به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 66
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 دی 97 [ 00:50]
    سطح
    84
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 175
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,385

تشکرشده 1,898 در 451 پست

Array
    پسر عموم دبیرستانی بود. تازه کتاب های سال جدیدشو گرفته بود داشت جلد میگرفت. ما خونشون بودیم. زن عموم گفت مهنام، خطت قشنگه، تو کتاباش اسم و فامیلشو بنویس.
    منم حواسم پرت بود، سرگرم صحبت بودم، تو همه کتاباش اسم و فامیل خودمو نوشتم.
    زن عموم :|
    پسر عموم : |
    من :)))))))
    تنها نفس خداست که اگر بر گل دمیده شود انسان می آفریند.

2. 8 کاربر از پست مفید عشق آفرین تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), m.reza91 (جمعه 28 شهریور 93), reihane_b (دوشنبه 07 مهر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 28 شهریور 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), آرام دل (جمعه 28 شهریور 93), رزا (جمعه 28 شهریور 93), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    دوستان یکی از سوتی های دردناکمو میخوام براتون بگم

یه جشنی دعوت شدم قرار بود اونجا مثلا ازما تقدیر کنن

اونجا هم سه چهارتا استاد یا پیش کسوت واساده بودن و به نوبت هدایا رو تقدیم افراد میکردند

نوبت من شد اسممو صدا زدن رفتم از پله ها بالا جلو نفر اول ایستادم و سلام کردیم و همزمان که داشت برام ارزوی موفقیت میکرد هدیه من رسید دست ایشون
    این اقا هدیه رو یکم اورد جلو منم دستمو بردم جلو محکم هدیه رو چسبیدم ولی هرچی میکشیدم نمیداد

باز ذهنم ارور داد گفتم حتما مشکلی پیش اومده همزمان که دست هردومون رو هدیه بود یه نگاه به کنار دستیش کرد و سرشو تکون داد گفت تقدیر نامه اشو میخاد دیگه عجله داره
    فهمیدم که این میخاسته تقدیر نامه رو بده به بغل دستیش(چون به نوبت هدایا رو میدادن) که من وسط راه ازش گرفتم و نذاشتم به دست استاد دومی برسه که کاش هیچ وقت نمیگرفتم!
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

4. 11 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

heaven65 (پنجشنبه 17 مهر 93), lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), m.reza91 (جمعه 28 شهریور 93), maryam123 (جمعه 06 بهمن 96), Quality (پنجشنبه 17 مهر 93), reihane_b (دوشنبه 07 مهر 93), terme00 (شنبه 29 شهریور 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), آرام دل (جمعه 28 شهریور 93), رزا (شنبه 29 شهریور 93), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    روزای بارونی سخته برم بازار واسه همین از وانتی که اکثر مواقع میاد تو کوچمون خرید میکنم
    رفتم ازش کاهو و گوجه و ... بخرم

میرم دم در خیلی با اعتماد به نفس و با صدای بلند میگم سلام صبح بخ...
    به (یر)نرسیده لیز خوردم محکم خوردم به ماشینش(قشنگ فرش زمین شدم!!!)مرده میاد بالای سرم میگه حالتون خوبه؟
    ای خدا اون لحظه دلم میخواست ناپدید بشم!!!!

بنده خدا دید خجالت کشیدم رفت تو وانتش منم با هزار بدبختی بلند شدم نصف بار رو هم نخریدم...

شانس اوردم کسی تو خیابون نبود!!!

6. 7 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), paiize (پنجشنبه 17 مهر 93), reihane_b (دوشنبه 07 مهر 93), terme00 (شنبه 29 شهریور 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), رزا (شنبه 29 شهریور 93), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    یه بار تو کارآموزی تو بخش زنان (بعد از زایمان) بودیم پرستار اومد بالای سر مادر نوزاد بعد رو کرد به شوهرش (که کلی ذوق کرده بود) گفت مبارک باشه شیرینی ما فراموش نشه..شوهره هم هول کرد گفت آخ شرمنده چقد شد؟؟!! یه بار دیگه هم تو بخش اورژانس بودم که دیدم یه پیرمرد که بیچاره نفسای آخرش بود رو اوردن تا رفتم بالا سرش فوت کرد همزمان با اون یه آقای مسن دیگه هم اومده بود ولی من متوجه نشدم بعد پسرش اومد گفت ببخشید حال پدرم چطوره؟ و تمام نشونییهای پیرمرده رو داد منم گفتم متاسفم فوت کردن بعد اورژانس رفت رو هوا و همه جیغ و داد و گریه که یه دفعه اون یکی آقا مسن که در اصل پدرشون بود از پشت یه دفعه ظاهر شد هیچی دیگه پسرش میخواست خفم کنه ... تا چند روز هروقت میرفتم تو بخش همه بهم میخندیدن شده بودم سوژه

