به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50
    عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 تیر 97 [ 09:43]
    سطح
    41
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    32

تشکرشده 170 در 63 پست

Array
    مرسی تیام جان راستش زبون منشا خیلی از مشکلاته و همینطور منشا خیلی از موفقیت ها
    من سعی کردم با زبونم کسی رو ازار ندم اما گاهی از سر جوونی و خامی (سنی ندارم که فقط 28 سالمه) یه حرفی میزنم بد میشه
    منم اطرافیانم رو ناراحت و خوشحال میکنم
    حتی الان یکی از زن داداشام باهام حرف نمیزنه
    خوب الان وقت ندارم برم ببینم چشه ولی اولین فرصت اینکارو میکنم
    من حتی مامان شیرین زبونم گاهی یه چیزایی میگه که ناراحت میشم
    اما چون عاشقشم سخت نمیگیرم
    اطرافیان خیلی حرفا میزنن اما گاهی پشت اون حرفا یه چیزایی نهفته است که باید مواظبشون باشی
    من احساس کردم خاله خانوم شما به محبت و همدلی نیاز داره چون احتمالا خیلی جاها تعریف شما رو شنیده و در مقایسه با دختر خودش دچار خشم فروخورده ای شده
    البته نقش عوامل اجتماعی مثل سنت های غلط هم غیرقابل انکار نیستن
    اما خوب مهم تر از همه چیز انعکاس رفتار توئه
    که همراه با محبت صداقت و در عین حال استقامت باشه
    تو اگه محکم وایسی خیلی چیزها تغییر میکنه
    مثلا مادر من از یه خانواده خیلی راحت عروس یه روحانی خیلی معروف شد
    و الان برخلاف خانمهای خانواده پدریم خیلی فعاله و یه زن مستقل با کلی وجهه اجتماعی هست
    حتی شده الگو و خیلی از اشناها سعی میکنن شکل اون بشن
    عزیزم تو خودتی که همه چیز رو تعیین میکنی
    پس لطفا اینده خوبی واسه خودت رقم بزن

2. 3 کاربر از پست مفید نیم پز تشکرکرده اند .

roozbeh220 (سه شنبه 01 مهر 93), تیام (یکشنبه 30 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 31 شهریور 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    ممنون از کمک هاتون. صرفا به خاط اینکه نتیجه بهتون بگم این پست رو میفرستم و خواهش میکنم کسی بهم جواب نده.

من فعلا برای ازدواج 5 ماه یعنی تا آخر بهمن وقت گرفتم.

در واقع بهانه الکی کنکور رو آوردم.خودم تصمیم گرفتم که تو این مدت یه پسر رو پیدا کنم و بیارم خونه مون خواستگاری. اصلا قضیه آقا لطیف اینا نیست. کلا قضیه خیلی جدیه و من هیچ

غلطی نمیتونم بکنم. البته کسی با چاقو واینساده بالا سرم که من ازدواج کنم فقط با تحقیر و حرف زور و تهدید. شما اصلا نمیتونید به من کمک کنید چون اینجا نیستین و منم دوست ندارم به

زور سر سفره عقد بشینم بنابراین این تصمیم نهاییه منه و اگه راه دیگه ای داشتم حتما امتحان میکردم.

هر چقدر هم شما به من بگید برا ازدواج زوده و منم به خانواده ام بگم اصلا متوجه نیستن. پس راهی ندارم به جز اینکه خودم یکی رو پیدا کنم باهاش ازدواج کنم. مهم نیست برام کیه فقط

اونی که الان خانواده ام میخوان نباشه. من خودم به اندازه ی کافی ناراحتم لطفا شما ناراحت نباشید. در واقع اینو نگفتم ناراحت بشید گفتم بدونید من چه مرگمه.

باز هم با تشکر از همه .

4. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

roozbeh220 (سه شنبه 01 مهر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 06 مهر 93 [ 19:36]
    سطح
    7
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 110 در 48 پست

Array
    یعنی چی که تا آخر بهمن وقت گرفتم یعنی چی که دنبال یه پسر برای ازدواج بگردم بدون اکثر پسرایی که تو خیابون دوست میشن اصلا دنبال ازدواج نیستن و هدفشون چیز دیگست میدونم الان عصبی هستی اما خودت فکرکن این نحوه عملکرد و حرف زدن اصلا درست نیست مگه پسر هستی که میگی5ماه وقت گرفتم آروم باش خونسرد باش مواظب باش از چاله نیفتی تو چاه اصلا هم دنبال پسر نباش برای ازدواج که این فکر فقط تو عصبانیت به ذهنت رسیده

6. 2 کاربر از پست مفید Sara1370 تشکرکرده اند .

parsa1400 (دوشنبه 31 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 31 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام خانم مهندس
    گفتی کسی برات پست نذاره.ولی من هرکسی نیستم! لیست دوستانت را نگاه کن.من دوستت هستم.
    پس به خودم اجازه می دم برات پست بذارم.
    تیام جان من پست های خودت را خوندم. می دونی که من تجزیه تحلیلم چقدر قویه!
    صادقانه نظرم را بهت بگم؟

تیام تو توی اون شرایط دختر فوق العاده ای هستی! به خودت افتخار کن! دوست داشتم می دیدمت ازت خیلی چیزها یاد می گرفتم...
    معلومه دختر لوسی نیستی. معلومه دختر محکمی هستی ...
    تیام تو توانایی حرکت برخلاف جریان آب را داری.
    تو کسی هستی که می تونه تو شرایط نامطلوب هم به اون چیزی که می خواد برسه.
    تیام تو استقلال فکر خیلی قویی داری! خیلی قوی!

تیام درکت کردم. می دونم مشکلت چیه...
    صبرت لبریز شده... وگرنه دختر غرغرو نیستی.
    من خودم وقتی صبرم لبریز میشه این قدر حرکات و اعمال مافوق الطبیعه انجام می دم!!! (صبرم دیر لبریز می شه ها!ولی لبریز که بشه همین حالتهای تو را دارم. این قدر می نویسم تو کاغذام و غر می زنم!!!

راست می گی... همه این حرف ها را که آدم می شنوه ناراحت می شه.
    اما تیام نرنج! تیام جان اون آدم هایی که این جوری بهت می گن را درک کن!
    می گی چرا؟
    بهت می گم. آنها سطح فکریشون مثل تو نیست. آنها اون چیزهایی که تو می بینی را نمی بینند!
    تیام از یه بچه کوچولو ناراحت می شی؟ می شی؟ اگر رو صورتت چنگ بندازه،چی کارش می کنی؟ نمی گی بچه است نمی فهمه!
    اگه یه بچه کوچولو بهت بی تربیتی کنه؛چی کارش می کنی؟ می گی خب بچه است نمی فهمه!
    آیا ازش به دل می گیری؟ آیا تو تفکرات تو خللی ایجاد می کنه؟

تیام جان قدر خودت را بدون! تو دختر خیلی بااستعدادی هستی!
    چرا فکر می کنی خوش به حال برادرت که پسره؟!!!
    خوش به حال ما که دختریم!!!
    اگه پستهای منو خونده باشی می دونی که من دوست دارم دختر داشته باشم!!!! دختر خیلی هم خوبه!خیلی خوب! دخترها شبیه مامانشون می شن. خب دخترای ما هم شبیه ما می شن! پس خیلی فوق العاده اند ؛)
    دخترها بیشتر به خدا نزدیک می شن.برای اینکه معتقدم بارز ترین ویژگی خدا مهربانیه.و دخترها این ویژگی بارز خدا را بیشتر دارند.
    تیام حالا که دختریم بیا مهربون باشیم. نرنجیم.
    شخصیت پیامبر را می شناسی ؟ می دونی من فکر می کنم از پیامبر مهربون تر وجود نداره. حتی دلش برای اون کسی که به بدترین نحو اذیتش می کرد می سوخت! حتی اون کافری که توهین های بدی به پیامبر می کرد.(حتما می دونی چقدر پیامبر را اذیت کردند!)
    می دونی چرا با اون بدی دلش براشون می سوخت؟ چون آنها را درک می کرد! چون می دونست آنها نمی فهمند!و از روی جهالت این کارها را می کنند!

