به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
    عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    ایینه ی شماست. شما خودتون مگه ثبات یا اقتدار داشتین در رفتار با ایشون؟ خواستگاری نکردین. حتی واضح و مشخص هم خواستگاری رو که موضوع مهمیه مطرح نکردین. می گین لابه لای بقیه حرفاتون گفتین موضوع خواستگاری رو. خوب شما با خودتون تکلیفتونو روشن کنین. اگه می خواین موضوع خواستگاری رو مطرح کنین وقتی اینکارو بکنین که مطمنین. یعنی چی لابه لای حرفای دیگه گفتین؟؟ خوب با تزلزل و شک رفتار می کنین بعد چند سال هم پیداتون شده. توقع دارین ایشون چی کار کنن؟ منم با نظر مینا موافقم.
    هر کار می خواین بکنین اول خودتون با خودتون یه یه نتیجه مشخص برسین.
    الان روش شما روش دوستیه. واکنشی هم که ایشون نشون می دن خوب در مقابل رفتارای نا واضح و نامشخص شماست.

- - - Updated - - -

دفعه قبلی که چند سال پیش بود چی کار کرده بودین؟ قولی داده بودین بهش و ناپدید شدین؟ کاری کردین که بهتون بگه چند سال باشین بعدم ببینه چی می خواد؟ چند سال علافش کردین؟
    ببینین رفتارای خودتون چطوری بوده؟

2. 6 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

amir1364af (شنبه 28 تیر 93), khaleghezey (یکشنبه 29 تیر 93), m.reza91 (شنبه 28 تیر 93), Nilofar mordab (دوشنبه 30 تیر 93), فرهنگ 27 (شنبه 28 تیر 93), کاربر19 (دوشنبه 30 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مرداد 93 [ 10:10]
    سطح
    1
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    46

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    با تشکر از
    meinoush
    عزیز:
    راستش به حرفای شما خیلی فکر کردم! خب راستش من الان شرایط مالی رو ندارم که ازدواج کنم و لی تا یه سال دیگه میتونم! و بیشتر میخاستم نظرشو بدونم که اون طفره رفت از جواب دادن. ولی قبول دارم که منم بسیار بد عمل کردم و خودش هم یبار گفت که اگه من پسر بودم و یکی رو دوس داشتم هیچ وقت مثل تو بهش نمیگفتم!
    راستش تصمیم گرفتم برم ببینمش و باز پیشنهاد بدم. تا ببینم خدا چی میخاد.
    از همه دوستان ممنون و متچکر

4. کاربر روبرو از پست مفید amir1364af تشکرکرده است .

meinoush (دوشنبه 30 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    سلام امیرجان ...
    با توجه به گفته هات و اینکه من دخترم دلیل این رفتار هارو شکاک و بدبین بودن و بی اعتمادی به پسرهارو میبینم و اینکه اگرمن هم شکست عشقی تو زندگیم بخورم هیچ وقت به طرف مقابل نمیگم که اگه رفتیم زیر یه سقف تیکشو مدام بندازه هرچند هم که طرف ادم خوبی باشه....
    این خانم گفته چندسال باهم دوست بمونیم؟؟؟به نظرت عجیب نیست معمولا دخترا هیچ وقت به رابطه دوستی فکر نمیکنن من خودم که خوشم نمیاد اگر بخوام با کسی ازدواج کنم قبلش بیشتر از 3ماه باهم باشیم حالا ایشون که میگه چندسال یا اینکه قصد ازدواج باهات نداره ی اینکه میخواد تو این چندسال قشننننننننننگ از همه لحاظ امتحانت کنه ...
    بعدشم شما تو سنی نیستی که بخوای صبر کنی ... 29 سالته....
    به نظرمن اول اگر واقعا میخوایش بهش بگو من تا 1 سال بیشتر نمیتونم صربکنم اونم تا شرایطم جور بشه اگه ج ok داد که قبل از هرکاری با خانواده ها در میون بزارید و ببینید که موافق هستند یا خیر بعد در صورت موافقت رابطتون رو سطحی جهت شناخت بدون وجود علاقه شدید ادامه بدید.... اگر هم خانواده ها مخالف بودن که به نظر من cut کن....
    اگر میشه لطفا بگو سن ایشون چنده؟اگر شهرهاتون باهم فاصله داره پس چطور باهم آشنا شدید؟؟؟

