به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 85 از 125 نخستنخست ... 35455565757677787980818283848586878889909192939495105115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1246
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    اصلا یه چیزیه فکر منو چند وقته به خودش مشغول کرده
    این خاله قزی واسه چی انقد قربون صدقه مدیران میره؟؟؟هرچی میگن به به چه چه میکنه؟؟؟تشکر میکنه؟؟؟
    من باید این قضیه برام روشن شه
    خاااااااااااله قزی کجااااااااااااااااااااااا اااایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    بیا بگو چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

اصلا یه چیزیه فکر منو چند وقته به خودش مشغول کرده
    این خاله قزی واسه چی انقد قربون صدقه مدیران میره؟؟؟هرچی میگن به به چه چه میکنه؟؟؟تشکر میکنه؟؟؟
    من باید این قضیه برام روشن شه
    خاااااااااااله قزی کجااااااااااااااااااااااا اااایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    بیا بگو چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

2. 7 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), terme00 (سه شنبه 08 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), رزا (سه شنبه 08 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام

آقا این چه وضعشه؟ چرا همه اینجا مخفی شدن ، توی هر تاپیکی میری از 10 یازدید کننده اش ، فقط یک دو نفرشون دیده میشن ، بقیه مخفی هستن ؟! خوب عزیز من ، شما تو سن ازدواج هستی ، باید دیده بشی ، اگر دیده نشی که کی میاد زن شما یا شوهر شما بشه؟ اصلا از کجا میفهمن شما وجود خارجی داری؟ بیاید بصورت واضح در جامعه ظاهر بشید بلکه فرجی بشه البته قول نمیدم با اینکار مشکل حل بشه چون اگه قرار بود حل بشه تا الان برای من حل شده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    نه اینکه حضرات آقایان خیلی تحمل گرسنگی را دارند که خانمها آشپزی نکنند مگر کم هنریه این آشپزی ، یه جوری میگند بهتره برند ..... که انگار می تونند بدون همین آشپزی خانمها دوام بیاورند !!!!!!!!!! .

مثل اینکه وظیفه جماعت نسوان پخت و پز و شست و شو و روفت و روب نیست ولی دل پر مهر را ببین که تحمل درد و رنج مردان گرسنه خود را ندارند و و .....

آنوقت با همه کار بیرون و منزل مگر حواسی برای رانندگی هم برایشان می ماند .... دارند رانندگی می کنند هزار و یک امورات منزل و آقا و بچه ها را هم باید از نظر بگذارنند و به خود یادآوری کنند که به موقع رسیدگی کنند تازه اگر برای خرید و همین امورات مربوط به تدبیر منزل مجبور نشده باشند که خود جور آقا را کشیده و بیرون بروند و رسیدگی کنند و جهت صرفه جویی در وقت و رسیدگی بهتر مجبور یاشند ماشین ببرند و رانندگی کنند ...... اینجاست که باید آقایان منت پذیر باشند و راننده اختصاصی خانمهایشان باشند ....... چه معنی داره که وقتی آقاین هستند و باید اینکاره باشند خانمها به خود زحمت دهند ؟ بگذریم از اینکه اگر خانمی بخواهد ، اراده کند و دلش میل کند و آقایش اعتماد به نفسش را نکشته باشد ..... در هر عرصه ای وارد شود می تواند شگفتی بیافریند ........ حدااقل می بینید که اگر بخواهند و گوششان بدهکار نباشد زندگی را برایتان جهنم می کنند ..... حضرات قدرت خانمها را دست کم نگیرید و با بهره وری هرچه تمام تر از آن بهره بگیرید و برای خود زندگی شادی رقم بزنید .

پشت سر هر مرد موفق و ناموفقی یک خانم چهار چشمی ایستاده

این پست خانم فرشته مهربان رو که دیدم یاد عنفوان کودکی خودم افتادم ، اون زمان که بچه نو پایی بیش نبودیم و یکسره کف خیابونها ول بودیم ، بچه ها به دو دسته تقسیم میشیدن ... دسته اول اونهایی بودن که توی دعوای بین بچه محلها تا اخرین قطره خون کتک میخوردن و مقاومت میکردن و لام تا کام به کسی چیزی نمیگفتن و به بزرگترها پناه نمیبردن...