تیام خاله ات را درک کن. ازش نرنج. ببین نمی گم دوستش داشته باش. می گم درکش کن! وقتی درکش کنی خیلی از دستش عصبانی نمی شی.وقتی بفهمی تو چه جهالتی هست و عمق تفکراتش بنده خدا چقدر پایینه دلت براش می سوزه!!! امتحان کن!
    تیام خاله ات بیچاره خیلی درکش پایینه... تو زمان عصر حجر مونده... متوجه نیست چی میگه... ازش به دل نگیر...
    مثل حرفهای اون بچه بشنو و عبور کن! همین!
    این قدر روی این حرفهای بی ارزش گیر نده عزیزم! دوست داشتی لینک زیر را حتما با دقت بخون.خب؟
    تیام ذهنت را آزاد کن.

دوست خوبم تیام جان هنوز باهات کلی حرف دارم
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

8. 6 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

fariba s (سه شنبه 01 مهر 93), Mohammad! (دوشنبه 31 شهریور 93), parsa1400 (دوشنبه 31 شهریور 93), تیام (سه شنبه 01 مهر 93), رزا (دوشنبه 31 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 31 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    اگه تا غروب سی ام بهمن امسال شوهر نکنی خودم سرتو از بدنت جدا میکنم .

فیلم زیاد میبینی یا فکر کردی سر چهار راه شوهر ریخته هاااااااااا نکنه فکر کردی دختر ماهاراجه هستی و یک هندی که بری خواستگاری پسراااااا هاااااااااااا

میخوایی خودتو و آبروی پدرتو تو این 5 ماه به باد بدی . فکر کردی شوهر عروسکه خیم شب بازیه بیاد برات فیلم بازی کنه ؟

ک س ی ب ه م جواب نده . بزارم به حساب لج بازی یا به حساب بچگیت ؟

درس خونده مثلا . جدی جدی یه مرگیت هست . بهت نگفتم روزی اگه ازدواج کردی به خاطر حرف مردم نباشه جوابت ؟ گفتم یا نگفتم ؟ نه. گفتم یا نگفتم هااااا . نگفتم انتخابت بخاطر دل خودت باشه .

حرفت کاملا کودکانس ولی من جلو تو نمیگیرم برو من تضمین میکنم بدبخت میشی . اگه خواستی یکی بیاد برات فیلم بازی کنه بگو خودم میام ولی تو اون جلسه حتما خالت هم باشه . چون میخوام براش یه دسته گل بزرگ بیارم یکی هم برا خانوادت وکساییکه درک اینو ندارن که ازدواج نکردن دختر ربطی دختر نداره . من تو این فیلم به خواستگاری شما نمیام وبراتون گلی نخواهم آورد .
    اوناییکه این حرفارو بهت میزنن بهشون بگو برن فکر جهیزیه کنن .

خب شوخی و ناراحتی بسه . تیام ج یه چیزی بگم کار به حرف خاله تون ندارم اون به کنار ولی در مورد مادر یا پدر یا برادرت اگه این حرفارو میزنن به دل نگیر ناراحت نشو و بدون از اینکه برا دخترشون خاستگار خوب نیومده یا نمیاد ناراحتا ولی نمیدونن چه طوری ابراز کنن اونا هم مثل خودت و برخی دیگه فکر میکنن ایرادی تو کار شماست و یا اینکه حتما شما یه جاییت ایراد داره که کسی نمیاد

شما هیچ موردی نداری عین خواهر خودم بهت میگم ندید خانمی وحتما مهندس ولی تیام امر ازدواج یک امر الهیه وقتی شما به دل پسری بیفتی و اون خواهان شما بشه هیچ ایرادی نیست . باید به دل کسی بیفتی بی اونکه بگی

این حرفم درست نیست خدا ازم بگذره ولی از تو هزار درجه بدتر پایین تر ازدواج کردنو خوشبخت شدن حالا تو فکر کردی به تو رسید وا رسید . خودت که داری میبینی هم تو فامیلتون هست همتو شهرتون هم تو دوستات که از شما کمتر بودن ولی خب قسمت در خونه اونارو جلو تر زده همین .

