به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 43 از 78 نخستنخست ... 313233334353637383940414243444546474849505152536373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 774
    عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و مشاوران سایت همدردی
    انتقادی نسبت به عملکرد اخیر مدیران راجع به تاپیک یکی از مراجعین دارم وبا توجه به بازخوردی که در بین کاربران دید شده انتقاد من به تنهایی نبوده خواهشمندم جهت شفاف سازی در صورت امکان توضیحات لازم را بفرمایید.

با توجه به پست مدیر

.
    ================
    پاورقی:
    مدیران تالار همدردی در کنار وقتی که برای مشاوره دادن مستقیم به کاربران تالار می گذارند. دههابرابر وقت صرف نظم و اداره تالار می کنند. اعم از ویرایش، تذکر، انتقال، ادغام، حذف، راهنمایی، اخطار ، ایمیل و کارهایی از این دست تا تالار و تاپیکها در راستای کمک رسانی به مراجعان پیش رود و مراجعان بهره بگیرند که اگر نبود این فعالیت ها ممکن بود بعضی حرفها موجب حتی آسیب مراجع هم می شد.

بنده قصد داشتم در ادامه زحمات سایر مدیران تالار در خصوص این تاپیک که بسیاری از پستهای آن را ویرایش کردند، یا حذف کردند یا ....، من هم بقیه چند پست باقیمانده را مدیریت کنم. اما به نظرم رسید که بهتر هست (چند پستی آخر) این تاپیک عینا بماند تا عزیزان تالار متوجه شوند که اگر مدیران سهل گیری کنن و کاربران تالار را به حال خود بگذارند چگونه تاپیکها می توانند محل مناقشه و بحث و حاشیه روی و حتی اهانت شوند.
    البته در این تاپیک روی خیلی از پستهایش کار شده و حتی حذف شده و به کاربران هم بازخورد داده شده است و حتی گزارش توسط سایر کاربران شده است. اما پستهای انتهایی کمتر دستکاری شده است. که به عنوان نمونه متوجه شوید کسانی که بی توجه به قوانین همدردی باشند، کسانی که در راهنمایی سایر مراجعان آفت های مشاوره ای را نخوانند و لحاظ نکنند. چگونه می توانند به خودشان و مراجع آسیب بزنند و هیچ نتیجه ای هم نه خودشان بگیرند و نه مراجع. و از همه بدتر هر بازدیدکننده یا مهمانی چنین تاپیک را بخواند متوجه می شود اصلا بحث آزادی بیان نیست. بحث هرج و مرج هست. کسانی که قوانین همدردی را رعایت نمی کنند یا آفت های مشاوره را لحاظ نمی کنند. منجر ساقط شدن تالار از خدمات رسانی می شوند. و اینجا را تا حد یک شبکه اجتماعی مبتذل و حتی آسیب رسان پایین خواهند آورد. لذا ما در راستای مسئولیت و مدیریت خود حداکثر قاطعیت را خواهیم داشت ، کما اینکه در راستای مشاوره حداکثر انعطاف را خواهیم نشان داد.

که توضیحات کاملی در مورد سختی های مدیریت این سایت داده اند و کاملا مشهوده کار سختی را با اهداف متعالی در حال انحام هستند اما در مورد تاپیک مذبور از دید اینجانب و شاید خیلی از کاربران احتیاج به این همه هزینه نبوده چرا که همچون تاپیک های مشابه زیادی که در تالار باز می شه به دلیل بحث بر انگیز بودن تاپیک در همون ابتدا با انجمن آزاد انتقال یافته و مراجع به عضویت در آنجا و گرفتن مشاوره خصوصی و تخصصصی هدایت می شد..
    ویرایش توسط بی نهایت : دوشنبه 18 اسفند 93 در ساعت 15:33

2. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 18 اسفند 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 18 اسفند 93), نیکیا (دوشنبه 18 اسفند 93), شیدا. (دوشنبه 18 اسفند 93)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و مشاوران سایت همدردی
    انتقادی نسبت به عملکرد اخیر مدیران راجع به تاپیک یکی از مراجعین دارم وبا توجه به بازخوردی که در بین کاربران دید شده انتقاد من به تنهایی نبوده خواهشمندم جهت شفاف سازی در صورت امکان توضیحات لازم را بفرمایید.

