به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 آبان 95 [ 00:03]
    سطح
    30
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    42

تشکرشده 12 در 10 پست

Array

بی توجهی همسرم به من

من در دوران عقدم
    احساس میکنم همسرم بهم بی توجه شده. ما فقط 5شنبه و جمعه باهمیم.خیلی باشیم ی وسط هفته هم باهمیم. الان حدود 3 هفته که فقط 5شنبه و جمعه باهمیم قرار بود وسط هفته من ببره بیرون. اون روز صبحش حالم بد شد بدظهر بهش زنگ زدم نگفتم بریم بیرون. خودش گفت میرم پیش دوستم. بهش گفتم میریم بیرون گفت حالت خوب نیست که. حداقل بهم میگفتی جواب نه رو میزاشتی من بهت بدم
    من خیلی ناراحتم دوست دارم همسرم توجه بیشتر بهم نشون بده. زنگ بهم میزنه اما واسه بیرون رفتن نمیگه بیام دنبالت بریم بیرون. خیلی خیلی زیاد ناراحتم حس بدی بهم دست میده وقتی ی روز باهم باشیم.قبلا بهش گفته بودم گفت باشه. هم بهش میگم به فکر میفته. بعد چند هقته حرف من یادش میره. کمکم کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    farnaz35 عزیزم .... ازدواجت رو تبریک میگم
    مدتی که از دوران عقد میگذره تاحدودی اشتیاق طرفین کاهش پیدا میکنه و رفت و آمدها جهت جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای خانواده ها کم میشن ... مطمئن باشید همسرتون شما رو دوست دارن و به نظرم هفته ای یکبار بیرون رفتن اصلا هم کم نیست و خیلی معقوله ایشون در طول هفته مرتبا با شما تلفنی در ارتباط هستن پس بهتره این افکار مزاحم رو از خودت دور کنی ... بعد از ازدواج وقت زیادی برای گذراندن با هم دارین اصلا نگران نباش ... بهتره این روزها به فکر چیدن مقدمات عروسی باشین ... اگه میخوای دوستان راهنمائی بیشتری بکنن سن - تحصیلات - نحوه آشنایی و ... خودت و همسرت رو حتما توی قسمت بعدی عنوان کنید
    خوشبخت بشی
    ویرایش توسط هم آوا : چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 در ساعت 00:32

3. 3 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

farnaz35 (چهارشنبه 16 اردیبهشت 94), leila1 (چهارشنبه 16 اردیبهشت 94), بارن (چهارشنبه 16 اردیبهشت 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 98 [ 14:41]
    سطح
    74
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,148

تشکرشده 151 در 51 پست

Array
    سلام
    جایی خوندم:
    دلفریب باشید
    نقش یک پری دریایی را بازی کنید. یک پری دریایی با اینکه بسیار زیباست خود را در معرض دید قرار نمی دهد. در رابطه خود کمی رمز راز به عنوان چاشنی وارد کنید. مقدار کمی طفره رفتن اشتیاق او را برای بدست آوردن شما بیشتر می کند. هیچگاه بدن خود را بیش از حد درمقابل همسر خود به نمایش نگذارید. اگر در روابط خود غیر قابل پیش بینی باشید این کار باعث می شود شور و اشتیاق او را بیشتر کنید. پیام های متناقض و گیج کننده برایش بفرستید می توانید سرکش و سپس رام باشید معصومانه رفتار کنید آنگاه مانند افراد شرور رفتار کنید. این گونه رفتارها سبب می شود همسر شما سعی کند بیشتر متوجه شما شود و بیشتر شما را کشف کند.

هرگز به مردان بیش از آنچه آنها به شما توجه می کنند، توجه نکنید
    برای اینکه بتوانید عشق و محبت یک مرد را برای همیشه برای خود داشته باشید مستلزم این است که شما هم از او عشق دریافت کنید. بسیاری از زنان تصور می کنند هر چه بیشتر به یک مرد توجه کنند و نیازهای کوچک و بزرگ او را برآورده کنند، بیشتر در دل او جای خواهند داشت. از آنجا که این کار را بیشتر جامعه زنان در دنیا انجام می دهند، زنان تصور می کنند این مسیر درست است و تخت‌گاز به سمت انتهایی که نمی دانند چیست می تازند. اما هر چه بیشتر در عمق این روش می روند، بیشتر آسیب‌پذیر می شوند و کمتر عشق دریافت می کنند.
    مردها وقتی بیشتر از آنچه به شما می دهند از شما دریافت کنند، دلزده می شوند. خاموش می شوند و ممکن است روش رفتاری خود را تغییر دهند. هنگامی که یک مرد دایما با حجم زیادی توجه، نگرانی، کادو، علاقه، قربان‌صدقه، آماده بودن غذا و تمیز بودن خانه و …. مواجه می شود احساسش به شما عوض خواهد شد. او شما را همچون مادری می بیند که دایما مراقب فرزند خود است تا چیزی کم نداشته باشد. این همه توجه و زحمتی که شما می کشید هرگز به چشمش نخواهد آمد و نمی تواند برای آنها به شما عشق بیشتری بدهد.
    برخلاف تصور زنان، توجهات بیش از اندازه نه تنها باعث افزایش علاقه مردان به زنان نمی شود که درست برعکس، احساسات عاشقانه آنها را از بین می برد. مردها به واسطه قوی تر دانستن خود بیشتر دوست دارند دهنده باشند تا گیرنده. آنها می خواهند آنها باشند که نیازهای زن را تامین می کنند. وقتی زن همه کار را انجام دهد، مردها نقش خود را بسیار کمرنگ می بینند و تصور می کنند آن جذبه مردانه را ندارند و این باعث می شود تا زنی که این حس را در آنها به وجود آورده است را دوست نداشته باشند.