بیا و از حرفی که زدی ابراز پشیمونی کن وبه حرفت بخند

در غیر اینصورت تا 5 ماه وقت داری ازدواج کردی کردی نکردی خودم میام اونجا سرتو میذارم رو سینه خالت میرم

فقط حیف که جاتون سرده بهمنم اوج سرما اون منطقه اس نمیشه بندازی عقب تر مثلا عید نوروز نه ولش کن همون بهمن بهتره

بانو مصباح ممنون . صحبت هاتون مثال هاتون زیبا بود . بانو شما این تیام نمیشناسی دلش پاک کمی هم ساده هر چیزیرو زود به زبون میاره کمی کم طاقتم هست زودم جوش میاره . انقدر فهمیده خانم هست که نخواد ارزش خودشو ازبین ببره .

10. 5 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

fariba s (سه شنبه 01 مهر 93), roozbeh220 (سه شنبه 01 مهر 93), مهربونی... (سه شنبه 01 مهر 93), تیام (سه شنبه 01 مهر 93), رزا (دوشنبه 31 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    گور خودتو کندی تیام !! آقا پارسا دیگه اتمام حجت کرد باهات...

قربونت برم همه چیز رو بسپر به خدا..خودش به وقتش بهترین آینده رو واست رقم میزنه ..خدا برای تصمیماتش از خاله شما کسب اجازه نمیکنه...

بجای اینکه از خدا بخوای زودتر یه مردی رو سرراهت قرار بده ازش بخواه کسی رو سر راهت بذاره که همه به خصوص خانوادت حسرت لحظه لحظه ی زندگیت رو بکشن

12. 2 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

parsa1400 (سه شنبه 01 مهر 93), تیام (سه شنبه 01 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

ای وااااااااای!!!! شرمنده. نمیدونستم بد برداشت میکنید. خوب پست بذارین اگه دوست داشتین ولی من منظورم این بود کلا این تایپیک من به نتیجه رسید دیگه!!!! من فهمیدم

خودم باید اقدام کنم خووووووو. وگرنه وای به حالم میشه.

سارا جان ، مصباح الهدی جون، آقا پارسا و رزا جان ممنون و معذرت.

خوب الان شما می فرمایید چه گلی رو سرم بریزم؟

بست بشینم خونه که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به هر حال باید یه راهی چیزی پیدا کنم خوب!!!!!!

یعنی هیچ راهی ندارم. من هیچ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه خوووووب!!!! اینی که گفتم خیلی جدی بود !!!! شما جای من بودین چیکار میکردین؟

حالا دیدیم یکی که آدم حسابیه نخواد بیاد سمت خونه ی ما . اونوقت چی!!! من باید همین جوری بشینم دعا کنم!!!!

خدا تا حالا کی (key) شده به یکی بی حساب یه چیزی رو بده که من دومیش باشم. به هر حال از من حرکت که از خدا هم برکت دیگه!!!

راست میگین بهمن ماه هوا سرده. از الان قندیل بستیم. به این نکته توجه نکرده بودم. حالا شاید تا اون موقع یه فرجی شد به علت سردی هوا و کولاک در مسیر ... - رشت جاده ها یه طرفه

شد و ما انداختیم عقب تر.!!! حالا که فعلا شر خالمو کم کردم. البته ایشالاااااااااا دیگه فعلا دست از سر کچل ما برداشته .آخر هفته معلوم میشه!!!!

ولی من دیگه تحمل حرف شنیدن ندارم. دقیقا هم به خاطر حرف مردمه که خالم ، بابام، اون یکی خالم، داییم و زن همسایه ، کاترین اشتون و ....دارن بهم گیر میدن .