با توجه به پست مدیر
    .
    ================
    پاورقی:
    مدیران تالار همدردی در کنار وقتی که برای مشاوره دادن مستقیم به کاربران تالار می گذارند. دههابرابر وقت صرف نظم و اداره تالار می کنند. اعم از ویرایش، تذکر، انتقال، ادغام، حذف، راهنمایی، اخطار ، ایمیل و کارهایی از این دست تا تالار و تاپیکها در راستای کمک رسانی به مراجعان پیش رود و مراجعان بهره بگیرند که اگر نبود این فعالیت ها ممکن بود بعضی حرفها موجب حتی آسیب مراجع هم می شد.

بنده قصد داشتم در ادامه زحمات سایر مدیران تالار در خصوص این تاپیک که بسیاری از پستهای آن را ویرایش کردند، یا حذف کردند یا ....، من هم بقیه چند پست باقیمانده را مدیریت کنم. اما به نظرم رسید که بهتر هست (چند پستی آخر) این تاپیک عینا بماند تا عزیزان تالار متوجه شوند که اگر مدیران سهل گیری کنن و کاربران تالار را به حال خود بگذارند چگونه تاپیکها می توانند محل مناقشه و بحث و حاشیه روی و حتی اهانت شوند.
    البته در این تاپیک روی خیلی از پستهایش کار شده و حتی حذف شده و به کاربران هم بازخورد داده شده است و حتی گزارش توسط سایر کاربران شده است. اما پستهای انتهایی کمتر دستکاری شده است. که به عنوان نمونه متوجه شوید کسانی که بی توجه به قوانین همدردی باشند، کسانی که در راهنمایی سایر مراجعان آفت های مشاوره ای را نخوانند و لحاظ نکنند. چگونه می توانند به خودشان و مراجع آسیب بزنند و هیچ نتیجه ای هم نه خودشان بگیرند و نه مراجع. و از همه بدتر هر بازدیدکننده یا مهمانی چنین تاپیک را بخواند متوجه می شود اصلا بحث آزادی بیان نیست. بحث هرج و مرج هست. کسانی که قوانین همدردی را رعایت نمی کنند یا آفت های مشاوره را لحاظ نمی کنند. منجر ساقط شدن تالار از خدمات رسانی می شوند. و اینجا را تا حد یک شبکه اجتماعی مبتذل و حتی آسیب رسان پایین خواهند آورد. لذا ما در راستای مسئولیت و مدیریت خود حداکثر قاطعیت را خواهیم داشت ، کما اینکه در راستای مشاوره حداکثر انعطاف را خواهیم نشان داد.

که توضیحات کاملی در مورد سختی های مدیریت این سایت داده اند و کاملا مشهوده کار سختی را با اهداف متعالی در حال انحام هستند اما در مورد تاپیک مذبور از دید اینجانب و شاید خیلی از کاربران احتیاج به این همه هزینه نبوده چرا که همچون تاپیک های مشابه زیادی که در تالار باز می شه به دلیل بحث بر انگیز بودن تاپیک در همون ابتدا با انجمن آزاد انتقال یافته و مراجع به عضویت در آنجا و گرفتن مشاوره خصوصی و تخصصصی هدایت می شد..

با سلام و احترام
    پستی که مورد اشاره قرار دادید و من در انتهای آن تاپیک گذاشتم ناظر به تاپیک و مراجع و موضوع آن نبود. بلکه ناظر به پستهای متعدد کاربرانی بود که در قامت راهنما و مشاور در تاپیک شرکت می کردند، لیکن اصلا و ابدا به قوانین همدردی ، آفت های مشاوره و حتی شان خودشان و دیگران اهمیت نمی دادند. و این نمونه را برای دقت و توجه کاربرانی قرار دادم که قصد کمک رسانی به سایر مراجعان دارند.

