به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 شهریور 02 [ 15:46]
    سطح
    68
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 399
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    340

تشکرشده 500 در 154 پست

Array
    باسلام و احترام
    من رشتم نه زبان بوده نه روانشناسی، چند سال زبان تدریس کردم گفتم شاید تجربیاتم و مطالعاتم تو یادگیری به درد بخوره تا جاییکه حافظه قد بده می نویسم

نیاز

لیوناردو داوینچی در زمینه نیاز و ضرورت می نویسه

" necessity is the theme and the inventress, the eternal curb and law of nature"
    وقتی انسان به چیزی نیاز داشته باشه و هر چه قدر اون نیاز برای بقاش حیاتی باشه بهتر یاد می گیره به قول یه روانشناس به نام هال " یادگیری تلاشی برای بقاست" یه زبان شناسی هست به نام جرج یول میشگه علت ناتوانی افراد در یادگیری زبان دوم اینه که زبان اولشون نیاز هاشون رو برطرف می کنه! سعی کن خودت رو تو زبان غرق کنی درضمن اون محتوایی که برای یادگیری استفاده می کنی باید مطابق با نیازهات و ایده آل هات باشه، یه روان شناس برزیلی به نام فرِر وقتی مامور میشه به گروهی از بی سوادان و بی خانمان برزیلی سواد یاد بده وقتی از مفاهیمی مثل عدالت و آزادی، کار، برابری و... برای یادگیریشون استفاده می کنه این افراد فوق العاده پیشرفت عجیبی از خودشون نشون میدن که این پیشرفت تاثیر قابل ملاحظه ای به رویکرد های آموزش علی الخصوص تو ایالت متحده گذاشت، و هم اینکه محتوایی که انتخاب می کنی کمی از سطح زبانت بالاتر باشه چون اگه اون متن یا فیلم یا... هم سطح زبانت باشه هیچی یادنمی گیری و تکرار برات ولی اگه خیلی بالاتر باشه به خاطر پیچیدگی چیزی یاد نمی گیری، خانم تیام شما به جای سریال دوستان کارتون نگاه کن، درکل خودت رو تو زبان غرق کن!

چانک بهتر از لغت

چانک یعنی یه دسته از لغات مثل what do you mean?" " این رو که یاد بگیری و حفظ کنی نه تنها چند تا کلمه رو یاد گرفتی بلکه نا خودآگاه گرامر رو هم یاد می گیری، موسیقی یکی از بهترین منابع برای یادگیری چانک هاست. از خواننده مورد علاقت شروع کن!

ارتباط
    یکی از علت های این که کودکان بهتر زبان رو یاد می گیرن اینه که کودکان راحت تر ارتباط برقرار می کنند ولی یه بزرگسال که مهاجرت می کنه خیلی سخت تر با محیطش ارتباط برقرار می کنه، اکثر اوقات شاگردانی که تو کلاس کم تر با معلم و هم کلاسی ها تعامل دارند ضعیف ترند، انسان با رادیو نمی تونه زبان یاد بگیره باید ارتباط دوطرفه برقرار کنی چت کنی، فروم عضو شی و... سایت palabea هم خوبه؛ یه مثل انگلیسی میگه "use it or lose it"

انگیزه
    انگیزه سوخت انسان برای انجام کارهاش و خیلی تو پشتکار تاثیر داره، همیشه اهدافت رو بنویس و بزار تو جیبت، اهدافی معین و چالش برانگیز، به خودت جایزه بده بعد از هر موفقیت و موفقیت هات رو بنویس و به دوستات هم بگو، همیشه خودت رو ارزیابی کن در فرآیند یادگیری، با آدمهای موفق در زمینه یادگیری زبان حرف بزن ازشون بخواه قانعت کنن که میتونی، دیدت رو نسبت به زبان مثبت کن، مطمینا نسل جدید ما در زبان عربی خیلی مشکل خواهد داشت!

