به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    ((( مشاور خانواده ))) آغازکننده

آخرین بازدید
    امروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

انتقاد به مدیر همدردی

با سلام و احترام
    یکی از کاربران محترم تالار ، انتقاداتی به مدیریت تالار داشتند که متاسفانه در انجمن غیر مربوطه بود و در یک تاپیک شخصی خودشان گنجانده بودند. بنده موارد مذکور را به این تاپیک انتقال داده و پاسخهایش را در ذیل هر کدام بیان داشتم.

با سلام

سخنی با مدیریت :

1- کاربر مهمان(بدون شارژ) امکان پست گذاشتن در تاپیک انتقاد ها و پیشنهاد ها رو نداره. یعنی نظرش اهمیتی نداره. یعنی ادم نیست. یعنی پول بده تا شنیده شی.
    مسئولیت و اختیار دو روی یک سکه هستند.
    سابقه چند سال اول تالار که همه چیز آزاد بود و مدیران همه انرژی خود را در تالار فقط خرج چنین پاسخگویی هایی می کردند نیز مثال خوبی هست.
    یعنی یک نفر می آید همه وقت و انرژی و سرمایه یک محیط را می گذارد که کار مشاوره بکند. بعد یک نفر هم از راه می رسد با یک خط شبهه، تردید و درگیری بدون هیچ وقت گذاشتنی ، کارشناس و مدیر را سرگرم خود می کند. و گاه با تکرار این به ظاهر حرفهای روشنفکری هیچ وقتی برای مدیر و کارشناس برای مراجعان واقعی نمی گذارد.
    تالاری با 30000 کاربر که با اهداف مختلف آمده اند و سلیقه و نظر مختلفی دارند نمی طلبد که مدیرش بخواهد پاسخ یک به یک کاربرانش را بدهد. اگرچه جالب هست اما ممکن نیست.
    لذا این کمترین فیلتری هست که اگر فرد اختیار دسترسی می خواهد، حداقل مسئولیت هزینه کردن را هم بپذیرد. گفتنی هست انتقاد نیاز به هزینه ندارد و از طریق تماس با ما ممکن است. لیکن جو سازی و پراکنده کردن اذهان کاربران در جو عمومی تالا بحثی جداست.

2- دلایلی برای افزایش غیر معقول قیمت ها داشتید که مسلما در ابتدا باید عنوان کنم که سایت خصوصی است و نظر شماست. اما اگر با نهایت قاطعیت می گفتید همینه که هست ! خیلی بیشتر برایم قابل قبول بود تا برخی دلایلی که بدون رودر واسی ، مدیریت عزیز ،فقط توجیه بودند و نشان می دهند که منتظر بودید.

این نشان می دهد که متاسفانه شما به دقت پستهای ما را در این مورد نخوانده اید.( لطفا مجددا برگردید و مطالعه کنید.)
    آیا اینکه گفتیم اساس تالار و مسائل مهارت آموزی و مشاوره های عمومی همه و همه رایگان هست توجیه هست؟!
    الف) اگر کمی با تامل و همه جانبه فعالیت های تالار را رصد کنید ما اصرار زیادی داریم که بهره دهی تالار در راستای اهداف آگاهی بخشی و مهارت آموزی و مشاوره کاملا رایگان باشد. به همین سبب :
    1 - مطالعه و ارسال مطلب و ایجاد تاپیک در همه انجمن های مشاوره ای ذیل رایگان هست:
    سئوالات ارتباط دختر و پسر
    خواستگاری
    دو دلی در انتخاب همسر
    تفاوت سنی در ازدواج
    اختلاف با خانواده در انتخاب همسر
    تفاوت سنی در ازدواج
    اختلاف با خانواده در انتخاب همسر
    عقد و نامزدی
    سایر سئوالات مربوط به ازدواج
    درگیری و اختلاف زن و شوهر
    اختلاف و دعوا با خانواده همسر
    تعدد زوجات، چند همسری، صیغه موقت
    متارکه و طلاق
    سایر مشکلات خانواده
    روانشناسی عمومی و طرح مشکلات فردی

2 - بر خلاف اکثر یا همه تالار همه لینک های درون تالار برای حتی میهمانان هم آزاد هست.

3 - شاید جزء معدود تالار هایی باشیم که دسترسی دانلود های تالار حتی برای میهمانان باز هست.

4 - هیچ مقاله و مطلب آموزشی دسترسی هایش برای هیچ کس محدود نیست.

3- اگر افزایش قیمت ها ، ناشی از تورم و هزینه تالار هست ، بد نیست کمی از لیست این هزینه هارو عنوان کنید بلکه دوستان اشنا شند و قانع.
    جواب همان جواب بند 2 است. شما به پاسخ ها بی دقتی کردید.

4- خواهش میکنم انقد کاربرانتان را ... فرض نکنید. والا بلا رفتار شما بدلیل پست های متعددی که میگذارید قابل پیش بینی شده. حد زیادی از دیدگاه های شما مشخص است. این قسمت قضیه محترم است. اما قبول کنید که کاربران متوجه می شوند. فیلم بازی نکنید خواهشا. حالا یه عده هم متوجه نمیشن اما شما دل به اون یه عده خوش نکن.
    لازمه فعالیت های مشاوره ای و تعامل با این همه آدم اینست که دیگران برای شما محترم باشد. اساسا هیچ انسان عاقلی برای کسانی وقت و انرژی نمی گذارد که آنها را باور ندارد. به عکس اینکه مدیران و کارشناسان گاهی تانیمه های شب و روزهای تعطیلی و ... در خدمات عزیزان هستند این نشانه اهمیت اعضاء محترم و حتی میهمانان این تالار برای همدردی هست.
    به جرات می توان گفت کمتر جایی این همه آدم فهیم را یک جا دور هم می بینید. مشکلات زندگی افراد دلیلی بر کم ارزشی آنها نیست.(این مطلب را به دقت بخوانید)
    د
    ر ضمن اگر دیگران دیدگاههای مرا می فهمند موجب افتخار هست، چون حتما از این محیط لذت مضاعفی خواهند برد.
    .

