به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array

ملاکای ازدواج اقایون چرا انقد دنبال زیبایین؟

سلام من این سوالو داشتم اگه فرشته مهربون نیاد بگه این تایپیک بحثه و ... ببندش من شیرینی میدم به همتون .
    من واقعا نمیدونم ملاکای ازدواج اقایون چیه
    هرکیو میبینم دختر هزاررنگولعاب خودشو درست کرده توخیابون ازدواج کرده درحالیکه سابقه درخشانی نداره
    اونموقع من که باحجابو پاکم هیچکی نگام نمیکنه تازه تحصیلاتو بخورده تو سرم به اون کار ندارم

2. کاربر روبرو از پست مفید zzzz تشکرکرده است .

amir-salatin (سه شنبه 12 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 98 [ 15:00]
    سطح
    58
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    521

تشکرشده 526 در 206 پست

Array
    سلامهر مردی براش قیافه مهم نیست اون دختری که شوهرش به خاطر تیپ و قیافش باهاش ازدواج میکنه باید همیشه ترس از این داشته باشه که شوهرش نره دنبال کسی دیگهمن به عنوان یه مرد ملاکهای ازدواجمو میگم اول ایمان، نجابت و عفیف بودن و حجاب مناسب { عفت و حجاب در رفتار و افکارش داشته باشه نه فقط در ظاهرش}دوم اخلاق و صداقتسوم اصالت خانوادگی { منظورم مادیات نیست }چهارم فاصله مکانیش با ما { مثلا نزدیک باشه یا فامیل یا همسایه باشه جوری که نصبت بهش شناخت داشته باشی}پنجم چهره مناسب که به دل بشینه{ خیلی زیبا نباشه ولی یه ظاهر معمولی داشته باشه با یه سری معیارهای دیگه}آخر سر هم دوست دارم زنم مغرور نباشه و بقیه رو پایین تر از خودش نبینهموفق باشییاعلی...
    ویرایش توسط alireza198 : دوشنبه 04 خرداد 94 در ساعت 22:58

4. 4 کاربر از پست مفید alireza198 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (سه شنبه 05 خرداد 94), fahimeh.a (شنبه 19 تیر 95), واحد (سه شنبه 05 خرداد 94), zzzz (دوشنبه 04 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام

به خاطر اینکه آدمیزاد ذاتا زیبایی رو دوست داره حالا این قضیه در مورد آقایون یکم پررنگتره و اون هم مربوط به آفرینش اونها هست که بیشتر با چشمشون عاشق میشن.

ولی در کل باید در کنار سایر تناسب هایی که بین زن و شوهر وجود داره از نظر زیبایی هم بینشون تناسب برقرار باشه ولی اگه خانم تو زمینه زیبایی یه level بالاتر از آقا باشه و آقا از نظر شغل و موقعیت اجتماعی از خانم بالاتر باشه این نوع ازدواج معمولا موندگاری بالاتری داره البته این قانون،مطلق نیست همون طور که وقتی میریم بیرون فراوان فراوان زوجهایی رو می بینیم که تناسبی تو ظاهر با همدیگه ندارن.

اگه یکی از زوجین خیلی زیباتر از اون یکی باشه از همین قضیه ممکنه به عنوان اهرم فشار استفاده بکنه که تو تاپیک های بعضی از دوستان همچین مشکلی مطرح شده.

البته بعضی از آقایون هم خوش اشتها هستن و خودشون خیلی تاپ و عالی نیستند(حالا از نظر اخلاقی،شغل،درآمدو...) ولی دنبال زیباترین دخترها هستند که خیلی وقتا
    جواب منفی میشنوند و همین باعث سرخوردگیشون میشه.

یه داستان جالب در این مورد هست:

مردی تصمیم به ازدواج گرفت. پس به بنگاهی مراجعه کرد که روی آن نوشته بود «بنگاه زناشویی».

مرد در را باز کرد و وارد اتاقی شد که دو در داشت.
    روی یکی نوشته شده بود «زیبا» و روی دیگری «نازیبا».