8. 10 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), m.reza91 (چهارشنبه 16 مهر 93), paiize (پنجشنبه 17 مهر 93), Quality (پنجشنبه 17 مهر 93), reihane_b (دوشنبه 07 مهر 93), terme00 (شنبه 29 شهریور 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), آرام دل (شنبه 29 شهریور 93), الهه زیبایی ها (شنبه 07 بهمن 96), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    چند وقت پیش واسه خواهرم یه خواستگار اومده بود که از قبل هم همو ندیده بودن،فقط خانواده ها همو می شناختن،منم که مجرد بودم.
    ما نمیدونستیم اول باید دختری که مورد خواستگاری قرار گرفته بره تو جلسه، وقتی مهمانا هم اومدن ما هر دو آماده نبودیم چند دقیقه بعد خواهرم به من گفت تو اول برو،منم خیلی ریلکس رفتم چون استرسی نداشتم
    (البته اختلاف سن چندسالی داریم و فکر میکردم قابل تشخیص باشیم کی چند سالشه!)
    من رفتم توپذیرایی سلام علیک کردم،مادرم گفت ایشون ریحانه هست مثلا، ولی ظاهرا آقا پسر نشنیده، خیلی روش نشد نگاهم کنه ولی بعد که نشستم متوجه شدم ایشون انگاری استرس گرفتن! یه کم عرق روی پیشونیش نشست و سرش رو بلند نمیکرد، از لرزش صداش هم متوجه استرس شدیم، من متوجه شدم من و با خواهرم اشتباه گرفته!

یه کم بعدتر خواهرم اومد و مامانم گفت ایشون هم فلان دخترم هستن، یهو دیدم خواستگار بیچاره چشماش گرد شد یه نگاه به من کرد با تعجب ،یه نگاه به خواهرم! بنده خدا کلا استرس رو یادش رفت، یه چند دقیقه ای مات و مبهوت نشسته بود هیچی نمی گفت!
    بعدا کم کم خودش رو جمع وجور کرد و یه لبخندی زد و انگاری راحت تر شد و عرق روی پیشونیش هم خشک شد، یه نفس راحت کشید.

هنوز که هنوزه موندم چرا دیدن من اینقدر بهش استرس داد!!! فکر کنم خیلی تو ذوقش خورده بودم
    ---------------------------------------------------
    همون شب مامانم به من گفته بود پذیرایی با من هست،و داداشم معمولا یه سوتی میده ،دستی تو پذیرایی نداشته باشه بهتره!

منم خوب پذیرایی کردم ولی
    چایی آوردم واسه مهمان ها قند یادم رفت،وقتی مادر خواستگار میخواست چایی بخوره گفت ببخشید معذرت میخوام شما چایی تلخ میخورید؟!!؟یا با قند؟؟
    ما هم همه توضیح دادیم که نه ما هم عادت نداریم چایی تلخ بخوریم، هر چند قند خوب نیست و فلان و سخنرانی های بعدش ...
    بعد از اینکه چایی حاج خانوم یخ شد، بنده خدا تا روش هم نمیشه بگه، گفت شرمنده منم چایی تلخ نمیخورم! یهو تازه متوجه شدیم که طرف منظورش از اون سوال این بوده قند بیارید!!!!!

