به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 61617181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 348
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 21 فروردین 03 [ 14:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,385

تشکرشده 6,356 در 1,788 پست

Array
    خاله قزی:

اهل صلح وصلاح واصلاح گری(این جمله آرایه ادبی داشت)

درگذشته ش اتفاقات تلخ بوده شایددچارافسردگی های هم شده وانفعال هم داشته برای اینکه تعادل روایجادکنه،بیشتررویه سیاستمداری وگاهی بی تفاوتی رو درپیش گرفته بنابراین دربخشیدن دیگران یاروابط عمومیش بابقیه گاهی کم صداقتی وشورکاذب وجود دارد(راه حل:بایدسعی کنه بیشترخودش باشه )

وفادار قابل اعتمادومهربان

اعتمادبنفسش نمره ۴۰میگیره

درپستهاش زیاد تعمیم وجود داره "ما مردها"

رازدار نیست کلا اگه رازی روبهش بگی ازاوناست که بعد ۵دقیقه میگه دارم اذیت میشم وسریع خواجه حافظ درشیرازوخواجه عبدالله انصاری درهرات افغانستان هم باخبرمیشن

دست خطش اشکتو درمیاره

علی الرغم اینکه بابقیه شوخی میکنه زیاد خوشش نمیاد کسی باهاش شوخی کنه واین دو واکنش(شکلک) رو از درون به بیرون به ترتیب نشون میده >>>>

مذهبیه کلا ذاتش خوبه وخیرخواه هست اما تفکرات مذهبیش عمومیه وگاهی کمی سطحی به نظرمیرسه

ازجلب توجه لذت میبره

زودرنجه ولی به روی خودش نمیاره

گاهی اینقد هارت وپورت میکنه وقربون صدقه میره که بعدش نمیتونه جمعش کنه .فکرمیکنم باچنین شیوه ای با بنا وبرق کش ولوله کش ساختمون برخوردکردو قضابلای این کاراش افتادسرجیب خودش

کمی تنبل بنظرمیرسه من نمیدونم چطور فروش میکنه ساعت پستهاش کل ساعت اداری وبعدازظهرهم هست

توی۹۹درصد پستهاش سرکارخانم مهدیه سادات هم حضور داره همینجا ازاین بانوی گرامی هم تشکرمیکنم

گاهی زود قضاوت میکنه

هنوزظرفیت تغییر دراو خیلی خوبهانرژی مثبت داره

درکل نرمال وجامعه پذیره

براش آرزوی موفقیت وعاقبت بخیری میکنم
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

2. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

meinoush (یکشنبه 09 شهریور 93), terme00 (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (دوشنبه 10 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 10 شهریور 93), شهراز (یکشنبه 09 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهراز نمایش پست ها
    سلام با اجازه آقای مدیر پویا من تصویر فرهنگ و بگم، چون فکر کردم تا آخر امروز مال ایشونه!!!

جناب فرهنگ 27

30 سالشه.

مجرده!!(یعنی چشم بسته دارم غیب میگم)

(البته از وقتی یادم میاد ایشون و امید65 در فکر ازدواجن، بجنبید دیگه)

برا ازدواج دچار دور باطل شده هی میگه سال دیگه

انتقاد پذیریش کمه، تا ی جایی تحمل میکه

با پدر و مادرش رودرواسی داره

به عکاسی پورتره علاقه داره

تیپش اسپرته

رفاه مادی داره

ارشد داره

مهارتهای کامپیوتریش زیاده

خیلی خلاصه مینویسه، مورد ازش دیدم کلمه هم خلاصه کرده!!
    دیوان حافظ رو بدی بهش تو 2 صفحه خلاصه بهت تحویل میده

عصبی بشه یکم تحمل میکنه بعد با داد حرفاشو میگه

کم تحمله

جدیه

رنگای سبز، آبی، صورتیو دوستداره

خاله قزی

واما مرد 30 ساله تالار، بخوام به روش خودش تصویر بسازم، خیلی مرد خوبیه... لطف داری دادا خوبی از سرو روم شرشر میریزه

29 سالشه نه سی سالمه متو ششم اردیبهش سال شصت و سه (عشق است فقط دهه شصت)

سن 30 سالگیو دوستداره(چون همش میگه سی سالمه متاهلم ی دخترم دارم) بابا بجون خودم سی سالمه ا میخوای شناسنامه بیارم برات ببینی؟

رفت و آمدو دوستداره آره البته با افرادی که خودمونی و خاکی باشن و حرف از مادیات و اینو خریدم و اونو خریدم نزنن.مخصوصا خوراکم بحث سیاسی اقتصادی کسی هم باشه اطلاعاتش ازم بیشتر باشه که محشره

خودکنترلیش بالاست بیشتر خوددرگیریم بالاست فکر کنم البته درست گفتید یه چند وقتی اومدم همدردی واقعا آدم آرامتر و صبورتر و عاقلتر و باتجربه تری شدم که همشو مدیون دوستای گلم توی سایت و مدیر و مشاورین هستم

