به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 64
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    سلام
    پونیو تو از اسفند پارسال درگیر چهرت هستی

خواهر خود من بخاطر بینی اش خیلی ناراحت بود و از اجتماع فراری بود و سایر مسائل که خودت بهتر میدونی و همیشه خونه بود تو خونه هم برادر بزرگ من و به تبعیت از اون من و برادر دیگه ام خیلی سر به سرش میذاشیتم پدرمم شوخی میکرد ولی هدف بدی نداشتیم

با اینکه با دختر خاله هام توی یه دبیرستان بودن اونا بهش حرفایی زده بودن که خیلی ناراحت شده بود ، بهش گفته بودن که تو نگو فامیل ما هستی ،از این حرفا زیاد میشنید، خلاصه خیلی اذیت شد

بالاخره یه روز رفت و جراحی کرد و مدت خیلی کمی هم مراقبت و بالاخره همه چی تمام شد و فعالیتش رو در جامعه مجدد از سر گرفت ، الان بهترین شرکتی که فکرشو بکنی شاغله ،با پسری ازدواج کرده که شرایط مالی عالی تونستن بسازن ، یه پسر سه ساله داره ، خلاصه همه چیز از این رو به اون رو شد

دختر خوب این چیزا که نگرانی نداره تو هم بالخره یک روز مقداری سرمایه جمع میکنی و عملی که ازش حرف میزنی رو انجام میدی و از اینهمه خودخوری راحت میشی

اگه میتونی به فکر یک کار مناسب باش که کم کم پول عملتو جمع کنی یا اگه میشه از پدرت کمک بگیر مطمئن باش بهت پول میده

زیاد اعصاب خودتو درگیر این چیزا نکن خدا خودش به موقع همه چی رو درست میکنه ، تازه 20 سالته

خودتو زیر با اینهمه تنش و استرس قرار میدی که چی بشه ، کلی آدم توی این کشور این عمل رو انجام دادن آیا همشون مشکل روانی داشتن ؟همشون مشکلاتی مثل تو داشتن و بالاخره از شر این مشکلات راحت شدن

دیگه خودتو ناراحت نکن

2. 5 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 09 مهر 93), parsa1400 (چهارشنبه 09 مهر 93), rayehe (چهارشنبه 09 مهر 93), پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    واقعا تا این حد یه عمل بینی تو سرنوشت ادم میتونه تاثیر بذاره؟!!
    پونیو پس تنها راه حل همینه برو بینیت عمل کن این همه هم خودت بابت یه ضره گوشت اذیت نکن
    ولی پیش یه دکتر خوب برو منم دختر خالم بینیش گوشتی بود ولی عمل کرد کلی ظاهرش تغییر کرد عملش هم خیلی خوب بود هیچ مشکلی پیش نیمود
    باید دکترت خوب باشه.
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

4. 2 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 فروردین 03 [ 23:18]
    سطح
    88
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 486
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,198

تشکرشده 1,405 در 461 پست

Array
    سلام پونیو جان.میدونی ما وقتی بچه هستیم چون خیلی حساس و تاثیرپذیریم و از طرفی حرفا و فکرای اطرافیان و بزرگترا برامون سنده فکر میکنیم هرچی اونا میگن درسته.گذشته دیگه گذشته.مهم اینه که امروز خودتو از دست این فکرا نجات بدی.اولا زیبایی چیز کاملا نسبی هست یعنی برا هر کسی یجوره.از طرف دیگه چیزی که تفاوت ایجاد میکنه طرز فکر و نگاه تو نسبت به خودته.تو تا وقتی خودتو با تمام ایراداتت دوست نداشته باشی خودبخود فقط متوجه طرد شدن و مورد بی توجهی قرار گرفتنت توسط دیگران میشی.تو تا وقتی خودت برای خودت ارزشی قائل نباشی کسی هم برات پشیزی ارزش قائل نمیشه.خداوند عادله و مطمئنا اگه تو رو خیلی زیبا نیافریده باشه قطعا امتیاز دیگه ایی بهت داده که دیگران اون موهبت رو ندارن.بخدا اعتماد کن و شکرش رو بجا بیار.ما آدما هزار و یک نعمتمون رو نمیبینیم و فقط زوم میکنیم روی یک موضوع که اونم شاید خدا خواسته خودمون حلش کنیم تا قوی تر و بزرگتر بشیم.بنظر من تصمیم بگیر که دیگه توجه و محبت رو از دیگران اصلا انتظار نداشته باشی و در عوض خودت این توجه و مراقبت و محبت رو به خودت بدی.تو اگه خودت رو عمیقا دوست داشته باشی
    زندگی و حالت دگرگون میشه و نیازی به هیچ دکتر و دوایی نخواهی داشت.انشاالله[IMG]file:///C:\DOCUME~1\BARKAT\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\c lip_image001.gif[/IMG]

6. 4 کاربر از پست مفید zolal تشکرکرده اند .

