به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    سلام.
    وقتی چنین شغلی رو انتخاب کردید باید می دونستید که محیط های کاری کاملا مردونه است. اگر هم بی اطلاع بودید؛ طی دوران تحصیل و حداقل با دیدن نسبت جمعیتی کلاس باید متوجه میشدید. برای کسی با چنین حرفه ای، روحیه لطیف و رفتار ملیح به کار نمیاد. از این نظر جدا توصیه میکنم روی خودتون کار کنید تا حشک تر، جدی تر و مغرور تر باشید. شما ده برابر هر مردی مجبورید خودتون و علم و آگاهیتون رو نه فقط برای کارگر که حتی برای کارفرما ثابت کنید.

اما در مورد کار، از اونجایی که رشتتون عمرانه:

1- می تونید پروژه های دانشجویی قبول کنید. مبالغ نسبتا بالایی برای انجام این پروژه ها دریافت می کنن. حتما در این زمینه اقدام کنید.

2- با نرم افزارهای تحصصی آشنایید؟ اگر آره، می تونید به صورت قراردادی با شزکت ها کار کنید.

3- اگر با نرم افزارها 3d (سالید ورکز، مکس...) که معمولا دانشجویان عمران ازشون استفاده می کنند؛ آشنا هستید میتونید در بسیاری از شرکت ها از طراحی داخلی تا پلاستیک سازی استخدام بشید. اگر بلد نیستید، حتما یاد بگیرید چون جز مهارتهای کاریه.برای یاد گرفتن نرم افزار نیاز حتمی به کلاس رفتن نیست. از کتاب استفاده کنید.

4- پروانه نظام مهندسی دارید؟ شرکتهای زیادی هستند که بابت حق امضا به شما پول میدن. دنبالش باشید!

5- چند نفر، تاکید می کنم "حتما چند نفر" از دوستانتون رو جمع کنید و با هم یه شرکت کوچیک بزنید. "پارکهای علم و فناوری" وام خوبی میدند و حمایت نسبتا زیادی هم می کنند. به این کار فکر کنید.

شاد و موفق باشید.

2. 6 کاربر از پست مفید mahasty تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 05 شهریور 93), nahid-111 (چهارشنبه 30 مهر 93), parsa1400 (چهارشنبه 05 شهریور 93), میشل (چهارشنبه 05 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    تیام جان سلام

با با شما کم کسی نیستی راهنمایی ها در سطح خیلی بالایی بود من از دوستان تشکر میکنم و از پستای قشنگشون لذت بردم

بانو تیام شرکت زدی دست مارو هم بگیر . پشتوانه خواستی رو ما حساب کن فقط جون مادرت کارات رو حساب باشه فرصت آزمایش ندارم شکست مساوی با خودکشی مالیه .

ولی از هر جایی تونستی شروع کن پا رو پله اول بذار خودتو بکش بالا بقیه اسونه . من شما رو از آینه تالار دیدم از لحاظ جسه به مهندسا کاملا شباهت داری فقط کمی باید رفتار جدی تر داشته باشی . ولی زبونتون خوبه از پس خیلیها بر میاد

خودتو دسته کم نگیر . اگه بتونی یه کار مردونرو دست بگیری کارت گرفته جرات داشته باش . کمی هم اخم حله

شما که از مدینه کمتر نیستی؟ هستی ؟ منم همین چند وقت پیش دوباره شروع کردم و دارم میرم جلو تازشم من جایگاه شما رو ندارم ولی تجربه خوبی دارم تو صنعت (طراحی دستگاه صنعتی ) مکانیک)

امیدوارم از این تاپیک استارت خوبی بزنی و شروع خوبی داشته باشی . نه فقط پولش برا روحیه ات و وقتی که تو این 17 سال گذاشتی تا درس بخونی هدر نرفته .