بعدشم من نمیگم طرف بیاد فیلم بازی کنه من دارم جدی میگم!!! پس این همه دختری که این مدلی ازدواج میکنن چی شون از من بیشتره!!!!! در واقع من چی کم دارم مگه!!!!!

اونا خوب خودشون میرن کسی رو که دوست دارن پیدا میکنن باهاش صحبت میکنن و یه جورایی تورش میکنن دیگه!!! خوب منم میخوام این راهو برم دیگه. الان مشکل چیه واقعا؟؟؟؟؟؟؟

آقا پارساااااا تو رو خدا رحم کنید حالا ما یه چیزی گفتیم شما کوتاه بیا!!!!

14. 3 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

parsa1400 (سه شنبه 01 مهر 93), roozbeh220 (سه شنبه 01 مهر 93), رزا (چهارشنبه 02 مهر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    فکر خوبیه که به فکر ازدواجت باشی و دنبال مورد نناسب باشی. حداقل مثل من نمی ترشی!
    اما دنبال شوهر متناسب با خودت باش. حتما هم قبل ازدواج برو مشاوره ازدواج که اشتباه انتخاب نکرده باشی
    بد نیست که ازدواج کنی و خوبم هست ددلاین تعیین کنی. اما این ددلاینو برای این در نظر بگیر که ادم خوب متناسب با خودت پیدا کنی که خوشبختت کنه. وگرنه با هر کسی نیاز نیست ازدواج کنی. کسی که خوشبختت کنه.

16. کاربر روبرو از پست مفید meinoush تشکرکرده است .

تیام (سه شنبه 01 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    تیام ج سلام

من کی باشم که بخوام شمارو ذره ای اذیت کنم یا برا انتخاب همسرتون و خوشبختی آینده تون بهتون فشار بیارم .

اونایی هم که دارن بهت فشار میارن سخت در اشباه وگمراهی هستن و واقعا نمیدونن دارن چه بلایی سر دخترشون میارن

تیام نتیجه و تصمیمی که داری اشتباه نه در تلاش برا ازدواج بلکه در نحوه همسر یابی داری راه اشتباه میری .

شما تاپیک کار و اشتغالت چی شد ؟اگه یادت باشه جزو مزایا کار پیدا کردن و کار داشتن چند نکته مورد اشاره دوستان بود که خیلی زیبا بود فکر کنم نظر بانو مینوش بود درست یادم نیست

ولی یکیش این بود که به هوای کار شما در اجتماع حضور فعال خواهی داشت . و شانس خودتو در بالابردن موقعیت برا ازدواج بیشتر خواهی کرد . 100 درصد

کار یا کلاس های گوناگون همه همه از عواملی هستند که شما رو به طور مثبت از خانه خارج میکنن و در محیط مناسب برا خوشبختی قرار خواهد داد

موضوع دیگه اینکه اصلا به ازدواج فکر نکن و تمرکزتو بزار رو استقلال فردی خودت وقتی ازدواج رها کنی برعکس اون میاد سراغت و بهت گیر میده تا شمارو بدست بیاره

به این موضوع فکر کن که شاید روزی زبونم لال شما موندی خودت میخوایی چیکار کنی؟سر بار داماد (خواهرت )بشی؟ یا
    سربار عروستون؟. یا اینکه خالت ؟ کدومشون ؟

پس اگه میخوایی حرکتی کنی و از خدا برکت خوشبختی بگیری اون راه پیشرفتت به سمت استقلالت باشه تا خداوند هم
    درهای خوشبختی به روت باز کنه .
    تیام هر چه قدر شرایط بهت سخت شد از خدا و ائمه غافل نشو و زبان به کفر و ناشکری باز نکن . خدا هیچ کارش بیحکمت و بی حساب کتاب نیست .
    البته به شرطی که شما هم حد مرز توقع خودتو بشناسی نه اینکه بگی چرا فلان پسر پولدار درست حسابی نیومد در خونه دل ما . درسته شاهزاده با مازراتی سفید آرزوی هر دختر امروزی خواهد بود . ولی تو روئا زندگی نکن و واقعیت پذیر هم باش

