به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
    عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    عزیزم من همیشه رک حرفهام رو میگم حالا چه خوشت بیاد چه نیاد ولی هدفم فقط کمک به شماست . دوست خوبم شما با اینکه سنت کم نیست ولی مهارتهای زندگی و ارتباطی ات اصلا خوب نیست مخصوصا در رابطه با همسرت . اولا زمان ازدواجت باید اینو میدونستی که شرایط رو باید اونجور که هست بپذیری نه اونجور که خودت دوست داری باشه . محل کار همسرت توی شهر شماست یا شهر خودشون؟ همسرت به شما علاقه داشته برای همین نمیخواسته به هیچ قیمتی شما رو از دست بده برای همین شرط شما رو که شاید خیلی هم براش سخت بوده و پذیرفته و سعی کرده با سرمایه گذاری و درامد بیشتر شرایط مطلوب شما رو در یک کلان شهر فراهم کنه . ولی شکست خورده . هدفش کلک زدن یا زیر قول زدن نبوده ولی موفق نشده .ناراحت و سر خورده شده سرمایه اش رو از دست داده . توانمندی و مردانگیش زیر سوال رفته . اغوش زن تنها جاییه که در اینگونه شکستها میتونه به مردش ارامش بده تا بتونه خودش رو باز سازی کنه و دوباره سرپا بایسته و از اول شروع کنه . شما چکار کردی؟ از اول خواستگاری بی علاقگی خودت رو اعلام کردی و اینو در عمل به نحو احسن نشون دادی . شاید خودت اصلا متوجه نشدی تا به حال با این بی علاقگی چقدر غرور مردت رو شکستی و اونو سرخورده کردی . تو خونه بابات اثاث چیدی . توی تایپک های قبلی هم دوستان شما رو از این کار نهی کردند ولی شما هیچ توجهی به هیچ حرفی ندارید . و تازه این کارتون رو لطف به ایشون هم میدونید .و متوجه نیستید که اینها بی توقعی یا ملاحظه همسرت نیست . شما دارید تیشه به ریشه مردانگیش میزنی . شما همه چیز رو خودت میبری و میدوزی و درست میکنی و اماده میکنی . همه چی رو اماده کردی و فقط یه رباط میخوای که بیاد و شوهر گوش به فرمان شما باشه . تازه علاقه ای هم بهش نداری و دوست داری بهت محبت کنه . ببین عزیزم دو حالت برای همه ماها بعد از ازدواج پیش میاد . یا همسرمون رو دوست داریم . و به خاطرش همه همه همه همه مشکلات رو تحمل میکنیم . یا دوستش نداریم و به خاطر همه مشکلاتمون ناله میکنیم و غر میزنیم و دعوا میکنیم و .... شما باید ببینی میخواهی جز کدوم دسته باشی ؟ اگر جزئ دسته اول هستی باید روی خودت کار کنی و مهارتهای همسر داری رو یاد بگیری . مشکلاتی که خود من توی زندگی داشتم شاید به اندازه صد تایپک بشه ولی فقط به خاطر اینکه همسری پاک و نجیب و صادق دارم و به خاطر اینکه عاشقشم و عاشقمه همه مشکلات رو شکست دادیم و میدهیم و خواهیم داد . سخنرانی رو گوش کردی ؟

2. 3 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

pbsm (دوشنبه 01 دی 93), reihane_b (دوشنبه 01 دی 93), هم آوا (دوشنبه 01 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    زندگی تو شهرغریب دور از خانواده خودت اونقدرا هم چیز وحشتناک و غیرقابل تحملی نیست ! باور کنید!
    من اطرافم دخترای زیادی رو می بینم که راه دور ازدواج کردن.که بعضیاشون بله پشیمونن یه جورایی و دارن تحمل میکنن.... بعضیاشون هم دارن خوب زندگیشون می کنن.
    مطمینا نمیشه انکار کرد که دلتنگی نیست،دوری اذیت نمیکنه، ولی مگهدمیشه همه جوره همیشه ما بی مشکل و بدون سختی زندگی خوبی داشته باشیم؟؟!!
    به هرحال هر زندگی مشکلات خودش رو داره. یعنی همه اونایی که یه خیابون با خانوادشون بیشتر فاصله ندارن حتما خیلی زندگی خوبی ای دارن؟
    بستگی به خود آدما داره به نظرم به میزان وابستگیشون.به میزان مهارت های ارتباطیشون.و....
    خیلی ها هم میشناسم که از شهرهای بزرگ اومدن تو شهرستانای خیلی کوچیک!که واسه خود منم جالب بود واقعا میشه ؟! اما وقتی فکر کردم دیدم واقعا آفرین به اون دخترخانما...که چقدر میتونن سازگار و با سیاست باشن. چون خودمم به اندازه اونا انعطاف پذیرنیستم ! ولی واقعا همیشه تو دلم اونا رو تحسین میکنم

شما یعنی حاضری طلاق بگیری ولی نری تو شهرکوچیک زندگی کنی؟؟!!
    خب عزیز من سعی کن لااقل خواسته هاتو با روش درست مطرح کنی تا همسرت همسو با تو بشه.نه اینکه کاری میکنی که درمقابلت قرار میگیره
    -----'------------------------------
    من خیلی وقتا از خیلی صحبتا می ترسیدم.از اینکه آینده منم مشکلات مشابه واسم رخ بده یا پشیمون بشم یا....
    نمیدونم الان هنوز نرفتم تو زندگی ،ولی دارم به این نتیجه میرسم خیلی از مشکلات رو ما خودمون بزرگش می کنیم تا اینکه تبدیل میشن به اختلافای غیرقابل تحملی که اون زندگی واسمون میشه فقط سوختن و ساختن

خواهرمن !شما اگه واقعا میخوای ازدواج کنی و زندگی خوبی داشته باشی به نظرم همین الان با همسرت میتونی... اگه با ایشون نتونی ،ببخشید ولی فکر میکنم با مرد دیگه ای هم نتونی
    شایدم شما زندگی متاهلی واستون خیلی اهمیت و ارزش نداشته باشه.اگه اینطوره که بحثش فرق میکنه
    امیدوارم از صحبتای من ناراحت نشی

شما یه کم با همسرت راه بیا ببین ایشون در مقابلش چقدر به خواسته های شما تن میده.چون شما رو دوست داره مطمینم اگه راه ارتباط باهاش رو یاد بگیرین میتونین خیلی راحت در کنارش به خواسته هاتون برسید

- - - Updated - - -

راستی تاپیکای قبلیتون هم دوستان همه در یک جهت به شما راهنمایی دادن،ولی ظاهرا عمل نکردید
    این حمایت هاتون رو از الان کم کنید
    نرید خونه پدرتون.فوقش به همه میگین نظرتوت عوض شده و یه جای دیگه خونه کرایه کردین میخواین جهیزیه اتون رو ببرید خونه دیگه
    بذارین اون احساس مسیولیت رو داشته باشه.مردا از همین سختی ها بیشتر لذت میبرن تا اینکه تو خونه پدرزنشون راحت بشینن

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط reihane_b : دوشنبه 01 دی 93 در ساعت 13:03

4. 2 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

واحد (دوشنبه 01 دی 93), هم آوا (دوشنبه 01 دی 93)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)