مرد قدر شناسیه خیلی مخصوصا همسرم دیگه اوجش وقتی غذا میپزه خوشمزه هم باشه که دیگه واویلا کلی تشکر میکنم ازش

اسم دخترشو، خانومش انتخاب کرده آره چون همه دردشو همسرم کشیده پس حق انتخابش با اونه ولی اگه پسر دار بشیم اسمشو من انتخاب کردم میرحسین

از زندگی خانوادگیش خیلی راضیه آره خیلی فقط منتظرم پدرخانومم خونشو بکوبه و اپارتمان بزنه طبقه چهارشو پنت هاوس بزنیم 200 متری

موهاش کم پشته(تو بنایی همش ریخته) داغ دلمو تازه نکن خواهشا

قدش از متوسط یکم کمتره 176سانت وزن 94 کیلو مانکن کمر باریک

سید هست واااااااااااااااااااااااا اااااااااا چقدر باهوشی شما

اسمش مصطفی ست!!(نمیخواد این مورد رو تایید یا رد کنید فقط حدسمو گفتم) سیدعلی موسوی

تو مغازه مشتری نداشته باشه تو نت هست. بیست چهارساعته در مغازه توی نت هستم چه مشتری باشه چه نباشه

در انجمنهای مختلفی عضو هست نه اینو دیگه اشتباه کردی

خونسرده آره ولی نه خیلی

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

با آرزوی سعادت و نیکبختی برای شما

سپاس واقعا زیبا بود خیلی خوشم اومد
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

4. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 10 شهریور 93), meinoush (یکشنبه 09 شهریور 93), terme00 (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (دوشنبه 10 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 10 شهریور 93), شهراز (یکشنبه 09 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام خاله قزی عزیز

از پاکترین شهر ایران والبته فوق باکلاس در حد یه شهراروپایی

ایشون ازنظر من فوق العاده در مقابل خانمها باسیاست هستند زن زلیله ولی رو نمیده به خانمش احترام میذاره احترام هم میخواد

کلا ایشون کمی تو خرج کردن سفت هستن . البته این خصلت مربوط به گرگانی ها نیست . فکر میکنم فروشگاه ابزار داشته باشن یا سوپری

پر مو .بدون یه تار سفید روی سرش

خوش اندام در چهار شونه ولی کمی لاغر

قدش 170 باید باشه یکمی هم کمتر
    خانواده دوست عاشق پسر ولی دخترشو خیلی دوست داره
    بعضی شبا ازبچه داری خسته میشه کلافه میشه ولی همسرشو اذیت نمیکنه صبوره

کم مسافرت مهمان دوست به خانواده خودش افتخار میکنه و باهمشون مهربونه همه هم خاله رو دوست دارن

همیشه خوشتیپه این از مشتری مداری خاله است مودبه

با خانمها کل کل نمیکنه قابل توجه

روشن فکره عدالت داره

یه رگ لجبازی داره خودم دیدم قرمز بشه حرف حرف خودشه ولی خطرناک نیست پهلوون پنبه خودمونه

خاله عزیزم اگه جرات داری اینارو به خانمت نشون بده تا ایشون بجای شما جواب بده

مرد مهربون و دلسوزیه

من برات دعا میکنم تا امام رضا شمارو بطلبه و یه زیارت مشهد به همراه دخترت و همسرتون بری .

هرچی پول در بیاری بازم کمه آدم نیاز روحی هم داره از جنگل ناهار خوران سیر شدی جنگل قرق یا کبودوال هم هست نخواستی بیا زرین گل در خدمت باشیم .
    بدرود

6. 6 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 10 شهریور 93), khaleghezey (دوشنبه 10 شهریور 93), meinoush (یکشنبه 09 شهریور 93), terme00 (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (دوشنبه 10 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ammin نمایش پست ها
    خاله قزی:
    اهل صلح وصلاح واصلاح گری(این جمله آرایه ادبی داشت)

حرفت درسته بیشتر دوست داره از دعوا و درگیری و فحاشی ودوری کنم و سعی میکنم با سلام و صلوات صلح درستکنم

درگذشته ش اتفاقات تلخ بوده شایددچارافسردگی های هم شده وانفعال هم داشته برای اینکه تعادل روایجادکنه،بیشتررویه سیاستمداری وگاهی بی تفاوتی رو درپیش گرفته بنابراین دربخشیدن دیگران یاروابط عمومیش بابقیه گاهی کم صداقتی وشورکاذب وجود دارد(راه حل:بایدسعی کنه بیشترخودش باشه )

تنها حادثه تلخ فوت ننه خدابیامرزم بود اونم که خدا رحمتش کنه از اوستا کریم طلبکار که نیستم 19سال بالا سرمون بود فکر کنم حتما وقت رفتنش بود که رفتبا دیگران خودم هستم ولی یکم باتجربه تر شدم سعی میکنم یکم صبورتر باشم در برخورد با دیگران زود خودمونی نمیشم که زود برنجم و فاصله بگیرم درکل بجوشهستم

