به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38
    عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 02:59]
    سطح
    31
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    دوست من داره میره
    اونم کم اورد
    میگفت حالم از خانوادم به هم میخوره
    میگفت هرچی که به اونا مربوط باشه رو ازش متنفرم
    الانم قراره همین روزه بذاره بره روساتشون
    کسی که یه برنامه نویس خوب بود باید زندگیشو اینجروی حروم کنه
    حالا جالبه ایشون بعد از یه ماجرای عاطفی اینجوری شدن و شما هم ظاهرا قضیه همین بوده
    نمیدونم کسی هست بدونه این مشکل چیه و راه حلش چیه؟
    هم به کیت کت خانوم کمک بشه هم به دوست من

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    کیت کت پستهات تو ای تاپیک ارزش تشکرم ندارن

ناراحت نشی ها منوکه میشناسی لااقل بیشتر از بقیه . من تو هیچ تاپیکی این روزا شرکت نمیکنم ولی تحمل تاپیک و افکار اشتباهتو ندارم .

تو احتیاج به مشاوره نداری تو از منطقی برخورداریکه جواب دو دو تات میشه چهارتا .. میدونی منظورم چیه ؟؟؟؟؟؟؟ خوب میدونی ؟؟؟

آدمایی که کمی احساسین کمی ملایما دو دو تاشون میشه پنشتا .

کینه رو از خودت دور کن .. کیتی داری شوخی میکنی . مادرمو لوله کردم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟

کیت کت به عنوان دوستت بهت میگم . هر شکری میخوایی بخوری بخور ولی اگه اشک مادرت در بیاد تو بزرگترین خمره عسلم باشی میفتی تو خمره ..............شکر

توووووووو اوج استقلال باشی تو اوج آرزو ها باشی تو عرش باشی جات زیر فرشه .

مادرت هم دکتره چقدر به اعتبار اون قدم برداشتی . خوبی هارو هم ببین . از بدی ها کم کن . بی انصاف نباش . تو مثل اونا نباش پس فرق تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ ای روند تاکی باید ادامه داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

یعنی نوبت دختر تو هم میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برا همین گفتی بچه نمیخوام .

خسته شدی ..........

اگه از لحاظ فرهنگی تو طبقه من بودی خارج رفته نبودی از کیش ما بودی این کارارو میکردیا به اولین ..... که از در می اومد تو جوابت میدادم . تا لولت کنه . ..... دست از سرشون بردار .با آیندت بازی نکن . فکر کنم به یه مسافرت احتیاج داری . ویزاتو اکی کن . پیشواز برو . دوری برات بهتره در حد مسافرت .

3. 3 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

M.S.H (یکشنبه 12 بهمن 93), کیت کت (شنبه 11 بهمن 93), واحد (یکشنبه 12 بهمن 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    من کلا در حال حمله نیستم.هاپو که نیستم !!!:-( کیتی هستم :-)))))
    دیگه دست رو نقاط حساس مذاره.تهمت ناموسی میزنه.....طوری تخقیر میکنه که استخون ادم میترکه.من دیگه باید چی کار کنم؟رشتم که خوب اینه،اندازه 30 تا پسر درامد دارم،خوش اخلاقم با مردم،خیلی مردم دارم،دوست پسر و فلانم کسی نمیدونه.....اینجا هم بهشون میرسن
    فقط وارد اون محدوده قرمز میشن.....بابام باشه عربده میکشم مامانم باشه عربده و گاهی فیزیکی.....
    من با اینا فرق دارم همه میگن من کاری که اینا با خودشون و مردم کردن نمیکنم.خواهرم هم ازدواج کرد الان رفت و امد نمیکنه.خودش میگه نجات پیدا کردم.
    مشاورم هم دقیقا میگه اینا مشکل دارن خوب شدن اوضاعم دقیقا بخاطر همین دید جدیدمه.اما گاهی از دستم در میره.
    واقعا دست خودم باشه دلیلی برای ازدواج ندارم.حد اقل الان.و باید الان از تغییرات خوب زندگیم و ماحصل تلاش هام استفاده کنم.اما......
    ویرایش توسط کیت کت : شنبه 11 بهمن 93 در ساعت 21:46

5. کاربر روبرو از پست مفید کیت کت تشکرکرده است .

parsa1400 (شنبه 11 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    تحمل کن تا مثل خواهرت ازدواج کنی .

