به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 15 مرداد 93 [ 00:56]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    11

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneabi222 نمایش پست ها
    سلام آقای عادل این اصلا مثلثی نیست

یه n ضلعی نامنتظم هستش که دامنه اضلاعش به تعداد دلهای آلوده ست،دوست محترمتون که اول داداش دوست دخترتون بودن بعدا شدن عشقشون همون اول درست گفتن که از این رابطه کنار برید.چرا وقت تلف میکنی؟؟؟؟

خودش رو نمیکشه مطمئن باش نمایشه ولی اگه هم کشت لابد عمرش به دنیا نبوده شما مسئولش نیستی
    سلام مرسی اینکه میگین برید کنار خودم هم همین نظر رو دارم.اما الان خیلی وقته که n ضلعی نشده این رابطه و مشکلی تو ش نیست فقط من شک کردم.

منظورم شخص شما نبودی ... کلا پسرای دور و برمون رو گفتم
    خدا لعنتشون کنه ... چه خوب این ماهواره تاثیر گذاشته رو جوونا ...
    دوتا پسر سر یه خانوم دعوا میکنن زیرآب همو میزنن و هر کدوم با اطلاع از وجود و رابطه دختر با رقیبشون سعی میکنن اون دختر رو به سمت خودشون جذب کنن ...

برادر من عقاید و افکارت اشتباهه ...
    اگه یه زندگی سالم و همراه با خوشبختی میخوای لینک هایی رو که آقای خاله قزی معرفی کرده بخون ...
    خدا همه مون رو به راه راست هدایت کنه
    والا ما سر یه دختر دعوا نکردیم سر نامردیش دعوام شد و خیانت در رفاقتش.
    اعتقادم به نظرم شخصیه
    چی بگم والا
    بازم ممنون

خیلی هم به این فکر نکن که بچست اتفاقا برعکس اونی که فکر میکنی خیلی هم بزرگه و خوب بلده چیکار انجام بده

دختری که با یه پسر خیلی راحت رابطه جنسی برقرار میکنه مطمئن باشی با بقیه هم حداقل دوستی و رابطه را تجربه میکنه مگه اینکه اینگونه روابط برات مهم نباشه که اونوقت دیگه بخودت مربوطه

بهت تبریک میگم کیس دورو برت زیاده آفرین
    یادم باشه بگم جایزه نوبل رو بهت بدن
    کاملا معلومه که شما از من خوشت نمیاد.
    برادر من اگه اینطوریه خب مجبور نیستی پست بدی
    این دختر با من خیلی راحت رابطه ی جنسی بر قرار نکرد دیگه خراب که نیست.
    اینگونه روابطم که میگم برام مهمه.در ضمن من اول صحبتام هم عرض کردم که چند دفه امتحانش کردم.با پسره دیگه ای دوست نشده هر جور هم تونستم خودمو کوبیدم که مثلا خودشو لو بده بازم پا نداده به پسری.اون طوری هم که فکر می کنید نیست.با اون رفیقم هم که گفتم چون اول فاز خواهر برادری داشتن من اصلا اون موقع ها جوابشم نمی دادم.این پسر هم زیاد پشتیبانیش میکرد از لحاظ عاطفی.
    منم نمی خوام پز بدم که که میگی جایزه نوبل بهم بدن.والا من شهر شمارو نمیدونم ولی اینجا تهران دخترا زیاد دم پر پسران

عذر میخوام میشه بگید از کجا به نتیجه رسیدید که خیلی از این رابطه ها به ازدواج ختم میشه؟آیا نظرسنجی کردید یا از موسسه معتبری این امار را دریافت کردید؟
    بعدشم شما لازم نیست به این فکر کنی که ایشون چقدر آسیب میبینه قبل اینکه توی این منجلابی که درست کرده فرو بری خودتو بکش بیرون.

و در اخر مهمترین قسمت

آهای خانومای محترم که ما هرچی حنجرمون را پاره میکنیم میگم نکنین بازم کار خودتون رو میکنین و میگین این با بقیه فرق داره و این دوسمون داره و دست نمیزنه و میاد خواستگار یو هزار تا بهونه دیگه میارید بیایید تحویل بگیرید
    والا من به نتیجه نرسیدم ولی هستند که کسایی که قبل ازدواج با هم دوست بودن شما به گوشت نخورده یعنی تا حالا.
    در ضمن برادر من مگه من الان اشتباهی کردم که میگی بفرمایید تحویل بگیرید من که دختر مردمو بدبخت نکردم.

