به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 39 از 125 نخستنخست ... 91929303132333435363738394041424344454647484959697989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1246
    عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    بعنوان یه مرد متاهل وقتی وارد سایت همدردی شدم یاد گرفتم چقدر یه زن احساسی و شکننده هستش و چقدر نیاز داره به حمایت و اینکه بهش محبت کنی و دوسش داشته باشی.چقدر بعضی شوخی ها شاید از نظر من بعنوان یه مرد دلنشین و خنده داره ولی همسرمو اذیت میکنه چقدر توهین کردن به زن یا کتک زدنش حتی کمش باعث اذیت شدن نابودی اون زن میشه.چقدر براش مهمه که برای خانوادشاحترام قائل بشی و باهاشون خوب برخورد کنی اینکه زن چقدر ظریفه

اینکه اکثر زندگی ها بخاطر نداشتن مهارت زوجین هستش که منجر به طلاق و طلاق عاطفی میشه.
    اینکه با خواندن مشکلات و مقالات سایت همدردی و جناب مدیر و فرشته مهربان و بالهای صداقت و جناب sci و.... باعث شده به مسائل و مشکلاتی که توی خانواده خودم و یا اطرافیان اتفاق میوفته با یه دید بازتر و تخصصی نگاه کنم و به اندازه دانشی که دارم و مدیون سایت همدردی هستم هرچند اندک بتوانم به بهتر شدن اون فضا و دادن اطلاعات مورد نیاز به افراد کمک کنم

پ.ن:با اجازه جناب مدیر تجربه من بعنوان یه مرد متاهل اینو میگه بهترین و موثرترین راه برای اینکه زندگیت پراز عشق و محبت علاقه و صمیمت و تفاهم باشه و به دور از هرگونه تنشی که صددرصد جواب میده و خودم امتحان کردم و تضمین میدم اینکه هرچی زنت گفت بگی:

چشم

کوتاه و مختصر و مفید با کارایی بالا
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها

با سلام و احترام
    به خاطر این نتیجه گیری بسیار عالی که عصار و چکیده همه این تالار هست. به شما تبریک می گویم. در واقع یه چیزی در حد انتهای انعطاف پذیری.
    به غیر از تبصره و استثناء های موردی که عمدا صرفنظر می کنیم. این همه آن چیزی هست که زوجین دو طرف باید همین فکر و اقدام را بکنند.

احسن khaleghezey ، مطمئن بودم با این تلاشی که با خلاقیت داری انجام می دهی، بالاخره گل رو به حریف می زنی

یکسال عضویت انجمن آزاد
    برای khaleghezey به عنوان جایزه در نظر گرفته شد و اعمال گردید.

===========
    پاورقی:
    - بنده مطلب شما را ویرایش کردم و به جای زنت باید قرار بگیرد همسرت
    - جایزه شارژ یکساله انجمن آزاد بالاترین هدیه همدردی هست که تا کنون به یک عضو خود داده است.

پاییز جان فکر کنم هممون به خانم آقای خاله قزی با این پستشون حسودیمون شده. یک سال اشتراک آزاد!!!!!!!!
    بالاترین جایزه بوده تا حالا!

البته واقعا حقشونه! آقای خاله قزی بابت این هدیه بهتون تبریک ویژه می گم.

نکته: آقای خاله قزی من شارژ انجمن آزاد نمی خوام ها!!! یک وقت زحمت نکشید از شارژتون به من بدین!!!
    ولی اگر خیلی اصرار کنید دیگه چاره ای ندارم. برای اینکه ناراحت نشید قبول می کنم. ولی یک سال زیاده .6 ماه برای من کافیه. 6 ماه دیگه هم برای پاییز جان

خیلی ممنون از لطفتون
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

2. 4 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

paiize (چهارشنبه 11 تیر 93), parsa1400 (چهارشنبه 11 تیر 93), reihane_b (جمعه 13 تیر 93), شیدا. (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط meinoush نمایش پست ها
    من باز اعصاب مصاب ندارم