در زیبا را فشار داد و وارد اتاق شد. دو در دیگر دید، روی یکی نوشته شده بود
    «کدبانوی خوب» و روی دیگری «شلخته».

او از در کدبانوی خوب وارد شد.
    در آن جا دو در دیگر بود که روی یکی «جوان» و روی دیگری «پا به سن گذاشته» نوشته شده بود.

از در جوان وارد شد. ته اتاق آینه ی دیواری بزرگی دیده می شد که روی آن این جمله نوشته شده بود:

« " با چنین ادعا و هوس ها، بهتر است اول خودتان را در این آینه نگاه کنید!! " »

در ضمن اینم یادم رفت بگم شما که باحجاب هستی هم میتونی یه آرایش ملایم داشته باشی تا زیبایی صورتت رو دو چندان بکنه،از مانتو و روسری های خوشگل زیر چادرت استفاده بکنی و....اینها منافاتی با حجاب نداره.منظورم از آرایش کردن و خوشتیپ بودن صرفا برای انتخاب شدن به عنوان کیس ازدواج نیست بلکه این آرایش ملایم و خوش تیپی بهت اعتماد به نفس میده و باعث میشه خودت از دیدن خودت لذت ببری.

موفق باشی
    ویرایش توسط آی تک : دوشنبه 04 خرداد 94 در ساعت 23:18

6. 3 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

alireza198 (دوشنبه 04 خرداد 94), fahimeh.a (شنبه 19 تیر 95), zzzz (دوشنبه 04 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 خرداد 96 [ 23:33]
    سطح
    23
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    6

تشکرشده 91 در 41 پست

Array
    خیلی مهم هست،به نظرم باید فرد زیبا و خوش اندام و خوشتیپ باشه،بعد معیارهای بعدی رو داشته باشه، یعنی شرط اولیه این هست
    راستی،نمیدونم توی جامعه چی شده که تا میگن باحجاب یعنی چادری، و بی حجاب میشه مانتویی، در صورتی که در ایران حجاب اجباری هست و اصلا بیحجاب نداریم
    ویرایش توسط mehdi_7 : سه شنبه 05 خرداد 94 در ساعت 00:43

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    اقا مهدی بعد تحصیلکرده مهربون پاک باوفا شاغل هنرمند .....باشه اگه پیدا کردید بگید خودم میرم میگیرمش خخخ چقداخه شماها ادعا دارید چجوری میشه هم خوشکل و خوش اندام خوش تیپ باشه. چجوری میشه هم حیاداشته باشه هم اجتماعی باشه اخه
    من چادری نیستم همیشه مقنعه سرمیکنم گردی صورتم بیرونه صورتم تقریبا اصلاح شدس مانتو تازانو کتونی شلوار لی
    اهل کفش پاشنه بلند نیستم .ارایشم میکنم کم .اما توخیابون که میبینم دختره کم مونده روسریش بیفته باساپورتو ... استین مانتوش تا ارنج بعد کنارش همسرشه معلومه که شوهرشه نه دوس پسرش .وقتی این مواردو میبینم فکرمیکنم جامعه داره فرهنگش عوض میشه ینی عملا انتخاباشون یجوردیگس اقایون .اخه من یه مقاله خوندم 40مورد شوهریابی فکرمیکنم اقای سنگ تراشان نوشتن همه مواردی توش بود ازهمه مهمتر بیشتر رو عفافوپاکدامنی متمرکز شده بود و حرفی از چهره نبود امامن در عمل چیزدیگه ای میبینم
    خواستم بگم اقای سنگ تراشان کسی به مرووارید داخل صدف ته دریا نگاه نمیکنه چون یامیترسه غرق شه یا فکرمیکنه صدف مرواریدو بهش نمیده لذا به سنگای براق کنار ساحل راضی میشه اما اون مروارید داخل صدف بسته ته دریا میمونه تکوتنها گناهش چیه؟
    اگه از اقایونیکه ازدواج کردن اماربگیرید میفهمیدکه همه دنبال زیبایین
    زیبایی که باعمل جراحی و لباسای نامناسبو بدن نما ،،...
    اگه از خودمنم بپرسید میگم ملاک اولم تقواس اما خودم عاشق یه پسر خوشکل بی تقوا شدم پس حرف باعمل متفاوته
    خواستم بگم اون مقاله احتمالا برای پسرای استان قم نوشته شده نه تهران حداقل اینکه پسرای تهرانی دنبال رنگولعابن منم میمونم بااعتقاداتم تنها

