به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 تیر 97 [ 03:25]
    سطح
    41
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array

Bow آیاحق طلاق رابگیرم؟

سلام
    شوهرم ازوقتیکه باامضاوبه زورمهرراازمن گرفته خیلی دوربرش داشته ومرابه بهانه های واهی اذیت می کند می چزونه یه وقتایی شب نمی یادخونه فحش می ده ومی زنه
    به نظرتان حق طلاقوازش بگیرم؟

- - - Updated - - -

لطفاجواب بدید

- - - Updated - - -

اوضاع روحیم خرابه داغونم کمکم کنید

- - - Updated - - -

می خوام عضوانجمن آزادبشم ولی تااون موقع تروخداتنهام نذارید

2. کاربر روبرو از پست مفید سرگشته دوست تشکرکرده است .

تیام (چهارشنبه 19 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 اسفند 93 [ 16:58]
    سطح
    29
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 86
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    88

تشکرشده 496 در 145 پست

Array
    عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم.
    به نظر خودت با این ذهن مشوش و عصبی می تونی مشکلی رو حل کنی؟

یکی از فامیلای ما 23 سال حق طلاق از شوهرش رو داشت. ولی به خاطر 2 تا بچه هاش هنوز که هنوزه داره با اون مرد زندگی میکنه. چه فایده ای داره که آدمی از سر ترس با تو خوب بشه؟

به نظر من تو اول باید به آرامش برسی. گیر الکی ندی. بشی یه آدم با ابهت و با آرامش که از روی جذبه ات کسی نتونه بهت بی احترامی کنه. رو خودت کار کن گلم. خودت آروم باش.

من کاملاً درکت میکنم. داشتن دوتا بچه که تازه یکیش شیرخواره هم هست. اگه از افسردگی بعد از زایمانت هم روت مونده باشه، باید خیلی خیلی سخت باشه. حق داری که عصبی بشی و نتونی خودتو کنترل کنی. من خودم بعد از زایمان افسردگی داشتم تا 9 ماه هم طول کشید. ولی به خودم اومدم دیدم دارم زندگیمو نابود میکنم. دیدم شوهری که تا قبل از این با من مثل یه ملکه رفتار میکرد حالا هر چی از دهنش در میاد به من میگه. من دوباره احترامم رو برگردوندم ولی از روش تغییر روی خودم. اول رفتم واسه افسردگیم درمان شروع کردم. بعد شروع کردم اضافه وزنمو (که خیلی اعتماد به نفسم رو ازم میگرفت) کم کردم. به خودم رسیدم. به جای اینکه به شوهرم گیر بدم به اوضاع درونی خودم مشغول شدم.

یه مدت همه چیو به حال خودش بزار. حتی شوهرتو! مطمئن باش از دستت در نمیره. ولی در عوض وقت پیدا میکنی یکم آروم شی.

تو حتی تو نوشته هات هم معلومه که چقدر دستپاچه و عصبی هستی.

چیزایی که می دونی دعواتون رو شروع میکنه پیش نکش. سعی کن در کمال آرامش و در عین اینکه بهش توجه میکنی نسبت به کاراش بی توجه هم باشی.

به گرفتن حق طلاق فکر نکن. به اندازه کافی گذشته ی زندگیتون رو خراب کردین(با بخشیدن مهریه ات) از این بدترش نکن

راستی یادم رفت در مورد مساله ی اینکه شوهرت به فیلم پورنو(سوپر) علاقه داره نظرمو بگم.
    شاید باورت نشه ولی شوهر منم علاقه ی بسیار زیادی به این قضیه داره. تقریباً تمام دفعاتی که ما با هم رابطه داریم با این قبیل فیلم ها شروع میشه. ولی من از سیاست زنانه ام استفاده میکنم. اون جاهاییش که داره فیلم نگاه میکنه من چون علاقه ای ندارم یه جوری سرم رو با خودم گرم میکنم بعضی وقتها پیشش میشینم ولی اصلاً بهش توجه نمیکنم ولی یکم از فیلم که گذشت خودم میرم سمتش و یکم بعد هم کلاً یا خاموشش میکنیم یا میریم تو اتاق و اصلاً دیگه نمی بینیمش. هرچی بیشتر نشون بدی که بدت میاد آقایون بیشتر مُصِر میشن که به کارشون ادامه بدن.

البته این کارو (یعنی همراهی شوهرت) بعد از اینکه ایشالا به آرامش رسیدی باید انجام بدی. نه الان.

