به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26
    عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    اگر دیدن ظاهرش (با اینکه از قبل توی عکس دیده بودی) باعث شد توی ذوقت بخوره ، مطمئن باش وقتی با درون واقعیش هم وارد زندگی می شدی خیلی توی ذوقت می خورد.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

2. 2 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 04 مرداد 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 07 آبان 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 04 تیر 95 [ 00:33]
    سطح
    42
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 185
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,700

تشکرشده 116 در 24 پست

Array
    سلام. ممنون آقای samanft.از راهنماییتون متشکرم. این مواردی که شما گفتین خودمم میدونم و هر چند وقت یکبارم دارم از مادرم میشنوم... میدونید که مادرا همیشه نگرانن.... البته حق هم میدم بهشون... و اینکه حتی الان خوده منم دارم نگران میشم دیگه نسبت به آینده ی خودم...
    از همه مهم تر اینکه خودم به خوبی همه ی این مواردی که گفتین رو میدونم.... و شاید باور نکنید من خودم عین خیلی از دخترای دیگه نیستم که دنبال یکی که از همه لحاظ عالی باشه برام بیاد... من با اینکه خودم ارشد مهندسی برق دارم ولی اصلا انتظار ندارم حتما طرفمم تحصیلات عالی داشته باشه یا حتی خونه و ماشین آنچنانی داشته باشه... برای من همین که از لحاظ اخلاقی و شخصیت و اجتماعی خوب باشه و کار مناسبی داشته باشه و به دلم بشینه همین! خونه و ماشین و بقیه چیزا بعدا تو زندگیم میشه باهم بهشون برسیم... الانم اگر من شاید این آقا رو ابتدا میدیم و بعد امکان شناخت از هم پیش میومد من مطمعنم که هیچ وقت از آشناییم پشیمون نمیشدم چون برخلاف کسایی که فکر میکنن تو سایت هایی این چنین فقط یک سری افراد حقه باز و فریب کار و دروغگو هستن که دنبال سوء استفاده از یک سری دخترا هستن یا حتی برعکسش دخترا از پسرا آدمای خوبم پیدا میشه...!!!! و من الانم حتی حاضرم سرپاک بودن صادق بودن با شرف و فهمیده و با درک بالا بودن این آقا قسم بخورم.... فقط ببخشید این دل لامصب نتونست کنار بیاد باهاش... و من مطمئن هستم که دیگه هیچ کسی مثل این آقا نصیبم نمیشه.... و حسرت داشتن همچین مردی در کنارم تا آخر عمر همراهم خواهد ماند... برام دعا کنید تا خدا بهم دوباره آرامش بده و انشاءا... اون آقا هم با دختری که واقعا لایقشه و قدر خوبی هاشو میدونه ازدواج کنه و همیشه خوشبخت و شاد باشن کنار هم....

4. کاربر روبرو از پست مفید asal2013 تشکرکرده است .

abi.bikaran (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    افرادی که در سایت های همسر یابی عضو میشن مخصوصا پسرا دو دسته هستند
    یا دنبال دوستی هستند که تعدادشون کم نیست ولی خیلی زیاد هم نیست
    یا مشکل خاصی دارند که از طریق سایت اقدام میکنند ، مثلا کار ندارند یا مشکل ظاهری دارند و ... و بحرحال یک مشکل خاص دارند

دختر ها هم بیشترشون مشکلی دارند که باعث شده رو به این سایت ها بیارن ، یا سنشون بالا رفته یا تابحالا خواستگار نداشتن یا اونها هم ظاهرشون مناسب نیست و ...