از طرفی به خاطر کثرت پست ها و تاپیک ها یا گاهی حضور کمتر مدیران ممکن است در بدو امر پست یا تاپیکی دیده نشود. معمولا در اینگونه موارد این کاربران هستند که گزارش می کنند و عنوان می کنند خلاف قوانین. و مدیران بررسی می کنند. اما متاسفانه آن تاپیک آنچنان به سرعت توسط کاربران پر از پستهای مختلف شد که قبل از رسیدگی به گزارشات و ترتیب اثر دادن به انحراف کشیده شد.
    از طرفی کسی که گزارش می کند باید منتظر اقدامات مدیر باشد. نه اینکه گزارش کند و بعد خودش هم به عنوان یک طرف درگیر(نه یک راهنما)، متاسفانه در تاپیک تخلیه هیجانی کند.
    کمبود سعه صدر، تخریب، مهارتهای ارتباطی و صبر ( همانطور که در تاپیک آفتهای مشاوره آمده است) هرگز در راهنمایی به مراجعان کاربرد ندارد. بلکه راحت بگویم چنین کسانی حتی ارتباط خوبی در زندگی خصوصی خود با اطرافیان نخواهند داشت. چرا که با تحمل، صبر، سعه صدر، مهارتهای ارتباطی و ... می توان با دیگران یک تعامل سازنده ایجاد کرد.

به هر حال پس از گذاشتن آن پست مهمم در انتهای آن تاپیک و قفل کردن آن، انتقال آن به انجمن آزاد به تاخیر افتاد تا همه عزیزانی که در آن تاپیک حاشیه روی داشتند، مطلب را بخوانند و در پستهای آینده که به عنوان راهنما می زنند، توجه کنند.

من هم به خاطر قصوری که در تاخیر رسیدگی به آن تاپیک داشتم و هم از قصورهای غیر عمدی که ممکن است به خاطر کثرت مطالب در آینده ، پیش بیاید معذرت می خواهم.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

4. 8 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (سه شنبه 19 اسفند 93), P O U R I A (سه شنبه 19 اسفند 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 19 اسفند 93), مهرااد (سه شنبه 19 اسفند 93), آویژه (سه شنبه 19 اسفند 93), آرام دِل (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), آزرم (چهارشنبه 20 اسفند 93), سوده 82 (سه شنبه 08 اردیبهشت 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    با عرض سلام خدمت اقایون داداشم ، خانما ابجیام

من چون خودم ادم به شدت ادم ازدواجی هستم ، طرح ازدواجی زیاد به ذهنم میرسه که یک نمونه اش رو اینجا مطرح میکنم

من شنیدم توی نهاد رهبری بعضی از دانشگاهها ، طرحی داره اجرا میشه اگه اشتباه نکنم یک اسمی هم داره مثلا به اسم "پیوند اسمانی " ( اسم طرح خاطرم نیست و بعید میدونم این باشه) ، ظاهرا شیوه کار به این شکل هست که اقایون و خانمهایی که قصد ازدواج دائم دارند ، به اونجا مراجعه میکنند ، در اونجا به کمک یک اقا یا خانم مشاور ، پرسشنامه ای جامع از شخصیت خود طرف و همسر مورد علاقه پر میشه ، بعد این مرحله کارمندهای این طرح ، پرسشنامه هایی که پر میشه رو کنار هم میزارن و کیسهایی که با هم مچ هستن رو جدا میکنن ، بعد از طرف نهاد رهبری ، با منزل و مادر اقا پسر تماس گرفته میشه و شماره دختر خانمی که مناسب اقا پسر هست به مادر پسر داده میشه و بعد از این مرحله هم دیگه ریش و قیچی دست مادر اقا پسر و خانواده دختر خانم هست و روال به شکل خواستگاری سنتی طی میشه...

اما با توجه به اینکه توی این سایت من زیاد دیدم که دختر خانمها و اقا پسرها (مخصوصا دخترخانمها) از نداشتن کیس برای ازدواج ناراحت بودن ، و با توجه به اینکه همونطور که این روزها اینترنت و قابلیتهای اون روز به روز در زندگی شخصی ما نقشش پررنگ تر میشه و قطعا در 5 سال اینده نقش مهمی در اشناشدن رسمی افراد و ازدواج افراد ایفا میکنه و با توجه به اینکه سایت همدردی یکی از سایتهایی هست که در زمینه ازدواج در گوگل رنک بالایی داره ، پیشنهاد داشتم که بد نیست سایت همدردی به صلاحدید مدیران دلسوز خودش ، بخشی در سایت با این موضوع اختصاص بده و جزو پیشگامان این موضوع باشه....