یه عده هم بودن که توی دعوا تا کتک میخوردن سریع میرفتن والدینشون رو میاوردن و یا اون والدین شخصا حساب اون کتک زننده رو میرسیدن یا هم اینکه والدین میرفتن شکایت شخص ضارب رو نزد والدینش میکردن ... نمونه اش هم خود من که چقدر از همسایه ها بخاطر شرارتهای دوران کودکیم کتک بالاخص سیلی خوردم مثل اون باری که یک لنگه کفش بچه همسایه رو بعد از یک دعوای شدید انداختم بالای پشت بوم یک ساختمون سه طبفه که دست جن هم بهش نمیرسید اون هم نامردی نکرد و رفت مادرش رو اورد مادرش هم مادری کرد در حقش و یک کشیده ابدار نثار ما کرد یا اون باری که یک دختر همسایه رو با سرعت صدکیلومتر زیر چرخهای دوچرخه زیر گرفتم و مادر اون هم بدون لحظه ای درنگ سیلی ابداری نثار ما کرد .... کلا همه بزرگترهای محل یک فیضی به ما رسوندن
    مخلص کلوم اینکه درست نیست ادم توی دعوا کم میاره بره بزرگترش رو بیاره حالا بزرگتر اوردن مشکلی نیست ، اخه بنده خدا خانم فرشته مهربان که با این ادبیات کتابی نمیتونه توی تاپیک کل کل پست بزنه اینجا باید لاتی حرف بزنی

--------------------------------------

این نوشته خانم مهربان رو دیدم یاد حرف یکی از بچه ها افتادم ... میگفت یکی از دوستاش رو بعد از سالها دیده ، بعد از حال و احوال گفته چطوری و چه خبر و... ازدواج کردی ایا یا نه و... بعد دوستش گفته اره ازدواج کردم .. بعد اون پسره گفته خوب مبارکه حالا طرف کی هست؟ اون هم گفته قطام سریال امام علی یادت هست؟ ویشکا اسایش!؟ اون پسره هم با ذوق گفته اره، یادمه، دوستش گفته با خواهر اون " هیچگاه اسایش " ازدواج کردم

--------------------------

رفتم تو فاز دوران کودکیم ، یک سری خاطره از اون زمان هم داشتم و از دوران تحصیلی و از درس تصمیم کبری و... که دیگه دوستان از اتاق فرمان اشاره کردن ظاهرا کبری ازدواج کرده ، دیگه خودش تصمیم نمیگیره ، شوهرش براش تصمیم میگیره

-------------------

آقا ما یک سوال شرعی برامون پیش اومده

یا شیوخ الاعظم الحاظر و الغایب اسئلهٌ

اگه یک نفر یک داستان یا موضوعی رو مطرح کنه ، که واقعیت نداشته باشه و بعبارت بهتر ، دروغ باشه ، ولی طنز باشه طوری که خواننده یا شنونده متوجه بشه این موضوع شوخی و غیر واقعی هست ، ایا این گناه داره؟ آخه هر وقت من میام این تاپیک و نوشته های اساتید رو میبینم ، کلی داستان و سوژه به ذهنم میرسه ولی خوب ساختگی هستند دیگه حالا حکم شرعیش چیه؟

با تشکر از دوستان و والدینشون

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكافٍ عَبْدَهُ
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

( زمر / 36 )

4. 6 کاربر از پست مفید محمد 93 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), آرام دل (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 03:38]
    سطح
    18
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsSocial1 year registered
    تشکرها
    441

تشکرشده 556 در 137 پست

Array
    راستشو بگید چیکار کردید فرشته مهربان اومده اینجا؟

کسی پبام خصوصی داده؟؟

آخه نمیگید اگه جناب مدیر هم تشریف بیارن هواخواهی آقاییون ما باید چیکار کنیم؟

البته ی نکته ظریف وجود داره، فرشته گرامی با لباس رسمیه صورتی اومدن پس طبیعی نفس آقایون قطع بشه و در ظاهر کوتاه بیان...

اگر فرشته مهربان با رنگ آبی تشریف بیارن و قول بدن بعدا از قدرتشون برای ادب کردن استفاده نمیکنن،میشه یه روی دیگه مردا رو کشف کرد.

فکر نکنید ترسیدمااا نه فقط بحث احترامه
    بحث احترامه یا قدرت فرشته مهربان در محو کردنتون از صفحه تالار؟

به هر حال از من میشنوید بزرگان و قدرتمندان تالار رو وارد کل کل نکنید

بابا اینا از بچه های بالان

آخرش دودش تو چشم ما کاربرای آبی رنگ میره هــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــا
    قَالَ وَ مَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّآلُّونَ﴿حجر۵۶
    کیست که مأیوس شود از رحمت پروردگار به جز گمراهان

6. 8 کاربر از پست مفید شهراز تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), m.reza91 (چهارشنبه 09 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), terme00 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 24 فروردین 03 [ 05:12]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,967

