به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
    در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    موضوع ایمیل و ارتباط مجازی نیست . موضوع اصلی چیز دیگری است.
    این دو نفر در اعتقادات خود راجع به شیوه ارتباط با جنس مخالف خود تفاوت هایی دارند که حائز اهمیت است. مساله ارتباط با مردان دیگر نه فقط برای مردان مذهبی که کلا برای هر مردی که ازدواج می کند مهم است حتی اگر مرد کافر باشد ارتباط همسرش با مردان دیگر برایش اهمیت دارد. پس ترجیح می دهم بحث مذهب را کنار بگذارم و از این دید نگاه کنم که شما و ایشان صرفنظر از اعتقاد مذهبی چه اعتقادی راجع به ارتباط همسرتان با غیر همجنس دارید. این مساله ربطی به مذهب ندارد و در تمام رابطه های زن و شوهری موضوع مهمی است.

آقای محترم شما اعتقاد دارید که همسرتان باید با برادران واقعی خودش رابطه خواهر و برادری داشته باشد. چون مردان دیگر به غیر از پدر و برادر و دیگرانی که جزو محارم شمرده می شوند ، در مواجه با یک خانم جوان و زیبا احساسات کشش و تمایل جنسی دارند و در واقع مثل یک برادر به زن نگاه نمی کنند چون طبیعت مردان اینگونه نیست . طبیعت مردان این گونه است که وقتی با زنی ارتباط نزدیک و صمیمی برقرار می کنند از نظر احساسی و جنسی برانگیخته خواهند شد و مثل برادر نیستند. حالا می خواهد در محیط مجازی باشد یا واقعی. خیلی ها از محیط مجازی شروع می کنند و به دنیای واقعی وارد می شوند یا حداقل نسبت به همسرشان سرد خواهند شد. شما معتقد هستید که حتی خود زن هم نمی تواند مثل یک خواهر با مرد غریبه ای رفتار کند و او هم کشش خواهد داشت.

اما دخترخانم درست برعکس شما فکر و رفتار می کند. همه این چیزها که گفتم در نظر دخترخانم برعکس است.

خوب حالا کاری که شما می کنید این است : صادقانه با دخترخانم صبحت کنید. نه آن طوری که یک خواستگار صحبت می کند. حرف را از جایی شروع کنید و به اینجا بکشانید. یعنی مستقیما به دخترخانم نگویید که باید راجع به موضوع محرم و نامحرم صحبت کنیم. بلکه در شرایط آرام و در جای آرام از جایی دیگر بحث را شروع کنید و به اینجا وارد شوید. بگذارید دخترخانم نظرش را راحت بگوید و حرفی نزنید. سعی کنید او را تشویق به صحبت کنید و خودتان گوش کنید. به احتمال زیاد دختر خانم راحت نظر واقعی اش را خواهد گفت .
    در موارد قبلی به خاطر شما نه به خاطر اعتقاد خودش با آن آقا قطع رابطه کرد. چون شما او را توبیخ کردید که البته نباید می کردید. شما مثل همسر رسمی با او صحبت کردید و به او امر کردید یا فشار آوردید . در حالی که هنوز اصلا معلوم نیست که شما و ایشان ازدواج خواهید کرد یا خیر. این کار اشتباه بوده است. شما در مرحله شناخت هستید و حتی هنوز خواستگار رسمی هم نیستید. این کارها و رفتارها باعث تحریف شناختی می شود. البته عیب از دخترخانم هم بوده است که مثل همسر از شما حرف شنوی داشته است و عقیده اصلی اش را به خاطر شما نگفته است. احتمالا به خاطر کم بودن سنش است و اینکه دخترها در این سن وقتی حرف خواستگاری می شود کمی هول می شوند و احساسی عمل می کنند. به هر حال شما می گویید هنوز قصد قطعی برای ازدواج ندارید اما رفتارتان مثل یک نامزد بوده است که قطعا ازدواج می کند. پس شما از این به بعد نقش پلیس و همسر رسمی را کنار بگذارید و در نقش یک خواستگار که قصد آشنایی دارد و نظرش قطعی نیست وارد شوید. بحث های آزاد و راحت و غیر مستقیم داشته باشید و بعد با خودتان فکر کنید که آیا این افکار و اعتقادات را می پسندید و می توانید به خاطر نکات مثبت دیگر از آنها چشم پوشی کنید و بپذیرید یا نه ؟ این پاراگراف آخر که را قرمز کردم چون اصل حرفم همین است و بسیار مهم است.