-----------------------------------------------
    سوتی بعدی همون شب بنده!
    بشقاب واسه میوه چیدم ،بعدش رفتم نشستم سرجام . دیدم خواهرم اشاره میکنه به یه چیزی،متوجه نشدم! دیگه این دفعه مامانم گفت والا بیشتر وقتا پذیرایی هم میکنه نمیدونم امروز خواستگاری خواهرشه او استرس داره چیه!؟
    دخترم میوه ها رو واسه چی گذاشتیم مگه؟؟

کلا فقط خداروشکر میکنم اون روز خواستگاری خودم نبود،وگرنه هیچکی دیگه....

10. 9 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), m.reza91 (چهارشنبه 16 مهر 93), paiize (پنجشنبه 17 مهر 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 17 مهر 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), الهه زیبایی ها (شنبه 07 بهمن 96), دختر بیخیال (پنجشنبه 17 مهر 93), رزا (چهارشنبه 16 مهر 93), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    روز اولی که واسه یکی از کلاسام رفته بودم ، بیمارستان؛ وارد اتاق استادم که شدم دیدم واییی چقدر به هم ریخته است، خب منم رو تمیزی حساسم ، استادم و رفته بود واسه هماهنگی اتاق عمل ! هیچی دیگه منم که مدتی بود خودم و درگیر مبحث 5s کرده بودم، هوس کردم 5S اجرا کنم! با دوتا از دوستام شروع کردیم به اجرای 5s وقتی کارمون تموم شد، استاد همون موقع سر رسیدن ، از تند تند راه رفتنشون معلوم بود خیلیم عجله دارن، وقتی اومدن داخل اتاق که شدن شوکه شدن، فکر کردن اشتباهی اومدن، تا خواستن برگردن، ما از اون سمت اتاق صداشون کردیم تازه متوجه شدن نخیر اتاق خودشونه!
    اما استاد لبخندی زدن و گفتن دستتون درد نکنه، اما لازم به زحمت کشیدن نبود، ماهم جو گیر از مزایای 5s براشون توضیح دادیم بعد فهمیدیم نه استادمون خودشون با 5s آشنایی دارن.
    دقیقا فردای همون روز وقتی رفتیم بیمارستان دیدیم اتاق استاد عوض شده ، گویا چند روزی بوده قرار بود اتاقشونو عوض کنن، درواقع اتاق بهم ریخته نبود داشتن اسباب کشی میکردن
    (ما الکی اینقدر بخودمون زحمت دادیم!)

تازه این یکی از سوتی هامون بود، همون روز اولی که رفته بودیم ، ما چون این کلاسمونو سال آخر برداشته بودیم ، گروه مارو بدون ارشدمون منتقل کردن اتاق عمل ، وقتی هماهنگی ها و انجام دادن، چون گفته بودن ما سال آخری هستیم، فکر کردن، خیلی حالیمونه ، نمیدونستن که کلاس آموزشیه ، کل اتاق عمل و تخلیه کردن، کلا اون بخش هول کرده بودن ، ما هم از همه جا بی خبر ، وقتی رفتیم ، تازه به قیافه های دانشجووارمون که نگا کردن ، نمیذاشتن وارد بشیم ، هرچی زنگ اتاق عمل میزدیم درو باز نمیکردن ! تا اینکه بعد کلی تلفن زدن و....هماهنگی های دیگه ،از آخر استادمون مجبور شدن باهامون بیاین، در واقع استادمون گفته بودن اینا سال آخرین نیازی به ارشد ندارن، خودشون بلدن چکار کنن؛ ولی اونا فکر کردن ما خیلی حرفه ایم و ماهر، انتظار چند تا استاد سن بالا و داشتن، وقتی به قیافه هامون نگا کردن دیدن نه بهمون نمیخوره کار بلد باشیم رامون ندادن. بنده خدا شوکه شده بود همش میگفت آخه من کی گفتم چند تا استاد براتون میفرستم! من فقط گفتم چند دانشجو سال آخری براتون میفرستم.