ا
    ونوقت اگه خواهر مادر خودت باشه و این رابطه را داشته باشه دوست عزیز بنظرت ایراد نداره؟

پ.ن: انصافا راست گفتن توی دین هم ذکر شده مردان و زنان از جنس خودشان برای خودشان آفریدیم
    من خودم معتقدم آدم تا وقتی با کسیه نباید به اون خیانت کنه.
    در ضمن من به خواهرمم یاد میدم که نتشو برای کسی که بهش اطمینانی نیست آزاد نذاره.
    شما این قدر غرق اعتقاداته خودت شدی که هرکی اونطوری که شما دوس نداشته باشی،
    باشه ازش متنفر میشی مثل من که اصلا نمیشناسیم.
    من تعجب میکنم شما با این سن چرا مثل بچه ها رفتار می کنی.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 03 خرداد 97 [ 16:29]
    سطح
    37
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    24

تشکرشده 32 در 10 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط adel na نمایش پست ها
    سلام مرسی اینکه میگین برید کنار خودم هم همین نظر رو دارم.اما الان خیلی وقته که n ضلعی نشده این رابطه و مشکلی تو ش نیست فقط من شک کردم.

والا ما سر یه دختر دعوا نکردیم سر نامردیش دعوام شد و خیانت در رفاقتش.
    اعتقادم به نظرم شخصیه
    چی بگم والا
    بازم ممنون

کاملا معلومه که شما از من خوشت نمیاد.
    برادر من اگه اینطوریه خب مجبور نیستی پست بدی
    این دختر با من خیلی راحت رابطه ی جنسی بر قرار نکرد دیگه خراب که نیست.
    اینگونه روابطم که میگم برام مهمه.در ضمن من اول صحبتام هم عرض کردم که چند دفه امتحانش کردم.با پسره دیگه ای دوست نشده هر جور هم تونستم خودمو کوبیدم که مثلا خودشو لو بده بازم پا نداده به پسری.اون طوری هم که فکر می کنید نیست.با اون رفیقم هم که گفتم چون اول فاز خواهر برادری داشتن من اصلا اون موقع ها جوابشم نمی دادم.این پسر هم زیاد پشتیبانیش میکرد از لحاظ عاطفی.
    منم نمی خوام پز بدم که که میگی جایزه نوبل بهم بدن.والا من شهر شمارو نمیدونم ولی اینجا تهران دخترا زیاد دم پر پسران

والا من به نتیجه نرسیدم ولی هستند که کسایی که قبل ازدواج با هم دوست بودن شما به گوشت نخورده یعنی تا حالا.
    در ضمن برادر من مگه من الان اشتباهی کردم که میگی بفرمایید تحویل بگیرید من که دختر مردمو بدبخت نکردم.

من خودم معتقدم آدم تا وقتی با کسیه نباید به اون خیانت کنه.
    در ضمن من به خواهرمم یاد میدم که نتشو برای کسی که بهش اطمینانی نیست آزاد نذاره.
    شما این قدر غرق اعتقاداته خودت شدی که هرکی اونطوری که شما دوس نداشته باشی،
    باشه ازش متنفر میشی مثل من که اصلا نمیشناسیم.
    من تعجب میکنم شما با این سن چرا مثل بچه ها رفتار می کنی.
    سلام دوست عزیز
    به نظر بنده رابطه تون رو با ایشون ادامه ندید چون به نظرم ایشون ثبات علاقه ندارن. و ظاهراً، هم خرما رو می خوان هم خدا رو هم نان و پنیر و ... !!!!!

اما در مورد دوست عزیز خاله قزی، به نظر بنده ایشون نه تنها از شما متنفر نیست بلکه می خواد به شما کمک کنه. راستش بنده هم مانند ایشون تعجب کردم چون راستش ما اینقدر به اصطلاح Open نیستیم و این مسائل برامون تعجب برانگیز هست. و عمدتاً بسیار هم روی این مسائل غیرتی هستیم. به خاطر همین فکر می کنم ایشون فقط تعجب کردن.

3. 3 کاربر از پست مفید Darkness تشکرکرده اند .

adel na (پنجشنبه 02 مرداد 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93), مهربونی... (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام.دوست عزیز من فقط پست اولتون رو خوندم.