دیروز توی پارک با چند نفر از دوستانم نشسته بودیم (شهر ما شهر کوچکیه)
    اکثر پسرا و دخترا اون پارک رو برای قرار گذاشتن انتخاب میکنند و اون محل معروف و تابلوئه

در اون مدت چند ساعته که اونجا بودم چند بار این حالت رخ داد و چند باردونفر با هم آشنا شدند !!! که معلوم بود همدیگه رو از طریق چت یا سایت یا مکالمه و معرفی از دیگران و روش های دیگه پیدا کرده بودند و اولین قرارشون بود

دخترا با همون نگاه اول صورت و البسه طرف رو سریع نگاه میکردند و وقتی پسر مشکل ظاهری داشت قشنگ میشد اینو از چهره دخترا بخونی چهره سرد و برافروخته ای که ناراحتی ازش میبارید

طوری که دوزاری پسرا هم سریع می افتاد و یا سرخ میشدن یا سرشون رو تمام مدت پایین انداخته بودن و مثل لشکر شکست خورده دست از پا دراز تر راه میرفتند

خود من که ترجیح میدم هیچوقت این شرایط رو تجربه نکنم ، هرکس که یکبار این حالتو تجربه کنه دیگه همچین کاری نمیکنه

به همین دلیل و اینکه سایت های همسر یابی چندان شیوه مناسبی نیست من ترجیح میدم دختری که قراره با اون ازدواج کنم رو بیرون ببینم و این حس در وجود من شکل بگیره که طرف مقابل با ظاهر من مشکلی نداره بعد پا پیش بذارم

وهیچوقت دلم نمیخواد اینطوری غرورم از بین بره
    .................................................. ......................................
    من با این مطلب که همه جا نقل میشه که برای دخترا شخصیت و صداقت و اخلاق و ... مهمه و ظاهر مهم نیست برای این مشکل دارم

که اگر دختر همون اول کار بگه که ظاهر در اولویت هاش قرار داره پسر بیگدار به آب نمیزنه که اینطوری شخصیتش خرد بشه (واقعا حس بدیه)

و یا پسر یه فکری به حال ظاهرش میکنه باشگاه میره ،مکمل مصرف میکنه ، لباس و کت وشلوار و کفش خوب میخره ، اگر صورتش مشکلی داره به فکر درمان اون می افته و ...

البته شاید شما این حرف ها رو به طرف مقابل زدید و تاکید کردید که ظاهر براتون مهمه اما همیشه در جامعه ما دخترا وقتی بحث این حرفا میشه سعی میکنن برای اینکه وجه مناسبی از خودشون ارائه بدن این مسئله رو برعکس جلوه میدن

پسری که میخواد از یک شهر دیگه و بواسطه سایت همسر یابی بیاد شما رو ببینه تا حدودی مشخصه که مشکلی داشته که نتونسته در شهر خودش و از دختر های اطرافش بدون حظور در نت دختری رو برای ازدواج پیدا کنه

اگه اون پسر مشکل زیبایی نداشت مطمئنا نه از طریق اونسایت و نه خارج از شهر خودش دنبال همسر نمیگشت

6. 8 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 05 مرداد 93), Amir_23 (شنبه 04 مرداد 93), asal2013 (شنبه 04 مرداد 93), dokhtare kordestan (شنبه 04 مرداد 93), فرهنگ 27 (شنبه 04 مرداد 93), پونیو (شنبه 04 مرداد 93), واحد (دوشنبه 10 شهریور 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 07 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    در تایید پاسخ دوستمون کلانتر افراد سایتهای همسریابی به دو دسته تقسیم میشن.مورد اول که درصد بالایی از افراد رو شامل میشه مخصوصا پسرا جهت سر کار گذاشتن عضو میشن و احتمال اینکه دختر اسیب جدی ببینه از این طریق زیاده.دسته دومم هم افرادی هستن که مشکل خاصی دارند.حالا این وسط خیلی نادر هست کسی که مابین این دو گروه باشه و کیس مناسبی برا ازدواج باشه که توی انتخاب اون فرد به این طریق هم شبهه وارده!! من اصلا خرده نمیگیرم به کسایی که از این طریق اقدام میکنند اما اصلا روش جالبی نیستش.مخصوصا برا پسرا که انتخاب کننده هستن تا شونده.دخترهای عضو این سایت هم باز هم دو دسته اند.یا خواستگار نداشتند یا خیلی رویایی فکر میکنند و منتظرن شاهزاده هستن.......باز ضریب دخترهایی که واقعا قصدشون ازدواجه و میتونند گزینه مناسبی باشند برا ازدواج بیشتره تا پسرا توی این سایتها.اینم در نظر داشته باشید پسری که قصدش ازدواجه یا خودش کیس مناسبشو در نظر میگیره و یا به خانوادش میسپره براش پیدا کنند و خیلی کمن پسرایی که واقعا قصد ازدواج دارن و به این طریق اقدام میکنند(منظورم پسرایی بود که واقعا از همه لحاظ میشه تاییدشون کرد) شما هم کار خوبی کردید به اون بنده خدا گفتید بره به زندگیش برسه اما یادتون نره یه اشتباهم داشتید اونم این بوده طرفو از نزدیک ندیده دو ماه به نیت ازدواج تماس داشتید باهاش.ادم لباس رو ندیده و نپوشیده نمیخره شریک زندگی جای خودش.پس سعی کنید دیگه این اشتباهو تکرار نکنید

