به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    یکشنبه 29 فروردین 95 [ 20:54]
    سطح
    35
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 104
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    104

تشکرشده 313 در 129 پست

Array
    دوست عزیز کاربر «دختر بیخیال»

اگر موجب رنجش شما یا دوستان دیگه شدم ، صمیمانه عذرخواهی می کنم . الان هم میرم و پست شما رو میخونم و در فرصت مناسب پاسخ رو تایپ می کنم . . .

راستی جمله زیر رو که نوشتید کاملاً همینطوری بوده زندگی ما :

«اگه با همسرتون هم همینگونه که اینجا با دوستان صحبت میکنین ، رفتار کرده باشین خب پس کاملا میشه حدس زد تمام این خشم همسر از کجا نشات گرفته است.»

پست شما رو کامل خوندم و به اون فکر کردم ولی الان فرصت تایپ ندارم و باید برم . . .

فقط این رو بگم که صحبت های بسیار مفیدی بود . خیلی از شما تشکر می کنم . این دوستی شما بود که تاپیک من رو خوندید و دارید به من بازخورد میدید. راستش خیلی از حرف هایی که نوشتید در مورد شخصیت من درست بود. متاسفانه درست بود!
    ویرایش توسط بهزاد10 : چهارشنبه 30 مهر 93 در ساعت 18:36

2. 3 کاربر از پست مفید بهزاد10 تشکرکرده اند .

دختر بیخیال (چهارشنبه 30 مهر 93), رزا (پنجشنبه 01 آبان 93), سرگشته دوست (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    من نگفتم رفتار همسر شما کاملاطبیعیه گفتم این کار اسمش خیانت نیست...خیانت یعنی از حق قانونیه کسی سوء استفاده کردن ..درصورتیکه مهریه گرفتن همسرت از شما اگر صد میلیون

سکه هم باشه بازم حقشه...

شما تو این هفت صفحه ای که دوستان براتون نظر گذاشتن و راهنماییتون کردن شما فقط جبهه گیری میکنید ..مثل کسی که چشماش رو میبنده و گوشاش رو میگیره و فقط حرف میزنه ...

اصلا طاقت دو تا انتقاد ندارید تا کسی کار شما رو نقد میکنه فقط با توهین جوابش رو میدید و حرف خودتون رو به کرسی مینشونید خوب کسی مثل شما معلومه تو زندگیه زناشویی که

سراسر گذشته موفق نیست...

شما میگید نصیحت نکن و راهکار بده اما توجه نمیکنی که تو دل همین انتقاد ها و نصیحت ها پر از درسه پر از راهکاره...

راهکار فقط این نیست که من به شما بگم حالااینکا رو کن حالا اون کار رو کن همین که بهت میگم دوتا بشنو و یکی حرف بزن خودش راهکاره...

من در آخر برای شما دعا کردم که خدا هرچی صلاحه براتون پیش بیاره فقط برای اینکه بفهمم آیا در کنار عصبانیت از حرف طرف مقابلتون تشکر هم بلدید که متاسفانه شما....
    همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید...

4. 2 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

واحد (چهارشنبه 30 مهر 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 11 بهمن 93 [ 22:24]
    سطح
    5
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    67