انگار خود شما هم میدونید این رابطه سرانجام خوشی نخواهد داشت ولی فکر می کنید شاید راهی باشه

نمیگم رابطه رو قطع کنید به خاطر این که شما باید حتما دختری پاک و نجیب گیرتون بیاد یا بالعکس برای اون خانم نه اصلا..من به گذشته ی هیچ کدوم شما کار ندارم

ولی میدونید شما از گذشته ی ایشون خبر دارید !! پسر دایی و رفیق و.... مطمئن باشید الان قبل ازدواج هوای رسیدن به ایشون رو دارید این خودش یه وسوسه !! بعدش بهشون برسید باز اون جا وسووسه میشید الان دلش با منه راست میگه دروغ میگه و!!!

علاوه بر این چنین دخترانی(فارغ از رابطه ی .... که داشتن یا نداشتن ) که این طور رفتار های چندگانه داشتند وو برای ازدواج اصلا مناسب نیستند.ایشون هم انشالله خودشون رو اصلاح کنند و و باید با کسی ازدواج کنند که از گذشتشون چیزی ندونه این طوری برای همه بهتره.شاید.

5. کاربر روبرو از پست مفید فدایی یار تشکرکرده است .

adel na (پنجشنبه 02 مرداد 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    همدردی این سطح از روابط را حتی به قصد ازدواج رد می کند و قویاً هم مخالف آن هست و این درست برخلاف نظر و رویه شما هست که این سطح از رابطه را یعنی دوستی و حتی رابطه جنسی را مجاز می دانی . لذا نمی توانیم به شما راهنمایی دهیم اگر چه همانطور که دوستان گفتند ایشون و شما مناسب هم نیستید و ریسک خیانت نسبت به هم بعد از ازدواج برای هردوی شما بنا به نوع نگرشتون به روابط وجود دارد .

بهتره روی نگرشتون به زندگی و شکل انتخاب همسر تجدید نظرکنید . به شما با اطمینان می گوییم که از راه دوستی و رابطه نزدیک پیش از ازدواج انتخاب همسر را در پیش گرفتن آسیب های زیادی دارد .حتی اگر از این راه ازدواج هم بکنید حتماً به مشکل خواهید خورد

7. 7 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

adel na (پنجشنبه 02 مرداد 93), khaleghezey (پنجشنبه 02 مرداد 93), mohammad6599 (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    من با فرشته مهربان موافقم.

هم این آقا و هم دختر خانم هر دو به شدت اهل روابط خارج از چارچوب ازدواج هستند. و هر دو پتانسیل خیانت به هم را دارند. چه ذهنی و عاطفی.چه ج ن س ی

نمی دونم این جور مواقع چی میشه گفت.ولی درست هم نیست یه همچین آقایی بره بعدا با یک دختری که دوست پسر نداشته ازدواج کنه.
    دخترایی که دوست پسر داشتند بیشتر مواقع همین روابط چند ظلعی را تجربه می کنند. خب این دختر هم تجربه کرده.

بعد نمیشه که راهنمایی کنیم بگیم بره با یک دختری که اهل دوستی نیست ازدواج کنه.من شخصا دلم برای اون دختری که متعهد به همسر آیندشه میسوزه که بره با کسی ازدواج کنه که قبل از او چنین روابطی تجربه کرده!

نمی دونم به نظرم هم کفوی تو این مورد خیلی مهمه!و هر دو از این نظر هم کفو هم هستند. مگه اینکه آقا عادل کلا نگرششون تغییر کنه!و تنوع طلب نشده باشن و بشه گفت فردا بعد ازدواج وقتی احساسش فروکش کرد هوای یک دختر جدید نکنه.

امیدوارم کمی عمیق تر به ارزش های زن و مرد و روابطشون نگاه کنید.هوس عشق نیست!

خدا همه ما را به راه راست هدایت کنه!
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

9. 6 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

adel na (پنجشنبه 02 مرداد 93), khaleghezey (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته مهربان (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    جناب عادل به همدردی خوش امدید ولی شاید ما نتوانیم کمک زیادی بهتون بکنیم . شما تنها قیافه و ظاهرتون شبیه خارجیها نیست بلکه تمام افکار و عقایدتون هم مثل اونها شده وبرای همین اصالت و نجابت خودتون رو فراموش کرده اید . حدس میزنم بیشتر وقتتون پای ماهواره سپری میشه . ولی خوشبختانه یا متاسفانه دختر مورد نظرتون هم عین خودتونه پس مشکلتون چیه ؟ مشکل شما اون دختر نیست بلکه عقاید مسمومی هست که به شما تحمیل شده و شما دارید از اون دفاع میکنید . این عقاید در اینده ضربه های زیادی به شما خواهد زد و شما از ان غافلید . مثلا ( ایا دختر و پسر نامحرم میتونند خواهر و برادر باشند - بدون وجود علاقه و بدون قصد ازدواج با چندین دختر بودید - رابطه جنسی به نظر شما قبل از ازدواج خیلی عادیه و مشکلی نداره و....) کسانی که این افکار و عقاید را به شما تلقین و تحمیل کردند بدون شک دوست شما نبودند .