Mohammad! (شنبه 12 مهر 93), Nilofar mordab (چهارشنبه 09 مهر 93), پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 دی 93 [ 01:58]
    سطح
    39
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    سلام پونیوی عزیز بقول یکی از دوستان همدردی که اسمشو فراموشکردم ب من گفت دوسال پیش گذشت الان باید دوباره بری پیش دکتر. حالا که سابقه افسردگی هم داشتید پس بدونید الان دوباره عود کرده فراموشیم از عوارضشه منم فراموشی گرفته بودم تاپیکای منو بخونید من هیچ چیز رو بیاد نمی اوردم و با استفاده از داروهای ضدافسردگی و گیاهان دارویی ارامبخش و کارکردن رو ذهن خودم وانجام بازیای فکری مشکلمو به حداقل رسوندم الان خیلی خوبم هنوز حافظه ام به تیزی قبل برنگشته ولی دارم کم کم به نرمال میرسم دلیل فراموشیتم همین درگیر کردن بی مورد فکرت به خوشکلی و این حرفاست بابا خوشکلی چی داره که معمولیا ندارن والا شعار نمیدم زندگی اگه با خوشکلی گلستون میشد هیچ خوشکلی مشکل نداشت فکرتو درگیر این افکار نکن همینی که هستی همینجوری که هستی بپذیر خدا تو کاراش هزارویک حکمت داره براهرچیزیم دلیل داره صلاح دونسته تو این شکلی باشی من و شماهم عقلمون اینقد وسیع نیست که از حکمتش سردربیاریم با قضاوقدرخدا بجنگیم خداروشکرکن که تنت سالمه و همین چهره رو داری عزیزم باورکن مشکل ازقیافت نیست الان این یه بهونه است برای سرزنش خودت. توخوبی فقط به روانپزشک مراجعه کن تاحالتم خوب بشه اونوقت تواینه نگاه کن قشنگیاتو میبینی داروتو سرخودقطع نکن اینبارهم به دکترت بگو که دارو بامعدم نمیسازه تا داروتو عوض کنه. از دمنوشای گیاهی استفاده کن . یا خودت داروهای گیاهی رو بگیر دم کن هرشب قبل خواب بخور طول روزم بجای چایی و نوشیدنب همینو بخور. بادرنجبویه.سنبل الطیب.بهارنارنج.بیدمشک.گل گاوزبان.دارچین.اسطوخدوس. به من که این روش خیلی کمک کرد.

- - - Updated - - -

سلام پونیوی عزیز بقول یکی از دوستان همدردی که اسمشو فراموشکردم ب من گفت دوسال پیش گذشت الان باید دوباره بری پیش دکتر. حالا که سابقه افسردگی هم داشتید پس بدونید الان دوباره عود کرده فراموشیم از عوارضشه منم فراموشی گرفته بودم تاپیکای منو بخونید من هیچ چیز رو بیاد نمی اوردم و با استفاده از داروهای ضدافسردگی و گیاهان دارویی ارامبخش و کارکردن رو ذهن خودم وانجام بازیای فکری مشکلمو به حداقل رسوندم الان خیلی خوبم هنوز حافظه ام به تیزی قبل برنگشته ولی دارم کم کم به نرمال میرسم دلیل فراموشیتم همین درگیر کردن بی مورد فکرت به خوشکلی و این حرفاست بابا خوشکلی چی داره که معمولیا ندارن والا شعار نمیدم زندگی اگه با خوشکلی گلستون میشد هیچ خوشکلی مشکل نداشت فکرتو درگیر این افکار نکن همینی که هستی همینجوری که هستی بپذیر خدا تو کاراش هزارویک حکمت داره براهرچیزیم دلیل داره صلاح دونسته تو این شکلی باشی من و شماهم عقلمون اینقد وسیع نیست که از حکمتش سردربیاریم با قضاوقدرخدا بجنگیم خداروشکرکن که تنت سالمه و همین چهره رو داری عزیزم باورکن مشکل ازقیافت نیست الان این یه بهونه است برای سرزنش خودت. توخوبی فقط به روانپزشک مراجعه کن تاحالتم خوب بشه اونوقت تواینه نگاه کن قشنگیاتو میبینی داروتو سرخودقطع نکن اینبارهم به دکترت بگو که دارو بامعدم نمیسازه تا داروتو عوض کنه. از دمنوشای گیاهی استفاده کن . یا خودت داروهای گیاهی رو بگیر دم کن هرشب قبل خواب بخور طول روزم بجای چایی و نوشیدنب همینو بخور. بادرنجبویه.سنبل الطیب.بهارنارنج.بیدمشک.گل گاوزبان.دارچین.اسطوخدوس. به من که این روش خیلی کمک کرد.