6. 2 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

amir1364af (دوشنبه 30 تیر 93), meinoush (دوشنبه 30 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    46

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    با سلام و تشکر از مائده عزیز:
    پیشنهاد دوستی که نه! ولی میگه حالا نمیتونم جواب بدم و بعدا! من میگم کی؟ میگه چند سال دیگه! میگم تا اون موقع چیکار کنیم؟ میگه همو بشناسیم! من که کم محلی میکنم اس عشقولانه میفرسته!! راستش من دوس داشتم اونم منو بخاد! و انقدر سرد و باتردید باهام رفتار کرده که منم سرد کرده البته به روش نیاوردم ولی میدونم که اخرش میگم بهش اینو.
    خودمم توفکر کات کردنم چون راستش من به علاقه دوطرفه اعتقاد دارم و به نظرم این اخلاق سرد و بی میلی خانوم در اینده مشکل ساز میشه و احتمال زیاد باعث جدایی و طلاق میشه. ترجیح میدم با کسی ازدواج کنم که خیلی از این خانوم پایین تر باشه ولی اونم منو بخاد. راستش فکر میکنم تا حالا هم وقتمو با ایشون تلف کردم. اشتباهات خودمو قبول دارم ولی کاش به جای این بدبینی ها فقط یه قدم به طرفم اومده بود کاش...
    ما اشنای خیلی خیلی دور هستیم و توی دوشهر مختلفیم ولی خب ایشون با خواهر من دوست بودن و قدیما همدیگه رو میدیدم. من 29 ساله و ایشون 25-26 ساله هستن. شکست عشقیم نمیدونم ازشون پرسیدم که گفتن نداشتن!
    راستش من یه مدت تقریبا طولانی با ایشون هیچ ارتباطی نداشتم و الان ایشون میگه تا حالا کجا بودی؟ راستش دیگه تصمیممو گرفتم و اخرین حرفامو بهش میزنم و اگه قبول نکنه کات میکنم و میرم دنبال زندگیم.
    با تشکر از لطف شما

- - - Updated - - -

با سلام و تشکر از مائده عزیز:
    پیشنهاد دوستی که نه! ولی میگه حالا نمیتونم جواب بدم و بعدا! من میگم کی؟ میگه چند سال دیگه! میگم تا اون موقع چیکار کنیم؟ میگه همو بشناسیم! من که کم محلی میکنم اس عشقولانه میفرسته!! راستش من دوس داشتم اونم منو بخاد! و انقدر سرد و باتردید باهام رفتار کرده که منم سرد کرده البته به روش نیاوردم ولی میدونم که اخرش میگم بهش اینو.
    خودمم توفکر کات کردنم چون راستش من به علاقه دوطرفه اعتقاد دارم و به نظرم این اخلاق سرد و بی میلی خانوم در اینده مشکل ساز میشه و احتمال زیاد باعث جدایی و طلاق میشه. ترجیح میدم با کسی ازدواج کنم که خیلی از این خانوم پایین تر باشه ولی اونم منو بخاد. راستش فکر میکنم تا حالا هم وقتمو با ایشون تلف کردم. اشتباهات خودمو قبول دارم ولی کاش به جای این بدبینی ها فقط یه قدم به طرفم اومده بود کاش...
    ما اشنای خیلی خیلی دور هستیم و توی دوشهر مختلفیم ولی خب ایشون با خواهر من دوست بودن و قدیما همدیگه رو میدیدم. من 29 ساله و ایشون 25-26 ساله هستن. شکست عشقیم نمیدونم ازشون پرسیدم که گفتن نداشتن!
    راستش من یه مدت تقریبا طولانی با ایشون هیچ ارتباطی نداشتم و الان ایشون میگه تا حالا کجا بودی؟ راستش دیگه تصمیممو گرفتم و اخرین حرفامو بهش میزنم و اگه قبول نکنه کات میکنم و میرم دنبال زندگیم.
    با تشکر از لطف شما