11. 5 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

adel na (پنجشنبه 02 مرداد 93), khaleghezey (جمعه 03 مرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته مهربان (پنجشنبه 02 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی یار نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز من فقط پست اولتون رو خوندم.

انگار خود شما هم میدونید این رابطه سرانجام خوشی نخواهد داشت ولی فکر می کنید شاید راهی باشه

نمیگم رابطه رو قطع کنید به خاطر این که شما باید حتما دختری پاک و نجیب گیرتون بیاد یا بالعکس برای اون خانم نه اصلا..من به گذشته ی هیچ کدوم شما کار ندارم

ولی میدونید شما از گذشته ی ایشون خبر دارید !! پسر دایی و رفیق و.... مطمئن باشید الان قبل ازدواج هوای رسیدن به ایشون رو دارید این خودش یه وسوسه !! بعدش بهشون برسید باز اون جا وسووسه میشید الان دلش با منه راست میگه دروغ میگه و!!!

علاوه بر این چنین دخترانی(فارغ از رابطه ی .... که داشتن یا نداشتن ) که این طور رفتار های چندگانه داشتند وو برای ازدواج اصلا مناسب نیستند.ایشون هم انشالله خودشون رو اصلاح کنند و و باید با کسی ازدواج کنند که از گذشتشون چیزی ندونه این طوری برای همه بهتره.شاید.
    سلام مرسی از نظرتون
    بله واقعا گذشته روی تصمیمات آینده ای که آدم میگیره تاثیر داره.منم با شما هم عقیدم که ایشون برای ازدواج مناسب نیستن.اما جدیدا خیلی بهتر شده یعنی حدود یک سال هست که با کسی نیست و هر کسی هم که میخواسته باهاش رابطه برقرار کنه هم دست رد به سینش زده.پسر دائیش هم میگه اصلا علاقه ای بهش نداره حتی یک بار هم گوشیشو به من داد گفت بیا زنگ بزن بش بگو دیگه به من زنگ نزنه.
    در مورده گذشته هم من آدمیم که حتی برای فاحشه ها هم فرصت اصلاح رو میدونم.نه برای ازدواج نمیگم واسه خودما،سوء تفاهم نشه.منظور اینکه اونا هم می تونند خودشونو اصلاح کنند و به یه آدم پایبند باشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    همدردی این سطح از روابط را حتی به قصد ازدواج رد می کند و قویاً هم مخالف آن هست و این درست برخلاف نظر و رویه شما هست که این سطح از رابطه را یعنی دوستی و حتی رابطه جنسی را مجاز می دانی . لذا نمی توانیم به شما راهنمایی دهیم اگر چه همانطور که دوستان گفتند ایشون و شما مناسب هم نیستید و ریسک خیانت نسبت به هم بعد از ازدواج برای هردوی شما بنا به نوع نگرشتون به روابط وجود دارد .

بهتره روی نگرشتون به زندگی و شکل انتخاب همسر تجدید نظرکنید . به شما با اطمینان می گوییم که از راه دوستی و رابطه نزدیک پیش از ازدواج انتخاب همسر را در پیش گرفتن آسیب های زیادی دارد .حتی اگر از این راه ازدواج هم بکنید حتماً به مشکل خواهید خورد
    بله ممنون از پستتون.
    من سعی میکنم ایرادات خودمو اصلاح کنم
    ولی منم یه انتقاد میکنم که به نظرم شما هم باید طیف عظیمی کاربر هارو که نگرش های متفاوت دارند راهنمایی کنید نه کسانی که فقط به نگرش شما فکر می کنند.
    این مثل بحث فلسفس که هرکی میگه من درست میگم هیچ کس هم نمی تونه ثابت کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    من با فرشته مهربان موافقم.

هم این آقا و هم دختر خانم هر دو به شدت اهل روابط خارج از چارچوب ازدواج هستند. و هر دو پتانسیل خیانت به هم را دارند. چه ذهنی و عاطفی.چه ج ن س ی

نمی دونم این جور مواقع چی میشه گفت.ولی درست هم نیست یه همچین آقایی بره بعدا با یک دختری که دوست پسر نداشته ازدواج کنه.
    دخترایی که دوست پسر داشتند بیشتر مواقع همین روابط چند ظلعی را تجربه می کنند. خب این دختر هم تجربه کرده.

