به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46
    Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم» خدایا تو رو به این ماه مبارکت قسمت میدم

کاربرای این تالار هیچ کی دلش نشکنه خدایا آرامش رو نصیب همه کن از ته ته دلم میگم

حاجت دل همه رو براورده کن پروردگارا همه مارا آن ده که آن به و مگذار به که و مه

«اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم»

2. 9 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (جمعه 03 مرداد 93), del (چهارشنبه 11 تیر 93), fariba s (چهارشنبه 11 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 11 تیر 93), mis-marjan (پنجشنبه 12 تیر 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 11 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 اسفند 93 [ 02:11]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    100

تشکرشده 352 در 135 پست

Array
    سلام خداجون ... سلامتی رو از هیچکدوممون نگیر ... به حق بزرگیت نزار هیچ جوونی بره سمت خلاف ... شرایط ازدواجو واسه همه فراهم کن ... تا دنیا دنیاس این موهبتو به هممون بده که شاکرت باشیم... خانواده ها از هم نپاشن و وفادار بهم بمونن ... خدایا به حق این ماه گناهای هممون رو ببخش ای غفور الرحیم .... ای ستارالعیوب لغزشامون رو بپوشون و آبرومون رو حفظ کن .... نزار لحظه ای فکر کنیم نیستی ... آمییییییییننننننن

4. 10 کاربر از پست مفید سپیده ی تاریک تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (جمعه 03 مرداد 93), del (چهارشنبه 11 تیر 93), fariba s (چهارشنبه 11 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 11 تیر 93), mis-marjan (پنجشنبه 12 تیر 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), parsa1400 (پنجشنبه 12 تیر 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 11 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    (نفس عمیق) خدا مهربونم سلام
    بازم نفسم گرفت بازم روی سینم سنگین شد بازم گلوم گرفت بازم کوزه چشمام شکست
    خدایا کدوم وقت برا دعا بهتره کی دعا کنیم دعامون مورد قبولت واقع میشه .سر سجاده . لحظه سال تحویل. دم اذان سحر .دم اذان افطار تو شبای قدر یا ظهر عاشورا و تاسوعا خداجون نیمه شب چطور سر نماز حاجت چطور

خدایا تو کدومش از ته دلم اشک بریزم خدایا تو اولیائت کدومو شفیع قرار بدم اونی که بخاطرش الان ایستاده تایپ میکنم یا اونیکه ضامن آهو شده اوناییکه هنوز حرم ندارن چی (قبرستون بقی) اونارو شفیع قرار بدم قبوله
    خدایا به اون بانوییکه هنوز جای خاکش معلوم نیست چطوره (هق هق.............................................. ........................
    خدایا به آل عمران ع قسمت بدم یا به آل ابراهیم ع به انجیل و توراتت یا به قرآنت کدومش رو سرم بزارم

خدایا به علی اکبرت قسمت میدم تمام پسران مارو خوشبخت کن وهمسران صالح قسمتشون کن
    خداجون به مریم مقدس به حضرت معصومه ع خودمون قسمت میدم به دخترانمون بخصوص اوناییکه دم بختن والان چند سال منتظر رحمت تواند همسر صالح اطا کن . همسریکه تمام خستگیه این نذرو نیازاشونو ازبین ببره جاش به خوشبختی نهایت برسن ودر همه حال شاکر توباشن
    خدایا مطعلقه های ما رو چه دختر چه پسر دوباره خوشبخت کن تو آگاه بر آشکارو نهانی درسته نادونی کردیم عرشتو شکستیم ولی تو رحیمی توخود بر دل ما گواهی
    خدایا به علی اصغرت ع محسنت ع به رقیه ات ع به ما فرزندانی سالم وصالح اطا کن ومارا در تربیت آنها یاری کن خدایا تو چون گویی کن (باش ) فیکن (پس باشد) شود همان گونه که بر مریمت ع گفتی و شد بی آنکه لمس شود .