2. 4 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

redalatkhah (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 15 تیر 93), هوایی (چهارشنبه 08 مرداد 93), آرام دل (یکشنبه 15 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 16 اردیبهشت 96 [ 14:25]
    سطح
    41
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    سلام.
    من فکر کنم شما اشراف کاملی به انواع و اقسام مسائل و مشکلاتی که در ازدواج افراد باهاش مواجهه هستن ندارین.بخاطر همینه که این موضوع انقد برای شما پرررنگ شده.
    اگه مطالعه تون رو بیشتر کنید در زمینه انواع و اقسام مشکلاتی که اقایون و خانومها در بعد از ازدواج باهاش مواجه هستند و به اندازه تعداد ادمها متنوع هست دید بازتری پیدا میکنید و اینقد زوم نمیکنید روی مسائل این چنینی.
    نمیگم حجب و حیا و حریم مهم نیست ها. اتفاقا شرطه برای ازدواج اما مطالعه بیشتر تاپیک های این سایت بهتون این توانایی رو میده که بدونین حد و حدود سختگیری در هر کدام از ملاک ها تا کجاست
    بهتون پیشنهاد میکنم که از همین سایت اغاز کنید هر روز به اینجا سر بزنید و با مشکلاتی که دیگران باهاش مواجهه هستند و نحوه ظهور و بروزش توی زندگیشون اشنا بشید. این به شما کمک میکنه دید بازتری در مورد ملاک ها و میزان اهمیتشون داشته باشید
    یه مقدار به خودتون زمان بدید برای ازدواج. ازدواج موفق آگاهی کافی میخواد .
    شاد و موفق باشید

4. کاربر روبرو از پست مفید فرخ رو تشکرکرده است .

هوایی (چهارشنبه 08 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام آقای s-s-t !
    شما کمی متعصبانه وارد قضیه شده اید و از قبل خواستگاریتون یک احساس مالکیت نسبت به اون دخترخانوم پیداکردید.و هردوتون به خاطر سن کمتون تحت تاثیر یک سری هیجانات ویا ترس از دست دادن همدیگر مرتکب اشتباهاتی شدید:
    1-شما بدون اجازه وارد حریم خصوصی دختر خانوم شدید(ایمیل یا اینستاگرام و...) . هرچند حق مسلم شما به عنوان خواستگار آگاه شدن از عقاید دختر است ولی بهتر بود در صحبت های حضوری با ایشون و در جلسات خواستگاری سوالات را رک و راست می پرسیدید . اینطور که شما پیش رفتیتد ممکن است نیاز پیداکنید بعد ازدواج هر هفته یا هر ماه سری به ایمیل یا فیس بوک ایشون بزنید.
    2-دخترخانوم هم واکنشی به بدون اجازه( ه ک ) شدن توسط شما نشان نداده است.که به علت ناپختگی ایشان است.
    3-اشاره به فاصله ای که قرار است بین خواستگاری و ازدواجتان باشد نکردید.

من توصیه می کنم که شما قبل رفتن به خواستگاری کمی بیشتر فکر کنید.کارخوبی کردید که به این تالار آمدید ولی از تجربه ی مشاوران خوب دانشگاهتون( در دانشگاه های معتبر مرکز مشاوره و مشاوران خوبی وجود دارند) استفاده کنید .مشاوره حضوری را در کنار استفاده از نظرات مشاورین این تالار قرار دهید.
    موفق باشید...

