به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 16 اردیبهشت 96 [ 14:25]
    سطح
    41
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array

زندان رفتن مجدد عنقریب همسر

سلام، دیشب همسر این موضوعو باهام در میون گذاشت که ماجرایی شبیه سال گذشته در شرف وقوعه...دوباره احتمال قوی بازداشت میشه...
    خانواده ام و برادر بزرگم اتمام حجت باهاش کرده بودن که این آخرین فرصته...باز اشتباه کرد، فکر کنم به پایان خط دارم نزذیک میشم...ح
    حتی خودشم فهمیده... دیشب شبیه کسایی که دور ار جون میخوان وصیت کنتن حرف میزد
    دلم گرفته، پر از غمم،پر از رنج، پریشونم...
    چرا با سرنوشت من اینطوری کرد؟

2. کاربر روبرو از پست مفید فرخ رو تشکرکرده است .

maryam240 (جمعه 01 اسفند 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 اردیبهشت 94 [ 11:25]
    سطح
    18
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    196

تشکرشده 79 در 29 پست

Array
    با سلام
    میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین. به چه دلیل برن زندان آخه؟؟؟

4. کاربر روبرو از پست مفید marta تشکرکرده است .

فرخ رو (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط marta نمایش پست ها
    با سلام
    میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین. به چه دلیل برن زندان آخه؟؟؟
    سلام.
    تو تاپیکای قبلی مفصلا گفتم. بدهکاری میلیاردی که به خاطر بیخیال بازی و اعتماد بیش از حد و بی حساب کتاب بودن و ساده بازی توی بازاره...
    فکر کنم دوستان قدیمی یادشون بیاد
    دلم خیلی گرفته...
    ظالمانه است که زندگی رو اینطور به نابودی کشوند.

میشه حداقل توی این تاپیک سکوت نکنید؟ چیزی بگین..حرفی بزنین با من...
    ویرایش توسط فرخ رو : سه شنبه 08 مهر 93 در ساعت 14:54

6. 3 کاربر از پست مفید فرخ رو تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 08 مهر 93), maryam240 (جمعه 01 اسفند 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 08 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 مهر 97 [ 00:58]
    سطح
    45
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 190
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    143

تشکرشده 263 در 86 پست

Array
    فرخ رو جان
    نمی دونم چی باید بگم.. اصلا چیزی میشه گفت یانه.. کم و بیش در جریان تاپیکهای قبلیتون بودم...
    براتون دعا میکنم هر چی به صلاحتونه ان شاالله پیش بیاد

8. 3 کاربر از پست مفید sama_t تشکرکرده اند .