9. کاربر روبرو از پست مفید zzzz تشکرکرده است .

cheshmakk (سه شنبه 05 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 خرداد 94 [ 18:51]
    سطح
    17
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    16

تشکرشده 127 در 38 پست

Array
    با نظر شما مخالفم. یعنی کساییکه زیبا نیستند مجردند؟ اولا زیبایی نسبیه و بنظر من مثلا یکی خوشگله اما بنظر کس دیگه اون آدم زشته. آدم زشت نداریم .این خیلی بده که کسیکه آرایش داره یا حجاب براش مهم نیست رو بگیم آدم خوبی نیست و گذشته خوبی نداره... برای مردا مهمه که طرف مقابلشون سالم باشه. صد در صد اون زنش رو بهتر از ماها میشناسه و نباید تهمت بد بودن به دیگران بزنیم. بنظر من همش به اعتماد بنفس برمیگرده... باید روی خودت فکر کنی و این تفکرت رو عوض کنه. خیلی از دخترهایی که حجاب براشون مهم نیست شنیدم که میگن همه پسرا میرن سراغ چادریها. پس همش برمیگرده که خودت چطوری فکر کنی... برای خودت ارزش بذار .. خودت رو بالا ببین و دست کم نگیر. روی خودت عیب نذار... زیبایی چیزیه که کاملا نسبیه

11. 3 کاربر از پست مفید maryy تشکرکرده اند .

fahimeh.a (شنبه 19 تیر 95), نادیا-7777 (سه شنبه 05 خرداد 94), آنیتا123 (سه شنبه 05 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 مرداد 01 [ 18:54]
    سطح
    66
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 180
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    719

تشکرشده 351 در 126 پست

حالت من
    Bitafavot
    Array
    من شخصا خیلی حرف برای گفتن دارم..اما وقت ندارم تایپ کنم...پایان نامم نمیذاره
    ببین عزیز.من قبول دارم فرهنگ عوض شده و من باور دارم همین عوض شدن فرهنگه که باعث شده خیانت بسیار زیاد بشه..
    در مورد خیانت بحث زیادی وجود داره..اما در جامعه خیانت هم مصادیقش فرق داره...برای یک قشر دست دادن و خندیدن خیانته..برای یه قشر دیگه فقط رابطه ج ن س ی.تا حد رابطه هم باهم راحتن و مشکلی ندارن.
    شاید خیلی ها با ملاک زیبایی ازدواج کنن اما این زیبایی یکتا نیست..از یک خانم به خانم دیگه فرق داره..همیشه زیباتر از زیبا هم وجود داره..به نظرم اینجور آدمها به احتمال قوی به مرز خیانت هم می رسن.چون زیبایی همیشه یکتا و پایدارنیست...از طرف دیگه هم وقتی ببینن که یک فرد زیبا هم کلی کاستی اخلاقی داره و از این بعد ارضا نمیشن و می فهمن چه اشتباهی کردن..
    من مواردی را دیدم که خانومه زیبا بود و معایبی داشت. اما همسرش بهش خیانت می کنه اونم با یه دختر زشت!!!چرا؟؟ چون بعد ازدواج می فهمه که زیبایی به تنهایی ملاک نیست و خیلی معیارهای دیگه هم وجود داره...
    پس به جای اینکه فکر کنیم چرا دیگران اینطورین باید ببینیم دوام و آرامش زندگی در اونا چقدره..
    به نظر من ازدواج برای برخی از آقایون حکم عروسک بازی داره..برای همین دنبال عروسک خوشگلن...اصلا این افراد مفهوم زندگی مشترک رو نمی دونن و تصورشون از زندگی مشترک در حد لوکیشنهای داستانهای عاشقانه اس.
    البته من فکر کنم تاپیک شما دو بخش داره..یکی اینکه چرا خانومای آنچنانی ازدواج می کنن و اونایی که باحیا و پوشش مناسب دارن کسی طرفشون نمیاد
    دوم..چرا زیبایی ملاک اصلی شده..
    این دو موضوع تا حدودی با هم فرق داره...چون به نظرم نه تنهایی زیبایی ملاک شده بلکه برای افرادی ،بی قید و بند بودن هم ملاک اصلی شده چه خوشگل چه زشت.
    ولی فکر کنم بیشتر منظورتون روی بی قید و بند بودن باشه.؟؟..