6. 2 کاربر از پست مفید Eram تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (یکشنبه 15 تیر 93), هوایی (چهارشنبه 08 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مهر 00 [ 13:42]
    سطح
    52
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    83

تشکرشده 26 در 9 پست

Array
    ممنون از همگی...

البته بگم من هیچ اکانتی از ایشونو (ه ک) نکردم و وارد حریم خصوصیشون نشدم! تنها مثل یک کاربر عادی فعالیتشونو نظاره میکردم! چیزی که همه میتونستند ببینن. پس حریم خصوصی ای در کار نبود.

البته خوب با صحبتی که بین خانواده ها انجام شد متوجه شدیم از لحاظ فرهنگ ازدواج خانواده ها با هم تفاوت زیاد دارند و قضیه تمام شد... (چیزی که به همین دلیل دوست داشتم سریعتر خانواده ها مطلع بشند تا اگر مشکلی اینچنینی هست مشخص بشه که خدایی نکرده رابطه ای بی هدف شکل نگیره که جفتمون ضربه بخوریم)

البته من هر روز این سایت و تاپیک هاشو مطالعه میکنم و واقعا برام مفید بوده.

با تشکر از همه عزیزان که نظرشون رو مطرح کردند

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط S_S_T نمایش پست ها
    ممنون از همگی...

البته بگم من هیچ اکانتی از ایشونو (ه ک) نکردم و وارد حریم خصوصیشون نشدم! تنها مثل یک کاربر عادی فعالیتشونو نظاره میکردم! چیزی که همه میتونستند ببینن. پس حریم خصوصی ای در کار نبود.

البته خوب با صحبتی که بین خانواده ها انجام شد متوجه شدیم از لحاظ فرهنگ ازدواج خانواده ها با هم تفاوت زیاد دارند و قضیه تمام شد... (چیزی که به همین دلیل دوست داشتم سریعتر خانواده ها مطلع بشند تا اگر مشکلی اینچنینی هست مشخص بشه که خدایی نکرده رابطه ای بی هدف شکل نگیره که جفتمون ضربه بخوریم)

البته من هر روز این سایت و تاپیک هاشو مطالعه میکنم و واقعا برام مفید بوده.

با تشکر از همه عزیزان که نظرشون رو مطرح کردند
    سلام
    خب گویا شما تصمیمتون را گرفتین و از این نظر قصد ندارم تجدید نظر کنید.

فقط خواستم به نکاتی هم اشاره کرده باشم برای بعدهاتون:
    اول شما گویا سایت هایی که با نام مستعار ایشون فعالیت داشتند را پیدا کردین. خیلی دوست دارم بدانم چگونه و آیا این کار امکان پذیریش برای همه هست؟

دوم اینکه شما می گید به حریم خصوصی ایشون وارد نشدین در صورتی که وقتی کسی نمی خواد شما بشناسیدش و نام مستعار دارد درواقع می خواهد صحبت هایی خصوصی بماند.
    مثلا من اینجا که نام مستعار دارم اگر بدانم در دنیای واقعی کسی من را می شناسد بسیاری از حرف ها و مشاوره هایم را اینجا نمی پرسیدم یا نمی نوشتم. چون دوست ندارم کس دیگه ای از آنها مطلع باشد.و یا شاید حتی روم نشه تو محیط واقعی چشم تو چشم مسائلی را مطرح کنم. اما اینجا مطرح کنم.
    پس اگر کسی من را بشناسد من راضی نیستم بسیاری از اطلاعتم را متوجه بشود.پس این حریم خصوصی من بوده و خط قرمزش هم به دلیل شناسایی نشدن هست.فرضا همه از نظر من می توانند پست های من را بخونند چون من را نمی شناسند.و اگر آقایی من را می شناخت من نمی تونستم بعضی مطالب را از آقایی راهنمایی بگیرم و یا بعضی راهنمایی ها را کنم.
    همین طور می تونیم این را هم بگیم که نمیشه قضاوت قطعی در مورد شخصیت اون فرد کرد.چون ممکنه دید دیگه ای داشته باشه.

