به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49
    عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 آبان 93 [ 14:29]
    سطح
    2
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    30

تشکرشده 20 در 15 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط تیام نمایش پست ها
    سلام تنها جان و خسته نباشی عزیزم. اسمت چقدر آشناست آهان یکی بود اسمش یه تنهای خسته بود.

وای نگو!!!! من چه اسکل بازی هایی که در نیاوردم . هنوزم یه عده آدم در مورد من فکرای عجیب میکنن!!! عیب نداره. میدونی من تو تالار یاد گرفتم مهم نیست دیگران چی فکر میکنن مهم

ترین فرد خودمم!!! اگه این جوری فک کنی بهتر میتونی کنار بیای با خودت. مگه ما چند سال عمر میکنیم ، نصفش که خوابیم نصف بقیه اشو غصه ی دیدگاه مردم؟؟؟ حیف ما نیست؟

احساس میکنم این دوره و کارای عجیب یه دوره از زندگی همه ی آدماست. زیاد بابتش نگران نباش عزیزم. اگه یکم برا خودت ارزش قائل باشی تموم میشه میره پی کارش.

الان دیدم تایپیک زدی میام میخونم . چیزی به ذهنم رسید میگم. خوشحال شدم به تاپپیکم سر زدی.

تمام حرفایی که توی تاپیک من زدی تمامشون درست بودن ،
    و این حرفایی که اینجا نوشتی، من احتیاج دارم همینجوری بشم تا اون ادمها برام بی اثر بشن بجای اینکه مدام بخ خودم بگم اون ادمها دیگه پخش و پلا شدن و ..
    این حرفا گفتنش اسونه بهم بگو چه جوری عملی شون کنم؟ با چه تمرینی با چه کاری به این قدرت ها برسم ،اعتماد به نفس و عزت نفس و خود دوست داشتن و بی توجه شدن به بقیه و توجه به زندگی خود ،
    ببین من ادمیم که کاری به کار هیچکس ندارم ، ولی بقیه مدام سر توی زندگیم میکنن ، دردم هم همینه ،چه جوری با این ادمها کنار بیام؟
    فقط اگه خواستی راهو روش و بهم یاد بدی یکی یکی ، اگه برای تمام اینا بخوای یکدفعه حرف بزنی ،اینقدر حالو حوصله ندارم که همشو یجا انجام بدم
    حالا بگو تو چیکار کردی تیام جان؟

2. کاربر روبرو از پست مفید حال خوب تشکرکرده است .

تیام (سه شنبه 29 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    تنها جان، تو تو این تالار تنها نیستی ، همه همین مشکلات تو رو دارن. اینجا پر تایپیکای پر محتوا و حرفای دل خیلی از آدماست که صادقانه اس و هیچ جا نمیتونی پیداش کنی.

درسته شاید مشکل آدما مشابه هم نباشه ولی ریشه ی خیلیشون تو یه جاست . بهت پیشنهاد میکنم وقتی میای تالار بری تاپیپک بچه ها رم بخونی.

میدونی به قول میشل باید مبدا مختصات ذهنتو جابه جا کنی. باید به مشکلاتت از یه دید دیگه نگاه کنی.

ببین من آدمیم که کاری به کار هیچکس ندارم ، ولی بقیه مدام سر توی زندگیم میکنن ، دردم هم همینه ،چه جوری با این ادمها کنار بیام؟
    اینکه کسی با تو این جوری برخورد میکنه از دو نظر میشه بررسی کرد. یکی اینکه اون فرد کلا با همه این جوری برخورد میکنه و دوم اینکه اون فرد فقط با تو این جوری رفتار میکنه.

اگه اون آدم با همه این جوریه بدون که مریضه و بیماری روحی داره و احتیاج به درمان . خوب دیگه چه نیازی به ناراحتی هست؟ هر چقدر هم ناراحت باشی اون آدم قرار نیست تغییر کنه.

اما اگه اون یه نفر فقط و فقط با تو این مدلیه، قضیه خیلی متفاوت میشه. اینجا دیگه تو هم مقصری و نمیتونی خودتو بکشی کنار!!!! نمیتونی بگی من تو کار شخص x دخالت نمیکنم پس

هیچ کس تو دنیا حق نداره تو کار من دخالت کنه!!! نمیتونی بشینی و غصه بخوری که چرا با من این جوری ان!!!!

اگه اون آدمایی که تو زندگی تو سرک میکشن از نوع 2 هستن، بدون تو این ماجرا حداقل 50 درصد مقصری و این تویی که رفتار جراتمندانه نداشتی و بهشون اجازه دخالت دادی.