- - - Updated - - -

سلام معاون کلانتر وابی بیکران قصد جسارت ندارم ولی پونیو جان دارن خودشون میگن زیباییهاییم دارن و زیادب حساس هستند ازنظر اطرایانشون. ایشون مثل خواهرشما ازنظر خانوادشون زشت نیستند و شاید اون حرفای دوران بچگیشونم بخاطر لاغری زیاد یا ترغیب بچه به روش اشتباه برای غذا خوردن بوده و هرکسی که افسردگی داره بیمار روانی نیست این ذهنیت اشتباه تو جامعه ما رواج پیداکرده و باعث فراری شدن خیلیا از درمان و ترس ازقضاوت شدن شده. منم افسردگی داشتم والان آخرای دوره درمانمه صرف اینکه افسرده هستم نمیشه گفت مشکل روانی یابیمار روانی درکنار این افسردگی که باعث میشه افکار جلوی لذت بردن از زندگیشونو بگیره مثل هزارنفردیگه بقیه زندگیمونو اداره میکردیم منم ازنظر خودم زیبای آنچنانی نیستم ولی ازنظر دیگران زیبا هستم وقتیفکرم درگیرباشه نمیتونم لذت ببرم از خونه و زندگی مرفع و شوهر و بچه شیرین زبونم یا از شرایط دیگم لذت نمیبردم و فقط با خوردن یه سری دارو الان مشکلم حل شده و با مشکلات مالی وشغلی همسرم دارم بهترین لذت رو از زندگیم میبرم. من که تو شرایط مشابه پونیو عزیزبودم درکش میکنم که اینا همه زاییده فکرشه و بدون انجام عمل زیبایی و صرف هزینه بالا.میتونه با هزینه کم و مراجعه به روانپزشک از سلامت خودش اطمینان پیدا کنه. امیدوارم ازم دلگیرنشده باشین. موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام معاون کلانتر وابی بیکران قصد جسارت ندارم ولی پونیو جان دارن خودشون میگن زیباییهاییم دارن و زیادب حساس هستند ازنظر اطرایانشون. ایشون مثل خواهرشما ازنظر خانوادشون زشت نیستند و شاید اون حرفای دوران بچگیشونم بخاطر لاغری زیاد یا ترغیب بچه به روش اشتباه برای غذا خوردن بوده و هرکسی که افسردگی داره بیمار روانی نیست این ذهنیت اشتباه تو جامعه ما رواج پیداکرده و باعث فراری شدن خیلیا از درمان و ترس ازقضاوت شدن شده. منم افسردگی داشتم والان آخرای دوره درمانمه صرف اینکه افسرده هستم نمیشه گفت مشکل روانی یابیمار روانی درکنار این افسردگی که باعث میشه افکار جلوی لذت بردن از زندگیشونو بگیره مثل هزارنفردیگه بقیه زندگیمونو اداره میکردیم منم ازنظر خودم زیبای آنچنانی نیستم ولی ازنظر دیگران زیبا هستم وقتیفکرم درگیرباشه نمیتونم لذت ببرم از خونه و زندگی مرفع و شوهر و بچه شیرین زبونم یا از شرایط دیگم لذت نمیبردم و فقط با خوردن یه سری دارو الان مشکلم حل شده و با مشکلات مالی وشغلی همسرم دارم بهترین لذت رو از زندگیم میبرم. من که تو شرایط مشابه پونیو عزیزبودم درکش میکنم که اینا همه زاییده فکرشه و بدون انجام عمل زیبایی و صرف هزینه بالا.میتونه با هزینه کم و مراجعه به روانپزشک از سلامت خودش اطمینان پیدا کنه. امیدوارم ازم دلگیرنشده باشین. موفق باشید
    زندگی زیباست ای زیبا پسند

8. 3 کاربر از پست مفید Nilofar mordab تشکرکرده اند .

پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93), تیام (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نیلوفر مرداب جان من پونیو رو از روزی که اومده تو سایت میشناسم تا حالا چند بار تایپیک مشابه زده وهمین حرفا و شکایات رو تکرار کرده
    تمام این راهنماییهای که شما ودوستان دیگه هم کردن اونجا بارها وبارها بهشون گفته شده ولی باز میاد همون گله و شکایتها از ظاهرش رو دوباره تکرار میکنه
    منم بخوام همون حرفای تکراری رو بزنم هیچ کمکی بهش نمیشه چون قبلا نظرم رو بهش گفتم هم خصوصی هم تو تایپیکهاش
    پس برای اینکه از این حال در بیاد باید یه قدم جدی تر برداره به نظرم امکان عمل داشته باشه خیلی بهتره
    این همه میرن عمل میکنن مگه چی میشه تا بره داروهای جورواجور افسردگی این جور چیزا رو بخوره
    پونیو هر کاری بکنه باز میاد از ظاهرش شکایت میکنه چون مقصر نیست دخترا دوست دارن زیبا باشن کلا زیبا پرستن ومیخوان ظاهر بی عیب و نقص داشته باشن چون الان همه دخترا فقط هم وغمشون
    ظاهرشون میخوان هی خودشون از این نظر بالا بکش.
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

ویرایش توسط abi.bikaran : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 17:54

10. 4 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

Nilofar mordab (پنجشنبه 10 مهر 93), پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93), معاون کلانتر (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    فکر می کنم هر کسی یه جورایی یه پاشنه اشیل داره
    من بینیم بی نقص نیست یه کم برامدگی داره بهم هم گفتن چند باری این مدت که خیلی لاغر شدم برم عمل کنم اما برام مهم نیست
    ظاهرم رو پدیرفتم اما روحیاتمو حتی وجودمو نه. به راحتی با هر حرف و اتفاقی می خوام همه چیزو در مورد خودم زیرو رو کنم و حتی نباشم
    شاید تو هم تنها ضعفت همین باشه
    نمی دونم دقیقا این حساسیت ادم روی بعضی از چیزا از کجا میاد

نوشته بودی می خوای مشاوره بری و ورزش
    لطفا هر دو رو برو
    عمل هم در صورتی که تصمیم داری بکنی حتما تحقیق کن پزشک خوبی پیدا کن که از نتیجه کارش مطمن باشی
    برای هزینه عمل هم اگر می تونه خونوادت بده بخواه ازشون و اگه نمیشه فعلا ارام باش و کار کن و هزینه اشو پس انداز کن بعدا عمل کن

بی تابی نکن
    تو خیلی جوونی
    امیدوارم از زندگیت خوب استفاده کنی
    ویرایش توسط meinoush : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 19:53

12. 7 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

m.reza91 (چهارشنبه 09 مهر 93), Nilofar mordab (پنجشنبه 10 مهر 93), parsa1400 (چهارشنبه 09 مهر 93), پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93), معاون کلانتر (چهارشنبه 09 مهر 93), تیام (چهارشنبه 09 مهر 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    چهارشنبه 08 فروردین 03 [ 00:47]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 54.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,372

تشکرشده 6,343 در 1,786 پست

Array
    خانم پونیو یه اختلال وجود داره به نام "اختلال بدریختی صورت" یکی ازمشخصه های اون ،تفکرغیرواقعی وبزرگنمایی عیبی در صورت هست که معمولا باوسواس فکری هم همراه هست وچند مشخصه دیگرهم داره. البته مشاوربالینی باید از نزدیک تشخیص این روبدهد وباخوندن چند مطلب ودیدن چند شباهت نمیتونی خودت تشخیص بدهی .من این هشدار رو دادم که مواظب باشی به سمت این بیماری حرکت نکنی.وقتی گفتی جلو خنده طبیعی خودت رو داری میگیری نگران شدم وقتی داری میگی زیرچشات سیاه وگود شده اینها نگران کننده ست. تو درگیر احساس وترس خودت شدی وحتما اینو ازنزدیک بایک مشاور درمیان بذار تا ازاین زندان راحت بشی.و یخ این احساس شروع به ذوب شدن کند.مسأله دوم کمالگرایی توست که داره به این احساس آزار دهنده دامن میزنه.تو داری یک سیستم فکری_رفتاری برای خودت طراحی میکنی که تمام اون وابسته به یک چهره جذاب وزیبا یانسبتا زیباست که بامحقق نشدنش سرخورده میشی وبه اینجا که الان هستی میرسی‏