سوم اینکه من متوجه نشدم.امکان داره توضیح بدین اون فردی که می گفتند مثل خواهر و برادر هستند چگونه با هم آشنا شده بودند. یعنی صرفا اینترنتی آشنا شده بودند ( با شناخت از هویت واقعی یا بدون شناخت از هویت واقعی)؟ یا در بیرون هم هم دیگر را می شناختند و بعد.

کلا یکم احساس می کنم به دلیل برخی تجربه ها حساسیتتون کمی زیاد شده.شاید هم البته اشتباه کنم.
    این تاپیک هم در جریان هست. گفتم شاید در ادامه روند تاپیک موضوعاتی برای شما مفید واقع شود:

موفق و موید باشید
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

9. 5 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

Eram (پنجشنبه 09 مرداد 93), hamed-kr (جمعه 10 مرداد 93), redalatkhah (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 09 مرداد 93), هوایی (سه شنبه 18 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    و ایّاک و التّغایر فی غیر موضع غَیرَةٍ فَاِنَّ ذلکَ یَدْعُوا الصَّحیحَةَ الی السقم و البَریّةَ اِلی الرَّیب.

بپرهیز از غیرت نشان دادن بی جا(در مورد زنان) که درستکار را به بیمار دلی و پاکدامن را به بد گمانی رساند.
    نامه سی و یک نهج البلاغه

داداش من غیرت برای محافظت از حریم خانواده است و الزاما نباید با خشونت و سخت گیری همراه باشه ،نه الآن تو بقیه زندگی ات وقتی حس کردی باید به همسرت درباره حدود رفتارش با نامحرم در هر فضایی تذکر بدی در درجه اول با محبت و ملایمت و توضیح بدی این که شناخت تو از هم جنس هات چیه مثلا حتی توی فضای مجازی،اگر افاقه نکرد اسلام اجازه میده که همسرت رو با ساقه ریحان جوری بزنی که جای قرمزی اون نمونه و اگر افاقه نکرد بسترت رو جدا کنی (کم محلی همراه با مراقبت)و اگر افاقه نکرد اون رو در خونه حبس کنی(محدود کنی)تا به راه صلاح برگرده ،ولی تمام این کارها برای خودت هم امتحانه مثلا نباید عزت نفس اون رو بشکنی (کریمانه سخت بگیر) و نباید اون رو ملامت کنی(ملامت کردن گناهکار حرامه)و در عین حال باید امر به معروف و نهی از منکر هم بکنی(فکر کردی ازدواج فقط حال و حوله سر طعمه رو دادن دستت بیفتی توی عمل انجام شده نفست رو تربیت کنی ،کمی بیشتر باید در مورد سبک زندگی اسلام در خانواده مطالعه کنی اون هم برای عمل کردن و نه صرفا دونستن).

11. کاربر روبرو از پست مفید hamed-kr تشکرکرده است .

هوایی (سه شنبه 28 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 مهر 00 [ 13:42]
    سطح
    52
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    83

تشکرشده 26 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    سلام

اول شما گویا سایت هایی که با نام مستعار ایشون فعالیت داشتند را پیدا کردین. خیلی دوست دارم بدانم چگونه و آیا این کار امکان پذیریش برای همه هست؟
    بله امکانش هست ولی نه در همه موارد بستگی به شخص شمایی که دنبالش هستی و همینطور رعایت موارد از طرف شخص مورد نظر.

دوم اینکه شما می گید به حریم خصوصی ایشون وارد نشدین در صورتی که وقتی کسی نمی خواد شما بشناسیدش و نام مستعار دارد درواقع می خواهد صحبت هایی خصوصی بماند.