اینطوریم از دست خودم واقعا
    :)
    بچه ها به خط میخواییم برا مینوش صلوات بفرستیم وبراش دعا کنیم

حالا یه کف مرتب

مینوش سلام تورو خدا تو این ماه دل شکسته نباش با با اومدیم مهمونی تلخش نکن خوشحال باش بخند ببین چه مهمونی قشنگیه بهترین آهنگارو برامون گذاشتن همه بهترین لباساشونو پوشیدن چه غذا هایی چه شربتایی چه سفره ای چه احساسات قشنگی تازشم تمومی نداره تا سحر ادامه داره و فردا از اول . هرکسم بخوابه پاداش داره هر کی هم از خوشی بزن زیر گریه بازم پاداش داره . کتاب سخن گو بهترین داستانشو بهترین وعده هاشو برامون میگه . من که نه شب نخوابیدم
    مینوش برای شما و چند نفر دیگه مخصوص دعا کردم انشالله خوشبخت بشی و مداد رنگی سرنوشت برات رنگین کمان نقاشی کنه .
    خوشبختی تو خونه ست برو از پدرت دعای خیر بگیر بگو دعات کنه میگن دعای اونا معجزه ست

4. 2 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (سه شنبه 17 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 16 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 93 نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام

حال و احوال این روزهای من : خود درگیری و خودازاری متعاقب با اون

فکر میکنم این اولین مطلب من در این ماه عزیز در این سایت هست ، ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات تمام دوستان خوبم ، از تمام عزیزان التماس دعای خیر برای سایر دوستان و خودم دارم که اگر در بین تمام عزیزان ،فقط یک نفس حق هم باشه ، برای باز شدن خیلی از گره ها به فضل خدا کار ساز خواهد بود.

خدمت به خلق و همنوع ، خیلی داستان پررنگ و پراهمیتی چه دراموزه های دینی و چه در حوزه های انسانی فارغ از دین و مذهب هست.
    در ایات و روایات و کلام علما بسیار بر مبحث خدمت رسانی به سایر انسانها تاکید شده..
    چه اونجایی که در قران بارها به نیکوکاران و محسنین و پاداشی که خداوند برای این افراد در نظر گرفته اشاره شده چه اونجایی که به کرات در کلام معصومین به این موضوع اشاره شده و از باب نمونه پیامبر بزرگوار اسلام محبوبترین بندگان نزد پروردگار رو افرادی معرفی میکنن که بیشترین سود و منفعت رو به مردم برسونن و چه اونجایی که علمای بزرگی مثل ایت الله فاضل لنکرانی که مثل ما یک نگاه سطحی و ظاهری به دین ندارند و عالم به اعماق علوم دینی و بالاترین درجات عرفانی و شناختی از حضرت حق رو دارند اینطور عنوان میکنن که خلاصه دین اسلام اینه که واجبات رو انجام بده و بعد بجای مستحبات تا میتونی کار مردم رو راه بنداز..

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 93 نمایش پست ها

که البته مشابه این نوع دستورات رو میشه در کلام سایر علمای دینی معاصر و گذشته یافت.… پس این جریان خدمت به مردم خیلی موضوع پراهمیتی هست ، و قطعا یکی از شاهراههای سعادت دنیوی و اخروی هر انسانی میتونه باشه …

اما حال این روزهای من ….