فیلم نسل آفتاب دیدی هندیه ولی داستان زن نقش اول فیلم با تاپیک شما به نوعی جوره همینطور خودت و شرایطت

حتما ببین رو خانمه زوم کن معنای حرف منو میفهمی

بدرود

4. 3 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 05 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    یه دفعه چقدر عوض شدی
    هم اسمتو هم عکستو هم رنگ عضویتتو عوض کردی

غرور برای این نیست که ادمو از چیزایی مثل کار کردن باز داره. واسه اینه که ادم از کارایی که ناشایسته دور بمونه
    پس این موضوعی نیست که غرور برداره

اما خوبه یه برنامه ای واسه کارکردنت داشته باشی مثلا یه جایی بری کار اموزی کنی که برات اعتبار و اینده داشته باشه یه شرکت درست حسابی. همون استادات لابد می تونن بهت کار خوب معرفی کنن دیگه مگه نمی گفتی باهات خوبن؟

کار باید بکنی دیگه که هم اطلاعاتت اپدیت بمونه هم کم کم پیشرفت کاری کنی هم اینکه احتمالا یکی رو پیدا کنی باهاش ازدواج کنی هم با این ادم اون ادم سر و کله می زنی و کم کم تجربه و سیاست مداریت توی خود زندگی هم بیشتر میشه. کار فقط واسه پول نیست. چیزای دیگه ای هم داره.

موفق باشی

6. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 05 شهریور 93), parsa1400 (چهارشنبه 05 شهریور 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 29 آذر 97 [ 04:23]
    سطح
    35
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    18

تشکرشده 44 در 23 پست

Array
    سلام
    کار کردن یه جورایی همت و به نظرم سیاست خودشو داره بعضی ها واقعا بلدن چجوری پول دربیارن

که ای کاشک من هم از اونا بودم من رشتم الکترونیکه یه سری دوره های اموزشی رفتم PLC -ARM-AVr-8051-رباتیک صنعتی و بعد باز هم دوره های دیگه مثل برق کشی ساختمان و نصب اسانسور و.. میخوام شرکت کنم تو دانشگاه به جرعت میتونم بگه که حتی از بعضی از استادامون توی بعضی از مسوائل بیشتر سر درمیارم توی جوری که وقتی برای همکلاسی هام پروژه درست میکنم همشون طراحی خودمه و استادا ازشون چیزی سر در نمیارن شاید باورتون نشه یه پرژه درست کرده بودم طرف داده بود به استاد استاده بلد نبود وصلش کنه به کامپیوترو راش بندازه بعدن بدونه اینکه صداشو در بیاره نمرشو داده بود اما هیچ کاری برای خودم پیدا نکردم یعنی تا حالا امتحان نکردم درواقع نمیدونم اصلا باید کجا برم چی کنم اما خیلی هارو میشناسم که خیلی راحت برای خودشون کار جور میکنن شایدم به خاطر اینکه از بچگی توی بازار بودن و... مثلا شاگرد یکی از اقوام نزدیکم که تراشکاری داره پسره رفت یه دوره توی فنی حرفه ای یاد گرفت حالا خودش سفارش ساخت قطعه میگیره نه مغازه داره نه پول نه چیزی میره با وصایل و cnc های فنی حرفه ای قطعه رو میسازه یه پولی به اونا میده بقیشو میزاره جیب خودش یا با یه کسی اشنا شدم هم رشته خودم که سر یه پرژه نون وایی ساده کلی پول به جیب زده و و یه سری پروژه دیگه تازه این دوره هایی هم که من رفتم و نرفته اما نمیدونم اینا چه وردی میخونن از این ادما زیاد میشناسم که اگر بخوام بگم باید کلی بنویسم و اصلا نگران ایندشون و کارشون نیستند اما هیچی ازشون دستگیرم نشد و خودمم اینقدر نگران ایندمم که موهام توی 23 سالگی حسابی سفید شده تازه مشکل مالی هم نداریم

8. 2 کاربر از پست مفید omidoooo تشکرکرده اند .

بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

دوماد سومی ما الان شرهدار یه ناحیه تهرانه و درآمد چند میلیونی داره و مدرک فوق لیسانس دانشگاه هم تدریس میکنه پله پله از همان اول شروع کرد روزها تا ساعت 11شب سرکار بود اضافه کاری پنج شنبه بعدظهر که اداره تعطیل بود بازم اضافه کاری میکرد حتی جمعه ها الانم تا ساعت 9 شب ادارشون وایمیسته اینجوری نیست که از همان اول درآمد چند میلیونی داشته باشید.دوماد بزرگه ما هم همینجوری الان یه ساختمان ساز تقریبا بزرگهب رای خودش یه مغازه کوچیک داشت پله پله خودشو کشید بالا.
    خود من مغازه دارم اولا 300 تومان درامدم بود الان خدا رو شکری 1/200 کم کم دارم جنس بیشتر میارم بره بالاتر.

