه جنسی نباید داشته باشی وگرنه اون شوهر قانونیته حقشه که چنین چیزی ازت بخواد .. فردا گله نکن شوهرم رفتارش سرد شده ازین حرفاا ... ادما نیازهاشون متفاوته... چیزی که اون میخواد کاملا طبیعیه
    همیشه لبخند بزن......
    برآمدگی گونه هایت توان آن را دارد که امید را باز گرداند....
    گاهی قوسی کوچک میتواند معماری یک سازه را عوض کند..

ویرایش توسط anisa : سه شنبه 09 تیر 94 در ساعت 10:44

12. 5 کاربر از پست مفید anisa تشکرکرده اند .

capitan2 (سه شنبه 09 تیر 94), فدایی یار (سه شنبه 09 تیر 94), نادیا-7777 (سه شنبه 09 تیر 94), نارجیس (سه شنبه 09 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 10 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 مهر 94 [ 22:46]
    سطح
    20
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 51 در 25 پست

Array
    دقیقا بخاطر همین تفاوت بین عرف و شرع در کشور ما هست که بنده به عنوان یک دختر مجرد حتی با وجود آزادی خانوادگی که دارم تصمیم گرفتم فاصله بین عقد دائم و مراسم ازدواج نهایتا یک ماه باشه،چون واقعا قبول دارم با اینکه عقد دائم همان ازدواج رسمی است و ارتباط جنسی کاملا به حق و طبیعی برای دو طرف میباشد اما واقعیت مزخرف جامعه ی ما اینه که در دوران عقد نه زن شوهرتی نه دختر بابات،متأسفانه به شخصه راه بی دردسرتر دیگری برای خودم پیدا نکردم،و در مورد شما بهار عزیز امیدوارم هرچه زودتر به خونه ی خودت بری،واقعا سخته یه مرد عشقش،خانومش،همسرش،همراهش، همدمش،محرمش رو کنارش ببینه اما نتونه جسم و روحش رو طلب کنه،و واقعا سخته دختری در کنار همسرش ،عشقش،محرمش باشه اما بخاطر عرف جامعه ما و مخالفتهای خانوادش خودش و همسرش رو ازین لذت خداداد و مایه ی آرامش و انس محروم کنه،حق با هر دوی شماست من درکتون میکنم،به شخصه پدرانی رو دیدم که از خبر ارتباط جنسی دختر عقد کردشون با همسرش چنان خشمگین شدن که این عمل رو در حد ارتباط نامشروع و خلاف شرع درنظر گرفتن و به شدت با هردو درگیر شدن،بخواهیم یا نخواهیم این عرف روزگار امروز تعداد زیادی از والدین ماست،شاید روزی که ما پدر و مادر شدیم این فاصله عمیق و دردناک بین عقد و ازدواج برداشته بشه،ان شااله
    موفق باشید

14. کاربر روبرو از پست مفید nana67 تشکرکرده است .

نادیا-7777 (سه شنبه 09 تیر 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 09 مرداد 95 [ 14:09]
    سطح
    48
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    502

تشکرشده 446 در 203 پست

Array
    سلام.
    هیچ کس به اندازه خودتون نمیتونید به خودتون کمک کنید. چونت شوهرتو بهتر از کسی میشناسی.

من خودم سه سال عقد بودم از همون اول با شوهرم رابطه کامل داشتیم. چون واقعا دوستش داشتم و میدونستم ادمی نیست که بخواد کم کاری کنه برای ایندش یا هر چیز دیگه ای که بعضی از دوستان اشاره کردن. ما همه جا با هم بودیم و برای ایندمون هر دو تلاش میکردیم. هر جند من خودم اصلا با طولانی شدن دوران عقد موافق نیستم ولی زمانی هم ادما مجبورن بنا به شرایط جلو برن و کاریش نمیشه کرد.
    کاملا با این حرف مخالفم که شما با اگر قبول نکنین اعتماد اونو به خودت بیشتر کردی. متاسفم برای دوستانی که چنین نطری دارن.