چند وقتی هست که درگیر بیماری کهنه یکی از عزیزانم هستم که به لطف خدا عمل و دوره درمان ایشون به انتها رسیده و دوران نقاهت رو سپری میکنن… و الحمدلله که ایشون همونقدر که در زندگیشون لحظه ای از یاد خدا غافل نیست ، خدا هم در این دوران لحظه ای از ایشون غافل نبود و بلطف همیشگی خودش به سهل ترین شکل ممکن این دوران سپری شد… اما بیماری این عزیز بهانه ای بود تا من بعد از مدتها ،ساعتها و روزهای متوالی با قشر پزشکان دم خور باشم و سروکار داشته باشم و حالا که اون روزها تموم شده چیزی جز یک حسرت و غبطه خوری سهم من از اون روزها ، بیشتر نباشه، چرا که با خودم اینطور فکر میکنم که اگر ملاک عزیز بودن نزد خدا نافع بودن و مفید بودن برای خلق باشه ، چه کسی بیشتر از یک پزشک میتونه برای خلق نافع باشه ، پزشکی که از لحظه ای که پاش رو از خونه میزاره بیرون تا شب که دوباره به منزلش رجعت میکنه ، لحظه به لحظه فرصت خدمت رسانی با بالاترین کیفیت و از نوع باارزشترین خدمتها رو به خلق داره و هر روزه که به منزل برمیگرده دعای خیر دهها انسان که این فرد وسیله شفای اونها شده رو به همراه داره که متعاقب اون قطعا لبخند رضایت و تحسین فرشته ها و پروردگار رو به همراه داره که البته مد نظر من نه هر پزشکی هست ، بلکه پزشکانی که از پزشکی فقط اسم و رسم رو یدک نمیکشن بلکه درک و فهم و تجربه بالایی در این فن دارند و درد رو به خوبی میشناسند و درمان را از کوتاهترین مسیر انجام میدن.. پزشکانی که قدر این ابزار ارزشمندی که در دست دارند و میدونن و اون رو صرفا با گره زدن با اهداف مادی دنیوی بی ارزش نمیکنن … پزشکانی که انچنان ادب و عرفان و اخلاقی دارند که علاقه مند میشی حتی برای لحظاتی کوتاه در معیتشون ، درس اخلاق و ادب کسب کنی… که البته شاید درصد کمی از پزشکان باشند که تمام این شرایط رو با هم داشته باشند .و قطعا این دسته نقطه مقابل افراد" خسرالدنیا و والاخره" هستند و بواسطه شغل و مهارتی که دارند میتونن دنیا و اخرت ابادی برای خودشون بسازند.

خلاصه اینکه بخاطر این امکان عظیم خدمتی که برای این قشر فراهم هست ، و قیاس اینکه شرایط خدمت رسانی محدودتری که در کسب و کار خودم نسبت به حرفه پزشکی دارم و نه تنها کسب و کار من ، بلکه شاید هیچ شغل و حرفه ای نباشه که اینقدر مفید فایده برای خلق باشه ، اینقدر دعای خیر مردم به همراه داشته باشه، اینطور امکانی نداشته باشه که حتی با دستان خالی در یک روستای دورافتاده هم بشه خدمت کرد و … بخاطر جمیع این مسائل این چند روزه نجواها ، غرغرها ، قیاسها، حسرت های درونیم کمی زیاد شده ، بقدری زیاد که اگر روحیات و احساسات من با محیط کاری و فضا و حال و هوای این حرفه تا این حد در تضاد نبود، در این ماههای انتهایی دهه سوم زندگیم ، با عزمی راسخ مسیر زندگیم رو تغییر میدادم و در این حوزه از صفر شروع به اموختن میکردم.

اما برای اینکه بتونم خودم رو کمی اروم کنم ، و از تنشهای درونی خودم کمی بکاهم ، خودم رو اینطور توجیه میکنم ، که درسته پزشکی یک شغل بسیار ارزشمند هست ولی یک جامعه به تمام حرفه ها نیاز داره ، به مدیر ، مهندس ، معلم ، کشاورز ، نجار ، رفتگر ، اشپز ، …. تمامی مشاغل مثل چرخدنده های ساعت هستند که تنها زمانی این ساعت رو به حرکت در میارن که کنار هم قرار بگیرن و کوچک و بزرگی اونها فرقی نداره بلکه هر کدوم وظیفه ای رو بعهده داره . یا مثل تکه های پازل هستند که باید کنار هم قرار بگیرند تا یک شکل معنا دار به ما تحویل بده… اما همینکه این مثال پازل میاد توی ذهنم ، تصویر زیر توی ذهنم شکل میگیره…