پس از امروز شروع کن به تمرین رفتار جراتمندانه.

بهت پیشنهاد میکنم یه نگاه به این لینکا بندازی.

http://www.hamdardi.net/thread-33522.html

http://www.hamdardi.net/thread-19883.html

http://www.hamdardi.net/thread-18343.html

4. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

حال خوب (سه شنبه 29 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 آبان 93 [ 14:29]
    سطح
    2
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    30

تشکرشده 20 در 15 پست

Array
    کسایی که مشکلات فردی داشتن یا بهشون جوابی داده نشده یا 8صفحه جوابه که بیشترش مال شخص خود اونهاست

من یه سری مشکل دارم ولی بعید میدونم موضوع ایجاد کنم و کسی بیاد کمکم کنه
    کسل و بی حوصله ام
    هیچ برنامه ای برای زندگی ندارم
    هر هدفی انتخاب میکنم حتی معقول همون اول ازش سرد میشم
    به ادمها که اصلا علاقه ندارم
    درس رو دوس دارم به عمل که میرسه یا میخوابم یا میام نت یا میشینم پای تلوزیون
    کارای مورد علاقم رو هم خوب انجام نمیدم
    هیچ فعالیت شادی بخش جز موسیقی گوش دادن و گاهی فیلم دیدن وتلوزیون ندارم
    میگید ورزش؟ چه ورزشی کجا برم ورزش؟ اگه باشگاه منظورتونه که ار خونمون دورن و بیشتر از یکساعت باید برم وبیشتر از یکساعت باید برگردم ،بغیر از خود فعالیت ،یکساعت هم کمترین زمانش هست

- - - Updated - - -

تمام این حالات حتما یه دلیل ریشه ای داره که من باید چیداش کنم
    بعله زمانی از نداستن رفتار جرات مندنه رنج میبردم ،
    اینجا هم همینو میگه اما فقط میگه رفتار جرات مندانه باعث خودخوری و قطع رابطه میشه ،نمیگه چیکار کنید که نشه

- - - Updated - - -

ایا من اراده ندارم؟ تنبلم؟افسرده ام؟ عزت نفس ندارم؟
    واقعا دلیل اصلی اینکه حال من خوب نیست چیه؟
    چرا نمیتونم از یه زندگی معمولی خوب بهمره مند بشم؟
    افتادم تو حلقه تکراری،شب و روزا مثل همند
    هرروز مثل هم ،منم میدونم حضرت علی گفته کس یکه دو روزش مثل هم باشه زیانکاره

یکی بگه ریشه مشکل من چیه تا من درمانش کنم
    ویرایش توسط حال خوب : سه شنبه 29 مهر 93 در ساعت 17:27

6. 2 کاربر از پست مفید حال خوب تشکرکرده اند .

parsa1400 (سه شنبه 29 مهر 93), تیام (سه شنبه 29 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    عزیزم منم مثل تو 23 سالمه. مشکلاتمم از تو بیشتر بود. ولی من تو تالار مشکلاتمو حل کردم. درسته خیلی شونو اینجا نگفتم ولی همین چند تایی که گفتم خیلی خیلی خوب راهنمایی

شدم.

تو تاپیپک من فقط یه کارشناس نظر داد اونم اولین تاپیپکم بود. یه نظر داد و دیگه نیومد ولی اینجا اونقدر آدم خوب و مهربون و دلسوز زیاده که واقعا هیچ احتیاجی به حضور کارشناس برای

من نبود.

میدونی چیه ، یکم که تالار بمونی میبینی خیلی از دخترا و پسرا هم سن و سال خودمون میان و همین مشکلات تو و احساسات تو رو میگن.

میدونی سوالایی که تو ذهن تو هست ، تو ذهن اکثر آدمای هم سن ما و کلا از 18 تا 35 سال هست.یه جورایی همه جوابشو میدونن. چون فقط یه جواب داره!!!

تو همه تاپیپکا هم هست.

ببین همه آدما تقریبا دورانی رو که تو داری میگذرونی رو میگذرونن. زیاد نگران نباش و شروع کن به تمرین کردن رفتار درست تا ملکه ی ذهنت بشه.

رفتار درست اینه که خودتو دوست داشته باشی و به خودت افتخار کنی.

رفتار درست اینه که جراتمند باشی.

رفتار درست اینه که کمالگرا نباشی.