وفادار قابل اعتمادومهربان درسته.در مورد وفاداری انصافا سخته نیست بابا بزرگ خدا بیامرزم 6تا زن داشته ماهم سید داغم که هستیم اگه یکی پیدا شه 650 تا مهریه خانوممو بده حله

اعتمادبنفسش نمره ۴۰میگیره نه بابا قبلا موهام بلند بود و هیکلم بدنسازی میرفتم درشت اعتماد بنفسم بالا بود ولی توی سخنرانی اعتماد بنفسم واقعا بالاست یا توی مسائل بحث کردن در مورد مسائلی که ازش اطلاعات کاملی دارم

درپستهاش زیاد تعمیم وجود داره "ما مردها" اینو میزنم واسه اینکه شروع کننده تایپیک یکم آروم بشه و بدونه کلا مردها شبیه هم هستند وگرنه زیاد روی کلمه مرد تاکید ندارم

رازدار نیست کلا اگه رازی روبهش بگی ازاوناست که بعد ۵دقیقه میگه دارم اذیت میشم وسریع خواجه حافظ درشیرازوخواجه عبدالله انصاری درهرات افغانستان هم باخبرمیشن نه دیگه تا این حد دادا جو نیا دیگه ولی ترجیح میدم یه خب رخیلی مهم رو بهم نگم ولی سعی هم میکنم خبرو لو ندم ولی در کل بهم نگن بهتره

دست خطش اشکتو درمیاره این داغ دکتر شدن به دلمون مونده ایشالله از سال دیگه برم دانشگاه روانشناسی بخونم شاید به ماهم گفتن دکتر

علی الرغم اینکه بابقیه شوخی میکنه زیاد خوشش نمیاد کسی باهاش شوخی کنه واین دو واکنش(شکلک) رو از درون به بیرون به ترتیب نشون میده >>>> تا حدودی درسته ولی بستگی به طرف مقابل داره من با بعضی ها که راحتم شوخی میکنم حتی اگه ناراحتمم کنن واقعا هم دلخور میشم زیاد ولی فقط توی خونه غر میزنم ولی تلافی و ناراحتی به دل بگیرم نه البته بازم میگم بستگی به طرف مقابل داره اگه توی دلش چیزی نباشه وگرنه با پدرسوخته ها اصلا و ابدا شوخی نمیکنم به هیچ وجه

مذهبیه کلا ذاتش خوبه وخیرخواه هست اما تفکرات مذهبیش عمومیه وگاهی کمی سطحی به نظرمیرسه من طرفدار اخلاقیات هستم و تا جایی هم که بتونم سعی میکنم بهتر بشم در مورد مذهب سعی میکنم بیطرف باشم متعصب نیستم ولی درکل مذهب شیعه و ائمه رو خیلی دوست دارم

ازجلب توجه لذت میبره اینو باید قبلا میگفتی تقریبا چند ماهه روی خودم کار کردم شخصیت نمایشی خودمو تا حدود زیادی کنترلش کردم ولی در کل خوشم میاد مثل بقیه فقط من راحتتر بروز میدم و بقیه با سیاست رفتار میکنن

زودرنجه ولی به روی خودش نمیاره حساسم ولی کمش کردم ولی جدیدا از وقتی باجناق پیدا کردم خونه پدر زنم درجه حساسیتم یکم زده بالا درست میشه روش دارم کار میکنم بهتر بشم

گاهی اینقد هارت وپورت میکنه وقربون صدقه میره که بعدش نمیتونه جمعش کنه .فکرمیکنم باچنین شیوه ای با بنا وبرق کش ولوله کش ساختمون برخوردکردو قضابلای این کاراش افتادسرجیب خودش ای ...................................... اون اوستاکارهای بی............................ که بیچاره میکنن ملت رو ولی کارگر بنا نه خدایی هواشونو داشتم همیشه موقع حساب کتاب میگفتم راضی هستین نبودن یکمقدار میزاشتم روش و راضیشون میکردم

کمی تنبل بنظرمیرسه من نمیدونم چطور فروش میکنه ساعت پستهاش کل ساعت اداری وبعدازظهرهم هست تنبل که نه دادا ولی فنی نیستم این باعث میشه تنبل بنظر بزسم ولی خدایی خوب وقتی بلئ نیستم چیکار کنم؟!!!! توی کار تیمی من بیشتر شخص دوم هستم و انجام دهنده کارها .ساعت کاری از هفت صبح تا 2ظهر و از چهار و نیم بعدظهر تا هشت و نیم

توی۹۹درصد پستهاش سرکارخانم مهدیه سادات هم حضور داره همینجا ازاین بانوی گرامی هم تشکرمیکنم بجای تشکر شماره کارت میدم پول یارانتو بریز توی حسابم برم براش پوشک بچه بخرم