تشکرشده 19 در 8 پست

Array
    سلام
    واقعا از خوندن تاپیکتون متاسف شدم
    البته من شک دارم که تمام ماجرا همین باشه و صد در صد شما هم هر چند نقش کوچکی در این اتفاقات داشتید که در تاپیکتون ناگفته مونده
    اما من به عنوان یه پسر مجرد و کسی که در آینده مسلما ازدواج خواهد کرد از پاسخ بعضی خانوم ها به پست هاتون شدیدا احساس یاس و تاسف بهم دست داد و شدیدا هم به فکر فرو رفتم که سطح فکری غالب دختران و خانوم های این دوره و زمونه به چه شکل هستش که کلاهبرداری و زیر پا گذاشتن تعهدات اخلاقی شده حق طبیعی!!!
    واقعا جامعه ما داره به کدوم سو میره؟ که کلاهبرداری و سو استفاده از نظر برخی از خانوم ها شده حق طبیعی!!!!
    شما خونه ای خریدی و بنا به مشکلاتی همه چی رو به نام برادر خانومتون گرفتین و قرار شد که طی یه مدتی برادر خانومتون همه چی رو به نامتون بزنن و اخلاقا هم باید اینکارو میکردن روی واژه اخلاقا خیلی تاکید دارم ولی اون ها زیر همه چی زدند حالا من نمی دونم چطور بعضی خانوم ها از اینکار دفاع میکنن!!!
    واقعا وقتی آدم اینچیزا رو میبینه با خودش میگه کسی که قراره همسر من و شریک زندگیم بشه چه سطح فکری داره؟ با این وضعیت چطور میتونم بهش اعتماد کنم؟ از کجا معلوم که این خانوم یه شخصی با این تفکرات نباشه؟ وای وای فکر کردن بهشم عذاب آوره
    همین میشه که جوون ها دارن رو میارن به زندگی غربی بعد میگن که چرا این اتفاق داره میوفته!!!
    اگه زندگی غربی غیر رسمی داشته باشی که اصلا مسئولیتی نداری و همه چی دوستانه خواهد بود ولی اگه زندگی رسمی داشته باشی دو طرف در همه چی شریک خواهند بود نه فقط در زندگی بلکه در مال و اموال حتی اگه دو طرف نتونن به زندگی ادامه بدنند به صورت کاملا دوستانه از هم جدا میشن و همه چی به صورت مساوی تقسیم خواهد شد و کسی بازنده نخواهد بود ولی در ایران این فقط مرد ها هستن که بازندن مهریه + نفقه + باختن خونه و زندگی و ...
    البته از حق هم نگذریم دکتر جان شما معلومه که اصلا به پختگی لازم نرسیدید با توجه به ماجرایی که از مهریه و جریان خونه تعریف کردی و خیلی ساده بودید و درصد زیادی از این اتفاقاتی که امروزه دامنت رو گرفته کرده خودت بوده

6. 4 کاربر از پست مفید ED12 تشکرکرده اند .

pasta (چهارشنبه 30 مهر 93), اثر راشومون (چهارشنبه 30 مهر 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 مهر 93), رزا (پنجشنبه 01 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد10 نمایش پست ها
    دوست عزیز کاربر «دختر بیخیال»

اگر موجب رنجش شما یا دوستان دیگه شدم ، صمیمانه عذرخواهی می کنم . الان هم میرم و پست شما رو میخونم و در فرصت مناسب پاسخ رو تایپ می کنم . . .

راستی جمله زیر رو که نوشتید کاملاً همینطوری بوده زندگی ما :

«اگه با همسرتون هم همینگونه که اینجا با دوستان صحبت میکنین ، رفتار کرده باشین خب پس کاملا میشه حدس زد تمام این خشم همسر از کجا نشات گرفته است.»

حقیقتا کسی تاحالا با من اینگونه صحبت نکرده بود ! در ابتدا بسیار ناراحت شدم! اما تمام سعیمو کردم دلخوری بدل نگیرم و شرایط شما و کاملا درک کنم.

من میدونم شما یک مرد هستین و از جانب همسرتون آسیب های روحی زیادی دیدین!
    غرور تون به عنوان یک مرد له شده!
    و میدونم که غرور برای یک مرد تا چه حد مهم و حیاتیست. و یک زن نباید غرور یک مرد و بشکونه!

من تمام اینها رو میدونم . اما با یک جمله از پست هاتون مواجه شدم ، که فکر کنم مخاطب خانوم زندگی موفق گرامی بودن.

اون جمله این بود:

والبته میخام که اگه مشکلی در زندگی قبلیم بوده که مقصرش من بودم ، مشخص بشه و در درونم حل بشه . . .
    بنده با خوندن این جمله سعی کردم تمام پست های شما رو بخونم.
    و برای اینکه با مشکلاتتون بیشتر آشنا بشوم حتی پست های تاپیک بسیار طولانی جناب آقا احمد هم خوندم.

اما متوجه تفاوت های اساسی ای شدم..و باتوجه به جمله شما سعی کردم این تفاوت هارو برای شما بازگو کنم تا با اشتباهاتتون بیشتر آشنا بشین اما متاسفانه شما برداشت های بسیار بدی کردین و حتی بدون توجه به اینکه شما اصلا مرا نمیشناسین به من توهین کردین.

وقتی من با این جمله شما مواجه شدم
    اینطور استباط کردم که شما قدرت پذیرش انتقاد و دارین . ما میتونیم بدون هیچ نگرانی از جانب واکنش تند شما ، از شما انتقاد کنیم ،

اما مثیکه این جمله اینطور معنا داشت که انتقاد از من مساویست با توهین به شخصیت شما!

در پایان:

امیدوارم راهی و پیش بگیرین، که هم موفقیت تحصیلی و براتون رقم بزنه هم موفقیت در زندگی!

گذشت و فداکاری و صبور بودن هم فراموش نکنین.