در مورد غرور با بانو مینوش موافقم

و مسئله اخر خیلی رک بگم همچین نوشتید توی بهترین دانشگاه قبول شدم شاگرد اول بودم یا نوشتید

-چون من تو دانشگاه خوب درس خوندم . وضعیت درسیم خوب بود. با رتبه ی اول فارغ التحصیل شدم .

حالا چرا باید مثل آدمی که از لحاظ مدرک اونم لیسانس داره ولی از یه دانشگاه سطح پایین اومده

برم یه جا کار کنم؟
    خوبه مدرکت لیسانسه اینهمه داره قیافه میای خانوم من مدرکش فوق لیسانسه والا مثل شما رفتار نمیکنه شاگرد خصوصی نمیگیره یا کلاس زیاد نمیگیره چون فعلا بچه کوچیکه شما فکر کردی بقیه خانوما چقدر حقوق میگیرن 400 یا 500 یا 700 تازه اونم با مدرک فوق لیسانس اونقوت شما نوشتید دوست ندارم برم توی شرکت بابای یکی از آشناها!!!

الان از هر 10تا دختر 7تاشون حداقل لیسانس دارن و دنبال کار پس خیلی خودتو سطح بالا در نظر نگیر بیرونم به این نگاه نمیکنن شاگرد اول بودی یا دوم یا سوم یا معدلت چندهب یرون مهم کاراییه و با حقوقی که از نظر صاحب کار مناسبه کار کنید.
    سطح توقعت خیلی بالاست اگه تا الان با این طرز فکرت نتیجه گرفتی مطمئن باش به بعدشم میگیری اگرم نگرفتی پس یه تغییری توی طرز فکرت ایجاد کن
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

10. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

parsa1400 (چهارشنبه 05 شهریور 93), کیارش۲ (چهارشنبه 05 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    از نظر من اول بشینین با خودتون فکر کنید میخواین کار کنین واقعا یا نه؟ نکات مثبت و منفیشو هم کنا ر هم بچینین... عزیزم هر چقدر هم شاگرد اول بوده باشی هر چقدرم سطح علمیت بالا باشه وقتی وارد کار میشی یا باید پشتت به کسی گرم باشه یا بهت نیاز داشته باشن .... این حقیقته وگرنه اصلا تو محیط کار مهم نیست تو کجا درس خوندی...
    شرایط کاری الانم همینه عزیزم بخصوص دخترم که هستین سختتره... من نمیخوام بگم که بترسین اما شرایط همینه یا باید قبول کنین با این شرایط یا اصلا با این فکر سراغ کار نرین.... من اولین جایی که رسما کار میکردم کار فرمام از نظر تحصیلی نصف من بود اما انصافا مدیر لایقی بود تا حقوقو پیشنهاد داد من نگاش کردم حرف نزدم گفت اگر قبول نمیکنین با نصف این قیمت میان کار کنن جای شما.... ببین عزیزم همینه آمادگیشو باید داشته باشی خیلی چیزا تو محیط کار هست...حتی یه بار خوشحال شدم که یه جا کار خوب پیدا کردم بعد یه هفته مدیرم پیشنهاد شام بیرون بهم داد .... یعنی منتظر کار ایده ال نباش......
    پس به نظرم یا شرایط کنونی کارای الانو قبول کنین هم سابقه بیمه واستون میشه هم تجربه که خیلی مهمه.... یا به همون تدریسو حقوق کمش اکتفا کنین... ببخشید زیاد حرف زدم فقط خواستم بگم دانشگاه و درسو شاگرد اولی و ..... تو کار اهمیت زیادی نداره متاسفانه....
    براتون آرزوی موفقیت دارم

12. 3 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

مقیمی (چهارشنبه 05 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام

راست میگی چرا رنگ کاربریم عوض شده!!!؟ فک کنم اشتراک آزادمو باید تمدید کنم. آواتارم گویا غیر مجاز بود حذف شده!!!

اسم کاربری قبلیم شبیه فامیلیم بود اسم کاربری فعلیم شبیه اسممه. دلیل تغییر پیشنهاد یکی از دوستان تالار بود.

