به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array

بیشتر دوست دارم بمیرم تا خوب بشم ، پس کی حال من خوب میشه ؟

سلام. هیچکس رو ندارم که باهاش راجع به اوضاع و احوال بدم حرف بزنم ولی نمیتونمم بریزم تو خودم اینجا مینویسم شاید خیلی هاتون بگید باز این شروع کرد !
    چیکارکنم دیگه دارم روزبه روز بدتر میشم . بیشتر دوست دارم بمیرم تا خوب بشم .
    از قیافم بدم میاد اوضاع مالیمون اونقدر خوب نیست که قیافمو درست کنم .
    مطمئنم اگه خوشگل بودم حالم بهتر بود ...
    حتی کارهایی که دوست داشتم انجام بدم رو پشت گوش میندازم

چند هفته است که میخوام برم دنبال ورزش که حالم خوب شه تنبل و شل نباشم انقدر.
    کوه نوردی رو انتخاب کردم . باید یه تلفن بزنم به باشگاه کوهنوردی تا ببینم کلاس هاشون برای مبتدی ها کی هست و چجوریاست ...
    ولی زنگ نمیزنم که، به خاطر ترس از شروع فعالیتی جدید و...

بیست سالم شد هنوز تو 14 سالگی موندم .
    هنوز میگم زشتم بی استعدادم و...

یه اشتباهی کردم دوباره که میخوام خودمو خفه کنم فراموش کاری! خیلی مسخرست که
    برنامه هفته گی دانشگامو ندیدم و یکی از کلاسامو فراموش کردم
    بعد رفتم تو ساعت اون کلاس فراموش شده، خارج از دانشگاه کلاس مربی هنر کودک ثبت نام کردم
    حالا خوبه اون یکی کلاسمو یادم مونده و رفتم. چطور شده اون یکیو فراموش کردم فکر کردم فقط همون یه کلاس رو دارم. وااااای من مغز دارم؟؟؟؟؟ بدبختی این که حذف واضافه هم تموم شده!

الان نمیدونم باید چیکار کنم ترم آخر کاردانی هستمو همش 6 واحد دارم. حالا گند زدم به همه چی با خنگ بازیم ... کلی برنامه ریزی میکنم اینجوری میشه آخه چرا؟! لابد قسمت نیست کلاس مربی گری هنر برم مدرک بگیرم برم سر کار . آره دیگه بچه های بدبخت استاد خنگی مثل منو نمیخوان

من چرا حواسمو جمع نمیکنم؟؟؟
    من چم شده ؟!
    چرا تا میام خوب شم همه چی رو سرم خراب میشه؟!

2. 3 کاربر از پست مفید پونیو تشکرکرده اند .

parsa1400 (چهارشنبه 09 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93), تیام (سه شنبه 08 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام پونیو جان.

بابت ناراحتیت قطعا ناراحت شدم ولی بابت حضور دوباره ات تو تالار خیلی خوشحالم. من تصمیم دارم از فردا تا یه مدتی برم به کارام برسم نیام ولی خوب شد الان دیدم تایپیک زدی اما

منتظر خبر خوش بودم ازت . واقعا خوشحالم که حالت خوبه و دلیل مشکل گیر دادن به قیافه ات شرایط سنی ایته!!!!.

ببین گلم گیر دادن به قیافه زیاد طول نمیکشه که فراموش مبشه و تبدیل به خاطره خوش. چه طوره با چند تا دختر 13-14 ساله حرف بزنی اون وقت میفهمی که این خطای ذهنت و مقتضای

سنته که این جوری هستی. هیچ جای نگرانی نیست و احتیاج به عمل و پول برا خرج کردن به خودت نداری. پولاتو جمع کن مثلا یه موبایل با حال بخر و پزشو بده!!!!