امیدوارم در زندگی آینده اتون همیشه موفق پیروز و پایدار باشین.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : چهارشنبه 30 مهر 93 در ساعت 18:40

8. 5 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

m.reza91 (چهارشنبه 30 مهر 93), maryam240 (چهارشنبه 05 آذر 93), واحد (پنجشنبه 01 آبان 93), رزا (چهارشنبه 30 مهر 93), سرگشته دوست (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    هیچ کی کار خانواده همسرشون رو تایید نمی کنه ولی همه می گن یه چیزی تو این مسئله مبهمه
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

10. 3 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

واحد (پنجشنبه 01 آبان 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 30 مهر 93), رزا (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 اسفند 93 [ 11:51]
    سطح
    28
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 45.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    213

تشکرشده 213 در 91 پست

Array
    سلام بچه ها بیایید در مورد ایشون جبهه نگیرید
    اقای بهزاد یک مرد سنتی باعقاید سنتی وسخت کوش متعهدهستند ایشون یک بچه شهرستانی که باسعی وتلاش بسیارشون تونستند همونطور که خودشون تاکید داشتند در بهترین دانشگاه های ایران تحصیل کنند وبتونند از بهترین دانشگاه دعوت نامه وبورسیه بگیرند
    اما به جای تشویق وتحسین و افتخار کردن وغرور ورزیدن چیزی که هر مردی به اون احتیاج داره چه چیزی عایدشون شد شبیخون زدن خیانت(از نظر هر کس خیانت تعریفی بسته به نظر شخص داره) ببینید چقد دل شون پره
    (مردم به داماد بیکار شون به داماد الوات شون به داماد معتاد شون به دامادی که به زنش خیانت جنسی هم داشته احترام میزارن. کانون زندگی رو دودستی نگه میدارن. نمیزارن پاشون به دادگاه باز بشه . )
    اقای بهزاد من شما رو درک میکنم وتحسینتون میکنم به خاطر تلاش ومهربونی حسن نیت تون نسبت به همسرتون چون شایسته احترام وتحسین هستید اما بذارید خانمتون بفهمند بهشون فرصت بدید بذارید بذارید به دست وپاتون بی افتند وازتون عذر خواهی کنند بذارید این ماجرا ها از دل تون در بیاد بعد طلا قش بدید یابهش فرصت بدید خودتون هر جور صلاح میدونید شما تصمیم گیرنده هستیدخیلی از ادم ها که بلد نبودند تواین همدردی زندگی کردند یاد گرفتند نمونش من قبلا یک چیزی بودم مثل خانمتون همه این بحث ها ناشی می شود از نادانی ماکه به جای غرور کردن به شما تبدیل می شود به شبیخون زدن
    بازم براتون ارزوی موفقیت میکنم انشالله با سعی پشتکار که شما دارید(هرساعت پیگیر تاپیک تون هستید)علاوه بر گرفتن دکترا از امریکا دکترای سیاست زندگی کردن از همدردی میگیرید

12. 3 کاربر از پست مفید کیانا 93 تشکرکرده اند .

ED12 (پنجشنبه 01 آبان 93), Quality (پنجشنبه 01 آبان 93), اثر راشومون (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 اردیبهشت 03 [ 09:51]
    سطح
    63
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    597

تشکرشده 274 در 108 پست

Array
    دوستان عزیز یاد آوری میکنم ما اینجا میایم تا بهم کمک کنیم. در خیلی تاپیکها مشاهده میکنم بعضی دوستان فقط دارن خودشونو خالی میکنن و سعی دارن کاستی های زندگیشون و تفکراتشون رو بدون ذکر دلیل منطقی تحمیل کنند.

خواهش میکنم از همتون انصاف و وجدان و اینکه خدا متوجه رفتار ماهست رو در نظر بگیرید. کمک به همدیگرو در اولویت همه چیز قرار بدید و در صحبت کردن افراطی نباشیم. یه وجه اشتراک بین همه انسانها هست و اونم وجدانه. پس هر کی هستیم و با هر دین و تفکری بزارید با وجدان و عقل ( دو سرمایه بزرگ انسانی ) با هم ، به هم کمک کنیم.

الان ایشون کمک میخوان نه سرزنش که چرا اعتماد کرده یا هزار تا نوشته. جواب سادست. ساده بوده. فکر میکرده کی داده و کی گرفته. فکر میکرده این احترامه و نه چک. کاری که اشتباه بوده و خودشون متوجه هستند.

دوست عزیزی که گفتند خیانت نیست. البته که هست. سو استفاده از هر اعتمادی یعنی خیانت. همسر و خانواده ایشون میدونن که ایشون به قصد پرداخت سکه و بخشیدن خونه به برادر خانم سند نزدن بلکه برای اعتماد بوده و باعث سو استفاده.