خدایا تو را به هارون ع تورا به خدیجه ع (همسر پیغمبر) مارا از مادیات دنیوی محروم مگذار به ماهم اطا کن تا اندازه ای که یادت از دلمان نرود وآنچه بر ما حکم کردی بپردازیم از زکات و صدقه و........

خدایا درد کشیده رنج دیده آرزو به دل حاجت دار تو این تالار زیاده اونچه که صلاحشونه بهشون اطا کن از ته دلم میگم

خدایا نور تو روشن گر راه من است از آنچکه به شفاعت امام هشتم ع بر من اطا نمودی سپاسگذارم وخود بر روزگار سخت دنیوی من آگاهی ولی در هر قدم راضیم به رضای تو خواستنی ها بسیار است ولی سه چیز بیشتر نخواهم یکی سلامتی پدر و مادرم دومی ادامه خواب های صادقانه ام .همچو خوابهایی که این روزها را پیش از این گواهم دادی سومی اینکه منو ببر چون تحمل این سختی را ندارم
    ای خدا
    ویرایش توسط parsa1400 : پنجشنبه 12 تیر 93 در ساعت 01:53

6. 10 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (جمعه 03 مرداد 93), fariba s (پنجشنبه 12 تیر 93), khaleghezey (پنجشنبه 12 تیر 93), mis-marjan (پنجشنبه 12 تیر 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 12 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93), سپیده ی تاریک (پنجشنبه 12 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 اردیبهشت 95 [ 01:17]
    سطح
    27
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 115 در 35 پست

Array
    خدایا
    اعتماد منو نسبت به خودت برگردون.من خیلی صدات کردم .هیچوقت اینهمه برای اجابت دعاهام کوتاهی نمی کردی.خیلی وقته که احساس می کنم صدامو نمی شنوی.دارم کم میارم.دارم تو خیلی چیزا شک می کنم.تو رو خداییت باش.تو رو خداییت کمکم کن.تو رو خداییت کنارم بمون.اینهمه احساس بد رو از منو زندگیم بگیر.اینهمه بغض و گریه و شکستگی قلبمو تمومش کن .خدایا همه ی اونایی که دلمو شکستن دلشونو بشکون همونقدر که قلب من درد گرفت قلبشونو به درد بیار نه کمتر نه بیشتر که تو بهترین حاکمانی

8. 8 کاربر از پست مفید انتظارسبز تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (جمعه 03 مرداد 93), khaleghezey (پنجشنبه 12 تیر 93), mis-marjan (پنجشنبه 12 تیر 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), parsa1400 (پنجشنبه 12 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1400 نمایش پست ها
    (نفس عمیق) خدا مهربونم سلام

خدایا نور تو روشن گر راه من است از آنچکه به شفاعت امام هشتم ع بر من اطا نمودی سپاسگذارم وخود بر روزگار سخت دنیوی من آگاهی ولی در هر قدم راضیم به رضای تو خواستنی ها بسیار است ولی سه چیز بیشتر نخواهم یکی سلامتی پدر و مادرم دومی ادامه خواب های صادقانه ام .همچو خوابهایی که این روزها را پیش از این گواهم دادی سومی اینکه منو ببر چون تحمل این سختی را ندارم
    ای خدا
    خواستم بگم الهی آمین.که دعای سومتون را دیدم. هیچی نگفتم!
    آقا پارسا می دونم که قصد و نیت ناشکری ندارید. الان وقت سحره براتون واقعا دعا می کنم. اگر می تونید برید زیر آسمون و 15 بار سوره قدر بخوانید. به خصوص شب جمعه قبل اذان صبح.

آقا پارسا شما این همه شخص را واسطه قرار دادین. پس امام حسین چی؟ پس صبر حضرت زینب چی؟

فقط واسطه دادن که درست نیست. الگو قرار دادنشون هم مهمه.
    خودتون هم می گید تو این تالار خیلی ها مشکلات دارن. حالا هر کس به نوعی. خیلی ها مشکلاتشون از شما هم سخت تره.