وقتی چنین شغلی رو انتخاب کردید باید می دونستید که محیط های کاری کاملا مردونه است. اگر هم بی اطلاع بودید؛ طی دوران تحصیل و حداقل با دیدن نسبت جمعیتی کلاس باید متوجه میشدید. برای کسی با چنین حرفه ای، روحیه لطیف و رفتار ملیح به کار نمیاد. از این نظر جدا توصیه میکنم روی خودتون کار کنید تا حشک تر، جدی تر و مغرور تر باشید.
    من این رشته رو صرفا به خاطر علاقه خوندم و اطلاع چندانی در مورد بازار کار نداشتم که به این شکله. حرفاتون به من انگیزه ی زیادی داد . از امروز مصمم تر و جدی تر خواهم بود و بیشتر و

بیشتر تلاش میکنم .

اما در مورد اخلاق متوجه شدم که خشک بودن و جدی بودن یک ویژگیه ذاتیه و با انسان به دنیا میاد و به همین راحتی نمیشه کسبش کرد!!! اینکه با کی خوب باشی با کی بد یک درگیری

درونی تو آدم ایجاد میکنه که کلی عذاب وجدان به همراه داره .

کمی هم اخم حله
    بعضی از آقایون رو اگه بذاری زیر کامیون از روشون رد شی بازم همونی هستند که بودند!!!

امیدوارم از این تاپیک استارت خوبی بزنی و شروع خوبی داشته باشی
    بله خیلی خوب بود و خیلی روم اثر گذاشت مخصوصا راهنمایی همه ی دوستان و تجربیاتشون .

راستی من دنبال یکی ام دست منو بگیره شما به من میگی دست شما رو بگیرم؟

مرسی مینوش جان . تک تک جملات شما برای من انگیزه دهنده بود. من زیاد به فکر ازدواج نیستم ولی خوب راست میگی فک میکنم محیط کاری جایی باشه که بتونم خودی نشون بدم و با

افراد زیادی آشنا بشم حداقل از شرایط فعلیم بهتره.

مرسی از یادآوری این نکته. راستی در مورد عوض شدن رفتار جرات مندانه خیلی سخته. من همش درگیرم که طرف مقابل ناراحت نشه. میدونم اشتباهه و وظیفه ی من توجه به

خودمه ولی احساس میکنم دارم فیلم بازی میکنم و جراتمند نیستم اما دارم ادامه میدم و احساس بهتری دارم.

سلام omidooo آره یه عده آدم از بچه گی تو بازار کارن و این باعث شده واقعا زرنگ باشن. فقط واسشون پول مهمه و هیچ کاری براشون عار نیست. منم همچین آدمایی رو میشناسم.

دقیقا میشه احساس کرد اونا فقط یه چیز رو یاد گرفتن و بدون خستگی یا هیچ فکری مدام دارن اون کارو تکرار میکنن و واقعا به نتیجه هم میرسن. اونم چه نتایجی و چه درآمدی!!!

منم نگران آینده ام هستم ولی موهام سفید نشده و مشکل مالی هم دارم حالا!!!

سلام آقای خاله قزی

سطح توقعت خیلی بالاست اگه تا الان با این طرز فکرت نتیجه گرفتی مطمئن باش به بعدشم میگیری اگرم نگرفتی پس یه تغییری توی طرز فکرت ایجاد کن
    نه تنها نتیجه نگرفتم بلکه الان که شما این حرفارو زدی یکمم خجالت کشیدم.

من دنبال پیشرفتم پس بهتره یکم کوتاه بیام.در مورد مدرک لیسانس الان زنگ میزنن میگن بیا ببر لازم نیست درس بخونی پولشو بده لیسانس بگیر.

پس من چرا این همه تلاش میکردم درس یاد بگیرم؟ اگه منم خانواده ی پولدار داشتم چقدر با الانم فرق میکردم واقعا!!!!

ممنون ida

مرسی که خیلی جدی با من حرف زدین لازم به معذرت خواهی نیست واقعیت ها رو گفتی و من کاملا درک میکنم. آشنا و فامیل ندارم و اتفاقا خیلی لازم دارم که یکی شرایطو واقعی کارو

بهم توضیح بده و منو روشن کنه که فرصتامو از دست ندم چون هیچ کس این حرفا رو به آدم نمیگه که بدونی قضیه چیه من الان که دارم میبینم فرصتای زیادی هم داشتم برای کار ولی حیف

که چقدر مغرور و بی تجربه رفتار کردم و کاملا بی سیاست.