marta (چهارشنبه 09 مهر 93), SpecialBoy (سه شنبه 08 مهر 93), فرخ رو (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 دی 93 [ 01:58]
    سطح
    39
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    سلام دوست عزیز خانم فرخ رو من تاپیکای قبلتونو نگاه کردم خیلی زیادن نمیشه همشو خوند تا به جوابی در اینجا برسید اگه ممکنه یه خلاصه ای از شرح ما وقع رو در این تاپیکتون بنویسید تا دوستان با مراجعه به همین تاپیکتون بتونن بهتون جواب بدن و ایشالا که مشکلتون حل بشه ولی اگر مشکلتون فقط مالیه و ریشه در مسایل مالی داره باید بگم که این نمیتونه دلیل اجازه دادن شما به دخالتای خانوادتون و خط و نشون کشیدن برا زندگی شما باشه زندگی مشترک بین شماوهمسرت مشترکه و نه خانواده ها و نه هیچکس دیگری حق دخالت یا تصمیم برای شما و زندگیتونو نداره دلایل جداییتو دلایل مشکلاتتو بنویس دلایل وایسادن و جنگیدن برای زندگیتم بنویس ببین همسرت ارزششو داره به پاش بشینی زندگیت ارزش تحمل این سختیا رو داره اگه همسرتو دوست داری باخوب و بدش با داروندارش میتونی بسازی اگه فرزندی دارید اینم میتونه یه پوین مثبت برای ادامه و شروع دوباره باشه. ببخشید اگه اینجوری میگم و احیانا اگه پیش خودتون گفتید تو شرایط من نبوده و نیست و داره ازبیرون شعارمیده . تنها دلیلی که به تاپیکتون جواب دادم وجه تشابه زندگیم و همسرم و بدهی همسرم باشماو زندگی و همسرتون بود منم همسر بی خیال و بی فکری دارم که هیچ مدیریت مالی نداره والان سومین شکست مالی رو تو زندگیمون بوجود آورده که باعث شده به زیر صفر بریم دقیقا الانم نه ماهه که با ندونم کاریاش تمام سرمایه کار خودش و چندتای دیگه رو به باد داده و الان نه ماهه هیچ درامدی نداشتیم و داریم زندگی میکنیم مشکلات مالیم دیر یا زود حل میشه ولی من پای همه چیزش وایسادم و اجازه دخالت به هیچ کس ندادم و الانم پشیمون نیستم و با وجود مشکلات مالی خداروشکر زندگی خوبی داریم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز خانم فرخ رو من تاپیکای قبلتونو نگاه کردم خیلی زیادن نمیشه همشو خوند تا به جوابی در اینجا برسید اگه ممکنه یه خلاصه ای از شرح ما وقع رو در این تاپیکتون بنویسید تا دوستان با مراجعه به همین تاپیکتون بتونن بهتون جواب بدن و ایشالا که مشکلتون حل بشه ولی اگر مشکلتون فقط مالیه و ریشه در مسایل مالی داره باید بگم که این نمیتونه دلیل اجازه دادن شما به دخالتای خانوادتون و خط و نشون کشیدن برا زندگی شما باشه زندگی مشترک بین شماوهمسرت مشترکه و نه خانواده ها و نه هیچکس دیگری حق دخالت یا تصمیم برای شما و زندگیتونو نداره دلایل جداییتو دلایل مشکلاتتو بنویس دلایل وایسادن و جنگیدن برای زندگیتم بنویس ببین همسرت ارزششو داره به پاش بشینی زندگیت ارزش تحمل این سختیا رو داره اگه همسرتو دوست داری باخوب و بدش با داروندارش میتونی بسازی اگه فرزندی دارید اینم میتونه یه پوین مثبت برای ادامه و شروع دوباره باشه. ببخشید اگه اینجوری میگم و احیانا اگه پیش خودتون گفتید تو شرایط من نبوده و نیست و داره ازبیرون شعارمیده . تنها دلیلی که به تاپیکتون جواب دادم وجه تشابه زندگیم و همسرم و بدهی همسرم باشماو زندگی و همسرتون بود منم همسر بی خیال و بی فکری دارم که هیچ مدیریت مالی نداره والان سومین شکست مالی رو تو زندگیمون بوجود آورده که باعث شده به زیر صفر بریم دقیقا الانم نه ماهه که با ندونم کاریاش تمام سرمایه کار خودش و چندتای دیگه رو به باد داده و الان نه ماهه هیچ درامدی نداشتیم و داریم زندگی میکنیم مشکلات مالیم دیر یا زود حل میشه ولی من پای همه چیزش وایسادم و اجازه دخالت به هیچ کس ندادم و الانم پشیمون نیستم و با وجود مشکلات مالی خداروشکر زندگی خوبی داریم
    زندگی زیباست ای زیبا پسند

10. 2 کاربر از پست مفید Nilofar mordab تشکرکرده اند .

del (چهارشنبه 09 مهر 93), فرخ رو (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام فرخ روی عزیز

1. لطفا یکبار دیگه (هرچند در تاپیک هایی که ازتون دیدم اینکارو انجام نداده بودید) واضح و با حوصله مسائل زندگیتون رو توضیح بدید و یه تاریخچه مختصر بگید.

