به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 61
    عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 00:04]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    861

تشکرشده 293 در 87 پست

Array
    گاهی باید خودتو رها کنی تز بند تا خدا دستتو بگیره.....رهاشو امیر علی...رها.....یه مدت بیخیال همه چی شووو همه ی خوبیا و بدیا....خودتو بسپار به روزگار بزار ببرت همونجایی که باید باشی.....باور کن یه مدت بگذره همه چیی درست میشه....همه چیییی.....به بهترین شکلی که باید میبود درست میشه...فقط صبر...صبر..صبر.....انقد بی تابی نکن.....خلایق هرچه لایق....بزار اگه لیاقتتو داشت برمیگرده..

2. 2 کاربر از پست مفید rayehe تشکرکرده اند .

szd (چهارشنبه 26 آذر 93), سایه68 (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 خرداد 94 [ 10:57]
    سطح
    28
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    380

تشکرشده 105 در 43 پست

Array
    سلام
    قششنگ میفهمم چی میگین
    اما چندتا تجربه یکی ک رف ب هییییچ عنوان نباید قبولش کرد ب قوله یکی اگه بتونه ازتون ی روز بی اطلاع بگزرونه ی کبریت بگیرین زیره رابطه مطمئن باشین اگر بیاد دفعه بعد یجوری میره ک حسرت این روزارو میکشین
    تجربه بعدی نهایت ۳،۴ماه دیگه با این شرایط کنار میاین شاید با دیدن کافی شاپا اشک تو چشاتون جم شه اما صدها دلیل برای خوشحالی از نبودنشم خاهید داشت
    قوی باشیین میگزره ی دوره ای از زندگیه مراحل بزرگ شدنه برا هممون

4. 2 کاربر از پست مفید SHahr-Zad تشکرکرده اند .

ali -guilan (جمعه 28 آذر 93), سایه68 (پنجشنبه 27 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 23 اسفند 93 [ 23:41]
    سطح
    12
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 44 در 20 پست

Array
    مرسی از همه. خدا رو شکر الان کمتر بهش فکر میکنم. بهترم. البته فکرش توی ذهنم هست اما نه به قدری که مثل قبل بغض کنم.
    منتها یک سری لوازم و لباس پیشم ازش مونده میخوام همه رو پک کنم + بخشی از کادوهاییش که هنوز نزدم تو دیوار برایش بفرستم.
    به نظر شما دوستان این کارو بکنم ؟
    میخواهم هر حرفی بهش نزدم را نیز برایش بنویسم و در کنار پک برایش پست کنم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 00:04]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    861

تشکرشده 293 در 87 پست

Array
    ببین من نمیدونم نظرم درسته یا نه...شاید اشتباه باشه نظرم دوستان کمک کنن... ولی بنظرم اگه اینطوری خالی میش نامه رو براش بفرست و کلا محوش کن از زندگیت...چون اگه حرفاتو نزنی تا آخر عمر این حرفای نزده تو دلت سنگینی میکنه....البته مواظب چیزاییم که مینویسی باش سعی کن حرمتارو از بین نبری بزار همیشه شخصیتت حتی جلو اونکس که بت بدی کرده حفظ شه...ولی کادوهارو زیاد موافق نیستم پس بدی:) آخه هدیه رو یه کم ضایس آدم پس بده ولی پکش کن یه جام بذار که هیچوقت نبینیش دگ...و یه چیز دیگه ببین اگه نامه بنویسی باز عواقب نداشته باشه واست....دوباره تهدیدو این حرفا....خلاصه خوشحالم بهتری...

7. کاربر روبرو از پست مفید rayehe تشکرکرده است .