- - - Updated - - -

پس من بصورت خلاصه ازت میخوام:۱_حتمابصورت جدی به مشاوره بالینی خوب مراجعه کن وقدم به قدم به توصیه هاش عمل کن۲_اگه میتونی احساست رو بایکی ازنزدیکان معتمد درمیان بگذارتاتبدیل به یک بت پررنگ نشه۳_درمورد رفتن یامرخصی گرفتن دانشگاهت حتمابامشاورت وخانوادت مسأله رودرمیان بگذار۴_فعلا ازتکنیک توقف فکر بهره بگیروبه مسأله فکرنکن تازمانی که تحت نظر مشاور یه کارهایی روشروع کنی۴_سعی کن رابطه دوستانه ای باخودت برقرارکنی وازمحکوم کردن خودت دست برداری.من هیچ نظری درموردعمل کردن یانکردن ندارم احتمالا خودت بهترمیدونی.ولی این رنجی که الان داری میکشی طبیعی نیست و هرچه سریعتر باید درمان بشی. به مشاوروپدرومادرت بگو من فکرعمل کردن توی ذهنمه وفقط اینو راه حل مشکلم میدونم یاقانعت میکنن یاحرفتو قبول میکنن امامهم اینه حرف دلت واحساست رو درمیان میذاری. چون الان ذهنت درگیر یک راه حل شده وبه نوعی دراین تعارض متوقف شده بایدتکلیفت روباخودت مشخص کنی.معجزه درصورتی اتفاق میفته که تلاش وتغییری درتو اتفاق بیفته.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.
    ویرایش توسط ammin : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 20:10

14. 6 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

m.reza91 (چهارشنبه 09 مهر 93), Mohammad! (شنبه 12 مهر 93), Nilofar mordab (پنجشنبه 10 مهر 93), پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93), تیام (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    پونیو خانم سلام

من میگم همه این حرفا از رو تنبلیه . خون تو رگات حرکت نداره حتی به اندازه یه تلفن زدن . کسل شدی . دل مرده شدی . بی ذوق شدی . شور حال جوانیتو از دست دادی .

نمیدونی به چی گیر بدی ؟ به ظاهر خودت گیر میدی ..

پونیو این مشکلات فقط از دید خودته انقدر به خودت تلقین کردی که باورت شده سر منشه همه مشکلاتم کردی همین چهره نازنینت .

صبح که از خواب پامیشی غمگینی با نا امیدی پامیشی . چرا؟
    پاشو دختر خودتو جمع کن کمی زودتر از همیشه از خواب نازت بیدار شو سحر خیزی شادابی میاره اون کلاس کوه نوردی برو کمی بیشتر به سر وضعت برس با ذوق خودتو آرایش کن با ذوق موهاتو شونه کن . یه استخری برو تا شاداب بشی گونه هات گل بندازه خنده هات قشنگ بشه . ای خدا این پونیو رو ببخش دختر تو به خندهاتم گیر میدی تحلیل زدی برا خودت خندهات زشته کی گفته ؟

بیرون که میری از شال سفید و رنگای روشن استفاده کن تو مهمونی ها لباس خوب میپوشی تو خونه برا خودت بپوش .