خودتان را مشغول کنید
    خودتان را مشغول کنید. سعی کنید او را از ذهنتان بیرون کنید. به او نشان دهید که درگیر کارهای زیادی هستید، با دوستانتان اس ام اس بازی کنید، تلفنی حرف بزنید و حتی چت کنید. همیشه یادتان باشد، وقتی دلتان برای او تنگ می شود، فقط باید صبر کنید. دلیلش این است که وقت برای اینکار زیاد دارید. کاری کنید که او از شما بپرسد که چه کاری اینقدر مشغولتان کرده است. شما هم نادیده اش بگیرید و صحبت را عوض کنید و به شک بیندازیدش. باور کنید مردها بیشتر از اینکه عاشق ظاهر خانم ها شوند، عاشق اسرارآمیز بودن آنها می شوند.

خودتان را تغییر دهید
    خودتان را تغییر دهید و تعجبش را جلب کنید. سعی کنید آدم دیگری شوید. برای خودتان وقت بگذارید. باشگاه بروید، آرایشگاه بروید و یک ورزش جدید را یاد بگیرید. مطمئناً ناراحت می شود وقتی ببیند که با دیگران بیرون می روید و خوش می گذرانید. اینکار حس حسادت او را جلب می کند و باعث می شود حتی بیاید از کلاس دنبالتان تا بتواند کمی چکتان کند.
    او باید بفهمد که زندگی شما فقط حول او نمی چرخد. با این روش مطمئن باشید که شگفت زده می شود و حسودی می کند. باید نشان دهید که اهمیت زیادی در زندگیتان ندارد و خوشحال و راحت باشید و از مجرد بودن خود لذت ببرید. در دسترسش نباشید. بگذارید دنبالتان بگردد.
    اما در عین حال باید محتاط باشید. خیلی به او سخت نگیرید. اگر طرفتان عصبانی شد کمی به او فرصت بدهید. همه چیز در عشق و جنگ عادلانه است، آنچه مهم است حضور او در زندگی شماست.

سعی کن خودتو بکشی کنار تا اون بت پیشنهاد رفتن به جایی، دیدنت و ... بده، اینجوری واسه خودت شیرین ترم میشه

5. 3 کاربر از پست مفید بارن تشکرکرده اند .

farnaz35 (چهارشنبه 16 اردیبهشت 94), هم آوا (چهارشنبه 16 اردیبهشت 94), رنگین (پنجشنبه 17 اردیبهشت 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 04 مهر 95 [ 15:31]
    سطح
    61
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 220
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    826

تشکرشده 744 در 192 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    با سلام

وقتی بیرون میرید چیکار میکنید؟
    منظورتون از باهم بودن اینه که خونه ی مادره ایشون میرید یا مادره شما یا اقوام ؟
    یا اینکه بیرون میرید مثلا جایی برای خرید؟
    مقصد رو شما مشخص میکنید یا همسرتون؟
    خوشبختی عطری است

که وقتی آن را بر دیگران می پاشی ،

چند قطره از آن بر تو نیز خواهد پاشید ...

7. کاربر روبرو از پست مفید (آسمانی آبی) تشکرکرده است .

farnaz35 (چهارشنبه 16 اردیبهشت 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    42

تشکرشده 12 در 10 پست

Array
    جای خاص نمیریم. خرید که اصلا. چی بشه که بریم مثلا مناسبتی بشه . میمونیم کجا بریم اگرم بریم ی دور میزنیم میایم خونشون.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    42

تشکرشده 12 در 10 پست

Array
    خاهش میکنم کمکم کنید اخلاق شوهرم احساس میکنم تغییر کرده. من خودم به بی خیالی زدم.بهش نگفتم چرا بهم توجه نمیکنی. سرم به کاری بند کردم بهش گفتم من با دوستم میرم بیرون. سه ساعت بعد فهمیدم اونم با دوستش بیرون رفته.بهم پیام داد که دلم گرفته با دوستمم. اعصابم به شدت خورد شده. ولی باهاش که صحبت کردم اصلا به رو خودم نیاوردم که ناراحتم.
    آخه چرا به من نمیگه بریم بیرون. بیرون رفتن من و دوستم مگه چقدر طول میکشه!!!!
    خاهش میکنم راهنماییم کنید که چطور باهاش برخورد کنم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مهر 97 [ 18:04]
    سطح
    33
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    16

تشکرشده 15 در 11 پست

Array
    سلام
    من فکر میکنم که ایشون تو مجردی عادت داشتن با دوستاشون بیرون برن و الان هم که یهویی نمیتونن عادتشون رو ترک کنن
    یعنی لزومی هم نداره اگه به اندازه نرمالی باشه ارتباطشون با دوستاشون
    یعنی شما میگی چون عقد کرده دیگه با دوستاش نباید دوست داشته باشه بیرون بره و فقط با خانومش بره؟

11. کاربر روبرو از پست مفید پابرهنه تشکرکرده است .

رنگین (پنجشنبه 17 اردیبهشت 94)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)