مسئاله دیگه شلوغ شدن تاپیک هست. علتشم مشخصه. مشکلات و قوانین و عرفهایی که مشکلاتو بدتر کردن و البته چیزی که آقای بهزاد با حالت سوم ازش نام بردن. یعنی خانم ها هم توقعات غربی دارن و هم توقعات شرعی. نمیشه. هم خدارو میخوان هم خرما. هیچ بار کجی به مقصد نمیرسه. کاملا .. کاملا طبیعی هست که آمار طلاق بیشتر هم خواهد شد و خوشبختیهایی که دست نیافتی و آرزوی مرده میشه. خودتون فکر کنید.

فقط حرف آخرم رو اینطور بیان میکنم. حدیث معروف... آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه برای دیگری نمیپسندی برای دیگران هم نپسند. شما هیچ کدوم جای آقای بهزاد نبودید. بخدا قسم هر کدومتون اگه یه نفر یه سیلی فقط بزنه زیر گوشتون 180 درجه عوض میشید تا برسه جای آقای بهزاد باشید. اینکه تجربه نکردید واقعا درکش سخته و نباید بشینید پشت کامپیوتر و همین جوری حرف بزنید. بیاید به هم کمک کنیم. الان در این شرایط جای این حرفا نیست. آقاجون یه تصادف شده حالا سر طومان فاطی دعوا نکنید.

آقای بهزاد عزیز..
    دوست من..

راستی یه چیزی رو باید بگم. برو بالا... بالاتر.. منظورم اینه از بالا نگاه کن ( نه خود پرستی ) فارغ از دنیا و اتفاقاتش و آدماش.. همه اینا میگذره. ممکنه دشمنت هم روزی دوستت بشه و برعکس. سعی کن باطن آدمارو ببینی و اینکه اگه احساسات بد، عصبانیت و خشم و نا آگاهی و ... رو ازشون بگیری ممکنه چقدر خوب بشن. کلیات رو نگاه کن و نه جزئیات. بعد از گذشت زمان ممکنه دلت ببخشه همه اینارو.. کامل صاف نمیشه ولی ممکنه ببخشه. چیزی که برای من اتفاق افتاد.

شاید بشه باز به زندگی فکر کرد. سخته. ولی شاید بشه... شاید..

و این تجربه 32 سال زندگی منه:

دنیا پر از آدمهای خوبیه که کارهای بد میکنن
    و
    دنیا پر از آدمای بدیه که کارهای خوب میکنن

کمو زیاد داره. اما هیچ چیز 100 در صد نیست. بد کامل و خوب کامل افسانست

14. کاربر روبرو از پست مفید Quality تشکرکرده است .

ED12 (پنجشنبه 01 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 تیر 97 [ 03:25]
    سطح
    41
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    آیاامکانش هست بانرمی وزبون خوش همسرتون روراضی کنیدباشمابیادخارج؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    دوباره سلام
    راجب مطلبی که راجب حالت سوم گفتین،باید عرض کنم که نمیشه قضاوت کلی کرد.خیلی از همکارهای خانم من که متاهل هستن.از نظر مالی مسوولیت بیشتری نسبت به همسرانشون دارن.حتی تامین مسکن رو هم به عهده گرفتن.در عین حال بیشتر کارهای منزل و بچه داری رو هم به عهده دارن.اعتراضی هم ندارن و دارن زندگیشون رو میکنن.هر چند بهتره این تاپیک به بحث های زن و مرد تبدیل نشه.
    مطلب اصلی که میخواستم خدمتتون بگم اینه که،ببینید بعضی وقتها ممکنه یک نفر به ما انتقادی بکنه که از نظر ما درست نباشه.ولی وقتی عده بیشتری انتقادی به ما دارن.قطعا باید این انتقاد مورد توجه ما قرار بگیره.و یه نکته مهم دیگه.
    ببینید بعضی وقتها خدای بزرگ اتفاقاتی را برای ما پیش میاره که ممکنه در نگاه اول دردناک و آزاردهنده باشه.ولی در واقع اون اتفاق یه تلنگره که حتما ما بهش نیاز داشتیم.
    اولین درسی که شما گرفتین.عدم اعتماد بیجا بوده.و اما درس دوم.
    لطفا بدون قضاوت عجولانه و خشم پستهای دوستان رو مطالعه بفرمایید.وقتی عده زیادی به شما میگن دچار غرور هستین و انتقاد پذیری کمی دارین.لطفا این مورد رو جدی بگیرید.
    باور کنید هیچ چیز به اندازه غرور ما رو دچار خطا و اشتباه نمیکنه.چه بسا اعتماد بیجای شما هم در نتیجه غرور بوده.و هیچ چیز به اندازه فروتنی و تواضع به ما برای بهتر شدن کمک نمیکنه.
    و انتقادپذیری .این اتفاقی که براتون افتاده رو فرصتی بدونین برای بهتر شدن و انتقادهای دوستان رو جدی بگیرین.شما مجبور نیستین به همه انتقادها جواب بدین و خودتون رو مبرا کنید.به جای اون تامل کنید.
    و نکته دیگه ای که من در پستهای شما متوجه شدم.قضاوت عجولانه هست که شما در پاسخ به دوستان داشتین.
    شاید کسی نتونه توی این تاپیک به حل مشکل ازدواج شما کمک کنه.ولی قطعا این میتونه به اینکه شما متوجه اشتباهاتتون بشین کمک زیادی کنه.که این قطعا توی زندگی زناشویی شما هم تاثیر میذاره.(چه با همسر فعلی و چه با کس دیگه)