ببین ترم آخر بودن همیشه و همه جا برا همه منبع تحوله!!! تحول هم باعث کارای عجیب. حتی این فراموشی توهم بابت این تغییر بزرگ تو زندگی توئه. چون داری از یه محیط جدا میشی و

استرس کار هم داری و...پس لازم به نگرانی نیست. فعلا برای کارات یه دفترچه بردار و توش یادداشت کن تا از این مرحله بگذری و بهتر بشی.

موفق باشی.

4. 4 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

parsa1400 (چهارشنبه 09 مهر 93), SpecialBoy (سه شنبه 08 مهر 93), پونیو (سه شنبه 08 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    سلام تیام جون ممنونم از توجهت .
    این مدت نبودم باور کن تمامه تلاشمو میکردم که بی خیال قیافم بشم ولی انقدر حساسیتم ناجوره که دارم به خاطر قیافم بد زندگی ای رو میگذرونم حتی حوصله ندارم با دوستای صمیمیم برم بیرون . ورزش و باشگاه و کوهنوردی و استخر که بماند دیگه اصلا توانشو ندارم ..... خستم دیگه خیلی داره بهم فشار میاد مخصوصا که چون با مترو همش رفت آمد میکنم وقتی کسی نگام میکنه فکر میکنم ایرادی تو صورتمه داره زشتیامو میبینه و خیلی احساس بدی پیدا میکنم . چون نمیتونم قیافمو عوض کنم . و همش آینه به دستم و خودمو چک میکنم آرایش زیاد بهم نمیاد . برا همین هیچ راهی واسه بهتر شدن ندارم .

خواهرم میگه وسواس فکریه . ولی من واقعا عیبابی تو صورتم دارم که همه تو اولین نگاه میفهمند . مشکل من اینه که دوست دارم قیافم کاملا زیبا باشه .
    قیافم بخصوص چشمام خیلی ساده و معصومه من اینو دوست ندارم دلم میخواست ظاهرم شیطون و جذاب باشه نه مثل احمقا مظلوم! زیر چشمامم که همیشه گوده انگار مریضم حتی اگه شبا زود بخوابم بازم گوده ...

وقتی میخندمم شاید لبخندم دلنشین باشه یا چشمام حالتش قشنگ شه اما بینیم انقدر پهن و بزرگ میشه که قیافه ام زشت و چندش آور میشه خب من دیگه زیاد عمیق نمیخندم که یه وقت کسی ببینه و مسخرم کنه من نمیتونم بخندم ....

زیادی حساسم میگند هر کی یه شکلیه و نباید رو قیافت حساس شی همین که هستی رو بپذیر و کلی شعار مسخره دیگه که سیرت زیبا داشته باش و همه خوشگلند و زشت وجود نداره و سلیقه ها با هم فرق داره ! خودمم ازین شعار ها دادم . من وسواس ندارم اگه خوشگل بودم که انقدر گیر نمیدادم به خودم راحت میرفتم تو اجتماع کلی دوست پیدا میکردم انقدر غصه نمیخوردم . خدا حتی پول هم بهم نداد که قیافم رو درست کنم پس من به چی دلمو خوش کنم باور کنید هیچکس هم نیست که منو به خاطر این سیرتی که میگید بخواد ! (منظورم پسر نیست ) هیچکس دوستم نداره . البته من به خاطر قیافم روابط عمومیم خیلی ضعیفه ... دوستای صمیمی کمی دارم ... سیرت خوبمم داره از بین میره ! خیلی عصبی و گوشه گیر منزوی میشم وقتی قیافم میره رو اعصابم ... برام مهمه که خوشگل باشم بدون هیچ ایرادی باشم این آرزومه هر چی از خدا میخوام لج میکنه بدترم میکنه .. از همه ی اینا بدتر استعداد و توانای هامم از بین رفتند کار خاصی بلد نبودم البته .ولی به همونم دلم خوش بود ... که دیگه ندارمشون یعنی حوصله ی اجرا کردن ندارم .. فکر کنم دیگه خوب نشم باید برم دکتر؟!! نشد خودم خودمو درمان کنم

6. کاربر روبرو از پست مفید پونیو تشکرکرده است .

یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 اردیبهشت 03 [ 18:46]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,390

تشکرشده 6,366 در 1,791 پست

Array
    سلام.هیچ معجزه ای اتفاق نمیفته معجزه،اراده خودته.منتظر نباش شروع کن هرکاری که قصد انجامش رو داری اونم نه فردا همین امروز استارترش روبزن.

- - - Updated - - -

سلام.هیچ معجزه ای اتفاق نمیفته معجزه،اراده خودته.منتظر نباش شروع کن هرکاری که قصد انجامش رو داری اونم نه فردا همین امروز استارترش روبزن.

- - - Updated - - -

پونیو هرچه زودتروجدی برو مشاوره خوب مطمئن باش خیلی چیزا تغییرمیکنه
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

8. 2 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

پونیو (سه شنبه 08 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    مشاور هم برم همه حرفایی که اینجا گفتند بهم رو میزنه . از صبح همش دارم گریه و زاری میکنم خودزنی هم کردم اتاقمو بهم ریختم و وسایلمو پرت و پلا کردم یه حالتای جنون آمیزی پیدا کردم من از نظر همه دختر فوق العاده آرومی ام ولی نمیدونند من چه آشوبیه تو وجودم . آرامشم کجاست پاک قاطی کردم . گریه میکردم و از خدا طلب مرگ کردم نمیتونم خود کشی کنم ... قرص هم ندارم . نمیدونم خدا چی میخواد ازم چه انتظاری داره ازم وقتی همه را ه هارو بروم بسته. روم نمیشه زنگ بزنم کلاس رو کنسل کنم . .. به خاطر فراموش کاری میخوام بمیرم ...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 فروردین 03 [ 23:18]
    سطح
    88
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 486
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    1,198

تشکرشده 1,406 در 461 پست

Array
    سلام دوست عزیز.میدونم که وقتی با واکنش بد کسی مواجه میشی ناراحت کننده است، اما من آدمایی رو میشناسم که خوشگل هستن و به همون اندازه از ترس اینکه به خاطر زیباییشون اذیت نشن نمیتونن تو اجتماع راحت باشن و کار کنن.از طرف دیگه زیاد مورد حسادت واقع میشن و چون مورد توجه هستن زیاد احساس راحتی ندارن.نمیخوام شعار بدم اما چیزی که واقعا من بهش رسیدم اینه که اتفاقا وقتی ظاهر خاصی نداشته باشی و دیگه نگران نیستی از اینکه به خاطر زیبایی و ظاهرت مجبور باشی نقاب بزنی و طور خاصی رفتار کنی.در عوض به خاطر همین قضیه خیلی راحت تر میتونی واسه ی خودت زندگی کنی و نگران زیرذربین دیگران قرار گرفتن نباشی.نمیگم همه اما من آدمای خوشگل دیدم که فقط خوشگلن ولی هیچ هنر دیگه ایی ندارن مثل طبل تو خالی.اتفاقا این افراد وقتی معلوم میشه که فقط ظاهر رو دارن خیلی بد میشه براشون طوری که زیباییشونم تحت تاثیر میذاره.
    باور کن باور کن وقتی که شما ظرفیت های درونی و توانایی و قیمتت رو بالا ببری دیگه کسی فقط به ظاهرت توجه نمیکنه مگر آدمای کوته بین و سطحی که در این صورت همون بهتر که روشون حساب نکنی.و باز هم باور کن با رشد دادن خودت و بالا بردن توانایی هات به خاطر اعتمادبنفسی که بدست میاری جذاب تر میشی.آدمایی هستن که خوشگل نیستن اما خیلی با جذبه و جذاب هستند.

