به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 01 اسفند 93 [ 20:26]
    سطح
    1
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

بعد ازدواج متوجه خیانت همسرم شدم و حالا خ مشکل دارم

سلام.من ۲ساله ازدواج کردم یکسال هم عقد بودم.۶ماه بعد ازدواجم متوجه شدم همسرم از قبل من با دختری دوست بوده و بعد از عروسی با من براش حلقه خریده.ارتباطشون نمیدونم در چه حد بوده ولی تو شرکت تنها بودن اغلب و دایم اس مس میدادند...بعد از اینکه متوجه شدم یه قهر یکماهه خونه مامانم رفتم و کلی دعوای خونوادگی داشتیم....وسط دعواها جلو همه به دوست دخترش ابراز علاقه کرد و با اسم جان صداش زد و گفت من رو طلاق میده....بعد از اون یکماه من برگشتم چون طاقته دوریشو نداشتم و خ دلایل دیگه....اینم بگم که هر دومون خونواده مذهبی داریم و این چیزا برامون خ سنگینه....حالا چند ماهی ازون ماجرا میگذره ولی هیچ وقت برام معلوم نشد که در چه حد رابطه داشتن و چرا وقتی اونو داشت اومد با من ازدواج کرد....نمیدونم باید چکار کنم...اینم بگم که شوهرم خ مرد خوبی هست از همه لحاظ احساساتی خرج کردن رابطه .....همه چیزش عالیه.....حتی اون موقع که با اون بود با من خ خوب بود فقط اس مسای زیادش اذیتم میکرد.حالا نمیدونم بازم باهاش هست یا نه؟اصلا قصدش چی بوده اونو میخواسته یا نه؟قصد داره منو طلاق بده اونو بگیره؟!آخه خ تو حرفاش میگه تو میری با یکی دیگه خوشبخت میشی و من طلاقت میدم اما به وقتش....نمیدونم باید برم دنبال دخپره یا نه ...آخه نمیخوام گناهشو فاش کنم .همینکه اوندفعه کردم میدونم اشتباه بود ...لطفا راهنماییم کنین.

2. 2 کاربر از پست مفید Mahi2 تشکرکرده اند .

aloneman (دوشنبه 06 بهمن 93), sevil73 (دوشنبه 06 بهمن 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 01 اسفند 93 [ 20:26]
    سطح
    1
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    [QUOTE=Mahi2;369910]سلام.من ۲ساله ازدواج کردم یکسال هم عقد بودم.۶ماه بعد ازدواجم متوجه شدم همسرم از قبل من با دختری دوست بوده و بعد از عروسی با من براش حلقه خریده.ارتباطشون نمیدونم در چه حد بوده ولی تو شرکت تنها بودن اغلب و دایم اس مس میدادند...بعد از اینکه متوجه شدم یه قهر یکماهه خونه مامانم رفتم و کلی دعوای خونوادگی داشتیم....وسط دعواها جلو همه به دوست دخترش ابراز علاقه کرد و با اسم جان صداش زد و گفت من رو طلاق میده....بعد از اون یکماه من برگشتم چون طاقته دوریشو نداشتم و خ دلایل دیگه....اینم بگم که هر دومون خونواده مذهبی داریم و این چیزا برامون خ سنگینه....حالا چند ماهی ازون ماجرا میگذره ولی هیچ وقت برام معلوم نشد که در چه حد رابطه داشتن و چرا وقتی اونو داشت اومد با من ازدواج کرد....نمیدونم باید چکار کنم...اینم بگم که شوهرم خ مرد خوبی هست از همه لحاظ احساساتی خرج کردن رابطه .....همه چیزش عالیه.....حتی اون موقع که با اون بود با من خ خوب بود فقط اس مسای زیادش اذیتم میکرد.حالا نمیدونم بازم باهاش هست یا نه؟اصلا قصدش چی بوده اونو میخواسته یا نه؟قصد داره منو طلاق بده اونو بگیره؟!آخه خ تو حرفاش میگه تو میری با یکی دیگه خوشبخت میشی و من طلاقت میدم اما به وقتش....نمیدونم باید برم دنبال دخپره یا نه ...آخه نمیخوام گناهشو فاش کنم .همینکه اوندفعه کردم میدونم اشتباه بود ...لطفا راهنماییم کنین.ممنون میشم

- - - Updated - - -

یسری مشکلات دیگه هم دارم که اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.۱.اینکه شوهرم زیاد نماز نمیخونه.با اینکه اوایل تقریبا همیشه میحوند ولی الآن خ کم میبینم بخونه.چکار کنم ؟۲.اینکه شوهرم فیلم سوپر میبینه .جدیدا میره تو اتاق و درب رو میبنده و اجازه نمیده من برم....چطور جلوش رو بگیرم ؟۳.دایم کارشو میاره تو خونه وحتی گاهی تا ۲.۳نصفه شب سرش تو کارش هست.هر چیم بهش میگم میگه از بیکاری بدم میاد یا میخوام پیشرفت کنم الآن جووونم.
    البته در کنار اینها با من خوب هست و توجه داره به من ولی نه اونقدر که من ازش میخوام.من دوس دارم ۲.۳ساعتی که شب میاد خونه کامل با من باشه ولی اون یا میره تو اتاق یا پای کارش هست و منو تنها میزاره....خ اذیتم میکنه لطفا راهنماییم کنید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 اردیبهشت 94 [ 11:20]
    سطح
    37
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    5

تشکرشده 94 در 53 پست

Array
    عزیزم بهتره آرامش خودتو حفظ کنی و و اجازه ندی روش بهت باز بشه . باهاش دوستانه حرف بزن بگو که دوسش داری
    بهش بگو که وقتی خونه دوست با هم باشیم .... ببین چی میگه

نمیخوام نگرانت کنم شاید از شما ارضاء نمیشه ... و به کس دیگه کشیده شده
    من یکی از دوستانم میگفت شوهرش خیلی خوب بود حتی زمانی که زنگرفته بود و این نمیدونست
    وقتی از از همسرش پرسید چرا .. گفت من تو میخوام ولی نه به عنوان عشقم تو رو میخوام چون زنمی..... چون مادر بچه هامی .ولی اون میخوام چون عشق در اون میبینم
    بهتره شما هم با مشاور در ارتباط باشی...... سعی کن بتونی بدونی تو عشق هستی یا زنش فقط

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)