به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
    عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 15:02]
    سطح
    20
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    39

تشکرشده 116 در 43 پست

Array
    عزیزم محیط خونه رو شاد کن همش بخند و لذت ببر از زندگیت.به شوهرت محبت کن و بهش ابراز علاقه کن.بهش نشون بده چقدر برات مهمه و حتی باهاش حرف بزن اگه خجالت میکشی از حرف زدن میتونی بهش اس بدی بگی چقدر زندگیتون برات مهمه و چقدر دوسش داری.نه مثل یه ادم ضعیف.مثل یه ادم با اعتماد به نفس.سعی کن کم کم با خودت کار کنی هر روز سعی کن افکار منفی رو از ذهنت دور کنی .هر چی که باعث میشه راجع بهش بد بین بشی رو کاملا حذف کن مثلا همین برنامه های لاین و وایبر.بذار بفهمه بهش اعتماد داری نه تو حرف تو عمل ببینه که بهش اعتماد کردی.

2. 2 کاربر از پست مفید anyy تشکرکرده اند .

آبی آسمان (جمعه 08 خرداد 94), بانوى مهر (جمعه 08 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 اسفند 94 [ 02:00]
    سطح
    30
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 124 در 73 پست

Array
    سلام ابی اسمان.....نمیدونستم تایپیک زدی......انگار روزگار حسابی با ما سر جنگ داره..نمیدونم..واقعا نمیدونم چی بگم...چون خودمم دارم توی همین منجلاب ....غرق میشم.....11 ساله...سایه شوم اون خانوم روی سرم سنگینی میکنه...حتی یک شب خواب راحت نداشتم......من بازم دیشب شمارش رو توی گوشی شوهرم دیدم.....سکوت کردم...اما شوهرم در مقابل همین سکوتم قهر کرد...هنوز نیمده خونه.......باید توکل به خدا کنیم

4. کاربر روبرو از پست مفید خورشید30 تشکرکرده است .

آبی آسمان (جمعه 08 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 خرداد 94 [ 21:39]
    سطح
    4
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 24 در 15 پست

Array
    متاسفانه از وقتی که این نرم افزارها و محیط های مجازی وارد زندگی ما ها شدن رو حقیقی زندگی ها از اون طرف خارج شد. یعنی تا جایی و مسافرتی میریم شروع میکنیم به عکس گرفتن برای کسایی که باهاشون در محیط های مجازی در تماسیم. قدیما عکس ها رو برای دل خودمون میگرفتیم الان برای دل و خوشحالی دیگران. از طرفی همین مسئله هم باعث ایجاد کلی سوتفاهم برای زن و شوهر شده و حتی مواردی باعث اختلاف شدید و جدایی شده. اگه شما با نصب نرم اقزارهایی همش میخواهین هسرتونو چک کنید که آنلاین هست یا نه و همش فکر کنید که الان که آنلاین هست داره با یکی چت میکنه این مسئله عذاب آوره. اولین راه اینه که کاملا حذفش کنید و از همسرتون بخواهیین که با تمام نکات مثبتی که این نرم افزارها دارن ایشون هم حذفش کنن تا خیال شما راحت شه. البته شاید قبول نکنن چون کلی دوست و رفیق دارن که از این طریق باهم درتماس هستن و برای هم جوک های ختده دار و جالب میفرستن. اگه قبول کردن که خوبه اگه نه شما با حذف کردن این نرم اقزارها و توضیح دادن براشون، یکم بهشون نشون میدین که چی براتون مهمه. نکته بعدی اینکه اگه واقعا همسرتون متعهد به زندگیتونه و نشون داده که قابل اعتماده دیگه دلتون را صاف کنید. درسته ایشون یه موقعی یه مشکلی داشت، مهم الان هست که اون مشکله برطرف شده. اون خانم هم متاهل هست بنابراین زندگی و تعهد داره. به این راحتی هم نیست که همش بخواد با همسرتون درتماس باشه. اونم شوهر داره مطمئنا شوهرش خیلی زود شک خواهد کرد.پس احساس میکنم این یه سری شک و ترس زنانه هست که در شما زیاد شده. وفتی اومد خونه نزدیکش باشد همش کنارش باشید بهش عشق و محبت کنید. ازش بخواهین که برین مسافرت... مستقیم نگین بریم مسافرت (مثلا بگین خیلی دلم هوا مشهد رو کرده کاش میرفتیم). اینجوری حس مردبودن و احساس مردانگی و وظیفه شناسی در ایشون زنده میشه.جایی خواستین برین حتی اگه نزدیک هم هست زنگ بزنین بهشون بگین (مثلا من میخوام برم فلان جا...برم؟). مطمئن باشید اگه شما بتونید نیازهای همسرتونو برآورده کنید (نیازهای روحی وجسمی) همسرتون به هیچ وجه دنبال کسی یا چیزی نمیره و فقط سعی در ساختن زندگیش میکنه. شما میتونید بارفتارتون جوری شوهرتون را عاشق خودتون کنید که بعد از مدتی واقعا خوشبختی واقعی را حس کنید. همش بهشون بگین که بهت افتخار میکنم،تو کارها همش ازش مشورت بگبرین....
    ویرایش توسط آرش کمانگیر : جمعه 08 خرداد 94 در ساعت 14:38