شرایط سخته قبول ولی تو مثل اونا نباش . تو راه خودتو برو . ولی در مسیر درست . که حتما همینطوره خواهد بود ........

این همه خواستگار خوب داری یکیشونو از برزخ بکش بیرون ...........

7. کاربر روبرو از پست مفید parsa1400 تشکرکرده است .

کیت کت (یکشنبه 12 بهمن 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    شنیدید میگن اهدافتون روی کاغذ بنویسید!یا افکارتون.یا تاثیر پیام و ابمیل از صحبت کردن بیشتره پس مراغب پیامکتون به دوستاتون باشید!یا علی گفته اموخته هاتون بنویسید.
    تاثیر چیزهای مکتوب زیاده.
    من امروز از برخورد فیزیکی خودم و مادرم نوشتم.
    و بصورت کتبی خیلی مسایل برام تکرار شد.
    الان که می نویسم بغض دارم.
    من هرگز بخاطر گذشته نمیبخشمشون.
    اما الان ناراحتم.
    وقتی امروز اون کار کردم.صورتش پر از بد بختی بود و داد زد دیوونه چرا میزنی!عین عین عین بچگی خودم.با همون کلمات.
    امروز به من کاری نداشت فقط چون اون عدد نمی دونست کجاست یاد اینکه بارها بارها بارها تو جمع و نو خلوت گفته بود خنگم افتادم و بهش گفتم کودم هلش دادم تو میز،یعنی زدم پشتش پرت شد..
    عین خودش ...... عین بلاهایی که خودش سرم میاورد.
    برای جفتمون ناراحتم.برای اون که بچه بی جونش لت و پار میکرد و برای خودم که انقدر شکستم که یه پیرزن میزنم.هر چند بیمار هر چند مشکل دار.چقدر می تونست زن شاد و شیک و خانومی باشه اما نیست.چقدر عصبیه،چقدر بد دهن .... دلم برای تمام چیزهایی که از خودش و خودم گرفت میسوزه.
    من عین اون نیستم.من ناراحت میشم.من دلم به حال بی دفاعی و ضعفش میسوزه.من نمی تونم گازش بزنم و یه تیکه از تنش بکنم.
    نمی دونم.دیگه نباید تکرار بشه.
    حالم خوب نیست الان.ببخشید مجبورید اینارو بخونید.
    ویرایش توسط کیت کت : یکشنبه 12 بهمن 93 در ساعت 03:00

9. 2 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

meinoush (یکشنبه 12 بهمن 93), parsa1400 (یکشنبه 12 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    تو اینقدا هم که میگی بد نیستی.فقط داری اداشو در میاری.
    خندم میگیره.نمیدونم چرا جدیدن اکثر دختر خانوما اینجوری حرف میزنن

