به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    ممنون از نظرت امیر آقا ...
    ببین داستان ما تموم شده الان یک ماه که تموم شده اما من دارم میگم اگه بتونم کناربیام برگردم چون مطمئنم اون از خداشه ....
    دلیل بی علاقگیمم تو پست هام توضیح دادم....
    فکرکنم تاپیک رو کامل نخوندیاااااااااااااااا
    مشکل من الان چنتا چیزه ....
    1.نسبت به ایشون هیچ حسی ندارم
    2.ایشون یه شهر دیگست و فرضا اگه عقد کنیم هر دومون شاغلیم و دانشجو چطور میخوایم باهم باشیم هرچند از بودنش من چندشم میشه
    3.من هنوز واسه انتخاب و ازدواج خیلی جا دارم اما میترسم که دیگه کیس مناسب مثل ایشون برام پیش نیاد.....همش تو خیابون راه میرم و میگم این همه ادم چرا کسایی قسمت من میشن که یه مشکلی دارن
    4.تا حالا چنتا خواستگاری که داشتم هر کدوم یه موردی داشتن مثلا یکیشون از نظر همه چی عالی تحصیلات نداشت.یکی دیگه عالی فرهنگش فرق داشت.یکی دیگه عالی چاق بود.و همینطور مورد ها که روی مخ ادم ....
    موندم چیکارکنم؟؟
    کلا من ادمیم که سریع تصمیم عوض میشه....
    میگم الان کلا از فکر ازدواج بیام بیرون ادامه تحصیل بدم خداروشکر و اگه بازم خدا بخواد زندگیم تا چندماه دیگه میفته رو روال الان یکم مشکلات دارم....از یه طرف میگم نه ازدواج کنم خوبه ادم تکیه گاه داشته باشه محرم دل یکی باشه .... از یه طرفم میترسم ازدواج کنم .... م و ن د م
    همه بهم میگن تو هیچی کم نداری که میترسی پسر خوب نیاد سراغت اما من بازم خودم دلهره دارم از بس همه جا حرف از خیانت و بدخلقی و اعتیاد زده میشه ترس برم داشته ....

2. کاربر روبرو از پست مفید maedeh120 تشکرکرده است .

پرستو 24 (چهارشنبه 01 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    مائده جان مطمئنا اگه اون آقا میدونست شما میتونید اینطور راجبش صحبت صحبت کنید(حتی پشت سرش)، خودش پا پس میکشید.
    چطور میخوایم باهم باشیم هرچند از بودنش من چندشم میشه
    بهتره جواب منفی به ایشون بدید تا ایشون هم برن دنبال دختری که از غدا خوردنش و از قد کوتاهش175، و تی شرت صورتیش و... چندشش نشه! و غرورش رو لگدمال نکنه...

-----------------------------------------------
    اما خواهر من مائده جان باید بهتون بگم این تصورت اشتباست
    ..همش تو خیابون راه میرم و میگم این همه ادم چرا کسایی قسمت من میشن که یه مشکلی دارن
    4.تا حالا چنتا خواستگاری که داشتم هر کدوم یه موردی داشتن مثلا یکیشون از نظر همه چی عالی تحصیلات نداشت.یکی دیگه عالی فرهنگش فرق داشت.یکی دیگه عالی چاق بود.و همینطور مورد ها که روی مخ ادم
    آدمایی که تو خیابون می بینی هیچکدوم کامل نیستن،ولی شما چون تا حدودی ظاهر بین هستین و به نظرتون همون چند نفری که ظاهر و رفتار موجهی دارن حتما همینطور هستن که نشون میدن،و شانس شما خواستگاراتون اونقدر تمام و کمال نیستن.
    آدم نمیتونه با دیدن یکباره یا حتی چند باره کسی راجب خوب بودن یا بد بودنش به عنوان همسر قضاوت کنه.