با خودم میگم درسته تکه های پازل تشکیل دهنده یک تصویر واحد هستند ، اما بعضی از تکه های اون هستند که خیلی مهم و کلیدی هستند و بدون اون تصویر گنگ و مبهم هست(مثل قطعه 1) و بعضی تکه ها هستند که بود و نبود اونها زیاد مهم نیست و بدون بودن اونها هم تصویر قابل تشخیص هست (مثل قطعه 2) وقتی این مثال میاد تو ذهنم و باز دوباره قراره اشوبی درونم شکل میگیره و خودم رو مواخذه کنم که چرا اون قطعه مهمه ی این مجموعه نیستم ، چرا علیرغم اینکه موفقیت شغلی دارم ولی اندازه اون قطعه شماره یک (پزشک) اثر گذار نیستم ، چرا فقط یک مهندس خوبم ، یک معلم خوبم ، یک تاجرکاربلدم و… ولی به اندازه اون پزشک اینقدر منشا خیر و اثر نمیتونم باشم! باز تا این چراهای درونم داره بلند میشه یاد اون داستان میفتم که پسری در زمان حضرت موسی بوده فقط به صرف اینکه از مادر پیرش مراقبت میکرده و بهترین شکل از مسئولیتی که بر عهده اش بوده و در حد توانش بوده براومده ،مقامش در اون دنیا هم رتبه حضرت موسایی هست که این همه مسئولیت و مشقت تحمل کرده… و …

این کشمکشها احتمالا تا چند صباحی که خاطرات بیمارستان توی ذهنم کمرنگ بشه ، مهمان من خواهد بود و کمابیش در فرصتهایی که کمی فراغ خاطر دارم ازار دهنده خواهند بود ولی یکی از بزرگترین ارزوهای زندگیم و یکی از خواسته های همیشگیم از خدای بزرگ این بوده و هست که در مسیری قرار بگیرم و شرایطی برام فراهم بشه که لحظه به لحظه با عشق و لذت به اطرافیان و به مردم خدمت کنم، ثانیه ای از عمرم جز در این راه تلف نشه ،باری توی این دنیا بردارم نه اینکه کوچکترین باری بر دوش این دنیا داشته باشم،به پیمان و تعهدی که در عالم ذر دادم پایبند باشم و در مسیر اون باشم و منشا اثر باشم و اونی باشم که خدا منو بخاطر اون نقش خلق کرده و طوری نباشه که روزی که قرار بود از این دنیا برم ، انگار نه انگاردنیا ادمی به اسم محمد داشته…

در این ماه عزیز و پربرکت ، چه در این لحظات عرفانی سحرش ، چه دمدمای اذان ارام بخش مغربش ، هر وقت حال خوبی داشتید ، بچه های اینجا و من رو از نفس روحانیتون محروم نکنید.

التماس دعا.

آقای
    محمد 93 از اینکه عزیزتون حالشون خوبه خوشحالم.

متنتون واقعا برای من تاثیر گذار بود. هر چند که زیر پستتون تشکر زدم؛ولی خواستم باز هم جداگانه ازتون تشکر کنم. واقعا تو مسیری که بودم سست شده بودم ولی متنتون ارزش مسیرم را بهم یاداوری کرد و خیلی انگیزه گرفتم.

سلامتی بزرگترین نعمت الهی است کسانی که به هر نوعی به بندگان خدا برای حفظ این نعمت کمک می کنند،بزرگترین خدمت را انجام می دهند.