رفتار درست اینه که سطحی نگر نباشی و خیلی چیزای دیگه که تو تالار نمونه های فراوانش هست. لازمه ی همه اینا دونستن اینه که اصلا اینا یعنی چی؟مثلا جراتمندی واقعی یعنی چی؟

اینا رو بخون و یاد بگیر و بعد بهش عمل کن.

عزیزم میام تاپیپک خودت باهات حرف میزنم. تو فقط خوب شدنتو شروع کن.

8. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

حال خوب (سه شنبه 29 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    تیام جان سلام

از نگرانیتون برا من ممنون . خیلی جالب شده من دارم به شما تو مسایلتو کمک میکنم شما به من تو مشکلات .

تیام شما دختر دل پاکی هستی ممنون

ولش کن باید به من بگی چه کاری پیدا کردی حالا به هر طریقی دوست داری . ولی من شیرینی میخوام اگه ندی هر جا پست بذاری میام و میگم شیرینی بده.

مبارکت باشه . من میگم فعلا پیش روانپزشک یا مشاوره نرو . و با افکار منفی و ذهنیت بد فکر خودتو خراب نکن . همه چی درست خواهد شد .
    دعا کن اگه کسی واقعا شما رو بخواد شما رو برا خودتون بخواد و نه داشتن ویا نداشتن مال منان پدری ویا شخصی . ارزش خودتو فراموش نکن .

...................
    تیام از طرف من به بانو تنها وخسته بگو اول خودشو با این نام صدا نزنه تا قدمی باشه برا کمک و راهنمایی به ایشون . کسیکه میاد تالار همدردی و دوستی مثل تیام بانو پیدا میکنه و البته دوستان دیگر دیگه تنها نیست . خسته هم نیست .

تو فرصت مناسب تاپیک ایشونو خواهم خوند . بدرووووووووود

10. 3 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

rayehe (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 30 مهر 93), حال خوب (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    ممنون آقا پارسا.

کارم مربوط به رشته امه و تو دفتر فنی یه کارگاه بزرگ کار پیدا کردم. فعلا تو دفتر فنی هستم و با یه مهندس ناظر قراره برم که نظارت یاد بگیرم. هنوز نرفتم ولی قراره از دو سه هفته دیگه

نظارتم برم.شیرینی چشم ولی چه جوری برسونم دستتون آخه

نه فک نکنم وقت کنم که برم روانپزشک . اصلا فک کنم دیگه اونقدر دردسرای بزرگ تو راهه که اصلا نمیتونم به ناراحتی های قبلیم فکر کنم!!!!

متاسفانه دارم برا کنکورم میخونم فک کنم دیگه اصلا وقت نکنم سرمو بخارونم!!! چه برسه به غصه های گذشته. این تحلیل سازه ها و فولاد و بتن مگه میذاره آدم یاد غصه هاش بیوفته؟؟؟

خودشون کلی غصه ان!!!!

دیگه از فردا تصمیم جدی گرفتم با کله برم تو درس.
    تا ببینیم خدا چی میخواد.

تنها هم خوب جایی اومده و زودی حالش خوب میشه. یه مدت بگذره اونم این چیزا از سرش میوفته.

باشه بهش میگم اسمشو عوض کنه. فک کنم نمیدونه چقدر رو روحیه اثر داره. یه روزی میاد که به اسمش میخنده. البته گویا اینجا همه مثل من حرف گوش کن نیستن!!

والا آقا پارسا شما کلا تو شوکه کردن تخصص دارید!!!! من واقعا برا چشاتون ترسیدم و برا قلبتون نگرانم. وظیفه مه که حالتون رو بپرسم. شما همیشه به من لطف دارید و میایید به تاپیپک من

سر میزنید و منو خوشحال میکنید. من که واقعا مثل شما خوب صحبت کردن رو بلد نیستم ولی ایشالا که تونسته باشم کمی تو غماتون شریک بشم . ایشالا دیگه غم نبینید.

12. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

parsa1400 (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    مرسی من شیرینیمو گرفتم

همین شما خوشحال باشی و به گذشته برنگردی برا من وتالار خودش یه دنیا شیرینیه .

اصلا دلیلی نداره غم گذشته از دست رفته رو بخوری . تموم شده امروز بچسب تا فردا غصه امروز نخوری .

کارت خیلی خوبه . فقط سعی کن با احترام وسنگین رفتار کنی و سعی کن زیاد تو محل کار با همکارات رابطه نزدیک نداشته باشی حتی خانمها . دلیلی نداره . برا خانمها هم پرده بذار بعد یه ماه سفره دلتو نریز رو دایره . مسمم به کارت باش .
    البته زیاد خودتم نگیر . عادی ولی رسمی باش .