2. هدفتون از این تاپیک روشن نیست. لطفا توضیح بدید در شرایط فعلی چه هدفی رو دنبال می کنید؟ و به تبعش از این تاپیک چه انتظاری دارید؟

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

ویرایش توسط میشل : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 02:21

12. 3 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

Nilofar mordab (چهارشنبه 09 مهر 93), sahra100 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرخ رو (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nilofar mordab نمایش پست ها

- - - Updated - - -

سلام.
    ممنون از توجه شما
    مشکلات ما مالی نیست فقط. از انواع و اقسامه.(مال، طلاق عاطفی، تفاوت فرهنگ و خانواده ها، جن سی، و ...و ...) ریشه اصلی تمام مشکلات یه چیزه. همکاری نکردن همسرم در اصلاح اشتباهات و اصرار در رفتن به راه اشتباه.
    من قبلا برای دونه دونه مشکلاتم تاپیک زدم و از نظر دوستان و مدیر همدردی استفاده کردم منتها من 50 درصد سهم دارم 50 درصد دیگه به عهده همسره که متاسفانه همکاری نمیکنه. نمیدونم چرا. یعنی به زبون میگه میخوام درست شم ولی درغمل هیچ...
    وگرنه اگه به مشاوره رفتن باشه این 10 امین مشاوریه بود که رفتم...
    اینکه گفتم خانواده ، تصمیم نهایی رو من میگیرم کما اینکه توی این 7-8 سال هیچ اطلاعی نداشتن و وقتی همسرم زندان رفت متوجه شدن تازه.
    من حدود10 ماه پیش تصمیم نهاییم بر جدایی رو به خانواده ام اعلام کردم اونا خواهش کردن به خاطر بچه بازم بهش فرصت بدم (وارد شدن خانواده و اتمام حجت به خاطر این بوده) گفتن صبر کن تا بیاد بیرون ببینیم عوض شده یا نه. دوباره 5-6 ماه زندگی کردیم همون کارا و اخلاقا... 1-2 ماه پیش مجددا به خانواده ام اغلام کردم قصدم جداییه بار خواهش و التماس کرد و خانواده ام گفتن باز هم فرصت بده بهش تا عید...برای خراب کردن زندگی دیر نمیشه...که دوباره موضوع دیشب پیش اومد

خالا همه اینا رو نوشتم که بگم چرا این آدم انقد لجوجه؟ چرا من هرچی فرصت 10 باره و 100 باره بهش میدم باز آش همونه و کاسه همون؟
    شاید فرصت دادنام بدعادتش کرده؟ پیش خودش میگه این که ول نمیکنه بره بیخیال چرا خودمو عوض کنم یا برم دنبال اصلاح اشتباهام؟
    واقعا راه صحیح در مواجه با چنین ادمی چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط میشل نمایش پست ها
    سلام فرخ روی عزیز

1. لطفا یکبار دیگه (هرچند در تاپیک هایی که ازتون دیدم اینکارو انجام نداده بودید) واضح و با حوصله مسائل زندگیتون رو توضیح بدید و یه تاریخچه مختصر بگید.

2. هدفتون از این تاپیک روشن نیست. لطفا توضیح بدید در شرایط فعلی چه هدفی رو دنبال می کنید؟ و به تبعش از این تاپیک چه انتظاری دارید؟
    سلام ممنون از توجه شما
    هذفم 2 تاس
    همدردی دوستان و اروم کردن من چون بسیار پریشونم و واقعا نمیدونم چی درسته چه غلط

2 اینکه در برابر این آدم چیکار باید بکنم؟ فققققققط راه خودشو میره و لاغیر.میگن بالاتر از سیاهی رنگی نیست. دیگه بدتر از این نمیتونست باشه که توی حاملگی من و روز تولد بچه اش زندان باشه که اتفاق افتاد اما بازم راه خودشو میره تو مسائل مالی. بیفکری، بیخیالی،
    مثلا یه نمونه اش.
    هیچ قراردادی حاضر نیست ا شرکاش بنویسه.
    در ازای 180 میلیون پولی که داده هیچی نگرفته، نه چک، نه سفته،نه قرارداد محضری و ....