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    کیت عزیز واقعا متاسف شدم از خوندن این تایپک . میدونی من هم دلگیری هایی از مادرم دارم . یه جاهایی احساس میکنم دارم عین خودش رفتار میکنم . ولی خیلی زود سعی میکنم خودم رو جمع و جور کنم . مادرم با مادرش رفتار خوبی نداشت . نمیخوام مثل اون باشم . ما همه مون حق داریم اونی باشیم که خودمون دوست داریم . نه اونی که دیگران از ما ساختند . من رفتارم رو خودم میسازم . اجازه نمیدم اتفاقات سازنده اون باشه . این راجع به رفتار . و اما در مورد رفتار مادر . چه مادر شما چه مادر من چه هر مادری . فکر میکنم با تمام وجودشون با هر انچه در توانشون بوده با هر چیزی که میتونسته دم دستشون باشه تمام توانشون رو به کار گرفتند تا من و تو بهترین باشیم و بهترین اینده رو داشته باشیم . و هدفی جز این نداشتند ولی راههایی که شاید خواسته شاید هم نا خواسته انتخاب کردند درست نبوده . و این خللی در حسن نیت اونها ایجاد نمیکنه . عزیزم این حرف رو ممکنه الان نه قبول کنی نه درک کنی . منم تو سن شما قبول نمیکردم . فقط زمانی به این حرف میرسی که مادر شده باشی و یه دختر جوون داشته باشی . اونجاست که با تمام وجودت احساس میکنی حاضری هزاران بار له بشی ولی دخترت رو خوشبخت ببینی . شما خوشبختانه الان یه دختر خانم موفقی . ایا پدر مادرت در این موفقیت شما اصلا سهمی نداشتند ؟ یه مادر در حین تحقیری که میکنه به دخترش افتخار هم میکنه . ولی متاسفانه متاسفانه نمیتونه این احساس افتخار رو از راه درستی منتقل کنه . کیت عزیزم از خوندن تایپک شما یه احساس دیگه هم بهم دست داد . من یه مادرم و اینده و پیشرفت بچه هام برام خیلی مهمه . برای همین خیلی وقتها شاید خیلی سختگیر میشم . میدونی با خوندن تایپک شما به خود لرزیدم . نکنه این سختگیری که از دوست داشتم بی اندازه ناشی میشه همچین احساسات بدی رو در فرزندان دلبندم ایجاد کرده باشه ؟ به خاطر ایجاد این تایپک ازت ممنونم . و برات ارزوی ارامش و شادی دارم .

12. 4 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

Eram (یکشنبه 12 بهمن 93), maryam240 (چهارشنبه 29 بهمن 93), parsa1400 (یکشنبه 12 بهمن 93), کیت کت (یکشنبه 12 بهمن 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام کیت کت جان

خیلی از ماها همچین تجربیاتی رو در مورد پدر و مادرامون داریم.

حالا این رو میشه گذاشت به حساب ناآگاهی اونها یا هر چیز دیگه ای.

ببین عزیزم.تو الان دقیقا از مامانت چی میخوای؟اون که نمیتونه زمان رو به عقب برگردونه و گذشته رو جبران کنه.میتونه؟

یا ازش توقع داری تو این سن و سال تغییر کنه.که اینم محاله.

اگرم انتظار داری به خاطر گذشته ازت معذرت خواهی کنه هم بعیده اون همچین کاری بکنه.پدر و مادرهای ایرانی مخصوصا نسل قبل به ندرت پیش میاد از بچه هاشون

به خاطر اشتباهاتشون معذرت خواهی کنن.

کیت کت.تو الان خودت هستی و خودت.ببین میخوای بقیه زندگیت رو چیکار کنی؟میخوای وقتت رو به مرور خاطرات تلخ و انتقام گرفتن بگذرونی؟

میدونم سخته فراموش کردن و بخشیدن.حتی اگه نتونی ببخشی هم سعی کن حساسیتت رو به خاطرات و پدر و مادرت کمتر کنی.

این رو بهت میگم چون خودم تجربش کردم.منم از یه زمانی تصمیم گرفتم فکرم رو از افکار آلوده مربوط به گذشته و فکر کردن به اشتباهات پدر و مادرم پاک کنم و همه

تمرکزم رو بزارم روی خودم و زندگیم.

الانم وقتی مساله ای پیش بیاد و پدرم بخواد باز اشتباهات قبلیش رو در مورد من تکرار کنه با عکس العمل قاطع من روبه رو میشه.من باهاش خیلی محکم ولی بدون

هیچ بی ادبی و بی احترامی حرف میزنم.فقط دیگه اجازه نمیدم کسی آزارم بده و خودمم خودم رو آزار نمیدم.