مثلا من اینجا که نام مستعار دارم اگر بدانم در دنیای واقعی کسی من را می شناسد بسیاری از حرف ها و مشاوره هایم را اینجا نمی پرسیدم یا نمی نوشتم. چون دوست ندارم کس دیگه ای از آنها مطلع باشد.و یا شاید حتی روم نشه تو محیط واقعی چشم تو چشم مسائلی را مطرح کنم. اما اینجا مطرح کنم.

پس اگر کسی من را بشناسد من راضی نیستم بسیاری از اطلاعتم را متوجه بشود.پس این حریم خصوصی من بوده و خط قرمزش هم به دلیل شناسایی نشدن هست.فرضا همه از نظر من می توانند پست های من را بخونند چون من را نمی شناسند.و اگر آقایی من را می شناخت من نمی تونستم بعضی مطالب را از آقایی راهنمایی بگیرم و یا بعضی راهنمایی ها را کنم.
    اتفاقا به نظرم رفتار آدما وقتی شناخته نمیشند رفتار اصلی و واقعی و باطنیشون هست! چون فکر میکنند کسی نمیشناستشون دیگه دلیلی برای رعایت برخی هنجارها (مثلا رابطه درست با نامحرم) نمیبینند (البته اگر اعتقاد واقعی نداشته باشند) که این باعث شناخت از شخص مقابل می شه.
    البته این مساله ای که شما میگید رو من کامل درک میکنم اینکه من هم ممکنه با اکانت اصلیم اصلا روم نشه یکسری سوالات رو مطرح کنم! این فرق داره با عدم رعایت حد و حدود روابط بین نامحرم. (یعنی اگر ایشون صرفا فقط سوالات خاصی میپرسیدن یا جملاتی میگفتند که به دلیل حجب و حیا از گفتنشون در جمع آشناها یا با اکانت اصلی معذور بودند، من کامل درک میکردم و اصلا حتی به روشون نمیاوردم، اما شوخی های بی مورد با نامحرم و شماره گرفتن و به اسم کوچیک صدا کردن و ... نشانه چیز دیگریست)

همین طور می تونیم این را هم بگیم که نمیشه قضاوت قطعی در مورد شخصیت اون فرد کرد.چون ممکنه دید دیگه ای داشته باشه.

سوم اینکه من متوجه نشدم.امکان داره توضیح بدین اون فردی که می گفتند مثل خواهر و برادر هستند چگونه با هم آشنا شده بودند. یعنی صرفا اینترنتی آشنا شده بودند ( با شناخت از هویت واقعی یا بدون شناخت از هویت واقعی)؟ یا در بیرون هم هم دیگر را می شناختند و بعد.
    ابتدا روی اینستاگرام آشنا شدند و کم کم به چت و گفتگو روی کیک و یاهو و بعد هم شماره تلفن و وایبر و ... از دیدار حضوری اطلاعی ندارم (الان علاقه ای هم ندارم بدونم یعنی به من ارتباطی نداره دیگه)

ببینید
    کلا یکم احساس می کنم به دلیل برخی تجربه ها حساسیتتون کمی زیاد شده.شاید هم البته اشتباه کنم.

این تاپیک هم در جریان هست. گفتم شاید در ادامه روند تاپیک موضوعاتی برای شما مفید واقع شود:

درمان غیرت بیجا با کتاب یا فیلم یا ... ؟

موفق و موید باشید

شما خودتون باشید حاضرید وقتی با شخص مقابلتون میرید بیرون طرفتون برای جواب دادن به یه خانم دیگه مدام گوشیشو چک کنه و منتظر پیام دادنش باشه؟ اون شخصی ک میگم ابتدا شماره ی ایرانسل این خانم رو داشتند و چون خط اصلیشون همراه اول بود مثلا میدیدم ایشون مدام دارن خطشون رو عوض میکنند تا اگر اس ام اسی بهشون رسید جواب بدن! (اینو بعدا خودشون گفتند) خوب شما فکر میکنید این حساسیت من بی مورد بوده؟