تیام فرض کن رفتی با پسری مثل خیلی های دیگه از راه های گوناگون رابطه برقرار کردی و کمی بعد هم ازدواج کردی . تا اینجاش مبارکه ولی اگه 1درصد بد درومد چی؟
    ولی اعتقاد من و البته تجربه تلخی که به خودم گذشت میگه اینکار اشتباهه
    اون وقت مقصر بد بختی شما کی خواهد بود خالتون پدرتون زن داییتون یا اون یکی خالتون . فقط به من بگو کدومشون میان غم تورو میخورن کدومشون داغ روی سینت میشن هااااا
    باز دوباره حرفای جدید زخم زبون های تازه نمک رو زخم پاشیدن توسری زدن . و.............. این حرفا همیشه هست تمومی نداره
    تیام مسیر تلاشتو درست کن . من خوشبختیتو ضمانت میکنم . قول میدم سرتو جدا نکنم .

تنبل نباش واقعا تصمیم بگیر از مدینه که بدتر نیستی ؟ هستی ؟

تا چشم باز کنی شوهر مثل بختک میف.............. نمیدونی از دست بدیهاش کجا فرا کنی
    بدترین دوست تو پارسا بدرود

18. 2 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

تیام (چهارشنبه 02 مهر 93), رزا (چهارشنبه 02 مهر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام آقا پارسا.

باز چرا شدین دوست بد؟ اتفاقا باید بگین دوست خوب.

دیروز عصر خالم به مامانم میگفت این دخترو ندادی بره دیگه پیر شد!!!! آخه من به سرما کمی حساسم یکم صورتم پوسته پوسته شده. ولی هیچ خودم حواسم نبود!!!

اولش که رسید خونمون ایم ورو نگا کرد اونورو نگا کرد هیچی پبدا نکرد آخه اگه یه گرده ی خاک رو زمین باشه شروع میکنه که دختر باید خانه دار باشه و بعد به بحث شوهر میرسه و متلک و

دعوا و ...!!!

با ذره بین و میکروسکوب هم چیزی پیدا نکرد . این بهانه شو در نطفه خفه کردم. باور کنید تا تو سفره مونو نگا میکنه ببینه نون خشک چقدر درمیاریم و بگه دختر نباید اسراف کنه!!!

قبلشم خبر نمیده کی میاد!!! حالا یه وقت غذا نمکش این ور اون ور بشه دیگه رو اعصابم رژه میره!!!

من خودم ته صرفه جویی ام. خونه هم نامرتب باشه اصلا نمیتونم بشینم!!! انگار نشستم رو میخ. تا کار خونه تموم نشه اصلا نمیتونم غذا بخورم. ولی بعضی موقع ها خوب آدم خسته اس

دیگه این سری هیچی هیچی نذاشتم پیدا کنه. ولی باز من که رفتم حیات مرضش گرفت و کلی با مامانم دعوا کرد. نفهمیدم بهانه اش چی بود.

من این سری اصلا ناراحت نشدم و خیلی آروم بدون اینکه گریه کنم یا از حرص دست و پام بلرزه!!! مثل خودش با متلک جوابشو دادم آبجیمم پشتمو گرفت کلی بهش خندیدیم.

سری بعد منو میکشه!!!!

آقا پارسا کار پیدا نکردم که همه جا فقط یا منشی میخوان یا آشپز یا بازاریاب. در ضمن خالم کلی مسخره ام کرد میگفت چرا ترشی و رب درست نمیکنی بفروشی!!!!

جواب این حرفشو نتونستم بدم. ترشی درست میکنم اتفاقا دوست دارم ولی با مسخره میگه به خاطر اینکه بیکارم منو اذیت میکنه. سری پیش میگفت قالی بباف

مرسی از حرفا و نصیحت های مردونه تون. چرا عذاب وجدان میگیرید!!!من گوش میدم به نصیحت هاتون.

20. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

parsa1400 (چهارشنبه 02 مهر 93)

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)