تیام تو از دوستان منی یه چیزی میگم ناراحت نشی هر چند قبلا بارها بهت تلمیحی گفتم ولی باز میگم . سعی کن لحن برخوردت عوض کنی . چون من زیاد باهات پست داشتم متوجه شدم . از کلمات بهتر استفاده کن قبل صحبت کردن جملتو درست کن . رسمی تر باش . ببخش بی احترامی بهت نشه تو خواهر منی کمی فرهنگتو ارتقا بده .

تو محل کار برا کارت ارزش قایل باش مواظب رشوه باش شاید داری امتحان پس میدی مواظب باش چون اقسام مختلفی داره
    با کارت و امضات هیچ معامله ای نکن . صادق باش . کوتاه نیا . وقتی میری نظارت اصلا خنده تو چهرت نباشه . اگه جایی تنها رفتی . محل بازدیدتو اعلام کن . بعد برو . نمیدونم دوستان خیلی بهتر بلد هستن کمی رو خودت کار کن و در موضوع برخورد های مدیریتی و محاوره ای بیشتر تحقیق کن .
    تیام . ایمانت کم رنگ نشه من افراطی نیستم ولی چون تاثیرشو حس کردم میگم . خیلی تاثیر داره . تیام نمیگم سستی نه قبولت دارم ولی به جون پارسا با وضو سر کار رفتن تاثیر داره آرامش داره . پول دارههههه برکت داره خیر داره .
    صدقه صبح همینطور .
    دوست دارم خودتو خانوادتو بکشی بالا . باعث افتخار پدرت و مادرت باشی . خدا بهشون سلامتی بده . مادرتم فراموش نکن براش وقت بذار . دعات میکنه خوشبخت میشی .

من نتنها به شما بلکه به همه دوستام سر میزنم . ولی شما بیشتر. تیام بابت همدردیت ممنون ببخش ناراحتت کردم . خدارو شکر بهترم . و بهترم میشم . . .

به هر دلیلی تو کارت اشکالی پیش اومد خودتو باز . هرچند چون تحصیلاتت جای خوب بوده و خودت هم زرنگی خیالم راحته که از پسش بر میایی .
    خیلی مواظب خودت باش . پرده هارو حفظ کن خیلی مهمه (رمز موفقیت ) دنبال کارت باش دنبال( پول . عشق. مقام . ) نباش خودش میاد . طوری رفتار کن که اینا برات اهمیت نداره . چشمت به ساعت نباشه .

از دست تو بدرووووووووووود خانم مهندس باید همه چیزش در حد یه مهندس باشه . راه رفتنش کلامش (خطش ) لباسش . کیفش . البته کم کم

- - - Updated - - -

مرسی من شیرینیمو گرفتم

همین شما خوشحال باشی و به گذشته برنگردی برا من وتالار خودش یه دنیا شیرینیه .

اصلا دلیلی نداره غم گذشته از دست رفته رو بخوری . تموم شده امروز بچسب تا فردا غصه امروز نخوری .

کارت خیلی خوبه . فقط سعی کن با احترام وسنگین رفتار کنی و سعی کن زیاد تو محل کار با همکارات رابطه نزدیک نداشته باشی حتی خانمها . دلیلی نداره . برا خانمها هم پرده بذار بعد یه ماه سفره دلتو نریز رو دایره . مسمم به کارت باش .
    البته زیاد خودتم نگیر . عادی ولی رسمی باش .

تیام تو از دوستان منی یه چیزی میگم ناراحت نشی هر چند قبلا بارها بهت تلمیحی گفتم ولی باز میگم . سعی کن لحن برخوردت عوض کنی . چون من زیاد باهات پست داشتم متوجه شدم . از کلمات بهتر استفاده کن قبل صحبت کردن جملتو درست کن . رسمی تر باش . ببخش بی احترامی بهت نشه تو خواهر منی کمی فرهنگتو ارتقا بده .