از کوزه همان تراود که در اوست. اگه درونت آروم باشه رفتارهای پخته تر و درست تری نشون میدی.
    ویرایش توسط مو فرفری : سه شنبه 11 شهریور 93 در ساعت 15:40

4. 5 کاربر از پست مفید مو فرفری تشکرکرده اند .

pasta (سه شنبه 11 شهریور 93), واحد (پنجشنبه 10 مهر 93), رزا (چهارشنبه 19 شهریور 93), سرگشته دوست (چهارشنبه 12 شهریور 93), شیدا. (سه شنبه 11 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    حق طلاق را برای چه می خواهی؟
    به نظرم من برای یک زن حق طلاق کارایی ندارد چون دیگر بعد از اون مرد با خیال راحتتری رفتارهای بدش را تکرار می کند و اگر زن حرفی بزند می گوید تو که حق طلاق داری برو هر کار می خواهی بکن.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

6. 5 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

marta (چهارشنبه 12 شهریور 93), واحد (پنجشنبه 10 مهر 93), zendegiye movafagh (پنجشنبه 17 مهر 93), سرگشته دوست (چهارشنبه 12 شهریور 93), شیدا. (سه شنبه 11 شهریور 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    شما اصلا توضیحی نمی دهی که چرا و در چه شرایطی شوهر شما فحش می دهد و کتک می زند.
    با کلی حرف زدن کسی نمی تواند کمکت کند.

اگر جای کتک های شوهرت روی بدنت مانده برو پزشکی قانونی و نامه بگیر. من نمی گویم طلاق بگیر. اما تایید هم نمی کنم که کاملا خودت را در مقابل شوهرت خلع سلاح کنی. هر بار که شوهرت کتکت زد و جایش روی بدنت ماند برو پزشکی قانونی تا معاینه شوی و بهت نامه بدهند که مورد خشونت خانگی قرار گرفته ای. البته به هیچ وجه به شوهرت چیزی نگو و نامه ها را نشانش نده. باز هم می گویم من نمی گویم طلاق بگیر یا نه. اما اگر به کسی ظلمی می شود و مورد خشونت قرار می گیرد باید مدرکی داشته باشد تا در موقع مقتضی حرفش را اثبات کند.

لطفا توضیح بده که شوهرت چرا عصبانی می شود و کتکت می زند تا بتوانیم کمکت کنیم. البته عضویت سایت و مشاوره گرفتن از مدیر همدردی بسیار خوب است.

چرا شوهرت مجبورت کرد مهریه ات را ببخشی ؟ آیا می خواهد شما را طلاق بدهد یا حرفی از طلاق زده است ؟

اگر شوهرت خواست کتک بزند لطفا به هیچ عنوان و باز هم تاکید می کنم به هیچ عنوان با او درگیر نشو. خواهش می کنم درگیر نشو. چون حتی اگر هلش بدهی و خدای نکرده به خاطر هل دادن اتفاقی برایش بیافتد شما را محاکمه می کنند به جرم قتل. از این اتفاق ها باور کن به اندازه موهای سرم دیده ام.
    لطفا کار را به کتک زدن نکشان. تا دیدی دارد عصبانی می شود سریع بحث را قطع کن و به دنبال کار خودت برو. هرگز آنقدر عصبی اش نکن که پرده دری کند و کتکت بزند.
    اگر هم کار به کتک کشید این کار را بکن : کلیدی روی در یکی از اتاق ها بگذار یا اینکه همیشه همراهت داشته باش. بعد تا شوهرت خواست رویت دست بلند کند سریع فرار کن و به آن اتاق برو و در را قفل کن و تا وقتی آرام نشده پایت را بیرون نگذار. به هیچ عنوان زیر دست او نایست که کتکت بزند و به هیچ عنوان با او درگیر نشو و باز هم می گویم درگیر نشو.
    نامه های پزشکی قانونی را هم حتما برو بگیر و در جای امنی بگذار.

8. کاربر روبرو از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده است .

سرگشته دوست (سه شنبه 11 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    سلام
    برادرشوهرم یک آدم بدیست اهل جکهای جنسی دیپلمه اهل فیلم سوپربااینکه مجرداست 26سالش هست تازه گاهی هرچندکم سیگارهم می کشدآنوقت یک روزمادردختریکه پدرشوهرم ایناعقدموقتش کرده بودندبرای 2هفته که بعدهم عقددایم کنندزنگ زدخانه مابرای تحقیق درمورداین خانواده ومن سربسته یه چیزهایی روبهش گفتم همون مواردی روکه دربالانوشتم تازه اون هم کلی قسمم داده بودکه اگه نگی پیش خدامسئولی ومن هم به این خانواده نمی گم که توگفتی خودزنه پشیمون بودومی گفت اشتباه کردم خلاصه عقددائم اینها سراینکه مادرشوهرم بامادرزنه دعواش می شه ومادرزنه استخاره می کنه به هم می خوره حالامادرشوهربدجنس من معتقده من به هم زدم!
    وشوهرمو2بارتاحالاسراین مساله انداخته به جون من شماروبه فاطمه زهراقسمتون می دم دعاکنیداین مادرشوهرمن شهیدشه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    دوستان عزیز فکرمی کنم افسردگی گرفتم ولی یک بارتقریبا2سال پیش رفتم پیش متخصص دارویش راکه2بارخوردم پسرشیرخوارم استفراغ کردوقتی به پزشک گفتم گفت تعجب می کنم من ضعیفترین دارورابه شمادادم حالادوستان به نظرتان چه کنم؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    دوستان خوب همدردلطفانظربدهبد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام.