گاهی زود قضاوت میکنه آره روی این رفتارمم سعی کردم کار کنم و بهتر بشم خدارو شکری فکر کنم تا حدودی هم موفق شدم صبور تر شدم درکل خیلی بهتر شدم از وقتی با همدردی اشنا شدم

هنوزظرفیت تغییر دراو خیلی خوبهانرژی مثبت داره اینو درست گفتی سعی میکنم هرروز بهتر بشم

درکل نرمال وجامعه پذیره تا حدودی درسته ولی دیگه بعضی وقتها مجبورم همینجوری که هستن قبولشون کنم مخصوصا توی صف نانوایی اونم آخراش که نان داره تمام میشه که واویلاست ولی بجای حرص زدن فقط میخوندم به این ملت که بخاطر یه نان چه کارهایی که نمیکنن

براش آرزوی موفقیت وعاقبت بخیری میکنم

سپاس از آقا امین گل یوالهایی که پرسیدی خیلی خوب بود انعطاف پذیریت بنظرم از وقتی رفتی توی کار کل کل و همین تایپیک سوالات ذهنی بهتر شده یکم جذابتر شدی
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

8. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 10 شهریور 93), meinoush (دوشنبه 10 شهریور 93), parsa1400 (دوشنبه 10 شهریور 93), terme00 (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (دوشنبه 10 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1400 نمایش پست ها
    سلام خاله قزی عزیز درود

از پاکترین شهر ایران والبته فوق باکلاس در حد یه شهراروپایی فکر کنم دیگه خیلی خیلی خوشبینی نسبت به شهر گرگان مرکز استان گلستان

ایشون ازنظر من فوق العاده در مقابل خانمها باسیاست هستند زن زلیله ولی رو نمیده به خانمش احترام میذاره احترام هم میخواد در مقابل زنها سیاست ندارم از بس به همسرم گفتم چشم دیگه به همشون میگم چشم زن ذلیلی توی خونم نفوذ کرده ریشهدوانده در وجودم استعداد نهفته داشتم در زن ذلیلی

کلا ایشون کمی تو خرج کردن سفت هستن . البته این خصلت مربوط به گرگانی ها نیست . فکر میکنم فروشگاه ابزار داشته باشن یا سوپری ابزار یراق ساختمانی سفت نیستم پول الکی هم خرج نمیکنم برنامه ریزی داریم برای زندگیمون

پر مو .بدون یه تار سفید روی سرش اتفاقا نیمه کچلم چنتا دونه ریش سفید دارم خیلی هم دوسشون دارم

خوش اندام در چهار شونه ولی کمی لاغر قبلا بودم ولی الان مانکن کمر باریک 94 کیلو

قدش 170 باید باشه یکمی هم کمتر قد 174تا176 سانت
    خانواده دوست عاشق پسر ولی دخترشو خیلی دوست داره اتفاقا از پسر متنفرم عاشق دخترم ولی پسر دوست دارم بعدی باشه اسمشو بزارم میرحسین فامیلیم هم که موسوی هستش
    بعضی شبا ازبچه داری خسته میشه کلافه میشه ولی همسرشو اذیت نمیکنه صبوره اصلا بچه رو نگه نمیدارم قبلا زود میخوابید یکشب رفتیم مهمانی دیر خوابید الان دیگه ساعت 11یا 12 شب میخوابه جدیدا همش باهام ور میره میاد روی سرو کولم.راستی اینو بگم بیرون گردش ببرمش پایه ام ولی بلد نیستم توی خانه بچه را نگهدارم

کم مسافرت مهمان دوست به خانواده خودش افتخار میکنه و باهمشون مهربونه همه هم خاله رو دوست دارن پولش باشه عشق مسافرتم مخصوصا برم بازار خرید و دیدن کنم شلوغ باشه عاشقشم قیمت ارزونترم باشه و بازارم یکم قدیمی باشه که دیگه خوراکمه. همسرمو بیشتر دوس دارم چون دستپختش خوشمزست واقعا

همیشه خوشتیپه این از مشتری مداری خاله است مودبه اتفاقا تیپم خیلی داغون ه البته مقصرم نیستم ایزوگام فروشیه و ابزار یراق همه شلوار لباسم قیری میشه.مودب بودن که مودبم به بابام رفتم به مشتری میگه:جانتو بشم آقاجان,گل محمدی,جیگرتو بخورم,

با خانمها کل کل نمیکنه قابل توجه خداروشکری مشتری زن ندارم و تجربم میگه با زنها جروبحث نکنم فقط میان خرید کنن دعا میکنم زودتر تمام بشه برن بیرون از بس چونه میزنن سر تخفیف گرفتن.

روشن فکره عدالت داره کاملا درسته.

یه رگ لجبازی داره خودم دیدم قرمز بشه حرف حرف خودشه ولی خطرناک نیست پهلوون پنبه خودمونه اینم ردسته.