8. 6 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 05 مرداد 93), asal2013 (یکشنبه 05 مرداد 93), dokhtare kordestan (شنبه 04 مرداد 93), فرهنگ 27 (شنبه 04 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 04 مرداد 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 07 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    من تمام پست ها را دقیق نخوندم.
    فقط خواستم یه نکته ای بگم.
    این که دختران همشون ظاهر براشون مهم نیست و... به اون صورت نیست. صد در صد به دل نشستن برای همه مهمه! ولی خب گاهی برای بعضی این سطح به دل نشستنشون بالا می ره و زیبایی های بیشتری می طلبه. همه هم می دونیم که یک ظاهر که به نظر ما دلنشین نیست ممکنه به نظر یکی دیگه دلنشین باشه.

نمی دونم این مساله به دل نشستن چه جوریه که برای من حتی شده یه پسری ظاهر اروپایی و ... داشته و حتما به نظر خیلی ها خوشگل محسوب می شده ولی من از قیافش بدم اومد!!!

یک چیز مهم هم هست اینه که افراد به چند گروه بصری ، سمعی لمسی و جنبشی تقسیم می شن.

هر چه یک فرد بصری تر باشه بیشتر به ظاهرش بها می ده. افراد بصری از طریق دیدن و... محبت را راحت دریافت می کنند . یا مثلا خانومای بصری ظاهر طرف مقابل خیلی براشون مهم میشه. و سعی می کنند از چیزای قابل مشاهده برای ابراز عاطفه استفاده کنند. مثلا همش دنبال سفره آرایی و دکوراسیون و... هستند.
    برای این ها خیلی به نسبت خانومای دیگه مهم نیست همسرشون بهشون بگه دوست دارم. براشون مهمه که همسرشون مثلا چیز قابل رویتی براشون بگیره. مثلا گل بخره و...

یه مرد بصری هم خیلی براش سخته که بگه دوستت دارم و اصرار داره بگه من از طریق همین کارهایی که می کنم اثبات می کنم دوستت دارم. اگر یک مرد بصری با زن سمعی ازدواج کنه تو مخابره کردن عواطف و... به هم دچار مشکل می شن. چون هر کدوم به روش خودشون لذت می برن ولی طرف مقابل به روش خودش سیگنال می ده که سخت تر از هم دریافت می کنند.

درصد این سمعی ، بصری و... متفاوته.ولی بیشتر از 50 درصد ویژگی های ما یکی از این گروه هست.
    سوء تعبیر نشه اینکه می گن مردها بصری هستند با این نوع بصری بودن فرق داره. همه مردها ذاتا بیس و پایه لذت بصری دارن. یعنی ظاهر زنشون براشون مهمه .ولی بعد از اون پایه متفاوت می شن.

الان دخترایی که بصری هستند براشون ظاهر طرف خیلی مهم میشه و حتما هم باید این را در نظر بگیرن.(البته نه اینکه بقیش مهم نشه.ولی این هم خیلی روشون تاثیر روانی می ذاره)
    ولی مثلا دخترانی که سمعی هستند بیشتر نوع صحبت کردن طرف مقابل براشون مهمه. مثلا برای من واقعا مهمه.و حتی راحت می تونند از این طریق خام بشن.