ایده آل گراییت رو بذار کنار.ببین خودت واقعا هیچ عیب و نقصی نداری؟؟ زیبایی ظاهری و با کلاس بودن و قشنگ راه رفتن و غذا خوردن و... مهمه،ولی زندگی مشترک خیلی فراتر از این چیزها درش دخیل هستن،اونا رو هم ببین موقع انتخاب همسر.
    ----------------------------------------------------------
    در مورد این خواستگارتون به نظر من جواب منفی بدید،چون کلا اختلاف فرهنگی و خانواده ها رو حدس میزنم داشته باشید
    موفق باشی
    ویرایش توسط reihane_b : سه شنبه 31 تیر 93 در ساعت 12:54

4. 10 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

amir1364af (سه شنبه 31 تیر 93), ida bahrami (سه شنبه 31 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 31 تیر 93), maedeh120 (سه شنبه 31 تیر 93), mohammad6599 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 31 تیر 93), پرستو 24 (چهارشنبه 01 مرداد 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93), نازنین2010 (پنجشنبه 02 مرداد 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    این کاملا واضحه به نظر من شما از خواسگارتون خوشتون نیومده و جواب منفی دادین و دلیلتون برای خودتون هم قانع کنندست... اینجا کسی نمیتونه به شما پیشنهاد بده چون شرایطش خوبه جواب مثبت بده چون این شمایی که باید به دلتون بشینه... به نظرم شما بیشتر نگران این هستین کسی پیدا نشه که همه شرایط خوبو داشته باشه که این طور نیست حتما خدا بخواد پیدا میشه و اگر کسی به دلتون بشینه شما مطمئنا خیلی شرایط دیگرو که الان دارین در نظر میگیرین تعدیل میکنین.... و یه چیز دیگه شما میگین حتی چندشتون میشه ایشون باشن با شما ، حتی غذا خوردن ، حتی لباس پوشیدن ایشونو حتی تائیید نمیکنین اینا بعدا براتون مشکل ساز میشه اگرچه کوچیک به نظر میاد پس یعنی اصلا بهش دیگه فکرم نکین شکم نداشته باشید واسه جواب منفی اصلا حیف هم نیست چون شما ایشونو نمیخواین....

6. 9 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

amir1364af (سه شنبه 31 تیر 93), maedeh120 (سه شنبه 31 تیر 93), mohammad6599 (چهارشنبه 01 مرداد 93), reihane_b (سه شنبه 31 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 31 تیر 93), پرستو 24 (چهارشنبه 01 مرداد 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93), نازنین2010 (پنجشنبه 02 مرداد 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    خانم مائده عزیز
    شما هنوز به این قاطعیت نرسیدید که به ازدواج نیاز دارید و هنوز معیارهاتون رو نمیدونید و نمیدونید از ازدواج چی میخواهید
    هنوز به بلوغ فکری لازم برای ازدواج نرسیدید

با این شرایط راه دادن خواستگار به خونتون یا مساوی میشه با یک ازدواج ناموفق یا هدر دادن وقت و زمان و پول و احساسات خواستگارتون و تنها دستاوردی که برای خواستگارتون داره پیدا شدن حس بد بینی به سایر هم جنس های شماست و اینکه دفعه بعد که به خواستگاری دختری میره بازم مورد بازی دختری مثل شما واقع میشه یا نه!!!!!

تا حالا کلی خواستگار براتون اومده که هر کدوم رو به یک دلیل متفاوت رد کردید ، هر پسر حداقل یک مشکل داره (حداقل یکی)عدم تناسب اندام ، زیبایی ، تحصیلات ، فرهنگ ، شغل و ...

هیچ وقت هیچ پسر کاملی رو پیدا نمیکنید ، و این کمالگراییتون به اولین کسی که صدمه میزنه خود شمایید

خودتون فکر کنید که معیارهاتون برای ازدواج چیه ، اصلا معیاری دارید !!!
    .................................................. .................................................. .
    توی این سایت پسرا متهم میشن که چرا زیبایی همسرشون براشون مهمه و چرا با دخترای معمولی ازدواج نمیکنن در حالی که برعکسه و دخترا چند برابر پسرا براشون زیبایی مهمه فقط اسم پسرا بد دررفته
    مثل:
    http://www.hamdardi.net/thread-34364.html

تازه پسری که زیبایی همسر براش مهمه شاید برخی از معیارها براش مهم نباشه مثلا تحصیلات ، شغل و ...