13. 2 کاربر از پست مفید افسونگر تشکرکرده اند .

zzzz (سه شنبه 05 خرداد 94), شکوه (سه شنبه 05 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 خرداد 96 [ 23:33]
    سطح
    23
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    6

تشکرشده 91 در 41 پست

Array
    متاسفانه توی نظرات جوری در مورد حجاب صحبت میشه که برخی خود را برتر از آن دیگری بداند.
    توجه شما را به این دو بحث بین کاربران در سایت الف جلب می کنم که مشخص شود نظرات متفاوت هستند در جامعه در مورد حجاب و اینگونه نیست که در برخی سایت ها تبلیغ می شود
    الف - با وجود این تلویزیون، وجود حجاب معجزه است/ بجای عدالت اجتماعی سرگرم حجاب شدیم
    الف - حجاب قانونی یا حجاب اجباری؟
    اینجا جای بحث در مورد خود حجاب نیست، و نمیخوام بازش کنم ولی اگر از دید درون دینی هم بخواهید نگاه کنید، در قران از خدا به پیامبر با استفاده از کلمه ی قل یعنی بگو، به صورت توصیه ای به ایشان میگوید به همسرانت و دخترانت و زنان مومن بگو حجاب کنند و نه همه زنان. این یک چیز شخصی و اعتقادی هست و نباید جوری تلقین شود که چون فلانی مثلا چادری و یا مقنعه ای و .. هست پس برتر هست و هر که اینگونه نبود بدتر هست. در مورد چادر هم ربطی به اسلام ندارد و لباسی مربوط به زمان قاجار هست که روبنده هم داشته و رضاشاه خوشبختانه آن را حذف کرد وگرنه امروز اونو هم بخشی از دین و حجاب و حیا و عفاف می دونستند.
    من اگر گفتم زیبا، زیبایی نسبی هست، و از دید هر کسی زیبایی یک معنی دارد. یک دختری که به خودش نمی رسد و چربی و کالری را تنظیم نمی کند ورزش نمی کند و ...چرا باید توقع داشته باشد مثل یک دختر خوش اندام که به خودش رسیده، بهش نگاه بشه.
    بین بیحجابی و بدحجابی خیلی فرق هست این را هم میدانم. بیحجابی بهتر از بدحجابی هست. چون در پدیده ی وطنی بدحجابی، لباس ها تنگ و مسخره و آرایش ها غلیظ و .. می شود. که از عوارض حجاب اجباری هست البته. ولی با این مورد که کسی که چادر و یا مقنعه دارد خود را برتر از مانتویی و آن که مانتو هست خود را برتر از آنکه شل حجاب هست بداند مخالفم.
    در مورد خود چادر، چون نشان دهنده و نماد حکومت و افراد وابسته به نظام ،گشت ارشاد و ...هست، کلا دید منفی بوجود آمده و خیلی با دیدن آن زیاد طرفشان نمی رود، مساله سر خود اون پارچه نیست ها، مساله سر معنی هست که این پارچه دارد. و خوب خیلی ها نگاهشان جوریست که تر و خشک را باهم میبینند، اگر چه نظر ارتش سایبری که توی سایت ها به صورت گسترده نظر می دهند و تعریف و تمجید از چادر می کنند و نفی غیر آن، شاید برخی ها را به اشتباه بیندازد درباره نظرات مردم در جامعه. البته شهر با شهر هم فرق دارد. یزد یا قم نرفتم اما میگن مردمش مذهبی هستند شاید با یک شهر دیگر مثل تهران یا شیراز تفاوت وجود داشته باشد.
    گفتم زیبایی و تناسب اندام چون اگر اینگونه نباشد، مرد به سمت زنان دیگر کشیده می شود. در ثانی اکثر پسرها به دلایلی دوست دارند زنشان شاداب و با طراوت باشد و هر چقدر که خودشان افسرده و یا خسته و یا بی حوصله باشند او آن را برطرف کند و به پسر حس زندگی بدهد.یک خانمی توی همین سایت هست سرشار از نفرت و ناامیدی و افسردگی و دائما از خودکشی حرف می زند، قطعا امثال ایشان هرگز مورد نظر هیچ کس نیست.
    جامعه فرهنگش عوض شده شما نمی تونی با فرهنگ دهه ی شصت زندگی کنی که، نظر کارشناسان مذهبی و دولتی خب معلومه همینه ،نمیتونه چیز دیگه ای باشد اونا نمیگن زیبایی اهمیت داره. اونا از دید دینی حرف می زنند بیشتر. گرچه شوهریابی، با پیداشدن از سوی شوهر فرق دارد.
    اما علاوه بر زیبایی و تناسب اندام قطعا معیارهایی دیگر همچون تحصیلات، خانواده، شغل، هنر و ... نیز اهمیت دارند. البته باز هم می گویم که زیبایی نسبی هست. یک کسی رو میشناختم که از دید او، زن تپل و کمی چاق زیبا به نظر می رسید.
    ویرایش توسط mehdi_7 : سه شنبه 05 خرداد 94 در ساعت 09:04