دختری که سمعی و لمسی هست رمانتیک تره و به نظر عاطفی تر هست و انتظارات عاطفیش را بیشتر از طریق شنیدن جملات محبت آمیز و بغل کردن و... دریافت می کنه. (نه اینکه زن بصری این ها را نخوادها! ولی خب درصدش به نسبت کمتره.اصلا ممکنه یه زنی 55 درصد مثلا بصری باشه و 40 درصد هم سمعی باشه(که خب اینم زیاده دیگه) و هردوش براش مهم میشه!!!
    در کل نمیشه نسخه همه دختران را با هم پیچید. وقتی یه چیزی درونی باشه پس مهمه.

این لینک ها هم می تونه مفید باشه:

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

10. 4 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

Amir_23 (شنبه 04 مرداد 93), asal2013 (یکشنبه 05 مرداد 93), mitra joon (دوشنبه 10 شهریور 93), واحد (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,700

تشکرشده 116 در 24 پست

Array
    من هم تا حدودی به حرف شما رسیدم که افرادی که تو این سایت ها هستن مشکلی دارن که تو جامعه نمیتونن شخص مناسبشونو پیدا کنن... مخصوصا آقایون توی اون سایت ها.... ولی من که خودم عضوی از اون سایت می باشم میخوام دلیل عضویتم را در اون سایت بگم... من خوشبختانه هیچ مشکلی ندارم چه از نظر چهره یا تیپ یا اندام حتی... از نظر تحصیلات که باز هم مشکلی ندارم و خداروشکر کاملا فرد اجتماعی و روشن فکری هستم و فعالیت اجتماعی هم دارم و از یک خانواده کاملا خوب چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی برخوردارم... خانواده ای که همه تحصیل کرده و همه فعالیت اجتماعی قویی داریم... ولی بدلایلی ما مجبور شدیم تو یک شهر کوچیک زندگی کنیم که اتفاقا توی این شهر تا اسم پدر بنده میاد همه میشناسنشون یا حتی مادرم هم به همین ترتیب( چون شاغل هستن و یک جورایی حتی در استان مطرح هستن بخاطر کارای مربوط به شغلشون...) پدرمم هم همین طور.
    خوب اینارو گفتم به برسم بدلایل خودم که چرا عضو این سایت شدم. من تا الانم خواستگار داشتم ولی اون شخصیتی که من میپسندم نبودن متاسفانه.... البته از نظر خانواده ی من که عالی بودن و خیلی هم منو راهنمایی کردن و مشورت بهم میدادن ولی خوب مشکلاتی داشتن هر کدومشون که نمیشد براحتی از اون مشکلات گذشت... و به این ترتیب جواب رد میدادم بهشون.... تا اینکه اتفاقی این سایتو دیدم...!!! گفتم ما دخترا که حق انتخاب نداریم تو این جامعه که بتونیم ماهم عین آقایون حق انتخاب داشته باشیم طبق معیارامون... پس تو این سایت من معیارامو مینویسم و معیارای دیگران هم میخونم اگر بابه میلم بودن شروع میکنیم راجع به خودمون صحبت کردن تا بتونیم از هم شناخت سطحی بدست بیاریم که آیا اصلا بدرد هم میخوریم یا همون ابتدای کار رد میشدن... من خودم اعتقاد داشتم و دارم ما هر چیم با هم ارتباط داشته باشیم و مثلا از هم شناخت پیدا کنیم باز هم وقتی به یک نتیجه رسیدیم که در یک سری مسائل تفاهم هست بینمون تازه از اون موقع اصل کار شروع میشه.... اینکه رفت و امد خانواده ها!! شناخت خانواده ها از هم. شناخت ما از هم توی خانواده مون! چون من هر چیم بگم اینطوریم یا اخلاقم فلانه تا منو تو برخوردارم و رفتارام نبینه فایده نداره.... همچنین برعکس. از نظر من خانواده طرفم خیلی مهمه برعکس خیلیا که میگن مهم خودشه.... من حتی اعتقاد دارم وقتی یکی میاد خواستگاریم از همه لحاظم اگر اوکی بود باید یک مدت خانواده ها باهم رفت وآمد داشته باشن، باهم بریم تفریح ومسافرت خانوادگی. حتی زیر نظر خانواده ها باهم یک مدت کوتاه چند ماهه ارتباط داشته باشیم چون این ارتباط دیگه با اون ارتباط اولیه خیلی فرق میکنه....!!! چون نباید فقط به یک سری حرف تکیه کرد باید اعمال و رفتار و نوع برخورد طرفو دید...!!! مقایسه کنی ببینی چقدر با حرفاش مطابقت داره....
    خوب حالا میگین سایت خوب نیست منم تا جایی حرف شمارو قبول دارم و تایید میکنم ولی می گویید راه حل چیست تا بتوان یک فرد که به معیارای من نزدیک هستش بیاد خواستگاریم...؟؟؟!!!! چون داره سنم بالا میره و دیگه فرصتی ندارم بشینم منتظر باشم که یکی بیاد در خونه رو بزنه. مامانمم مدام میگه دختر یک زمانی خواستگار زیاد داره و واقعا هم همین طوره....