به عنوان مثال وقتی بقیه به شما انتقاد میکنن در مورد زدن همسرتون.لطفا در صدد توجیه برنیاین.این حرف که خیلیها میزنن که من موقع عصبانیت اختیارم رو از دست میدم.به هیچ وجه از لحاظ روانشناسی قابل قبول نیست.چه بسا فردی موقع عصبانیت همسرشو که از لحاظ بدنی ضعیفتر هست رو بزنه .ولی همین فرد در مقابل یه مرد که از خودش قوی تره،حتی با وجود عصبانیت شدید کاملا قادر به کنترل خودش باشه.

آخرین مطلبی که باید بهتون بگم اینه که شما قدرت تحلیل و استدلال زیادی دارین.این خیلی خوبه.ولی یه مطلبی رو بهتون بگم.بعضی وقتها استدلالهایی که ما برای توجیه خودمون و اتفاقهای زندگیمون توی ذهنمون هست یا به زبون میاریم.میتونه به شدت برای خودمون فریب دهنده باشه.یعنی میتونه ما رو دچار اشتباهات زیادی کنه.

به عبارت دیگه ما با اطمینان کامل اشتباهات بزرگی رو انجام میدیم.در اینکه که شما آدم باهوشی هستین شکی نیست.ولی لطفا فروتنی خودتون رو بیشتر کنید.مسوولیت اشتباهاتتون و تاثیر رفتارهاتون روی بقیه رو بپذیرین.
    و از خدا بخواین که توی این راه بهتون کمک کنه.

17. 6 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 آذر 93), morteza2487 (پنجشنبه 10 اردیبهشت 94), واحد (پنجشنبه 01 آبان 93), بی نهایت (پنجشنبه 01 آبان 93), رزا (پنجشنبه 01 آبان 93), شیدا. (پنجشنبه 01 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    اقای دکتر این شما هستید که پست منو نخوندید یا خوندید و اصلا تامل نکردید . شما اونقدر عصبانی هستید که بجز اونچه که تو فکر خودتونه به چیز دیگه ای فکر نمیکنید . من اصلا کار همسر شما رو نه تایید کردم نه توجیه . فقط سعی کردم به شما بگم نسبت به علت این کار هم فکر کنید . من گفتم هم شما و هم همسرتون مهارتهای زندگی رو بلد نیستید و تا زمانی که اونو یاد نگیرید هیچکدوم زندگی موفقی نخواهید داشت . همسر شما در طول 6 سال زندگی با شما کتک خورده و تحقیر شده . اگر من به جای ایشون بودم نه از شما خونه میخواستم نه مهریه فقط جونم رو بر میداشتم و فرار میکردم . شما اونقدر متکبر و مغرور هستید که حتی به ادمهایی که شما رو نمشناسند و سعی دارند بهتون کمک کنند هم توهین میکنید . وای به حال همسرتون . همه ما در زندگیمون ممکنه خیلی ناراحت و عصبانی شده باشیم .ولی عصبانیت و حتی مورد ظلم قرار گرفتن توجیه خوبی نیست برای ضرب و شتم طرف مقابل ویا تحقیر و توهین و بی ادبی . کاری که شما به راحتی و بدون ناراحتی انجام میدهید . حرفهای شما خیلی مسخره و غیر قابل باوره . اخه کی به خاطر نگذاشتن یه اچار در کشوی خودش دعوا راه می اندازه ؟ مگر اینکه با صحنه دیگری مواجه شده باشه یا از چیز دیگه ای ناراحت باشه . و هنوز من قانع نشدم شما چرا خونه ای رو که با زحمت خریدید رو به نام برادر خانمتون زدید ؟

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)