یه چیزی بگم خدمتتون:
    قانون پایستگی مشکل: مشکل نه به وجود میاد و نه از بین می ره. بلکه از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه.
    هر کس تو این دنیا به نوعی مشکل داره.ولی همه دارن. شما تنها نیستین. این که خدا بهتون توفیق داده که توی این مشکلات بتونید باهاش حرف بزنید و درد ودل کنیدنعمت بزرگیه که نصیب هر کی نمیشه.
    خیلی ها از این لطف بی بهره اند و تو مشکلات زبان به ناشکری می گشایند و از خدا خیلی دور می شن.

خیلی ها این قدر از خدا دور می شن که به خودکشی فکر می کنند!!!

اون وقت که خدا این قدر به شما لطف کرده و شما را نزدیکش کرده به جای اینکه ایمان داشته باشید بهترین راه حل را بهتون می ده و حاجتتون را بهتون می ده میایید چه حاجتی ازش می خواین؟ می گید منو از این دنیا ببر؟!!!

خدا بهش برنمی خوره!!! نمی گه من توی این ماه مبارک که سفره ام بازه.هر کی هر حاجتی بخواد بهش می دم. تو این ماه سرنوشت هر کی را تعیین می کنم. اون وقت این بنده من به جای اینکه حاجت های خوب خوب بخواد از من می خواد که بمیره؟!!

می دونید این مثل چی می مونه؟
    مثل این می مونه که بگید یک پزشک فوق تخصص و بهترین پزشک را از آمریکا براتون بیارن.کلی هم درد دارید و می دونید که توانایی این پزشک هست که تمام درداتون را دوا کنه اون وقت بهش بگید: بهم یک آمپول مسکن بزن.
    این پزشک بهش برنمی خوره.نمی گه خب این کار را یه آمپول زن هم برات می کرد؟ نمی گه من به این مهمی را در حد آمپول زن دید؟

شما هم یه خدای قادر مطلق دارید بعد می گید منو بکش!

حضرت آیت الله بهجت (ره)

اگر ما به اندازه ای که بچه به مادرش اطمینان دارد به خداوند اطمینان داشتیم ، و می دانستیم که هرچه از او بخواهیم می دهد ، مشکلی نداشتیم و همه کار هایمان درست می شد.

من یک پیشنهادی بدم.

می دونید شکرگزاری واقعی چیه؟

شکر گزاری واقعی یعنی همین الان با وجود تمام مشکلات و باوجود اینکه نمی دونید حکمت خدا چیه نماز شکر بخونید و بگید خدایا با اینکه نمی دونم حکمتت چیه ولی چون می دونم منو دوست داری ، شکرت می کنم! چون مطمئنم صلاحم را می خواهی

این یعنی آخر اعتماد به خدا! این یعنی آخر توکل به خدا!
    .

یعنی مطمئنید که خدا مصلحتتون را می خواد!

اون وقت ببینید چه جوری مشکلتون حل میشه. تضمین می دم بهتون.

دیدین وقتی نامه ای به مسئولی یا کسی می نویسید؛و ازش درخواستی دارید آخرش می نویسین: پیشاپیش از توجه شما متشکرم؟!

چون تو رودروایسی قرار می گیره و کارتون بهتر راه میفته.

آقا پارسا به این پیشنهادم عمل کنید و ببینید چی می بینید:

همین الان دعاهاتون را بکنید و از خدا بهترین مصلحتتون را بخواهید. بعد دو رکعت نماز شکر بخونید. بگید: خدایا پیشاپیش از اینکه می خواهی حاجتم را بدهی از تو متشکرم!

این دفعه قبل از براورده شدن حاجتتون از خدا تشکر کنید. خدا می بینه بنده ای داره که این قدر مطمئنه که حاجتش را ازم می گیره و این قدر بهم اعتماد کرده،من چه طور جواب اعتمادش را ندم؟!!!

راستی بهتون بگم کی حاجتتون را می گیرید؟

حدیث داریم وقتی از همه کس قطع امید کردین و فقط به خدا امید داشتین اون وقت وقت رسیدن به حاجتتونه.