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal2013 نمایش پست ها
    من هم تا حدودی به حرف شما رسیدم که افرادی که تو این سایت ها هستن مشکلی دارن که تو جامعه نمیتونن شخص مناسبشونو پیدا کنن... مخصوصا آقایون توی اون سایت ها.... ولی من که خودم عضوی از اون سایت می باشم میخوام دلیل عضویتم را در اون سایت بگم... من خوشبختانه هیچ مشکلی ندارم چه از نظر چهره یا تیپ یا اندام حتی... از نظر تحصیلات که باز هم مشکلی ندارم و خداروشکر کاملا فرد اجتماعی و روشن فکری هستم و فعالیت اجتماعی هم دارم و از یک خانواده کاملا خوب چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی برخوردارم... خانواده ای که همه تحصیل کرده و همه فعالیت اجتماعی قویی داریم... ولی بدلایلی ما مجبور شدیم تو یک شهر کوچیک زندگی کنیم که اتفاقا توی این شهر تا اسم پدر بنده میاد همه میشناسنشون یا حتی مادرم هم به همین ترتیب( چون شاغل هستن و یک جورایی حتی در استان مطرح هستن بخاطر کارای مربوط به شغلشون...) پدرمم هم همین طور.
    خوب اینارو گفتم به برسم بدلایل خودم که چرا عضو این سایت شدم. من تا الانم خواستگار داشتم ولی اون شخصیتی که من میپسندم نبودن متاسفانه.... البته از نظر خانواده ی من که عالی بودن و خیلی هم منو راهنمایی کردن و مشورت بهم میدادن ولی خوب مشکلاتی داشتن هر کدومشون که نمیشد براحتی از اون مشکلات گذشت... و به این ترتیب جواب رد میدادم بهشون.... تا اینکه اتفاقی این سایتو دیدم...!!! گفتم ما دخترا که حق انتخاب نداریم تو این جامعه که بتونیم ماهم عین آقایون حق انتخاب داشته باشیم طبق معیارامون... پس تو این سایت من معیارامو مینویسم و معیارای دیگران هم میخونم اگر بابه میلم بودن شروع میکنیم راجع به خودمون صحبت کردن تا بتونیم از هم شناخت سطحی بدست بیاریم که آیا اصلا بدرد هم میخوریم یا همون ابتدای کار رد میشدن... من خودم اعتقاد داشتم و دارم ما هر چیم با هم ارتباط داشته باشیم و مثلا از هم شناخت پیدا کنیم باز هم وقتی به یک نتیجه رسیدیم که در یک سری مسائل تفاهم هست بینمون تازه از اون موقع اصل کار شروع میشه.... اینکه رفت و امد خانواده ها!! شناخت خانواده ها از هم. شناخت ما از هم توی خانواده مون! چون من هر چیم بگم اینطوریم یا اخلاقم فلانه تا منو تو برخوردارم و رفتارام نبینه فایده نداره.... همچنین برعکس. از نظر من خانواده طرفم خیلی مهمه برعکس خیلیا که میگن مهم خودشه.... من حتی اعتقاد دارم وقتی یکی میاد خواستگاریم از همه لحاظم اگر اوکی بود باید یک مدت خانواده ها باهم رفت وآمد داشته باشن، باهم بریم تفریح ومسافرت خانوادگی. حتی زیر نظر خانواده ها باهم یک مدت کوتاه چند ماهه ارتباط داشته باشیم چون این ارتباط دیگه با اون ارتباط اولیه خیلی فرق میکنه....!!! چون نباید فقط به یک سری حرف تکیه کرد باید اعمال و رفتار و نوع برخورد طرفو دید...!!! مقایسه کنی ببینی چقدر با حرفاش مطابقت داره....
    خوب حالا میگین سایت خوب نیست منم تا جایی حرف شمارو قبول دارم و تایید میکنم ولی می گویید راه حل چیست تا بتوان یک فرد که به معیارای من نزدیک هستش بیاد خواستگاریم...؟؟؟!!!! چون داره سنم بالا میره و دیگه فرصتی ندارم بشینم منتظر باشم که یکی بیاد در خونه رو بزنه. مامانمم مدام میگه دختر یک زمانی خواستگار زیاد داره و واقعا هم همین طوره....
    شما معیاراتو بنویس و بهشون الویت بده،و یک حد معقول برای قبولی اولیه شخص در نظر بگیر،مثلا پیش خودتون بین 70 تا 100 در نظر بگیرید،حالا اگر شخص مورد نظر با جمع معیاراهای شما نمره 70 هم کسب کرد( در همون ابتدا) برای اشنایی بیشتر ادامه بدیداگر بیشتر هم شد که چه بهتر اما این نمره هاتون حتما برا اساس الویتتتون باشه،مثلا اگر ظاهر مهمه الویت ظاهر رو اول بذارید،اینجور خیلی بهتر به نتیجه میرسید،شاید بگید خب امکان داره کسی تو یک چیز عالی باشه اما یک چیز دیگه که مد نظر شما هم هست نه،اینجاست که اون نمره کل به دردتون میخوره و در همینجا هست که دیگه باید از دست بالا گرفتن یکسری از معیاراتون بگذرید وگرنه سخته بخاید ادم مورد نظرتونو گیر بیارید،چیزی که من خودم بهش رسیدم،من خودم هر کسیو بررا ازدواج میبینم همش میگم این ویژگی رو داره پس خوب نیست یکی دیگه اونو نداره اما ویژگی منفی دیگه( از دید من ) داره و از انجایی که هیچ ادمی کامل نیست پس نمیشه همچین شخصی رو پیدا کرد،هر چی هم سن بالاتر میره ادم حساستر و ریزبین تر میشه و این کار رو سخت میکنه