من چندین بار کارآموزی نصفه رفتم.

مثلا برای کارآموزی که رفته بودم یه شرکت مهندسی از کارم راضی بودن در واقع صاحب شرکت آدم خوبی بود ولی من به خاطر یکی از مهندسای خانوم اونجا که با من مثل کارگر رفتار میکرد

و مدام از من کار میکشید نرفتم به هر حال مسئول من بود که کار یادم بده ولی من بهتر از اون بودم و واقعا داشتم جای اون کار میکردم و رسما کار اون به عهده ی من بود. من تو شرکت دعوا

کردم اونم خیلی بد و گذاشتم اومدم. نظارت رفتنم که این جوری زیرش زدم و قطعا از چشمشون افتادم حیف شد که الان نمیتونم برگردم.

14. 5 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

ida bahrami (چهارشنبه 05 شهریور 93), khaleghezey (چهارشنبه 05 شهریور 93), meinoush (چهارشنبه 05 شهریور 93), parsa1400 (چهارشنبه 05 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    عزیزم فقط سخت نگیر خب طبیعی هم هست ادم که درسش تموم میشه فکر میکنه اومده دنیارو عوض کنه.... اما حقیقت یه چیز دیگست... کم کم که تو محیط باشی یاد میگیری... فقط تو محیط کار مدیر شما نیست .. همکارا هم هستن... مراجعین هستن... اصلا سخت نگیر رفتار سنگین . عادی داشته باشد هیچ وقتم پرخاشگرانه حرف نزن با مدیر.... اینارو دوستانه دارم بهت میگم عزیزم...
    فقط یاد بگیر و سابقه پیدا کن... فقط اینکه از هیچ کس انتظار نداشته باش همین...تو محیط کار پدر و مادر ادم نیستن که حواسشون باشه یا بیان ناز بکشن ... توام امید خدا پیشرفت میکنی موفق میشی ....

16. 3 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

parsa1400 (چهارشنبه 05 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

میخواستم دستتو بگیرم که مارو گذاشتی زیر کامیون دستت درد نکنه خدا خیرت بده

دختر منظورم از کمی اخم جدی بودنت بود اونم در محل کار بود تا موفق بشی .

من تازه بلند شدم و کمی باوجود مشکلات به وجود آمده آهسته آسته قدم بر میدارم و ریسک نمی کنم .

ولی در کل برات آرزوی موفقیت میکنم . (دست همه مونو خدابگیره بعد بنده خدا اونم در راه خدا نه در راه بی راه )

معنی جمله داخل پرانتز متوجه شدی .

18. 3 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

ida bahrami (پنجشنبه 06 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93), تیام (چهارشنبه 05 شهریور 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    میخواستم دستتو بگیرم که مارو گذاشتی زیر کامیون دستت درد نکنه خدا خیرت بده

دست شما درد نکنه!!! من منظورم بعضی از آقایون بود!!!

در مورد پرانتز اگه منظورتون بند پ هستش ما که نداریم ولی واقعا جامعه بد شده اکثرا کسی سر جای خودش و مرتبط با رشته ی خودش کار نمیکنه. مخصوصا یه دختره که امروز دیدم با

دیپلم جای پرستار نوار مغزی و عصبی میگرفت جالبه خودشم میگفت که خیلی تخصصیه و حساسه و آدم اگه بلد نباشه با جون مردم بازی میکنه. هیچ مدرکی هم از جایی نداشت فقط

تجربه داشت که اونم چند سال پیش از یه نفر بی سواد تر از خودش یاد گرفته بود و الان به قول خودش حرفه ای شده!!! .

امروز گشتم دنبال کار بد نبود میشه پیدا کرد ولی بعضی محیطا واقعا مشکوکن.

راستی کسی سایت کاریابی معتبر سراغ داره؟ آخه کل اطلاعات آدمو میخوان. من از کجا اعتماد کنم سرکاری نیستن یا قصد سو استفاده ندارن؟ نیست که یه میلیارد تو حساب بانکیم دارم

میترسم بدزدنش!!!

20. 2 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

parsa1400 (پنجشنبه 06 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 30 مهر 93)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)