اما آقا محمد حتما لازم نیست شما خودتون پزشک بشید یا در این مسیر قرار بگیرید. به نظر من معلمی که باعث میشه چنین شخصی با اون خصوصیاتی که ذکر کردین به جامعه وارد بشه، ارزشش به مراتب بیشتره.چه بسا که یک معلم خدمتگذاران بیشتری به جامعه هدیه کرده باشه.

بعضی معلمان من اثرات انکار ناپذیری روی من گذاشتند که هرگز فراموشم نمیشه.
    من خودم اگر ببینم تو همین مسیرم نتونم بنا به شرایط جامعه و ازدواج و... قدم بردارم،حتما شغل معلمی را انتخاب می کنم. که مدتی بود این موضوع توی ذهنم بود اما اساتید و معلمان خودم بهم می گفتند حیفه همین مسیر را ادامه بده. متن امروز شما هم بهم انگیزه داد که با توکل به خدا همین مسیر را برم.شاید در کنارش معلم شدم. شاید هم در آینده مدرس دانشگاه.

راستی شاید بتوانید چنین فرزند خدمتگزاری تحویل جامعه بدهید یا یاریگر چنین فردی در زندگیتون باشید که این ارزشش بسیار بیشتر هم هست.

مهم نیته! و مهم تر صداقت در نیته. تا اونجا که بشه با عمل به نیتتون صداقتتون را در خدمت به خلق خدانشون بدین. بقیه اش مهم نیست خداوند تو پروندتون ثواب کل نیتتون را می نویسه.

با آرزوی موفقیت برای شما
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

6. کاربر روبرو از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده است .

parsa1400 (دوشنبه 16 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آبان 98 [ 08:57]
    سطح
    68
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,639

تشکرشده 1,769 در 422 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرام دل نمایش پست ها
    سلام
    مدتیه حالم خوبه خدایی ناکرده چشماتون که شور نیست!!!(شوخی)
    از وقتی همسرمو ضربه فنی کردم حسابی روبراه شدم

آیا همسرتان بد اخلاق است ؟
    آیا از بد خلقی های او خسته شده اید ؟
    آیا از اینکه همه راهکار ها رو استفاده کرده اید ولی نتیجه نگرفته اید کلافه شده اید ؟

چاره کار را به ما بسپارید ...
    با تبلت آرام دل بر همه این مشکلات پیروز شده و حال و احوالتان روبراه میشود ...
    تبلت آرام دل همه جا به کمک شما می آید ... و به طور معجزه آسا در رفتار همسرتان تغییرات را مشاهده خواهید نمود ...
    با استفاده از تبلت آرام دل در عرض چند روز با پیشنهاد مسافرت مواجه خواهید شد ...

مدیر جان منو دعوا نکن ... اینارو نوشتم که بدونین من حال و احوالم خوبه ... امروز خیلی بهترم خداروشکر

آدمک آخر دنیاست بخند
    آدمک مرگ همین جاست بخند
    دست خطی که تورا عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند
    آن خدایی که بزرگش خواندی، به خدا مثل تو تنهاست بخند ...

8. 5 کاربر از پست مفید terme00 تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93), محمد 93 (جمعه 03 مرداد 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 مرداد 93), آرام دل (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    آیا همسرتان بد اخلاق است ؟
    آیا از بد خلقی های او خسته شده اید ؟
    آیا از اینکه همه راهکار ها رو استفاده کرده اید ولی نتیجه نگرفته اید کلافه شده اید ؟

چاره کار را به ما بسپارید ...
    با تبلت آرام دل بر همه این مشکلات پیروز شده و حال و احوالتان روبراه میشود ...
    تبلت آرام دل همه جا به کمک شما می آید ... و به طور معجزه آسا در رفتار همسرتان تغییرات را مشاهده خواهید نمود ...
    با استفاده از تبلت آرام دل در عرض چند روز با پیشنهاد مسافرت مواجه خواهید شد ...