طفلک فکر کرد چون سال آخری هستیم میتونن اونروز و بکارهای دیگه اشون برسن،بدتر سال آخری بودن و بلد بودن ما براش دردسر شد،هیچی دیگه تا آخر اون دوره ما سه نفر و فراموش نمیکرد اونروز دوتا کار براش درست کردیم هم بابت جمع آوری دوباره وسایل اتاقش ، هم با یک کلمه سال آخری بودن کلی دردسر درست کردیم.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

12. 7 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), paiize (پنجشنبه 17 مهر 93), reihane_b (پنجشنبه 17 مهر 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 17 مهر 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), رزا (پنجشنبه 17 مهر 93), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 اردیبهشت 03 [ 16:27]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,972

تشکرشده 6,443 در 1,460 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سرکلاس تشریح بودیم...اونروزقراربودکبوتر شریح کنیم
    مسول آزمایشگاه کبوترهاروباکلروفرم داشت بیهوش میکرد...بعدگذاشتش زیرهود درروهم بست خودش رفت بیرون تااستادبیاد
    پنج دقیقه گذشت بچه هاگفتن تاحالابیهوش شده چون دیگه تکون نمیخورد...خلاصه منم شجاع شدم ورفتم درهودربازکردم دوسه تاتقه زدم به جعبه که مطمن شم بیهوشه

چشمتون روربعدنبینه...یهویکی ازکبوترها دراومدوپروازکرد!!همه جیغ وفرار...من مونده بودم چکارکنم؟؟استااومد وکبوترهنوزداشت توی آزمایشگاه پروازمیکرد!!!من فقط میترسیدم چیزی روبشکنه!!!
    هیچی دیگه زنگ زدن حراست..دوتامرداومدن به زورگرفتنش!!صحنه خنده داری بوددنبال کبوتردویدن!!بعدش مسول آزمایشگاه گفت کارکی بوده!!!
    بچه هاهم نامردی نکردن وهمشون کله هاشون برگشت طرف من!!!!

دیگه تاآخرکلاس آروم وبی صدا مثه یه دخترخوب سرجام نشستم!!!

شانس آوردم موقع تشریح موش ومارمولک وقورباغه این کارونکردم وگرنه کل دانشگاه میرفت روهوا!!!!
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

14. 7 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), reihane_b (پنجشنبه 17 مهر 93), tavalode arezoo (پنجشنبه 05 بهمن 96), terme00 (پنجشنبه 17 مهر 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 17 مهر 93), رزا (پنجشنبه 17 مهر 93), شیدا. (پنجشنبه 17 مهر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    امشب همکار همسرم تماس گرفتند و داشتند با همسرم صحبت می کردند من تو یه سایتی بودم داشتم مطالبشو می خوندم(تو عمق مطلب رفته بودم) یهویی همسرم گوشی رو
    داد به من که با خانومه صحبت کنم منم اصلا آمادگی صحبت کردن نداشتم...

این همون همکاری بود که خیلی با همسرم جوره(باهم درد و دل می کنند!!دعوا می کنند)

خلاصه گوشیو برداشتم خانومه میگه دلم واست تنگ شده خیلی وقته ندیدمت و من در جواب
    بهش گفتم از کم سعادتیه شماست !! در صورتی که میخواستم برعکسشو بگم(کم سعادتیه
    ماست!!!)هیچی خانومه خنده ش گرفت همسر منم شروع کرد به خندیدن...

مثل اینکه به یه دونه سوتی قانع نبودم آخرش موقع خداحافظی بهش گفتم یه شب،شب نشینی بیاین خونمون(به جای دعوت شام!!!بعد از شام دعوتشون کردم) من کلا ضایع شدم رفت
    ویرایش توسط آرام دل : یکشنبه 11 آبان 93 در ساعت 02:36

16. 5 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

lord.hamed (پنجشنبه 05 بهمن 96), paiize (یکشنبه 11 آبان 93), میس بیوتی (یکشنبه 08 بهمن 96), رزا (یکشنبه 11 آبان 93), شیدا. (یکشنبه 11 آبان 93)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 00 [ 13:32]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First Class50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    1
    تشکرها
    2,842

تشکرشده 3,286 در 817 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    خبری نیست !

نکنه دیگه کسی سوتی نمیده ؟

اگه خوب تا کردی ، نشد ؛

مچاله اش کن !

18. کاربر روبرو از پست مفید lord.hamed تشکرکرده است .

maryam123 (جمعه 06 بهمن 96)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 00 [ 13:32]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First Class50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    1
    تشکرها
    2,842

تشکرشده 3,286 در 817 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

اگه خوب تا کردی ، نشد ؛

مچاله اش کن !

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)