ali -guilan (جمعه 28 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 44 در 20 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rayehe نمایش پست ها
    ببین من نمیدونم نظرم درسته یا نه...شاید اشتباه باشه نظرم دوستان کمک کنن... ولی بنظرم اگه اینطوری خالی میش نامه رو براش بفرست و کلا محوش کن از زندگیت...چون اگه حرفاتو نزنی تا آخر عمر این حرفای نزده تو دلت سنگینی میکنه....البته مواظب چیزاییم که مینویسی باش سعی کن حرمتارو از بین نبری بزار همیشه شخصیتت حتی جلو اونکس که بت بدی کرده حفظ شه...ولی کادوهارو زیاد موافق نیستم پس بدی:) آخه هدیه رو یه کم ضایس آدم پس بده ولی پکش کن یه جام بذار که هیچوقت نبینیش دگ...و یه چیز دیگه ببین اگه نامه بنویسی باز عواقب نداشته باشه واست....دوباره تهدیدو این حرفا....خلاصه خوشحالم بهتری...
    نه.توهین اصلا در مرام من نیست. توهین فقط ادم رو برای چند ثانیه اروم میکنه اما شخصیت ادمو میسوزونه. میخوام بهش بگم من بدی نکردم. من کم کاری نکردم من اگر رفتار بدی داشتم، رفتارم بود و مستحق این کار ها نبودم. مستحق این نبودم که به خانواده اش و خانواده من بگوید که رفتار های من دلیل جدایی شده که بهانه ای باشد برای اون کارش. میخوام بودنه وقتی قرار بود برای مهمونی با خانواده من بیاد اما کار براش پیش میومد. میدونستم کجاست میدونستم داره میپیچونه. این ها مطالبی هست که خواهم نوشت.
    والا کادو هاش که روز هاست به دیوار یک مخروبه در بیرون شهر کوبیده شده. اما برام شال بافته بود. مادرش از سفر آخرشان یک سوغاتی برام اورده بودنو این ها هست که میخواهم پس بدم بش. به خصوص اون شالی که 2 هفته نشست بافتنی یاد گرفت و اولین دست گلش، شال برای من بود.
    ویرایش توسط amir_ali : شنبه 29 آذر 93 در ساعت 09:24

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    برو پی زندگیت.بسه دیگه.اینکه شخصییت رو لگد کوب کنی برای بعدها اذیتت میکنه.وقتی احساست کامل فرو نشست فقط همین خورد کردن های خودت یادت میمونه و اذیتت میکنه.یه کم دیگه تحمل کنی حالت خوب میشه و راه زندگیتو پیدا میکنی و آماده میشی برای یه زندگی جدید.اینم یادت باشه که هر چی دنبال یه زن بدویی بیشتر ازت فرار میکنه.

10. 2 کاربر از پست مفید Mr DaNi تشکرکرده اند .

maedeh120 (دوشنبه 01 دی 93), szd (یکشنبه 30 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 44 در 20 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr DaNi نمایش پست ها
    برو پی زندگیت.بسه دیگه.اینکه شخصییت رو لگد کوب کنی برای بعدها اذیتت میکنه.وقتی احساست کامل فرو نشست فقط همین خورد کردن های خودت یادت میمونه و اذیتت میکنه.یه کم دیگه تحمل کنی حالت خوب میشه و راه زندگیتو پیدا میکنی و آماده میشی برای یه زندگی جدید.اینم یادت باشه که هر چی دنبال یه زن بدویی بیشتر ازت فرار میکنه.
    پی زندگی هستم...
    اما وقتی هر روز.فرد جدیدی برا میبینی و میفهمد جدا شده ای. باید توضیح دهی. باید به دروغ بگویی مشکل داشتیم.
    این خودش یک بخش از ناراحتی هایی هست که من دارم تحمل میکنم دوست عزیز.

وقتی او به هر کسی میگوید امیر علی رفتار زشتی داشته و من فقط تحمل کردم. خوب شما هم جای هر کسی باشی پیش خودت میگی اوه معلوم نیست این پسره کار کرده...!
    تصور میکنی داستان جالبی هست که رفتار من را گنده کرده و بهانه ای برای کارش؟ تصور میکنی آسون هست پذیرش این موضوع که یکباره زندگی است خراب شود و نتونی درستش کنی؟ تصور میکنی آسون هست رییس جمهور بشی و همون سال کل کشور زلزله بیاد. تو میمونی و اوار و خرابه ها. همه هم فرار کرده اند. تو باید صبر ایوب داشته باشی و لشکری از هرکول ها.