بعد نمیشه که راهنمایی کنیم بگیم بره با یک دختری که اهل دوستی نیست ازدواج کنه.من شخصا دلم برای اون دختری که متعهد به همسر آیندشه میسوزه که بره با کسی ازدواج کنه که قبل از او چنین روابطی تجربه کرده!

نمی دونم به نظرم هم کفوی تو این مورد خیلی مهمه!و هر دو از این نظر هم کفو هم هستند. مگه اینکه آقا عادل کلا نگرششون تغییر کنه!و تنوع طلب نشده باشن و بشه گفت فردا بعد ازدواج وقتی احساسش فروکش کرد هوای یک دختر جدید نکنه.

امیدوارم کمی عمیق تر به ارزش های زن و مرد و روابطشون نگاه کنید.هوس عشق نیست!

خدا همه ما را به راه راست هدایت کنه!
    عزیز دلم در مورد ما اشتباه نکن نه من ونه اون خانم هیچکدومون اهل این نیستیم که با هرکس شد ارتباط برقرار کنیم ما هول نیستیم که.
    من آدمی نیستم که وقتی خواستم ازدواج کنم بگم حتما باید دوست پسر نداشته باشه.چون اولا خودم دوست دختر داشتم.دوما من فقط از این به بعد برام مهم که وقتی ازدواج کردم طرفم به من وفا دار و پایبند باشه.حالا گذشتش هرچی می خواد باشه.
    در ضمن شاید شما تو مجمعی که زندگی می کنی کمی از تجربه هایی که کسب کردی محدود باشه اما من دیدم دختر هایی که قبل از ازدواج دوست پسر نداشتن ولی بعد ازدواج از این رو به اون رو شدن و خیانت کردن.حتی آدم هایی هم دیدم که قبل ازدواج دوست پسر داشتن اما بعد ازدواج عاشقانه پای شوهرشون موندن.
    دختر می شناسم ساپورت می پوشه و مانتو تنگ جلو باز از این جدیدا با من شوخی دستی هم داره اما تا حالا نذاشته پسری بهش دست بزنه.
    به این چیزا که شما فکر میکنی نیست به ذات آدماس که وقتی به یه نفر تعهد داره جلو خودش رو می گیره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط واحد نمایش پست ها
    جناب عادل به همدردی خوش امدید ولی شاید ما نتوانیم کمک زیادی بهتون بکنیم . شما تنها قیافه و ظاهرتون شبیه خارجیها نیست بلکه تمام افکار و عقایدتون هم مثل اونها شده وبرای همین اصالت و نجابت خودتون رو فراموش کرده اید . حدس میزنم بیشتر وقتتون پای ماهواره سپری میشه . ولی خوشبختانه یا متاسفانه دختر مورد نظرتون هم عین خودتونه پس مشکلتون چیه ؟ مشکل شما اون دختر نیست بلکه عقاید مسمومی هست که به شما تحمیل شده و شما دارید از اون دفاع میکنید . این عقاید در اینده ضربه های زیادی به شما خواهد زد و شما از ان غافلید . مثلا ( ایا دختر و پسر نامحرم میتونند خواهر و برادر باشند - بدون وجود علاقه و بدون قصد ازدواج با چندین دختر بودید - رابطه جنسی به نظر شما قبل از ازدواج خیلی عادیه و مشکلی نداره و....) کسانی که این افکار و عقاید را به شما تلقین و تحمیل کردند بدون شک دوست شما نبودند .
    بابا توروخدا بیخیال من اصلا ماهواره نمی بینم حتی این سریال های قدیم و جدید اصلا وقتشو ندارم .فقط آکادمی گوگوش رو دیدم.
    شما مشکلت اینه که فکر میکنی عقاید همه غلط فقط واسه خودت درسته.اینو بدون حتی منم نمیگم به کسی که درست فکر میکنم.این عقیده در مورده زندگی که من دارم
    رو اکثر آدم ها تو کشور های توسعه یافته(آمریکا-اروپا-بعضی کشورهای اسیایی) دارن و جزء زندگیشونه.یعنی این آدما اشتباه فکر می کنند سبک زندگیه ما خوبه که بعد ازدواج تازه می فهمن طرفشون کیه بماند که بعضی ها فقط به خاطر برطرف کردن نیاز جنسیشون که ازدواج می کنند اما ما ها نه به خاطر تشکیل خانواده و داشتن همدم ازدواج می کنیم.من هم 3 سال تو ژرمنی بودم شاید به خاطر اونه عقیدم اینجوریه.البته خیلیا تو همین تهران هم اینجورین.
    کسی هم این چیزا رو به ما تلقین نکرده هر آدمی واسه خودش عقل داره و تصمیم می گیره و انتخاب می کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darkness نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظر بنده رابطه تون رو با ایشون ادامه ندید چون به نظرم ایشون ثبات علاقه ندارن. و ظاهراً، هم خرما رو می خوان هم خدا رو هم نان و پنیر و ... !!!!!