11. 3 کاربر از پست مفید zolal تشکرکرده اند .

rayehe (چهارشنبه 09 مهر 93), پونیو (چهارشنبه 09 مهر 93), پری وش (سه شنبه 29 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 دی 93 [ 01:58]
    سطح
    39
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    سلام پونیوی عزیز من از تجربیات خودمو دوستانی که تو تالار دیدم بهت میگم فکرمیکنم این حالتای شما ربطی به قیافت نداره شما افسردگی گرفتید شاید سرمنشاش همین مشکل بقول خودتون نازیبایی بوده ولی الان مشکل شما اساسی تره پیشنهاد من اینه که به یه روانپزشک مراجعه کنید تا در بهبودیتون بهتون کمک کنه لطفا این کار رو بکنید حتما مراجعه کنید و مطمینا اگر مشکلی نداشته باشید دکتر بهتون میگه ولی با رفتارایی که شما میگید گریه های مکرر و خود زنی و این قبیل کارها و جنونها که باعث ایجاد فراموشی و توقعات بیجا از خودتون شده فقط میتونه برا افسردگی باشه. گفتی همه شعارا رو بلدی منم شعر ندادم رک بهت گفتم به یه دکتر اعصاب و روان مراجعه کن برا سلامتی خودت ارزش قایل شو هزینه اش فقط یه وقت یه ساعته و یه حق ویزیته درعوضش مطمین میشید که ایراد از زیبایی شما نیست عزیزم جواب سوالاو بهم ریختگیا و خستگیات بنظر من پیش روانپزشکه هرچی دیرتر بری در روند بهبودیت طول میکشه پس زودتر اقدام کن ایشالا اینبار با حال خوب و خبرای خوش بیای

- - - Updated - - -

سلام پونیوی عزیز من از تجربیات خودمو دوستانی که تو تالار دیدم بهت میگم فکرمیکنم این حالتای شما ربطی به قیافت نداره شما افسردگی گرفتید شاید سرمنشاش همین مشکل بقول خودتون نازیبایی بوده ولی الان مشکل شما اساسی تره پیشنهاد من اینه که به یه روانپزشک مراجعه کنید تا در بهبودیتون بهتون کمک کنه لطفا این کار رو بکنید حتما مراجعه کنید و مطمینا اگر مشکلی نداشته باشید دکتر بهتون میگه ولی با رفتارایی که شما میگید گریه های مکرر و خود زنی و این قبیل کارها و جنونها که باعث ایجاد فراموشی و توقعات بیجا از خودتون شده فقط میتونه برا افسردگی باشه. گفتی همه شعارا رو بلدی منم شعر ندادم رک بهت گفتم به یه دکتر اعصاب و روان مراجعه کن برا سلامتی خودت ارزش قایل شو هزینه اش فقط یه وقت یه ساعته و یه حق ویزیته درعوضش مطمین میشید که ایراد از زیبایی شما نیست عزیزم جواب سوالاو بهم ریختگیا و خستگیات بنظر من پیش روانپزشکه هرچی دیرتر بری در روند بهبودیت طول میکشه پس زودتر اقدام کن ایشالا اینبار با حال خوب و خبرای خوش بیای

- - - Updated - - -

زندگی زیباست ای زیبا پسند

13. 2 کاربر از پست مفید Nilofar mordab تشکرکرده اند .

پونیو (چهارشنبه 09 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام،

حالت وقتی خوب میشه که بخوای خوب بشه.

شاید در اولین لحظه بعد از خوندن جمله بالا فکر کنی که میخوای! اما اگه دقت کنی، متوجه میشی که : نمی خوای!

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

15. 4 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

parsa1400 (چهارشنبه 09 مهر 93), rayehe (چهارشنبه 09 مهر 93), پونیو (چهارشنبه 09 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    زحل عزیز ممنون از پاسخت .خودم اینو قبول دارم که زیبایی درد سر آفرینه ! اما اینکه محبوب همه باشی و راحت تو مهمونیا حضور پیدا کنی ، راحت با دیگران عکس بندازی ، از دیدنه خودت تو آینه لذت ببری ... خیلی خوبه . من از بچه گی دختر خیلی حساسی بودم حرف اطرافیان زود روم تاثیر میذاشت مثلا کوچیک بودم مامانم یا خواهرم میگفتند لاغری قناسی من میرفتم تو خودم گریه... اعتماد بنفسم رو از همون بچه گی از دست دادم البته بچه گیام صورتم قشنگ بود . ..