کشف
    گالیله میگه "all truths are easy to understand once they are discovered, the point is to discover them " سعی کن به بافت کلمه دقت کنی بعد معناش رو کشف کنی!!! گرچه که یادگیری زبان با متن مثل کندن زمین با ناخن! انسان ذاتا میل به دانستن داره اگه بتونی به این قدرت برسی که معنای رواز بافتش کاملا درست حدس بزنی یا اصلا تو درس های دیگت بتونی مفاهیم رو خودت کشف کنی دیگه نیاز به مشوق نداری، چه لذتی خواهی برد وقتی یه چیزو خودت کشف می کنی، چه ظلمی اساتید این مملکت به دانشجوهاشون می کنند(چه ادعای باسوادی هم می کنند درحالی که فقط جارچی حرف ها و کشفیات دیگرانند!) که فقط اطلاعات به دانشجو میدن! در مورد یادگیری اکتشافی درمورد جروم بونر سرچ کنید مطالب قشنگی پیدا می کنید.

TPR
    تی پی آر یه روش تو یادگیری زبان که همون مفاهیم رو میان و عملی انجام میدن، ما هم به عنوان یه فراگیر میتونیم از تی پی آر استفاده کنیم. مثلا من کلمه rub رو یاد گرفتم هم زمان که تلفظ می کنم دستم رو به گردنم می مالم، فراموش نکنید که حافظه عملی قوی ترین نوع حافظست! اسم جیمز آشر رو سرچ کنید اگه اطلاعات بیشتر میخاین

مرور

عرب ها میگین " درس یک بار تمرین هزار بار " من همیشه واسه انگلیسی فیلم نگاه می کنم اگه یه کلمه یه جاش باشه که بلد نباشم 5 ثانیه قبل و بعدش رو می برم بعد اخرسر این تکه ها میشن یه فیلم مثلا 2 دقیقه ای این فیلم رو تو گوشیم می ریزم و تو کامپیوتر تبدیل به صوتش هم می کنم و قدم زدنی تو خیابان با هندزفری بلوتوثم بهش گوش میدم یا با ضبط ماشین بهش گوش میدم، هم زبان یاد میگیرم هم لذت بخش تر از اینه که تو دفترچه یادداشت بنویسم و ورق بزنم! من تمام اطاقم پر از کاغذ بود طوری که دیوار دیده نمیشد( مسایل تخصصی رشتم رو روشون نوشته بودم )

خلق

افلاطون میگه "هنر حدایی تر از علم، چون علم کشف می کنه ولی هنر خلق می کنه " مرد رنسانس تکمیل می کنه و میگه "هنر علم و علم هنر را بیاموزید " با چیزهایی که یاد می گیری یه چیز هنری بساز یا یه چیز مثبت 18 نه چیزهای سطحی و الکی یادمه دوم دبیرستان معلممون گفت با prefer یه جمله بسازید یکی ساخت!
    I prefer to come to school instead of playing

به نظرتون اقبال لاهوری که اصلیتا هندی چرا این همه فارسیش قوی!؟
    Corpora
    از کورپورا استفاده کن، کورپورا یه دیتا بیس که هر کلمه رو سرچ کنی واسش چندین مثال میاره

تداعی بساز واسه کلمات مثلا carcass میشه لاشه بگو کارکس چی میخوره؟ بین شکل یا صوت کلمه یا معناش ارتباط برقرار کن، یادگیری ریشه کلمات هم مفیده مثلا magazine یه معنیش یعنی خشاب که ریشه این کلمه برمیگرده به کلمه عربی مخزن

لذت

سعی کن فرآیند یادگیریت رو لذت بخش کنی، فیلم های مفید و الهام بخش ببین، فقط گوش نده مگه اینکه نابینا و معذور باشی

درپایان، زبان رو به نظرم باید همراه با یک دانش تخصصی داشت. توضیحش طولانیه

یاحق

ویرایش توسط باران13 : جمعه 09 آبان 93 در ساعت 11:45

2. 8 کاربر از پست مفید باران13 تشکرکرده اند .

morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), reihane_b (سه شنبه 02 دی 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 09 آبان 93), zolal (جمعه 07 آذر 93), بانوی آفتاب (جمعه 09 آبان 93), تیام (جمعه 09 آبان 93), شیدا. (جمعه 09 آبان 93), صبا_2009 (جمعه 09 آبان 93)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    یکشنبه 03 خرداد 94 [ 14:19]
    سطح
    35
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    162

تشکرشده 593 در 152 پست

Array
    سلام به دوستان گلم
    ردیف مدیفید؟

اولا از همکاریه دوستان عزیز ، بسی و بسی سپاسگزارم.
    از حضور باران 13 عزیز هم خیلی ممنونم. همچنین اویژه ی گرامی.
    خیلی باهاتون موافقم که زبان رو باید کنار یک تخصصی دیگه داشت.خیلی بهتره.هر چند واسه خودش هم کلی حرف داره واسه گفتن.