6. 2 کاربر از پست مفید آرش کمانگیر تشکرکرده اند .

anyy (جمعه 08 خرداد 94), آبی آسمان (جمعه 08 خرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 خرداد 94 [ 15:56]
    سطح
    26
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 43.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second Class3 months registered
    تشکرها
    235

تشکرشده 155 در 73 پست

Array
    سلام دوست خوبم anny مهربونم خیلی ازت ممنونم که تاپيک منو دنبال میکنی و نظر میدی وقتی حرفاتوميخونم آروم میشم
    ماندگار عزیز و آروم خودم اسم تو خیلی دوست دارم وقتی می بینمش یه حس خوبی بهم دست ميده امیدوارم همیشه ماندگار وجاودانه باشی ازت ممنونم که باهام همدردی کردی امیدوارم که خدا خودش به حق این ماه عزیز بهت کمک کنه آرامش بیاد تو زندگیت

آقای آرش کمانگیر برادر عزیز ودلسوزم خیلی ممنونم بابت وقتی که ميزاريد و توضیحاتی که میدید امیدوارم اونقدر قوی باشم که بتونم راهنمایی هاتونو تو زندگیم عملی کنم اینکه برنامه های خودمو حذف کنم میتونم ولی نمیتونم ازشوهرم چنین چیزی بخوام چون مطمئنم ناراحت میشه وبهش برميخوره ،جناب آرش این کارایی رو که گفتين همه رو انجام دادم وميدم ولی نمیدونم چرا همش احساس میکنم شوهرم بازم با اون درارتباط چون اگه کسی مشکل داشته باشه قشنگ معلومه بازم ازتون ممنونم که به تاپيک من سر زدين و نظر دادین

راستی بچه ها یه چیز دیگه که خیلی آزارم میده اینه که من خیلی با بچه هام بد اخلاق و پرخاشگر شدم خیلی دلم براشون ميسوزه مامان خوبی براشون نیستم
    از همه دوستاي گلمanyyمهربون و خانوم ماندگار و جناب آرش خیلی خیلی ممنونم بابت راهنمایی و وقتی که ميزارين خواهشا بهم راهکارم بدین که چکار کنم که بتونم خودمو بکشم بالا وزیاد درگیر کارای شوهری نباشم از وقتی شما دوستاي گلم راهنماییم میکنین خیلی بهتر شدم
    وقتی هم میخوام کاری کنم فکراي بد بیاد تو ذهنم نوشته های شما دوستاي گلم میاد تو ذهنم و باعث میشه که بتونم خودمو بیشتر کنترل کنم

بچه ها امروز همسرم برمی گرده اينقدرم چیز واسم خریده که عکساشو واسم فرستاده ولی وقتی بهشون فکر میکنم هیچ علاقه ای بهشون ندارم چون همیشه این حرف تو ذهنمه که هر مردی که خیانت میکنه خیلی با زنش مهربون وولخرج میشه همیشه واسش کادو ميخره
    تو رو خدا کمکم کنید این حس ها رو از خودم دور کنم بچه ها من دیگه خیلی خودمو درگیر این مشکلات کردم مثلا حتی وقتی ميرم استخر بازم اينايي که گفتم تو ذهنم با با کسی حرف میزنم فقط نگاش میکنم و ذهنم مشغوله فکراي خودم الان شما بهم بگین شوهرم اومد چه برخوردی باهاش داشته باشم
    چککککککککککککارکنم کمکم کنید دوستاي عزیزم بهم راهکار بدین مرسی از همه تون خیلی دوستون دارم
    ویرایش توسط آبی آسمان : جمعه 08 خرداد 94 در ساعت 16:33

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 تیر 97 [ 21:02]
    سطح
    45
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 58
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 91 در 64 پست

Array
    ابی اسمان عزیز

من تایپیک های شما رو خوندم.واقعا میفهمم چه حسی داری.هیچ چیز مثل خیانت زن رو داغون نمی کنه.ولی الان مساله اینه که شما بعضی وقتا کاملا

مطمئن نیستین.هر وقت همسرتون آنلاینه احساس می کنید دارن به شما خیانت می کنن.

