به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    اولین راهکار و بلکه مهمترین راهکار من برای شما تغییر لحن و نوع گفتار و احساس محوری شما هست . لحن آزرده ، واکنشی و احساس محورانه و ناشی از زودرنجی و پرخاشگرانه در همین پست اخیرتان خودش را نشان داده و قطعاً در اینجا حتی سعی کردید بر ناراحتی خود از پست بنده و رنجشتان غلبه هم بکنید و پست بزنید . پس در رابطه با فرزندان و همسرتان دوز این رویه وقتی ناراحت و عصبانی هستید بیشتر است و چون فردی زود رنج هستید مکرر برایتان چنین پیش می آید .

راه کار اساسی بنده در آخر پستم بود . شما فعلاً به فرزندانتان کار نداشته باشید و با آنها معمولی باشید و زوم نکنید روی آنها و بیشتر روی خود تمرکز داشته باشید و در پی تغییر روحیات و رویه خود باشید که مطمئناً اثر بسیار زیادی روی زندگی شما از جمله فرزندانتان خواهد داشت . فقط در یک بعد که با تغییر شما تنش و هیجانات تنش زا در زندگی شما کاهش یافته یا از بین خواهد رفت به تنهایی می تواند بسیار اثر مثبت داشته باشد چه رسد به دیگر ابعاد .....

لطفاً به تاپیکتان در بخش خصوصی مراجعه کنید و راهکارهای مدیر همدردی را جدی بگیرید و اجرا کنید و وقت بگذارید و تلاش کنید و نخواهید که کس دیگری مو به مو به شما بگوید چکار کنید ( لقمه آماده ) حتی اگر مشاوره حضوری بروید هم اینگونه که شما در پستتان انتظار داشتید شما را راهنمایی نخواهند داد . شما چقدر روی لینک هایی که مدیر داده بودند وقت گذاشتید ؟ مدیر در یکی از ارسالهایشان گفته بودند روی حرفهای من باید ماه ها وقت بگذارید آیا شما گذاشتید و تغییر دادید خود را ؟ مسلماً نه ، چون حوصله وقت گذاری را ندارید و نمی خواهید صبر به خرج دهید و زمان طبیعی دهید و تغییر کنید بلکه می خواهید راهکارهایی که معجزه می کند و خیلی زود همه چیز تغییر می کند پیدا کنید که پیدا نمی شود حتی قرآن هم تدریجی طی 23 سال بر پیامبر نازل شد تا جا بیافتد و رشد ایجاد کند .

باز هم می گویم شما خود را تغییر دهید و روابطتتان با همسرتان بهینه کنید مسئله بچه ها باشد برای بعد چون اولویت همینی هست که خدمت شما عرض کردم .

موفق باشید

=============

پاورقی :

همینجا در همدردی تمرین کنید که از واکنش دفاعی بپرهیزید ، تمرین کنید که احساسات خود را در مقابل زود رنجی تحمل کنید ، تمرین کنید که نقد پذیر باشید و بر آشفته نشوید و اگر شدید کنترل کرده و خود را آرام کنید ، تمرین کنید پذیرش داشته باشید ، تمرین کنید که عملگرا باشید

همه این تمرینها در مقابل همین پست بنده می تواند انجام شود

2. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 07 مرداد 93), نازنین2010 (دوشنبه 06 مرداد 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    با تشکر از فرشته مهربان برای پاسخی که به من دادند

همه اوامر اجرا می شود

نقدی که دارم اینه : از طریق مشاوران این سایت مثال اورده نمیشه مثلا کاربر یه شاهنامه مینویسه که چی شد چی گفتم چی گفت و..... ولی از طریق مدیران معمولا فقط شعار دریافت میکنه
    اگه دقیقا اشاره شود فلان جا می تونستی این برخورد را داشته باشی این خودش یه مثال میشه از رابطه درست
    من کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را مثال میزنم
    دقیقا حرفهایی که نباید گفته بشه را اشاره کرده خیلی مثال زده که در واقع درک کتاب را برای همگان راحت کرده و همینطور مرور و دوباره خواندن کتاب
    در واقع خواندن مطالبی که حالت شعار دارد برای من و خیلی از افراد دیگه مشکل هست چون حفظ کردنشون خیلی سخته اما وقتی نمونه اورده شود میشه مثل یه داستان که در هر لحضه و فوری به یاد اورده میشه
    خدایا کمکم کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد

4. 2 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

paiize (سه شنبه 07 مرداد 93), گیسو کمند (پنجشنبه 20 فروردین 94)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    حق با شماست نیاز به مثال و آنالیز نمونه رفتارها هست که متأسفانه در فضای مجازی بخاطر وقت گیر بودن در خیلی موارد ما نتوانسته ایم چنین کنیم از طرفی اصل مطلب که گفته شود مراجع خود با سئوال می تواند راهنمایی بیشتر بخواهد البته نه به این معنا که خلاقیت و دقت و پی گیری خود از منابع دیگر را به کناری نهد ، در واقع ما اینجا بابی باز می کنیم و جهت را روشن می کنیم و مراجع خود با مطالعه نمونه های زیادی از پستها و راهنماییهای مشابه می تواند آنالیز کند و دریافت کند و به کار ببند و در مورد صحت و سقم آن راهنمایی بخواهد . مثلاً آیتمهایی که من اشاره داشتم که در تربیت فرزندان لحاظ شود مثل صداقت ، عزت نفس و .... هرکدام یک موضوع هست که شما باید پی گیر شوید مثلا ضدر همین فضای مجازی سرچ کنید که روشهای تقویت عزت نفس در کودکان ، روشهای تقویت صداقت در کودکان ... یا سرچ کنید دوره های تربیت کودک و ...... بسیار می توانید مطلب بیابید چه رسد به تهیه کتاب در خصوص تربیت .... اما اگر بخواهید همه چیز را ما به شما بگوییم و برای شما آنالیز کنیم باید بسیاری از وقتمان را مثلاً به شما یک نفر اختصاص داده و کلاً با زندگی شما کامل همراه شویم و این ممکن نیست و حتی از مشاوره حضوری هم بر نمی آید .

شما باید دریابید که در روند مشاوره هم این مراجع است باید فعال اصلی باشد . اگر من بخواهم کاری که شما باید بکنید را انجام دهم برایتان باید چند روز برای یکی دو تا از آیتمهای گفته شده وقت بگذارم آن هم ساعتها و مقالاتی پیدا یا تایپ کنم و در تالار بگذارم و به شما لینک بدهم یا در تالار بگردم پیدا کنم و لینک بدهم در حالی که واقعاض وقت چنین کاری را پیدا نمی کنم و لذا به شما جهت می دهم که دنبالش بروید . سایت همدردی را هم نگاه کنید در خصوص کودکان مقالات زیادی می بینید . با این وجود من در زیر لینکهایی را برای نمونه به شما می دهم

روش های صحیح تربیت کودکان

روش هاي تربيتي کودکان

نظم ایستا یا ثابت کودک ما را از حرکت منظم پویا در مسیر رشد باز می دارد

یازهای اساسی و عاطفی کودک و نوجوان در روش تربیتی امام صادق(ع) - سایت خبری یزدفردا

جام نیوز :: JamNews

مجلات : روش های تعلیم و تربیت

توصیه های مفید و جامع در مورد تربیت کودکان

روانشناسی کودک

بچه - اصلاح رفتار کودکان

چرا كودكان دزدی می‌كنند؟

آموزش سوم ابتدایی

علت دزدي برخي کودکان و راهكارهاي حل اين مشكل

این لینکها را من با یک سرچ سر سری پیدا کردم ، پس شما اگر بخواهید و تلاشگر باشید و نخواهید یکی راه را به شما نشان دهد و دستتان را هم بگیرد و در آن مسیر راه ببرد می توانید بیش از آنچه بنده اکنون به شما معرفی کردم بیابید و بخوانید و نکته برداری کنید و به کار ببندید

6. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

paiize (سه شنبه 07 مرداد 93)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)