البته بگم همونطور که تو چند پست قبل بگم بعد از زنگ زدن مادرم به خانوادشون قضیه تموم شده (به خاطر تفاوت هایی که وجود داشت) ولی خوب حداقل برا خودم خوبه بدونم این حساسیت ها زیاده یا نه. برای آینده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    سلام

بله امکانش هست ولی نه در همه موارد بستگی به شخص شمایی که دنبالش هستی و همینطور رعایت موارد از طرف شخص مورد نظر.

اتفاقا به نظرم رفتار آدما وقتی شناخته نمیشند رفتار اصلی و واقعی و باطنیشون هست! چون فکر میکنند کسی نمیشناستشون دیگه دلیلی برای رعایت برخی هنجارها (مثلا رابطه درست با نامحرم) نمیبینند (البته اگر اعتقاد واقعی نداشته باشند) که این باعث شناخت از شخص مقابل می شه.
    البته این مساله ای که شما میگید رو من کامل درک میکنم اینکه من هم ممکنه با اکانت اصلیم اصلا روم نشه یکسری سوالات رو مطرح کنم! این فرق داره با عدم رعایت حد و حدود روابط بین نامحرم. (یعنی اگر ایشون صرفا فقط سوالات خاصی میپرسیدن یا جملاتی میگفتند که به دلیل حجب و حیا از گفتنشون در جمع آشناها یا با اکانت اصلی معذور بودند، من کامل درک میکردم و اصلا حتی به روشون نمیاوردم، اما شوخی های بی مورد با نامحرم و شماره گرفتن و به اسم کوچیک صدا کردن و ... نشانه چیز دیگریست)

ابتدا روی اینستاگرام آشنا شدند و کم کم به چت و گفتگو روی کیک و یاهو و بعد هم شماره تلفن و وایبر و ... از دیدار حضوری اطلاعی ندارم (الان علاقه ای هم ندارم بدونم یعنی به من ارتباطی نداره دیگه)

ببینید

درمان غیرت بیجا با کتاب یا فیلم یا ... ؟

موفق و موید باشید

شما خودتون باشید حاضرید وقتی با شخص مقابلتون میرید بیرون طرفتون برای جواب دادن به یه خانم دیگه مدام گوشیشو چک کنه و منتظر پیام دادنش باشه؟ اون شخصی ک میگم ابتدا شماره ی ایرانسل این خانم رو داشتند و چون خط اصلیشون همراه اول بود مثلا میدیدم ایشون مدام دارن خطشون رو عوض میکنند تا اگر اس ام اسی بهشون رسید جواب بدن! (اینو بعدا خودشون گفتند) خوب شما فکر میکنید این حساسیت من بی مورد بوده؟

البته بگم همونطور که تو چند پست قبل بگم بعد از زنگ زدن مادرم به خانوادشون قضیه تموم شده (به خاطر تفاوت هایی که وجود داشت) ولی خوب حداقل برا خودم خوبه بدونم این حساسیت ها زیاده یا نه. برای آینده

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط هوایی نمایش پست ها

- - - Updated - - -

سلام آقای هوایی
    من چون اسمتون عوض شده بود حواسم به تاپیک شما نبود. تازه متوجه شدم.

در مورد این سوالتون:

نه! حساسیت شما به نظر من درست بوده.چه خوبه که آدم برای شناخت یه ذره دوران آشنایی را طولانی تر کنه تا به این مسائل بربخوره و بفهمه.
    من خودم اگر این شرایط بود نمی پذیرفتم.

موفق و موید باشید
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

14. 2 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (سه شنبه 18 شهریور 93), هوایی (شنبه 06 دی 93)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)