مثلا روال کار به این شکل باشه که خانمها و اقایون که قصد ازدواج دارند ، پرسشنامه ای شامل سوالات عمومی، فرهنگی ، اعتقادی و... و اختصاصی شخصیتی پر کنن ( مثلا حتی تستهایی مثل درونگرایی و برونگرایی ، تست mbti ، گرم مزاجی و سردمزاجی و تمام تستهایی که قبل ازدواج لازم هست ) و بعد ملاکهای همسر مورد علاقشون رو هم مشخص کنن و بعد فرد مسئول این کار ، افرادی رو که با هم کفویت دارن رو کنار هم قرار بدن و بعد هم با مادر پسر تماس گرفته بشه و شماره منزل خانواده دختر در اختیارشون قرار داده باشه....

در حقیقت نباید این موضوع با ازدواج اینترنتی و این داستانها خلط بشه ،بلکه همونطور که خونه خیلی از دختر خانمها ، یک فرد غریبه بدون هیچ اشنایی زنگ میزنه و بعد بصورت سنتی خانواده ها اشنا میشن و در نهایت به ازدواج ختم میشه یا نمیشه ، اینجا فقط قراره یک واسطه گری بدون داشتن هیچ کونه مسئولیتی از طرف سایت شکل بگیره ،این وسط نقش همدردی فقط، نقش اون خانمهایی هست که یک لیست پر از دختر دستشون دارن و بعد به مادر پسرهایی که پسرشون قصد ازدواج داره ، شماره ها رو میدن... منتهی فرقی که اینجا هست اینه که در این سایت دخترخانمهایی که به هر دلیلی خواستگار ندارن ، از این طریق امکان ازدواج براشون میتونه فراهم بشه.

نمیدونم قبلا این موضوع توی سایت مطرح شده یا نه ... بهر حال این طرح خام بود که به ذهن من رسید و احساس کردم مطرح کردنش بهتر از مطرح نکردنش هست ، و این طرح خام جای کار برای پخته شدن زیاد داره،و میدونم اجرای اون کار بسیار پرزحمتی هست و راحتترین کار هم اینه که همین اول کار به این پیشنهاد نه گفت ، ولی خوب فکر میکنم اگر بصورت درست و حساب شده اجرا بشه ، علیرغم دردسرهای زیادی که داره ،بهر حال گوشه ای از کار ازدواج جوونهای این کشور رو به دست میگیره و قطعا برای مجریانش اجر معنوی زیادی میتونه به همراه داشته باشه .... توی همین سایت خیلی دختر خانمها و اقا پسرها از شهرهای بزرگ مثل تهران ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، شیراز و.. و حتی شهرها و روستاهای مختلف دیگه هستن که شرایط ازدواج رو دارن اما اسباب اشنایی این افراد با هم فراهم نیست ، و همدردی میتونه بعنوان یک سایت تخصصی مشاوره ازدواج بانی خیر در این زمینه باشه.... و حتی میشه هزینه هم برای ثبت نام و حتی تستهای قبل ازدواج از مراجعین گرفت تا هزینه طرح از این طریق جبران بشه...

با تشکر و پوزش اگر پست در قسمت نامرتبطی درج شده.