5- نمیدانم چه حسی ممکن است به این نظر داشته باشید. اما انتقاد های خودم برای خودم ، و اهمیتی که در این موارد برای شما قائل می شوم ، برایم دلنشین تر از همراهی و تعریفات بعضی ها از شماست.
    این مورد انتقاد نیست، ا حساسات شماست و مسلم هست هر کس احساسات خاصی دارد.

6- ادعای همه چیز دانی نسبت به طرف مقابل داشتن (حالا هر کی !) ، جسارت و اعتماد به نفس بالایی می طلبد مدیریت گرامی. خوب یا بد ، جرات می خواهد.
    البته منظورتان مبهم هست. اما اضافه می کنم. اینجا صرفا در راستای کار تخصصی مشاوره ای بوده و ما تجارب و دانسته هایمان را در اختیار دیگران می گذاریم و از این بابت خوشحالیم و منتی بر کسی نداریم.

7- بهتر می بود یک نظر سنجی ای ، چیزی ، هم برگزار میکردید یک اهمیتی به حداقل ان هایی که از نظر خودتان مفیدند(ما که واسه شما اهمیتی نداریم ، ...) میدادید.
    نظر سنجی برای هر کار مدیریتی و تخصصی آنطور که تبلیغش را می کنند کارآمد نیست. و آنچه لازم هست: مطالعه، تجربه، بررسی و مشورت با متخصصین آن امر هست.
    البته ما طی ماهها و سالها با جمع آوری بازخوردها و مسائل تالار و راهکارها جمعبندی کرده و تصمیمی می گیریم. لیکن اگر برای هر کاری بخواهیم منفعلانه نظر سنجی کنیم نه ممکن است نه مفید.
    در این مورد تاپیک های زیادی از سنوات پیش هست که می توانید مراجعه کنید.

8- با طعنه و کنایه سخن گفتن ، عملی زشت و به دور از شان مدیریت می باشد. از شما انتظار بیشتری می رود.از من انتظار نیست اما از شما هست. از شما هم نبود تا زمانی که ادعایی نبود.
    ما سعی می کنیم موارد خود را شفاف بیان کنیم که گاهی دلخوری عزیزان را هم همراه دارد. لیکن اگر جایی برداشت طعنه بوده است من معذرت خواهی می کنم و ا گر آدرس بدهید ویرایش یا حذف می کنم. و بنده هم به عنوان یک انسان مثل بقیه هستم و ادعایی نبوده و نیست. لیکن در آموزش ها و مشاوره ها در راستای تخصص خود فعالیت می کنم.

9- انتقاد ها صرفا از قانون اخلاق پیروی میکنند نه مالکیت یا خودبینی. اگر به این اصل اعتقاد دارید به این نظرات اهمیت خواهید داد در غیر اینصورت که هیچ...

بله همین طور هست. البته انتقاد باید مشخصه هایی داشته باشد تا ثابت شود انتقاد هست و گرنه با عیبجویی و چیزهای دیگر اشتباه می شود.
    در روانشناسی برای اثر بخشی انتقادها، و در دستورات دینی برای مفید بودن انتقاد پارامترهای زیادی بیان می شود. آنچه که به بهانه انتقاد در عموم مطرح می شود بیشتر شکل دهی افکار دیگران هست تا انتقاد، چون راه انتقاد بسته نیست و می تواند خصوصی و محرمانه ارسال شود.

10- نهایتا ما هرچه میگوییم ، یکی هست که برداشت غیر از نیت خیر ما ، داشته باشد. به هر حال ما میگیم ، شما هم احتمالا گوش نمیکنی . اما ما میگیم که گفته باشیم. اینم بخشی از اون قسمت اهمیتیه که نباید بدیم ولی نمیدونم چرا میدیم.
    همیشه برای مطلوب کردن و نتیجه بخش کردن نیت خیرمان باید راه صحیح را برگزینیم.
    لذا شما خلاف قوانین همدردی که امضاء کردید و عضو شدید به ظاهر انتقاد خود را در بخش مشکلات فردی مطرح کردید و در بین اینها این پست را گنجاندید و عمومی نشر دادید. لذا نیت خیر شما را زیر سئوال می برد که باید دقت بیشتری کنید.

11- احترام شما بر ما واجب است مدیریت گرامی ، به دلایل مختلف و زیاد.شکی در این نیست. اما گاهی ... چه عرض کنم !!!
    شما لطف دارید. چون می دانم آنچه می گویی همان است که عقیده داری، به جای حذف این پست (به خاطر خارج از انجمن بودن و کمبود وقت پرداخت به این مسائل حاشیه ای)، اما وقت کافی گذاشتم تا جواب دهم.

با تشکر

.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

2. 6 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

Aram_577 (سه شنبه 07 بهمن 93), paiize (سه شنبه 07 بهمن 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 07 بهمن 93), آرام عشق (سه شنبه 07 بهمن 93), آزرم (چهارشنبه 08 بهمن 93), سوده 82 (سه شنبه 07 بهمن 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)