خب !!!

یه چیزی دوباره یادم رفت .
    دوستان سعی کنید انیمیشن زیاد ببینید. چون اونا رو واسه بچه ها و نوجوون ها ساختن.واسه همین خیلی واضح صحبت میکنن.تازه بهترین صداهای کشورشون رو هم میارن واسه دوبله .
    مثل صدای برترین خواننده هاشون.البته انیمیشن های با کیفیت مثلا Frozen.خیلی بهتر از فیلم واستون مفیده.

فرشته مصباح الهدی عزیز :
    دونوع پاسخ واسه شما دارم خودتون باید یکیشو انتخاب کنید.
    1-اولا بنده اصلا موافق نیستم بخاید دکترا بخونید اونم جایی که بستری برای پیشرفت شما فراهم نیست.
    میخای علم و دانش بدست بیاری، این راهش نیست
    میخای پول بدست بیاری ، این راهش نیست
    میخای وقتت پر شه ، بازم این راهش نیست
    بنا بر این ترجیح میدم راهنمایی نکنم تا شما این ازمون رو از دست بدی بلکه 5 سال از عمرت هدر نشه. به منم بدوبیراه گفتی عیبی نداره نمیخام عمر یه فرشته هدر شه :))

2-دلیل قانع کننده ای واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا داری.
    حقیقتش من واسه ازمون هایی ، زبان خوندم که ازمون زبان دکترا پیشش مثل یه بچه است.نهایتا شما باید تاکید بیشتری روی لغات و ریدینگ داشته باشی همین.
    البته شنیدم اگه مدرک زبان داشته باشید این ازمون رو از شما نمیگیرن درسته؟
    -----------------------------------------------

تیام جان :
    فقط یه راهه اسون تر واسه یادگیریه زبان هست اونم اینه یه صد سال صبر کنی تا هوش مصنوعی بتونه یه قرصی تولید کنه شما بندازی بالا بعدش هم زبان رو فول شی.
    در حال حاضر بهتون هشدار میدم با این تفکر ، زبان یاد نمیگیرید، باید دوست بشی باهاش.باید همدم تنهاییهات بشه

شما نکات 1و2و3و9 رو رعایت نکردی.(درپست شماره 26)
    بهتون گفتم فقط روش یه نفر رو پی بگیرید.چرارفتی دنبال خانم شیدا؟اگه راه ایشونو میخای چرا اومدی پیش من؟
    کی گفت بری شونصد تا نرم افزار دانلود کنی؟مگه من ندیدم اونارو؟مگه نمیتونستم بگم؟چرا نگفتم؟
    احتمالا به جز ما دوتا هم به حرف چند تا دیگه از دوستات هم داری گوش میکنی. بعد تازه به من گیر میدی که برنامم سنگینه؟
    خب معلومه بخای به حرف 10 نفر کنی برنامه سنگینه. مگه من چی خاستم؟
    یه کتاب لغت، یه کتاب مهارت ، یه فیلم
    خیلی سنگینه؟
    سنگین ندیدی دو ست من.سنگین یعنی یادگیری 15 هزار لغت سنگین وادبیاتی توی دوماه.
    میفهمی چی میگم؟
    فک کردی نمیدونم گرامر چیه که اصلا بهش اشاره نکردم. شما شش ماه به این روش تمرین میکنی ،نهایت هفته ی اخر یه کتاب ساده گرامر بر میداری فقط ببینی مثلا گذشته در اینده میشه چی؟همین.
    این کارت باعث میشه که فک کنم به پستی که سه ساعت واسه مختصر مفید بونش وقت گذاشتم بی تفاوتی.(پست شماره 26)
    جمع کن حواستو دیگه دوست گلم. :))

درمورد اون سریال ممنوعه هم عجله نکن. جمله به جمله .مثلا امروز سه جمله با اهنگ حفظ کن.
    واسه اون سریال ممنوعه پیشنهادم به همه اینه که کل قسمت اول رو حفظ کنید و باقی قسمت ها رو فقط الگو های مورد نیازتون رو حفظ کنید.
    بعد مثلا می بینی داری نیم ساعت با لهجه ی روان و اهنگ خاصی داری صحبت می کنی.حس خوبی بهت دست میده.پر از اعتماد به نفس میشی.