من فکر می کنم شما به این مرحله رسیدین. مگه نه؟

پس:

آقا پارسا پیشاپیش به خاطر اینکه به زودی مشکلاتتون تو همین دنیا حل میشه بهتون تبریک میگم!
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه
    ویرایش توسط مصباح الهدی : پنجشنبه 12 تیر 93 در ساعت 02:58

10. 7 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (جمعه 03 مرداد 93), khaleghezey (پنجشنبه 12 تیر 93), mis-marjan (پنجشنبه 12 تیر 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), parsa1400 (پنجشنبه 12 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 00:02]
    سطح
    52
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 185
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    743

تشکرشده 603 در 163 پست

Array
    تاپیک قشنگیه
    واقعا سوال خوبیه بهتره بشنیم خوب به این سوال فکر کنیم نه فقط برا این ماه برا تمام طول زندگی
    می دونیم اول و آخر همه رفتنی هستیم نه به این معنا که از بین می ریم بلکه به مقصد می رسیم بنظرم(نظر شخصی) الان بین دوتا دروازه هستیم زمانی که متولد شدیم وارد این دروازه ها شدیم دروازه اول زمان تولد و دومی هم زمان مرگ که ازش خارج می شیم پس این دنیا فقط ی گذرگاه هست همین و بس خوشا ب حال اونایی که صحیح و سالم از اینجا عبور کردن و فریب مناظر زشت و زیبای اطراف این گذرگاه رو نخوردن چقدر خوب میشه یکم باهم مهربون تر باشیم التماس دعا دارم از همتون

و دعای من

ربّنا آتنا فی الدّنیا حسنة و فی الآخرة حسنة و قنا عذاب النّار

پروردگارا! به ما در دنیا «نیکی» عطا کن، و در آخرت نیز «نیکی» مرحمت فرما و ما را از عذاب آتش نگهدار
    و

رَبَّنَا لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَةً إِنَّکَ أَنتَ الْوَهَّابُ
    8 -آل عمران
    پروردگارا، پس از آن که ما را هدایت کردی، دلهایمان را دستخوش انحراف مگردان و از جانب خود، رحمتی بر ما ارزانی دار که تو خود بخشایشگری

یا حق

[SIGPIC][/SIGPIC]
    فرداي قيامت كه گرفتار ترينيم
    وحشت زده و بي كس و بي يار ترينيم
    آنقدر طرفدار من و توست ابالفضل
    انگار نه انگار گنهكار ترينيم
    السلام عليك یا ابا الغوث

12. 8 کاربر از پست مفید .saber. تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 12 تیر 93), mis-marjan (پنجشنبه 12 تیر 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), parsa1400 (پنجشنبه 12 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 12 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93), سپیده ی تاریک (جمعه 13 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 بهمن 95 [ 18:24]
    سطح
    43
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    10

تشکرشده 916 در 198 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    خواستم بگم الهی آمین.که دعای سومتون را دیدم. هیچی نگفتم!
    آقا پارسا می دونم که قصد و نیت ناشکری ندارید. الان وقت سحره براتون واقعا دعا می کنم. اگر می تونید برید زیر آسمون و 15 بار سوره قدر بخوانید. به خصوص شب جمعه قبل اذان صبح.

آقا پارسا شما این همه شخص را واسطه قرار دادین. پس امام حسین چی؟ پس صبر حضرت زینب چی؟

فقط واسطه دادن که درست نیست. الگو قرار دادنشون هم مهمه.
    خودتون هم می گید تو این تالار خیلی ها مشکلات دارن. حالا هر کس به نوعی. خیلی ها مشکلاتشون از شما هم سخت تره.