15. 5 کاربر از پست مفید mehdi_7 تشکرکرده اند .

maryy (سه شنبه 05 خرداد 94), sahar67 (سه شنبه 05 خرداد 94), نادیا-7777 (سه شنبه 05 خرداد 94), zzzz (سه شنبه 05 خرداد 94), آنیتا123 (سه شنبه 05 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 08 اردیبهشت 96 [ 21:40]
    سطح
    59
    Level completed: 42%, Points required for next Level: 117
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    299

تشکرشده 738 در 270 پست

Array
    خب این یه واقعیته که چه دخترا چه پسرا هردو معیارهایی دارن که میتونه اشتباه باشه ولی از نظر خودشون کاملا درسته

مگه ما کم دخترایی داریم که میشه گفت فقط دنبال پولن؟

واله من یه دوستی دارم که از یه دانشگاه ازاد سطح پایین یه رشته الکی لیسانس گرفته قیافشم با وجود عمل بینی اصلا خوب نیست قد کوتاهی هم داره (البته همه مارو خدا افریده من فقط میخوام بگم خودش انچنانی نیست) وضع مالی خونوادشم نه میتونی بگی بده نه خیلی خوب اما به شدت دنبال یه مورد پولداره اونم نه در حد متوسطو اینا دنبال کارخونه دار ونمیدونم صاحب نمایشگاه اتومبیلو .....

چرا؟ چون پول به شدت محرک قوی هستش برای خانومها همون طور که زیبایی واسه اقایون

نمیشم گفت همه دخترا دنبال پولن یا همه پسرها دنبال خشکل هستن

به نظرم دیده شدن تو این افراد باعث میشه که طرفدار بیشتری داشته باشنو کاملا طبیعیه

خب یه اقایی که با بنز
    s500 میره خاستگاری یا دختری که شبیه ایشواریارایه معلومه بیشتر دیده میشن( جنبه مزاحه)

اما اینطور نیست همه اینطوری باشن اکثر دختر پسرا عاقلانه تر فکرمیکنن اما نمیشه منکر این تفکرات
    افراطی هم تو جامعه بود اما به نظرم خیلی دیگه اینجوری نیست که همه ی دخترهای خوب رو زمین مونده باشن