با همه ی این ها بهت تبریک میگم که با اساتید برکلی هم صحبتی.
    دست ما رو هم بگیر.من تو رنک 500 اش موندم :))

------------------------------------------------------------

گوش ماهی عزیز :
    تنبلی چیه؟
    مثل اینه من بگم 100 میلیون گذاشتم سر چهار راه . برو بردار.بعد بگی تنبلم.
    د اخه چیزی که مثل روز روشنه که چقد واسه ادم مفیده ، تنبلی معنایی نداره که.
    میتونی دوست من.
    فقط با برنامه درست برید جلو و بیخودی سرتون رو با راهنماییهای الکی شلوغ نکنید.
    ------------------------------------------------------------

درخصوص اینده ی تاپیک :
    خیلی دوست دارم تاپیک بمونه تا دوستان همیشه ایده ها و تجاربشون رو بگن.
    اما از این می ترسم که تاپیک بیخودی شلوغ شه و کسی که میاد داخل نتونه نتیجه ی درستی بگیره و گیج شه بره بیرو.
    نمیدونم چه کنم !!!
    باید فک کنم.

راستی میخام برم سمت زبان دوم واسه خودم.
    المان، فرانسه ، ایتالیا،اسپانیا.
    فعلا نمیدونم کدومش. یه کم سرم خلوت شه تصمیمم رو میگیرم.
    میخام ببینم من زودتر زبان دوم رو یاد میگیرم یا شما زودتر زبان انگلیسی رو.
    مسابقست دیگه... :))
    بهونه مهونه هم نداریم. اصول گفته شده. از همونا استفاده می کنم.شما هم همینطور.
    -------------------------------------------------------------

محض اطلاع واسه راهنمایی های مصداقی :))
    نرخ ترجمه
    انگلیسی به فارسی کلمه ای بین 20 تا 40
    فارسی به انگلیسی کلمه ای بهن 30 تا 50 تومان هست
    حدودا میگم
    ترجمه ی فیلم هم دقیقه ای بین 2000 تا 15000 تومان هست بسته به کیفیت کار مترجم و سختیه موضوع و زمان اماده کردن و سایر متغیر ها.
    یعنی حدودا صفحه ای با 250 کلمه میافته واست مثلا 7 هزار
    یه صفحه ترجمه هم حدودا نیم ساعت.
    حدودا واسه یه روز ترجمه ی متن فول تایم در میاد واست 200
    فیلم هم ساعتی می افته واست مثلا 300 یا 400 هزار.
    که یه ساعت ترجمه فیلم اگه خودت رو جمع و جور کنی یه روز بیشتر نباید وقتت رو بگیره.
    بالاخره کسی که صدا رو متوجه میشه و ترجمه میکنه نسبت به کسی که متن رو ترجمه میکنه برتریه مهمی داره دیگه.

همه چی رو خیلی معمولی گرفتم ها.
    تو دیگه تا تهش برو.

میگم این برادرزاده ی دلبر ما ، عمو رو به فکر فرو برد.
    عمو تازگیها فهمیده که زن عمو نمیخاد . بلکه دوسه تا از این کوچولوهای خوجگل موجگله گوگوری مگوری میخاسته ، ناخوداگاهش ناخاسته اونو به سمت زن عمو می برده :)
    راهی سراغ ندارید دوستان ؟ :))
    میدونستم عمو زن بگیر نیست.
    البته کسی هم به این عمو ، زن بده نیست.
    کلا یه دور باطله. :))

خطاب به مسافر زمان :
    خیلی حرف داشتم واست
    ولی ولش
    فقط حیففففف !!!!

موفقیت نزدیک تر از اونه که بهش فک میکنیم ، اگه درست تلاش کنیم.