هیچ کسی رو طرف مشورت قرار نمیده، اعتماد به نفش کاذب داره، بسیار خود رائ هس، بسیار غد و لجبازه، خیلی خودخواهه،
    وااااااای از دست این آدم...
    هزار بار این قضیه رو تموم شده تلقی میکنم و برنامه هام رو برای زندگی پس از طلاق میچینم اما باز میگم حالا یه فرصت دیگه هم بده و .....
    باز همینه...
    ویرایش توسط فرخ رو : چهارشنبه 09 مهر 93 در ساعت 12:16

14. کاربر روبرو از پست مفید فرخ رو تشکرکرده است .

Nilofar mordab (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام.

من قبلا یه نظر واستون گذاشته بودم که واسه طلاق هیچ وقت دیر نمیشه و فرصت بدین ولی الان

فکر میکنم وقتش باشه پایان رو اعلام کنید. شما سهمتون در تلاش و فرصت دادن رو تکمیل کردین.

در این حالت هم اینکه چرا همسرتون اهل مشورت نیست، لجبازه و ... کمک کننده نیست. به فکر خودتون و آینده فرزندتون باشید نه گذشته و همسرتون.

16. 3 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

m.reza91 (چهارشنبه 09 مهر 93), marta (چهارشنبه 09 مهر 93), فرخ رو (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 دی 93 [ 13:09]
    سطح
    12
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    9

تشکرشده 167 در 57 پست

Array
    متاسفانه ایشون احساس مسئولیت کافی در قبال همسر و فرزند نشون نداده. و البته شما از صحبت از مشکلاتی غیر مالی هم کردید که ایشون جهت حلش همکاری نمی کنه. ایا شما شاغلید و پس از طلاق می تونین زندگیتونو اداره کنید؟درباره حضانت بچه فکر کردین؟
    نظر همسرتون راجع به طلاق چیه ؟

18. 2 کاربر از پست مفید gelareh55 تشکرکرده اند .

Nilofar mordab (چهارشنبه 09 مهر 93), فرخ رو (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh55 نمایش پست ها
    متاسفانه ایشون احساس مسئولیت کافی در قبال همسر و فرزند نشون نداده. و البته شما از صحبت از مشکلاتی غیر مالی هم کردید که ایشون جهت حلش همکاری نمی کنه. ایا شما شاغلید و پس از طلاق می تونین زندگیتونو اداره کنید؟درباره حضانت بچه فکر کردین؟
    نظر همسرتون راجع به طلاق چیه ؟
    بله متاسفانه احساس مسئولیتش چیزی نردیک به صفره!
    شاغل نیستم اما امکان اشتغال دارم البته فشار بهم میادبا درس و بچه کوچیک.
    همسرم به شدت با جدایی مخالفه و به شدت مقاومت میکنه میگه تو 90 درصد همسر ایده ال منی. الان یاد خوبیای من افتاده.میگه جبران مبکنم ولی این حرف پر تکرارترین حرف تو زندکی ماست.در عمل هیچ...
    بعد از طلاقو خیلی فکر کردم به مشکل وحشتناکی برنمیخورم البته نه اینکه بیمشکل باشم ولی همش قابل تحمله!
    اما قبل از جدایی میخوام به مرحله یقین برسم که کاری رو انجام نشده نگذاشتم.به خودم میخوام بدهکار نباشم
    آیا کاری مونده هنوز؟
    و یه سوال هم دارم
    به نظر شما مشکل از عدم قاطع بودن من نیست؟
    یعنی هر بار یه مدت معین رو تغیین کردم جهت اصلاح،همسرم اصلاح نکرده و من همچنان ادامه دادم.
    در برابر تمام ایرادات بد رفتاریش کوتاه اومدم و به جورایی بدعادتش کردم

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)