13. 3 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 04 مرداد 93), مصباح الهدی (شنبه 04 مرداد 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 07 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 02 مهر 95 [ 23:41]
    سطح
    39
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    128

تشکرشده 312 در 128 پست

Array
    والا من تا به حال عضو این سایتها نبودم ولی به نظرم نمیشه به همین راحتی افراد را به دو دسته تقسیم کرد!!!!!
    دقت داشته باشید که ممکن هم هست که اقایی باشه که اصلا کیس مناسب دور برش نباشه مثلا تو یه محیط کاملا مردانه کار کنه و خودش کسی رو نتونه پیدا کنه و نظرات خانواده اش هم کاملا با او متفاوت باشه و نتونن فرد مناسبش رو پیدا کنن خوب این فرد میره تو این سایتها شاید فرجی بشه!!!
    البته قبول دارم که هنوز فرهنگ کشور ما شاید این مسئله توش جا نیفتاده باشه و عده زیادی فقط صرف مسخره بازی بیان و اعتماد متاسفانه هنوز تو این محیطها نیست(به صرف شنیده ها میگم)

در ضمن اینو هم در نظر بگیرین که دختری که خواستگار نداره صرفا به معنی بد بودن اون دختر نیست ممکنه خیلی هم ایده ال تر از دختری باشه که خواستگار زیاد داره کما اینکه تو همین سایت هم دیدین کسایی که مشکلی نداشتن تنها چون مثلا خانوادشون رو کسی نمیشناسه و تازه مهاجرت کردن به یه شهر دیگه و دلایل فراوان دیگه خواستگار ندارن یا خواستگار مناسب ندارن پس این عیب نیست.....