پونیو خودتو باور کن تاپیک زدن خوبه هیشکی نمیگه باز این اومد اولا خوش اومدی ولی به شرطیکه از تاپیکات درس بگیری از پستهای بچه ها استفاده بهینه رو ببری .
    نه اینکه عمل نکنی و دوباره برگردی . من دوست دارم وقتی پونیو برمیگرده لااقل بگه من تمام این راهارو رفتم ولی بازم حالم بده تا فکر دیگه ای بکنیم . وراه دیگه ای پیدا کنیم

پونیو قبول کن خیلی الکی رو خودت حساسی خیلی . گوشه گیری اول از خودته این شماییکه برا دوستی باید اعلام آمادگی نشون بدی .
    تنهاهم نیستی خواهر خوب خانواده خوب هم دانشگاهی خوب سایت خوب دیگه چی میخوایی مونده فقط یه شاهزاده که اون بدبختم اسبشو رم دادن داره پیاده میاد . که وقتی اومد شما یه چایی بذار جلوش تا اول خستگیش در شه بعد برو تو کارش برا امر خیر .

راستش با پست معاون کلانتر موافقم اگه بتونی بری سرکار خیلی خوبه . یعنی عالیه .

در مورد عمل خب منم موافقم عمل کن خوبه . هااااااااا یه چیزی بگم یه مدت یه چسب بزن رو بینیت تو خیابون دانشگاه پیش دوستات ببین چه حسی داری . انگار عمل کردی یهو همه بهت میگن چقدر خوشگل شدی . بعد خودت میفهمی که زیبا بودی و هستی و همش تلقینه

ولی اگه نتیجه نداد حتما عمل کن خوبه . شاد سر زنده باشی بدرود

16. 4 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93), معاون کلانتر (چهارشنبه 09 مهر 93), تیام (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام. یه بار نوشتم برات پاک شد!!!! زیاد بود خوب شد که پاک شد

ببین پونیو جون، تو بهم بگو دوست داری خوشگل بودی که چی بشه؟ یعنی دقیقا بگو حالا که زیباییت نسبت به دیگران(صد البته از نظر خودت ) پایینه چه اتفاق بدی برات افتاده؟

در مورد روابط اجتماعی که داری فکر میکنی مشکل چیه؟ مشکل اینه که تو چون زیباییت نسبت به شخص دیگه ای کمتره کسی باهات ارتباط برقرار نمیکنه؟ یا نه چون خودت برای برقراری

رابطه خوب با دیگران کمی اطلاعاتت پایینه، روابطت محدوده؟

دوست داری چند تا دوست داشته باشی؟ و ارزش دوست برات چقدره؟ بهم بگو دوست داری دوستات برات چیکار کنن؟ در کل دوست یعنی چی؟

ببخشید من کمی سرم شلوغه ولی میام بهت سر میزنم خوشگل خانوم حساس

18. 4 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

Nilofar mordab (پنجشنبه 10 مهر 93), parsa1400 (پنجشنبه 10 مهر 93), پونیو (پنجشنبه 10 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    فرزانه جان من جملات مثبت هم میگم به خودم ولی خیلی تاثیر گذار نیست
    . یه موقع ها هم از چهرم خوشم میاد و خدا رم شکر میکنم ولی خیلی کم .
    یه مقدار هم به خاطر مشکلات مالی نمیتونم کارایی که دوست دارم انجام بدم جاهایی که دوست دارم برم

دلم میخواد کاریو شروع میکنم چه تفریحی چه برا یاد گرفتن مهارتی جدید اما هیچ اشتباهی نکنم باید عالی باشم .

آقای معاون من از 14 سالگی درگیرم .
    من بینیم گوشتیه همه هم گفتند به صورتم میاد چون صورتم پره اگه عمل کنم خیلی قیافم عجیب میشه دوست ندارم بینی عملی .
    من انقدر حساسم که عمل کنم باز هم نا راضیم

فقط معجزه بشه یه دکتری خیلی خوب باشه که بتونه فقط یکم کوچیک کنه نه که مث بینی عروسکا بشه وقیافمو مصنوعی کنه
    که حتما هزینه ی خیلی خیلی زیادی میخواد که من الان ندارم تا بخوام بدست بیارم پولشو پیر شدم
    والان که جوونم میخوام از زیباییم لذت ببرم . الان میخوام معجزه شه بینیم یکم کوچیک شه فقط یکم.
    خیلی مسخرست به قول آبی بیکران همش واسه یه ذره گوشت! خب اون یه ذره گوشت یکم کم شه چی میشه ؟؟! انقدر دیگه همه بینی هاشون عملی و کوچیکه من احساس میکنم غیر عادی ام همه ی بازیگرا چه ایرانی چه خارجی بینی هاشون کوچیکه و به جذابیت معروفند . یه عده آدم بیشعور گیر دادند به امل علم الدين زن جورج کلونی یکی میگه دماغش کجه یکی میگه جورج حیف شد آخه به شما چه ؟! تازه خیلی هم خوشگله . ایرانیا خیلی ظاهر بینن حالم داره از خودمم بهم میخوره حتما منم ظاهر بینم ولی من تا حالا کسی به نظرم اونقدری زشت نیومده فقط با خودم مشکل دارم .... اصلا اعتماد بنفس ندارم برای سرکار رفتن کلاس مربی هنر هم باید کنسل کنم با اینکه داشتم به خودم امید وار میشدم که یه کاریو شروع کردم بعد میرم دنبال کار همین که بیکار نباشم به خودم گیر ندم .اما اول باید حالم خوب شه بعدبرم دنبال همچین کاری من با این حالم چطوری میخوام مربی بچه ها بشم؟
    میخوام که خووب بشم .