اما در مورد دوست عزیز خاله قزی، به نظر بنده ایشون نه تنها از شما متنفر نیست بلکه می خواد به شما کمک کنه. راستش بنده هم مانند ایشون تعجب کردم چون راستش ما اینقدر به اصطلاح Open نیستیم و این مسائل برامون تعجب برانگیز هست. و عمدتاً بسیار هم روی این مسائل غیرتی هستیم. به خاطر همین فکر می کنم ایشون فقط تعجب کردن.
    سلام عزیزم
    مرسی از پستت و ممنون
    بله خودم هم متوجهم.
    من به علاقه ایشون چون فکر میکنم ته دلش به کسی دیگه هست می خوام ازش جدا شم.البته ما هم بی غیرت نیستیم.
    ویرایش توسط adel na : پنجشنبه 02 مرداد 93 در ساعت 21:26

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 اسفند 02 [ 15:41]
    سطح
    94
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 948
    دستاوردها:
    VeteranRecommendation Second Class10000 Experience PointsSocialTagger Second Class
    تشکرها
    2,041

تشکرشده 2,229 در 569 پست

Array
    سلام عادل جان،

نوشته هاتو که می خوندم اتفاقا به نظرم رسید عادل یک پسر منطقیست که نگاهش به زندگی و موضوعات دور و برش هم دقیقه و هم قابل توجه ..ضمن اینکه اونطور که دیدم برخلاف برخی از دوستان بیشتر جوابات دور از واکنش ، هیجان زدگی و عصبانیت بود .. و اینها همه از نقاط قوت شماست..

به هر حال اونچه که مسلمه اینه که در این تالار همه ی دوستان سعی می کنن بهترین راهنماییهاشون رو به مراجعین ارائه کنن .. حالا هرکس به زبان و روش خودش ..
    انشاء الله اگر خودت هم اینجا موندگار شدی در مدت کمی متوجه خواهی شد که علیرغم همه ی اختلاف عقیده و تفاوت دیدگاهی که وجود داره آنچه که کاملا مشهوده نوع دوستی ، حساسیت و علاقمندی همه ی اعضاء به حل مشکلات همدیگر است ..

اما نکات مهم :
    -1 ضرورتی نداره که شما به هر پست دوستان جواب بدی ، بلکه بهتر اینه که از گفتگوهای دو طرفه پرهیز کنی چون ممکنه شما رو از هدف اصلیت که گرفتن راهنمایی در خصوص یک رابطه هست دور بشی . در عوض بهتره سعی کنی اصل و درونمایه گفتار دوستان رو درک کرده و بهترین نظر رو مورد توجه قرار بدی .. البته سوال و جواب خوبه اما درگیر حاشیه شدن کمکی به شما نخواهد کرد ..

-2 پیشنهاد پست اول آقای خاله قزی رو تکرار می کنم : لطفا حتما مروری بر مقالات بخش مشاوره ازدواج و بویژه ارتباط دختر و پسر داشته باش .. اونجا فارغ از اختلافات عقیده و دیدگاه ، با استدلالات منطقی و کارشناسانه و از زاویه های مختلف ارتباطها رو مورد بررسی قرار میده که مطالعه اونها قطعا بسیار سودمند خواهد بود.

-3 نمی دونم درست برداشت کردم یانه اما احساس می کنم که تمایل داری این رابطه و ادامه ی اون از طرف دیگران مورد تایید قرار بگیره .. هر چند میدونم دوست داشتن کسی ساده نیست که بخوای به راحتی اونو کنار بزاری اما اگه حدسم درست باشه توصیه می کنم یه بار دیگه هدف اصلیت از راهنمایی گرفتن رو مرور کنی .. انچه که مسلمه اینه که تو احساس خطر کردی و بر پایه منطق به اینجا رسیدی که احتمالا پایبندی به احساست نتیجه خوبی برای تو نخواهد داشت لذا تاکید می کنم که احساس خطری که داری رو جدی تر بگیری و بر همون پایه، راهنماییها و نظرات دوستان رو که هریک به نحوی صحه می ذارن روی این احساس خودت ، با دقت بیشتری مطالعه کنی ..