کی گفته مردی که به همسرش خیانت می کنه براش کلی خرید می کنه؟شما اگه کسی رو دوست نداشته باشی و حوصلشو نداشته باشی براش

خرید می کنی؟؟!!!!مطمئنا شاید یه چیز کوچولو براش بخری تا حرف و حدیثی نباشه.نه اینکه بری کلی خرید کنی بعد با ذوق بهش بگی برات خرید کردم

و عکساشو بفرستی.

عزیزم بر شیطون لعنت بفرست.لباس قشنگ بپوش.خودتو برای اومدن همسرت آماده کن.با روی گشاده و باز به استقبالش برو.

میدونم یه کم سخته ولی امروز برا شروع تازه،بهترین روزه.

براتون دعا می کنم.انشالله که موفق باشید.

9. کاربر روبرو از پست مفید سحر22 تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 15:02]
    سطح
    20
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    39

تشکرشده 116 در 43 پست

Array
    عزیزم خیلی خوب با شوهرت برخورد کن جوری که انگار اصلا ازش ناراحت نیستی غذای مورد علاقشو درست کن.با بچه هات هم تورو خدا مهربون باش این بچه ها قراره فردا مادر و پدر بشن.خودم چون بچگیم پر از سختی بوده و این همه بی محبتی هنوز هم تو زندگیم تأثیر داره بهت میگم .سعی کن اونقدر وقتت پر باشه که فرصت نکنی به این چیزا فکر کنی.در ضمن شوهرت خیلی دوستت داره که کلی برات خرید کرده هیچکس واسه کسی که دوسش نداره خرید نمیکنه.وقتی تنها هستین یا مثلا دارین میخوابین با شوهرت صحبت کن بهش بگو که خیلی زندگیتو دوست داری بگو میخوای مادر خوب و همسر خوبی باشی.بعدش بهش یواش یواش بگو بیا هر دومون برنامه هارو حذف کنیم اینطوری وقت بیشتری رو میتونیم با هم باشیم.من و شوهرم هم این برنامه هارو داشتیم منم با شوهرم حرف زدم اولش گفت من پاک نمیکنم منم با حالت ناراحتی بهش گفتم باشه هر وقت دوست داشتی پاک کن ولی من همین الان پاک میکنم چون دوست دارم این وقتمو برای تو و دخترمون بذارم.بعدش یکم باهاش سرد برخورد کردم یک ساعت بعد گرفت برنامه هاشو پاک کرد.البته هر ادمی یه جوره نمیشه من بگم چون شوهر من اینکارو کرد شوهر شما هم حتما همینطوره ولی شاید نتیجه بده.به شرطی که خودت اول پاک کنی برنامه هاتو.در ضمن همونطوری که گفتم جوری نشون بده که بهش اعتماد داری و واقعا هم بهش اعتماد کن.

11. کاربر روبرو از پست مفید anyy تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    دقیقا من با سحر موافقم فکرا تو سرتن ازارت میدن نزار از مغزت بیان اینطرف تر وبیفتن تو زبونت ولحنت گیریم شوهرتم داره کاری میکنه اگه امروز بیاد وتوسط تو تایید نگیره نابود میشه ومسلما سمت کس دیگه میره کلید مرد رو گوش دادی؟ توروخدا عزیزم اره سختته ولی نقش بازی کن واسه اینکه اگه امروز خراب شه خیلی توروحیه شوهرت اثرمخرب میزاره اومد لباسارو ووسایل اورد حتی الکی بگو وااای چه چیزایی خریدی از عکسشونم خوشگلترن یه بوس کوچولو بکنش با ذوق وشوق برو بپوششون کلا خودتو باهاشون سرگرم کن ازش کلی تشکرکن خانومی نقش بازی کن ومیبینی که نقش میره تووجودت همه ی کارات با ذوق انجام بده بغلش کن بگو چقدر دلم برات تنگ شده بزار حس کنه چقدر نیازمندیشی منکه میگم شوهرت خیانت نمیکنه نهایت داره یه شیطنتایی توی این فضاهای مجازی میکنه بعدشم اینایی که به ماندگار میگم به توهم میگم اصلا فرض براینکه شوهرتم خیلی بده وداره خیانت میکنه حالا تو ازکادوهات لذت نبری حرص بخوری با بچه هات بدی کنی موهای سرت سفید شه خوب میشه؟فکرکردی اگه سفید شدن موهاتو یا ضعفتو ببینه میگه خدایا منوبکش این زنو اذیت میکنم نه خانومم اینا مال رماناست مردا اینطوری نیستن زنشون شاد بشه وبخودش برسه بیشتر توچشمشون تا زنی که واسه زندگی حروم بشه دوروز دیگه مشکل اعصاب گرفتی میگه تقصیر خودت بود میخواستی بری دکتر پول که دستت بود میخواستی به خودت برسی غیر از اینه؟فرض کن کارات روی خیانت شوهرت اثر نزاره حالا کدومش بهتره اینکه اول روانت اروم کنی از زندگی لذت ببری نزاری موهات سفید شه وخندون باشی سلامتیت حفظ کنی یا اینکه رنجور وعصبی یه گوشه بیفتی که البته اگه به خودت برسی تاثیر بهتریم روی شوهرت داری ثانیا الکی این فکروخیالا چیه نه خانوم شوهرت دوست داره کلیم دوست داره منتها نمیفهمم مردا چه اصراری دارن نزارن زنه خوش به حال بشه وهمش حرف یه دختر تو گذشته رو بزنن وسواس فکری میگیریا اونموقع کسی بهت نمیگه
    خرت به چند دختر یه امشب از فکرا بیا بیرون برو حموم همه فکرارو بزار تو حموم تا اب ببره وبیا بیرون توحموم جیغ جیغات بکن وبیا بیرون اهنگ بزار دوپس دوپس وفقط بخند قبووووول؟