تشکرشده 6,441 در 1,459 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    آقای محمدمثه اینکه اول شماها آقاتون روآوردید اینجا!!!!
    نکنه ندیدین!!!
    درضمن فرشته مهربان عزیزباهمین ادبیات شیرینشون دیدی که همه آقایون روپردادرفت!!!
    همشون اعتراف کردن کم آوردن...حالا چی میگی شما؟؟!
    راستشوبگوکی بهت پیام خصوصی داد!!ونیروی کمکی خواست؟؟آقای محمدرضا...خاله قزی...پارسا...کدومشون؟شاید هم همشون!!
    فک کنم پشت پرده داریدنقشه های شوم میکشید...امانه داداش...ازاین خبرهانیست
    شماهمیشه درمقابل خانمهابازنده اید!!!
    چیزی که عیان است خودتون میبینیددیگه!

- - - Updated - - -

بااین سرعتی که تصویرذهنی داره ودختربی خیال هم که باحوصله وخونسردی تمام دارن جواب هاروارسال میکنن فک کنم سال دیگه این موقع نوبت مسافرزمان میشه!!!
    هرروزمیان ومیبینن اما خبری نیست که نیست!!فک کنم مدیرپویا منتظرن مسافرزمان سرشون شلوغ شه بعدنوبتشون رواعلام کنن تا نتونن بیان پاسخ بدن
    خب نمیشه همزمان که دختربی خیال پاسخ هارومیدن نفربعدی رواعلام کنید!!مثه قدیمهااااا!
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

8. 10 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), m.reza91 (چهارشنبه 09 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), terme00 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), مسافر زمان (چهارشنبه 09 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), دختر بیخیال (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط paiize نمایش پست ها
    خانمهای عزیز ببنیدماهرچی هم دادوفریادکنیم توتالارکسی نمیشنوه....امااین آقایون وقتی مدیرپشتوانه شون هست دیگه احتیاجی به دادوفریادوزحمت ندارن...بگن سلام آقای مدیریک سال شارژ میگیرن والاااا
    جناب مدیرهم توی گروه اینهاهستش...اونوقت ماااااا!!!فرشته مهربان اصلا بهمون سرنمیزنه...اصلا یه بارنشدشارژیه هفته ای به گروه ما بده....
    ایییییی خداااااااا
    روزی که این پستتو خوندم پاییزه جان، میخواستم بگم نگران نباش فرشته مهربان مارو رها نکرده به امون خدا، خودش حواسش بهمون هست، حمایتاش مخفیانس.

اگه تاحالا پیداشون نشده بخاطر اینه که خودتون از پس خودتون بر میامدین.

دیدی ازتون حمایت کرد.
    ولی خدایی بیخیال کل کل بشین،
    آسمون آبی،
    صلح
    صمیمیت
    مهربونی
    زندگی این همه ویژگی های خوب داره، چرا همش به آشپزی ورانندگی و توانایی های هم گیر میدین!!!

خانوم و آقا نداریم هممون انسان هستیم، اشرف مخلوقات، فقط کافیه اراده کنیم، اونوقته که از پس هر کاری برمیایم اونم به بهترین شکل ممکن!

آقایی میشناسم آشپزیش حرف نداره، آشپز خانوما جرات دارین بیاین باهاش مسابقه بدین :)

خانومی میشناسم، آقایون تو رانندگیش انگشت به دهن میمونن، کسی جرات اظهار نظر و مسابقه گذاشتن نداره :)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط paiize نمایش پست ها
    آقای محمدمثه اینکه اول شماها آقاتون روآوردید اینجا!!!!
    نکنه ندیدین!!!
    درضمن فرشته مهربان عزیزباهمین ادبیات شیرینشون دیدی که همه آقایون روپردادرفت!!!
    همشون اعتراف کردن کم آوردن...حالا چی میگی شما؟؟!
    راستشوبگوکی بهت پیام خصوصی داد!!ونیروی کمکی خواست؟؟آقای محمدرضا...خاله قزی...پارسا...کدومشون؟شاید هم همشون!!
    فک کنم پشت پرده داریدنقشه های شوم میکشید...امانه داداش...ازاین خبرهانیست
    شماهمیشه درمقابل خانمهابازنده اید!!!
    چیزی که عیان است خودتون میبینیددیگه!