-4 به نظرم بهتره در حال حاضر بحث ازدواج رو از دوستی منفک کنی .. چون اگر دنبال رابطه ای هستی که منجر به ازدواج بشه ابتدا لازم هست معیارهات رو شفاف و واضح کنی .. در این خصوص می تونی از مقالات بخش مشاوره ازدواج و کلا مقالات مرتبط که در این تالار کم نیست استفاده کنی ..

5- دقت کن عزیز من ، بحث سر خوب و بد بودن اون خانم ، خوب و بد بودن تو و یا حتی خوب و بد بودن رابطه ای که دارین نیست .. اصلا خوب و بد یعنی چی؟ بحث اینه که تو چه تصمیمی بگیری که تبعات و آسیب های کمتری برای تو ، اون خانم و محیطی که در اون زندگی می کنی داشته باشه .. مثلا چه بسا قطع این رابطه و تنبیهی که در اثر این امر متوجه اون خانم میشه باعث بشه دست از تزلزل ، بی ثباتی و یه دل دارم و دو دلبر برداره ..

در نهایت می خوام بگم آدمها به نسبت انتخابهایی که می کنن می تونن زندگی خوب یا بدی رو برای خودشون بسازند.. پس هوشیار باش و دقت کن آنچه که انتخاب می کنی چیزی باشه که در خور تو و لیاقت و شایستگی تو باشه .. ضمن اینکه هر انتخابی هم که می کنی باید مسئولیتش رو بپذیری چون اگر آگاهانه اینکارو نکنی زندگی به اجبار مسئولیتش رو به گردنت خواهد انداخت و اونوقت کنترل مسیر و دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود..

دوستت دارم و برات آرزوی موفقیت می کنم.
    We are oneAll is one
    Everything is love

در من شکفته شده است هزاران مادر
    ویرایش توسط طاهره : شنبه 04 مرداد 93 در ساعت 10:53

14. 2 کاربر از پست مفید طاهره تشکرکرده اند .

مهربونی... (شنبه 04 مرداد 93), مدیرهمدردی (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    اقا عادل اون دختر دوستت داره چرا فکر میکنی برای ازدواج مناسب نیست ؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاهره نمایش پست ها
    سلام عادل جان،

نوشته هاتو که می خوندم اتفاقا به نظرم رسید عادل یک پسر منطقیست که نگاهش به زندگی و موضوعات دور و برش هم دقیقه و هم قابل توجه ..ضمن اینکه اونطور که دیدم برخلاف برخی از دوستان بیشتر جوابات دور از واکنش ، هیجان زدگی و عصبانیت بود .. و اینها همه از نقاط قوت شماست..

به هر حال اونچه که مسلمه اینه که در این تالار همه ی دوستان سعی می کنن بهترین راهنماییهاشون رو به مراجعین ارائه کنن .. حالا هرکس به زبان و روش خودش ..
    انشاء الله اگر خودت هم اینجا موندگار شدی در مدت کمی متوجه خواهی شد که علیرغم همه ی اختلاف عقیده و تفاوت دیدگاهی که وجود داره آنچه که کاملا مشهوده نوع دوستی ، حساسیت و علاقمندی همه ی اعضاء به حل مشکلات همدیگر است ..

اما نکات مهم :
    -1 ضرورتی نداره که شما به هر پست دوستان جواب بدی ، بلکه بهتر اینه که از گفتگوهای دو طرفه پرهیز کنی چون ممکنه شما رو از هدف اصلیت که گرفتن راهنمایی در خصوص یک رابطه هست دور بشی . در عوض بهتره سعی کنی اصل و درونمایه گفتار دوستان رو درک کرده و بهترین نظر رو مورد توجه قرار بدی .. البته سوال و جواب خوبه اما درگیر حاشیه شدن کمکی به شما نخواهد کرد ..

-2 پیشنهاد پست اول آقای خاله قزی رو تکرار می کنم : لطفا حتما مروری بر مقالات بخش مشاوره ازدواج و بویژه ارتباط دختر و پسر داشته باش .. اونجا فارغ از اختلافات عقیده و دیدگاه ، با استدلالات منطقی و کارشناسانه و از زاویه های مختلف ارتباطها رو مورد بررسی قرار میده که مطالعه اونها قطعا بسیار سودمند خواهد بود.