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكافٍ عَبْدَهُ
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

( زمر / 36 )

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,202

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    3 - دوستیابی و همسریابی ممنوع
    هر گونه ارتباط مراجعان به صورت خصوصی یا عمومی جهت دوستیابی و همسریابی اعم از دائمی و موقت (صیغه) ازطریق تالار گفتگوی همدردی ممنوع می باشد. و مسئولیت و پیامد چنین ارتباطاتی متوجه خود عضو خاطی می باشد.
    بر همین اساس هر گونه ترویج دوست دختر و دوست پسر بازی در هر قالبی ممنوع بوده و چنین پستهایی(که معمولا احساسی و در شکل منطقی ارائه می شود) ویرایش یا جواب داده نمی شود بلکه حذف گردیده و عضویت فرد مسدود می گردد.(بدون هیچ گونه تذکری

طبق این بند قوانین بعید میدونم همدردی در این راستا بخواهد فعالیت داشته باشد

7. 9 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

Eram (دوشنبه 05 مرداد 94), khaleghezey (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), parsa1400 (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), فرشته مهربان (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), محمد 93 (چهارشنبه 09 اردیبهشت 94), مدیرهمدردی (سه شنبه 08 اردیبهشت 94), zzzz (یکشنبه 17 خرداد 94), آزرم (پنجشنبه 10 اردیبهشت 94), سوده 82 (سه شنبه 08 اردیبهشت 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام

صفحه ی پرداخت حق اشتراک ( http://www.hamdardi.net/payments.php ) لینک قسمت مشترکین تالارش نامعتبره. ممکنه افراد دچار سردرگمی بشند.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

9. 2 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), آرام دِل (دوشنبه 14 اردیبهشت 94)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.reza91 نمایش پست ها
    سلام

صفحه ی پرداخت حق اشتراک ( http://www.hamdardi.net/payments.php ) لینک قسمت مشترکین تالارش نامعتبره. ممکنه افراد دچار سردرگمی بشند.
    با سلام
    ضمن تشکر از شما لطفا بفرمایید منظورتون از لینک قسمت تالارش کجاست تا بررسی کنم.

11. 3 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), m.reza91 (یکشنبه 13 اردیبهشت 94), آرام دِل (دوشنبه 14 اردیبهشت 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام
    با سپاس از پیگیریتون؛
    منظورم این قسمته:

که نتیجه ی ورود بهش این میشه :

البته صفحه ی eshterak.htm که از تاپیک http://www.hamdardi.net/thread-30358.html قابل دسترسی هست، درست کار میکنه.
    یکم که بیشتر بررسی کردم دیدم توی صفحه ی eshterak.htm به این صورته :

همون طور که میبینید زیر قسمتی که خط کشیدم یه آدرس داره که با متد post هم کار میکنه و نهایتا به پارس پال میره ؛
    ولی توی payments.php چنین متد و آدرسی نیست فقط یه خونه از جدوله که منوی دراپ دان و اون عکس " شارژ مشترکین"- که منبعش هم از پارس پاله- داخلش قرار گرفته و هیچ عملکردی براش تعریف نشده. در واقع اون کلید فقط یه عکسه و هیچ کار خاصی نمیکنه.

با تشکر
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

13. 2 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), مدیرهمدردی (دوشنبه 14 اردیبهشت 94)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    ضمن تشکر از شما به زودی درست میشه

15. 2 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 14 اردیبهشت 94), m.reza91 (دوشنبه 14 اردیبهشت 94)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 27 تیر 94 [ 02:26]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 99.9%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class31 days registered5000 Experience Points
    تشکرها
    354

تشکرشده 728 در 228 پست

Array
    سلام...خدا قوت
    من هر وقت می خوام عکسی یا شکلکی ارسال کنم با مشکل مواجه می شم
    تصویر می پره...به سختی و با چند بار ارسال شکلک و عکس رو ارسال می کنم
    ناگفته نماند که من کروم رو بروز رسانی کردم به خاطر کرومم هست ؟! یا مشکل از سایته !!!
    اگر کسی راه حلی داره ممنون می شم
    ویرایش توسط بانوى مهر : چهارشنبه 20 خرداد 94 در ساعت 09:31

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    خانم اعجاز عشق

موضوع محدودیت ارسالهای شما در حال بررسی است لطفاً کاری که میگم را انجام دهید ..... از اکنون هیچ گزارشی برای هیچ پستی به مدت 24 ارسال نکنید ... و سعی کنید در تاپیکها سه پست را ارسال کنید .... بعد اینجا نتیجه را به ما اعلام کنید که آیا سه پست را توانستید ارسال کنید ؟

صفحه 43 از 78 نخستنخست ... 313233334353637383940414243444546474849505152536373 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)