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دوست عزیز

مستقیم هدفتو از این رابطه بهش بگو زمانبندی درستی براش تعیین کن نه اینکه بعدا میام یا سال دیگه میام اینا نه ببین نظرش چیه و بطور رسمی برید جلو و خواستگاری کنید بجز این بود بکش کنار دوست عزیز شما 29سالتونه فکر کنم به مرحله ای از زندگی رسیدید که بهتره یه تصمیم مهم و درست بگیرید برای ادامه مسیر زندگیتان
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

9. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

amir1364af (دوشنبه 30 تیر 93), meinoush (دوشنبه 30 تیر 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 30 تیر 93), کاربر19 (دوشنبه 30 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 اردیبهشت 94 [ 23:45]
    سطح
    26
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 220 در 97 پست

Array
    من یه سوال دارم میشه جواب بدین؟ کل رابطه شما جند ساله؟ قبلا ابراز علاقه کردین یا فقط گفتین باش تا باشی ؟

میتونم انتقاد کنم؟شما تکلیفتون با خودتون یه مقدار معلوم نیست، معلوم نیست ابراز علاقه کردین یا نه . بعد میگین بین حرفام درخواست هم بهش دادم ،الان میگین تا یکسال دیگه اوضاع مالی ندارم
    روشن کنم قضیه رو براتون؟
    من شخصیت خانم رو نمیدونم ، اما فکر نمیکنید از میون صحبت های شما خودش احساس کرده الان قصد ازدواج ندازید اونم مردد شده؟ میدونی تا یکسال دیگه چه اتفاق ها ممکنه بیفته؟ رابطه حتی در حد فقط ای ام اس داشته باشید ، ولی ازش سرد بشید، اوضاع مالیتون خوب بشه اونو دیگه نخواید؟ یا کلا تو اوضاع جدید از یکنفر جدید خوشتون بیاد؟
    باز بدون توجه به اون خانم که اینجا موضعش چطوریه، راجب به خودتون فکر کنید ، ببینیدکامل میخوایدش یا نه ، امکان تغییر در نظرتون با توجه به شرایطتون نیست؟ من احساس میکنم اون احساس کاملی رو که باید داشته باشید ندارید ،چون مدام میگید بیخیالش شم ، اخه عیب از شما هم بوده یکی رو تو لیست انتظارتون گذاشتید ، رفتید یکسال بعد اومدید ، خب برا اون ادم هزرا تا اتفاق میتونه بیفته، تازه معلوم نیست قبلا بهش گفتید میخوایدش یا نه، تازه بدتر که یکسال هم بی اطلاع بودین.. امیدوترم برسونم منظورمو
    ببین شخصیت ادما متفاوته، یه دختر دلش نمیخواد طرف ابراز علاقه کننده باشه، چون اینجوری باید همیشه اون باشه که اینکار رو میکنه( اصلا به مورد شما کاری ندارم، شاید اصلا طرفتئن با یکی دیگه در رابطه باشه ) اما خیلی دخترا حاضرن بگذرن ا زکسی و حتی اگه دوسش دارن، بجای اینکه بخوان طرف ابزار علاقه کننده باشن، همیشه براز علاقه اولیه و مستمر باید از طرف اقا باشه
    ویرایش توسط کاربر19 : دوشنبه 30 تیر 93 در ساعت 18:56

11. 3 کاربر از پست مفید کاربر19 تشکرکرده اند .

amir1364af (دوشنبه 30 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 31 تیر 93), meinoush (دوشنبه 30 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    46