تو محل کار برا کارت ارزش قایل باش مواظب رشوه باش شاید داری امتحان پس میدی مواظب باش چون اقسام مختلفی داره
    با کارت و امضات هیچ معامله ای نکن . صادق باش . کوتاه نیا . وقتی میری نظارت اصلا خنده تو چهرت نباشه . اگه جایی تنها رفتی . محل بازدیدتو اعلام کن . بعد برو . نمیدونم دوستان خیلی بهتر بلد هستن کمی رو خودت کار کن و در موضوع برخورد های مدیریتی و محاوره ای بیشتر تحقیق کن .
    تیام . ایمانت کم رنگ نشه من افراطی نیستم ولی چون تاثیرشو حس کردم میگم . خیلی تاثیر داره . تیام نمیگم سستی نه قبولت دارم ولی به جون پارسا با وضو سر کار رفتن تاثیر داره آرامش داره . پول دارههههه برکت داره خیر داره .
    صدقه صبح همینطور .
    دوست دارم خودتو خانوادتو بکشی بالا . باعث افتخار پدرت و مادرت باشی . خدا بهشون سلامتی بده . مادرتم فراموش نکن براش وقت بذار . دعات میکنه خوشبخت میشی .

من نتنها به شما بلکه به همه دوستام سر میزنم . ولی شما بیشتر. تیام بابت همدردیت ممنون ببخش ناراحتت کردم . خدارو شکر بهترم . و بهترم میشم . . .

به هر دلیلی تو کارت اشکالی پیش اومد خودتو باز . هرچند چون تحصیلاتت جای خوب بوده و خودت هم زرنگی خیالم راحته که از پسش بر میایی .
    خیلی مواظب خودت باش . پرده هارو حفظ کن خیلی مهمه (رمز موفقیت ) دنبال کارت باش دنبال( پول . عشق. مقام . ) نباش خودش میاد . طوری رفتار کن که اینا برات اهمیت نداره . چشمت به ساعت نباشه .

از دست تو بدرووووووووووود خانم مهندس باید همه چیزش در حد یه مهندس باشه . راه رفتنش کلامش (خطش ) لباسش . کیفش . البته کم کم

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام.

خیلی ممنون.

سعی کن لحن برخوردت عوض کنی . چون من زیاد باهات پست داشتم متوجه شدم . از کلمات بهتر استفاده کن قبل صحبت کردن جملتو درست کن . رسمی تر باش . ببخش بی احترامی بهت نشه تو خواهر منی کمی فرهنگتو ارتقا بده .
    آقا پارسا ، شرایط سنی من و هم سن و سالام این جوریه و طرز حرف زدنمون هم همینطور. شما که حالا سنی نداری؟

به نظر من تقریبا همه مون این جوری هستیم و طرز حرف زدنمون خیلی بدتر از نظر شما و از نظر من صمیمی تره.حالا من خجالتی و با حیا هم هستم!!!

متاسفانه بارها بابت این مدل حرف زدنم و رفتارام مورد کم لطفی قرار گرفتم.واقعا احساس میکنم که یا من نمیفهمم یا کسی که بابت مدل رفتار منو بی لیاقت محسوب میکنه!!!

من منظورم شما نیستی یعنی شما منو این جوری فرض نمیکنی ولی یعنی اینقدر بده حرف زدنم که شما با چند تا پست حرفای یه آدمی که بارها باهاش برخورد داشتم رو میگید؟

بهتره بیشتر راهنمایی کنید که دقیقا منظورتون چیه. خوبه که این مشکلمم حل بشه.

وقتی آدم جدی میشه دوستای اطرافش هم جدی میشن و واقعا من نمیدونم چرا آدم باید جدی باشه؟ این سوال واقعی ذهنمه و من تا اینو نفهمم نمیتونم تو رفتارم تجدید نظر کنم.

دیگران یعنی رئیس و همکارا در مورد من اگه جدی نباشم و همین مدلی خودم باشم چه فکری میکنن چون قطعا رو رفتارشون اثر خواهد داشت.

من واقعا دوست دارم جدی باشم ولی اصلا نمیتونم!!!

15. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

parsa1400 (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 اردیبهشت 99 [ 00:04]
    سطح
    55
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    861

تشکرشده 293 در 87 پست

Array
    سلام تیام جان خوش بحالت که تحلیل سازه و بتن و فولاد و میخونی:) بیا ب هم با کله بریممم تو درس...

17. کاربر روبرو از پست مفید rayehe تشکرکرده است .

تیام (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خوش به حال تو، اگه تو هم داری درس میخونی!!!! چقدر ما خوش به حالیم!!! حالا خوبه تحلیل رو چند وقت پیش با 19.5 پاسیدم. الان دارن نگا میکنم برام عجیبه!!!! انگار اون آدم یکی

دیگه بود من نبودم!!!

19. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

rayehe (چهارشنبه 30 مهر 93)

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)