- - - Updated - - -

بااین سرعتی که تصویرذهنی داره ودختربی خیال هم که باحوصله وخونسردی تمام دارن جواب هاروارسال میکنن فک کنم سال دیگه این موقع نوبت مسافرزمان میشه!!!
    هرروزمیان ومیبینن اما خبری نیست که نیست!!فک کنم مدیرپویا منتظرن مسافرزمان سرشون شلوغ شه بعدنوبتشون رواعلام کنن تا نتونن بیان پاسخ بدن
    خب نمیشه همزمان که دختربی خیال پاسخ هارومیدن نفربعدی رواعلام کنید!!مثه قدیمهااااا!
    ببخشید سرم کمی شلوغ بود.
    نگران نباش، الان اومدم جواب اون دو پست دیگه هم بدم.
    البته اعلام محدودیت زمان نکردن
    البته فرشته جان تاکید کردن تا بهت اجازه ندادن جواب پستارو نده منم برای همین صبر کردم تااجازه بدن :)

مدیر سرش شلوغه تقصیر من چیه :))
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 09:45

10. 8 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), terme00 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    آقا من باید یه اعترافی کنم از وقتی بهم اشتراک یکساله رایگان دادن نمیدونم چرا اینقدر به مدیران سایت همدردی علاقمندیم بیشتر شده و همش دوست دارم ازشون تعریف کنم
    دست خودم نیست ناخوآگاه میرم توی فاز پاچه خواری
    بسوزه پدر فقر که شیرو تبدیل به موش کرد
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 9 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

anisa (چهارشنبه 09 مهر 93), fariba s (چهارشنبه 09 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), terme00 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    نه تورو خدا خاله قزی جون میخواستی علاقتم بیشتر نشه . من اگه بودم تا آخر عمرم این تالارو تی میکشیدم .
    همیشه لبخند بزن......
    برآمدگی گونه هایت توان آن را دارد که امید را باز گرداند....
    گاهی قوسی کوچک میتواند معماری یک سازه را عوض کند..

14. 10 کاربر از پست مفید anisa تشکرکرده اند .

fariba s (چهارشنبه 09 مهر 93), khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), terme00 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلااااااام
    کسی هست!!؟
    امنه!؟؟.....................
    خب مثل اینکه امنیت برقراره!
    (بعد از جند بار ادسه کردن)
    پس از بررسی موشکافانه و تخصصی یکی از پست های جبهه ی مخالف نتایج زیر بدست آمده است!!!! که به تفصیل آنها را بیان خواهیم نمود لازم به توضیحه که این نتایج مورد تایید روانشناسان بنام دنیا می باشند :

نه اینکه حضرات آقایان خیلی تحمل گرسنگی را دارند
    که انگار می تونند بدون همین آشپزی خانمها دوام بیاورند !!!!!!!!!! .

اینجاست که باید آقایان منت پذیر باشند و راننده اختصاصی خانمهایشان باشند
    حدااقل می بینید که اگر بخواهند و گوششان بدهکار نباشد زندگی را برایتان جهنم می کنند ..... حضرات قدرت خانمها را دست کم نگیرید و با بهره وری هرچه تمام تر از آن بهره بگیرید و برای خود زندگی شادی رقم بزنید .
    همان طور که ملاحظه می فرمایید هر مردی با خوندن این جملات عملا غرور و اقتدارش جریحه دار شده و امکان خودکشی هم برای چنین فرد مظلومی کم نیست!!!! بنابراین با توجه به اینکه س، س،سرپ، پ پ پررررست ت ت ساااایت (عه من که اینطوری نبودم که، هیچ وقت تا حالا لکنت زبون نداشتم! حالا خیلی مهم نیست!) خلاف اصول روانشناختی عمل نموده اند پیشنهاد میشود اکانت ایشان از رنگ صورتی به آبی کمرنگ تبببببدیل گ گ گ ر د دد.ضمنا برای جایگزینی پست ایشان بنده اعلام آمادگی می نمایم!!!!!

پ.ن.:اگر بار گران بودیم و رفتیم--اگر نامهربان بودیم و رفتیم!!!
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

16. 9 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 09 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), paiize (چهارشنبه 09 مهر 93), parsa1400 (پنجشنبه 10 مهر 93), terme00 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 09 مهر 93), بی نهایت (چهارشنبه 09 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93), شهراز (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    واااااااااااااااای رضا فکر کردم داری شعر آمنه آمنه میخونی
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

18. 3 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

fariba s (پنجشنبه 10 مهر 93), khaleghezey (جمعه 11 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh120 نمایش پست ها
    واااااااااااااااای رضا فکر کردم داری شعر آمنه آمنه میخونی

آخه این چه فکراییه تو میکنی دختر با دید مثبت نگاه کن

20. 4 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

khaleghezey (جمعه 11 مهر 93), m.reza91 (پنجشنبه 10 مهر 93), maedeh120 (پنجشنبه 10 مهر 93), شیدا. (جمعه 11 مهر 93)

صفحه 85 از 125 نخستنخست ... 35455565757677787980818283848586878889909192939495105115 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)