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    با تشکر از minaaa عزیز و معذرت بابت تاخیر:
    راستش من تقریبا 6-7سال پیش به ایشون پیشنهاد دادم و گفتم که بهشون علاقه دارم. ایشون اول کمی طفره رفتن ولی بعد یجوری که خودمم یادم نیست چرا با من قهر کردن!! یه بهانه عجیبی که من روحم هم خبر نداشت ازش! خلاصه با من قهر کردن و دیگه جواب ندادن! منم دیگه بیخیال شدم ولی الان که فکر میکنم میبینم همون موقع هم دودل بودن و شک داشتن!!! این قهر ما البته زیاد طول نکشید و من خیلی زود ایشون رو دیدم و با هم صحبت هم کردیم ولی خیلی معمولی و من دیگه هیچ پیشنهادی ندادم. اما بعد از اون مدت زیادی ایشون رو ندیدم ولی به یادشون بودم و ......
    تا این که بعد چن سال ایشون رو دیدم و باقی ماجرا......
    خیلی خیلی ببخشید ولی من هرچی پاراگراف آخر شما رو میخونم متوجه نمیشم! عذر میخام میشه کمی توضیح بدید؟
    شرمنده..
    با تشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود دوست عزیز

مستقیم هدفتو از این رابطه بهش بگو زمانبندی درستی براش تعیین کن نه اینکه بعدا میام یا سال دیگه میام اینا نه ببین نظرش چیه و بطور رسمی برید جلو و خواستگاری کنید بجز این بود بکش کنار دوست عزیز شما 29سالتونه فکر کنم به مرحله ای از زندگی رسیدید که بهتره یه تصمیم مهم و درست بگیرید برای ادامه مسیر زندگیتان
    درودبر شما دوست گرامی
    هدفمو گفتم بهش که دوستی نیست! و ازدواجه فقط. زمان بندی هم ایشون قبول نمیکنن و میگن هیچ قولی نمیتونم بدم.
    راستش چون مورد تایید خانوادم بوده و هست و خودمم علاقه دارم بهشون تا حالا صبر کردم ولی دیگه میخام قاطع تر برخورد کنم......!
    ویرایش توسط amir1364af : سه شنبه 31 تیر 93 در ساعت 17:46

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 اردیبهشت 94 [ 23:45]
    سطح
    26
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 52
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 220 در 97 پست

Array
    بعنوان نظر شخصی
    از یکی از نوشته هاتون تصور کردم انتظار دارید طرف مقابل بهتون ابراز علاقه کنند تا برید جلو، منظورم این بود که خیلی خانم ها اینکار رو نمیکنن حتی اگه طرف پسرشون رو دوست داشته باشن
    ظاهرا خانم مورد نظر از موقعیت خانوادگی یا اجتماعی و... بالایی برخوردار هستند و در مورد شما حالا در هر زمینه ای مردد هستن، ولی مردد بودن ایشون یعنی هدر رفت زمان برای شما ، اصولا قرار نیست از فردای خواستگاری شما هزینه ای رو تامین کنید و اگه معلوم بشه که اقا امکان تامین هزینه و شرایطش رو دارن اصولا خانواده ها خیلی ایرادی نمیگیرن ، مگه اینکه خیلی سختگیر باشن
    بهترین راه برای شما اینه که اول مطمعن بشید که ایشون رو کامل میپسندید ،حتی یه تحقیق کوچیک هم شاید بد نباشه ، و زمانیکه از خودتون مطمعن شدید ،بهشون بگید بهشون علاقه دارید و میخواید از طریق خانواده برای اشنایی بیشتر اقدام کنید ، اگه پذیرفتن که خیلی خوبه اما و در صورت نپذیرفتن ایشون مردد بودنشون فقط هدر رفت زمان برای شماست ، شاید ایشون هیچوقت به شما علا قه مند نشن
    تن دادن به بازی یکساله هم میتونه برای هر دو طرف نتیجه منفی داشته باشه ، . امکان ایجاد یک وابستگی یک طرفه برای هر کدومتون هست بخصوص خودتون ،
    روند شناخت و اشنایی خانوادگی میتونه (بدون ایجاد اثرات منفی ) ماه ها طول بکشه ،هم برای تامین شدن امور مالی شما و هم از بین رفتن شک و دو دلی خانم.
    موفق باشید

14. کاربر روبرو از پست مفید کاربر19 تشکرکرده است .

amir1364af (سه شنبه 31 تیر 93)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)