خدا ازت نگذره دختر مردم از خنده

راستی میدونید همسرم چی میگفت!!
    گفت شب قبل عید فطر بریم خونه بابات اینا تا فطریه ما بیفته گردن بابات!!!
    ایول به شوشو یادم باشه منم این کارو انجام بدم و کمک کنم به اقتصاد خانواده

خوشحالم که حال جفتتون خوبه ایاشلله همیشه همینجوری خندان شاد باشید حتی اگه مشکلی هم پیش بیاد برایتان روند صعودی خودتان را حفظ کنید
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

10. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 02 مرداد 93), terme00 (پنجشنبه 02 مرداد 93), محمد 93 (جمعه 03 مرداد 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 مرداد 93), آرام دل (پنجشنبه 02 مرداد 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    ترمه عزیزم دلم درد گرفت انقدر خندیدم قربونت برم چقدر زیبا نوشتی

فکر کنم تو این تالار معروف شدم!!!چطوره برم برنامه ماه عسل!!

خاله قزی گرامی از شما ممنونم پاینده باشید

دو سه روزه همسرم احوالمو میپرسه کلا به لطف خدا همه چی خوب پیش میره
    منم حالم خوبه
    انشاالله عزیزان این تالار به زودی مشکلشون حل بشه.پناه بر خدا

12. 4 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 02 مرداد 93), terme00 (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93), محمد 93 (جمعه 03 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نوشته اصلی توسط محمد 93

پستهای زیادی دیدم که هیچ ارتباطی به حال و احوال نداشت و از بازیهای فوتبال و والیبال و منچ تیم ملی گرفته تا گفتگوهای چتی و محاوره ای درباره برنامه های تلویزیون بود و در غالب موارد هیچ واکنشی از سمت جنابعالی یا سایر مدیران علی الظاهر رخ نداده بود…

دقیقا همون فوتبال و والیبال و منج حال و هوامون بود همون طور که پوستر اموزش فوتو شاپ حال و هوای شما بود !!!فک کنم دقت نکردین همونجا جناب مدیر تذکر دادن به من که برزیل و چه به حال و هوای شما ندیدین عایا؟

پ.ن سلام من نمیدونم چرا میرین تو حال و هوا باهم چت میکنین بیاین اینجا هرچی دوس دارین بنویسین تا نه خودتون اذیت شین نه زحمت انتقال بدین عه!(حالا مثلا خودم سابقم خیلی پاکه دارم به شما میگم)
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

14. 3 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

terme00 (پنجشنبه 02 مرداد 93), محمد 93 (جمعه 03 مرداد 93), آرام دل (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته اردیبهشت نمایش پست ها

دقیقا همون فوتبال و والیبال و منج حال و هوامون بود همون طور که پوستر اموزش فوتو شاپ حال و هوای شما بود !!!فک کنم دقت نکردین همونجا جناب مدیر تذکر دادن به من که برزیل و چه به حال و هوای شما ندیدین عایا؟

پ.ن سلام من نمیدونم چرا میرین تو حال و هوا باهم چت میکنین بیاین اینجا هرچی دوس دارین بنویسین تا نه خودتون اذیت شین نه زحمت انتقال بدین عه!(حالا مثلا خودم سابقم خیلی پاکه دارم به شما میگم)

اینجا چه جای جالبیه ، چرا گمنامه و زیرزمینی هست؟

سلام خانم فرشته اردیبهشت.

خیلی خندیدم ، هم بخاطر این شکلک
    هم بخاطر پوستر اموزش فتوشاپ!!