راستی اینطوریم نیست که همه ی این خشکل ها هم خیلی خوشبخت باشن

من خودم یه دوستی داشتم که به معنای واقعی اس بود از تیپ وقیافه که نگم بهتره منی که دختر بودم وقتی میدیمش دلم ضعف میکرد چه برسه به پسرهای بیچاره

از هنرهای ایشونم چی بگم؟

ویولن و گیتارو در حد خوب میزد تابلوهای نقاشی میکشید دهنت باز میموند از نقاشی هاش و یه خانوم به تمام معنا خونه داری که وقتی میرفتی خونش تزینن میزشامش به حدی زیبا بود که فکر میکردی ده نفر اموزش دیده کمکش کردن

ورزشکار بود وچندبار تو نوجوانی و قبل دانشگاه تو مسابقات کاراته کشوری شرکت کرده بود شنا و اسب سواریم در حد متوسط بلد بود و دندونپزشکم بود و یه اسمو فامیل قشنگ

داشت که هرجا میرفت حتی اسمو فامیلش جلب توجه میکرد چه برسه به خودش خلاصه نه از قیافه کم داشت نه هنرو نه تحصیلات ونه حتی خونواده

تو دانشگاه از روز اول خاستگارای زیادی داشت محال بود جایی بره و هزار نفر کشته مرده نداشته باشه ومن چون دوست صمیمیش بودم کاملا در جریان اتفاقات زندگیش دیگه همه جوره خاستگار داشت ازپولدارو خوشتیپ وانچنانی و تا زشت و بی پول

اونایی هم که خاستگاری نمیکردن همیشه در رویاشون بود حتی یه بار یکی از همکلاسی هامون گفت تاحالا چند بار تو خوابگاه پسرا بخاطر این خانوم دعواشده!!!!!!!!!

اما تمام این ویژگی های انچنانی باعث نشد ایشون یه ازدواج خیلی تاپ داشته باشن اگرچه رو کاغذ شاید همسرشونم خیلی بد نبود اما در باطن اصلا اونی نبودکه باید باشه یا انتظار میرفت چون معیارهای دو طرف اشتباه بود

به قول مادرم یه دختر قراره با یک نفر ازدواج کنه همون یه نفرم به وقتش میاد دعاکنید که قسمتتون خوب باشه

معیارهای ازدواج و به تبع معیارهای خوشبختی تو افراد مختلف متفاوته یکی خوشبختی رو تو زیبایی میدونه یکی تو پول یکی تحصیلات یکی اخلاق

به نظرم همه ی جوونها نیاز به بازنگری در معیارهاشون دارن

ان شالله همه ی دختر پسرها خوشبخت باشن
    شک هایت را باور نکن و هیچگاه به باورهایت شک نکن
    زندگی شگفت انگیز است اگر بدانید که چطور زندگی کنید
    ویرایش توسط sahar67 : سه شنبه 05 خرداد 94 در ساعت 09:22

17. 3 کاربر از پست مفید sahar67 تشکرکرده اند .

fahimeh.a (شنبه 19 تیر 95), نادیا-7777 (سه شنبه 05 خرداد 94), zzzz (سه شنبه 05 خرداد 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 214
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,467

تشکرشده 2,190 در 377 پست

Array
    با سلام و احترام،

zzzz محترم، شما تاپیکتان را در انجمن غیرمرتبط باز کرده‌اید. بنده آن را به انجمن آزاد منتقل می‌کنم.

امیدوارم تبعیت مدیران از قوانین همدردی (که البته خودتان نیز هنگام عضویت این قوانین را پذیرفته‌اید)، منجر به آزردگی خاطرتان نشود.

این تاپیک پس از انتقال به انجمن آزاد باز می‌شود.

19. کاربر روبرو از پست مفید مسافر زمان تشکرکرده است .

fahimeh.a (شنبه 19 تیر 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)