-3 نمی دونم درست برداشت کردم یانه اما احساس می کنم که تمایل داری این رابطه و ادامه ی اون از طرف دیگران مورد تایید قرار بگیره .. هر چند میدونم دوست داشتن کسی ساده نیست که بخوای به راحتی اونو کنار بزاری اما اگه حدسم درست باشه توصیه می کنم یه بار دیگه هدف اصلیت از راهنمایی گرفتن رو مرور کنی .. انچه که مسلمه اینه که تو احساس خطر کردی و بر پایه منطق به اینجا رسیدی که احتمالا پایبندی به احساست نتیجه خوبی برای تو نخواهد داشت لذا تاکید می کنم که احساس خطری که داری رو جدی تر بگیری و بر همون پایه، راهنماییها و نظرات دوستان رو که هریک به نحوی صحه می ذارن روی این احساس خودت ، با دقت بیشتری مطالعه کنی ..

-4 به نظرم بهتره در حال حاضر بحث ازدواج رو از دوستی منفک کنی .. چون اگر دنبال رابطه ای هستی که منجر به ازدواج بشه ابتدا لازم هست معیارهات رو شفاف و واضح کنی .. در این خصوص می تونی از مقالات بخش مشاوره ازدواج و کلا مقالات مرتبط که در این تالار کم نیست استفاده کنی ..

5- دقت کن عزیز من ، بحث سر خوب و بد بودن اون خانم ، خوب و بد بودن تو و یا حتی خوب و بد بودن رابطه ای که دارین نیست .. اصلا خوب و بد یعنی چی؟ بحث اینه که تو چه تصمیمی بگیری که تبعات و آسیب های کمتری برای تو ، اون خانم و محیطی که در اون زندگی می کنی داشته باشه .. مثلا چه بسا قطع این رابطه و تنبیهی که در اثر این امر متوجه اون خانم میشه باعث بشه دست از تزلزل ، بی ثباتی و یه دل دارم و دو دلبر برداره ..

در نهایت می خوام بگم آدمها به نسبت انتخابهایی که می کنن می تونن زندگی خوب یا بدی رو برای خودشون بسازند.. پس هوشیار باش و دقت کن آنچه که انتخاب می کنی چیزی باشه که در خور تو و لیاقت و شایستگی تو باشه .. ضمن اینکه هر انتخابی هم که می کنی باید مسئولیتش رو بپذیری چون اگر آگاهانه اینکارو نکنی زندگی به اجبار مسئولیتش رو به گردنت خواهد انداخت و اونوقت کنترل مسیر و دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود..

دوستت دارم و برات آرزوی موفقیت می کنم.
    سلام ممنون از نظرتون طاهره خانوم
    شما نسبت به من لطف دارید.

1-والا من جواب همرو میدم که فکر نکنند می خوام از یک مسئله فرار کنم یا براش جوابی ندارم.بالاخره آدم با بحث به یه جایی می رسه دیگه از فرار کردن از موضوع بهتره
    2-چشم ایشالا مطالعه می کنم
    3-خدمتتون عرض کنم که بیشتر تمایل دارم کسی منو منطقی راهنمایی کنه می دونید یهو بعضی وقتا آدم که با کسی مشورت می کنه طرفش ناگهان یه چیزی می گه که بر می گردی به خودت می گی چرا به فکر خودم نرسید.منم خب دنبال اینم که از تصمیم آخر رو محکم بگیرم.
    4-بله منم نظرم همینه
    5-بله حق با شماست

حالا یه چیز جالب بهتون بگم
    من برای اینکه مطمئن بشم ازش، بهش گفتم قرآن میارم دست بذار روش و قسم بخور دوسش نداشتی چون می دونم قرآن رو خیلی قبول داره دستشو گذاشتم رو قرآن بهش گفتم تو طرف رو دوسش داری گفت نه به همین قرآن اگه دروغ بگم بزنه تو کمرم گفتم قبلا چی گفتم نه فکر می کنم هوس بود.بعد گفتم چرا پس تا شنیدی میخواد ازدواج کنه گریه کردی گفت حسودی کردم.
    این کارو که کردم ته دلم محکم تر شد
    حالا نظرتون چیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط واحد نمایش پست ها
    اقا عادل اون دختر دوستت داره چرا فکر میکنی برای ازدواج مناسب نیست ؟
    سلام عزیزم
    شما جزء کسایی هستی که نظرت با بقیه فرق داره.فعلا با همیم تا ببینم خدا چی می خواد.
    حالا خارج از این
    شما چرا فکر می کنی واسه ازدواج مناسبه؟؟

-
    ویرایش توسط adel na : چهارشنبه 08 مرداد 93 در ساعت 06:31

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)