اما دخترا معمولا دنبال پسری هستند که از تمامی جهات ظاهری بهترین باشه ، بدون اینکه ببینن مهمترین خواسته هاشون از یک پسر بعنوان همسر آینده زندگیشون چیه

از نوشته هاتون اولا مشخصه هنوز تصمیم قطعی برای ازدواج نگرفتید و نیاز به ازدواج در وجودتون شکل نگرفته و این وسط هر پسری بیاد خواستگاریتون فقط سرگردانی و احساسات بد نصیبش میشه

ثانیا به بلوغ فکری لازم نرسیدید و هنوز ازدواج براتون زوده

خودتون یک بار از اول تا آخر نوشته هاتون رو بخونید و ببینید چقدر نگاهتون برای انتخاب همسر خامه
    من یه مشکلی دارم که خیییییییییییییییییلی ریزبینم و خیلیم بده البته شاید در مقابل ایشون اینطوریم مثلا تی شرت مشکی صورتی میپوشید با شلوار ابی...
    !!!!!!!!

8. 7 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

amir1364af (سه شنبه 31 تیر 93), ida bahrami (سه شنبه 31 تیر 93), maedeh120 (سه شنبه 31 تیر 93), reihane_b (سه شنبه 31 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 31 تیر 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93), نازنین2010 (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 16 اردیبهشت 96 [ 14:25]
    سطح
    41
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    بهتون پیشنهاد میکنم کلا در مورد نفس ازدواج و زندگی مشترک بیشتر مطالعه کنید. پستها رو که خوندم تقریبا این تصویر اومد تو ذهنم. ادمی که شنا کردن و قواعد اولیه اون رو بلد نیست ومیخواد شیرجه بزنه توی 4 متری.
    مشکل شما این شخص خاص نیست. اماده ازدواج نیستید و آگاهی های کافی ندارین به وادی ای که قراره واردش بشین.

10. 7 کاربر از پست مفید فرخ رو تشکرکرده اند .

amir1364af (سه شنبه 31 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 31 تیر 93), maedeh120 (سه شنبه 31 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 31 تیر 93), واحد (پنجشنبه 02 مرداد 93), نازنین2010 (پنجشنبه 02 مرداد 93), معاون کلانتر (چهارشنبه 01 مرداد 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    سلام به همه دوستان خوبم
    ببینید معیارهای من به ترتیب
    1.اخلاق2.شغل و جایپگاه اجتماعی3.ایمان4.خانواده و کفویت5.خدمت(گذراندن دوره یا معافیت)6.زیبایی 7.سن8.تحصیلات
    خودم دانشجو هستم.از نظرزیبایی متوسط روبه بالا.خانواده متوسط.کارمند.اخلاقم خوبه فقط یکم خودخواه و لجباز و زود رنج و استثنا درمورد ازدواج کمی سخت سلیقه...
    الان نظرم رو ازدواج 50%.50%شده...و میخوام منتظر بمونم تا موردی پیش بیاد که معیارهای منو داشته باشه.... شده 10روز دیگه بیاد شده10 سال دیگه بیاد....

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    خواهر خوبم میدونید چرا سن ازدواج این همه بالا رفته و این همه دختر مجرد تحصیلکرده داریم که از سن ازدواجشون گذشته و دیگه امیدی به ازدواج ندارند ؟ چون دختر های ما الان اکثرا تحصیلکرده و شاغلند و این باعث شده توقعاتشون خیلی رفته بالا . و هر کسی رو به راحتی نمی پسندند . و هر موردی که پیش میاد بازم منتظر مورد بعدی هستند . و چون خودشون رو یه دختر کامل میدونند منتظر یه اقا پسر کامل میمونند . و این انتظار ممکنه تا اخر عمرشون طول بکشه . چون هیچ کس کامل نیست .