خاله عزیزم اگه جرات داری اینارو به خانمت نشون بده تا ایشون بجای شما جواب بده من خانومم از این حرفا نداریم باهم راحتیم خودش میدونه از هفت دولت آزادم.

مرد مهربون و دلسوزیه درسته

من برات دعا میکنم تا امام رضا شمارو بطلبه و یه زیارت مشهد به همراه دخترت و همسرتون بری . عیدی بودیم مشهد عالی بود حیف مسیر منزل دوستم تا حرم دور بود ولی همش توی دور و خرید و بازار بودیم حرم که خیلی عالی بود مثل همیشه ایندفعه نزدیک حرم اتاق میگیریم بهتره.ایاشلله بطلبه زمستونی بیایم.

هرچی پول در بیاری بازم کمه آدم نیاز روحی هم داره از جنگل ناهار خوران سیر شدی جنگل قرق یا کبودوال هم هست نخواستی بیا زرین گل در خدمت باشیم . من ترجیح میدم برم النگدره اهل حرص و جوش و پول درآوردن نیستم پدربرگا به اندازه کافی برای نوه هاشون جمع کردن من میخوام از من اخلاقیات و عشق ورزیدن رو به ارث ببره وگرنه پول همیسه هست یکم عرضه داشته باشی میتونی جمع کنی.
    بدرود
    بدرود دوست من.
    خیلی خوب بود سوالهایی که پرسیدی خوشم میاد متنوع میپرسین سوال

نفر بعدی منتظرم سوالشو بپرسه یکم جنجالیتر باشه بهتره سوالات
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

10. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 10 شهریور 93), meinoush (دوشنبه 10 شهریور 93), parsa1400 (دوشنبه 10 شهریور 93), terme00 (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (چهارشنبه 12 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 10 شهریور 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,385

Array
    خانم مصباح الهدی

‏مذهبی _سنتی یه لطافت خاصی هم درعقایدش دیده میشه ولی نیاز داره بیشتربه عمق اعتقادات خودش سیروسفرکنه

دلسوز حساس وکمی زودرنج

جنب وجوش وانرژی زیادی داره درکنارش گاهی بین انتظاری که فکرمیکنه عرف ازیک دخترجوان مذهبی داره با اون جنب وجوش خودش تعارض داره واگه ازقضاکسی هم پیدابشه ایرادی دراین موردازش بگیره کلی به هم میریزه

همیشه فکرمیکنم مصباح الهدی همه چیز روگفت الا مشکل اصلیش وخودش ازاین بابت پشیمونه

میخاد روابط عمومیش بالاباشه ولی گاهی افراد نخاله سرراهش سبز میشن چون به شکل عجببی بدبین نیست کمی دیرترمتوجه این افرادمیشه ولی وقتی هم متوجه شد همچی میشندشون سرجاشون که حالا نه به این شدت ولی خب دیگه اغراق درتصویره

سفیدپوست و کمی لاغراندام بقیه تصویرمو نمیگم چون فکرمیکنم نسبتا دقیق باشه:-)

مهربان وقابل اعتماد

گاهی دنبال یه دیوارکوتاه میگرده یه تقصیرهایی رو بندازه گردنش

سرزنش کمی عصبیش میکنه

دست خطش خوبه

گاهی کمی عجول بنظرمیرسه

باهوش وذهن شفاف وجزئی نگری داریه

مسر آیندش باید حتمابتونه درکش کنه دراین صورت مصباح الهدی فداکاروپامرام میشه

کمی هم بازیگوش بنظرمیرسه ولی باید کاریش نداشته باشی دختران امروزیه دیگه

گاهی انفعال هم داره

اعتمادبنفسش گاهی متغیره وبالاپایین میشه

خانم شیدا

باهوش نکته سنج واگراین راه رو افراط کنه کمی بدبین میشه

دلسوز

ازاون تیب اشخاص هست که میگه هرچه درعرف هست لزومادرست نیست وبایدزود هم متوجه اشتباهات اپیدمی شد

از درون زیاد شادنیست وکمی خشک بنظرمیرسه واین باعث میشه گاهی هم حسی هاش ضعیف بشه وقتی به کسی بگی سیگارنکش بایدخودت از نفس کشیدن سالم لذت برده باشی تا اثرکنه

قدش کوچکه

انعطاف پذیریش کمه

مذهبی ولی دیدگاه خاص هم داره

درکل باید بیشتر روی انرژی مثبت کارکنه و یه کم هم روی شجاعتش کارکنه این دوتا رو واسه موفقیت حتمالازم داره

گاهی زیادغصه میخوره وتمرکزمیکنه وقتی ازین رویه خسته شدراه رهاییش رو یه نوع بیتفاوتی عصبی گونه میذاره...باید روی تمرین سپردن وسپاسگزاری وبعدش توکل بیشترکارکنه