یه چیزی بگم خدمتتون:
    قانون پایستگی مشکل: مشکل نه به وجود میاد و نه از بین می ره. بلکه از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه.
    هر کس تو این دنیا به نوعی مشکل داره.ولی همه دارن. شما تنها نیستین. این که خدا بهتون توفیق داده که توی این مشکلات بتونید باهاش حرف بزنید و درد ودل کنیدنعمت بزرگیه که نصیب هر کی نمیشه.
    خیلی ها از این لطف بی بهره اند و تو مشکلات زبان به ناشکری می گشایند و از خدا خیلی دور می شن.

خیلی ها این قدر از خدا دور می شن که به خودکشی فکر می کنند!!!

اون وقت که خدا این قدر به شما لطف کرده و شما را نزدیکش کرده به جای اینکه ایمان داشته باشید بهترین راه حل را بهتون می ده و حاجتتون را بهتون می ده میایید چه حاجتی ازش می خواین؟ می گید منو از این دنیا ببر؟!!!

خدا بهش برنمی خوره!!! نمی گه من توی این ماه مبارک که سفره ام بازه.هر کی هر حاجتی بخواد بهش می دم. تو این ماه سرنوشت هر کی را تعیین می کنم. اون وقت این بنده من به جای اینکه حاجت های خوب خوب بخواد از من می خواد که بمیره؟!!

می دونید این مثل چی می مونه؟
    مثل این می مونه که بگید یک پزشک فوق تخصص و بهترین پزشک را از آمریکا براتون بیارن.کلی هم درد دارید و می دونید که توانایی این پزشک هست که تمام درداتون را دوا کنه اون وقت بهش بگید: بهم یک آمپول مسکن بزن.
    این پزشک بهش برنمی خوره.نمی گه خب این کار را یه آمپول زن هم برات می کرد؟ نمی گه من به این مهمی را در حد آمپول زن دید؟

شما هم یه خدای قادر مطلق دارید بعد می گید منو بکش!

حضرت آیت الله بهجت (ره)

اگر ما به اندازه ای که بچه به مادرش اطمینان دارد به خداوند اطمینان داشتیم ، و می دانستیم که هرچه از او بخواهیم می دهد ، مشکلی نداشتیم و همه کار هایمان درست می شد.

من یک پیشنهادی بدم.

می دونید شکرگزاری واقعی چیه؟

شکر گزاری واقعی یعنی همین الان با وجود تمام مشکلات و باوجود اینکه نمی دونید حکمت خدا چیه نماز شکر بخونید و بگید خدایا با اینکه نمی دونم حکمتت چیه ولی چون می دونم منو دوست داری ، شکرت می کنم! چون مطمئنم صلاحم را می خواهی

این یعنی آخر اعتماد به خدا! این یعنی آخر توکل به خدا!
    .

یعنی مطمئنید که خدا مصلحتتون را می خواد!

اون وقت ببینید چه جوری مشکلتون حل میشه. تضمین می دم بهتون.

دیدین وقتی نامه ای به مسئولی یا کسی می نویسید؛و ازش درخواستی دارید آخرش می نویسین: پیشاپیش از توجه شما متشکرم؟!

چون تو رودروایسی قرار می گیره و کارتون بهتر راه میفته.

آقا پارسا به این پیشنهادم عمل کنید و ببینید چی می بینید:

همین الان دعاهاتون را بکنید و از خدا بهترین مصلحتتون را بخواهید. بعد دو رکعت نماز شکر بخونید. بگید: خدایا پیشاپیش از اینکه می خواهی حاجتم را بدهی از تو متشکرم!

این دفعه قبل از براورده شدن حاجتتون از خدا تشکر کنید. خدا می بینه بنده ای داره که این قدر مطمئنه که حاجتش را ازم می گیره و این قدر بهم اعتماد کرده،من چه طور جواب اعتمادش را ندم؟!!!

راستی بهتون بگم کی حاجتتون را می گیرید؟

حدیث داریم وقتی از همه کس قطع امید کردین و فقط به خدا امید داشتین اون وقت وقت رسیدن به حاجتتونه.

من فکر می کنم شما به این مرحله رسیدین. مگه نه؟

پس:

آقا پارسا پیشاپیش به خاطر اینکه به زودی مشکلاتتون تو همین دنیا حل میشه بهتون تبریک میگم!