14. 4 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

maryam240 (چهارشنبه 29 بهمن 93), parsa1400 (یکشنبه 12 بهمن 93), کیت کت (یکشنبه 12 بهمن 93), واحد (دوشنبه 13 بهمن 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    دوستم واحد عزیز.
    اولا که خواهش میکنم و ممنونم بایت دعای خوبت.
    یه بار اقای مدیر حرف خوبی زدن گاهی ما مشک و گلاب میریزیم تو افتابه و میدیم دست یه نفر!!!اون شخص دیگه اون گلاب و مشک نمی خواد حق هم داره.من دختر موفقیم و واقعا الان جز خانوادم اونم نه صبورت حاد و فری مشکلی تو زندگیم ندارم.
    اگه رابطه ای بوده طوری نبوده ابروریزی بشه و کسی بو ببره در مورد درس و تحصیلم درامد 8 رقمی دارم،واقعا هم پول زحمت و به مردم خدمت میکنم،مردم ازم راضین و دارم المانی می خونم برای تخصص تا دو سال دیگه برم.
    دیگه دلیلی نداره به اسم خیر خواعی تخقیر بشم!!!!!!اصلا برام ایجاد تناقض میکنه!خوب مثلا اگه بی عیب عیب بودم می خواستم چی بشم که الان نشدم.اصلا الان خودم تو صلح و ارامشم .......ایا 9 ماه بارداری و دو سال شیر خورده و نخوره و حس مادرانه دلیلی کافی برای مالک بودن مادر ها و پدرهای ما نسبت به فرزندانشون هست؟؟؟؟ایا مجوزی برای تخریب و توهین هست؟؟؟دنیا دنیا ارامش و هیر برای من بخوان اما من موجودی ازرده و دلشسته بار بیارن فایده داره؟!!!
    من الان هیچ طلبی از کسی ندارم لان وقت ارامش منه وقت برداشت دسترنجم ....من ارامش می خوام،....،از طرفی همون فوران خشم اول به خودم اسیب میزنه بعد میرسه به مادر.کنترل خشم و هیجان معنی نمیده یه زخم تو روح و روان منه.
    گوش نده ، قاطع باش ، ....... اگرم این هارو عمل کنم.انقدر از گذشته خشم و نفرت دارم که مثل بشکه باروتم.
    انیتا جان گاهی طرف نمیفهمه.گاهی هیچ راهی روش جواب نمیده.یه مدت مادرم نصفه شب یاد گرفته بود میومد ییدارم میکرد یا چرت و پرت میگفت و بد دهنی میکرد یا کلا شبیخون فیزیکی میزد.....مینشست فکر میکرد بعد فکرهاش باور میکرد و ....... من با این ادم چی کنم؟برای فرار تو دورانی که برای مسیولیت و ازدواج و این بند و بساط ها امادگی ندارم چی کنم؟

16. کاربر روبرو از پست مفید کیت کت تشکرکرده است .

parsa1400 (یکشنبه 12 بهمن 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    خدا خیرت بدهبا درامد 8 رقمی که خودت یه پا تاجر میشی ادما رو می تونی بخری و بفروشی! مخصوصا ادمایی مثل مادرتو! واسه چی ناراحتی؟ اینهمه ادم سختی می کشن تهش هم هیچی نصیبشون نمیشه. به خودت افتخار کن و خوشحال باش که از بدبختی هایی که پدر مادر نادان برات درست کرده بودن خودت تونستی بیای بیروناگه بهت فشار اومد یه خونه اجاره کن. پول که زیاد داری دردت ناراحتیت چیه اخه؟ اگه می خوای می تونی نزدیک خونه ی خودتون حتی تو همون کوچه یه خونه بگیری که هم نزدیک باشی به مامانت و بابات هم مستقلواسه مامانت هدیه بخر بفرستش سفر لباسای قشنگ واسش بگیر ببرش یه ارایشگاه (نه اون ارایشگاهی که خودت میری که می شینه حرف می زنه ابروت می ره دیگه نمی تونی بری اونجا) به ظاهرش برس بابا پول که داری یه کم زبون خوش داشته باش. یه کم هم هدیه بخر واسش. نیاز نیست دوستش داشته باشیچته الان مشکلت چیه؟واسه گذشته ات هم که باز پول داری دیگه روانشناس روانپزشک مشاور هر چی بخوای میریغصه نخور به فکر خودت باشموفق باشی درست نمی یاد پیجمیه گل می خواستم واست بذارم نمیشه انگار

18. 2 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

parsa1400 (یکشنبه 12 بهمن 93), کیانا 93 (یکشنبه 12 بهمن 93)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)