به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 شهریور 95 [ 17:35]
    سطح
    18
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 37
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

ناامید از ازدواج

با سلام من جند وقتی هست مطالب سایت رو می خونم شاید حرفایی که می خوام بزنم کمی عادی شده.ولی من چون هیچ کسی برای درد دل کرن ندارم مجبورم مشکلم اینجا بنویسم
    دختری 25 ساله هستم که ترم چهار کارشناسی ارشد یه رشته خیلی خوب در یه دانشگاه خیلی خوب هستم و از لحاظ قیافه به گفته اطرفیان خیلی خوب(ولی به نظر خودم زشتم چون بهم ثابت شده)از لحاظ هیکل هم قدم معمولی و وزنم هم یه سه چهار کیلویی از ایدالم بشترم.از لحاظ خونواده هم خونوده ای دارم که هیچ مشکل نداریم و همه اطرافیان هم خودمو و هم کل خونوادمو به پاکی و نجابت و... میشناسن حالا مشکلی که دارم اینه که تا حالا هیچ خواستگاری نداشتم خواهرم بزرگم با فامیل ازدواج کرده و خواهرهای کوچکتر هم خواستگار خیلی دارند و مطمعنم امسال ازدواج میکنن واقعا این قضیه که چرا من تا حالا هیچ خواستگاری نداشتم ناراحتم و از آینده هم خیلی میترسم و هم متنفرم و همش به این فک میکنم پس چرا خدا منو افرید وقتی قرار نیست چیزی به من بده چون من نه میتونم برم سرکار نه ازدواجی نه تفریحی(چون خونوادم اهل تفریح و...نیستن).از لحاظ قیافه و ظاهر هم منو خواهرم تفاوت زیادی نداریم ولی نمیدونم چرا اینجوریه!از لحاظ حجاب و پوشش هم مانتویی و تقریبا حجابم کامله وارایش هم خیلییی کمه در حدی که بی روح نباشم. از لحاظ رفتاری به گفته همه اطرفیانم و حتی همکلاسیای پسرم هم بیسار متین و سنگین وخانم(برای خودمم هم خیلی عجیبه که همکلاسی هام من اینقدر صریح جلو خودم از من تعریف میکنن!!)البته فکر کنم مشکلم همنیجاس چون الان پسرا فقط تیپ زدن و ارایش های زیاد دوست دارن من در برخوردم با پسرا هم چون بیشتر راجب موضاعات درسی هست همنجوری که باید حرف بزنم میزنم ولی در کل تو محیط بیرون هم اروم هستم هم کم حرف.این توضیحاتی که دادم برای بود که منو تا حدودی بتونین تصور کنید شاید شما بتونید بفهمید مشکلم کجاست چون من به خاطر این موضوع دیگه کارم شده گریه و ناراحتی زیاد تا جایی که خیلی به فکر خودکشی هستم و نهایتش تا تابستون دوام بیارم که اینکارو نکنم فقط نگین سنت کمه چون اولاجایی که زندگی میکنیم سن ازدواج پایین هست دوما خواهرای کوچکتر از خودم هم دارن ازدواج میکنن تازه من رفت و امدم هم از خواهرام بیشتره طوریکه همیشه من تو جمع ها هستم ولی خواهرم اصلا رفت و امد ندارن فقط کافیه یه بار بیان بیرون من از اونا خیلییی اخلاقم بهتره اونا حتی جوری با فامیل برخورد میکنن که من خجالت میکشم!! من هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم و حالا خیلی از دست خدا دلگیرم فکر میکردم حواسش به همه هس خیلی روش حساب کردم ولی الان میفهمم که خدا هم نه منو میبینه نه براش مهمه که من چقد ناراحتم.
    ببخشد خیلی طولانی شد.

2. 3 کاربر از پست مفید shokhan تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 فروردین 94), parinazbanoo (دوشنبه 17 فروردین 94), کیت کت (چهارشنبه 05 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    چون خواستگار ندارید می خواید خود کشی کنید!!!!!

اره به خدا!حق دارید!خیلی مشکل بزرگیه....اخه میدونید که ازدواج کردن تنها چیز مهم زندگی و یه دختر مجرد بایدم بره بمیره مخصوصا اگه خواهر هاش چیز با ارزشی به نام شوهر داشته باشن.

میگم کی خودتون میکشید تا منم اقدام کنم اخه منم 26_27 سالمه و خوب شوهر ندارم دیگه.بد بختی های دیگم و استعداد هام و موفقیت هام مهم نیستا!!!فقط اینکه شوهر ندارم چی کنم؟

4. 8 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

idenay (پنجشنبه 13 فروردین 94), parinazbanoo (دوشنبه 17 فروردین 94), پژمان (چهارشنبه 05 فروردین 94), نادیا-7777 (شنبه 08 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), آنیتا123 (پنجشنبه 06 فروردین 94), اقای نجار (چهارشنبه 05 فروردین 94), بارن (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 تیر 94 [ 22:58]
    سطح
    78
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 63
    Overall activity: 69.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    4,357

تشکرشده 4,467 در 859 پست

Array
    اگر میخوای مشکلت حل شه باید دو ویژگی داشته باشی:
    اول اینکه عاقلانه مشکلت رو بررسی کنی و اون رو به عالم بالا حواله ندی
    دوم اینکه صبور باشی و عجله نکنی

خواستگارای خواهرات کجا باهاشون آشنا شدن؟
    شما و خواهرات با خواستگارای سنتی (با معرفی دیگران ) چطوری برخورد میکنید؟
    خودت خواستگاری سنتی رو می پسندی؟
    وقتی تو نیستی
    نه هست های ما
    چونانکه بایدند
    نه بایدها . . .