15. 4 کاربر از پست مفید gisooo تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 04 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 04 مرداد 93), واحد (دوشنبه 10 شهریور 93), مصباح الهدی (شنبه 04 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    42
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,700

تشکرشده 116 در 24 پست

Array
    از آقایان معاون کلانتر ، samanft و مصباح الهدی کمال تشکر را دارم که برای من حقیر وقت گذاشتن و مطالب مفید و آموزنده ای را بیان نمودن.... و از آقای مصباح الهدی تشکر ویژه ای دارم بابت موضوعی را که مطرح نمودن و لینکی که پیوست گذاشته بودین واقعا مفید بود برام.... من دقیقا از اون دسته افراد بصری هستم... البته در مواردی سمعی و لمسی هم هستم.... و باید بگم که مرداد ماهی هستم(متولد مرداد ماه) و بیشتر موارد طالع بینی مرداد ماهی ها شامل بنده می شود... و از اقای samanft هم برای راهنمایی و پاسخ به سوال اخرم ممنونم و واقعا از اینکه برام وقت می گذارین و پیام های طولانیمو می خونید ممنونم. و شرمنده که دیرشد چون من روزی 3تا پیام بیشترنمیتونم بذارم... از همه ممنونم.برام دعا کنید که خیلی محتاجم.... مرسی.
    سلام گیسو جان. مرسی ازاظهار نظرت... اتفاقا دقیقا این آقایی که من باهاش آشنا شده بودم در اون سایت به همین دلایلی که شما گفته بودین مجبور شده بود بیاد تو اون سایت عضو بشه تا بتونه همسر مورد نظرشو انتخاب کنه.... و واقعا حرفتونو قبول دارم که همه بد و خوب هست نباید به همه نسبت داد یک سری مسائل رو.... بازم ممنون. لطف کردی. برام دعا کن که خیلی محتاجم... مرسی.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام عسل جان.
    من یک دختر هم سن خودت هستم.البته حق داشتی اشتباه کنی چون تو ذهنم تو را مخاطب قرار نداده بودم و بیشتر صحبت های آقای معاون کلانتر مبنی بر اینکه چرا بعضی خانم ها می گن ظاهر مهم نیست و... منو به تاپیکت کشوند و یه جورایی مخاطبم عام و آقای معاون بود.

در مورد معیارها اگر دوست داشتی این تاپیک های منو بخون:

تو تاپیک دوم خیلی ها بهم می گفتن مثلا قیافه مهمه و... ولی من تو خودم می دیدم یه حد به دل نشستن برام کفایت می کنه. آخرش فهمیدم من سمعی و لمسی هستم و یه ذره بصریم. تاپیک دوم در مورد معیار عاطفیم هست. دوستداشتی بخون و اگه تونستی بی زحمت اینجا نظرت را بگو. چون دوست دارم بدونم یه دختر بصری از نظر عاطفی چقدر با من فرق داره. احتمالا خیلی از جاهاش برای تو زیاد مهم نباشه. راستی تو خودت را چقدر عاطفی می دونی؟

چیزی که من در مورد به دل نشستن فهمیدم اینه که خیلی فاکتورها درش دخیل هستند.و باید مدتی با طرف مقابل رفت و آمد کرد تا فهمید در مجموع این آدم به دل ما می شینه یا نه.
    این بصری بودن و... هم مثل درونگرایی و برون گرایی به نظرم باید در نظر گرفته بشه و اگر دو نفر تو دو تا قطب متضاد باشن کارشون خیلی سخت میشه. مثلا یکی 90 درصد بصری و یکی 90 درصد لمسی!!! ولی وقتی این دو نفر مدتی با هم در ارتباط باشن به طور خود به خود حتما از هم خوششون نمیاد. شاید باورمون نشه وقتی بفهمیم خیلی ها به این دلیل به دل ما نمی شینن.
    موفق و خوشبخت باشی
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

18. 4 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

Amir_23 (یکشنبه 05 مرداد 93), asal2013 (یکشنبه 05 مرداد 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 05 مرداد 93), معاون کلانتر (یکشنبه 05 مرداد 93)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)