اصالتا ازشهرهای سردسیر شایدباشه

صادق وفادار درستکار

سعی میکنه خودش باشه

شیدادخترعاقلیه وعاقل می ماند

شیدا کمی تنها به نظر میرسه ویک دلیلش
    نگاه انتقادیش به زندگی اطراف شاید باشه

دست خطش خوبه‏‏

باآرزوی خوشبختی برای هر دوگرامی

پ.ن۱: همچنان خاله قزی جلو دوربینهای شماست وداره حریف میطلبه به یک عددکاربر باهوش ومچگیر جهت ارسال پست نیازمندیم. من که هوای خاله قزی رو داشتم ای کاش زودتر پست جنجالی میطلبیدی
    ویرایش توسط ammin : دوشنبه 10 شهریور 93 در ساعت 19:05

12. 6 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 10 شهریور 93), m.reza91 (سه شنبه 11 شهریور 93), meinoush (دوشنبه 10 شهریور 93), مصباح الهدی (دوشنبه 10 شهریور 93), آرام دل (چهارشنبه 12 شهریور 93), شیدا. (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

من دو سه هفته ای شارژ نداشتم و تصاویر ذهنی زیادی را از دست دادم،
    خوشحالم که به تصویر ذهنی "مرد سی ساله" ی تالار رسیدم.
    فقط برام سواله که دو سه سال دیگه که ما طبق عادت، هنوز بهش می گیم مرد سی ساله تالار و ایشون سی و چند ساله است، تکلیف چیه؟

1- مشخصات ظاهری که خودشون بارها گفتند موهاشون ریخته و چاق شدند.
    دخترها بیشتر به بابا شباهت دارند. به عکس دخترشون نگاه کنید، "وقتی بابا کوچک بود" را ببینید.

2- آدم باهوشی هست. زود محیط اطرافش را می شناسه، یادگیری و تطابقش با محیط هم خیلی خوبه.
    این را بخاطر تغییری که از ابتدای عضویتشون توی تالار تا به امروز دیدم، می گم. خیلی سریع تونست قواعد بازی را یاد بگیره و به کار ببره.

3- در ادامه 2
    اوایل کنتاکتهایی با بعضی اعضا داشت اما خوب مدیریتش کرد و باعث نشد کنار بکشه.
    فکر می کنم این ماجرایی را که هفته ای یک بار توی پستهاش یادآوری می کنه، خودش عملا به کار می بره:

از یه بیزنسمن(بازاریاب) موفق آمریکایی میپرسن تو وقتی به مشتریت زنگ میزنی کی ازش ناامید میشی؟
    برگشت گفت: تا وقتی که یا اون بمیره یا من بمیرم

کنار نمی کشه، تلاش می کنه مشکل را پیدا و رفع کنه.

4-
    و اینم در ادامه 3

انعطاف پذیریش هم خوبه به نسبت این که آقایون اکثرا پیرو فلسفه "مرد حرفش یکی است" هستند، ایشون را می شه مرد منعطفی دانست.
    در عین حال لجباز هم هستا (ولی یواشکی، نه علنی)

5- می شه تصویر ذهنیم را از خانومشون هم بگم
    خانمشون با جذبه است و مهربون و فهمیده
    مستقل و با اعتماد به نفس
    در عین حال که آقای خاله قزی فکر می کنه همه چیز را تحت کنترل داره، اما کلاج ترمز اصلی زیر پای ایشونه (ماشینهای آموزش رانندگی)
    گاهی حتی دستی هم به فرمون می بره
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : دوشنبه 10 شهریور 93 در ساعت 20:11

14. 5 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 10 شهریور 93), khaleghezey (سه شنبه 11 شهریور 93), meinoush (دوشنبه 10 شهریور 93), معاون کلانتر (چهارشنبه 12 شهریور 93), آرام دل (چهارشنبه 12 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    شیدا

دلسوزه
    خیلی مسووله
    سازنده است.
    اگه یه مشکلی پیش بیاد همکاری می کنه تا مشکل رفع شه. فکر کنم تنها کسی که دقیقا اوضاع مرورگرشو توضیح می داد به قصد اصلاح و بهبود (موقعی که مرورگراکار نمی کردن همین جند وقت پیش) شیدا بود. سازنده است. خودشو نمی کشه کنار و می خواد اگه بتونه امور رو بهبود بده. این خیلی عالیه. (من سازنده نیستم در کمال خجالت )

مستقله. من چیزی از وابستگی ندیدم درش
    ممکنه وقتی عاشق میشه خیلی مراقبت می کنه از روحیات طرف مقابلش حتی چی چقدر خورد و نخورد هم براش مهم میشه یه وقت سرما نخوره و ... فکر می کنم وابسته به اون شکل نمیشه. اما حالت حمایتگر و مراقب میشه نسبت به کسی که دوسش داره. این ممکنه به نظرش وابستگی بیاد در صورتی که نیست.