خوشم میاد عمو یه مدت نبود کسی نپرسید زنده ای ؟ مردی؟ هعععععععییی :))
    ویرایش توسط love less : جمعه 09 آبان 93 در ساعت 12:56

4. 6 کاربر از پست مفید love less تشکرکرده اند .

Mohammad! (چهارشنبه 26 آذر 93), morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), فرشته اردیبهشت (جمعه 09 آبان 93), بانوی آفتاب (جمعه 09 آبان 93), تیام (جمعه 09 آبان 93), شیدا. (جمعه 09 آبان 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    من یه عالمه جواب برای آقای love less نوشتم
    بعد هی ادیتش کردم و قیچی کردم و سر و تهش را زدم و ....

رفتم سراغ یه کاری، گفتم بذار مطمئن بشم بعد ارسالش کنم. بعدش پشیمون شدم

دیدم اصلا تحمل برخورد یا حرف تندی را ندارم و نمی خوام خودم را اذیت کنم.

خلاصه اش این که
    آقای love less معلم خشن، مستبد و دیکتاتوری هستید.
    من که مستمع آزاد سرکلاس نشسته بودم از حرفهاتون ترسیدم. چه برسه به شاگردهای طفلکی

نحوه برخوردتون ؟!
    شما حتی با مدیر انجمن که حق داره ازتون بخواد قوانین سایت را رعایت کنید، با طعنه و تمسخر حرف می زنید.

خطاب به مسافر زمان :
    خیلی حرف داشتم واست
    ولی ولش
    فقط حیففففف !!!!
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : جمعه 09 آبان 93 در ساعت 15:13

6. 5 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

love less (جمعه 09 آبان 93), morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), reihane_b (سه شنبه 02 دی 93), بانوی آفتاب (جمعه 09 آبان 93), تیام (جمعه 09 آبان 93)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    یکشنبه 03 خرداد 94 [ 14:19]
    سطح
    35
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    162

تشکرشده 593 در 152 پست

Array
    سلام خانم شیدای عزیز

عذر میخام اگه به هر دلیلی ناراحت شدید.
    شما برای ما خیلی عزیزی دوست من.

به هرحال همین جا از دوست گرامی جناب مسافر زمان ، عذر خواهی رسمی میکنم.
    امیدوارم ، اختلاف سلیقه مان را به دید قصد خاصی نگیرند.
    هدف فقط کمک و راهنمایی بود.
    اگر دقت کنید حقیقتا بعضی از راه حل ها ، از همان ابتدا مشخص است که به کجا می رسند.

به هر حال از همه از خانم شیدا ، از مسافر زمان عزیز از همه دوستان گرامی عذر میخام.
    هر جور دوست داشتید زبان بخونید.
    نظر منم هم فقط یه نظر معمولی.
    خدا میدونه اصلا قصد بدی نداشتم.فقط خواستم جدی بگیرن قضیه رو. همین.

بازم ببخشید.

موفق و موید باشید دوستان گلم.
    ویرایش توسط love less : جمعه 09 آبان 93 در ساعت 15:15

8. 4 کاربر از پست مفید love less تشکرکرده اند .

morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), بانوی آفتاب (جمعه 09 آبان 93), تیام (جمعه 09 آبان 93), شیدا. (جمعه 09 آبان 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    ما این جا در برابر وضعیت نامناسب بعضی از دوستان ، اصلا وقتی واسه هدر کردن نداریم . ذهن ناارامه طرف ، تو شرایطی نیست که بخاد چلنج بین من و تو رو توی شونصد تا پست بیخودی متوجه بشه و درک کنه ، نهایتا ناامید میشه و بی نتیجه میره بیرون از تاپیک و دوباره درگیر مشکلاتش و بد بختی هاش . و نمی فهمه که گره ی کارش کجاست.
    ذهن ناآرام؟

نمونه اش تیام را می گم.
    ایشون فارغ التحصیلی مهندسی از یک دانشگاه خوب هست، مدرسه و دانشگاه زبان عمومی و تخصصی خونده، سعی کرده یه کتاب ترجمه کنه، توی یه فروم انگلیسی فعالیت می کرده ... پس صفر مطلق نیست. ذهن ناآرام هم من اینجا نمی بینم!!!

مجموعه ای از اطلاعات داره که کمی بی نظم و بی ارتباط هست. یه ذره تلاش می تونه تیام را خیلی جلو ببره. چون فقط باید دانسته هاش را نظم بده. ارتباط بینشون را پیدا کنه.