من قبلا بهت گفتم الانم میگم معلومه شناختت از همسرت به اندازه کافی نیست. مطمئن باش اگر خوب اونو میشناختی الان اینقدر سر این مساله شک نداشتی.

این مشکل شما یه امر کاملا نسبیه. بر اساس شرایط ادما متفاوته. پس بهتره اول با خودت کنار بیای و سعی کنی به شناخت بیشتری نسبت به شوهرت دست پیدا کنی.
    رابطه جنسی چیزی جز القای ارامش به طرف مقابل نیست...

16. کاربر روبرو از پست مفید نارجیس تشکرکرده است .

نادیا-7777 (سه شنبه 09 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 15 اسفند 94 [ 21:11]
    سطح
    24
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    134

تشکرشده 120 در 36 پست

Array
    گفتنی ها رو دوستان گفتن، اما نداشتن رابطه با همسر به دلایلی مثل اینکه هنوز شناخت حاصل نشده!! ممکنه جدا بشیم شناسنامم واسه نفر بعدی پاک باشه ( شما بخونید دروغ )!! یعنی واقعا فکر میکنید پسری که بخواد ازدواج کنه معاشقه چند ساعته با همسر قبلی رو قبول میکنه ولی یه بکارت چند ثانیه ای رو قبول نمیکنه؟!!! رابطه رابطست، البته به عنوان یه پسر این مطلبو بگم از بین رفتن بکارت و احساسی که یک زن در اون لحظه داره برای خیلی از مردها و حتی خود خانما میتونه لحظه فراموش نشدنی باشه. البته پس داشتن یا نداشتن رابطه کامل در دوران عقد با هم فرق میکنه. یکی از خطرات استرسیه که خانم از باردار شدن داره، یا زیاد شدن رابطه که منجر به کم شدن انگیزه ازدواج اصلی میشه.
    به هر حال هر دو طرف درست میگن به خودتون بستگی داره کدومو انتخاب کنید ولی تو هیچکدوم از راهها افراط نکنید

اما نکته ای که یکی از اقایون گفت اینکه پسرها براشون دوران عقد خیلی مهمه، درسته، چون تنها زمانیه که نه فشار جنسی و عاطفی روشون هست نه فشار اقتصادی، که دیگه مجالش نیست توضیح بدم چون نه عرف نه خانما این دوران رو واسه مردا درک نمیکنن!!!

در پایان به این جمله فکر کنید مثلا یه پسر عقد کنه بعد از زنش رابطه بخواد، در این هنگام زن به شوهرش بگه عزیزم ممکنه ما از هم جدا بشیم اگه بخوام زن یکی دیگه بشم نباید جسممو کامل در اختیارت بذارم!!

18. 2 کاربر از پست مفید capitan2 تشکرکرده اند .

گیسو کمند (سه شنبه 09 تیر 94), آی تک (چهارشنبه 10 تیر 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 تیر 01 [ 15:14]
    سطح
    61
    دستاوردها:
    تشکرها
    150

تشکرشده 170 در 75 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آی تک نمایش پست ها
    چشمک جان عقد یعنی ازدواج رسمییییییییییییییی.

اوکی فهمیدم شما هم مثل هزاران نفر تو این مملکت تعریفتون از ازدواج رسمی اینه:یه شب که چند صد نفر میان تا خرخره چندجور غذارو میخورن،میزنن و میرقصن
    اینی که تو میگی بهش میگن جشن عروسی...عروسیم به زیر یه سقف رفتن یه زن و شوهر میگن ...که میتونه بدون هیچ جشنیم صورت بگیره...بعدشم جواب یکیو میدی نظرشو کامل بخون..از نظر منم داشتن رابطه تو عقد با یسری شروط هیچ اشکال نداره
    برای یه دختر بجز بکارت جسمش بکارت روحشم مهمه که اگه بدون ازدواج از بین بره براش چیزی جز سرخوردگی نداره
    این چیزی که از تو شناسنامه مغز آدم هیچوقت پاک نمیشه

دیگم در جواب به من لطفا هیچی ننویس...

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)