13. 2 کاربر از پست مفید دختر جوان تشکرکرده اند .

آبی آسمان (جمعه 08 خرداد 94), الهام 5566 (جمعه 25 دی 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 خرداد 94 [ 21:39]
    سطح
    4
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 24 در 15 پست

Array
    به عنوان یه مرد کاملا با نظر دوستان موافقم ولی یه نکته رو متذکرشم اینه که اصطلاح نقش بازی کردن واژه ای خوبی نیست. شما تلاش کنید برای تغییر دیدگاهتون. من نظرم اینه که شوهرتون فهمیده شما دلگیرین ازش برای همی براتون کلی هدیه خریده. اگه مردی نسبت یه زنش سرد باشه هیچ وقت اینهمه هدیه نمیخره. شما اگه دیدگاهتون را عوض کنید مطمئنا به آرامش میرسید و رفتارتون هم با فرزندانتون بهتر میشه. شما حتما به یه روانشناس مراجعه کنید چون احساس میشه دیدتون یکم منفیه. درضمن امشب حتما با شوهرتون خوب باشین دلش براتون تنگ شده که براتون کلی هدیه خریده. محیط خونه و بستر خواب مناسب رو هم براشون آماده کنید. دل شوهرتونو با توجه به پیشنهاداتی که دوستان در کامنت های بالا دادن بیشتر بدست بیارید.

15. کاربر روبرو از پست مفید آرش کمانگیر تشکرکرده است .

آبی آسمان (شنبه 09 خرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 خرداد 94 [ 15:56]
    سطح
    26
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 43.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second Class3 months registered
    تشکرها
    235

تشکرشده 155 در 73 پست

Array
    سلام خواهراي مهربونم فکرشو نمی کردم اینقدر زود جوابمو بدین واقعا سپاسگزارم
    ازخواهرخوبم سحر22 بسیار ممنونم بابت حرفاتونم آره عزیزم شما درست میگی ولی این جمله ای که مرداي خیانتکار بازناشون مهربون میشن هميشه کادو بهشون ميدن و از تو اینترنت سرچ کردم وخوندم دیگه راست ودروغشو نمیدونم ولی همین که میبینم شوهرم خیلی مهربون شده و واسم کادو ميخره با اون گذشته ای که داشته با اون همه بلاهایی که سرم آورده و.......نميتونم خوب بودنش و باور کنم
    anyy مهربونم تو واقعا مهربونی اتفاقا از نوشته هات معلومه خیلی آرومی و هیچ کمبودی توشون حس نمیشه من سعی میکنم به حرفتون گوش بدمو باهاشون مهربون باشم