مصباح الهدی عزیزم. ازت ممنونم

تا توانی دفع غم از خاطر غمناک کن
    در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

14. 6 کاربر از پست مفید Kamelia-94 تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 03 مرداد 93), mis-marjan (پنجشنبه 02 مرداد 93), paiize (شنبه 14 تیر 93), parsa1400 (شنبه 14 تیر 93), مصباح الهدی (شنبه 28 تیر 93), آرام دل (شنبه 14 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:02]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,973

تشکرشده 6,445 در 1,461 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    دعای این روزهای من همش اینه که
    خدایا تورو به این ماه رمضون به این لحظه لحظه های قشنگش منودریاب...منوتوآغوش خودت بگیر....منوازخودت دورنکن....من فقط خودتو دارم خدای خوبم...
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

16. 4 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 03 مرداد 93), mis-marjan (پنجشنبه 02 مرداد 93), parsa1400 (شنبه 14 تیر 93), آرام دل (شنبه 14 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,037

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان خوبم
    یک شب قدر دیگه بیشتر نمونده! بیایید این شب قدر آخر را بیشتر از همیشه برا هم دعا کنیم. تو این دو شب خیلی به یادتون بودم.
    منم خیلی محتاجم به دعا! به خصوص برای سلامتی پدرم خیلی دعا کنید! بعضی وقتها یه چیزایی می گن دل آدمو ناراحت می کنند.همش می گم دور از جون! در حد حرف هم خوب نیست. دوست دارم بابام سالم سالم بشه و خدا عمر با عزت بهشون بده!

راستی دوستان یه راه خوب برای براورده شدن حاجت بهم اس ام اس کردند. گفتم به شما به خصوص انتظار سبز عزیز هم بگم.این طوری مطمئن می شیم خدا ما را کامل بخشیده و ان شاالله حاجتمون را می گیریم:

گفتاری کوتاه از حاج آقا مجتبی تهرانی برای شب قدر :

من همیشه قبل از اینکه از خداوند طلب مغفرت کنم، میگویم خدایا من امشب از تمام کسانی که گردنشون حقی دارم، غیبت من رو کردن، مالی از من خوردن، آزاری رسوندن و ... از همه اونها گذشتم.
    قلبا هم گذشتم و هیچ شکایتی ندارم.

خدایا اگر تو امشب من رو نبخشی و از سر تمام تقصیراتم نگذری، من از تو بخشنده ترم و چنین چیزی غیر ممکنه. پس حتما تو من رو بخشیدی.

√ خصوصا در لیالی قدر اینطور دعا کنید و ببینید چه حالی به شما دست می دهد.
    √ خصوصا در حق کسانی که به شما بدی کردند بیشتر دعا کنید.
    ما در روایاتمان زیاد داریم که اگر در حق اینها دعا کنید خداوند چندین برابر اون چیزی که خواستید رو برای خودتون مستجاب میکنه

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

18. 2 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 03 مرداد 93), mis-marjan (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,037

حالت من
    Mehrabon
    Array
    بچه ها آخرای ماه رمضونه! و من واقعا ناراحتم.
    نمی دونم چرا این تاپیک مثل اولای ماه رمضون با اقبال مواجه نشده! ماه رمضون داره تموم میشه ها!

بیایید برای هم این اواخر را از ته دلمون دعا کنیم که دعا برای دیگران مستجابه.
    من یاد همه شما هستم دوستان خوبم.

راستی....
    امشب به روایتی شب قدر هست. امشب را از دست ندین ها!
    حتما احیا بگیرید. من دوست دارم امشب زیر آسمون قرآن سر بگیرم و 15 بار سوره قدر بخونم. حتما یاد همه شما هستم.

التماس دعا دارم از همگی

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

20. 5 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 03 مرداد 93), mis-marjan (پنجشنبه 02 مرداد 93), parsa1400 (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93), آرام دل (پنجشنبه 02 مرداد 93)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)