هر روز بی تو
    روز مباداست!

ویرایش توسط meysamm : پنجشنبه 06 فروردین 94 در ساعت 00:01

6. 6 کاربر از پست مفید meysamm تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 فروردین 94), parsa1400 (پنجشنبه 06 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), اقای نجار (پنجشنبه 06 فروردین 94), امیر مسعود (پنجشنبه 06 فروردین 94), بارن (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    ثبت نام برا خودکشیه نه ؟ آره کیتی ؟ خب پس منم ثبت نام کن .....

گفتی تا تابستون ........ خوبه ......

اما خارج از شوخی باید بگم .. ازدواج از اون دسته اتفاق های که هر چی بیشتر بهش اصرار کنی بیشتر ازت فاصله میگیره ...

حتی تو خود زندگی هر چی بیشتر سعی کنی کاملترش کنی و بیشتر بهش بال و پر بدی و حفظش کنی بیشتر از دستش خواهی داد.....

البته برا بعضی ها اینطوری نوشته شده مثلا ماها ......

فکر ازدواج نباشید ... همینقدر که فرمودی تو اجتماع هستی و غیره زالک کفایت میکنه سعی کنید بیشتر خودتونو مشغول کار و برنامه های روزمره تون نگه دارید ....

کفر نگید و ناشکری نکنید. صبور باشید ...سعه صدر پیشه کنید ........

عیدتونو با کاهش اعتماد به نفس و افکار منفی خراب نکنید .........

موفق باشید

8. 6 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

parinazbanoo (دوشنبه 17 فروردین 94), پژمان (پنجشنبه 06 فروردین 94), نادیا-7777 (شنبه 08 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), امیر مسعود (پنجشنبه 06 فروردین 94), بارن (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام خانم،این حرفا چیه دیگه،شما فقط زیادی حساس شدید.همین.سن شما سن زیادی نیست که اینطور نگران شدید،ضمنا شما مطمئن باشید شاید به خاطر همین خوب بودنتون هست که خیلیها میترسن براتون جلو بیان،من خودم پسرم،بارها شده از کسی خوشم اومده اما جلو نرفتم چون گفتم طرف چون خیلی خوبه ممکنه بهم جواب منفی بده!!ضمنا کی گفته الان همه پسرا از دخترایی با ارایش غلیظ و جلف خوششون میادش؟؟؟نمونش خودم،ابدا همچین دختری رو نمیپسندم،روی فکرت کار کنم خانم یکم شما هیچ عیبی نداری

10. 6 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

parsa1400 (پنجشنبه 06 فروردین 94), پژمان (پنجشنبه 06 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), اقای نجار (پنجشنبه 06 فروردین 94), امیر مسعود (پنجشنبه 06 فروردین 94), بارن (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 09 آبان 99 [ 01:25]
    سطح
    50
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 173
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    33

تشکرشده 25 در 5 پست

Array
    خود کشی؟!!! به خاطر اینکه تا الان ازدواج نکردین؟!!!

شما تو زندگیتون تا الان موفق بودین، تحصیلات بالا دارین، خونواده ی خوب و سالم دارین، مهمتر از همه سلامتین..... حتما باید ازدواج کنید تا بفمین خدا حواسش به شمام هست؟؟؟!!!

کمی به داشته هاتون فکر کنید و ناشکر نباشین....

12. 6 کاربر از پست مفید عطر بهار تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 فروردین 94), parinazbanoo (دوشنبه 17 فروردین 94), parsa1400 (پنجشنبه 06 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), اقای نجار (پنجشنبه 06 فروردین 94), امیر مسعود (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 18 آذر 95 [ 01:19]
    سطح
    49
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    158

تشکرشده 390 در 142 پست

Array
    آقا من من من منم بازی آخ جون خودکشی
    خانم شما با این افکاری که درباره خودتون دارید اعتماد بنفستون رو خیلی پایین آوردید.
    میشه بفرمایید وقتی همه اطرافیان نظرشون هست شما زیبایی دارید بر کدوم مدرک ومعیار واستون ثابت شده زشت هستید؟
    بقول شما تیپ زدن یا اینکه یه ظاهرتون برسید یا برخوردتون اجتماعی باشه چه مغایرتی با درس خواندن وجزوه گرفتن داره؟
    اگر فکر میکنید ظاهر شما روی احساس خوب بودن شما و دوست داشتن خودتون تاثیر منفی گذاشته کمی ظاهرتون رو تغییر بدید.فعلا این حس خوب رو نسبت به خودتون پبدا کنید سراغ خودکشی نرید بعدا روی اعتماد بنفستون کار کنید