فکر نکن اسون هست که حقیقت را به اون افراد بگویم. و نخواهم گفت. میدانم تا مدت ها این داستان ادامه دارد.
    شاید او پی زندی اش باشد. اما من را با درد هایی رها کرده که هر روز ا گر من نخواهم اما دیگران برایم تازه اش میکنند. شاید من توانایی تحمل ندارم. نمیدانم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 08:10]
    سطح
    46
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 129
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    149

تشکرشده 449 در 170 پست

Array
    فک نکنم برات ۸ سال و نیم قابل درک باشه.دوست نزدیک خودم.به همه گفت عاقلانه تصمیم گرفتیم که جدا شیم و خلاص.منم بعد سه سال این اتفاق برام افتاد.اوایل هر کسی پیشم مینشست بحث و حرفو میکشیدم به رابطم.اون بدبختها هم گوش میکردند و صبوری میکردند و دلداری میدادند.تا به مرور کم و کمتر شد و الان بعد چند ماه خوب خوب شدم و از همشون عذرخواهی کردم چون واقعا زیاده روی میکردم.شما هم اولشی.باید از این مرحله بگذری و میگذری.خود خوری و این افکار هیچ سودی به حالت نداره.حتی اگه برگرده هم رابطت مثل قبل نمیشه.این مسیرو من و خیلیای دیگه رفتیم.شما هم میری.صبررررررر

13. 3 کاربر از پست مفید Mr DaNi تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 03 دی 93), rayehe (چهارشنبه 03 دی 93), SHahr-Zad (چهارشنبه 03 دی 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 12:32]
    سطح
    45
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 189
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger First Class
    تشکرها
    21

تشکرشده 244 در 115 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ali نمایش پست ها
    پی زندگی هستم...
    اما وقتی هر روز.فرد جدیدی برا میبینی و میفهمد جدا شده ای. باید توضیح دهی. باید به دروغ بگویی مشکل داشتیم.
    این خودش یک بخش از ناراحتی هایی هست که من دارم تحمل میکنم دوست عزیز.

وقتی او به هر کسی میگوید امیر علی رفتار زشتی داشته و من فقط تحمل کردم. خوب شما هم جای هر کسی باشی پیش خودت میگی اوه معلوم نیست این پسره کار کرده...!
    تصور میکنی داستان جالبی هست که رفتار من را گنده کرده و بهانه ای برای کارش؟ تصور میکنی آسون هست پذیرش این موضوع که یکباره زندگی است خراب شود و نتونی درستش کنی؟ تصور میکنی آسون هست رییس جمهور بشی و همون سال کل کشور زلزله بیاد. تو میمونی و اوار و خرابه ها. همه هم فرار کرده اند. تو باید صبر ایوب داشته باشی و لشکری از هرکول ها.

فکر نکن اسون هست که حقیقت را به اون افراد بگویم. و نخواهم گفت. میدانم تا مدت ها این داستان ادامه دارد.
    شاید او پی زندی اش باشد. اما من را با درد هایی رها کرده که هر روز ا گر من نخواهم اما دیگران برایم تازه اش میکنند. شاید من توانایی تحمل ندارم. نمیدانم
    دوست من بیخیال حرف مردم.اگه بخای حرف مردم باشی ی عمر عذابی بهت وارد میکنن ک رفتن اوشون اینقدر عذاب اور نبوده
    و اینکه شمات میتونی فراموش کنی اما بلاخره ی وقتایی ی چیزایی هست ک تورو یاد خاطراتت میندازه ک البته باید باهاشون کنار بیایی
    تمام

15. کاربر روبرو از پست مفید sadafdarya تشکرکرده است .

rayehe (شنبه 13 دی 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    19

تشکرشده 44 در 20 پست

Array
    البته مدت هاست از این ماجرا میگذرد. امروز حال خیلی بهتری دارم. خدا رو شکر تو این دوره زمان سریع برام گذشت. تقریبا ناراحتی های این شکست به زیر خاک دارد کشیده میشود.
    البته اتفاقات بدی هم برام افتاد. نمیدونم چرا به دختری که قبلا خواستگار نیز کرده بودیم اما به یک سری دلایل به هم خورد اس ام اس دادم. فهمیدم به هم خوردن اون ماجرا چقدر براش سخت بود. به حدی که هنوز یک حس تدافعی نسبت به من داشت.
    از هر دوی این ماجرا ها یک تجربه بدست اوردم و اون است هست که هیچ زمان نمیتونی اشتباهاتت رو جبران کنی. این بر خلاف چیزی بوده که همیشه انجام دادم. اما.باید یاد بگیرم که این یک قانون جدید هست.

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)