نیلوفر جان من قبلا پیش روانپزشک رفتم 3 سال پیش بود فکر کنم. 1 سال فلوکستین خوردم نمیگم خوب خوب شدم فقط دیگه به اون شدت گریه عصبی نداشتم فکر خود کشی هم از سرم افتاد . یک سال که خوردم یهو سرخود قطع کردم .
    میترسم تا آخر عمرم مجبور شم به زور قرص خودمو عادی نگه دارم . معدمم ناراحته نمیتونم همیشه قرص بخورم . تازه من همینجوریش فراموشی دارم . عوارض اکثر داروهای اعصاب هم فراموشیه ...

میشل عزیز ممنون از پاسخت معلومه که میخوام ولی سخته خیلی هم تنهام اصلا نمیتونم به مامان بابام بگم چه حالی دارم چطوری برم پیش دکتر ...

الان واسه خنگ بازیم و فراموشیم چیکار کنم ؟! اینم به خاطر استرس و افسردگیه ؟؟؟ مگه من چند سالمه که اینجوری داغونم ؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 02 بهمن 94 [ 21:39]
    سطح
    17
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 14 در 7 پست

Array
    سلام

میخوام یه داستانی بگم شاید بهت کمک کنه.

یه روز یه نفر میفهمه که یه پیر فرزانه ای هست که پیشگویی می کنه و تمام حرفهاش درسته و در بلندی فلان کوه هست. پیش خودش می گه من باید ثابت کنم که تمام این حرفهای بی مفهومه و چنین چیزی محال. یه پرنده می گیره دستش و با هر زحمتی بوده خودش و بالای اون کوه میرسونه میره پیش پیر فرزانه و می گه : شما که میتونید پیش بینی کنید بگید این پرنده زنده می مونه یا نه؟! پیر فرزانه نگاهی بهش می کنه و می گه :

همه چیز به دستهای تو بستگی داره

اگر فشارش بدی می میره و اگر دستت و باز کنی اون زنده می مونه و آزاد می شه. عزیزم شما هم به معنای واقعی همه چیز به دستهای خودت بستگی داره این که به قول ammin منتظر معجزه باشی هیچ اتفاقی نمی یوفته. اول از همه باید با تمام وجودت احساس کنی که نیاز به تغییر داری و باید سبک و روش زندگیت و عوض کنی بعد توی اون راه قدم برداری حتی یه کوچولو.

اگر تونستی کتاب از حال بد به حال خوب رو بخون و تمرینهاش و انجام بده خیلی بهت کمک می کنه. جملات مثبت زیاد استفاده کن . البته نوشتن و گفتن جملات مثبت هم قانون خودش و داره مثلا این که بگی من باید حافظه ی قوی داشته باشم درست نیست این باید گفته خودش بار زیادی داره و توی ناخودآگاه یه حالت تدافعی شکل می بنده بهتره مثلا بگید:
    حافظه من روز به روز بهتر می شود و هر روز به سمت داشتن حافظه ای عالی و فوق العاده در حرکت هستم این طوری ناخوداگاهت داره پیام میگره که یه حرکت مثبت باید داشته باشه. در ضمن کتاب استاد عشق (زندگینامه دکتر حسابی) هم خیلی مفیده و به آدم انگیزه میده که چقدر سختی کشیدن و هیچ وقت از هدفشون بر نگشتن. امیدوارم که حالتون بهتر بشه و پست بعدی در مورد موفقیتهاتون باشه
    ویرایش توسط farnaz40 : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 13:21

18. 2 کاربر از پست مفید farnaz40 تشکرکرده اند .

Mohammad! (شنبه 12 مهر 93), یاس آبی (پنجشنبه 10 مهر 93)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)