فک کنم یکم بیشتر توضیح بدی در مورد همسرت و خودت بهتره.

خوب الان چه جوری میخوای حق طلاق بگیری؟ راهی داری؟

شما کارتون پیش خدا اجر داره به هر حال زندگی یک آدم رو نجات دادین و خوب این دعواها هم یه روزی تموم میشن ولی مطمئنا از یه جا درز کرده که شما یه چیزایی گفتی .

راستی رفتین محضر و مهریه تون رو بخشیدید؟ یا امضای خونگی گرفته؟؟؟ اگه محضر نرفتید این امضا ارزش قانونی نداره.

موفق باشید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    41
    دستاوردها:
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    سلام
    آقای تیام ممنون ازراهنمایی شما
    ببخشیدمطمئنیدکه امضای خونگی ارزش قانونی نداره؟ آخه من توچندتاسایت حقوقی سرچ کردم نظروکیلامختلف بودیکی می گفت ارزش داره یکی می گفت نداره وبعضی هم نوشته بودندکه اگه زن بتونه اثبات کنه به زوربوده باطل می شه من خیلی بعداون قضیه میترسم این شوهربدمن 4تاازدوستاش هم آوردبه عنوان شاهدوبه من هم نگفت براچی اوناروآورده
    می خواست محضریش کنه ولی من نذاشتم
    تازه محضردارگفت بایدباحضورپدرمن باشه
    بابامامان منم شدیداللحن مخالف وهمه اش به من سرکوفت می زنندکه تحت شرایط بد روانی امضاکردم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    تیام اسم دخترونه اس تاااااا!!!!

بله مطمئنم که ارزش نداره بهتره حضوری تشریف ببرید و از یه وکیل هم بپرسید تا مطمئن بشید سعی کنید متن کامل چیزی که امضا کردین رو به یاد بیارید و به وکیل بگید. اینترنت برا این جور

چیزای جدی مناسب نیست چیزی که زیاده وکیله هزینه اش هم زیاد نیست. چرا وقتی میتونید با هزینه ی کم به زندگیتون آرامش بدید اقدام نمیکنید؟

شما میتونید بگید من رو به زور و کتک وادار به امضا کردن. اینجاهاس که گواهی پزشکی قانونی به دردتون میخوره. از این به بعد شما وقتی از همسرتون کتک خوردین سریعا برید کلانتری و

بگید همسرتون کتک زده شما رو یه گواهی بگیرید اگه خواستید میتونید همسرتون رو به کلانتری ببرید و تعهد بگیرید. کافیه فقط یک دونه مدرک این جوری داشته باشید اونوقت اگه همسرتون

100 تا هم شاهد داشته باشه بازم نمیتونه بگه شما با میل خودتون رضایت دادید که مهریه رو ببخشید.

خواهشا کوتاهی نکنید و اینقدر ساده لوح نباشید. دارید کتک میخورید و مهریه که حق مسلم و شرعی و قانونی شماست ازتون سلب شده . به هر حال با دو تا بچه ای که دارید سعی کنید

محیط خونه رو به سمت دعوا نبرید و اگه فکر میکنید با ثابت کردن این نکته که مهریه تون هنوز مال شماست میتونید جو خونه رو آروم کنید چه بهتر برید دنبالش و هسرتون رو متوجه کنید که

میدونید.

در ضمن احساس میکنم مهریه به عنوان چماق بالا سر همسرتون بوده که وقتی فکر میکنه از دستش خلاص شده این جوری میکنه!!

من به شما پیشنهاد میکنم با مدیر همدردی در مورد این موضوع حساس و مهم یعنی اقدام به اجرایی کردن مهریه صحبت کنید و ببینید درسته اینکارو تو این شرایط انجام بدید یا به صلاحتون

نیست. در ضمن خواهشا به ایشون خوب و کامل شرایطتون رو بگید و منتظر جواب بمونید و اگه دیدید درسته تعداد کمی مثل چهارده تا از سکه های مهریه تون رو ببرید و به اجرا بذارید اونوقت

حال شوهر محترمتون و خانواده ی عزیزش میاد سر جاش!!!

- - - Updated - - -

نگفتید چه جوری میخواین حق طلاق بگیرید؟

15. کاربر روبرو از پست مفید تیام تشکرکرده است .

سرگشته دوست (شنبه 22 شهریور 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)