حالا بماند از نحوه برخوردتون با اون فرد که درست نفهمیدم چرا؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

10. 5 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

love less (جمعه 09 آبان 93), morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), parsa1400 (جمعه 09 آبان 93), بانوی آفتاب (جمعه 09 آبان 93), تیام (جمعه 09 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خیلی ممنون از دوستای خوبم که من رو کلی تحویل گرفتین خانم شیدا و آقای Love less عزیز

من سعی میکنم خودم رو تعدیل کنم و سعی میکنم با دستور العمل مشخصی دوباره شروع کنم .

در واقع من واقعا دارم تلاش میکنم و شیدا جان راست میگه من کاملا صفر نیستم ولی نمیدونم چرا چیزی یادم نمیاد!! الان تو همه ی زمینه ها که البته مهم ترینش درسیه دچار این مشکل

شدم. هر چی بیشتر به مغزم فشار میارم خسته تر میشم و نا امیدتر. احساس میکنم کلا مغزم عوض شده و بعضی موقع ها من آدم قبلی نیستم. البته این حرفا جاش اینجا نیست ولی...

با اینکه با نمرات عالی درسامو گذروندم ولی الان تو محیط کار و برای کنکور ارشدم درگیرم و هر چقدر این در و اون در میزنم کمتر به نتیجه میرسم واقعا گرفتارم. امیدوار بودم بتونم برای کنکور

خوب بخونم و رتبه خوب بیارم ولی چند روزه بی خیال کنکور شدم و همین جوری برا یاد آوری مطالعه میکنم و تصمیم گرفتم از سهمیه ی استعداد درخشانم استفاده کنم و کنکور نرم و برنامه

مو بیشتر رو زبانم تنظیم کنم و محیط کارم و افزایش درآمد و تجربه.

به نظرم اومد بهترین کار برای تقویت حافظه همین زبانه هم بهش علاقه دارم هم به دردم میخوره و هم واقعا ذهنمو به چالش میکشه. هم در حال حاضر واقعا برام حکم مرگ و زندگی داره!!!

امیدوارم علت علاقه ی شدید و تلاش کم نتیجه ی منو درک کنید!!! اونقدر ها هم گیج نیستم!!!

واقعا به راهنمایی احتیاج دارم.

خواهشا این تایپیک ادامه داشته باشه و به نظرم آقای Love less سخت گیر نیستن . حالا قرار نیست امتحان بدیم ولی خوبه که تایپیک ادامه داشته باشه و با تجربیات همه از جمله خانم

شیدا ی عزیز که واقعا دوستشون دارم و بقیه ی دوستان همراه باشه.

به هر حال تنها کسی که از این تایپیک نتیجه میگره به نظرم کسی هست که مخاطبه وگرنه کسی که زبان بلده و فوله که احتیاجی نداره تایپیک بیاد و خودشو به زحمت بندازه و فکرشو

درگیر. کسی که لطف میکنه و میخواد به بقیه کمک کنه همیشه لایق تشکره و واقعا بزرگی و فکر باز خودشو نشون میده و گرنه آدم محدود ازش انتظاری نمیره که به فکر دیگران هم باشه.

ممنون از همه ی افرادی که تجربه ها شون رو میگن و سوالاشون رو میپرسن.

12. 3 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), parsa1400 (جمعه 09 آبان 93), بانوی آفتاب (جمعه 09 آبان 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    با سلام

با توجه با یانکه این تاپیک به موضوع سریالهای ممنوعه و تجویز نحوه بهره برداری از آنها به برای تقویت زبان کشیده شده و این خلاف قوانین همدردی هست لذا این تاپیک قفل می شود . منظور استارتر هم که میخواسته عنوان کنه که با یادگیری زبان می توانید یک وسیله کسب درآمد تدرارک ببینید رسانده شد . همچنین در فضای مجزی در این خصوص به اندازه کافی می توانید اطلاعات کسب کنید و لذا نیازی به ادامه این تاپیک نیست

14. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 09 آبان 93), morteza2487 (جمعه 25 اردیبهشت 94), مسافر زمان (شنبه 10 آبان 93)

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)