آره مینوش من کلا با همه چیم مشکل دارم . رفتارم حرف زدنم معمولا کم حرفم برا همین که میترسم حرف بیخودی بزنم . .

آقا امین من این بیماری رم راجع بهش اطلاعات دارم ولی مطمئن نیستم که این بیماری رو دارم یا نه چون که واقعا بینیم بزرگه تو صورتم تو ذوق میزنه ولی بازم میگند که به صورتم میاد .اصلا کج و کوله نیست قوز ناجور نداره فقط با پهنی و ورمی که داره مشکل دارم اگه مال بلوغ باشه الان که بیست سالمه باید یکم جمع و جور شه دیگه .

خواهرم قرعه کشی اسمش دراومد 3 تومنه میگه بیا برو عمل کن بگرد دنبال یه دکتر خوب ! من نمیخوام واقعا جراتشو ندارم همون روانشناس برم بهتره نمیدونم ....

آقا پارسا تنبل شدم از هیچ کاری لذتی نمیبرم لذتمم با ترس همراهه کوه نوردی هم ترس و این حرفا داره که میام به این فکر میکنم که کفش و لباس مناسب ندارم و من باید بهترین باشم و از وارد شدن بین آدمای جدید میترسم ...

من خیلی با خدا دعوا میکنم منو نمیبخشه شاید زشت ترم کنه .ازش میخوام ببخشه منو ولی حداقل منو درست کنه آخه ... معجزه شه صورتم بهتر شه ورم بینیم بخوابه زیر چشام گود نباشه پوستم بهتر شه چقدر ماسک بزنم هر روز که نمیتونم که حوصلم نمیکشه خسته شدم انقدر تو آینه خودمو نگاه کردم همش منتظرم معجزه شه خوشگل شم ای خدااا
    آخه این دماغو چسب بزنم

تیام جون قبلا گفتم چرا .1 میخوام راحت باا اعتماد بنفس برم مهمونی و عروسی . 2 راحت برم جلو دوربین نترسم از اینکه زشت بیوفتم عکسای دسته جمعی رو با قیافم خراب کنم . 3 اگه خدایی نکرده کسیو دوست داشتم حتی اگه اونم منو دوست داشت خودم رو شکنجه نکنم که نکنه زشتیمو ببینه و از چشمش بیوفتم و بره دنبال دخترای زیبارو ی دلبر ....

دوست حتی اگه یکی دو تا باشن اما مهربون و با مرام باشه بسه .ارزش دوستم برام زیاده ازم بخواد کاری براش بکنم میکنم تا اونجا که در توانمه . . . کاری که کردم شاید زیاد بزرگ نبوده اما میتونستم انجام ندم یا چیزی ازم قرض میخواست مثل دوربینم میتونستم ندم .... خیلی ها حساسند رو وسایلشون ... دوستم میگفت عمم دوربینشو نمیده بهم :) من دوست جذاب و تو دل برویی نیستم زیاد اما اونقدرام بد نیستم که هیچوقت مسخره نمیکنم دوستمو اما تو هنرستان بینیمو مسخره میکرد دختره .... . یکی دو نفری گفتند دوست داشتنی هستی فکر کنم هستم ... نمیدونم چرا انقدر کم خودمو نشون میدم . برا همین دوستام کمند ...

اون دوستایی هم که دارم من باید بهشون زنگ بزنم و قرار بزارم بریم بیرون خبر نگیری خبر نمیگیرن ازت .

20. کاربر روبرو از پست مفید پونیو تشکرکرده است .

یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)