13. کاربر روبرو از پست مفید واحد تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    ببین واحد جان من خودم یکی رو پسندیدم که خانوام قبولش ندارم
    لطفا الان برو تاپیکام رو بخونhttp://www.hamdardi.net/thread-34437.html
    http://www.hamdardi.net/thread-33996.html
    و حتما نظرت رو بده منتظرم مرسی
    از بقیه دوستان هم میخوام که نظر بدن....

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    سلام دوباره به دوستان قرار شد که دیگه تا عید تاپیکی برای ازدواج نزنم .....
    فقط یه چیزکوچیک هست که خیلیم مهم و باید بگم خواهش میکنم یه جواب قطعی بدید .....
    این آقا همین فامیلمون که ازش گفتم داره زن میگیره به من زنگ زد گفت اگه تو باشی من میام این دختره رو بیخیال میشم منم گفتم بزار بهت جواب میدم ..... الان همینطوری موندم چیکارکنم؟؟؟؟میترسم ازدواج کنم علاقه ای پیدا نشه؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمک بدید خیلی درگیرم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 96 [ 13:33]
    سطح
    40
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    157

تشکرشده 216 در 94 پست

Array
    من فکر میکنم شما دارید این آقا رو با خواستگار قبلیتون مقایسه میکنید که کار اشتباهی هست هر کسی نقطه ضعف ها و نقطه قوت های خودشو داره و هیچکس تو دنیا کامل و ایده آل نیست . الان تو هیمن فاکتور هایی که برای خودتون لیست کردید من فکر می کنم این آقا بیشترشو داره . ضمنا سربازی نرفتن که مشکل نیست من خیلیها رو می شناسم که بعد از ازردواج سربازی رفتن مشکلی هم نبوده اتفاقا با سختی کشیدن بیشتر قدر زندگی مشترکتون رو می دونید بعدشم من نمیدونم از کی تا حالا قد 175 شده کوتاه اگر اینجوری باشه که ایران سرزمین کوتوله هاست! یا مثلا گفتید زیادی زن دوسته !!! خب دوست عزیز عشق و محبت حتی اگر زیاد از حدم باشه چیز بدی نیست تو همین انجمن ببینید که چند نفر اومدن مشکل اصلی زندگیشون رو عدم دریافت عشق و علاقه از شوهرشون عنوان کردن . اگر هم میبینید افراطیه مطمئن باشد بعد از ازدواج تعدیل میشه

اما یه چیزه دیگه هم هست هر شخصی حتی اگر ایده آل هم باشه اما هیچ گونه تاکید میکنم هیچگونه حسی نسبت بهش نداشته باشید نمیتونه همسر خوبی براتون باشه ببینید ازدواج یه معامله یا داد و ستد نیست که براش لیست ردیف کنیم . یه زمانی هست یکیو میبینید که شاید خیلی از ویژگی های مورد نظر شما رو هم نداشته باشه اما خودتون احساس میکنید که مناسب شماست . باید ببینید میتونید با اون طرف یک عمر زیر یک سقف زندگی کنید یا نه میتونید شب کنارش بخوابید یا نه میتونید به عنوان پدر بچه هاتون بپذیرید یا نه . ضمن اینکه خودم به عنوان یک مرد به عشق بعد از ازدواج اعتقادی ندارم اما فکر میکنم زنها با رابطه زیاد با کسی کم کم بهش احساس علاقه پیدا می کنند . در هر صورت باید به غیر از عقل نیم نگاهی هم به دلتون داشته باشید و اینقدر درگیر جزئیاتی که در آینده هیچ نقشی ندارند نشید .

17. کاربر روبرو از پست مفید Aras تشکرکرده است .

maedeh120 (چهارشنبه 19 شهریور 93)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)