اولا من توی اون پست افرادی مثل شما که پست بی ربط زده بودن و بعد مورد عنایت مدیر محترم قرار گرفتن رو مبری کرده بودم و منظورم اون غالب مواردی بود که قسر در رفتن ! بعد هم اینکه کلا اون پست سوتفاهم نشه که خواستم زیر آب کسی رو بزنم ، چون خیلی وقته سن ما از این کارها گذشته ، گرچه همون زمان هم که سن ما اقتصای این کار رو میکرد اهل این کارها نبودیم، کلا سن ما از خیلی کارها گذشته ، فقط از سن ازدواج هنوز نگذشته که اگه یکم دیگه دست دست کنم از همون هم میگذره

در هر صورت امیدوارم رنجیده نشده باشید .
    --------------------------------

البته یک بار دیگه هم تو یک تاپیک گفتم ، کاش توی صفحه اول سایت ، کنار سربرگ اخرین ارسالها یک سربرگ دیگه بود مثلا به نام ارسالهای عمومی یا متفرقه ... اونجا میشد مطالب دیگه ای رو دنبال کرد.. مثل همین تاپیکهایی که در اخرین ارسالها نمیاد ، یا بحثهای روانشناسی موفقیت یا قسمتهای شیرین زندگی و موفقیتها و... تم غالب انجمن الان خیلی به مشکلات و سختی ها گره خورده و این ناخوداگاه روی روحیه کاربرها اثر میزاره که یکسره دارن قسمتهای تلخ زندگی ها رو میخونن...

--------------------------------
    خانم مصباح الهدی : یک جمله خارجی ها دارن میگن : you fake it to make it یعنی اگه چیزی وجود خارجی هم نداره الکی بگو تا اون خلق بشه .. یعنی همون تلقین کردن. اینکه توی حالتتون نوشتید ناراحت ، ناخوداگاه اثر منفی و مخرب میزاره روی شما.

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكافٍ عَبْدَهُ
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

( زمر / 36 )

ویرایش توسط محمد 93 : جمعه 03 مرداد 93 در ساعت 18:53

16. 2 کاربر از پست مفید محمد 93 تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (جمعه 03 مرداد 93), مصباح الهدی (شنبه 04 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    بخندین

منم خیلی خندیدم و برام جالب بود اقای مدیر میان هی تذکر میدن و نصف پست شما اب میره دوباره میایین میگین با من بودین؟

باز جناب مدیر میان و یه توضیح در لفافه با احترام کامل که دل کسی نشکنه باز شما یه طومار مینویسی نمیدونم اقای مدیر چه حالی میشن من که خیلی خندیدم این دور هنوزم ادامه داره

شما خیلی سعی کردی خیلی ها رو با خودتون ببرین ته چاه اما بازم میگم پستهای من خیلی مرتبط بودن

مطمانین ظلم شده بهتون!منکه اینطور فکر نمیکنم

این وسط سر ماه عسلیا بی کلاه موند و من بیچاره گیر افتادم
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

18. 2 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

m.reza91 (یکشنبه 05 مرداد 93), محمد 93 (یکشنبه 05 مرداد 93)

سرپرست سایت آغازکننده

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    با سلام خدمت شما عزیزان

از آنجا که اخیراً بعضی پستهایی که مناسب اینجاست را در حال و احوال مشاهده می کنیم و از طرفی هم نیاز به تلطیف روح در خدمت اهداف مشاوره ای احساس شد باغ همدردی به انجمنی که اکنون مشاهده می کنید انتقال داده شد تا بعد از این در لیست ارسالهای روزانه مشاهده شود و مورد بهره برداری قرار گیرد .

امیدوارم دوستان توجه داشته باشند که پستهای مناسب اینجا را در حالا و احوال ارسال نکنند

با تشکر

20. 9 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 04 مرداد 93), khaleghezey (یکشنبه 05 مرداد 93), paiize (شنبه 04 مرداد 93), terme00 (شنبه 04 مرداد 93), فرهنگ 27 (شنبه 04 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 04 مرداد 93), محمد 93 (یکشنبه 05 مرداد 93), مصباح الهدی (شنبه 04 مرداد 93), بی نهایت (شنبه 04 مرداد 93)

صفحه 39 از 125 نخستنخست ... 91929303132333435363738394041424344454647484959697989 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)