قد بلنده. یه کم رو به لاغره. اندامش خوبه. دامن می پوشه. کت و دامن مثلا. لباساش همیشه مرتب و منظمه و رسمی.
    پوستش گندمیه. سبزه نیست

فکر کنم وقتی اعصابش خورده رک میشه و خیلی واضح می نویسه . اما وقتی حالش خوبه خیلی خیلی ملایم میشه.
    ملایم و مهربونه
    خیلی معقوله حرفاش و تصمیماش احساساتی نیست سنجیده تصمیم می گیره

اسپرت نمیپوشه

موهاش بلنده تا پایین شونه هاش

صداش هم دلنشینه هم محکم
    کسی بهش زور نمی گه
    البته منظورم ادمای بیرون از خونه است مثل دوست و همکار. حدشونو بهشون نشون می ده و نمی ذاره کسی به فکر زور گفتن بیفته

خیلی اهل مدارا است. با وجود اینکه بعضی پستاش رک هست اما فکر می کنم در ملاقات های رو در رو خیلی مدارا می کنه با همه

درکش بالاست

اگه یه مرد تلاششو می کنه بخندونتش خوشحالش کنه اونم دلشو نشکنه یه لبخند به روش بزنه دلشادش کنه

دوست خیلی خوبیه اگه خودش بخواد دوست کسی باشه

ویرایش توسط meinoush : دوشنبه 10 شهریور 93 در ساعت 22:13

16. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 11 شهریور 93), khaleghezey (سه شنبه 11 شهریور 93), معاون کلانتر (چهارشنبه 12 شهریور 93), آرام دل (چهارشنبه 12 شهریور 93), شیدا. (سه شنبه 11 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    سلام

من دو سه هفته ای شارژ نداشتم و تصاویر ذهنی زیادی را از دست دادم،
    خوشحالم که به تصویر ذهنی "مرد سی ساله" ی تالار رسیدم.
    چه جالب تا حالا کسی اینو بهم نگفته بود.
    فقط برام سواله که دو سه سال دیگه که ما طبق عادت، هنوز بهش می گیم مرد سی ساله تالار و ایشون سی و چند ساله است، تکلیف چیه؟
    خوب میشم مرد سی سال +2 یا +3

1- مشخصات ظاهری که خودشون بارها گفتند موهاشون ریخته و چاق شدند.
    چاق که نیستم مانکن کمر باریکم فقط یه ایرادی هست 94 کیلوام
    دخترها بیشتر به بابا شباهت دارند. به عکس دخترشون نگاه کنید، "وقتی بابا کوچک بود" را ببینید.
    نه خدایی دیگه من یکی اینقدرم شیطون نبودم انصافا یعنی 4نفری نمیشه این دخترو نگهشداشت ولی پدرسوخته همچین ناز میکنه و خودشو لوس میکنه بیا و ببین

2- آدم باهوشی هست. زود محیط اطرافش را می شناسه، یادگیری و تطابقش با محیط هم خیلی خوبه.
    این را بخاطر تغییری که از ابتدای عضویتشون توی تالار تا به امروز دیدم، می گم. خیلی سریع تونست قواعد بازی را یاد بگیره و به کار ببره.
    در مورد سایت همدردی بله حق با شماست ولی برعکس نظر شما خیلی هم ساده هستم و راحت حرف دیگران را باور میکنم.انتصافا هم کسی باورش نمیشه اینقدر ساده باشم.

3- در ادامه 2
    اوایل کنتاکتهایی با بعضی اعضا داشت اما خوب مدیریتش کرد و باعث نشد کنار بکشه. کنتاکت نبود اولا صبرم کم بود و اطلاعات کمی داشتم ولی شوق و زوقم خیلی زیاد بود.ولی الان حرفتان درسته خیلی بهتر از قبلم شدم.
    فکر می کنم این ماجرایی را که هفته ای یک بار توی پستهاش یادآوری می کنه، خودش عملا به کار می بره:

از یه بیزنسمن(بازاریاب) موفق آمریکایی میپرسن تو وقتی به مشتریت زنگ میزنی کی ازش ناامید میشی؟
    برگشت گفت: تا وقتی که یا اون بمیره یا من بمیرم

کنار نمی کشه، تلاش می کنه مشکل را پیدا و رفع کنه.

نه خیلی قبلا توی دوران مجردی اینجوری بود حساب کتاب نداشتم توی 20یا 22سالگی از نظر مالی شکست خوردم الان بیشتر روی اخلاقم کار میکنم ولی برای دوسال دیگه زندگیم یه برنامه ریزی مالی کردم خودمو بکشم بالا ولی اولویت اول خانوادم هستند.عمل به این جمله رو کم کم دارم شروع میکنم دوسال دیگه میرسم مرحله اصلیش ایشالله.