اما شما دختر جوان خیلی خوشحالم کردین که واسم پست گذاشتين منتظر نظرتون بودم چون خودم تاپيک ماندگار جونو دنبال میکنم و شما اونجا پست ميزاشتين وراهنماييش ميکردين خیلی دوست داشتم که به تاپيک منم سربزنين الانم با خوش آمد گویی ازتون استقبال میکنم و بهتون میگم حرفاتون واقعا قشنگه و روحیه آدمو وبالا میبره
    آقای آرش کمانگیر بسيارازشما مچکرم با اون برخوردايي که ازطریق پیام باهم داشتیم اون متوجه ناراحتی من شد
    بچه‌ها اون دیروز اومد خونه منم همون جوری که شماها گفتين رفتار کردم ولی اصلن حس خوبی ندارم الانم که رفتم رو صفحه تلگرامش از ساعت هفت که رفته همش آنلاينه من اصلن اینو نميفهمم آخه ساعت هفت صب چی داره که اینجوری میکنه
    بچه‌ها دوست دارم باهاش جدی صحبت کنم من به خاطر اون همه کاری کردم حتی از خونه و زندگی وآرامشم گذشتم که آقا بیاد وپیش خانواده ش باشه وبهشون کمک کنه وبه قول خودش نزديکشون باشه اصلن نمیخوام زندگیم تو شک و شبهه باشه من الان دوتابچه دارم ولی بااین رفتاراي شوهرم حتی حوصله ی رسیدگی به بچه‌ها مم ندارم میخوام امروز که اومد خونه همه چیو بهش بگم وقتی من دارم ازدل وجون با اون زندگی میکنم اون چرا باید این رفتارهای بچگونه رو داشته باشه
    خواهشا منوتنها نزارین با نظرا وراهکاراتون خوشحالم کنین وبهم کمک کنید
    مرسی از همه تون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    خواهش خانوم خانوما کادوها چجوری بودن کیف کردیا؟میخوای به شوهرت چی بگی اینکه این برنامه هارو پاک کنه فکرنکنم گوش بده ها عزیزم هر انلاین بودنی که معنیش استفاده در لحظه نیست شاید انلاین میمونه ولی گوشیش میبنده ومیره سرکارش چون خودمم که دخترم ومشغله ندارم گاهی یادم میره وهمینجوری وصل میمونم شوهرت دیگه مرده ومردا هم که گیییییییج بدبخت اینهمه کادوبرات خریده شاید اره میخواد دور از جون خرت کنه واز قدیم هم گفتن مردی که خیلی قربون صدقه زنش بره ریگی به کفششه حالا انصافا بریم یجا مهمونی ببینیم مردی خیلی به زنش میرسه میگیم ایناها مرد یه کرمی داره یا میزنیم تو شوهر شوهرمون که بیا ببین شوهر مردم قربون صدقشون میرن؟کدوم؟چرا نسبت به رفتارهای شوهرت منفی بافی میکنی مگه توی همین تالار نمیگن اینده نگری ممنوع پیش بینی ممنوع خوندن ذهن همسر ممنوع قضاوت راجب نیتاش ممنوع میشه
    فکرکرد:معلومه نیست باز چی کار کرده واسه بازی دادنم این کادوهارو خریده فکرکرده من کورم نمیبینم صبح تا شب تو اینترنته داره یا دخترا حرف میزنه حتما قصدش از این مهربونیا بستن دهن منه تا کاراش توسعه بده اون دیگه منو نمیخواد سرش جای دیگه گرمه وهزار جور ور ور دیگه یا میشه گفت اره معلومه هنوز بهم احساس داره که پشیمون شده شاید داره خودش اصلاح میکنه واقعا خوب شده بالاخره صبرم جواب داد چقدر برام خرج کرد چقدر دوستم داره معلومه دیگه سرراه اومده
    خانومی اینا فقط دوتا تفکره دوتاراه که میتونی انتخابشون کنی اره به جون خودت که منم میفهمم چقدر سخته وقتی میبینیش کاراش یادت میفته اما واسه خودت خوبه تو توی وجودش نیستی تا نیتش بدونی اگر بد باشه خودش نشون میده موهات سفید شه خوب نمیشه ها این مدت برو دکتر تغذیه وپوست ومو تا سفید شدن موهات کنترل کنه امشبم خواستی با شوهرت حرف بزنی جدی اما مهوبون باش وزورش نکن تا فکرکنه ایناها باز بحث ودعوا داریم واصلا حرفات گوش نده برو قشنگ پیشش بشین رو پاشم میتونی بشینی (:با ارامش با زنیت حرفتو بگو اگه هم گفت نه بگو باشه من خودم این برنامه هارو حذف میکنم وبلند شو برو سر کارت اشک واه راه نندازی که حس کنه داری زورش میکنی ومیخوای راضیش کنی چقدر این مردای ایرانی بدن خانوماشون مثل دست گل ولی اذیتشون میکنن نچ نچ نچ موفق باشی

18. کاربر روبرو از پست مفید دختر جوان تشکرکرده است .

آبی آسمان (شنبه 09 خرداد 94)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)