کسی حرف منو انگار نمیفهمه
    مرده زنده،خواب و بیدار نمی فهمه
    کسی تنهاییمو از من نمی دزده
    درد ما رو در و دیوار نمیفهمه
    واسه تنهایی خودم دلم میسوزه
    قلب امروزی من خالی تر از دیروزه

14. 7 کاربر از پست مفید پژمان تشکرکرده اند .

danger (پنجشنبه 13 فروردین 94), parinazbanoo (دوشنبه 17 فروردین 94), parsa1400 (پنجشنبه 06 فروردین 94), کیت کت (پنجشنبه 06 فروردین 94), نادیا-7777 (شنبه 08 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), امیر مسعود (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 97 [ 15:34]
    سطح
    60
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    خب دختر خوب می دونی چیه؟؟بعضی وقتها من فک می کنم خدا حق داره بعضی از ارزوهای ما رو براورده نمی کنه چون هر چیز خوبی هم که بهمون میده مافقط دنبال کاستی

هستیم..می دونی خود من چقد نذر و دعا کردم که فلان دانشگاه فلان رشته قبول بشم؟؟بعدش باز واسه ارشد همین طور..باز بعدشم ناشکری می کنیم که چرا در حد خودمون

خواستگار نداریم..

الان توی سن25 سالگی تو یک دختر ایده ال حساب میشی ولی خواهرات نه!!خب معلومه هیچ کس جرات رفتن به سمت ایده الو نداره

بعضی وقت ها فک می کنم می بینم راسته که میگن دخترها هرچی درس می خونن موقعیت ازدواجشون کم تر میشه

خب خودتو جای پسرها قرار بده؟توی یک محیطی که سن ازدواج پایینه طبیعتا پسرهاهم سن ازدواجشون پایینه..حالا یک پسر مثلا 26 27 ساله باچه اعتماد به نفسی بیاد خواستگاریت؟؟

حتی اگه مثل خودتم تلاشش باشه 2 سال سربازی رو هم در نظر بگیر میشه 27 بدون هیچ سرمایه .خب در این شرایط حداقل ترجیح میده بره باکسی ازدواج کنه که

چند لول از خودش پایین تر باشه تا سر خورده نشه..

عزیزم قدر داشته هاتو داشته باش و برای نداشته هات بجنگ..

الان ناراحتی که چرا ازدواج کردی ولی مطمئن باش اگه الان ازدواج کرده بودی و تحصیلاتت پایین بود بازم غبطه می خوردی..این ذات ادمه که همیشه نداشته هاشو با بقیه مقایسه

می کنه

بهترین نصیحتی که می تونم بهت بکنم اینه که "خودتو به خدا بسپار تا بهترین سرنوشتو واست رقم بزنه"

موفق باشی

16. 8 کاربر از پست مفید SOGAND. تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (پنجشنبه 06 فروردین 94), danger (پنجشنبه 13 فروردین 94), meysamm (پنجشنبه 06 فروردین 94), parinazbanoo (دوشنبه 17 فروردین 94), parsa1400 (پنجشنبه 06 فروردین 94), setare_000 (پنجشنبه 06 فروردین 94), هم آوا (پنجشنبه 06 فروردین 94), آزرم (پنجشنبه 06 فروردین 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 اردیبهشت 95 [ 19:57]
    سطح
    28
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array
    خودم پسرم،بارها شده از کسی خوشم اومده اما جلو نرفتم چون گفتم طرف چون خیلی خوبه ممکنه بهم جواب منفی بده!!
    از امثال شما هیچ خوشم نمیاد مرد اگر مرده واگر قصدش ازدواجه واقعا چرا ابراز علاقه نمیکنه؟حتما کلی ام فکر طرفتونو مشغول کردین .............
    اصلا نباید به همچین ادمای بزدلی محل داد

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 اردیبهشت 95 [ 19:57]
    سطح
    28
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 122
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanft نمایش پست ها
    سلام خانم،این حرفا چیه دیگه،شما فقط زیادی حساس شدید.همین.سن شما سن زیادی نیست که اینطور نگران شدید،ضمنا شما مطمئن باشید شاید به خاطر همین خوب بودنتون هست که خیلیها میترسن براتون جلو بیان،من خودم پسرم،بارها شده از کسی خوشم اومده اما جلو نرفتم چون گفتم طرف چون خیلی خوبه ممکنه بهم جواب منفی بده!!ضمنا کی گفته الان همه پسرا از دخترایی با ارایش غلیظ و جلف خوششون میادش؟؟؟نمونش خودم،ابدا همچین دختری رو نمیپسندم،روی فکرت کار کنم خانم یکم شما هیچ عیبی نداری
    از امثال شما هیچ خوشم نمیاد مرد اگر مرده واگر قصدش ازدواجه واقعا چرا ابراز علاقه نمیکنه؟حتما کلی ام فکر طرفتونو مشغول کردین .............
    اصلا نباید به همچین ادمای بزدلی محل داد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)