4-
    و اینم در ادامه 3

انعطاف پذیریش هم خوبه به نسبت این که آقایون اکثرا پیرو فلسفه "مرد حرفش یکی است" هستند، ایشون را می شه مرد منعطفی دانست. آره اینم تقریبا اکثرشو مدیرون سایت همدردی هستم و نوشته های بانوان همدردی باعث شد همسرم رو بهتر بشناسم و بهش نزدیکتر بشم.
    در عین حال لجباز هم هستا (ولی یواشکی، نه علنی) توی بحث کردن مخصوصا اقتصادی و سیاسی و اجتماعی آره روی حرفم هستم تا وقتی که قانع بشم اونوقت انعطاف پذیر میشم ولی توی بحث کردن و سخنرانی کردن یه سخنور سطح متوسط رو بالا هستمبا اعتماد بنفس بالا.

5- می شه تصویر ذهنیم را از خانومشون هم بگم
    خانمشون با جذبه است و مهربون و فهمیده جذبه رو خوب خ اومدی وقتی جیغ میزنه و داد میزنه چهل ستون بدنم میلرزه باباشم ازش میترسه.
    مستقل و با اعتماد به نفس به اضافه کمالگرا بودن به باباش رفته اگه پسر بود فتوکپی باباش میشد.
    در عین حال که آقای خاله قزی فکر می کنه همه چیز را تحت کنترل داره، اما کلاج ترمز اصلی زیر پای ایشونه (ماشینهای آموزش رانندگی) تصدیقم که داره و منو بی تصدیق همیشه باید صندلی عقب بشینم و مهدیه سادتو بگیرم توی بغلم. چون مستقل بار اومده ترجیح میدم توی همه موراد باهاش مشورت کنم و همفکری کنیم با اینکه حرف حرف اونه ولی همش بهم میگه تو مردسالاری و منم باورم شده
    گاهی حتی دستی هم به فرمون می بره
    تصدیق ندارم پشت فرمون بشینم
    اتفاقا الان پیامک داد خانومم منم در جوابشم نوشتم چشم یعنی همیشه مینویسم چشم .

سپاس بانو شیدا سوالات خیلی خوب بود

- - - Updated - - -

حالا نظرم در مورد بانو شیدا

مهربانه
    منطقیه
    خیلی ریزبینه
    آدم دقیقی هستش
    برام خیلی جالبه مثلا یه تایپیک میخونه میره میگرده جستجو میکنه نوشته های قبلیشم میخونه!!!توی کارش نشون میده جدیه
    حافظه خوبی داره
    مجرده
    اصلا از خواستگاراش چیزی نمیگه یا خواستگار نداره یا توی خصوصی با مدیر و مشاورین سایت در میان میزاره
    مودب و فهمیدست
    از اینایی نیست که زود خودمونی بشه یکم دیرجوش هست ولی وقتی بجوشه دیگه یه دوست خوبه
    حد و مرز خودشو میشناسه و حریم های یه دختر ایارنی را رعایت میکنه

کلا خیلی دختر خوبیه

- - - Updated - - -

بانو مصباح الهدی

قبلا خیلی خواستگار داشت الانم فکر کنم داره ولی کمتر در موردشان مینویسه (متاسفانه ازش گلگی دارم در این مورد)
    تایپیک هاش در مورد خواستگاری واقعا محشره
    کارشناسی ارشد در مورد مسائل خواستگاری
    مذهبی معتقد واقعی چادری هستش نه از این چادری های قرتی(واقعا منزجر کننده هستند) ولی خوشتیپه
    فکر کنم تا حدودی هم زیبا باشه متوسط باشه قدش بین 165تا170 لاغر نیست ولی

مستقله حواسش به خرج کردن پولاش هست ولی خسیسم نیست
    دلسوز و مهربونه
    نظراتش خیلی خوبه و سطحش بالاست مخصوصا در مورد جلسات خواستگاری
    باباو مامانش خوبن و دوسش دارن

در کل خلاصه بخوام بگم هر وقت اسمشو میبینم یا تایپیک در مورد خواستگاری یاد ایشون میوفتن

مصباح الهدی=خواستگار و خواستگاری
    راستی جدیدا کمتر میاد تالار همدردی کم لطف شدن
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

18. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 11 شهریور 93), meinoush (چهارشنبه 12 شهریور 93), مصباح الهدی (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (چهارشنبه 12 شهریور 93), شیدا. (سه شنبه 11 شهریور 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,385

Array
    باتوجه به اینکه خانم مصباح الهدی این چند روزه میتونه شرکت کنه ازالان میتونه جواب تصاویر روارسال کند وقت خاله قزی و خانم مصباح الهدی تا ۱۴شهریور تمدیدمیشه... :اون افرادی که فکرکردیدمصباح الهدی نمیتونه جواب ارسال کنه و هرچی دلتون خواست پشت سرش حرف زدید حالارودست خوردید من همش گفتم ازاین کارانکنید گوش نکردید

20. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 11 شهریور 93), مصباح الهدی (سه شنبه 11 شهریور 93), آرام دل (چهارشنبه 12 شهریور 93), دختر بیخیال (سه شنبه 11 شهریور 93), شیدا. (سه شنبه 11 شهریور 93)

صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 61617181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)